Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Łódź

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Osiedle Bałuty Zachodnie, Osiedle Radogoszcz, Osiedle Teofilów-Wielkopolska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNY ZDANOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Emilia Gabriela Susniło-Gruszka
    3 165 (7,81%)
  2. 6 Agnieszka Maria Wieteska
    3 271 (8,07%)
  3. 2 Bartosz Łukasz Domaszewicz
    6 187 (15,27%)
  4. 7 Katarzyna Skonieczka
    2 622 (6,47%)
  5. 4 Dariusz Michał Pastuszka
    1 738 (4,29%)
  6. 5 Tomasz Zgierski
    1 356 (3,35%)
  7. 1 Mateusz Jan Walasek
    7 157 (17,66%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jarosław Rokita
    38 (0,09%)
  2. 1 Andrzej Stefan Potapczyk
    73 (0,18%)
  3. 3 Iwona Maria Anysz
    20 (0,05%)
  4. 4 Grzegorz Michał Małus
    13 (0,03%)
  5. 5 Katarzyna Justyna Struszczyk
    30 (0,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-PIOTR MISZTAL

kandydatliczba głosów

  1. 3 Anna Korczak
    51 (0,13%)
  2. 1 Emilia Julia Tietianiec
    53 (0,13%)
  3. 2 Wiktoria Barbara Pieczyńska
    24 (0,06%)
  4. 6 Wadim Borowicz
    14 (0,03%)
  5. 5 Bartłomiej Jacek Woźniak
    30 (0,07%)
  6. 4 Adrianna Maria Stępniak
    20 (0,05%)
  7. 7 Patryk Mikołaj Pieczyński
    28 (0,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ #MUREMZAŁODZIĄ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tomasz Michał Grabarczyk
    458 (1,13%)
  2. 2 Ewa Krystyna Zawada
    119 (0,29%)
  3. 3 Michał Jerzy Niewiadomski
    81 (0,20%)
  4. 5 Iwona Elżbieta Orzechowska
    64 (0,16%)
  5. 4 Michał Antoni Kamiński
    379 (0,94%)
  6. 6 Janina Kazimiera Batarowicz
    22 (0,05%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Katarzyna Ewa Ciesielska
    606 (1,50%)
  2. 2 Tomasz Bogdan Głowacki
    1 053 (2,60%)
  3. 3 Adamina Justyna Sałata
    94 (0,23%)
  4. 6 Wiesława Brykalska-Ludwikiewicz
    27 (0,07%)
  5. 4 Piotr Maciej Krawiec
    103 (0,25%)
  6. 7 Marcin Michał Więckowski
    544 (1,34%)
  7. 5 Maria Małgorzata Janiszewska
    101 (0,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI WOJCIECHOWSKIEJ - BEZPARTYJNI

kandydatliczba głosów

  1. 3 Krystyna Maria Bartoszewska
    69 (0,17%)
  2. 2 Krystyna Maria Mudzo
    54 (0,13%)
  3. 1 Ryszard Henryk Krauze
    114 (0,28%)
  4. 5 Wiesława Tomczyk
    36 (0,09%)
  5. 6 Adrian Kamil Mikołajczyk
    53 (0,13%)
  6. 4 Sławomir Witold Szymański
    41 (0,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK!

kandydatliczba głosów

  1. 3 Tomasz Szczepaniak
    52 (0,13%)
  2. 1 Mateusz Marek Piasecki
    300 (0,74%)
  3. 4 Krystyna Wilczyńska
    50 (0,12%)
  4. 2 Aleksandra Alicja Knapik
    268 (0,66%)
  5. 5 Michał Krzysztof Przybylski
    25 (0,06%)
  6. 7 Paweł Wojciech Hajncel
    49 (0,12%)
  7. 6 Anna Maria Nowicka
    53 (0,13%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Sebastian Dominik Bulak
    5 288 (13,05%)
  2. 2 Przemysław Olczak
    1 830 (4,52%)
  3. 3 Wiesław Janusz Czech
    395 (0,97%)
  4. 4 Małgorzata Helena Prochowska
    637 (1,57%)
  5. 5 Andrzej Korasiewicz
    377 (0,93%)
  6. 7 Katarzyna Agata Fossa-Szczepaniak
    385 (0,95%)
  7. 6 Dorota Anna Szyszkowska-Bruziek
    306 (0,76%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNA ŁÓDŹ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Michał Dariusz Frątczak
    225 (0,56%)
  2. 3 Jerzy Jan Nowak
    72 (0,18%)
  3. 2 Ewa Maria Witkowska
    204 (0,50%)
  4. 4 Krzysztof Jacek Kubik
    62 (0,15%)
  5. 5 Teresa Jadwiga Konciak
    0 (0%)

Okręg 2

Osiedle Bałuty Centrum, Osiedle Stare Polesie

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNY ZDANOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Adam Janusz Jarecki
    1 598 (4,85%)
  2. 7 Michał Paweł Milewski
    947 (2,87%)
  3. 6 Agnieszka Janina Pancer
    548 (1,66%)
  4. 2 Joanna Budzińska
    5 508 (16,71%)
  5. 1 Sebastian Bohuszewicz
    4 878 (14,80%)
  6. 5 Justyna Maria Chojnacka-Duraj
    2 082 (6,32%)
  7. 4 Maciej Bogusław Rakowski
    4 202 (12,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Adrian Waldemar Struszczyk
    15 (0,05%)
  2. 2 Krzysztof Maciej Madej
    57 (0,17%)
  3. 4 Paulina Agnieszka Kiełek
    12 (0,04%)
  4. 1 Michał Radzikowski
    108 (0,33%)
  5. 3 Jolanta Maria Pawłowska
    31 (0,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-PIOTR MISZTAL

kandydatliczba głosów

  1. 3 Adam Tadeusz Grzesik
    24 (0,07%)
  2. 5 Jolanta Ewa Bilińska
    54 (0,16%)
  3. 2 Paulina Mrówczyńska
    40 (0,12%)
  4. 1 Jakub Sławomir Wójcik
    59 (0,18%)
  5. 4 Marika Kamila Sobczak
    31 (0,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ #MUREMZAŁODZIĄ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jacek Hubert Solecki
    74 (0,22%)
  2. 1 Karol Wojciech Sobański
    270 (0,82%)
  3. 3 Agata Anna Sandelewska
    84 (0,25%)
  4. 4 Zuzanna Anna Chochulska
    58 (0,18%)
  5. 5 Klaudia Ewa Domagała
    97 (0,29%)
  6. 6 Patryk Dariusz Guzek
    21 (0,06%)
  7. 7 Bartłomiej Krzysztof Chmielarski
    41 (0,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 6 Łukasz Janeczko
    118 (0,36%)
  2. 5 Anna Lucyna Matysiak
    119 (0,36%)
  3. 3 Daniela Zabłocka
    172 (0,52%)
  4. 1 Mikołaj Jakub Siwiński
    514 (1,56%)
  5. 2 Jakub Krzysztof Dyktyński
    181 (0,55%)
  6. 4 Łukasz Grzegorz Rymer
    62 (0,19%)
  7. 7 Dorota Mariola Wiosna-Lenart
    120 (0,36%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI WOJCIECHOWSKIEJ - BEZPARTYJNI

kandydatliczba głosów

  1. 5 Adam Lewandowski
    66 (0,20%)
  2. 2 Damian Mirosław Wielgus
    59 (0,18%)
  3. 4 Krystyna Jakóbowska
    66 (0,20%)
  4. 1 Dorota Maria Mikołajczyk
    282 (0,86%)
  5. 3 Izabela Ewa Szczawińska
    59 (0,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK!

kandydatliczba głosów

  1. 4 Marcin Miłosz Latko
    0 (0%)
  2. 5 Dominika Karolina Szeleszczyk
    40 (0,12%)
  3. 3 Małgorzata Teresa Bajur
    60 (0,18%)
  4. 6 Artur Wojciech Chrzanowski
    55 (0,17%)
  5. 7 Aleksandra Katarzyna Płoszka-Kabza
    50 (0,15%)
  6. 1 Urszula Edyta Niziołek-Janiak
    873 (2,65%)
  7. 2 Merab Gabunia
    194 (0,59%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Monika Agnieszka Słowiańska
    244 (0,74%)
  2. 1 Włodzimierz Tomaszewski
    4 832 (14,66%)
  3. 4 Kinga Małgorzata Wiernicka
    378 (1,15%)
  4. 2 Tomasz Lucjan Anielak
    1 064 (3,23%)
  5. 3 Sławomir Pietrzak
    898 (2,72%)
  6. 5 Jacek Władysław Lipiński
    722 (2,19%)
  7. 7 Dorota Masłocha
    250 (0,76%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNA ŁÓDŹ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Wiesława Anna Plewińska-Głodek
    99 (0,30%)
  2. 4 Grażyna Mirosława Najbert
    50 (0,15%)
  3. 5 Urszula Maciejewska
    168 (0,51%)
  4. 2 Krzysztof Stanisław Fryd
    46 (0,14%)
  5. 1 Witold Waldemar Barszcz
    184 (0,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO I MOC

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jerzy Kazimierz Zieliński
    31 (0,09%)
  2. 5 Piotr Jędrzejak
    24 (0,07%)
  3. 3 Beata Jolanta Karpierz
    4 (0,01%)
  4. 2 Mateusz Piotr Mróz
    25 (0,08%)
  5. 4 Aneta Bogumiła Smużna
    7 (0,02%)

Okręg 3

Osiedle im. Józefa Montwiłła-Mireckiego, Osiedle Karolew-Retkinia Wschód, Osiedle Retkinia Zachód-Smulsko, Osiedle Koziny, Osiedle Zdrowie-Mania, Osiedle Złotno

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNY ZDANOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marcin Łukasz Gołaszewski
    10 858 (24,65%)
  2. 4 Jakub Dudek
    942 (2,14%)
  3. 6 Aleksandra Ewa Strojna
    1 318 (2,99%)
  4. 3 Mariusz Przybyła
    2 063 (4,68%)
  5. 2 Karolina Izabela Kępka
    9 316 (21,15%)
  6. 5 Grażyna Ostojska
    1 985 (4,51%)
  7. 7 Władysław Skwarka
    2 591 (5,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Piotr Rafał Gasiński
    34 (0,08%)
  2. 1 Marcin Mariusz Makowski
    156 (0,35%)
  3. 4 Wiesława Mierzejewska
    15 (0,03%)
  4. 3 Barbara Piotrowska
    27 (0,06%)
  5. 2 Piotr Sergiusz Tabachowicz
    25 (0,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-PIOTR MISZTAL

kandydatliczba głosów

  1. 4 Natalia Patrycja Kępka
    134 (0,30%)
  2. 1 Sarian Patryk Szumowski
    82 (0,19%)
  3. 2 Adrian Cieciorowski
    19 (0,04%)
  4. 3 Wiktoria Weronika Bojanowska
    25 (0,06%)
  5. 5 Renata Mirosława Kompa
    30 (0,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ #MUREMZAŁODZIĄ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Sebastian Modrzejewski
    58 (0,13%)
  2. 2 Łukasz Adam Rengert
    58 (0,13%)
  3. 1 Joanna Sylwia Mazur
    446 (1,01%)
  4. 7 Piotr Zbyszko Lipczyk
    142 (0,32%)
  5. 5 Ewa Wacława Stefaniak-Piasek
    29 (0,07%)
  6. 6 Katarzyna Barbara Wojciechowska-Wacławiak
    42 (0,10%)
  7. 4 Robert Kacper Gosławski
    47 (0,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krzysztof Piotr Jędrasik
    785 (1,78%)
  2. 3 Mariusz Jacek Federowicz
    101 (0,23%)
  3. 2 Agata Kuleszka
    331 (0,75%)
  4. 6 Małgorzata Agata Kurzawska
    101 (0,23%)
  5. 4 Sylwia Kaszubska
    146 (0,33%)
  6. 5 Łukasz Andrzej Odziemek
    43 (0,10%)
  7. 7 Kamil Igor Urbaniec
    88 (0,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI WOJCIECHOWSKIEJ - BEZPARTYJNI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Adam Andrzej Michalak
    54 (0,12%)
  2. 5 Krystyna Zofia Wojciechowska
    143 (0,32%)
  3. 3 Ewa Urszula Derecka
    58 (0,13%)
  4. 1 Małgorzata Tatiana Skwarek-Gałęska
    218 (0,50%)
  5. 4 Maciej Karol Karolewski
    32 (0,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK!

kandydatliczba głosów

  1. 1 Monika Joanna Mamulska
    444 (1,01%)
  2. 6 Leokadia Wiesława Kaczorowska
    15 (0,03%)
  3. 5 Kinga Dorota Karp
    59 (0,13%)
  4. 2 Paweł Krzysztof Sobutka
    72 (0,16%)
  5. 3 Waldemar Marzec
    69 (0,16%)
  6. 4 Martyn Sebastian Gill
    26 (0,06%)
  7. 7 Piotr Michał Trzebiński
    43 (0,10%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Adam Marian Szydłowski
    361 (0,82%)
  2. 3 Paweł Wiśniewski
    639 (1,45%)
  3. 2 Jacek Grzegorz Jakubowski
    1 428 (3,24%)
  4. 1 Marta Katarzyna Grzeszczyk
    6 092 (13,83%)
  5. 6 Monika Ewa Zalega
    230 (0,52%)
  6. 7 Tomasz Arkadiusz Margiewicz
    465 (1,06%)
  7. 5 Anna Przybył
    717 (1,63%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNA ŁÓDŹ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Janusz Bolesław Zgit
    87 (0,20%)
  2. 4 Aneta Monika Kwiatkowska
    155 (0,35%)
  3. 1 Karol Tomasz Bartosik
    269 (0,61%)
  4. 3 Sylwia Agnieszka Maciejewska-Frątczak
    143 (0,32%)
  5. 5 Sławomir Janusz Bors
    184 (0,42%)

Okręg 4

Osiedle Chojny, Osiedle Lublinek-Pienista, Osiedle Nad Nerem, Osiedle Piastów-Kurak, Osiedle Rokicie, Osiedle Ruda

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNY ZDANOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Marcin Krzysztof Hencz
    1 933 (4,71%)
  2. 5 Ismena Lechowska
    1 443 (3,52%)
  3. 1 Tomasz Dominik Trela
    14 412 (35,13%)
  4. 2 Paulina Setnik
    3 434 (8,37%)
  5. 3 Katarzyna Marianna Wachowska
    1 861 (4,54%)
  6. 7 Mikołaj Mirosław Stefanowski
    1 704 (4,15%)
  7. 6 Katarzyna Anna Czternastkiewicz
    702 (1,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Michał Jan Barański
    27 (0,07%)
  2. 2 Tadeusz Wacław Jędrzejczak
    25 (0,06%)
  3. 5 Irena Elżbieta Wodzinowska
    24 (0,06%)
  4. 3 Halina Kowalska
    32 (0,08%)
  5. 1 Witold Kucharski
    94 (0,23%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-PIOTR MISZTAL

kandydatliczba głosów

  1. 1 Agnieszka Beata Wdowiak
    115 (0,28%)
  2. 5 Wojciech Nowak
    53 (0,13%)
  3. 2 Ewa Rorbach
    24 (0,06%)
  4. 4 Anna Laura Skibińska
    37 (0,09%)
  5. 3 Jacek Robert Wdowiak
    26 (0,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ #MUREMZAŁODZIĄ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Karolina Mrozek
    83 (0,20%)
  2. 5 Jakub Prusik
    31 (0,08%)
  3. 2 Mateusz Piotr Florczak
    128 (0,31%)
  4. 1 Tomasz Andrzej Słota
    307 (0,75%)
  5. 3 Małgorzata Agnieszka Turek
    82 (0,20%)
  6. 6 Justyna Anna Majewska
    88 (0,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Tomasz Zdzisław Walicki
    126 (0,31%)
  2. 4 Paulina Justyna Korycka
    157 (0,38%)
  3. 2 Wioletta Maria Hojeńska
    138 (0,34%)
  4. 5 Natalia Agnieszka Golańska
    113 (0,28%)
  5. 1 Piotr Witold Piekielny
    737 (1,80%)
  6. 6 Radosław Jacek Sulej
    111 (0,27%)
  7. 7 Marcin Tomasz Jończyk
    277 (0,68%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI WOJCIECHOWSKIEJ - BEZPARTYJNI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Joanna Janina Gizgier
    186 (0,45%)
  2. 3 Janusz Wojciech Gajewski
    63 (0,15%)
  3. 2 Jacek Szymon Rysz
    55 (0,13%)
  4. 6 Tadeusz Mieczysław Stefanowski
    46 (0,11%)
  5. 5 Danuta Zofia Majkowska-Siekiera
    64 (0,16%)
  6. 4 Elżbieta Janina Pabich
    118 (0,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK!

kandydatliczba głosów

  1. 2 Daniel Walczak
    129 (0,31%)
  2. 1 Dominik Evan Artomski
    302 (0,74%)
  3. 5 Anna Katarzyna Kołodzik
    42 (0,10%)
  4. 3 Beata Katarzyna Dziurda
    59 (0,14%)
  5. 6 Mirosław Marek Szczepaniak
    13 (0,03%)
  6. 7 Gabriela Anna Zajfert
    63 (0,15%)
  7. 4 Tomasz Wojciech Majewski
    50 (0,12%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Jadwiga Bogumiła Beda
    629 (1,53%)
  2. 7 Krzysztof Zbigniew Szymański
    564 (1,37%)
  3. 6 Monika Joanna Peczyńska
    440 (1,07%)
  4. 1 Radosław Marzec
    6 562 (16,00%)
  5. 2 Halina Węcław
    1 283 (3,13%)
  6. 3 Marcin Sebastian Chruścik
    1 106 (2,70%)
  7. 5 Andrzej Franciszek Donatowicz
    206 (0,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNA ŁÓDŹ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Małgorzata Barbara Fryd
    233 (0,57%)
  2. 2 Anna Ewa Wojciechowska-Górska
    239 (0,58%)
  3. 4 Sławek Stefan Tumasz
    32 (0,08%)
  4. 3 Zdzisław Maciejewski
    63 (0,15%)
  5. 5 Mirosław Zygmunt Turek
    65 (0,16%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO I MOC

kandydatliczba głosów

  1. 4 Maciej Adam Popczyk
    8 (0,02%)
  2. 2 Monika Maria Lewandowska-Gloc
    25 (0,06%)
  3. 3 Arkadiusz Henryk Tomczak
    10 (0,02%)
  4. 5 Daria Anna Strzelecka
    15 (0,04%)
  5. 1 Martyna Anna Gloc
    25 (0,06%)

Okręg 5

Osiedle Górniak, Osiedle Katedralna, Osiedle Stary Widzew

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNY ZDANOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Aneta Renata Sobczyk
    844 (2,98%)
  2. 2 Damian Łukasz Raczkowski
    1 791 (6,32%)
  3. 1 Małgorzata Moskwa-Wodnicka
    6 793 (23,95%)
  4. 3 Rafał Kamil Reszpondek
    2 463 (8,69%)
  5. 6 Adam Tomasz Kacprzycki
    623 (2,20%)
  6. 4 Małgorzata Bartosiak
    1 676 (5,91%)
  7. 7 Krzysztof Michał Makowski
    2 650 (9,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Robert Musierowicz
    31 (0,11%)
  2. 5 Stanisław Oleksik
    17 (0,06%)
  3. 1 Józef Mieczysław Struszczyk
    86 (0,30%)
  4. 2 Anna Maria Strzałkowska
    39 (0,14%)
  5. 4 Aleksandra Maria Nastarowicz
    22 (0,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-PIOTR MISZTAL

kandydatliczba głosów

  1. 2 Agnieszka Anna Matysiak
    36 (0,13%)
  2. 4 Jarosław Antoni Pawlikowski
    18 (0,06%)
  3. 5 Jolanta Katarzyna Olszyca
    24 (0,08%)
  4. 1 Michał Dawid Workowski
    39 (0,14%)
  5. 3 Szymon Łukasz Zonenberg
    28 (0,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ #MUREMZAŁODZIĄ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Krystyna Maria Modrzejewska
    35 (0,12%)
  2. 7 Anna Paulina Cieślak
    102 (0,36%)
  3. 2 Jarosław Jacek Nowiński
    63 (0,22%)
  4. 3 Tomasz Szczepan Ługowski
    37 (0,13%)
  5. 4 Maria Jolanta Wierzbicka
    72 (0,25%)
  6. 1 Filip Tomasz Chojnacki
    272 (0,96%)
  7. 6 Jakub Dawid Podgórski
    32 (0,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Paweł Henryk Adamiak
    225 (0,79%)
  2. 5 Magdalena Monika Sławińska
    74 (0,26%)
  3. 1 Piotr Patryk Kuklis
    702 (2,48%)
  4. 3 Barbara Jędrzejewska-Wysocka
    108 (0,38%)
  5. 4 Małgorzata Zofia Starzyńska
    90 (0,32%)
  6. 6 Andrzej Paweł Bobek
    91 (0,32%)
  7. 7 Tomasz Włodzimierz Bogdański
    65 (0,23%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI WOJCIECHOWSKIEJ - BEZPARTYJNI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Agnieszka Krystyna Wojciechowska-Van Heukelom
    749 (2,64%)
  2. 2 Magdalena Dorota Śmielewska
    45 (0,16%)
  3. 3 Anna Maria Zaraś
    35 (0,12%)
  4. 4 Piotr Potasiak
    17 (0,06%)
  5. 5 Marcin Piotr Mikołajczyk
    22 (0,08%)
  6. 7 Wojciech Adam Łapczyński
    17 (0,06%)
  7. 6 Elżbieta Iwona Majewska-Woźniak
    38 (0,13%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK!

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marcin Filip Maziarz
    60 (0,21%)
  2. 1 Hanna Beata Gill-Piątek
    427 (1,51%)
  3. 6 Anna Katarzyna Ginalska
    62 (0,22%)
  4. 5 Andrzej Edward Chętko
    31 (0,11%)
  5. 3 Ewa Maria Drewnowicz
    169 (0,60%)
  6. 4 Wojciech Makowski
    91 (0,32%)
  7. 7 Elżbieta Bogumiła Pędziwiatr
    85 (0,30%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Agnieszka Joanna Urbaniak
    496 (1,75%)
  2. 6 Małgorzata Jolanta Kliszewska
    297 (1,05%)
  3. 1 Kamil Przemysław Jeziorski
    3 553 (12,53%)
  4. 2 Wojciech Zakrzewski
    906 (3,19%)
  5. 3 Eugeniusz Jan Pawlicki
    298 (1,05%)
  6. 5 Sebastian Karol Zawalski
    562 (1,98%)
  7. 4 Ewelina Anna Zientalak
    385 (1,36%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNA ŁÓDŹ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Daniel Emil Gowarzewski
    155 (0,55%)
  2. 3 Wiesław Zbigniew Malinowski
    70 (0,25%)
  3. 1 Andrzej Paweł Maciejewski
    330 (1,16%)
  4. 4 Grażyna Zofia Walczyńska
    63 (0,22%)
  5. 5 Agnieszka Majewska
    172 (0,61%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO I MOC

kandydatliczba głosów

  1. 3 Hanna Wójcik
    16 (0,06%)
  2. 2 Aleksandra Karolina Bartosiewicz
    7 (0,02%)
  3. 1 Janusz Antoni Rutkowski
    42 (0,15%)
  4. 4 Marek Wojciech Szor
    6 (0,02%)
  5. 5 Józef Adam Piskorek
    4 (0,01%)

Okręg 6

Osiedle Bałuty-Doły, Osiedle Julianów-Marysin-Rogi, Osiedle Łagiewniki, Osiedle Śródmieście-Wschód, Osiedle Wzniesień Łódzkich

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNY ZDANOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Michał Andrzej Olejniczak
    2 211 (6,49%)
  2. 1 Monika Sylwia Malinowska-Olszowy
    7 362 (21,62%)
  3. 3 Kamil Łukasz Deptuła
    2 541 (7,46%)
  4. 5 Agata Patrycja Stacewicz
    2 199 (6,46%)
  5. 2 Elżbieta Barbara Bartczak
    4 242 (12,46%)
  6. 7 Piotr Przemysław Paduszyński
    1 364 (4,01%)
  7. 4 Paweł Jędrachowicz
    1 127 (3,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jan Nikodem Waliszewski
    122 (0,36%)
  2. 2 Tomasz Stanisław Sobczak
    31 (0,09%)
  3. 5 Józef Stępień
    24 (0,07%)
  4. 3 Anna Smolińska
    32 (0,09%)
  5. 4 Anna Leks
    17 (0,05%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-PIOTR MISZTAL

kandydatliczba głosów

  1. 4 Patrycja Dłutkiewicz-Workowska
    28 (0,08%)
  2. 1 Angelika Anna Skibińska
    96 (0,28%)
  3. 2 Beata Józefa Skibińska
    29 (0,09%)
  4. 3 Małgorzata Katarzyna Dłutkiewicz
    26 (0,08%)
  5. 5 Daniel Krzysztof Duda
    65 (0,19%)
  6. 7 Michał Chmielewski
    39 (0,11%)
  7. 6 Łukasz Paweł Tomczyk
    24 (0,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ #MUREMZAŁODZIĄ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Aleksander Kacper Kozakiewicz
    52 (0,15%)
  2. 3 Mateusz Jan Kosiński
    65 (0,19%)
  3. 4 Halina Małgorzata Spanopulos
    51 (0,15%)
  4. 1 Wojciech Antoni Górski
    430 (1,26%)
  5. 6 Karolina Bogumiła Dzikowska
    55 (0,16%)
  6. 7 Artur Jan Brylikowski
    51 (0,15%)
  7. 5 Katarzyna Paczyńska
    63 (0,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 4 Grażyna Kietla
    84 (0,25%)
  2. 2 Marianna Michalina Skrobiszewska
    168 (0,49%)
  3. 3 Piotr Jarosław Bartczak
    146 (0,43%)
  4. 1 Rafał Witold Górski
    1 042 (3,06%)
  5. 6 Izabela Henryka Leśniewska
    104 (0,31%)
  6. 5 Bartosz Mikołaj Chonorowicz
    37 (0,11%)
  7. 7 Łukasz Jan Kamiński
    188 (0,55%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI WOJCIECHOWSKIEJ - BEZPARTYJNI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Elżbieta Ewa Fidelus-Kosielska
    84 (0,25%)
  2. 5 Marek Franciszek Siekiera
    68 (0,20%)
  3. 4 Roger Sebastian Tokarz
    28 (0,08%)
  4. 1 Dorota Bogumiła Derecka
    285 (0,84%)
  5. 3 Dariusz Andrzej Mikołajczyk
    88 (0,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK!

kandydatliczba głosów

  1. 7 Kasper Cezary Ługowski
    54 (0,16%)
  2. 1 Michał Adam Gauza
    368 (1,08%)
  3. 6 Ewa Małgorzata Linek
    33 (0,10%)
  4. 2 Mariusz Paweł Sokołowicz
    119 (0,35%)
  5. 5 Maciej Sławomir Kloc
    30 (0,09%)
  6. 3 Grażyna Alicja Skrzekotowska-Sobczak
    125 (0,37%)
  7. 4 Iwona Agata Ławicka
    142 (0,42%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Bartłomiej Waldemar Dyba-Bojarski
    5 039 (14,80%)
  2. 5 Andrzej Stanisław Bujnowski
    163 (0,48%)
  3. 2 Marek Bogumił Gruszka
    785 (2,31%)
  4. 4 Barbara Teresa Sibińska
    413 (1,21%)
  5. 6 Magdalena Katarzyna Kołecka
    352 (1,03%)
  6. 3 Paweł Górski
    1 060 (3,11%)
  7. 7 Monika Anna Dziuba
    616 (1,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO I MOC

kandydatliczba głosów

  1. 2 Natalia Jadwiga Markowiak
    17 (0,05%)
  2. 3 Kamila Estera Targalska
    8 (0,02%)
  3. 1 Sławomir Stanisław Kobosa
    42 (0,12%)
  4. 5 Małgorzata Aniela Rudzińska
    7 (0,02%)
  5. 4 Robert Piotr Szczepański
    13 (0,04%)

Okręg 7

Osiedle Andrzejów, Osiedle Chojny-Dąbrowa, Osiedle Nr 33, Osiedle Wiskitno, Osiedle Zarzew

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNY ZDANOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Janusz Urbańczyk
    857 (2,43%)
  2. 5 Ewa Agnieszka Bujnowicz-Zelt
    1 517 (4,30%)
  3. 1 Adam Piotr Wieczorek
    6 426 (18,23%)
  4. 6 Agnieszka Dalach
    976 (2,77%)
  5. 7 Robert Ryszard Pawlak
    1 263 (3,58%)
  6. 3 Bogusław Hubert
    3 191 (9,05%)
  7. 2 Małgorzata Krystyna Niewiadomska-Cudak
    7 308 (20,74%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Oktawian Jerzy Krakowiak
    100 (0,28%)
  2. 2 Marcin Krzysztof Pytka
    39 (0,11%)
  3. 4 Adam Wiesław Skalski
    26 (0,07%)
  4. 5 Jolanta Barbara Biernacka
    15 (0,04%)
  5. 3 Joanna Katarzyna Zarębska
    41 (0,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-PIOTR MISZTAL

kandydatliczba głosów

  1. 1 Kamil Krzysztof Maciąg
    84 (0,24%)
  2. 6 Lech Włodzimierz Stańczyk
    34 (0,10%)
  3. 2 Violetta Agnieszka Maciąg
    53 (0,15%)
  4. 5 Grażyna Janina Rudnicka
    41 (0,12%)
  5. 3 Anna Mokrzycka
    26 (0,07%)
  6. 4 Mateusz Oskar Skibiński
    18 (0,05%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ #MUREMZAŁODZIĄ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krzysztof Gniewomir Lipczyk
    443 (1,26%)
  2. 3 Katarzyna Elżbieta Nowakowska
    90 (0,26%)
  3. 4 Milena Natalia Kaźmierczak
    101 (0,29%)
  4. 2 Mateusz Patryk Miara
    63 (0,18%)
  5. 5 Mikołaj Jan Biskupski
    40 (0,11%)
  6. 6 Elżbieta Jadwiga Wolak
    49 (0,14%)
  7. 7 Krzysztof Marcin Macherzyński
    34 (0,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Piotr Robert Jankowski
    824 (2,34%)
  2. 4 Marek Tomasz Micielski
    69 (0,20%)
  3. 6 Marek Adam Mokwiński
    62 (0,18%)
  4. 2 Jan Szałowski
    228 (0,65%)
  5. 5 Jolanta Bogumiła Sielska
    132 (0,37%)
  6. 7 Emilia Marta Karpicka-Jadczak
    152 (0,43%)
  7. 3 Iwona Debora Ritter
    90 (0,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI WOJCIECHOWSKIEJ - BEZPARTYJNI

kandydatliczba głosów

  1. 7 Jerzy Maciej Nowocień
    38 (0,11%)
  2. 1 Elżbieta Jadwiga Wróblewska
    182 (0,52%)
  3. 2 Adam Stanisław Staniszewski
    33 (0,09%)
  4. 5 Julia Magda Czerwińska
    59 (0,17%)
  5. 4 Jakub Hahn
    24 (0,07%)
  6. 6 Maciej Piotr Piorun
    52 (0,15%)
  7. 3 Teresa Lichota
    58 (0,16%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK!

kandydatliczba głosów

  1. 1 Martyna Natalia Urbańczyk
    262 (0,74%)
  2. 2 Ewa Magdalena Szmitka
    129 (0,37%)
  3. 4 Piotr Krzysztof Rzeńca
    32 (0,09%)
  4. 6 Tomasz Załuski
    47 (0,13%)
  5. 3 Anna Maria Budecka
    40 (0,11%)
  6. 5 Iwona Alicja Majak
    33 (0,09%)
  7. 7 Bogdan Jerzy Jankowski
    20 (0,06%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krzysztof Maciej Stasiak
    5 081 (14,42%)
  2. 2 Sebastian Brunon Tylman
    1 494 (4,24%)
  3. 5 Damian Patryk Wagner
    263 (0,75%)
  4. 4 Mirosław Henryk Buczek
    432 (1,23%)
  5. 6 Krystyna Gondorek
    465 (1,32%)
  6. 7 Aleksandra Anna Warszakowska
    417 (1,18%)
  7. 3 Iwona Maja Rasała
    1 137 (3,23%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNA ŁÓDŹ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Magdalena Teodozja Walczyńska
    97 (0,28%)
  2. 1 Sławomir Dariusz Dziubek
    175 (0,50%)
  3. 2 Ryszard Bielasik
    44 (0,12%)
  4. 3 Marek Piotr Bińczyk
    79 (0,22%)
  5. 5 Żaneta Mariola Urbańska
    158 (0,45%)

Okręg 8

Osiedle Dolina Łódki, Osiedle Mileszki, Osiedle Nowosolna, Osiedle Olechów-Janów, Osiedle Stoki-Sikawa-Podgórze, Osiedle Widzew-Wschód

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNY ZDANOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Jakub Bogdan Szymanowicz
    237 (0,61%)
  2. 5 Marta Paulina Przywara
    2 096 (5,36%)
  3. 6 Piotr Grzegorz Kowalski
    724 (1,85%)
  4. 7 Antonina Majchrzak
    1 008 (2,58%)
  5. 2 Tomasz Piotr Kacprzak
    4 612 (11,80%)
  6. 3 Sylwester Stefan Pawłowski
    1 870 (4,78%)
  7. 1 Hanna Elżbieta Zdanowska
    13 591 (34,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Zbigniew Sławomir Maurer
    97 (0,25%)
  2. 2 Marta Justyna Pierzchalska
    36 (0,09%)
  3. 3 Zbigniew Józef Skatulski
    14 (0,04%)
  4. 5 Krzysztof Szczerba
    27 (0,07%)
  5. 4 Joanna Źródelna
    33 (0,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-PIOTR MISZTAL

kandydatliczba głosów

  1. 6 Andrzej Szymowski
    21 (0,05%)
  2. 3 Danuta Zarzycka
    45 (0,12%)
  3. 1 Piotr Wiktor Misztal
    326 (0,83%)
  4. 4 Monika Izabella Skibińska
    30 (0,08%)
  5. 2 Zygmunt Jan Misztal
    37 (0,09%)
  6. 5 Renata Emilia Nowak
    25 (0,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ #MUREMZAŁODZIĄ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Damian Filip Majewski
    76 (0,19%)
  2. 1 Krzysztof Maria Kiryszewski
    231 (0,59%)
  3. 4 Aleksandra Komorowska
    61 (0,16%)
  4. 7 Michał Ksawery Kociński
    36 (0,09%)
  5. 6 Daniel Teodor Ross
    25 (0,06%)
  6. 3 Maria Jolanta Miś
    128 (0,33%)
  7. 5 Agnieszka Joanna Zawada
    61 (0,16%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 6 Beata Elżbieta Kołaczyk
    95 (0,24%)
  2. 5 Kamil Ireneusz Jedliński
    80 (0,20%)
  3. 1 Piotr Siemiński
    698 (1,79%)
  4. 3 Tomasz Ryszard Anders
    120 (0,31%)
  5. 4 Kornel Norbert Kołaczyk
    58 (0,15%)
  6. 7 Teresa Maria Adamska
    181 (0,46%)
  7. 2 Janina Genowefa Tropisz
    99 (0,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI WOJCIECHOWSKIEJ - BEZPARTYJNI

kandydatliczba głosów

  1. 4 Damian Radosław Pazdykiewicz
    41 (0,10%)
  2. 3 Jadwiga Bożena Cieślińska
    120 (0,31%)
  3. 1 Mariusz Zieliński
    305 (0,78%)
  4. 2 Mateusz Piotr Frątczak
    96 (0,25%)
  5. 5 Barbara Jolanta Sabela
    128 (0,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK!

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ewa Łucja Świdzińska
    568 (1,45%)
  2. 4 Marcin Grzegorz Bałczewski
    50 (0,13%)
  3. 5 Damian Włodzimierz Graczyk
    28 (0,07%)
  4. 1 Michał Wojciech Kwiatkowski
    971 (2,48%)
  5. 3 Sławomir Antoni Berdziński
    51 (0,13%)
  6. 7 Joanna Katarzyna Zimmer
    184 (0,47%)
  7. 6 Dominika Karolina Żuk
    46 (0,12%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Kazimierz Antoni Kluska
    1 544 (3,95%)
  2. 1 Rafał Artur Markwant
    5 183 (13,26%)
  3. 2 Ilona Adrianna Kotleska
    1 505 (3,85%)
  4. 6 Magdalena Teresa Rzadkowolska
    196 (0,50%)
  5. 4 Zbigniew Henryk Karmela
    369 (0,94%)
  6. 5 Maria Joanna Maciaszczyk
    657 (1,68%)
  7. 7 Paweł Cirkot
    271 (0,69%)

Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

Wideo

Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

Najczęściej komentowane

Polecamy

OSOBOWOŚĆ ROKU 2019 Trwa głosowanie!

OSOBOWOŚĆ ROKU 2019 Trwa głosowanie!

Najczęściej czytane