Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - cieszyński

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Cieszyn

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Bogdan Wojciech Ficek
    1 231 (9,36%)
  2. 1 Mieczysław Jerzy Szczurek
    1 432 (10,88%)
  3. 4 Henrietta Maria Morawiec
    137 (1,04%)
  4. 6 Tomasz Marcin Piwocha
    135 (1,03%)
  5. 5 Katarzyna Anna Jendrzejczak
    87 (0,66%)
  6. 3 Ewa Maria Kocurek-Muszyńska
    241 (1,83%)
  7. 7 Jacek Jan Biesok
    221 (1,68%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS

kandydatliczba głosów

  1. 1 Kazimierz Jan Kawulok
    539 (4,10%)
  2. 2 Paulina Magdalena Ligocka-Andrzejewska
    449 (3,41%)
  3. 4 Andrzej Antoni Surzycki
    368 (2,80%)
  4. 3 Krzysztof Andrzej Neścior
    469 (3,56%)
  5. 5 Joanna Barbara Świba
    89 (0,68%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW

kandydatliczba głosów

  1. 1 Danuta Monika Łabaj
    1 464 (11,13%)
  2. 3 Janusz Rokicki
    500 (3,80%)
  3. 5 Wojciech Sobiesław Błachowicz
    587 (4,46%)
  4. 4 Gabriela Katarzyna Orawiec-Herok
    123 (0,93%)
  5. 2 Wojciech Tadeusz Brachaczek
    498 (3,79%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 6 Julia Czarniak
    110 (0,84%)
  2. 2 Ewelina Lesława Juszyńska
    107 (0,81%)
  3. 1 Natalia Kwiatkowska
    607 (4,61%)
  4. 3 Kacper Marek Brzuska
    257 (1,95%)
  5. 4 Jakub Stanisław Gałuszka
    103 (0,78%)
  6. 5 Kordian Ochocki
    91 (0,69%)
  7. 7 Patryk Damian Stefański
    77 (0,59%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Florian Jakub Sikora
    1 603 (12,18%)
  2. 3 Edyta Maria Subocz-Ostruszka
    156 (1,19%)
  3. 2 Maria Franciszka Cieślar
    295 (2,24%)
  4. 6 Elżbieta Bronisława Rymorz
    79 (0,60%)
  5. 4 Andrzej Janusz Łukasiak
    704 (5,35%)
  6. 5 Mariusz Dariusz Jaszczurowski
    146 (1,11%)
  7. 7 Jan Matuszny
    251 (1,91%)

Okręg 2

Dębowiec, Goleszów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Krystyna Anna Hanzlik
    270 (3,45%)
  2. 1 Stanisław Kubicius
    960 (12,27%)
  3. 5 Irena Wolczyńska-Jelak
    193 (2,47%)
  4. 2 Tomasz Janusz Lenkiewicz
    569 (7,27%)
  5. 4 Jerzy Sikora
    1 040 (13,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS

kandydatliczba głosów

  1. 3 Cezary Stanisław Cieńciała
    96 (1,23%)
  2. 1 Czesław Stanisław Brachaczek
    289 (3,69%)
  3. 4 Beata Teresa Klimczak
    246 (3,14%)
  4. 2 Barbara Krystyna Branny
    185 (2,36%)
  5. 5 Adam Olszar
    294 (3,76%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW

kandydatliczba głosów

  1. 2 Błażej Paweł Szewczyk
    68 (0,87%)
  2. 3 Jadwiga Urszula Brudny
    121 (1,55%)
  3. 1 Jarosław Bronisław Bodak
    714 (9,13%)
  4. 4 Wiktoria Anna Górniak
    67 (0,86%)
  5. 5 Grzegorz Franciszek Kłoda
    73 (0,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tomasz Richert
    66 (0,84%)
  2. 1 Olaf Krzysztof Warzecha
    291 (3,72%)
  3. 3 Natalia Aleksandra Bujok
    221 (2,82%)
  4. 4 Krzysztof Makula
    134 (1,71%)
  5. 5 Kinga Agnieszka Czyż
    231 (2,95%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Renata Anna Michnik
    758 (9,69%)
  2. 2 Jerzy Wojciech Szendzielarz
    208 (2,66%)
  3. 5 Józef Krzysztof Śniegoń
    294 (3,76%)
  4. 4 Maria Stefania Siekierka
    288 (3,68%)
  5. 3 Grzegorz Marek Ząbek
    148 (1,89%)

Okręg 3

Hażlach, Zebrzydowice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Grażyna Irena Krehut
    766 (8,38%)
  2. 3 Bogumiła Puzoń
    225 (2,46%)
  3. 5 Aneta Maria Węglarzy
    112 (1,23%)
  4. 2 Karol Folwarczny
    627 (6,86%)
  5. 4 Marek Tadeusz Mażarski
    323 (3,53%)
  6. 6 Mirosław Jerzy Juraszczyk
    216 (2,36%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS

kandydatliczba głosów

  1. 2 Bożena Alicja Bury
    235 (2,57%)
  2. 1 Bronisław Józef Borski
    95 (1,04%)
  3. 5 Krzysztof Jan Żebrok
    174 (1,90%)
  4. 3 Katarzyna Zofia Jas
    134 (1,47%)
  5. 4 Marcin Andrzej Mazurek
    62 (0,68%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marcin Rafał Ślęk
    973 (10,65%)
  2. 4 Izabela Brachaczek
    473 (5,18%)
  3. 3 Halina Stefania Wenglorz
    218 (2,39%)
  4. 2 Adam Stanisław Siekierka
    177 (1,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 6 Ewelina Barbara Kubica
    97 (1,06%)
  2. 3 Izabela Barbara Juszyńska
    71 (0,78%)
  3. 1 Dawid Mieczysław Chodura
    231 (2,53%)
  4. 5 Rafał Adam Szpin
    56 (0,61%)
  5. 4 Kinga Ewa Banot
    346 (3,79%)
  6. 2 Jacek Matuszek
    62 (0,68%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Janusz Król
    1 862 (20,37%)
  2. 4 Bożena Jadwiga Macura
    242 (2,65%)
  3. 5 Barbara Anna Świąć
    50 (0,55%)
  4. 3 Artur Wojciech Kukla
    378 (4,14%)
  5. 2 Grzegorz Władysław Konieczny
    578 (6,32%)
  6. 6 Urszula Małgorzata Skórka
    357 (3,91%)

Okręg 4

Chybie, Strumień

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Krzysztof Jarosław Rajwa
    365 (3,88%)
  2. 2 Anna Alicja Habarta-Wysocka
    181 (1,93%)
  3. 5 Mirosław Władysław Staniek
    727 (7,73%)
  4. 1 Sebastian Maksymilian Strządała
    705 (7,50%)
  5. 4 Małgorzata Maria Pietrzak
    122 (1,30%)
  6. 6 Monika Małgorzata Czyż
    167 (1,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW

kandydatliczba głosów

  1. 4 Zbigniew Podyma
    639 (6,80%)
  2. 1 Roman Marian Sowiński
    187 (1,99%)
  3. 3 Ewelina Szczepańska
    189 (2,01%)
  4. 2 Mirosław Zbigniew Wardas
    399 (4,25%)
  5. 6 Krystyna Halina Mrowiec
    148 (1,57%)
  6. 5 Ilona Grażyna Klyszcz-Staroń
    63 (0,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Janusz Mateusz Hudziec
    656 (6,98%)
  2. 5 Agnieszka Samanta Rakus
    255 (2,71%)
  3. 6 Paweł Marek Kuboszek
    161 (1,71%)
  4. 2 Paweł Edward Mikołajczyk
    346 (3,68%)
  5. 4 Klaudia Anna Mleczko-Byrczek
    221 (2,35%)
  6. 3 Justyna Łowicka
    120 (1,28%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Janusz Witold Dziedzic
    1 554 (16,53%)
  2. 3 Ludwik Klemens Soboszek
    771 (8,20%)
  3. 4 Stanisława Helena Małyjurek
    210 (2,23%)
  4. 2 Stanisław Andrzej Mendrek
    810 (8,62%)
  5. 5 Róża Małgorzata Krzempek
    160 (1,70%)
  6. 6 Maria Kajzar
    243 (2,59%)

Okręg 5

Skoczów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Władysław Nawieśniak
    14 (0,14%)
  2. 5 Jolanta Irena Gabzdyl
    67 (0,66%)
  3. 1 Beata Branc-Gorgosz
    757 (7,44%)
  4. 2 Czesław Śliż
    79 (0,78%)
  5. 3 Sandra Magdalena Żuk
    43 (0,42%)
  6. 6 Krzysztof Marek Michalik
    75 (0,74%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS

kandydatliczba głosów

  1. 3 Jacek Tadeusz Muras
    118 (1,16%)
  2. 1 Agata Teresa Kołacz
    182 (1,79%)
  3. 5 Halina Małgorzata Szotek
    342 (3,36%)
  4. 2 Janusz Zdzisław Macura
    312 (3,07%)
  5. 4 Tomasz Gabriel Postrzednik
    110 (1,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW

kandydatliczba głosów

  1. 5 Katarzyna Małgorzata Grześkiewicz
    51 (0,50%)
  2. 3 Anna Stanisława Wolak-Danecka
    74 (0,73%)
  3. 6 Artur Jerzy Siąkała
    171 (1,68%)
  4. 1 Janina Maria Żagan
    2 008 (19,75%)
  5. 2 Piotr Jan Rucki
    615 (6,05%)
  6. 4 Ireneusz Jarosław Korzonek
    433 (4,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Samuel Łowicki
    153 (1,50%)
  2. 3 Sabina Alicja Gutman
    115 (1,13%)
  3. 2 Barbara Wojtyła
    268 (2,64%)
  4. 6 Patrycja Stefania Gryz
    68 (0,67%)
  5. 4 Łukasz Grzegorz Heller
    96 (0,94%)
  6. 5 Kornel Bażanowski
    119 (1,17%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Beata Maria Macura
    1 711 (16,83%)
  2. 2 Teresa Agata Ornowska
    485 (4,77%)
  3. 5 Joanna Radwan-Kmiecik
    410 (4,03%)
  4. 3 Czesław Roman Chrapek
    523 (5,14%)
  5. 4 Wojciech Szymon Grzebielec
    565 (5,56%)
  6. 6 Witold Józef Rybak
    204 (2,01%)

Okręg 6

Brenna, Ustroń

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Sebastian Andrzej Heller
    146 (1,37%)
  2. 2 Katarzyna Maria Burzyńska
    131 (1,23%)
  3. 1 Stanisław Malina
    925 (8,71%)
  4. 3 Izabela Sabina Meissner
    254 (2,39%)
  5. 5 Sylwia Monika Rucka
    101 (0,95%)
  6. 6 Danuta Koenig
    366 (3,45%)
  7. 7 Ireneusz Adam Szarzec
    2 007 (18,89%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS

kandydatliczba głosów

  1. 2 Andrzej Janusz Georg
    175 (1,65%)
  2. 5 Anna Maria Puzoń
    193 (1,82%)
  3. 1 Dawid Szymon Brachaczek
    310 (2,92%)
  4. 3 Lucyna Ewa Musiał-Lalik
    94 (0,88%)
  5. 6 Paweł Tomasz Seligman
    103 (0,97%)
  6. 4 Maria Cecylia Pietrzykowska
    68 (0,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW

kandydatliczba głosów

  1. 4 Jan Karol Drózd
    91 (0,86%)
  2. 6 Sławomir Arkadiusz Kuś
    30 (0,28%)
  3. 3 Karol Andrzej Niedźwiecki
    310 (2,92%)
  4. 1 Maria Helena Greń
    352 (3,31%)
  5. 5 Jolanta Anna Kruk
    159 (1,50%)
  6. 2 Anna Suchanek
    545 (5,13%)
  7. 7 Dorota Alicja Pilch
    47 (0,44%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Christian Adrian Jaworski
    560 (5,27%)
  2. 2 Łukasz Paweł Holeksa
    164 (1,54%)
  3. 3 Marta Magda Zając
    190 (1,79%)
  4. 5 Agata Sylwia Herzyk
    105 (0,99%)
  5. 4 Krzysztof Jacek Kozieł
    92 (0,87%)
  6. 6 Angelika Magdalena Kohut
    96 (0,90%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Adam Wincenty Kędzierski
    489 (4,60%)
  2. 5 Anna Maria Ziernicka
    120 (1,13%)
  3. 1 Tadeusz Mendrek
    1 305 (12,28%)
  4. 6 Magdalena Patrycja Brączek-Sadio
    49 (0,46%)
  5. 4 Ligia Janina Gepfert
    319 (3,00%)
  6. 7 Michał Damian Rudzicki
    420 (3,95%)
  7. 3 Lesław Jerzy Werpachowski
    307 (2,89%)

Okręg 7

Istebna, Wisła

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jan Poloczek
    1 043 (11,43%)
  2. 2 Joanna Kohut
    203 (2,22%)
  3. 3 Janusz Waszut
    151 (1,65%)
  4. 4 Balbina Maria Bestwina
    31 (0,34%)
  5. 6 Kazimiera Grażyna Kawulok
    41 (0,45%)
  6. 5 Eugeniusz Andrzej Dragon
    183 (2,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS

kandydatliczba głosów

  1. 1 Danuta Bożena Haratyk-Woźniczka
    233 (2,55%)
  2. 5 Justyna Maria Wawrzacz
    143 (1,57%)
  3. 3 Bartłomiej Mucha
    292 (3,20%)
  4. 2 Alicja Izabela Kaczmarzyk
    179 (1,96%)
  5. 4 Henryk Podżorski
    486 (5,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW

kandydatliczba głosów

  1. 2 Urszula Danuta Gruszka
    207 (2,27%)
  2. 1 Jerzy Nogowczyk
    1 170 (12,82%)
  3. 3 Bogdan Ligocki
    412 (4,51%)
  4. 4 Gabriela Marta Szklarek-Nawrocka
    346 (3,79%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 5 Angelika Anna Sikora
    32 (0,35%)
  2. 1 Piotr Rafał Kilian
    401 (4,39%)
  3. 6 Mateusz Henryk Kukuczka
    65 (0,71%)
  4. 2 Maria Jadwiga Legierska
    76 (0,83%)
  5. 4 Dawid Jerzy Bury
    37 (0,41%)
  6. 3 Sabina Agata Cieślar
    145 (1,59%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Janusz Juroszek
    1 888 (20,69%)
  2. 2 Józef Michałek
    501 (5,49%)
  3. 4 Monika Irena Wałach-Kaczmarzyk
    502 (5,50%)
  4. 6 Ewa Maria Ranosz
    47 (0,51%)
  5. 3 Jadwiga Legierska
    162 (1,77%)
  6. 5 Andrzej Janicki
    151 (1,65%)