Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Dziadowa Kłoda, ulice: 1 Maja, Cicha, Spokojna, Parkowa, Sycowska (numery nieparzyste), Szklarka, Oleśnicka, Handlowa
Pokaż więcej
Alicja Aleksandra Zając
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KAZIMIERCZAKA
135
(58,70%)
Agnieszka Marta Koćwin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT FRYT
95
(41,30%)
Okręg 2
Sołectwo: Dziadowa Kłoda, ulice: Akacjowa, Klonowa, Kwiatowa, Ogrodowa, Tęczowa, Wierzbowa, Słoneczna, Krótka, Sosnowa
Pokaż więcej
Michał Andrzej Tronina
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KAZIMIERCZAKA
107
(48,20%)
Agnieszka Józefa Bębenek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT FRYT
115
(51,80%)
Okręg 3
Sołectwo: Dziadowa Kłoda, ulice: Brzozowa, Leśna, Kościelna, Kolejowa, Sycowska (numery parzyste)
Pokaż więcej
Grzegorz Józef Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KAZIMIERCZAKA
124
(56,88%)
Cezary Piotr Młynarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT FRYT
94
(43,12%)
Okręg 4
Sołectwo: Stradomia Dolna, ulice: Okrężna, Wrocławska (od nr 1 do nr 18)
Pokaż więcej
Henryk Ciesielski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KAZIMIERCZAKA
27
(22,13%)
Renata Anna Jabłońska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT FRYT
95
(77,87%)
Okręg 5
Sołectwo: Stradomia Dolna, ulice: Kasztanowa, Leśna , Lipowa, Wiśniowa, Wrocławska (od nr 19 do końca)
Pokaż więcej
Radosław Wdowik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KAZIMIERCZAKA
22
(15,83%)
Piotr Kamiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT FRYT
117
(84,17%)
Okręg 6
Sołectwo: Dziadów Most
Pokaż więcej
Sylwia Gabriela Grześniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KAZIMIERCZAKA
38
(38,78%)
Jadwiga Maria Kudlińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT FRYT
60
(61,22%)
Okręg 7
Sołectwo: Gołębice
Pokaż więcej
Monika Jaskuła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KAZIMIERCZAKA
112
(64,74%)
Karol Piotr Bedka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT FRYT
61
(35,26%)
Okręg 8
Sołectwo: Lipka
Pokaż więcej
Michał Zdzisław Machnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KAZIMIERCZAKA
61
(31,94%)
Antoni Józef Mierzwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT FRYT
130
(68,06%)
Okręg 9
Sołectwo: Miłowice (od nr 1 do nr 29) i (od nr 90 do końca)
Pokaż więcej
Dariusz Zbigniew Pecyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KAZIMIERCZAKA
66
(46,48%)
Sylwia Maria Stajszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT FRYT
76
(53,52%)
Okręg 10
Sołectwo: Miłowice (od nr 30 do nr 89)
Pokaż więcej
Grzegorz Sawicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KAZIMIERCZAKA
42
(30,66%)
Grzegorz Krzysztof Armuła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT FRYT
95
(69,34%)
Okręg 11
Sołectwo: Dalborowice, ulice: Akacjowa, Namysłowska (od nr 1 do nr 17), Topolowa
Pokaż więcej
Przemysław Edward Prusiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KAZIMIERCZAKA
56
(62,22%)
Damian Andrzej Strug
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT FRYT
34
(37,78%)
Okręg 12
Sołectwo: Dalborowice, ulice: Długa, Leśna, Młyńska, Namysłowska (od nr 18 do końca), Okrężna, Polna
Pokaż więcej
Barbara Wnuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KAZIMIERCZAKA
72
(54,14%)
Andrzej Paruch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT FRYT
61
(45,86%)
Okręg 13
Sołectwo: Gronowice
Pokaż więcej
Krzysztof Jan Grygiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KAZIMIERCZAKA
46
(36,22%)
Mariusz Andrzej Śpiewak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT FRYT
81
(63,78%)
Okręg 14
Sołectwo: Radzowice: od nr 1 do nr 5, nr 7, 8, 8a, 10, 10A, 10B, 17, 18, 20, 22, 22A, 25, 25A, od nr 29 do nr 56
Pokaż więcej
Mirosław Tomasz Ostry
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KAZIMIERCZAKA
72
(58,54%)
Wanda Maria Huk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT FRYT
51
(41,46%)
Okręg 15
Sołectwo: Radzowice: nr 6, 9, od nr 11 do nr 16, nr 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28, od nr 56A do końca
Pokaż więcej
Sylwester Wacław Sędkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KAZIMIERCZAKA
66
(53,23%)
Błażej Kamil Bębenek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT FRYT
58
(46,77%)