Wyniki wyborów 2018 do sejmiku województwa - Śląskie

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

miasto Bielsko-Biała; powiaty: bielski, cieszyński, żywiecki

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 7 Dorota Cecylia Bury
    676 (0,25%)
  2. 2 Adam Jan Zoń
    4 473 (1,67%)
  3. 3 Aleksandra Ewa Banot
    1 139 (0,42%)
  4. 1 Przemysław Adam Koperski
    6 358 (2,37%)
  5. 5 Barbara Jolanta Słonka-Gibas
    456 (0,17%)
  6. 9 Leszek Tyrna
    2 266 (0,85%)
  7. 8 Aneta Monika Górny
    564 (0,21%)
  8. 6 Jan Szwarc
    1 906 (0,71%)
  9. 4 Maria Kopel
    635 (0,24%)

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 4 Beata Ewa Błasińska
    236 (0,09%)
  2. 1 Robert Łukasz Grajny
    1 500 (0,56%)
  3. 5 Grzegorz Antoni Tobolski
    175 (0,07%)
  4. 3 Anita Sara Zawisz
    367 (0,14%)
  5. 2 Janusz Andrzej Korczak
    527 (0,20%)

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 7 Wioletta Katarzyna Dziobek
    234 (0,09%)
  2. 2 Jarosław Andrzej Hess
    437 (0,16%)
  3. 3 Katarzyna Olga Gasparska
    283 (0,11%)
  4. 5 Magdalena Madzia
    949 (0,35%)
  5. 8 Adam Tomasz Konieczny
    323 (0,12%)
  6. 6 Paweł Piotr Miech
    187 (0,07%)
  7. 9 Adriana Kazimiera Piekarska
    246 (0,09%)
  8. 4 Szymon Michał Kania
    557 (0,21%)
  9. 1 Agnieszka Zofia Lamek-Kochanowska
    1 365 (0,51%)

KOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 4 Krzysztof Ludwik Sobolewski
    187 (0,07%)
  2. 1 Grzegorz Zbigniew Juranek
    744 (0,28%)
  3. 7 Bożena Małgorzata Misiarz
    297 (0,11%)
  4. 2 Arkadiusz Antoni Faruga
    452 (0,17%)
  5. 3 Paweł Karol Wójtowicz
    322 (0,12%)
  6. 5 Joanna Grażyna Krupa
    657 (0,25%)
  7. 8 Krzysztof Kazimierz Matuszek
    354 (0,13%)
  8. 6 Krystyna Bożena Pocheć
    106 (0,04%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Zbigniew Dal
    1 709 (0,64%)
  2. 2 Andrzej Jan Molin
    9 772 (3,65%)
  3. 1 Klaudiusz Stanisław Komor
    34 902 (13,02%)
  4. 5 Magdalena Maria Cieślar
    6 614 (2,47%)
  5. 3 Hubert Zbigniew Maślanka
    6 048 (2,26%)
  6. 7 Karolina Józefa Krzyżak
    1 167 (0,44%)
  7. 6 Jerzy Marcin Pijanowski
    1 460 (0,54%)
  8. 8 Magdalena Ewa Górnisiewicz
    1 525 (0,57%)
  9. 9 Agata Ślęzak
    5 242 (1,96%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Kamila Stefania Zając
    6 804 (2,54%)
  2. 5 Anna Maria Galistl
    542 (0,20%)
  3. 6 Robert Zbigniew Kwiecień
    1 074 (0,40%)
  4. 7 Michał Piotr Kóska
    888 (0,33%)
  5. 8 Jan Mikołaj Billewicz
    440 (0,16%)
  6. 9 Janusz Paweł Łacek
    1 007 (0,38%)
  7. 2 Ewa Maria Zimowska
    1 093 (0,41%)
  8. 4 Artur Krzysztof Popko
    1 062 (0,40%)
  9. 3 Anna Dorota Lichy
    1 076 (0,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Sławomir Jan Cieślar
    1 594 (0,59%)
  2. 2 Paulina Anna Krywult
    755 (0,28%)
  3. 4 Barbara Maria Białończyk
    215 (0,08%)
  4. 5 Grzegorz Bernasiński
    188 (0,07%)
  5. 6 Magdalena Maria Bierska
    241 (0,09%)
  6. 8 Patrycja Joanna Baranowska
    202 (0,08%)
  7. 9 Paweł Adam Małysz
    1 198 (0,45%)
  8. 3 Piotr Jan Szarek
    431 (0,16%)
  9. 7 Artur Wojciech Lach
    557 (0,21%)

KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 3 Leon Michał Śliwa
    406 (0,15%)
  2. 1 Adam Jan Moczek
    1 189 (0,44%)
  3. 4 Mateusz Jan Kielar
    271 (0,10%)
  4. 5 Kornelia Lucyna Pudlik
    254 (0,09%)
  5. 2 Agata Ernestyna Głogowska
    553 (0,21%)
  6. 6 Bernadeta Stefania Bożek
    436 (0,16%)
  7. 8 Iwona Magdalena Jauernik
    197 (0,07%)
  8. 7 Piotr Tymoteusz Madejski
    216 (0,08%)

KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Marcin Tomasz Jabłoński
    180 (0,07%)
  2. 5 Dorota Barbara Kufel
    423 (0,16%)
  3. 2 Bartłomiej Janusz Tyrlik
    467 (0,17%)
  4. 3 Michał Jan Smagłowski
    111 (0,04%)
  5. 1 Aisza Hadyna
    440 (0,16%)
  6. 6 Klaudia Dominika Kantyka
    247 (0,09%)
  7. 9 Łukasz Antoni Giertler
    374 (0,14%)
  8. 7 Krzysztof Marek Pitas
    82 (0,03%)
  9. 8 Iwona Krystyna Poniedziałek
    116 (0,04%)

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Magdalena Dominika Chrobak
    1 751 (0,65%)
  2. 2 Maciej Jerzy Froński
    0 (0%)
  3. 3 Mirosława Halina Wieczorek
    491 (0,18%)
  4. 4 Marek Paweł Konieczny
    630 (0,24%)
  5. 5 Sandra Dorota Bienias
    482 (0,18%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krzysztof Jan Naleźniak
    224 (0,08%)
  2. 9 Julia Karolina Stankiewicz
    168 (0,06%)
  3. 7 Artur Dariusz Wodniok
    52 (0,02%)
  4. 2 Katarzyna Alicja Adamczewska
    203 (0,08%)
  5. 3 Dorota Lucyna Kaczmarek
    209 (0,08%)
  6. 8 Łukasz Adam Stefankiewicz
    53 (0,02%)
  7. 4 Krzysztof Jakub Głowacki
    124 (0,05%)
  8. 5 Monika Małgorzata Kowol
    132 (0,05%)
  9. 6 Katarzyna Barbara Gembuś
    115 (0,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKIE RODZINY RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Halina Ewa Zimońska
    284 (0,11%)
  2. 6 Antoni Sosnowski
    214 (0,08%)
  3. 3 Maria Francuz
    665 (0,25%)
  4. 4 Patrycja Magdalena Kondała
    268 (0,10%)
  5. 1 Kazimierz Józef Gronkiewicz
    596 (0,22%)
  6. 2 Wiesław Snaczke
    220 (0,08%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mirosław Stanisław Szemla
    7 339 (2,74%)
  2. 6 Alicja Ogiegło
    1 781 (0,66%)
  3. 2 Danuta Maria Kożusznik
    3 545 (1,32%)
  4. 3 Robert Paweł Karpeta
    2 463 (0,92%)
  5. 5 Przemysław Major
    1 164 (0,43%)
  6. 4 Stefan Grzegorz Haczek
    1 286 (0,48%)
  7. 8 Małgorzata Anna Klajmon
    572 (0,21%)
  8. 7 Augustyna Domaszewicz
    261 (0,10%)
  9. 9 Andrzej Bernard Grzyb
    699 (0,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 4 Katarzyna Maria Koczwara
    1 650 (0,62%)
  2. 1 Kamil Michał Sarapata
    5 335 (1,99%)
  3. 3 Tomasz Andrzej Janik
    1 698 (0,63%)
  4. 2 Wojciech Jerzy Duraj
    2 927 (1,09%)
  5. 5 Krzysztof Franciszek Kozik
    1 276 (0,48%)
  6. 6 Patrycja Agnieszka Wodyk
    929 (0,35%)
  7. 8 Karolina Lilia Balas
    1 359 (0,51%)
  8. 7 Magdalena Wiktoria Ostrowicka
    1 659 (0,62%)
  9. 9 Wojciech Mateusz Tomala
    2 441 (0,91%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jan Kawulok
    43 371 (16,18%)
  2. 2 Ewa Teresa Żak
    14 899 (5,56%)
  3. 3 Stanisław Bronisław Baczyński
    15 169 (5,66%)
  4. 5 Katarzyna Magdalena Raszka-Sodzawiczny
    4 297 (1,60%)
  5. 8 Agnieszka Magdalena Biegun
    6 963 (2,60%)
  6. 6 Zygmunt Antoni Mizera
    5 091 (1,90%)
  7. 4 Tytus Bolesław Tschuk
    1 309 (0,49%)
  8. 9 Teresa Maria Zejma
    4 234 (1,58%)
  9. 7 Marek Zygmunt Matlak
    4 612 (1,72%)

Okręg 2

miasta: Katowice, Mysłowice, Tychy; powiaty: bieruńsko-lędziński, pszczyński

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 7 Andrzej Krowiak
    301 (0,12%)
  2. 6 Magdalena Małgorzata Szumańska
    781 (0,30%)
  3. 8 Zbigniew Henryk Noskowski
    1 088 (0,42%)
  4. 1 Zbyszek Zaborowski
    7 472 (2,86%)
  5. 2 Celina Teresa Walat
    958 (0,37%)
  6. 5 Włodzimierz Jerzy Gorki
    349 (0,13%)
  7. 4 Teresa Zofia Szkabrat
    334 (0,13%)
  8. 3 Włodzimierz Roman Kwiatek
    435 (0,17%)

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 1 Bartosz Berk
    1 275 (0,49%)
  2. 3 Arkadiusz Wojciech Nowakowski
    319 (0,12%)
  3. 2 Mirela Grażyna Turek
    348 (0,13%)
  4. 5 Rafał Jaworski
    294 (0,11%)
  5. 4 Margareta Żurowska
    211 (0,08%)

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Izabela Maria Palińska
    1 650 (0,63%)
  2. 2 Ryszard Jan Pacer
    180 (0,07%)
  3. 3 Patryk Bartłomiej Oczadły
    370 (0,14%)
  4. 4 Sara Aleksandra Wójcik
    456 (0,17%)
  5. 5 Leszek Aleksander Kraszyna
    136 (0,05%)

KOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Małgorzata Anna Handermander-Lewicka
    780 (0,30%)
  2. 3 Jacek Witold Bara
    815 (0,31%)
  3. 1 Aleksandra Elżbieta Jelonek
    4 953 (1,89%)
  4. 6 Bernard Leszek Skubała
    232 (0,09%)
  5. 7 Karolina Elżbieta Dyrda
    2 195 (0,84%)
  6. 5 Włodzimierz Tomasz Krzemiński
    330 (0,13%)
  7. 8 Dariusz Marek Jerczyński
    477 (0,18%)
  8. 4 Andrzej Antoni Sojka
    1 890 (0,72%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Michał Sebastian Gramatyka
    21 704 (8,30%)
  2. 6 Elżbieta Apolonia Pierzchała
    3 846 (1,47%)
  3. 4 Sławomir Stanisław Kowalski
    7 040 (2,69%)
  4. 3 Alina Irena Bednarz
    7 693 (2,94%)
  5. 5 Dorota Ewa Konieczny-Simela
    10 384 (3,97%)
  6. 8 Bożena Adela Rojewska
    3 540 (1,35%)
  7. 7 Michał Antoni Palka
    3 730 (1,43%)
  8. 1 Tadeusz Maria Sławek
    31 632 (12,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Paweł Eugeniusz Janas
    2 948 (1,13%)
  2. 1 Tomasz Arkadiusz Palka
    8 314 (3,18%)
  3. 5 Marcin Grzegorz Łachacz
    484 (0,18%)
  4. 2 Joanna Grażyna Mizera-Zalejska
    1 198 (0,46%)
  5. 6 Ewa Joanna Mierzyńska
    586 (0,22%)
  6. 4 Elżbieta Anna Czaja
    1 632 (0,62%)
  7. 7 Andrzej Paweł Żołądek
    670 (0,26%)
  8. 8 Wojciech Tomasz Zatorski
    1 226 (0,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tomasz Bogdan Brzezina
    1 444 (0,55%)
  2. 5 Karol Jan Nagel
    152 (0,06%)
  3. 3 Adrianna Hanna Czapkowicz
    212 (0,08%)
  4. 7 Agata Karolina Truś
    142 (0,05%)
  5. 4 Tomasz Robert Niedoba
    186 (0,07%)
  6. 2 Krzysztof Stanisław Krajewski
    247 (0,09%)
  7. 6 Dominika Klaudia Kałęka
    174 (0,07%)
  8. 8 Kamil Jabloński
    201 (0,08%)

KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 5 Barbara Jadwiga Piątek
    563 (0,22%)
  2. 4 Krzysztof Eugeniusz Zbijowski
    245 (0,09%)
  3. 6 Krzysztof Baranowski
    230 (0,09%)
  4. 7 Agnieszka Zbijowska
    273 (0,10%)
  5. 8 Izabela Aniela Janas
    370 (0,14%)
  6. 2 Mateusz Adam Młocek
    250 (0,10%)
  7. 3 Marzena Marlena Rutka
    422 (0,16%)
  8. 1 Tomasz Wojciech Musioł
    1 737 (0,66%)

KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Ewa Małgorzata Kapica
    834 (0,32%)
  2. 2 Małgorzata Anna Myśliwiec
    1 429 (0,55%)
  3. 3 Bernadeta Agnieszka Ficek
    2 762 (1,06%)
  4. 1 Jerzy Zdzisław Gorzelik
    6 177 (2,36%)
  5. 5 Mariusz Tomasz Gąsiorczyk
    941 (0,36%)
  6. 6 Marta Magdalena Bainka
    579 (0,22%)
  7. 7 Maksymilian Piotr Michałek
    454 (0,17%)
  8. 8 Piotr Paweł Snaczke
    285 (0,11%)

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

kandydatliczba głosów

  1. 3 Martin Mokwa
    283 (0,11%)
  2. 2 Alina Joanna Jaworek
    787 (0,30%)
  3. 1 Maciej Psych Smykowski
    1 093 (0,42%)
  4. 4 Jaga Magdalena Kolawa
    306 (0,12%)
  5. 6 Agata Zuzanna Otrębska
    660 (0,25%)
  6. 5 Aleksander Lech Wojtasiewicz
    230 (0,09%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Damian Michał Hacaś
    142 (0,05%)
  2. 4 Arkadiusz Stanisław Dąbrowski
    100 (0,04%)
  3. 1 Szczepan Kasiński
    305 (0,12%)
  4. 3 Tomasz Bolesław Bula
    416 (0,16%)
  5. 8 Magdalena Elżbieta Lepiarz
    69 (0,03%)
  6. 5 Bernard Robert Kurzawa
    175 (0,07%)
  7. 6 Beata Anna Kandzia
    140 (0,05%)
  8. 7 Edyta Karolina Znojek
    49 (0,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKIE RODZINY RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 4 Anna Janina Mirowska
    289 (0,11%)
  2. 2 Tomasz Jerzy Zdrach
    159 (0,06%)
  3. 3 Ewa Teresa Trzaska
    761 (0,29%)
  4. 1 Stanisław Zadora
    477 (0,18%)
  5. 5 Joanna Ewa Olborska
    232 (0,09%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Leszek Stanisław Boniewski
    1 253 (0,48%)
  2. 4 Katarzyna Maria Sury
    331 (0,13%)
  3. 3 Henryk Ryszard Nycz
    731 (0,28%)
  4. 7 Sylwia Antonina Kasza
    422 (0,16%)
  5. 2 Henryk Alojzy Gacki
    278 (0,11%)
  6. 8 Grzegorz Ryszard Mierzwiński
    221 (0,08%)
  7. 5 Zbigniew Władysław Kucz
    364 (0,14%)
  8. 6 Katarzyna Agata Zaremba-Majcher
    358 (0,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wiesława Urszula Rak
    3 641 (1,39%)
  2. 5 Wiesław Rauch
    356 (0,14%)
  3. 4 Piotr Jan Dziemba
    957 (0,37%)
  4. 2 Jan Władysław Pietras
    2 144 (0,82%)
  5. 6 Urszula Barbara Szewczyk
    1 784 (0,68%)
  6. 3 Anna Elżbieta Wiśniewska
    2 113 (0,81%)
  7. 7 Anna Maria German
    1 709 (0,65%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jakub Piotr Chełstowski
    33 315 (12,73%)
  2. 2 Piotr Franciszek Czarnynoga
    16 805 (6,42%)
  3. 5 Urszula Maria Sewielska
    4 046 (1,55%)
  4. 4 Grzegorz Krzysztof Gaża
    12 995 (4,97%)
  5. 6 Róża Jadwiga Mróz
    3 906 (1,49%)
  6. 8 Bogusława Wiesława Fedorowska
    2 869 (1,10%)
  7. 7 Beata Grobel
    2 778 (1,06%)
  8. 3 Przemysław Aleksander Wydra
    6 036 (2,31%)

Okręg 3

miasta: Jastrzębie Zdrój, Rybnik, Żory; powiaty: mikołowski, raciborski, rybnicki, wodzisławski

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marian Franciszek Jarosz
    6 462 (2,37%)
  2. 3 Andrzej Stanisław Kwaśniewski
    1 294 (0,48%)
  3. 7 Dariusz Roman Jarzynka
    215 (0,08%)
  4. 5 Krzysztof Robert Sajewicz
    490 (0,18%)
  5. 6 Andrzej Henryk Baran
    412 (0,15%)
  6. 4 Zofia Sobik
    1 224 (0,45%)
  7. 8 Marta Justyna Żak
    586 (0,22%)
  8. 2 Ilona Beata Witala-Sługa
    1 232 (0,45%)
  9. 9 Martyna Wyżnikiewicz
    285 (0,10%)

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 7 Karolina Barbara Maciuga
    161 (0,06%)
  2. 4 Rafał Karol Tyc
    218 (0,08%)
  3. 6 Magdalena Monika Słowik
    272 (0,10%)
  4. 5 Hanna Maria Leder
    145 (0,05%)
  5. 8 Wojciech Mateusz Mońka
    207 (0,08%)
  6. 9 Jakub Edward Maciaś
    283 (0,10%)
  7. 2 Tadeusz Maron
    363 (0,13%)
  8. 1 Jacek Szymon Lanuszny
    1 608 (0,59%)
  9. 3 Sandra Wojno
    223 (0,08%)

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Dawid Józef Matuszek
    1 629 (0,60%)
  2. 2 Patrycja Anna Nowara
    567 (0,21%)
  3. 7 Hanna Marzena Szukalska
    333 (0,12%)
  4. 3 Zdzisław Smoliński
    187 (0,07%)
  5. 4 Agnieszka Lidia Korbel
    473 (0,17%)
  6. 5 Roman Wojciech Graniczka
    159 (0,06%)
  7. 6 Barbara Justyna Wycisk
    477 (0,18%)

KOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 8 Grażyna Gabriela Swaczyna
    1 772 (0,65%)
  2. 1 Paweł Helis
    4 892 (1,80%)
  3. 7 Artur Rafał Oleksiński
    577 (0,21%)
  4. 4 Adam Franciszek Kurdziel
    670 (0,25%)
  5. 3 Weronika Jadwiga Topa-Mazurek
    1 017 (0,37%)
  6. 2 Stanisław Alojzy Rduch
    2 730 (1,00%)
  7. 6 Wiesława Joanna Hulim
    792 (0,29%)
  8. 5 Edmund Jan Telega
    640 (0,24%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Barbara Ewa Chrobok
    8 596 (3,16%)
  2. 1 Wojciech Jan Kałuża
    25 109 (9,22%)
  3. 6 Halina Maria Kantor
    2 854 (1,05%)
  4. 2 Grzegorz Wojciech Wolnik
    10 914 (4,01%)
  5. 8 Jolanta Danuta Grabkowska
    2 928 (1,08%)
  6. 7 Rafał Bogusław Połednik
    1 540 (0,57%)
  7. 5 Dariusz Ryszard Laska
    3 524 (1,29%)
  8. 4 Henryk Piotr Siedlaczek
    16 332 (6,00%)
  9. 9 Karolina Aleksandra Łukaszczyk
    4 832 (1,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jadwiga Agata Buryn
    5 521 (2,03%)
  2. 2 Marcin Krzysztof Burdzik
    2 576 (0,95%)
  3. 3 Jacek Kamiński
    2 336 (0,86%)
  4. 5 Magdalena Anna Pochcioł
    1 248 (0,46%)
  5. 4 Marcin Maciej Szczygieł
    1 834 (0,67%)
  6. 9 Aneta Maria Wróblewska
    1 844 (0,68%)
  7. 8 Bernard Kazimierz Walecki
    375 (0,14%)
  8. 6 Elżbieta Ewa Mnich
    794 (0,29%)
  9. 7 Dominik Mertas
    473 (0,17%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Bartosz Łukasz Młotek
    333 (0,12%)
  2. 1 Konrad Karol Makarewicz
    1 418 (0,52%)
  3. 3 Jakub Frelich
    483 (0,18%)
  4. 2 Elżbieta Helena Kościelska
    298 (0,11%)
  5. 5 Katarzyna Monika Chołuj
    236 (0,09%)
  6. 6 Janusz Bieńkowski
    266 (0,10%)
  7. 8 Marta Barbara Matuszczyk
    298 (0,11%)
  8. 9 Adrian Bartosz Kochan
    231 (0,08%)
  9. 7 Krystyna Zofia Janecka
    265 (0,10%)

KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Janusz Stanisław Wita
    4 214 (1,55%)
  2. 3 Paweł Jan Polok
    1 506 (0,55%)
  3. 7 Daniel Robert Morcinek
    186 (0,07%)
  4. 4 Ewa Karina Grzesik
    465 (0,17%)
  5. 8 Anna Manai
    185 (0,07%)
  6. 2 Józef Porwoł
    1 217 (0,45%)
  7. 5 Kamil Marian Kotas
    753 (0,28%)
  8. 6 Ewelina Sokół-Galwas
    384 (0,14%)
  9. 9 Zuzanna Małgorzata Oleś-Binczyk
    636 (0,23%)

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Katarzyna Natalia Kendżi
    1 040 (0,38%)
  2. 2 Marcin Mirosław Kręgiel
    267 (0,10%)
  3. 4 Jakub Stanisław Sendek
    201 (0,07%)
  4. 3 Anna Danuta Domańska
    1 212 (0,45%)
  5. 5 Urszula Jolanta Grabowska-Merta
    475 (0,17%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 5 Kamil Krzysztof Sarecki
    75 (0,03%)
  2. 6 Katarzyna Samborska
    156 (0,06%)
  3. 3 Adam Jarosław Kandzia
    73 (0,03%)
  4. 2 Rafał Jerzy Bieniek
    328 (0,12%)
  5. 1 Piotr Szymon Koźlik
    501 (0,18%)
  6. 4 Zofia Stankiewicz
    209 (0,08%)
  7. 7 Alicja Cecylia Kosatka
    82 (0,03%)
  8. 8 Wioleta Sztyber
    44 (0,02%)
  9. 9 Joanna Maria Limanowska
    148 (0,05%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKIE RODZINY RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Paweł Marcin Szarski
    104 (0,04%)
  2. 1 Beata Narcyza Baran
    1 474 (0,54%)
  3. 2 Stanisława Katarzyna Tomczyk
    455 (0,17%)
  4. 6 Mariusz Tomasz Kosmała
    214 (0,08%)
  5. 3 Stanisław Franciszek Trzaska
    216 (0,08%)
  6. 4 Angela Ewa Sojka
    597 (0,22%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Bronisław Karasek
    4 314 (1,58%)
  2. 2 Urszula Janina Grzonka
    1 521 (0,56%)
  3. 7 Dominika Angelika Niestrój-Tlołka
    645 (0,24%)
  4. 3 Anna Kuś
    1 767 (0,65%)
  5. 4 Sylwia Machnik
    1 117 (0,41%)
  6. 6 Małgorzata Elżbieta Surma
    824 (0,30%)
  7. 5 Waldemar Paweł Wollny
    1 564 (0,57%)
  8. 8 Krystian Daniel Nyczka
    185 (0,07%)
  9. 9 Marian Henryk Kolorz
    831 (0,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jadwiga Magdalena Rzotki
    3 775 (1,39%)
  2. 3 Beata Agnieszka Myślikowska
    1 147 (0,42%)
  3. 6 Krystyna Jadwiga Kosarga
    409 (0,15%)
  4. 2 Marek Wiesław Strach
    974 (0,36%)
  5. 5 Konrad Mateusz Brącel
    413 (0,15%)
  6. 7 Mikołaj Maciej Koziej
    1 107 (0,41%)
  7. 4 Judyta Teresa Goik
    2 013 (0,74%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Michał Piotr Woś
    39 618 (14,55%)
  2. 4 Jacek Świerkocki
    8 464 (3,11%)
  3. 2 Stanisław Karol Jaszczuk
    6 522 (2,40%)
  4. 3 Julia Maria Kloc-Kondracka
    18 298 (6,72%)
  5. 5 Ewa Maria Gawęda
    13 702 (5,03%)
  6. 6 Sławomir Tadeusz Żmudziński
    3 315 (1,22%)
  7. 8 Jarosław Zbigniew Szczęsny
    8 271 (3,04%)
  8. 7 Grażyna Anna Brzózka
    3 963 (1,46%)
  9. 9 Gabriela Jadwiga Szulik
    0 (0%)

Okręg 4

miasta: Bytom, Gliwice; powiaty: gliwicki, lubliniecki, tarnogórski

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Janusz Henryk Łapiński
    1 051 (0,43%)
  2. 6 Andrzej Filipek
    451 (0,19%)
  3. 4 Rafał Leszek Witasik
    245 (0,10%)
  4. 2 Barbara Ewa Przybylska-Czajkowska
    1 531 (0,63%)
  5. 5 Jadwiga Franciszka Zagórska
    570 (0,23%)
  6. 9 Rafał Krzysztof Jureczko
    1 255 (0,52%)
  7. 7 Jolanta Maria Hofman-Dyner
    397 (0,16%)
  8. 8 Teresa Grażyna Samotus
    214 (0,09%)
  9. 1 Krzysztof Stefan Wójcik
    5 724 (2,36%)

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 5 Bogusława Elżbieta Moryc
    98 (0,04%)
  2. 6 Joanna Gabriela Skiba
    331 (0,14%)
  3. 7 Grzegorz Stanisław Toczek
    232 (0,10%)
  4. 1 Cezary Kazimierz Milczyński
    1 147 (0,47%)
  5. 3 Julianna Nikola Mońka
    346 (0,14%)
  6. 2 Bartłomiej Marek Błasiński
    238 (0,10%)
  7. 4 Dariusz Edwin Nowicki
    193 (0,08%)

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Maciej Konieczny
    1 884 (0,78%)
  2. 2 Barbara Joanna Słania
    525 (0,22%)
  3. 3 Konrad Mrozowski
    209 (0,09%)
  4. 4 Helena Zofia Strokowska
    176 (0,07%)
  5. 5 Michał Piotr Bednarz
    287 (0,12%)
  6. 7 Artur Wrona
    252 (0,10%)
  7. 6 Dorota Michalska
    518 (0,21%)

KOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Roland Krzysztof Skubała
    4 998 (2,06%)
  2. 3 Henryk Stanisław Klimek
    1 271 (0,52%)
  3. 4 Dariusz Robert Wójtowicz
    804 (0,33%)
  4. 5 Stefania Magdalena Sobolewska
    998 (0,41%)
  5. 6 Bolesław Piotr Wielgosz
    539 (0,22%)
  6. 7 Agata Justyna Widerska
    1 024 (0,42%)
  7. 8 Urszula Maria Bartecka
    894 (0,37%)
  8. 2 Dionizy Piotr Kolanko
    1 342 (0,55%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 8 Tomasz Straszak
    1 789 (0,74%)
  2. 1 Renata Wiesława Caban
    24 621 (10,14%)
  3. 5 Stanisław Wiesław Demczuk
    1 640 (0,68%)
  4. 6 Marek Janusz Bieniek
    3 379 (1,39%)
  5. 3 Halina Maria Bieda
    13 088 (5,39%)
  6. 7 Ewa Anna Nierychło
    2 856 (1,18%)
  7. 2 Marek Krzysztof Gzik
    16 364 (6,74%)
  8. 9 Krzysztof Andrzej Szczechowski
    1 819 (0,75%)
  9. 4 Lucyna Iwona Ekkert
    7 952 (3,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Anna Zofia Karwot
    6 029 (2,48%)
  2. 2 Andrzej Piotr Tomczyk
    2 220 (0,91%)
  3. 3 Jan Paweł Płonka
    1 749 (0,72%)
  4. 5 Agnieszka Patrycja Słodczyk
    1 715 (0,71%)
  5. 6 Magdalena Joanna Bisz
    673 (0,28%)
  6. 9 Adam Ryszard Binkowski
    1 343 (0,55%)
  7. 8 Aleksandra Anna Woźniak-Żak
    983 (0,40%)
  8. 4 Andrzej Marian Wołoszyn
    1 062 (0,44%)
  9. 7 Andrzej Janus
    1 047 (0,43%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 6 Urszula Monika Kufel
    367 (0,15%)
  2. 4 Agata Katarzyna Domeradzka
    314 (0,13%)
  3. 5 Bartłomiej Andrzejewski
    178 (0,07%)
  4. 1 Bartłomiej Marcin Truś
    1 084 (0,45%)
  5. 2 Wojciech Adam Beśka
    337 (0,14%)
  6. 3 Mateusz Błażej Michnik
    310 (0,13%)
  7. 7 Michał Piotr Bomba
    469 (0,19%)
  8. 8 Anna Barbara Sifczyk
    161 (0,07%)

KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Aleksander Jan König
    9 602 (3,96%)
  2. 8 Marian Juliusz Cyroń
    564 (0,23%)
  3. 9 Dorota Joanna Matheja
    774 (0,32%)
  4. 3 Jacek Wojciech Laburda
    458 (0,19%)
  5. 4 Grzegorz Mariusz Grudnik
    244 (0,10%)
  6. 5 Cecylia Zofia Machulska
    410 (0,17%)
  7. 7 Aneta Maria Grychtoł
    258 (0,11%)
  8. 6 Łukasz Jan Sarkowicz
    182 (0,07%)
  9. 2 Aniela Maria Jany
    1 087 (0,45%)

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Artur Paweł Wieczorek
    1 807 (0,74%)
  2. 3 Bartłomiej Marek Wrębiak
    267 (0,11%)
  3. 2 Magdalena Anna Skotalczyk
    503 (0,21%)
  4. 5 Dariusz Gloriusz Grabowski
    375 (0,15%)
  5. 6 Gaja Izabela Rupala
    340 (0,14%)
  6. 4 Ewa Maśluch
    408 (0,17%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 3 Andrzej Jerzy Słomczyński
    115 (0,05%)
  2. 1 Krzysztof Przybylski
    940 (0,39%)
  3. 2 Danuta Grażyna Kondraciuk
    233 (0,10%)
  4. 5 Andrzej Henryk Rojek
    220 (0,09%)
  5. 6 Oliwia Ewa Buczyńska
    223 (0,09%)
  6. 7 Katarzyna Mitura
    117 (0,05%)
  7. 4 Roman Zdzisław Zarzycki
    358 (0,15%)
  8. 8 Anna Misiewicz
    130 (0,05%)
  9. 9 Milena Skowrońska
    229 (0,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKIE RODZINY RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Alicja Maria Sojka
    1 076 (0,44%)
  2. 5 Bohdan Patucha
    65 (0,03%)
  3. 1 Stanisław Adrian Trzaska
    627 (0,26%)
  4. 3 Aneta Marzena Janik
    576 (0,24%)
  5. 4 Zdzisław Kowalówka
    71 (0,03%)
  6. 6 Elżbieta Barbara Cina
    199 (0,08%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Antoni Pilot
    6 773 (2,79%)
  2. 2 Zygmunt Wilk
    1 338 (0,55%)
  3. 3 Anna Barbara Grus
    1 851 (0,76%)
  4. 5 Jerzy Stanisław Wojewódzki
    0 (0%)
  5. 4 Małgorzata Zapiór
    344 (0,14%)
  6. 6 Agnieszka Zofia Czapelka
    748 (0,31%)
  7. 7 Agnieszka Stefańska
    502 (0,21%)
  8. 8 Małgorzata Bożena Sobol
    606 (0,25%)
  9. 9 Mariusz Krzysztof Poloczek
    1 749 (0,72%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 3 Henryka Krystyna Janik
    1 295 (0,53%)
  2. 4 Anna Imielińska
    1 712 (0,71%)
  3. 2 Adrian Maciej Styczeń
    900 (0,37%)
  4. 5 Lilia Zdzisława Brącel
    562 (0,23%)
  5. 6 Jarosław Adamczyk
    1 560 (0,64%)
  6. 1 Tomasz Leszek Nawrocki
    4 615 (1,90%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Anna Maria Bednarek
    443 (0,18%)
  2. 1 Marek Krzysztof Janik
    476 (0,20%)
  3. 4 Marek Artur Czapkowicz
    63 (0,03%)
  4. 3 Jadwiga Olga Kolibaj
    111 (0,05%)
  5. 5 Bogdan Leon Gizdoń
    219 (0,09%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Zbigniew Jerzy Przedpełski
    25 372 (10,45%)
  2. 2 Bartłomiej Leszek Kowalski
    9 666 (3,98%)
  3. 5 Wioletta Maria Koper-Staszowska
    4 492 (1,85%)
  4. 6 Dominika Monika Roj
    5 113 (2,11%)
  5. 9 Lesław Zbigniew Ordon
    2 980 (1,23%)
  6. 3 Józef Jan Kubica
    9 440 (3,89%)
  7. 7 Irena Maria Kocurek
    3 119 (1,28%)
  8. 8 Magdalena Patrycja Urbaniak-Leśniak
    2 364 (0,97%)
  9. 4 Tomasz Jan Olszewski
    8 615 (3,55%)

Okręg 5

miasta: Chorzów, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Zabrze

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 6 Teresa Wiesława Sadowska
    576 (0,29%)
  2. 1 Andrzej Jan Lekston
    6 050 (3,03%)
  3. 3 Agnieszka Bedlińska
    766 (0,38%)
  4. 2 Jolanta Ewa Szcześniak
    1 829 (0,92%)
  5. 4 Wojciech Musiałek
    542 (0,27%)
  6. 5 Elżbieta Teresa Dikta
    344 (0,17%)
  7. 7 Ryszard Sławomir Olek
    571 (0,29%)

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 2 Grzegorz Aleksander Frejno
    131 (0,07%)
  2. 6 Joanna Magdalena Smakowska
    97 (0,05%)
  3. 4 Urszula Kuryło
    263 (0,13%)
  4. 5 Michał Andrzej Baborski
    132 (0,07%)
  5. 7 Arnold Paweł Czupryna
    125 (0,06%)
  6. 8 Paweł Mikołaj Podemski
    92 (0,05%)
  7. 3 Agata Judyta Sikora
    326 (0,16%)
  8. 1 Mateusz Fiedorowicz
    1 022 (0,51%)

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marcelina Monika Zawisza
    1 653 (0,83%)
  2. 7 Michał Mysior
    139 (0,07%)
  3. 4 Bartłomiej Brzozowiec
    158 (0,08%)
  4. 2 Marek Henryk Maślanka
    355 (0,18%)
  5. 3 Katarzyna Jolanta Zelwor
    169 (0,08%)
  6. 5 Anna Małgorzata Kraszyna
    214 (0,11%)
  7. 8 Rafał Dariusz Frelek
    125 (0,06%)
  8. 6 Marcin Karol Konopnicki
    124 (0,06%)

KOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 6 Małgorzata Teresa Markowska
    1 002 (0,50%)
  2. 8 Oliwia Agnieszka Rduch
    1 380 (0,69%)
  3. 5 Jolanta Cichocka-Orłowska
    1 944 (0,97%)
  4. 2 Witold Kazimierz Berus
    1 829 (0,92%)
  5. 3 Jerzy Alojzy Mercik
    3 886 (1,95%)
  6. 7 Krzysztof Marek Joniec
    782 (0,39%)
  7. 1 Leon Swaczyna
    5 213 (2,61%)
  8. 4 Dawid Rafał Jasiura
    601 (0,30%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Urszula Magdalena Koszutska
    8 558 (4,28%)
  2. 2 Iwona Zofia Dudko-Pawłowska
    6 363 (3,19%)
  3. 7 Edyta Stanisława Liszka
    2 677 (1,34%)
  4. 6 Sebastian Paweł Bryłka
    1 547 (0,77%)
  5. 1 Maciej Paweł Kolon
    19 993 (10,01%)
  6. 5 Marek Stanisław Kopel
    12 090 (6,05%)
  7. 4 Janusz Paweł Pasternak
    6 612 (3,31%)
  8. 8 Wojciech Ryszard Niezgoda
    4 250 (2,13%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Adam Bernard Klacka
    4 720 (2,36%)
  2. 3 Jarosław Antoni Rejek
    780 (0,39%)
  3. 4 Aldona Halina Werner
    1 421 (0,71%)
  4. 7 Agnieszka Irena Szewczyk
    1 536 (0,77%)
  5. 2 Zbigniew Józef Domżalski
    2 290 (1,15%)
  6. 6 Anna Krystyna Gerstel
    534 (0,27%)
  7. 8 Marcin Wróblewski
    1 460 (0,73%)
  8. 5 Mirosław Gosiewski
    664 (0,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Bożena Krystyna Modzelewska
    310 (0,16%)
  2. 1 Michał Rafał Markiewka
    1 115 (0,56%)
  3. 4 Małgorzata Joanna Major
    241 (0,12%)
  4. 3 Marcin Michał Harendarczyk
    131 (0,07%)
  5. 6 Agnieszka Natalia Potoczek
    210 (0,11%)
  6. 8 Tomasz Marian Bomba
    469 (0,23%)
  7. 7 Filip Hailli Sesay
    110 (0,06%)
  8. 5 Artur Tomasz Neukirch
    170 (0,09%)

KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 8 Barbara Małgorzata Klimek
    322 (0,16%)
  2. 2 Kornelia Maria Aplik
    213 (0,11%)
  3. 6 Tomasz Jan Krzempek
    114 (0,06%)
  4. 3 Michał Adam Głogowski
    423 (0,21%)
  5. 5 Antoni Stefan Rogulski
    167 (0,08%)
  6. 4 Aneta Jadwiga Kielar
    213 (0,11%)
  7. 7 Joanna Teresa Sobczyk
    684 (0,34%)
  8. 1 Tomasz Michał Kik
    702 (0,35%)

KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Tomasz Wojciech Szulc
    842 (0,42%)
  2. 3 Jolanta Lucyna Skorupa
    677 (0,34%)
  3. 2 Joachim Józef Otte
    1 609 (0,81%)
  4. 4 Janusz Józef Dubiel
    1 076 (0,54%)
  5. 8 Jowita Trzaska
    476 (0,24%)
  6. 5 Anna Katarzyna Kubica
    831 (0,42%)
  7. 6 Katarzyna Marta Elias
    222 (0,11%)
  8. 1 Henryk Krzysztof Mercik
    5 782 (2,89%)

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Anna Małgorzata Łukaszczyk
    1 521 (0,76%)
  2. 3 Grażyna Danuta Kulik
    708 (0,35%)
  3. 4 Magdalena Agnieszka Bula
    446 (0,22%)
  4. 2 Krystian Zygmunt Mrukwa
    281 (0,14%)
  5. 5 Filip Dariusz Pawlak
    384 (0,19%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 6 Józefa Maria Soroka
    88 (0,04%)
  2. 1 Piotr Leopold Litwa
    424 (0,21%)
  3. 2 Ewelina Małgorzata Małecka
    424 (0,21%)
  4. 3 Mirosława Tamara Polak-Jasiulek
    113 (0,06%)
  5. 7 Marlena Muras
    105 (0,05%)
  6. 5 Sebastian Marcin Szostok
    297 (0,15%)
  7. 8 Jarosław Zdzisław Praclewski
    56 (0,03%)
  8. 4 Iwona Weronika Wypior
    240 (0,12%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Dariusz Józef Maciąg
    295 (0,15%)
  2. 1 Dariusz Roman Bochenek
    2 861 (1,43%)
  3. 4 Jadwiga Sabina Stalmach
    326 (0,16%)
  4. 2 Aneta Urszula Skworc
    622 (0,31%)
  5. 5 Janusz Redełkiewicz
    194 (0,10%)
  6. 6 Aneta Łakota
    313 (0,16%)
  7. 8 Krystyna Anna Palej
    295 (0,15%)
  8. 7 Adam Jarosław Bokuniewicz
    117 (0,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 3 Alicja Anna Kozyra
    2 014 (1,01%)
  2. 1 Izabela Matylda Gołaszczyk-Sobczyk
    2 918 (1,46%)
  3. 5 Michał Andrzej Babicz
    820 (0,41%)
  4. 2 Marek Andrzej Zajkowski
    874 (0,44%)
  5. 4 Delfina Nowak
    1 068 (0,53%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Rafał Kandziora
    25 971 (13,00%)
  2. 2 Mariusz Andrzej Wal
    4 513 (2,26%)
  3. 3 Alina Edyta Nowak
    6 733 (3,37%)
  4. 4 Teresa Maria Wróbel
    4 171 (2,09%)
  5. 5 Dariusz Jarosław Iskanin
    6 061 (3,03%)
  6. 6 Anna Joanna Borówka
    3 528 (1,77%)
  7. 7 Piotr Jan Palka
    3 556 (1,78%)
  8. 8 Marcin Antoni Tomecki
    2 367 (1,18%)

Okręg 6

miasto: Częstochowa; powiaty: częstochowski, kłobucki, myszkowski

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 7 Mariusz Dominik Ogończyk
    1 319 (0,60%)
  2. 6 Małgorzata Elżbieta Majer
    2 738 (1,24%)
  3. 4 Grzegorz Mieczysław Sikorski
    1 867 (0,84%)
  4. 3 Gabriela Łacna
    3 419 (1,54%)
  5. 1 Marek Paweł Balt
    24 225 (10,94%)
  6. 5 Jolanta Pelagia Tromczyńska
    988 (0,45%)
  7. 2 Wojciech Jan Konieczny
    7 045 (3,18%)

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 2 Kamil Mikołaj Stolarski
    374 (0,17%)
  2. 3 Agata Maria Janoska-Grabowska
    288 (0,13%)
  3. 4 Aleksandra Łucja Błasińska
    167 (0,08%)
  4. 5 Artur Jerzy Szulik
    165 (0,07%)
  5. 1 Dawid Franciszek Gieroń
    902 (0,41%)

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Magdalena Mirella Żołnowska
    465 (0,21%)
  2. 1 Dominik Jakub Puchała
    1 263 (0,57%)
  3. 6 Agnieszka Alina Szafarowicz
    348 (0,16%)
  4. 4 Agata Olga Chudalewska
    258 (0,12%)
  5. 5 Jacek Andrzej Malinowski
    174 (0,08%)
  6. 3 Krzysztof Andrzej Brzózka
    725 (0,33%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Radosław Leszek Panas
    2 995 (1,35%)
  2. 1 Marta Maria Salwierak
    15 556 (7,03%)
  3. 4 Mariusz Andrzej Zaczkowski
    2 394 (1,08%)
  4. 6 Agnieszka Ewa Brzozowska
    1 624 (0,73%)
  5. 5 Katarzyna Anna Bigosińska
    1 235 (0,56%)
  6. 2 Krystian Paweł Zamorowski
    1 936 (0,87%)
  7. 7 Andrzej Szewiński
    13 462 (6,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Włodzimierz Bogdan Skalik
    7 898 (3,57%)
  2. 5 Magdalena Sylwia Szymanek
    1 736 (0,78%)
  3. 2 Jurand Damian Bień
    1 682 (0,76%)
  4. 4 Rafał Adrian Gawenda
    1 311 (0,59%)
  5. 6 Sandra Maria Palt-Dorobisz
    396 (0,18%)
  6. 3 Monika Aleksandra Kumor
    1 977 (0,89%)
  7. 7 Marcin Krzysztof Najman
    2 419 (1,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 6 Klaudia Maria Trąbska
    223 (0,10%)
  2. 3 Igor Adam Wojnowski
    250 (0,11%)
  3. 7 Ewa Maria Palacz
    295 (0,13%)
  4. 5 Patrycja Katarzyna Szczupak
    233 (0,11%)
  5. 1 Jacek Adam Pawlikowski
    1 366 (0,62%)
  6. 4 Wiktor Dominik Polak
    430 (0,19%)
  7. 2 Sławomir Marek Wnuczek
    374 (0,17%)

KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 5 Szymon Paweł Kołodziejczyk
    444 (0,20%)
  2. 4 Dorota Anna Orzechowska
    382 (0,17%)
  3. 3 Stanisław Adam Suchanek
    290 (0,13%)
  4. 1 Elżbieta Gabriela Bryła
    1 006 (0,45%)
  5. 2 Marcin Piotr Starczewski
    467 (0,21%)
  6. 6 Sylwia Barbara Madejska
    312 (0,14%)
  7. 7 Justyna Anna Pietryga
    255 (0,12%)

KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Cezary Patryk Świtała
    285 (0,13%)
  2. 1 Waldemar Murek
    317 (0,14%)
  3. 2 Mariusz Wojciech Janicki
    260 (0,12%)
  4. 3 Paweł Stanisław Szczytkowski
    129 (0,06%)
  5. 5 Mariola Macherzyńska
    253 (0,11%)
  6. 6 Ewa Maria Forreiter
    95 (0,04%)
  7. 4 Wiesława Maria Maciorowska
    99 (0,04%)

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Katarzyna Anna Musiałczyk
    743 (0,34%)
  2. 3 Mirela Ewa Sołtysik
    467 (0,21%)
  3. 2 Tomasz Jacek Knot
    288 (0,13%)
  4. 4 Marek Dariusz Sakowski
    276 (0,12%)
  5. 5 Elżbieta Krystyna Grabowska
    571 (0,26%)
  6. 6 Jakub Kazimierz Janik
    424 (0,19%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Andrzej Jakóbczyk
    563 (0,25%)
  2. 4 Elżbieta Krzysztofa Spych
    99 (0,04%)
  3. 3 Anna Stanisława Kocjasz
    89 (0,04%)
  4. 5 Agnieszka Elżbieta Rzeszutek
    128 (0,06%)
  5. 1 Michał Stanisław Figlus
    188 (0,08%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Piotr Janusz Kosela
    2 470 (1,12%)
  2. 3 Anna Nowicka
    3 072 (1,39%)
  3. 5 Bernadetta Barbara Niemczyk
    844 (0,38%)
  4. 1 Stanisław Gmitruk
    11 803 (5,33%)
  5. 4 Małgorzata Ewa Gałuszka
    1 531 (0,69%)
  6. 6 Andrzej Franciszek Kucharczyk
    1 291 (0,58%)
  7. 7 Grzegorz Boski
    2 745 (1,24%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 3 Agata Ewelina Luks
    719 (0,32%)
  2. 7 Paweł Zbigniew Mizgalski
    1 202 (0,54%)
  3. 5 Beata Bogus
    1 046 (0,47%)
  4. 2 Martyna Maria Maranda
    2 913 (1,32%)
  5. 1 Janusz Henryk Krakowian
    3 958 (1,79%)
  6. 4 Marcin Robert Lisowski
    1 142 (0,52%)
  7. 6 Elżbieta Maria Strach
    737 (0,33%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Piotr Bogdan Bańka
    16 925 (7,65%)
  2. 1 Beata Dorota Kocik
    26 389 (11,92%)
  3. 3 Monika Fajer
    10 916 (4,93%)
  4. 4 Roman Ludwik Borecki
    4 249 (1,92%)
  5. 7 Andrzej Perliński
    6 605 (2,98%)
  6. 5 Maciej Paweł Zielonka
    3 961 (1,79%)
  7. 6 Teresa Włosowicz
    1 897 (0,86%)

Okręg 7

miasta na prawach powiatu: Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Sosnowiec; powiaty: będziński, zawierciański

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Rafał Damian Porc
    11 488 (4,12%)
  2. 3 Bożena Ewa Borowiec
    5 860 (2,10%)
  3. 2 Zbigniew Tomasz Jaskiernia
    5 659 (2,03%)
  4. 5 Zbigniew Tadeusz Łukasik
    4 247 (1,52%)
  5. 7 Rafał Jan Pietrzyk
    3 673 (1,32%)
  6. 8 Magdalena Monika Kot
    2 337 (0,84%)
  7. 4 Anna Ewa Filik
    1 398 (0,50%)
  8. 6 Izabela Katarzyna Gajos
    2 156 (0,77%)
  9. 9 Ewa Łatak
    1 952 (0,70%)

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 2 Krzysztof Adam Pałka
    725 (0,26%)
  2. 5 Elżbieta Halina Knetig
    110 (0,04%)
  3. 3 Renata Aleksandra Cygan
    370 (0,13%)
  4. 7 Olga Kinga Klarczyńska
    431 (0,15%)
  5. 6 Krzysztof Mirosław Herman
    287 (0,10%)
  6. 1 Paweł Michał Mazur
    2 754 (0,99%)
  7. 4 Paweł Wiesław Szmigiel
    240 (0,09%)

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jakub Henryk Tesluk
    1 202 (0,43%)
  2. 2 Urszula Czajer
    636 (0,23%)
  3. 8 Sebastian Jakub Czajer
    171 (0,06%)
  4. 3 Jacek Kustrzycki
    254 (0,09%)
  5. 6 Aleksandra Maria Granat
    420 (0,15%)
  6. 5 Damian Mariusz Domagała
    810 (0,29%)
  7. 7 Mateusz Paweł Magiera
    377 (0,14%)
  8. 4 Katarzyna Zofia Kawoń
    340 (0,12%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 9 Dominik Adam Łężak
    2 242 (0,80%)
  2. 1 Wojciech Paweł Saługa
    42 676 (15,32%)
  3. 2 Mirosław Jerzy Mazur
    12 235 (4,39%)
  4. 3 Iwona Aneta Jelonek
    6 458 (2,32%)
  5. 4 Katarzyna Karolina Stachowicz
    19 704 (7,07%)
  6. 7 Marcin Bernard Janeczek
    1 976 (0,71%)
  7. 5 Teresa Wąsowicz
    3 734 (1,34%)
  8. 6 Anna Krystyna Zakrzewska-Zamora
    3 196 (1,15%)
  9. 8 Paweł Kazimierz Lejman
    1 332 (0,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 5 Karolina Malwina Kosik
    999 (0,36%)
  2. 3 Artur Wilk
    3 147 (1,13%)
  3. 4 Paweł Dratwa
    972 (0,35%)
  4. 1 Marcin Grzegorz Góralczyk
    8 172 (2,93%)
  5. 2 Agnieszka Janina Krasicka
    1 656 (0,59%)
  6. 6 Andrzej Jacek Smogór
    406 (0,15%)
  7. 7 Aleksandra Barbara Łyczykowska
    408 (0,15%)
  8. 8 Anna Łabuś
    1 701 (0,61%)
  9. 9 Andrzej Marek Duda
    1 645 (0,59%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Dominik Łukasz Charasim
    1 528 (0,55%)
  2. 2 Izabela Katarzyna Krupa-Szczęsny
    493 (0,18%)
  3. 3 Dawid Andrzej Matysiak
    256 (0,09%)
  4. 5 Zofia Kucharska
    329 (0,12%)
  5. 6 Artur Robert Budzyński
    316 (0,11%)
  6. 4 Damian Mariusz Kluz
    291 (0,10%)
  7. 7 Anna Kornelia Kowalczyk
    268 (0,10%)
  8. 8 Marcin Tomasz Galus
    309 (0,11%)

KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Zuzanna Izabela Jakubowska
    279 (0,10%)
  2. 2 Paweł Zbigniew Graja
    152 (0,05%)
  3. 6 Elżbieta Barbara Brachman
    59 (0,02%)
  4. 4 Rafał Michał Bubel
    350 (0,13%)
  5. 1 Leon Sładek
    313 (0,11%)
  6. 5 Maria Małysz
    483 (0,17%)
  7. 9 Anetta Małgorzata Skrzypek
    345 (0,12%)
  8. 7 Jolanta Ewa Sładek
    93 (0,03%)
  9. 8 Lesław Janusz Bandurowski
    39 (0,01%)

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ewa Barbara Skotalczyk
    1 945 (0,70%)
  2. 2 Wiesław Mieczysław Hołysz
    232 (0,08%)
  3. 3 Joanna Agnieszka Magner-Chrobak
    521 (0,19%)
  4. 4 Marek Józef Bartoń
    322 (0,12%)
  5. 5 Wiktoria Elżbieta Grabowska
    831 (0,30%)
  6. 6 Mariusz Paweł Drozdowski
    536 (0,19%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 8 Sławomir Marian Szastak
    125 (0,04%)
  2. 9 Zofia Bauza
    190 (0,07%)
  3. 1 Krzysztof Sarecki
    526 (0,19%)
  4. 2 Hanna Maria Figlus
    346 (0,12%)
  5. 7 Krzysztof Władysław Piskorski
    140 (0,05%)
  6. 3 Waldemar Bartłomiej Turlej
    133 (0,05%)
  7. 4 Elżbieta Anna Małota
    380 (0,14%)
  8. 5 Krystyna Klekot
    125 (0,04%)
  9. 6 Jerzy Marian Bednarz
    261 (0,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKIE RODZINY RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Przemysław Tomasz Olborski
    202 (0,07%)
  2. 4 Iwona Joanna Husarz
    684 (0,25%)
  3. 2 Krystyna Barbara Wiecha
    466 (0,17%)
  4. 1 Stanisław Szota
    1 126 (0,40%)
  5. 5 Izabela Katarzyna Trzaska
    855 (0,31%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Witold Janusz Klepacz
    2 931 (1,05%)
  2. 2 Justyna Katarzyna Janosik
    3 119 (1,12%)
  3. 3 Joanna Jadwiga Ślusarczyk
    1 315 (0,47%)
  4. 4 Marcin Tomasz Krzykawski
    574 (0,21%)
  5. 9 Tadeusz Antoni Kmiecik
    684 (0,25%)
  6. 8 Teresa Ewa Zielińska
    663 (0,24%)
  7. 5 Krzysztof Szlachta
    1 378 (0,49%)
  8. 6 Grażyna Gąsecka
    502 (0,18%)
  9. 7 Robert Adam Kurasiński
    187 (0,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 3 Katarzyna Anna Tomala
    2 605 (0,94%)
  2. 1 Anna Elżbieta Styczeń
    4 909 (1,76%)
  3. 2 Patrycja Magdalena Zmelty
    568 (0,20%)
  4. 6 Agnieszka Wnuk
    5 133 (1,84%)
  5. 4 Zbigniew Jan Pikos
    608 (0,22%)
  6. 5 Adam Jarosław Kowalewski
    801 (0,29%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Małgorzata Wioletta Zarychta-Surówka
    6 804 (2,44%)
  2. 1 Maria Materla
    33 206 (11,92%)
  3. 4 Marcin Henryk Kozik
    6 108 (2,19%)
  4. 7 Łukasz Curyło
    5 599 (2,01%)
  5. 3 Aleksander Remigiusz Wencel
    5 981 (2,15%)
  6. 5 Bożena Grażyna Szydlik
    4 268 (1,53%)
  7. 8 Krzysztof Sylwester Fijałkowski
    1 814 (0,65%)
  8. 6 Beata Elżbieta Cieślik
    5 930 (2,13%)
  9. 9 Jadwiga Baczyńska
    6 514 (2,34%)

Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

Wideo

Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

Najczęściej komentowane

Polecamy

SPORTOWIEC MAŁOPOLSKI 2019. Zgłoś kandydatów!

SPORTOWIEC MAŁOPOLSKI 2019. Zgłoś kandydatów!

TOP 10 najlepszych szpitali w Krakowie [RANKING INTERNAUTÓW]

TOP 10 najlepszych szpitali w Krakowie [RANKING INTERNAUTÓW]

TOP 30 najbiedniejszych gmin w Małopolsce [RANKING]

TOP 30 najbiedniejszych gmin w Małopolsce [RANKING]

Najczęściej czytane