Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Warszawa

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

obszar w granicach administracyjnych dzielnic: Śródmieście i Ochota

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Elżbieta Marta Mysińska
    56 (0,06%)
  2. 6 Agata Helena Marczyk
    36 (0,04%)
  3. 9 Joanna Beata Wicha
    247 (0,26%)
  4. 1 Jan Dawid Śpiewak
    5 049 (5,39%)
  5. 2 Zofia Barbara Sobczak
    288 (0,31%)
  6. 5 Patryk Krzysztof Jesiotr
    0 (0%)
  7. 3 Michał Kujawski
    34 (0,04%)
  8. 8 Krzysztof Bąk
    45 (0,05%)
  9. 7 Filip Jakub Sarniak
    30 (0,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zofia Teresa Bohosiewicz
    815 (0,87%)
  2. 3 Minh Thuy Dao
    534 (0,57%)
  3. 5 Marta Katarzyna Wenclewska
    310 (0,33%)
  4. 1 Ryszard Krzysztof Krzysztofowicz
    1 191 (1,27%)
  5. 4 Jeremi Jan Suliga
    282 (0,30%)
  6. 8 Miłosz Konrad Sałagan
    276 (0,29%)
  7. 6 Artur Wolke
    192 (0,20%)
  8. 7 Teresa Grażyna Czerwińska
    635 (0,68%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ewa Dorota Malinowska-Grupińska
    15 072 (16,08%)
  2. 2 Paweł Eryk Martofel
    1 552 (1,66%)
  3. 4 Piotr Janusz Żbikowski
    1 596 (1,70%)
  4. 8 Jerzy Kowalczyk
    67 (24,28%)
  5. 9 Anna Teresa Nehrebecka-Byczewska
    7 940 (8,47%)
  6. 7 Anna Małgorzata Stelmaszyk
    1 555 (1,66%)
  7. 3 Jarosław Henryk Kaczyński
    2 341 (2,50%)
  8. 5 Tomasz Zajdel
    996 (1,06%)
  9. 6 Joanna Maria Staniszkis
    8 168 (8,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tomasz Grzegorz Pióro
    239 (0,25%)
  2. 3 Sylwia Dominika Domaradzka
    322 (0,34%)
  3. 7 Iwona Monika Kuchta
    197 (0,21%)
  4. 9 Marta Maria Długokęcka
    271 (0,29%)
  5. 4 Patrycja Martyna Gruszczyńska
    192 (0,20%)
  6. 5 Andrzej Ryszard Hałubek
    83 (0,09%)
  7. 6 Piotr Marcin Nguyen Van
    181 (0,19%)
  8. 8 Kazimierz Zbigniew Radzikowski
    126 (0,13%)
  9. 1 Artur Robert Dobrowolski
    1 382 (1,47%)

KOMITET WYBORCZY ŚWIATOWEGO KONGRESU POLAKÓW

kandydatliczba głosów

  1. 2 Bożena Danuta Sitek
    27 (0,03%)
  2. 4 Kamil Jakub Kuliński
    13 (0,01%)
  3. 3 Ewa Wiktoria Redel
    19 (0,02%)
  4. 5 Krzysztof Arkadiusz Barszcz
    13 (0,01%)
  5. 7 Wiesław Szczęsny
    14 (0,01%)
  6. 6 Joanna Balbina Kowalska
    13 (0,01%)
  7. 8 Jerzy Wojciech Krzekotowski
    26 (0,03%)
  8. 1 Krystyna Barbara Kacperczyk
    48 (0,05%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Monika Joanna Wozińska
    316 (0,34%)
  2. 4 Grażyna Małgorzata Piotrowicz
    131 (0,14%)
  3. 5 Krzysztof Piotr Kędlarski
    53 (0,06%)
  4. 6 Anna Zofia Gregier
    70 (0,07%)
  5. 3 Elżbieta Gutkowska-Dziuba
    140 (0,15%)
  6. 9 Jakub Krzysztof Nawrot
    106 (0,11%)
  7. 1 Andrzej Tadeusz Rozenek
    5 131 (5,47%)
  8. 7 Artur Jan Kulikowski
    46 (0,05%)
  9. 8 Maciej Józef Morawiec
    41 (0,04%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Przemysław Kropiwnicki
    10 532 (11,23%)
  2. 2 Jakub Jan Roszkowski
    3 302 (3,52%)
  3. 5 Aleksandra Mazur
    1 547 (1,65%)
  4. 4 Bożena Kolasińska
    1 794 (1,91%)
  5. 3 Filip Jakub Frąckowiak
    4 019 (4,29%)
  6. 6 Maria Bajer-Oleszkowicz
    300 (0,32%)
  7. 7 Artur Krzysztof Seredyn
    343 (0,37%)
  8. 8 Lidia Ewa Niewęgłowska
    712 (0,76%)
  9. 9 Teresa Barbara Brykczyńska
    656 (0,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚCI SPOŁECZNEJ PIOTRA IKONOWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Roman Marian Ochociński
    312 (0,33%)
  2. 2 Zofia Joanna Komorowska
    142 (0,15%)
  3. 3 Jolanta Gabriela Kamińska
    73 (0,08%)
  4. 4 Jolanta Wasiak
    93 (0,10%)
  5. 5 Marek Stanisław Wasiak
    16 (0,02%)
  6. 7 Dariusz Mirosław Sierż
    18 (0,02%)
  7. 6 Alicja Barbara Struszewska
    32 (0,03%)
  8. 9 Tomasz Sebastian Wasilewski
    57 (0,06%)
  9. 8 Katarzyna Agnieszka Sulkowska
    35 (0,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 8 Robert Łuczak
    162 (0,17%)
  2. 1 Justyna Glusman
    5 533 (5,90%)
  3. 6 Anna Maria Szymborska
    356 (0,38%)
  4. 7 Ewa Agata Nehring
    130 (0,14%)
  5. 2 Marcin Piotr Dobrowolski
    322 (0,34%)
  6. 3 Wojciech Józef Wojtowicz
    140 (0,15%)
  7. 4 Marta Jadwiga Porzuczek
    123 (0,13%)
  8. 5 Jan Paweł Dowgiałło
    153 (0,16%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Marian Stanisław Sołobodowski
    48 (0,05%)
  2. 1 Bartłomiej Wojciech Opaliński
    258 (0,28%)
  3. 2 Zbigniew Czaplicki
    98 (0,10%)
  4. 4 Małgorzata Hanna Karczewska
    130 (0,14%)
  5. 6 Szymon Mikołaj Sieniarski
    36 (0,04%)
  6. 5 Anna Elżbieta Pinkowicz
    50 (0,05%)
  7. 7 Bożenna Jolanta Gołota
    91 (0,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jakub Perkowski
    482 (0,51%)
  2. 6 Anna Hirszler
    22 (0,02%)
  3. 3 Marta Majstrak
    89 (0,09%)
  4. 2 Piotr Dariusz Kowalczyk
    83 (0,09%)
  5. 7 Rafał Sebastian Gorczyca
    55 (0,06%)
  6. 5 Robert Aleksander Ostrowski-Jagoda
    13 (0,01%)
  7. 4 Monika Olga Dutkiewicz
    70 (0,07%)

KOMITET WYBORCZY II RZECZPOSPOLITA POLSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Anna Krystyna Thomas
    84 (0,09%)
  2. 2 Krzysztof Maria Ratschka
    0 (0%)
  3. 4 Artur Wiesław Twardowski
    44 (0,05%)
  4. 5 Jadwiga Maria Kuczawska
    8 (0,01%)
  5. 3 Krystyna Maria Woźniak
    30 (0,03%)
  6. 6 Marcin Wojciech Huk
    13 (0,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODKORKUJEMY WARSZAWĘ. RIGCZ. TANAJNO. HAWAJSKA+

kandydatliczba głosów

  1. 1 Piotr Mateusz Wieremiejczuk
    444 (0,47%)
  2. 2 Weronika Halina Naglik
    112 (0,12%)
  3. 3 Zofia Mędlińska
    102 (0,11%)
  4. 8 Jakub Ignacy Depta
    68 (0,07%)
  5. 7 Magdalena Anna Pawłowska
    96 (0,10%)
  6. 4 Kacper Kamil Mazurek
    101 (0,11%)
  7. 6 Mateusz Rafał Panasewicz
    84 (0,09%)
  8. 5 Sławomir Jan Śluzek
    31 (0,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOJCIECHOWICZA AKCJA WARSZAWA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Kamil Tarczyński
    46 (0,05%)
  2. 6 Ewa Anna Pastor
    69 (0,07%)
  3. 4 Magdalena Anna Stępińska
    79 (0,08%)
  4. 1 Aleksandra Paulina Sheybal-Rostek
    314 (0,33%)
  5. 2 Jerzy Józef Budzyn
    99 (0,11%)
  6. 5 Mariusz Piotr Twardowski
    89 (0,09%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 3 Anna Maria Orzechowska
    30 (0,03%)
  2. 1 Krzysztof Ryszard Sękalski
    55 (0,06%)
  3. 6 Mieszko Mateusz Wierzejski
    6 (0,01%)
  4. 7 Bartłomiej Korniluk
    16 (0,02%)
  5. 4 Barbara Antonina Butler-Błasińska
    13 (0,01%)
  6. 2 Karolina Klaudia Dresz
    0 (0%)
  7. 5 Karolina Monika Skotnicka
    24 (0,03%)

Okręg 2

obszar w granicach administracyjnych dzielnicy Praga Południe i Rembertów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Cezary Damian Okrasa
    411 (0,40%)
  2. 1 Hanna Dobrawa Gospodarczyk
    1 935 (1,89%)
  3. 4 Marcin Grzegorz Zaród
    80 (0,08%)
  4. 5 Inga Maria Domańska
    277 (0,27%)
  5. 7 Anna Halbersztat
    109 (0,11%)
  6. 6 Marcin Włodzimierz Kmicik
    45 (0,04%)
  7. 3 Kinga Barbara Stańczuk
    235 (0,23%)
  8. 8 Marta Gastoł
    103 (0,10%)
  9. 9 Michał Paweł Szajer
    109 (0,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mariola Rabczon-Mazowiecka
    1 149 (1,12%)
  2. 2 Jan Gralewicz
    308 (0,30%)
  3. 3 Elżbieta Krystyna Kosim
    397 (0,39%)
  4. 4 Agata Cecylia Marcewicz-Szymańska
    242 (0,24%)
  5. 5 Jadwiga Danuta Krawczyńska
    299 (0,29%)
  6. 7 Piotr Przemysław Kuchno
    224 (0,22%)
  7. 9 Aleksandra Ewa Jeglińska
    553 (0,54%)
  8. 8 Mariusz Piotr Barcz
    220 (0,21%)
  9. 6 Tadeusz Tomasz Marzecki
    185 (0,18%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Dorota Małgorzata Lutomirska
    6 399 (6,24%)
  2. 6 Jerzy Barwiejuk
    857 (0,84%)
  3. 7 Zofia Barbara Idzikowska
    2 197 (2,14%)
  4. 8 Magdalena Szczygielska
    2 541 (2,48%)
  5. 4 Jarosław Janusz Karcz
    2 145 (2,09%)
  6. 5 Monika Ana Suska
    4 321 (4,22%)
  7. 9 Dariusz Paweł Dziekanowski
    6 034 (5,89%)
  8. 1 Marek Bruno Szolc
    12 311 (12,01%)
  9. 2 Paweł Piotr Lech
    5 577 (5,44%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Janusz Szczepan Wójcik
    372 (0,36%)
  2. 3 Małgorzata Domańska
    533 (0,52%)
  3. 4 Artur Krzysztof Wnorowski
    168 (0,16%)
  4. 6 Sławomir Kowalczyk
    160 (0,16%)
  5. 7 Karolina Magdalena Skała
    193 (0,19%)
  6. 9 Katarzyna Magdalena Gorzkowska
    259 (0,25%)
  7. 1 Michał Piotr Sawicki
    1 737 (1,69%)
  8. 5 Iwona Kulesza
    622 (0,61%)
  9. 8 Piotr Edward Kolarski
    113 (0,11%)

KOMITET WYBORCZY ŚWIATOWEGO KONGRESU POLAKÓW

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marian Popis
    23 (0,02%)
  2. 6 Halina Prutis
    7 (0,01%)
  3. 5 Anna Orzechowska
    27 (0,03%)
  4. 8 Rafał Daniel Ratuski
    11 (0,01%)
  5. 4 Barbara Zaremba
    25 (0,02%)
  6. 1 Jacek Marek Gancarson
    29 (0,03%)
  7. 3 Bożena Małgorzata Rępalska
    16 (0,02%)
  8. 7 Paweł Kowalski
    12 (0,01%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 8 Marek Władysław Siarkowski
    77 (0,08%)
  2. 9 Włodzimierz Sypkin-Dębicki
    50 (0,05%)
  3. 3 Krzysztof Jan Wzorek
    123 (0,12%)
  4. 2 Dorota Lidia Grochala
    412 (0,40%)
  5. 1 Monika Anna Jaruzelska
    8 494 (8,29%)
  6. 4 Barbara Janina Tomaszewska
    172 (0,17%)
  7. 5 Agnieszka Maria Brodowska
    126 (0,12%)
  8. 7 Joanna Maria Kelles-Krauz
    61 (0,06%)
  9. 6 Witold Kaczyński
    90 (0,09%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Dariusz Lasocki
    4 354 (4,25%)
  2. 3 Oskar Jerzy Hejka
    1 598 (1,56%)
  3. 5 Agnieszka Maria Hałaburdzin-Rutkowska
    1 368 (1,33%)
  4. 4 Piotr Cezar Szyszko
    2 304 (2,25%)
  5. 1 Sebastian Jerzy Kaleta
    14 205 (13,86%)
  6. 7 Małgorzata Janina Piperek
    1 134 (1,11%)
  7. 6 Barbara Świderska
    1 520 (1,48%)
  8. 9 Tomasz Marian Koziński
    1 149 (1,12%)
  9. 8 Katarzyna Ewa Pieknik
    514 (0,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚCI SPOŁECZNEJ PIOTRA IKONOWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tomasz Orłowski
    94 (0,09%)
  2. 1 Agata Alina Nosal-Ikonowicz
    831 (0,81%)
  3. 3 Marcin Jakub Kowalczyk
    46 (0,04%)
  4. 4 Zbigniew Szymon Wasilewski
    22 (0,02%)
  5. 5 Emilia Maria Łukasik
    64 (0,06%)
  6. 6 Dominika Marschall
    39 (0,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 7 Jerzy Stanisław Tarłowski
    220 (0,21%)
  2. 4 Janusz Maciej Ozdowski
    172 (0,17%)
  3. 2 Aleksander Michał Lesiński
    1 362 (1,33%)
  4. 5 Ewelina Marianna Kiersnowska
    373 (0,36%)
  5. 1 Stefan Bernard Gardawski
    2 524 (2,46%)
  6. 3 Karolina Agnieszka Płocha
    1 090 (1,06%)
  7. 6 Alicja Franciszka Fliszkiewicz
    186 (0,18%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Michał Warych
    281 (0,27%)
  2. 2 Aleksandra Milena Buczyńska
    113 (0,11%)
  3. 3 Sebastian Hubert Kęsik
    46 (0,04%)
  4. 4 Renata Ranc
    63 (0,06%)
  5. 5 Michał Karaszewski
    64 (0,06%)
  6. 6 Monika Beata Łapińska
    95 (0,09%)
  7. 7 Adam Sawicki
    166 (0,16%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Damian Wacław Bieńko
    525 (0,51%)
  2. 2 Krzysztof Grzegorz Kapliński
    73 (0,07%)
  3. 3 Ilona Kostrzewa
    125 (0,12%)
  4. 4 Łukasz Sławek
    52 (0,05%)
  5. 5 Hanna Sowińska
    82 (0,08%)

KOMITET WYBORCZY II RZECZPOSPOLITA POLSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Lilia Studzienna
    19 (0,02%)
  2. 3 Karolina Choromańska
    11 (0,01%)
  3. 1 Piotr Stanisław Uss
    73 (0,07%)
  4. 4 Anna Regina Kołoło
    26 (0,03%)
  5. 5 Grażyna Anna Zielińska
    24 (0,02%)
  6. 7 Roman Sołtysiak
    15 (0,01%)
  7. 6 Miłosz Stefan Sobolewski
    24 (0,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODKORKUJEMY WARSZAWĘ. RIGCZ. TANAJNO. HAWAJSKA+

kandydatliczba głosów

  1. 1 Edyta Kinga Ceran
    527 (0,51%)
  2. 5 Jakub Filip Wolski
    124 (0,12%)
  3. 2 Julia Weronika Walter
    192 (0,19%)
  4. 4 Sebastian Czarnecki
    166 (0,16%)
  5. 6 Tomasz Marek Czarnecki
    71 (0,07%)
  6. 7 Antoni Sasin
    173 (0,17%)
  7. 3 Monika Rulak
    167 (0,16%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOJCIECHOWICZA AKCJA WARSZAWA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Ewa Maria Zawadzka
    103 (0,10%)
  2. 5 Michał Jerzy Boguszewski
    32 (0,03%)
  3. 6 Jacek Kozłowski
    105 (0,10%)
  4. 7 Żaneta Maria Regel
    44 (0,04%)
  5. 4 Marcin Krzysztof Płaska
    15 (0,01%)
  6. 1 Grzegorz Jerzy Gruchalski
    259 (0,25%)
  7. 2 Joanna Maria Zeljas
    56 (0,05%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 4 Edyta Sylwia Mirecka
    27 (0,03%)
  2. 2 Anna Maria Piekarska
    64 (0,06%)
  3. 6 Grażyna Jolanta Rudnik
    25 (0,02%)
  4. 3 Bolesław Henryk Stradomski
    10 (0,01%)
  5. 1 Arkadiusz Kazimierz Czak
    66 (0,06%)
  6. 5 Karol Maciej Czachowski
    9 (0,01%)
  7. 8 Agnieszka Katarzyna Bonisławska
    11 (0,01%)
  8. 7 Grzegorz Dominik Zernik
    12 (0,01%)

Okręg 3

obszar w granicach administracyjnych dzielnicy Mokotów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Tomasz Paweł Andrzejewski
    149 (0,14%)
  2. 6 Leszek Aleksander Kadelski
    38 (0,03%)
  3. 8 Bartosz Maciej Brzeziński
    142 (0,13%)
  4. 9 Weronika Samolińska
    306 (0,28%)
  5. 2 Sebastian Roman Liszka
    229 (0,21%)
  6. 3 Inga Anna Lechowska
    281 (0,26%)
  7. 5 Barbara Iwona Falenciak-Pabijan
    87 (0,08%)
  8. 7 Marika Krystyna Kamler
    116 (0,11%)
  9. 1 Paulina Krystyna Piechna-Więckiewicz
    3 220 (2,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 2 Karolina Sobieraj
    955 (0,87%)
  2. 3 Jacek Wojciech Czaplarski
    163 (0,15%)
  3. 4 Ewa Biskupska
    384 (0,35%)
  4. 6 Lidia Rutecka
    273 (0,25%)
  5. 5 Ryszard Majkowski
    187 (0,17%)
  6. 8 Natalia Łuszczki
    155 (0,14%)
  7. 7 Adam Przybysz
    263 (0,24%)
  8. 9 Anna Marta Wrochna
    282 (0,26%)
  9. 1 Andrzej Wiktor Rogiński
    1 345 (1,23%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jarosław Sergiusz Szostakowski
    17 849 (16,28%)
  2. 2 Paweł Piotr Czekalski
    3 072 (2,80%)
  3. 3 Paweł Sawicki
    4 316 (3,94%)
  4. 6 Tadeusz Edward Ross
    4 819 (4,40%)
  5. 4 Małgorzata Katarzyna Zakrzewska
    8 758 (7,99%)
  6. 7 Magdalena Katarzyna Wojciechowska
    3 040 (2,77%)
  7. 5 Joanna Anna Wiśniewska-Najgebauer
    4 608 (4,20%)
  8. 9 Wojciech Jerzy Turkowski
    1 914 (1,75%)
  9. 8 Małgorzata Dorota Dąbrowska
    2 928 (2,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Żaneta Barbara Jarząb
    1 511 (1,38%)
  2. 2 Radosław Krzysztof Dejter
    268 (0,24%)
  3. 3 Daniel Echaust
    250 (0,23%)
  4. 4 Daniel Maksymilian Kowitz
    110 (0,10%)
  5. 6 Marta Kacprzak
    441 (0,40%)
  6. 5 Robert Wiśniewski
    469 (0,43%)
  7. 7 Marcin Andrzej Rostek
    182 (0,17%)
  8. 8 Maria Krystyna Bacciarelli
    283 (0,26%)

KOMITET WYBORCZY ŚWIATOWEGO KONGRESU POLAKÓW

kandydatliczba głosów

  1. 1 Beata Iwona Mirska-Piworowicz
    57 (0,05%)
  2. 3 Andrzej Jakubowicz
    19 (0,02%)
  3. 6 Witold Zbigniew Kowalski
    9 (0,01%)
  4. 5 Wojciech Kałkusiński
    6 (0,01%)
  5. 2 Ewa Jadwiga Dolińska-Markowska
    16 (0,01%)
  6. 4 Klaudia Stanisława Mirska
    14 (0,01%)
  7. 7 Katarzyna Anna Ciach
    16 (0,01%)
  8. 8 Jolanta Agnieszka Stępień
    20 (0,02%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Sebastian Wierzbicki
    5 019 (4,58%)
  2. 3 Małgorzata Weronika Wójcik
    993 (0,91%)
  3. 2 Krzysztof Rinas
    611 (0,56%)
  4. 6 Małgorzata Pidek
    222 (0,20%)
  5. 4 Joanna Justyna Ratajczak
    587 (0,54%)
  6. 5 Marek Krzysztof Ledzion
    142 (0,13%)
  7. 7 Zdzisław Pietryka
    200 (0,18%)
  8. 8 Andrzej Marian Śmigielski
    341 (0,31%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jacek Marcin Cieślikowski
    11 320 (10,32%)
  2. 2 Patryk Górski
    5 618 (5,12%)
  3. 3 Elżbieta Wrotnowska-Gmyz
    1 528 (1,39%)
  4. 4 Grażyna Żak
    2 427 (2,21%)
  5. 5 Krystyna Stanisława Górniak
    593 (0,54%)
  6. 6 Wiktor Aleksander Augustyn
    589 (0,54%)
  7. 7 Andrzej Krzysztof Budzyk
    248 (0,23%)
  8. 8 Małgorzata Krystyna Grodzka
    689 (0,63%)
  9. 9 Krzysztof Tomasz Bosak
    2 327 (2,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚCI SPOŁECZNEJ PIOTRA IKONOWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Anna Nowak
    597 (0,54%)
  2. 2 Olga Nikołaidi
    55 (0,05%)
  3. 3 Kazimierz Ryszard Jaworski
    75 (0,07%)
  4. 5 Leszek Nowak
    50 (0,05%)
  5. 9 Magdalena Lidia Wadecka
    51 (0,05%)
  6. 7 Eugeniusz Rembiejewski
    23 (0,02%)
  7. 6 Mikołaj Benedykt Nosal
    28 (0,03%)
  8. 8 Anna Wagner-Kabala
    50 (0,05%)
  9. 4 Anna Zofia Kabała
    74 (0,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 8 Leszek Stanisław Wiśniewski
    223 (0,20%)
  2. 4 Anna Maria Jarzębska
    571 (0,52%)
  3. 7 Paweł Antoni Gałwa
    66 (0,06%)
  4. 1 Jan Piotr Popławski
    3 133 (2,86%)
  5. 3 Marcin Szczepan Jarzynowski
    118 (0,11%)
  6. 6 Katarzyna Joanna Żaczek
    326 (0,30%)
  7. 5 Łukasz Franciszek Fiszer
    150 (0,14%)
  8. 2 Zuzanna Marta Glińska
    1 722 (1,57%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Mirosława Rutkowska
    148 (0,13%)
  2. 1 Marcin Wacław Salamon
    303 (0,28%)
  3. 2 Marek Antoni Marecki
    96 (0,09%)
  4. 5 Katarzyna Kumela
    79 (0,07%)
  5. 7 Jakub Łukasz Stefaniak
    522 (0,48%)
  6. 6 Jacek Tytke
    62 (0,06%)
  7. 4 Anna Józefa Panas
    117 (0,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Janusz Ryszard Korwin-Mikke
    1 683 (1,54%)
  2. 2 Hanna Dulska
    49 (0,04%)
  3. 3 Łukasz Krystian Kłos
    26 (0,02%)
  4. 4 Michał Marian Wołoszyn
    17 (0,02%)
  5. 6 Katarzyna Maria Ziółkowska
    22 (0,02%)
  6. 5 Krzysztof Jarosław Dzieszuk
    17 (0,02%)
  7. 7 Małgorzata Kalinowska
    16 (0,01%)
  8. 8 Edyta Maria Kida
    26 (0,02%)

KOMITET WYBORCZY II RZECZPOSPOLITA POLSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marzena Renata Miguła
    77 (0,07%)
  2. 7 Cezary Paweł Tekliński
    14 (0,01%)
  3. 2 Maria Alicja Bluj
    16 (0,01%)
  4. 3 Eleonora Ptaszyńska
    6 (0,01%)
  5. 4 Maja Łucja Ciechanowska
    31 (0,03%)
  6. 5 Ryszard Lis
    22 (0,02%)
  7. 6 Kazimierz Karczewski
    22 (0,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODKORKUJEMY WARSZAWĘ. RIGCZ. TANAJNO. HAWAJSKA+

kandydatliczba głosów

  1. 4 Konrad Norbert Jabłoński
    108 (0,10%)
  2. 6 Natalia Gabriela Stasiowska
    137 (0,12%)
  3. 7 Małgorzata Jary
    122 (0,11%)
  4. 3 Franciszek Stanisław Garstecki
    46 (0,04%)
  5. 1 Marcin Kordowski
    620 (0,57%)
  6. 5 Maciej Jakub Gołygowski
    36 (0,03%)
  7. 2 Andrzej Grzegorz Skarżyński
    73 (0,07%)
  8. 8 Karolina Janus
    132 (0,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOJCIECHOWICZA AKCJA WARSZAWA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Eryka Aleksandra Michalak
    68 (0,06%)
  2. 2 Dariusz Krasnodębski
    90 (0,08%)
  3. 4 Magdalena Julia Szynkarczuk
    66 (0,06%)
  4. 1 Marcin Andrzej Rzońca
    413 (0,38%)
  5. 5 Ernest Andrzej Walasek
    43 (0,04%)

Okręg 4

obszar w granicach administracyjnych dzielnicy Wola

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Wiesław Wincenty Rudzki
    84 (0,13%)
  2. 6 Karol Robert Basiaga
    47 (0,07%)
  3. 7 Agata Anna Romanowska
    426 (0,64%)
  4. 4 Katarzyna Lewandowska
    320 (0,48%)
  5. 1 Karol Konrad Perkowski
    1 574 (2,37%)
  6. 2 Dorota Barbara Białołęcka
    393 (0,59%)
  7. 3 Justyna Samolińska
    254 (0,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Paweł Radulski
    646 (0,97%)
  2. 2 Hanna Elżbieta Kacprzak
    510 (0,77%)
  3. 3 Paweł Szymon Dybowski
    210 (0,32%)
  4. 6 Elżbieta Szandecka
    333 (0,50%)
  5. 5 Lewi Daniel Masyk
    79 (0,12%)
  6. 4 Mirosława Barbara Taborowicz
    118 (0,18%)
  7. 7 Arkadiusz Waldemar Szymanek
    211 (0,32%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Mariusz Budziszewski
    4 659 (7,02%)
  2. 1 Tomasz Marcin Sybilski
    9 119 (13,75%)
  3. 3 Piotr Jerzy Kołomycki
    1 709 (2,58%)
  4. 7 Małgorzata Żuber-Zielicz
    2 753 (4,15%)
  5. 6 Anna Katarzyna Kościelniak-Miądlicka
    3 558 (5,36%)
  6. 2 Renata Maria Niewitecka
    5 906 (8,90%)
  7. 5 Edwin Bogdan Leśniak
    1 129 (1,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Katarzyna Maria Strzembosz
    501 (0,76%)
  2. 7 Piotr Paweł Arendt
    179 (0,27%)
  3. 3 Bogdan Robert Rutkowski
    197 (0,30%)
  4. 1 Daniel Roszkowski
    1 170 (1,76%)
  5. 6 Beata Sawicka
    258 (0,39%)
  6. 4 Aneta Bożena Gielo
    173 (0,26%)
  7. 5 Roman Sawicki
    119 (0,18%)

KOMITET WYBORCZY ŚWIATOWEGO KONGRESU POLAKÓW

kandydatliczba głosów

  1. 2 Krystyna Aleksandrowicz
    22 (0,03%)
  2. 4 Grzegorz Piworowicz
    7 (0,01%)
  3. 3 Kamil Mirski
    10 (0,02%)
  4. 6 Karolina Beata Kulińska
    15 (0,02%)
  5. 5 Aleksandra Lewczuk
    12 (0,02%)
  6. 1 Marcin Edward Wroński
    38 (0,06%)
  7. 7 Paweł Marek Bralski
    74 (0,11%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Andrzej Sitko
    327 (0,49%)
  2. 3 Helena Olechowska
    477 (0,72%)
  3. 4 Rafał Roman Zieleniewski
    90 (0,14%)
  4. 1 Jan Marek Hartman
    1 941 (2,93%)
  5. 5 Urszula Olszewska
    403 (0,61%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Joanna Chlasta
    676 (1,02%)
  2. 2 Maciej Wojciech Binkowski
    5 006 (7,55%)
  3. 1 Olga Ewa Semeniuk
    8 013 (12,08%)
  4. 3 Rafał Sebastian Dorosiński
    1 827 (2,75%)
  5. 4 Maria Weronika Jęda
    981 (1,48%)
  6. 6 Jarosław Rafał Rubiec
    526 (0,79%)
  7. 7 Hanna Mrowińska
    1 030 (1,55%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚCI SPOŁECZNEJ PIOTRA IKONOWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Anna Maria Tofil-Sławuszewska
    303 (0,46%)
  2. 3 Katarzyna Maria Krawczyk
    109 (0,16%)
  3. 5 Krzysztof Jerzy Jankowski
    88 (0,13%)
  4. 7 Wojciech Antoni Babecki
    47 (0,07%)
  5. 2 Teresa Maria Drabczyk
    82 (0,12%)
  6. 4 Kamil Dariusz Kuczewski
    60 (0,09%)
  7. 6 Karolina Julia Kucharska
    98 (0,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jacek Kisiel
    2 435 (3,67%)
  2. 2 Joanna Klikowicz
    752 (1,13%)
  3. 3 Janusz Adam Dziano
    178 (0,27%)
  4. 4 Ewa Danuta Chybowska
    368 (0,55%)
  5. 5 Daniel Paweł Brzozowski
    168 (0,25%)
  6. 6 Hanna Barbara Nowak-Radziejowska
    357 (0,54%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Jan Tadeusz Rudziński
    77 (0,12%)
  2. 1 Konrad Rykowski
    186 (0,28%)
  3. 2 Anna Kalbarczyk-Perzanowska
    122 (0,18%)
  4. 4 Ewelina Bogumiła Kulesza
    104 (0,16%)
  5. 5 Sylwester Adam Chołast
    76 (0,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Rafał Rywczyński
    29 (0,04%)
  2. 2 Agnieszka Kowalska
    117 (0,18%)
  3. 3 Agnieszka Dorota Skierska
    38 (0,06%)
  4. 1 Paweł Piotr Banasiak
    458 (0,69%)
  5. 4 Małgorzata Maria Żmigrodzka
    31 (0,05%)
  6. 6 Łukasz Wojciech Czerniawski
    36 (0,05%)

KOMITET WYBORCZY II RZECZPOSPOLITA POLSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Piotr Paweł Kochański
    97 (0,15%)
  2. 4 Małgorzata Anna Kubuszewska
    21 (0,03%)
  3. 2 Grażyna Choromańska
    20 (0,03%)
  4. 3 Elżbieta Dymkowska
    20 (0,03%)
  5. 5 Krzysztof Niemira
    12 (0,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODKORKUJEMY WARSZAWĘ. RIGCZ. TANAJNO. HAWAJSKA+

kandydatliczba głosów

  1. 2 Gabriel Marian Murawski
    60 (0,09%)
  2. 5 Natalia Aleksandra Wieczorek
    132 (0,20%)
  3. 1 Paweł Jan Tanajno
    898 (1,35%)
  4. 3 Kamil Łuczyński
    80 (0,12%)
  5. 4 Julia Anna Henkelman
    59 (0,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOJCIECHOWICZA AKCJA WARSZAWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krzysztof Tadeusz Przepiórka
    229 (0,35%)
  2. 3 Leszek Maciej Sawicki
    56 (0,08%)
  3. 4 Paulina Broniszewska
    57 (0,09%)
  4. 5 Tomasz Krzosek
    42 (0,06%)
  5. 2 Joanna Urszula Kamieńska
    122 (0,18%)

Okręg 5

obszar w granicach administracyjnych dzielnic: Bielany i Żoliborz

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Aleksandra Kołeczek
    1 967 (2,06%)
  2. 8 Sebastian Janusz Tuszyński
    151 (0,16%)
  3. 6 Michał Sochacki
    143 (0,15%)
  4. 2 Dominik Kuc
    713 (0,75%)
  5. 3 Jolanta Maria Supińska-Modzelewska
    186 (0,19%)
  6. 4 Linus Lewandowski
    192 (0,20%)
  7. 5 Małgorzata Rawińska
    179 (0,19%)
  8. 7 Katarzyna Nowak
    202 (0,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jacek Bartmiński
    1 150 (1,20%)
  2. 3 Wiktoria Magdalena Charczenko
    295 (0,31%)
  3. 5 Maciej Wasilewski
    379 (0,40%)
  4. 4 Barbara Henryka Sotek
    204 (0,21%)
  5. 6 Karol Szymański
    321 (0,34%)
  6. 7 Monika Kowalczyk
    687 (0,72%)
  7. 8 Wanda Rajkiewicz
    410 (0,43%)
  8. 2 Małgorzata Maria Trykacz
    1 253 (1,31%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Czesława Kazimiera Sawicka
    1 081 (1,13%)
  2. 5 Renata Kozłowska
    2 561 (2,68%)
  3. 4 Mariusz Paweł Krasuski
    1 915 (2,00%)
  4. 6 Magdalena Barbara Lipińska-Derlikowska
    1 553 (1,62%)
  5. 1 Piotr Mazurek
    15 938 (16,67%)
  6. 2 Dorota Ewa Łoboda
    10 362 (10,84%)
  7. 8 Kacper Karol Pietrusiński
    2 741 (2,87%)
  8. 3 Agnieszka Monika Wyrwał
    6 325 (6,62%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Agata Joanna Witkowska
    1 998 (2,09%)
  2. 3 Maciej Artur Fronc
    249 (0,26%)
  3. 2 Małgorzata Dorota Bielecka
    465 (0,49%)
  4. 4 Luiza Anna Ciećwierz
    265 (0,28%)
  5. 5 Dorota Kowalczyk
    259 (0,27%)
  6. 6 Marcin Suszyński
    248 (0,26%)
  7. 7 Agnieszka Aleksandra Bagińska
    243 (0,25%)
  8. 8 Marian Dziekański
    284 (0,30%)

KOMITET WYBORCZY ŚWIATOWEGO KONGRESU POLAKÓW

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jan Stanisław Postek
    17 (0,02%)
  2. 1 Krystyna Anna Krzekotowska
    209 (0,22%)
  3. 3 Barbara Widzyńska
    19 (0,02%)
  4. 5 Sebastian Kacper Okulus
    15 (0,02%)
  5. 4 Włodzimierz Jan Sandecki
    19 (0,02%)
  6. 8 Maciej Dariusz Ociepka
    42 (0,04%)
  7. 6 Marek Krzysztof Lewandowski
    21 (0,02%)
  8. 7 Krystyna Maria Szczęsna
    23 (0,02%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krystyna Barbara Kozłowska
    2 089 (2,19%)
  2. 3 Cezary Żurawski
    319 (0,33%)
  3. 4 Wanda Maria Cymerman
    300 (0,31%)
  4. 5 Dobromiła Natalia Szymańska
    492 (0,51%)
  5. 2 Andrzej Jerzy Dryszel
    391 (0,41%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tomasz Maciej Herbich
    3 375 (3,53%)
  2. 1 Dariusz Figura
    12 000 (12,55%)
  3. 3 Edmund Marceli Świderski
    2 994 (3,13%)
  4. 8 Jerzy Wielgus
    1 684 (1,76%)
  5. 6 Paulina Palczewska
    1 062 (1,11%)
  6. 7 Wioletta Marta Jeżewska
    852 (0,89%)
  7. 4 Anna Urszula Kaczmarska
    2 722 (2,85%)
  8. 5 Filip Staniszewski
    954 (1,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚCI SPOŁECZNEJ PIOTRA IKONOWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Katarzyna Paczkowska-Mężyńska
    615 (0,64%)
  2. 4 Piotr Sebastian Szajewski
    69 (0,07%)
  3. 3 Nina Helena Zarzecka
    88 (0,09%)
  4. 5 Monika Szajewska
    78 (0,08%)
  5. 2 Jakub Janek
    125 (0,13%)
  6. 6 Jan Wojciech Górecki
    84 (0,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Katarzyna Aniela Homan
    4 399 (4,60%)
  2. 5 Agata Grabias-Kwaśniewska
    294 (0,31%)
  3. 4 Rafał Michał Opaliński
    401 (0,42%)
  4. 3 Maria Krystyna Gromadowska
    496 (0,52%)
  5. 7 Anna Maria Jakubiec-Puka
    323 (0,34%)
  6. 6 Witold Lech Rugowski
    102 (0,11%)
  7. 8 Krzysztof Leszek Kiełczewski
    218 (0,23%)
  8. 2 Borys Piotr Lewandowski
    961 (1,01%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Remigiusz Lesiuk
    224 (0,23%)
  2. 3 Jacek Zbigniew Friedel
    47 (0,05%)
  3. 2 Marta Magdalena Wolska-Wójcik
    159 (0,17%)
  4. 4 Katarzyna Lelonkiewicz
    60 (0,06%)
  5. 6 Jerzy Mazurek
    114 (0,12%)
  6. 5 Małgorzata Grażyna Chibowska
    53 (0,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Gabriela Zofia Jurkiewicz
    588 (0,62%)
  2. 8 Janusz Kunowski
    107 (0,11%)
  3. 2 Rafał Paweł Delakowicz
    135 (0,14%)
  4. 3 Jakub Marek Jędryka
    44 (0,05%)
  5. 4 Adam Mielnicki
    44 (0,05%)
  6. 5 Edyta Sylwia Kłos
    86 (0,09%)
  7. 7 Wojciech Bartosz Ziółkowski
    61 (0,06%)
  8. 6 Kaja Karolina Wojciechowska
    70 (0,07%)

KOMITET WYBORCZY II RZECZPOSPOLITA POLSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Ryszard Gorzkowski
    110 (0,12%)
  2. 2 Irena Krystyna Midzio-Milczarek
    9 (0,01%)
  3. 3 Anna Maria Środa
    52 (0,05%)
  4. 6 Andrzej Konrad Wielgosz
    28 (0,03%)
  5. 5 Andrzej Marian Szymański
    30 (0,03%)
  6. 4 Anna Beata Pionkowska
    24 (0,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOJCIECHOWICZA AKCJA WARSZAWA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jarosław Wojciech Rudnik
    61 (0,06%)
  2. 4 Małgorzata Ewa Witek
    108 (0,11%)
  3. 3 Przemysław Kaczyński
    50 (0,05%)
  4. 5 Michał Wereszczyński
    75 (0,08%)
  5. 1 Katarzyna Małgorzata Michalak
    476 (0,50%)

Okręg 6

obszar w granicach administracyjnych dzielnic: Białołęka i Praga Północ

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Michał Osypowicz
    216 (0,26%)
  2. 5 Łukasz Bogusław Truściński
    110 (0,13%)
  3. 4 Zuzanna Jadwiga Wiechowska
    153 (0,18%)
  4. 2 Agnieszka Nowak
    1 143 (1,37%)
  5. 8 Agata Julia Grabowska
    281 (0,34%)
  6. 6 Ewa Aleksandra Marczyńska-Goldstein
    125 (0,15%)
  7. 7 Marcin Piotr Tysler
    76 (0,09%)
  8. 1 Konrad Wojciech Wiślicz-Węgorowski
    1 095 (1,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Piotr Basiński
    2 654 (3,17%)
  2. 3 Marek Franciszek Kruk
    227 (0,27%)
  3. 4 Katarzyna Porczyk
    389 (0,47%)
  4. 6 Małgorzata Wierzbicka
    960 (1,15%)
  5. 5 Paweł Narcyz Niebrzegowski
    124 (0,15%)
  6. 7 Radosław Śpiewak
    1 040 (1,24%)
  7. 8 Leszek Stanisław Potentas
    292 (0,35%)
  8. 2 Katarzyna Kajm
    840 (1,00%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Grzegorz Adam Drobiszewski
    1 179 (1,41%)
  2. 7 Roman Kazimierz Stachurski
    1 035 (1,24%)
  3. 3 Gabriela Beata Szustek
    2 878 (3,44%)
  4. 8 Aleksander Tomasz Łabanowski
    1 005 (1,20%)
  5. 1 Magdalena Roguska
    19 054 (22,79%)
  6. 5 Agnieszka Elżbieta Borowska
    5 196 (6,21%)
  7. 2 Anna Bogusława Auksel-Sekutowicz
    2 949 (3,53%)
  8. 6 Piotr Michalski
    1 685 (2,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Sławomir Leonard Wojdat
    273 (0,33%)
  2. 4 Daniel Mioduszewski
    320 (0,38%)
  3. 1 Dariusz Stanisław Olszewski
    1 794 (2,15%)
  4. 3 Kamil Łukasz Hajduk
    599 (0,72%)
  5. 7 Katarzyna Wolińska
    393 (0,47%)
  6. 6 Wioletta Zaręba-Korzeniewska
    193 (0,23%)
  7. 5 Judyta Anna Bugalska
    342 (0,41%)
  8. 8 Tomasz Zamorski
    208 (0,25%)

KOMITET WYBORCZY ŚWIATOWEGO KONGRESU POLAKÓW

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Adam Rępalski
    47 (0,06%)
  2. 5 Zofia Nakielska-Cremers
    9 (0,01%)
  3. 7 Tadeusz Michał Prutis
    3 (0,00%)
  4. 6 Karolina Maria Łojek
    14 (0,02%)
  5. 2 Kalina Ewelina Tarasiuk
    34 (0,04%)
  6. 4 Wiesława Górniak
    14 (0,02%)
  7. 3 Maria Monika Tomaszewicz
    14 (0,02%)
  8. 8 Adam Jerzy Kowalewski
    9 (0,01%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 4 Jadwiga Władysława Chrobak
    214 (0,26%)
  2. 5 Jerzy Marian Rytel
    167 (0,20%)
  3. 7 Andrzej Wiktor Wróblewski
    113 (0,14%)
  4. 2 Anna Maria Osypiuk
    614 (0,73%)
  5. 1 Jan August Artymowski
    1 427 (1,71%)
  6. 6 Mariola Monika Pakuła
    365 (0,44%)
  7. 8 Sebastian Jerzy Sawczuk
    218 (0,26%)
  8. 3 Waldemar Robert Kowalczyk
    184 (0,22%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Sebastian Robert Kędzierski
    2 745 (3,28%)
  2. 6 Grażyna Maria Wilkowojska-Bielecka
    432 (0,52%)
  3. 1 Jacek Dawid Ozdoba
    8 628 (10,32%)
  4. 2 Wiktor Klimiuk
    3 300 (3,95%)
  5. 4 Dorota Kopka
    1 571 (1,88%)
  6. 8 Katarzyna Elżbieta Jasińska
    2 680 (3,21%)
  7. 7 Sylwia Gabriela Pist
    408 (0,49%)
  8. 5 Karolina Bałdyga
    1 056 (1,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚCI SPOŁECZNEJ PIOTRA IKONOWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Grzegorz Palarski
    20 (0,02%)
  2. 1 Piotr Igor Ikonowicz
    2 430 (2,91%)
  3. 2 Krzysztof Bielecki
    94 (0,11%)
  4. 5 Dariusz Konopka
    30 (0,04%)
  5. 3 Ewa Marta Rembiejewska
    51 (0,06%)
  6. 7 Wioletta Kaczor
    32 (0,04%)
  7. 8 Sylwia Anna Karaśkiewicz
    17 (0,02%)
  8. 6 Krzysztof Marek Salich
    14 (0,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 7 Cezary Zbigniew Pachnik
    107 (0,13%)
  2. 2 Marcin Leszczyński
    265 (0,32%)
  3. 5 Piotr Krzysztof Kowalski
    140 (0,17%)
  4. 6 Marzanna Pogłud-Kisielewska
    105 (0,13%)
  5. 3 Marta Łoza
    369 (0,44%)
  6. 1 Maria Elżbieta Dąbrowska-Majewska
    2 151 (2,57%)
  7. 4 Natalia Fornalska
    326 (0,39%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Maciej Tomasz Kluczyński
    344 (0,41%)
  2. 3 Julia Katarzyna Dąbrowska
    182 (0,22%)
  3. 2 Konrad Luśniewski
    74 (0,09%)
  4. 4 Eliza Ludmiła Smolarska-Kowalska
    87 (0,10%)
  5. 6 Anna Maria Seweryn
    152 (0,18%)
  6. 5 Ireneusz Adam Zakrzewski
    56 (0,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Rafał Patryk Kłos
    504 (0,60%)
  2. 2 Agnieszka Zofia Tracz
    101 (0,12%)
  3. 7 Katarzyna Magdalena Chudoń
    56 (0,07%)
  4. 6 Tomasz Łukasz Zakrzewski
    81 (0,10%)
  5. 5 Janina Kłos
    65 (0,08%)
  6. 4 Weronika Tracz
    81 (0,10%)
  7. 3 Damian Dariusz Baryga
    44 (0,05%)

KOMITET WYBORCZY II RZECZPOSPOLITA POLSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Anna Dominika Strzępek
    19 (0,02%)
  2. 1 Arkadiusz Zbigniew Trzaska
    112 (0,13%)
  3. 2 Krystyna Elżbieta Nowak
    20 (0,02%)
  4. 6 Marcin Rafał Gajda
    21 (0,03%)
  5. 3 Anna Maria Kuna
    45 (0,05%)
  6. 5 Andrzej Jabłoński
    34 (0,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODKORKUJEMY WARSZAWĘ. RIGCZ. TANAJNO. HAWAJSKA+

kandydatliczba głosów

  1. 7 Krzysztof Kamil Kierzkowski
    126 (0,15%)
  2. 4 Anna Barbara Wiadrowska
    209 (0,25%)
  3. 6 Agnieszka Elżbieta Pabich-Tanajno
    235 (0,28%)
  4. 2 Maciej Cieślak
    229 (0,27%)
  5. 1 Dariusz Retelski
    516 (0,62%)
  6. 3 Michał Pytlarczyk
    98 (0,12%)
  7. 5 Marzena Barbara Petykiewicz
    58 (0,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOJCIECHOWICZA AKCJA WARSZAWA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Paweł Broniszewski
    16 (0,02%)
  2. 6 Grażyna Dorota Matysiak
    62 (0,07%)
  3. 7 Krzysztof Piotr Piętka
    98 (0,12%)
  4. 3 Magdalena Dawidowicz
    116 (0,14%)
  5. 4 Aida Simona Dudkiewicz
    56 (0,07%)
  6. 1 Marcin Piotr Iskra
    364 (0,44%)
  7. 2 Rafał Dariusz Godlewski
    107 (0,13%)

Okręg 7

obszar w granicach administracyjnych dzielnic: Targówek, Wawer i Wesoła

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Maciej Olaf Borowski-Monkiewicz
    1 210 (1,09%)
  2. 5 Tomasz Rawski
    134 (0,12%)
  3. 3 Łukasz Drozda
    236 (0,21%)
  4. 4 Magdalena Klaudia Wolnik
    112 (0,10%)
  5. 9 Radosław Krzysztof Wujcik
    46 (0,04%)
  6. 2 Magdalena Joanna Piekarska
    685 (0,62%)
  7. 6 Mirosława Wiesława Mazurek
    84 (0,08%)
  8. 8 Marta Magdalena Taperek
    94 (0,08%)
  9. 7 Bogusław Węgorowski
    26 (0,02%)
  10. 10 Sylwia Borowska-Kazimiruk
    126 (0,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 2 Anna Danuta Barańska-Wróblewska
    674 (0,61%)
  2. 1 Sławomir Wawrzyniec Antonik
    2 584 (2,33%)
  3. 3 Jarosław Robert Trzciński
    678 (0,61%)
  4. 4 Katarzyna Władysława Biernacka
    442 (0,40%)
  5. 5 Jacek Grzegorz Tomaszewski
    245 (0,22%)
  6. 8 Tomasz Ćwik
    236 (0,21%)
  7. 6 Dunia Stańczuk
    498 (0,45%)
  8. 10 Witold Czesław Wojciechowicz
    392 (0,35%)
  9. 7 Monika Sylwia Tomaszewska
    414 (0,37%)
  10. 9 Żaneta Izabela Dąbrowska
    390 (0,35%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Paweł Konrad Wojda
    2 761 (2,49%)
  2. 4 Beata Barbara Michalec
    3 770 (3,40%)
  3. 8 Piotr Jan Bojczew
    429 (0,39%)
  4. 5 Jerzy Zdrzałka
    1 352 (1,22%)
  5. 9 Joanna Małgorzata Dymowska
    3 482 (3,14%)
  6. 3 Iwona Wujastyk
    7 075 (6,37%)
  7. 6 Agnieszka Jaczewska-Golińska
    3 929 (3,54%)
  8. 10 Rafał Teodor Utecht
    1 025 (0,92%)
  9. 1 Sławomir Potapowicz
    16 201 (14,60%)
  10. 2 Tomasz Stanisław Tretter
    3 026 (2,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jarosław Modzelewski
    2 433 (2,19%)
  2. 2 Paweł Jakub Miszczuk
    411 (0,37%)
  3. 3 Marlena Urszula Martyńska
    438 (0,39%)
  4. 5 Jan Piotr Komosa
    366 (0,33%)
  5. 4 Anna Maria Pruska-Wiszniowska
    159 (0,14%)
  6. 8 Magdalena Owczarek
    416 (0,37%)
  7. 6 Marek Antoni Ciesielski
    135 (0,12%)
  8. 9 Artur Lech Banach
    337 (0,30%)
  9. 7 Agnieszka Małgorzata Piasecka
    470 (0,42%)

KOMITET WYBORCZY ŚWIATOWEGO KONGRESU POLAKÓW

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ryszard Kacperczyk
    23 (0,02%)
  2. 3 Krystyna Lempek
    25 (0,02%)
  3. 5 Agata Łucja Foks
    32 (0,03%)
  4. 7 Jowita Tarasiuk-Kostro
    19 (0,02%)
  5. 8 Ewa Bielecka
    34 (0,03%)
  6. 9 Czesław Zabłocki
    18 (0,02%)
  7. 4 Marcin Budzyński
    22 (0,02%)
  8. 1 Wirginia Janina Szmyt
    57 (0,05%)
  9. 6 Tomasz Piotr Jedliński
    29 (0,03%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Stanisław Kalski
    95 (0,09%)
  2. 7 Dariusz Krzysztof Kozioł
    91 (0,08%)
  3. 4 Beata Kornacka
    218 (0,20%)
  4. 6 Andrzej Wiesław Szymański
    112 (0,10%)
  5. 8 Iwona Szulakowska
    128 (0,12%)
  6. 9 Zdzisław Adam Łomowski
    102 (0,09%)
  7. 1 Anna Maria Żukowska
    1 882 (1,70%)
  8. 3 Agata Alicja Czarnacka
    287 (0,26%)
  9. 10 Dariusz Krzysztof Rozenek
    1 634 (1,47%)
  10. 2 Dariusz Romuald Klimaszewski
    771 (0,69%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Alicja Żebrowska
    6 582 (5,93%)
  2. 1 Cezary Andrzej Jurkiewicz
    16 219 (14,61%)
  3. 4 Ewa Samonek
    1 768 (1,59%)
  4. 3 Oliwer Jerzy Kubicki
    2 514 (2,27%)
  5. 5 Piotr Jacek Żbikowski
    1 138 (1,03%)
  6. 6 Jerzy Cezary Bilewicz
    969 (0,87%)
  7. 7 Milena Emilia Radzio
    1 007 (0,91%)
  8. 8 Stanisław Janiec
    714 (0,64%)
  9. 9 Anna Helena Olejnik
    1 317 (1,19%)
  10. 10 Mirosław Maciążek
    1 957 (1,76%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚCI SPOŁECZNEJ PIOTRA IKONOWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mirosława Pólkowska
    456 (0,41%)
  2. 2 Małgorzata Władysława Ostrowska
    143 (0,13%)
  3. 4 Barbara Dorota Wełpa
    41 (0,04%)
  4. 3 Wiesława Urszula Olewińska-Świątek
    56 (0,05%)
  5. 5 Aleksander Maria Sulkowski
    45 (0,04%)
  6. 8 Konrad Andrzej Kardasiewicz
    52 (0,05%)
  7. 10 Mirosław Jan Napłoszek
    41 (0,04%)
  8. 9 Dorota Maria Woźniak
    83 (0,07%)
  9. 7 Oskar Duda
    84 (0,08%)
  10. 6 Krystyna Janina Bąk
    78 (0,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Agnieszka Joanna Klembowska
    975 (0,88%)
  2. 8 Jan Józef Wieczorek
    128 (0,12%)
  3. 6 Barbara Katarzyna Kowalska
    221 (0,20%)
  4. 7 Piotr Mikołaj Celmer-Domański
    88 (0,08%)
  5. 9 Barbara Jędrzejczyk
    298 (0,27%)
  6. 3 Maciej Zwierzyński
    413 (0,37%)
  7. 1 Jan Tomasz Mencwel
    2 783 (2,51%)
  8. 4 Maria Magdalena Fryza
    286 (0,26%)
  9. 5 Marcin Krzysztof Dumieński
    101 (0,09%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Wojciech Karton
    55 (0,05%)
  2. 5 Ewa Maria Dereń
    161 (0,15%)
  3. 1 Dariusz Wróblewski
    346 (0,31%)
  4. 3 Antoni Paweł Wasilewski
    53 (0,05%)
  5. 7 Małgorzata Irena Paczkowska
    74 (0,07%)
  6. 4 Sebastian Kaczmarczyk
    89 (0,08%)
  7. 6 Anna Mirosława Barbachowska
    54 (0,05%)
  8. 8 Karolina Misiejko-Popkowska
    107 (0,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Mariusz Władysław Kłos
    138 (0,12%)
  2. 2 Ewa Ogrodniczak
    148 (0,13%)
  3. 1 Maciej Juliusz Maciejowski
    633 (0,57%)
  4. 4 Wioletta Kierko
    55 (0,05%)
  5. 5 Piotr Wojciechowski
    166 (0,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODKORKUJEMY WARSZAWĘ. RIGCZ. TANAJNO. HAWAJSKA+

kandydatliczba głosów

  1. 6 Dominika Anna Tarkowska
    177 (0,16%)
  2. 4 Andrzej Kosiorek
    149 (0,13%)
  3. 3 Nikodem Artur Sałagaj
    101 (0,09%)
  4. 1 Daniel Hubert Owczarczyk
    758 (0,68%)
  5. 5 Mateusz Mróz
    231 (0,21%)
  6. 2 Aleksander Mazurek
    155 (0,14%)
  7. 7 Magdalena Pudlarz
    137 (0,12%)
  8. 8 Katarzyna Maria Jaśkiewicz
    75 (0,07%)
  9. 9 Paulina Wiadrowska
    164 (0,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOJCIECHOWICZA AKCJA WARSZAWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jacek Piotr Wojciechowicz
    2 634 (2,37%)
  2. 3 Teresa Sarrach
    205 (0,18%)
  3. 2 Grzegorz Jerzy Zawistowski
    127 (0,11%)
  4. 4 Sandra Paulina Borowiecka
    70 (0,06%)
  5. 5 Ludmiła Taciak
    230 (0,21%)
  6. 6 Sebastian Wojciech Brożyna
    32 (0,03%)

Okręg 8

obszar w granicach administracyjnych dzielnic: Ursynów i Wilanów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Mateusz Józef Urban
    158 (0,16%)
  2. 8 Adam Edward Ostolski
    180 (0,18%)
  3. 6 Dariusz Andrzej Krawczak
    131 (0,13%)
  4. 1 Dagmara Dorota Misztela
    2 451 (2,45%)
  5. 2 Joanna Iwona Mazgajska
    489 (0,49%)
  6. 3 Gabriela Maria Morawska
    350 (0,35%)
  7. 5 Dawid Mentel
    160 (0,16%)
  8. 7 Janina Łukowska
    142 (0,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 8 Lucyna Zofia Bieniasz-Ząbek
    321 (0,32%)
  2. 1 Piotr Janowski
    1 597 (1,60%)
  3. 3 Paulina Anna Kołpa-Szymańska
    553 (0,55%)
  4. 2 Andrzej Mirosław Zapolski-Downar
    250 (0,25%)
  5. 4 Bartłomiej Wolke
    175 (0,18%)
  6. 5 Jolanta Dorota Wajszczuk
    347 (0,35%)
  7. 7 Arkadiusz Antoni Kacprzak
    179 (0,18%)
  8. 6 Sylwia Maria Jasińska
    649 (0,65%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Ewa Janczar
    5 619 (5,62%)
  2. 4 Robert Andrzej Woźniak
    1 823 (1,82%)
  3. 1 Aleksandra Małgorzata Gajewska
    32 568 (32,60%)
  4. 5 Przemysław Sławosz Dąbrowski
    1 427 (1,43%)
  5. 2 Tomasz Andrzej Żyłka
    2 921 (2,92%)
  6. 8 Maciej Wyszyński
    2 763 (2,77%)
  7. 7 Renata Monika Królak
    2 238 (2,24%)
  8. 6 Iwona Pawłowska
    2 515 (2,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Marcin Kalicki
    386 (0,39%)
  2. 1 Lidia Izabela Sankowska-Grabczuk
    1 897 (1,90%)
  3. 6 Dorota Bryczkowska
    165 (0,17%)
  4. 7 Paweł Marek Budrewicz
    142 (0,14%)
  5. 8 Łukasz Przemysław Zdrojkowski
    184 (0,18%)
  6. 4 Ludomir Paweł Jastrzębski
    126 (0,13%)
  7. 5 Agnieszka Olewnik
    491 (0,49%)
  8. 2 Paweł Skwierawski
    299 (0,30%)

KOMITET WYBORCZY ŚWIATOWEGO KONGRESU POLAKÓW

kandydatliczba głosów

  1. 7 Stanisław Sebastian Anaszewski
    1 (0,00%)
  2. 2 Elżbieta Olechnowicz
    26 (0,03%)
  3. 3 Grażyna Suwińska
    9 (0,01%)
  4. 5 Grażyna Maria Nalewajko
    14 (0,01%)
  5. 6 Jarosław Jan Lempek
    4 (0,00%)
  6. 4 Agnieszka Magdalena Buczyńska
    23 (0,02%)
  7. 8 Joanna Kazimiera Wiśniewska
    28 (0,03%)
  8. 1 Sylwester Stanisław Szafarz
    52 (0,05%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 6 Włodzimierz Józef Czajka
    100 (0,10%)
  2. 1 Piotr Gadzinowski
    3 532 (3,54%)
  3. 3 Mirosław Kazimierz Nizielski
    72 (0,07%)
  4. 4 Tomasz Maria Faliszewski
    171 (0,17%)
  5. 7 Zenobia Wiktoria Makowska
    100 (0,10%)
  6. 5 Małgorzata Kozakiewicz
    304 (0,30%)
  7. 8 Andrzej Bolesław Izdebski
    193 (0,19%)
  8. 2 Dorota Barbara Wasilewska
    700 (0,70%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marcin Henryk Wawrzyniak
    3 283 (3,29%)
  2. 5 Krzysztof Stanisław Daniluk
    752 (0,75%)
  3. 3 Jolanta Krystyna Kasztelan
    2 168 (2,17%)
  4. 4 Elżbieta Maria Urbanowicz
    1 594 (1,60%)
  5. 6 Jakub Franciszek Wilkoszewski
    339 (0,34%)
  6. 8 Ewa Maria Smalcerz
    1 814 (1,82%)
  7. 7 Juliusz Zbigniew Rzepczyński
    427 (0,43%)
  8. 1 Michał Szpądrowski
    9 146 (9,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚCI SPOŁECZNEJ PIOTRA IKONOWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jarosław Ryszard Dubiel
    408 (0,41%)
  2. 3 Jacek Zbigniew Gruca
    60 (0,06%)
  3. 4 Iwona Katarzyna Skrzyńska
    69 (0,07%)
  4. 2 Monika Moraczewska
    244 (0,24%)
  5. 5 Teresa Beata Stawicka
    71 (0,07%)
  6. 6 Tadeusz Zygmunt Muszel
    24 (0,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Piotr Kopalko
    189 (0,19%)
  2. 1 Paweł Karol Przewłocki
    2 188 (2,19%)
  3. 2 Katarzyna Maja Kwiecińska-Otachel
    1 326 (1,33%)
  4. 5 Małgorzata Justyna Osas
    360 (0,36%)
  5. 4 Piotr Jan Cybula
    193 (0,19%)
  6. 6 Krzysztof Andrzej Markiewicz
    116 (0,12%)
  7. 7 Małgorzata Marton
    389 (0,39%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Sławomir Wojciech Bugajczyk
    30 (0,03%)
  2. 6 Andrzej Misiak
    61 (0,06%)
  3. 1 Małgorzata Bożena Tyszka-Hebda
    418 (0,42%)
  4. 2 Michał Wojciechowski
    217 (0,22%)
  5. 3 Paulina Małgorzata Nazaruk
    80 (0,08%)
  6. 5 Aleksandra Tytus
    74 (0,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Czesław Przystawa
    516 (0,52%)
  2. 2 Joanna Krzysztofik
    133 (0,13%)
  3. 3 Marta Cymerman-Maciejowska
    82 (0,08%)
  4. 4 Maciej Grzegorz Zakrzewski
    83 (0,08%)
  5. 5 Katarzyna Anna Karczmarewicz
    40 (0,04%)
  6. 6 Tomasz Zbigniew Redłowski
    57 (0,06%)
  7. 7 Daniel Jasiński
    65 (0,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODKORKUJEMY WARSZAWĘ. RIGCZ. TANAJNO. HAWAJSKA+

kandydatliczba głosów

  1. 7 Maciej Maksymilian Sętorek
    66 (0,07%)
  2. 4 Kinga Diana Wasiak
    215 (0,22%)
  3. 5 Jakub Gąsior
    189 (0,19%)
  4. 2 Izabela Elżbieta Korda
    224 (0,22%)
  5. 6 Daniel Jan Sypuła
    83 (0,08%)
  6. 3 Agata Katarzyna Mielcarek
    179 (0,18%)
  7. 1 Maciej Hubert Jednoralski
    789 (0,79%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOJCIECHOWICZA AKCJA WARSZAWA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Piotr Mieczysław Bednarek
    133 (0,13%)
  2. 4 Monika Luiza Ustrzycka
    130 (0,13%)
  3. 7 Sławomir Litwin
    123 (0,12%)
  4. 3 Bogdan Krzysztof Kozyra
    131 (0,13%)
  5. 1 Lech Włodzimierz Jaworski
    1 160 (1,16%)
  6. 5 Małgorzata Monika Jaworska-Gilde
    75 (0,08%)
  7. 6 Danuta Wanda Turkiewicz
    179 (0,18%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 4 Halina Maria Król
    32 (0,03%)
  2. 8 Stanisław Ambroziewicz
    0 (0%)
  3. 3 Halina Olasz
    21 (0,02%)
  4. 1 Wacław Demecki
    65 (0,07%)
  5. 2 Adam Kulczycki
    38 (0,04%)
  6. 7 Elżbieta Barbara Piegdoń
    6 (0,01%)
  7. 6 Danuta Sabina Pietraszkiewicz
    17 (0,02%)
  8. 5 Adam Piegdoń
    10 (0,01%)

Okręg 9

obszar w granicach administracyjnych dzielnic: Bemowo, Ursus i Włochy

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Katarzyna Komadowska
    180 (0,16%)
  2. 1 Justyna Anna Drath
    1 950 (1,74%)
  3. 9 Michał Marian Modzelewski
    87 (0,08%)
  4. 3 Justyna Helena Kasparek
    242 (0,22%)
  5. 6 Artur Paweł Dąbrowski
    346 (0,31%)
  6. 4 Michał Witold Daszkowski
    167 (0,15%)
  7. 8 Jakub Piotr Sobczak
    146 (0,13%)
  8. 2 Luiza Anna Podedworny
    328 (0,29%)
  9. 7 Małgorzata Olga Wojtowicz
    200 (0,18%)
  10. 10 Filip Rafał Będziński
    120 (0,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marcin Artur Stępniewski
    526 (0,47%)
  2. 1 Stanisław Juliusz Pawełczyk
    1 913 (1,71%)
  3. 4 Henryk Grzegrzółka
    836 (0,75%)
  4. 7 Aleksandra Wiener
    413 (0,37%)
  5. 3 Paulina Iga Plizga
    614 (0,55%)
  6. 6 Tomasz Michał Żyliński
    237 (0,21%)
  7. 8 Mariusz Janusz Blim
    239 (0,21%)
  8. 9 Dominika Iwona Krężel
    327 (0,29%)
  9. 10 Martyna Maria Gostkowska
    771 (0,69%)
  10. 5 Karolina Paula Alchimowicz
    338 (0,30%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 10 Grzegorz Bronisław Kuca
    3 543 (3,17%)
  2. 6 Piotr Sławomir Pełka
    2 205 (1,97%)
  3. 7 Katarzyna Anita Bohdanowicz-West
    902 (0,81%)
  4. 8 Justyna Ewa Zając
    3 616 (3,23%)
  5. 9 Bohdan Janusz Skup
    467 (0,42%)
  6. 2 Maria Łukaszewicz
    7 006 (6,26%)
  7. 1 Mariusz Rafał Frankowski
    19 123 (17,09%)
  8. 4 Agata Martyna Diduszko-Zyglewska
    4 036 (3,61%)
  9. 3 Aleksandra Julia Śniegocka-Goździk
    5 197 (4,65%)
  10. 5 Aleksandra Leszczyńska
    3 330 (2,98%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 5 Karolina Agnieszka Kawęcka
    540 (0,48%)
  2. 6 Piotr Edward Klimaszewski
    194 (0,17%)
  3. 7 Władysława Mirosława Obłucka
    72 (0,06%)
  4. 9 Zofia Maria Kropielnicka
    332 (0,30%)
  5. 8 Leszek Piotr Łukasik
    338 (0,30%)
  6. 3 Zofia Wanda Piotrowska
    328 (0,29%)
  7. 4 Maciej Stanisław Dziadosz
    288 (0,26%)
  8. 2 Joanna Krzemień
    1 266 (1,13%)
  9. 1 Sebastian Adrian Tyszczuk
    2 172 (1,94%)

KOMITET WYBORCZY ŚWIATOWEGO KONGRESU POLAKÓW

kandydatliczba głosów

  1. 1 Małgorzata Rutowicz-Rak
    82 (0,07%)
  2. 2 Oliwia Karina Nalewajko
    30 (0,03%)
  3. 4 Teresa Małgorzata Lewandowska
    46 (0,04%)
  4. 3 Emilia Beata Ratuska
    13 (0,01%)
  5. 6 Marcin Adam Olszewski
    23 (0,02%)
  6. 7 Monika Jedlińska
    23 (0,02%)
  7. 5 Dariusz Józef Seredyński
    10 (0,01%)
  8. 8 Wiktor Jerzy Kobyliński
    22 (0,02%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 6 Katarzyna Agnieszka Sykuła
    308 (0,28%)
  2. 10 Katarzyna Anna Munio
    615 (0,55%)
  3. 9 Grzegorz Witold Wiśniewski
    106 (0,09%)
  4. 4 Paweł Stanisław Kazimierczuk
    121 (0,11%)
  5. 1 Andrzej Marcin Golimont
    2 377 (2,12%)
  6. 2 Sylwia Wróblewska
    1 480 (1,32%)
  7. 3 Andrzej Pac
    112 (0,10%)
  8. 7 Monika Edyta Mycka
    125 (0,11%)
  9. 5 Magdalena Skawińska
    258 (0,23%)
  10. 8 Krzysztof Jakubowski
    206 (0,18%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Błażej Leszek Poboży
    12 586 (11,25%)
  2. 2 Piotr Mazurek
    4 284 (3,83%)
  3. 5 Katarzyna Kostyra
    1 581 (1,41%)
  4. 6 Maria Ewa Dziambor
    392 (0,35%)
  5. 7 Krzysztof Marek Woźniak
    837 (0,75%)
  6. 4 Monika Sobczak
    3 885 (3,47%)
  7. 3 Stanisław Krzysztof Dratkiewicz
    1 682 (1,50%)
  8. 8 Cezary Sebastian Izdebski
    481 (0,43%)
  9. 9 Alina Prokopczuk
    923 (0,82%)
  10. 10 Andrzej Piotr Sosnowski
    1 452 (1,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWOŚCI SPOŁECZNEJ PIOTRA IKONOWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Paweł Benedykt Nosal
    45 (0,04%)
  2. 1 Tomasz Dariusz Laskowski
    500 (0,45%)
  3. 6 Maria Górecka
    114 (0,10%)
  4. 2 Sasza Kiriłowa-Reszka
    63 (0,06%)
  5. 7 Maciej Jaroszewski
    36 (0,03%)
  6. 5 Anna Wężyk
    106 (0,09%)
  7. 3 Wojciech Janusz Bafeltowski
    18 (0,02%)
  8. 9 Elżbieta Stanisława Dąbrowska
    65 (0,06%)
  9. 10 Elżbieta Ewa Bojczuk
    66 (0,06%)
  10. 8 Jarosław Tworkowski
    17 (0,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Przemysław Roman Gan
    230 (0,21%)
  2. 8 Marcin Kawka
    243 (0,22%)
  3. 7 Paulina Zofia Makowelska
    147 (0,13%)
  4. 3 Damian Daniel Siembida
    254 (0,23%)
  5. 1 Klaudia Barbara Jastrzębska
    3 367 (3,01%)
  6. 2 Jolanta Barbara Piecuch
    695 (0,62%)
  7. 5 Justyna Natalia Czarnocka
    427 (0,38%)
  8. 6 Marcin Piotr Kurnik
    108 (0,10%)
  9. 10 Maciej Piskorz
    200 (0,18%)
  10. 9 Magdalena Luiza Bielecka
    207 (0,19%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Kamil Ernest Nowosielski
    437 (0,39%)
  2. 7 Marcin Michał Jabłoński
    84 (0,08%)
  3. 4 Elżbieta Krystyna Czupryniewicz-Stroińska
    65 (0,06%)
  4. 3 Małgorzata Halina Pastewka
    142 (0,13%)
  5. 6 Jerzy Wrzesiński
    48 (0,04%)
  6. 5 Lucyna Emilia Friedel
    72 (0,06%)
  7. 8 Teofil Józef Stanisławski
    64 (0,06%)
  8. 2 Jan Paweł Nowicki
    185 (0,17%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 6 Marcin Boch
    52 (0,05%)
  2. 1 Oskar Przemysław Kida
    676 (0,60%)
  3. 4 Stanisław Szczęsny Knorr
    88 (0,08%)
  4. 3 Justyna Horodyńska
    149 (0,13%)
  5. 7 Marta Karina Midak
    51 (0,05%)
  6. 5 Olga Małgorzata Szpringier
    42 (0,04%)
  7. 8 Joanna Hetman-Krajewska
    82 (0,07%)
  8. 2 Jarosław Grzegorz Kowalski
    168 (0,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODKORKUJEMY WARSZAWĘ. RIGCZ. TANAJNO. HAWAJSKA+

kandydatliczba głosów

  1. 1 Monika Anna Włodarczyk-Szankin
    850 (0,76%)
  2. 4 Maciej Wojtyś
    169 (0,15%)
  3. 5 Eryk Igor Bojarski
    100 (0,09%)
  4. 2 Patrycja Agnieszka Krzyszczak
    175 (0,16%)
  5. 7 Wiktoria Katarzyna Radzka
    139 (0,12%)
  6. 6 Adrian Konrad Mróz
    166 (0,15%)
  7. 3 Patryk Piotr Tyl
    163 (0,15%)
  8. 8 Mikołaj Robert Sulejczak
    61 (0,05%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOJCIECHOWICZA AKCJA WARSZAWA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jan Krzysztof Płaska
    78 (0,07%)
  2. 4 Stanisław Piotr Mystkowski
    31 (0,03%)
  3. 1 Izabela Renata Chmielewska
    880 (0,79%)
  4. 3 Ewa Sawicka
    176 (0,16%)
  5. 5 Sebastian Mariusz Dziewulski
    91 (0,08%)
  6. 6 Magdalena Wasilewska
    94 (0,08%)
  7. 7 Ewa Cieśluk
    105 (0,09%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 3 Edward Borycki
    15 (0,01%)
  2. 1 Krzysztof Paweł Prokopczyk
    76 (0,07%)
  3. 2 Bogumił Roman Gacek
    38 (0,03%)
  4. 5 Henryka Urszula Sztelak
    15 (0,01%)
  5. 4 Ilona Stanisława Starodomska
    21 (0,02%)
  6. 8 Zbigniew Bogdan Burliński
    15 (0,01%)
  7. 10 Zbigniew Andrzej Sękowski
    25 (0,02%)
  8. 7 Urszula Salomea Mirecka
    32 (0,03%)
  9. 9 Elżbieta Wiesława Gacek
    25 (0,02%)
  10. 6 Beata Hanna Prokopczyk
    34 (0,03%)

Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

Wideo

Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

Najczęściej komentowane

Polecamy

OSOBOWOŚĆ ROKU 2019 Trwa głosowanie!

OSOBOWOŚĆ ROKU 2019 Trwa głosowanie!

Najczęściej czytane