Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Zgierz

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Bazylijska od nr 39 do nr 41J lewa strona, Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego od nr 24 do nr 32B oraz nr 27 i nr 27A lewa strona, Jedlicka nr 30, Kamienna, ks. Jerzego Kowalczyka, Jana Lechonia, Bolesława Leśmiana, Parzęczewska od nr 14 do końca prawa strona i od nr 13 do końca lewa strona, Leopolda Staffa, ks. Stanisława Suchowolca, Juliana Tuwima od nr 8 do końca prawa strona i od nr 61 do końca lewa strona, Stanisława Witkacego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA PRZEMYSŁAWA STANISZEWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Radosław Władysław Gajda
    265 (3,57%)
  2. 9 Krzysztof Wężyk
    480 (6,46%)
  3. 6 Anna Bożena Karwala
    46 (0,62%)
  4. 8 Piotr Wyrzykowski
    184 (2,48%)
  5. 7 Monika Baraniak
    24 (0,32%)
  6. 3 Jakub Jan Filipowicz
    713 (9,60%)
  7. 4 Bartosz Janiszewski
    308 (4,15%)
  8. 5 Agnieszka Alfreda Śmietana
    171 (2,30%)
  9. 2 Beata Świątczak
    408 (5,49%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Paweł Jan Czekalski
    266 (3,58%)
  2. 3 Alina Maria Łęcka-Andrzejewska
    295 (3,97%)
  3. 6 Tomasz Adam Pietrzak
    149 (2,01%)
  4. 8 Wiesława Wojciechowska
    50 (0,67%)
  5. 7 Barbara Jaszczak
    121 (1,63%)
  6. 5 Edward Stanisławski
    32 (0,43%)
  7. 1 Przemysław Jagielski
    524 (7,06%)
  8. 4 Elżbieta Monika Andrzejewska
    232 (3,12%)
  9. 9 Sebastian Adam Szulc
    185 (2,49%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Sylwia Teresa Wach-Walkiewicz
    122 (1,64%)
  2. 6 Marcin Piotr Majka
    101 (1,36%)
  3. 8 Klaudia Ewa Palmowska
    94 (1,27%)
  4. 2 Michał Jan Jaborski
    199 (2,68%)
  5. 1 Grzegorz Robert Leśniewicz
    667 (8,98%)
  6. 9 Łukasz Marek Sencerek
    160 (2,15%)
  7. 4 Sławomir Manista
    41 (0,55%)
  8. 7 Joanna Wosiecka
    61 (0,82%)
  9. 5 Marzena Ewa Wojciechowska
    147 (1,98%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GEOTERMIA ZGIERZ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Martyna Bogusława Śmiałek
    33 (0,44%)
  2. 5 Grzegorz Marek Raj
    9 (0,12%)
  3. 7 Agata Kinga Pawlak
    41 (0,55%)
  4. 2 Piotr Smolarek
    102 (1,37%)
  5. 1 Paweł Ambroziak
    102 (1,37%)
  6. 4 Marek Kuciński
    31 (0,42%)
  7. 6 Marianna Zofia Adamczewska
    18 (0,24%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA WITCZAKA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Beata Stajuda
    9 (0,12%)
  2. 5 Michał Kleszczyński
    120 (1,62%)
  3. 1 Mieczysław Piotr Witczak
    412 (5,55%)
  4. 6 Monika Jadwiga Fryc
    25 (0,34%)
  5. 4 Anna Miara
    26 (0,35%)
  6. 3 Anna Jolanta Chrostek
    226 (3,04%)
  7. 8 Przemysław Typiak
    52 (0,70%)
  8. 9 Łukasz Kubiak
    78 (1,05%)
  9. 2 Idzi Andrzej Antczak
    97 (1,31%)

Okręg 2

1 Maja od nr 46 do nr 58 i od nr 70 do nr 72 prawa strona oraz od nr 41 do nr 79 lewa strona, 3 Maja od nr 2 do nr 4A prawa strona i od nr 1 do nr 5 lewa strona, Aleja Armii Krajowej, Aleksandrowska, Aniołowska, Antoniewska, Henryka Barona, Barwnikowa, Bazylijska od nr 1 do nr 38 obie strony i od nr 42 do nr 97 obie strony oraz nr 40 prawa strona, Benzantronowa, Boruty, Cegielniana, Ciosnowska od nr 2 do nr 72 prawa strona i od nr 1 do nr 71 lewa strona, Chełmska nr 2 prawa strona i od nr 1 do nr 15 lewa strona, Chemików, Fryderyka Chopina, Czarna, Daleka, gen. Henryka Dąbrowskiego od nr 1 do nr 13 lewa strona, Długa od nr 2 do nr 12 prawa strona i od nr 1 do nr 11 lewa strona, Romana Dmowskiego, Energetyków, Andrzeja Frycza-Modrzewskiego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego od nr 20 do nr 22B i nr 46 prawa strona oraz od nr 1 do nr 25 lewa strona, Głogowa, Bartosza Głowackiego, Gołębia, Artura Grottgera, Hoża, Iglasta, Irysowa, Jagiellońska, Jaśminowa, Kątna, Kocidłowska, Kolejowa od nr 18 do końca prawa strona i od nr 7 do końca lewa strona, Kolorowa, Marii Konopnickiej, Konstantynowska, Kosynierów, Koszarowa, Tadeusza Kościuszki, Krogulec, Krótka, Kwasowa, Lawendowa, Lipowa, Lisia, Władysława Lisieckiego, Liściasta, Łąkowa, Łęczycka, Łódzka od nr 2 do końca prawa strona i od nr 1 do nr 23 oraz od nr 35 do końca lewa strona, Waleriana Łukasińskiego, Malinowa, Mała, Milenijna, Miroszewska, Arkadiusza Musierowicza, Myśliwska, Stanisława Moniuszki, Cypriana Kamila Norwida, Obywatelska, Okręglik, Elizy Orzeszkowej, Osiedlowa, Owsiana, Parzęczewska od nr 2 do nr 12 prawa strona i nr 9 lewa strona, Piaskowa, Piaskowice, Piątkowska od nr 26 do nr 28 prawa strona i od nr 29 do nr 81 lewa strona, Pieńki, Jana Pietrusińskiego, Plac Jana Pawła II, Plac Targowy, Polna, ks. Jerzego Popiełuszki, Poprzeczna, Powstańców Śląskich, Prosta, Bolesława Prusa, Pszenna, gen. Kazimierza Pułaskiego, Mikołaja Reja, Leszka Rózgi, Rudnicka, Lucjana Rydla, Rzemieślnicza, Sadowa, Sieradzka, ks. Piotra Skargi, Skośna, Romana Skupińskiego, Sokołowska, Sosnowa, ks. Stanisława Staszica, Stefana, Andrzeja Struga, Rondo Sybiraków, Szeroka, Marka Szwarca, Jana Śniechowskiego, Targowa, Romualda Traugutta, Juliana Tuwima od nr 2 do nr 6 prawa strona i od nr 1 do nr 21 lewa strona, Wąska, Wiatrakowa, Wiejska, Wiewiórcza, Wiosny Ludów, Wojska Polskiego, Wróbla, Wschodnia od nr 2 do nr 12 prawa strona, Wspólna, Zagajnikowa, Zachodnia, Zawadzka, Zbożowa, Stefana Żeromskiego, Żytnia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA PRZEMYSŁAWA STANISZEWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 6 Anna Warda-Walczyk
    73 (1,38%)
  2. 2 Mirosław Pilarski
    52 (0,99%)
  3. 1 Przemysław Konrad Staniszewski
    864 (16,38%)
  4. 5 Grażyna Ewa Kurasik
    112 (2,12%)
  5. 4 Violetta Bożenna Drewnowska
    92 (1,74%)
  6. 3 Janusz Antoni Łuczak
    118 (2,24%)
  7. 7 Jarosław Wojciech Komorowski
    113 (2,14%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Janusz Patora
    179 (3,39%)
  2. 3 Justyna Ewa Zielińska-Mróz
    209 (3,96%)
  3. 7 Cezary Rakoczy
    84 (1,59%)
  4. 6 Monika Zagajewska
    107 (2,03%)
  5. 5 Elżbieta Wiktoria Frankowska
    129 (2,45%)
  6. 1 Marek Piotr Hiliński
    660 (12,51%)
  7. 4 Tadeusz Iwaniuk
    194 (3,68%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Kamil Paweł Graczyk
    61 (1,16%)
  2. 3 Aldona Barbara Polańska
    116 (2,20%)
  3. 1 Dominika Dagmara Antczak
    468 (8,87%)
  4. 2 Anna Cybulska
    183 (3,47%)
  5. 7 Grzegorz Zatorski
    106 (2,01%)
  6. 6 Arkadiusz Krzysztof Witczak
    152 (2,88%)
  7. 5 Piotr Piątkowski
    159 (3,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GEOTERMIA ZGIERZ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Bożena Granosik
    28 (0,53%)
  2. 5 Dorota Katarzyna Żurawska
    17 (0,32%)
  3. 2 Konrad Janusz Pietrzycki
    33 (0,63%)
  4. 1 Marek Kuras
    90 (1,71%)
  5. 4 Julian Stanisław Kacprzak
    7 (0,13%)
  6. 3 Elżbieta Miszczak
    29 (0,55%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA WITCZAKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Wojciech Mięsok
    379 (7,19%)
  2. 4 Justyna Katarzyna Przywojska
    40 (0,76%)
  3. 2 Jarosław Pietrzak
    224 (4,25%)
  4. 5 Adrian Krzysztof Bołdowicz
    32 (0,61%)
  5. 3 Izabela Krystyna Prorok
    99 (1,88%)
  6. 6 Michał Jakub Rudnicki
    10 (0,19%)
  7. 7 Aleksandra Sara Szymczyk
    55 (1,04%)

Okręg 3

1 Maja od nr 2 do nr 44 prawa strona i od nr 1 do nr 39 lewa strona, 3 Maja od nr 6 do nr 60 prawa strona i od nr 7 do nr 81 lewa strona, Andrzeja, Norberta Barlickiego, Stefana Cezaka, Józefa Chełmońskiego, Bolesława Czerwieńskiego, Czerwona, gen. Henryka Dąbrowskiego od nr 2 do nr 22 prawa strona i od nr 15 do nr 39 lewa strona, Długa od nr 14 do nr 68C prawa strona i od nr 13 do nr 109 lewa strona, Drewnowska, Stanisława Dubois od nr 2 do nr 52 prawa strona i od nr 1 do nr 49 lewa strona, Graniczna, Stefana Jaracza, Karola, Plac Jana Kilińskiego, Kolejowa od nr 2 do nr 16 prawa strona i od nr 1 do nr 5 lewa strona, Mikołaja Kopernika, Janusza Korczaka, Stefanii Kuropatwińskiej, Łączna, Łódzka od nr 25 do nr 33 lewa strona, Malarska, Marysińska, Jana Matejki, Adama Mickiewicza, Romualda Mielczarskiego, Józefa Mireckiego, Gabriela Narutowicza, Obrońców Pokoju, Ogrodowa, Orla, Parkowa, Adolfa Pawińskiego, Piątkowska od nr 32 do nr 88 prawa strona, Stanisława Pieczyraka, Józefa Piłsudskiego, Plac Stu Straconych, Emilii Plater, Północna, Republikańska, ks. Szczepana Rembowskiego, Władysława Reymonta, Władysława Rząba, gen. Władysława Sikorskiego, Marii Skłodowskiej-Curie, Juliusza Słowackiego, Solna, Spacerowa, Spółdzielcza, Wandy Węgierskiej, Jerzego Wieczorka „Bohdana”, Stanisława Wigury, Stanisława Worcella, Wschodnia od nr 1 do nr 29 lewa strona, kpt. Franciszka Żwirki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA PRZEMYSŁAWA STANISZEWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 5 Katarzyna Piórkowska
    84 (1,72%)
  2. 1 Andrzej Piłacik
    573 (11,74%)
  3. 3 Robert Bogumił Borowski
    178 (3,65%)
  4. 2 Adam Leszek Bączyk
    225 (4,61%)
  5. 4 Beata Dorota Durczyńska
    70 (1,43%)
  6. 6 Martyna Alicja Sterczewska
    51 (1,05%)
  7. 7 Grzegorz Alojzy Maciński
    410 (8,40%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Zenobia Ewa Kończarek
    30 (0,61%)
  2. 4 Malwina Marianna Młynarczyk
    151 (3,09%)
  3. 7 Adam Daniel Styka
    37 (0,76%)
  4. 5 Barbara Olejniczak
    92 (1,89%)
  5. 3 Anna Krystyna Boś
    128 (2,62%)
  6. 1 Łukasz Tadeusz Wróblewski
    484 (9,92%)
  7. 2 Zdzisław Sobczak
    238 (4,88%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Zbigniew Bełkowski
    60 (1,23%)
  2. 1 Piotr Ignacy Matuszewski
    472 (9,67%)
  3. 2 Michał Krzysztof Linkowski
    268 (5,49%)
  4. 3 Anna Weronika Ostrowska
    126 (2,58%)
  5. 5 Patrycja Dominika Marciniak
    65 (1,33%)
  6. 6 Andrzej Antoni Samulski
    43 (0,88%)
  7. 7 Anna Mariola Pruszak
    71 (1,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GEOTERMIA ZGIERZ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Stanisław Nowak
    189 (3,87%)
  2. 5 Zenona Kalbarczyk
    15 (0,31%)
  3. 3 Krystyna Zdzisława Skowron
    35 (0,72%)
  4. 2 Magdalena Wiktoria Łodwig-Lisowska
    67 (1,37%)
  5. 4 Zbigniew Kazimierz Marciniak
    42 (0,86%)
  6. 7 Jan Janiak
    10 (0,20%)
  7. 6 Ryszard Wojciech Kośka
    8 (0,16%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA WITCZAKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Józef Dziemdziela
    172 (3,52%)
  2. 4 Katarzyna Zielińska
    74 (1,52%)
  3. 2 Joanna Stopczyk
    142 (2,91%)
  4. 3 Agnieszka Czesława Bundzylak-Dąbrowska
    63 (1,29%)
  5. 5 Jakub Walczak
    71 (1,45%)
  6. 6 Waldemar Mrulewicz
    56 (1,15%)
  7. 7 Jacek Marcin Szczepanik
    80 (1,64%)

Okręg 4

Agrestowa, Akacjowa, Adama Asnyka, Bajkowa, Piotra Bardowskiego, Bednarska, gen. Józefa Bema, Stanisława Bilskiego, Błotna, św. Andrzeja Boboli, Boczna, Władysława Broniewskiego, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Budowlana, Bukowa, Bursztynowa, Cała, Chełmska od nr 4 do końca prawa strona i od nr 25 do końca lewa strona, Wandy Chotomskiej, Cicha, Ciesielska, Ciosnowska od nr 74 do końca prawa strona i od nr 73 do końca lewa strona, Cmentarna, Stefana Czarnieckiego, Czereśniowa, Dębowa, Diamentowa, Długa od nr 70 do końca prawa strona i od nr 111 do końca lewa strona, Dojazdowa, Dolna, Drukarska, Stanisława Dubois od nr 60 do końca prawa strona i od nr 51 do końca lewa strona, Działkowa, Dziewiarska, Dzika, Michała Drzymały, Adolfa Dygasińskiego, Farbiarska, Stanisława Fijałkowskiego, Plac Jerzego Godlewskiego, Poli Gojawiczyńskiej, Witolda Gombrowicza, Gorczańska, Gospodarcza, Grabowa, Władysława Grabskiego, Grotnicka, Grudzińska, Grunwaldzka, Grzybowa, Ignacego Hordliczki, Inżynierska, Jabłoniowa, Jarzębinowa, Jaskrowa, Jasna, Jedlicka od nr 60 do końca obie strony, Jesienna, Jesionowa, Jeża, Jodłowa, Kaczeńcowa, Kalinowa, gen. Franciszka Kamińskiego, Jana Karłowicza, Karpacka, Jana Kasprowicza, Marcina Kasprzaka, Kasztanowa, Kazimierza Wielkiego, Klonowa, Jana Kochanowskiego, ks. Hugona Kołłątaja, Kołobrzeska, Kontrewers, Konwaliowa, Koralowa, Józefa Korzeniowskiego „Conrada”, Wojciecha i Juliusza Kossaków, Krawiecka, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Kręta, Krokusowa, bł. Królowej Jadwigi, Krzywa, Miry Kubasińskiej, Marii Kuncewiczowej, Stanisława Kunickiego, Kwiatowa, Lecznica, Joachima Lelewela, Leszczynowa, Leśna, Letnia, Bolesława Limanowskiego, Zygmunta Lorentza, Lotnicza, Ludowa, Łagiewnicka, Łanowa, gen. Stanisława Maczka, Włodzimierza Majakowskiego, Jacka Malczewskiego, Malinka, Stanisława Mikołajczyka, Miodowa, Młodzieżowa, Młynarska, Modrzewiowa, Mokra, Morenowa, Murarska, Na Skarpie, Nadrzeczna, Zofii Nałkowskiej, Niciarniana, Niecała, Czesława Niemena, Nowa, Nowiny, Nowy Świat, Obrońców Warszawy, Odzieżowa, Ogrodnicza, Olszowa, Władysława Orkana, Orzechowa, Michała Ossowskiego, Owocowa, Ozorkowska, Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Perłowa, Piątkowska od nr 90 do końca prawa strona i od nr 83 do końca lewa strona, Pierwiosnków, Plonowa, Podgórna, Podhalańska, Podleśna, Podmiejska, Pogodna, Stefana Pogonowskiego, Wincentego Pola, Pomorska, Porzeczkowa, Poziomkowa, Proboszczewice, Promienistych, Przedwiośnie, Przemysłowa, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Przędzalniana, Stanisława Przybyszewskiego, Przygraniczna, Przyrodnicza, Radosna, Macieja Rataja, Relaksowa, Rajmunda Rembielińskiego, Robotnicza, Marii Rodziewiczówny, Rondo imienia Lecha Kaczyńskiego, Rolnicza, Romantyczna, Rozrywkowa, Różana, Rubinowa, Rzepakowa, Rymarska, Magdaleny Samozwaniec, Sasanek, Sianokosy, Henryka Sienkiewicza, Zygmunta Sierakowskiego, Skwarna, Słoneczna, Sucha, Srebrna, Stępowizna, Stolarska, Sudecka, Sukiennicza, Supraska, Szafirowa, Szarotki, Szarych Szeregów, Szczawińska, Szczęśliwa, Szkudlarska, Jana Świercza, Świerkowa, Świętojańska, Tatrzańska, Tkacka, Topolowa, Trojańska, Turystyczna, Twarda, Urocza, Urzędnicza, Walecznych, Warzywnicza, Wczasowa, Wesoła, Wiązowa, Henryka Wieniawskiego, Wierzbowa, Heleny Wiewiórskiej, Wilamowska, Wiosenna, Wiśniowa, Wincentego Witosa, Władysława Jagiełły, Włókiennicza, Wodna, Wycieczkowa, Wypoczynkowa, Stanisława Wyspiańskiego, ks. kard. Stefana Wyszyńskiego, Zacisze, Zagadkowa, Jana Onufrego Zagłoby, Zagrodowa, Zakręt, Gabrieli Zapolskiej, Zawilcowa, Zawiszy Czarnego, Zduńska, Zegrzanki, Zielona, Złota, Żniwna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY ŻELEWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Paulina Januszewska
    6 (0,10%)
  2. 5 Ewa Justyna Janicka
    6 (0,10%)
  3. 2 Paweł Wrana
    19 (0,30%)
  4. 3 Remigusz Artur Bereżewski
    3 (0,05%)
  5. 1 Małgorzata Zofia Żelewska
    84 (1,35%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA PRZEMYSŁAWA STANISZEWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Elżbieta Grażyna Krzewina
    396 (6,35%)
  2. 2 Henryka Piekut
    242 (3,88%)
  3. 3 Ryszard Forfecki
    101 (1,62%)
  4. 5 Beata Lucyna Cyrulińska
    90 (1,44%)
  5. 7 Mateusz Radosław Witczak
    58 (0,93%)
  6. 8 Jakub Pyrzanowski
    213 (3,42%)
  7. 4 Adam Kowalski
    127 (2,04%)
  8. 6 Lech Kałuża
    102 (1,64%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Grażyna Maria Ślawska
    64 (1,03%)
  2. 1 Aleksander Witold Frach
    777 (12,47%)
  3. 2 Krzysztof Zbigniew Karasiński
    173 (2,78%)
  4. 5 Dawid Ireneusz Pepłowski
    123 (1,97%)
  5. 6 Sylwia Renata Bocheńska
    96 (1,54%)
  6. 3 Elżbieta Katarzyna Gaca
    584 (9,37%)
  7. 4 Dorota Maria Kowalczyk
    71 (1,14%)
  8. 8 Cezariusz Grabowicz
    126 (2,02%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Natalia Marta Budzyńska
    98 (1,57%)
  2. 4 Marek Jurek
    76 (1,22%)
  3. 3 Jerzy Andrzej Łuczak
    221 (3,55%)
  4. 2 Marek Sencerek
    493 (7,91%)
  5. 1 Agata Teresa Grzelak-Makowczyńska
    632 (10,14%)
  6. 7 Wiesława Banaszczyk
    41 (0,66%)
  7. 6 Tomasz Stanisław Ferenc
    55 (0,88%)
  8. 8 Maciej Szymczak
    70 (1,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GEOTERMIA ZGIERZ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Jolanta Kubiak
    16 (0,26%)
  2. 3 Piotr Kądziela
    86 (1,38%)
  3. 4 Paweł Władysław Libiszewski
    50 (0,80%)
  4. 1 Piotr Paweł Przybylski
    173 (2,78%)
  5. 5 Agnieszka Anna Topolska
    17 (0,27%)
  6. 2 Wiesław Marciniak
    61 (0,98%)
  7. 7 Andrzej Jan Pietrzak
    15 (0,24%)
  8. 8 Anna Magdalena Marczyńska
    26 (0,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA WITCZAKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Piotr Sławomir Rutkowski
    23 (0,37%)
  2. 4 Alina Sobolewska
    37 (0,59%)
  3. 2 Sławomir Karolak
    99 (1,59%)
  4. 5 Julia Rumińska
    50 (0,80%)
  5. 1 Grażyna Teresa Piasecka
    236 (3,79%)
  6. 7 Henryk Jacek Pawlak
    27 (0,43%)
  7. 6 Janusz Badyna
    58 (0,93%)
  8. 8 Andrzej Jan Sadok
    112 (1,80%)