Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Pleszew, ulice: Asnyka, Bałtycka, M. Bałuckiego, Błotna, M. Bogusza, W. Bogusławskiego, Edmunda Bojanowskiego, Bramkowa, Chełmońskiego, Chopina, Cicha, Ciołkowskiego, Daszyńskiego, Dąbrowskiego, Drobnika, Fredry, Gałczyńskiego, Gdańska, Gdyńska, Gen. J. Hallera, Gierymskiego, Glinki, Grottgera, Helska, Włodzimierza Jacorzyńskiego, Karczewskiego, M. Karłowicza, Kasztanowa, J. Kiepury, Stefana Kisielewskiego, Kochanowskiego, Konopnickiej, Kopernika, Kossaka, Koźmińska, Kraszewskiego, K. Kurpińskiego, Kusocińskiego, Kwiatowa, Ks. Kazimierza Niesiołowskiego, Lenartowicka, Lipowa, Makowskiego, Marszewska, J. Matejki, Michałowskiego, Młyńska, A. F. Modrzewskiego, Moniuszki, Norwida, Nowa, Feliksa Nowowiejskiego, Olsztyńska, Osiedlowa, I. Paderewskiego, Plac Powstańców Wlkp. , Pomorska, Poznańska (numery nieparzyste od 35 do końca), Poznańska (numery parzyste od 2 do końca), Prokopowska, Prusa, M. Reja, Wł. Reymonta, Różana, Rynek, M. C. Skłodowskiej, Słoneczna, Słowackiego, L. Solskiego, K. Sopałowicza, Szenica, Szpitalna, Józefa Szpunta, K. Szymanowskiego, Św. Ducha, Toruńska, Tuwima, Tyniec, Wielkopolska, H. Wieniawskiego, Wierzbowa, Wiśniowa, Witkiewicza, Wrzesińska, Zachodnia, Zielona, Żeromskiego.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY MIŁOŚNICY ZIEMI PLESZEWSKIEJ
-
1
Andrzej Józef Jędruszek
308
(7,74%)
-
4
Marcin Walczak
141
(3,54%)
-
3
Bernadeta Maria Gawrońska
317
(7,96%)
-
2
Elżbieta Monika Hyla
412
(10,35%)
-
5
Leszek Marian Kołaski
22
(0,55%)
-
6
Jolanta Kuźnik
26
(0,65%)
-
8
Dorota Maria Żarnowska
174
(4,37%)
-
7
Maciej Jaworski
28
(0,70%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Paweł Reszel
83
(2,09%)
-
2
Tadeusz Marian Żychlewicz
102
(2,56%)
-
1
Piotr Andrzej Hartleb
230
(5,78%)
-
4
Katarzyna Anna Biadaszkiewicz
22
(0,55%)
-
8
Ewa Wicka
15
(0,38%)
-
5
Krzysztof Mariusz Czajka
83
(2,09%)
-
7
Małgorzata Halina Sołtysiak
33
(0,83%)
-
6
Krzysztof Marian Kubczyk
67
(1,68%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE NA RZECZ ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU MIASTA I GMINY PLESZEW „ZIELONA GMINA”
-
4
Przemysław Piotr Spychaj
27
(0,68%)
-
3
Anna Kończak
6
(0,15%)
-
5
Marcin Piotr Doczekalski
17
(0,43%)
-
2
Andrzej Bizan
10
(0,25%)
-
1
Liliana Maria Mróz
68
(1,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD PLESZEW
-
5
Kamila Kolaszewska
15
(0,38%)
-
2
Sebastian Wasielewski
223
(5,60%)
-
3
Tadeusz Edward Grobys
121
(3,04%)
-
4
Katarzyna Marks-Kozłowicz
17
(0,43%)
-
6
Jakub Stanisław Wieczorek
5
(0,13%)
-
8
Wiesław Walczak
27
(0,68%)
-
7
Anna Maria Szehyńska
6
(0,15%)
-
1
Eryk Marcin Kowcuń
276
(6,93%)
KOMITET WYBORCZY PLESZEWIANIE
-
8
Krzysztof Ostrowski
9
(0,23%)
-
1
Mateusz Biadała
83
(2,09%)
-
4
Wiesław Stanisław Szymański
16
(0,40%)
-
2
Paweł Bogusław Jakubowski
21
(0,53%)
-
6
Łukasz Śmigielski
9
(0,23%)
-
5
Adrianna Katarzyna Jańczak
13
(0,33%)
-
7
Mirosława Teresa Marciniak
3
(0,08%)
-
3
Natalia Katarzyna Witczak
12
(0,30%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Małgorzata Wysocka-Balcerek
204
(5,13%)
-
8
Paweł Matuszewski
12
(0,30%)
-
2
Łukasz Krzysztof Jaroszewski
105
(2,64%)
-
3
Marta Małgorzata Kinas
58
(1,46%)
-
4
Szymon Janusz Woźniak
34
(0,85%)
-
6
Joanna Beata Karolak
16
(0,40%)
-
5
Witold Wacław Nowacki
14
(0,35%)
-
7
Weronika Stefania Krupińska
30
(0,75%)
KOMITET WYBORCZY PLESZEWSKIE STOWARZYSZENIE „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ”
-
3
Marlena Ulatowska
14
(0,35%)
-
7
Rafał Krzysztof Kuźniacki
5
(0,13%)
-
1
Witold Hajdasz
126
(3,17%)
-
2
Tomasz Paweł Wojtala
81
(2,04%)
-
5
Irena Cierniak
43
(1,08%)
-
6
Hanna Magdalińska
4
(0,10%)
-
8
Janusz Jerzy Waliszewski
50
(1,26%)
-
4
Małgorzata Anna Grzechowiak
137
(3,44%)
Okręg 2
Miasto Pleszew, ulice: Anny Jagiellonki, Aleje Mickiewicza, Aleje Wojska Polskiego, Armii Poznań, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Fabryczna, Famotu, Garncarska, Grunwaldzka, Jana III Sobieskiego, Kaliska, Kazimierza Wielkiego, Kilińskiego, Kolejowa, Komunalnych, Kościelna, Kowalska, Królowej Jadwigi, Krótka, Krzywa, Krzyżowa, Kubackiego, Lecha Kaczyńskiego, Łąkowa, Malinie, Malińska, Karola Marcinkowskiego, Mieszka I, Niepodległości, Ogrodowa, Panieńska, Piaski, Plac Kościelny, Plac Kościuszki, Plac Wolności im. Jana Pawła II, Podgórna, Polna, St. A. Poniatowskiego, Poziomkowa, Poznańska (numery nieparzyste od 1 do 33), Przemysława II, 70 Pułku Piechoty, Rolna, Samulskiego, Sienkiewicza, Sporna, Sportowa, Stare Targowisko, Stefana Batorego, Stolarska, Strumykowa, Szkolna, Śmieja Młyn, Św. Brata Alberta, Targowa, Traugutta, Wąska, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Władysława Warneńczyka, Wodna, Wschodnia, Wyspiańskiego, Zamkowa, Zygmunta III Wazy, Zygmunta Augusta, Zygmunta Starego. Sołectwa: Nowa Wieś (Folusz, Łaszew), Zielona Łąka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY MIŁOŚNICY ZIEMI PLESZEWSKIEJ
-
4
Grzegorz Michał Grygiel
120
(2,67%)
-
5
Adela Wanda Grala-Kałużna
227
(5,04%)
-
2
Renata Anna Garsztka
335
(7,44%)
-
1
Arkadiusz Wojciech Ptak
400
(8,88%)
-
3
Jolanta Magdalena Molska
151
(3,35%)
-
6
Waldemar Sadowski
129
(2,87%)
-
7
Monika Ewa Andersz
23
(0,51%)
-
8
Małgorzata Bernadeta Luźniarek
69
(1,53%)
-
9
Andrzej Zawodny
30
(0,67%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
9
Małgorzata Nowacka
12
(0,27%)
-
1
Tomasz Grzegorz Klak
355
(7,89%)
-
3
Barbara Furmankiewicz
43
(0,96%)
-
4
Ryszard Ryba
26
(0,58%)
-
5
Rafał Piotr Biadaszkiewicz
4
(0,09%)
-
2
Grzegorz Paweł Jenerowicz
398
(8,84%)
-
7
Ewa Joanna Gościniak
4
(0,09%)
-
6
Marcin Kubasik
20
(0,44%)
-
8
Hanna Maria Majewska
18
(0,40%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE NA RZECZ ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU MIASTA I GMINY PLESZEW „ZIELONA GMINA”
-
1
Marian Sztamburski
72
(1,60%)
-
2
Robert Marcin Matyjaszczyk
43
(0,96%)
-
4
Sylwia Anna Lewandowska
6
(0,13%)
-
5
Magdalena Maria Dziatkiewicz
15
(0,33%)
-
3
Janusz Rataj
15
(0,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD PLESZEW
-
6
Tomasz Witczak
14
(0,31%)
-
5
Iwona Teresa Sarna
13
(0,29%)
-
2
Andrzej Michał Załustowicz
162
(3,60%)
-
1
Karol Marcin Szehyński
188
(4,18%)
-
3
Marcin Urban
131
(2,91%)
-
8
Agnieszka Tuczyńska
9
(0,20%)
-
9
Natalia Łopińska
5
(0,11%)
-
4
Anita Maria Markiewicz
5
(0,11%)
-
7
Andrzelina Magdalena Biegańska
12
(0,27%)
KOMITET WYBORCZY PLESZEWIANIE
-
6
Eryk Jakub Nawrocki
34
(0,76%)
-
4
Karol Jacek Borowiecki
3
(0,07%)
-
7
Marta Wencławek
18
(0,40%)
-
9
Wiesław Kazimierz Jarzębowski
6
(0,13%)
-
8
Małgorzata Biadała
3
(0,07%)
-
1
Łukasz Jarosław Marciniak
52
(1,16%)
-
2
Dominik Tomasz Drygas
20
(0,44%)
-
5
Anna Hyżyk
28
(0,62%)
-
3
Ewelina Anna Borowiak
5
(0,11%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
8
Barbara Tomczyk
2
(0,04%)
-
1
Piotr Kusiakiewicz
229
(5,09%)
-
3
Rita Musielak
32
(0,71%)
-
4
Łukasz Jakub Kałużny
65
(1,44%)
-
2
Zdzisław Witold Gorzeliński
197
(4,38%)
-
5
Ewa Maria Śliwa
29
(0,64%)
-
6
Grażyna Anna Kuś
27
(0,60%)
-
7
Leszek Henryk Spalony
4
(0,09%)
-
9
Arkadiusz Łukasz Kuznowicz
12
(0,27%)
KOMITET WYBORCZY PLESZEWSKIE STOWARZYSZENIE „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ”
-
2
Anna Regulska-Duda
91
(2,02%)
-
1
Błażej Jakub Kaczmarek
311
(6,91%)
-
6
Marzena Maria Płócienniczak
6
(0,13%)
-
3
Adrian Michalak
238
(5,29%)
-
4
Zdzisława Krystyna Stańczyk
3
(0,07%)
-
5
Łukasz Jankowski
8
(0,18%)
-
8
Ewa Dajczak
5
(0,11%)
-
7
Jerzy Tilgner
8
(0,18%)
-
9
Bronisław Adam Bołuńdź
12
(0,27%)
Okręg 3
Sołectwa: Baranówek, Borucin, Bronów, Brzezie, Bógwidze (Józefina, Kotarby), Dobra Nadzieja (Chorzew), Grodzisko, Janków, Korzkwy (Tomaszew), Kowalew, Kuczków (Chrzanów), Lenartowice (Przepadłe, Przydziałki, Sulęcin, Śmieja-Młyn), Lubomierz, Ludwina (Gminka, Karczemka), Marszew, Pacanowice (Pardelak), Piekarzew, Prokopów, Rokutów (Turowy), Sowina, Sowina Błotna, Suchorzew, Taczanów Pierwszy, Taczanów Drugi, Zawady, Zawidowice.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY MIŁOŚNICY ZIEMI PLESZEWSKIEJ
-
1
Olgierd Jan Wajsnis
180
(3,67%)
-
6
Małgorzata Michalak
71
(1,45%)
-
2
Dariusz Sylwester Dryjański
307
(6,27%)
-
3
Wiesława Maria Gil
245
(5,00%)
-
5
Jan Noskowski
381
(7,78%)
-
7
Kinga Melka
302
(6,17%)
-
4
Adam Andrzej Stencel
137
(2,80%)
-
8
Tobiasz Michał Reimann
130
(2,65%)
-
9
Karolina Adaszak
108
(2,20%)
-
10
Czesław Wacław Skowroński
55
(1,12%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Maciej Benedykt Ładziński
329
(6,72%)
-
6
Krzysztof Fabisiak
37
(0,76%)
-
2
Michał Grzelaczyk
111
(2,27%)
-
9
Jakub Gibas
62
(1,27%)
-
8
Ewa Florczak
15
(0,31%)
-
4
Katarzyna Aleksandra Trawińska
160
(3,27%)
-
7
Renata Katarzyna Machowska
27
(0,55%)
-
10
Józef Sołtysiak
26
(0,53%)
-
3
Hieronim Stanisław Garsztka
115
(2,35%)
-
5
Iwona Agnieszka Pera
48
(0,98%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE NA RZECZ ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU MIASTA I GMINY PLESZEW „ZIELONA GMINA”
-
1
Jarosław Michał Kapała
111
(2,27%)
-
3
Leszek Marian Reszel
11
(0,22%)
-
5
Irena Wasiewicz
18
(0,37%)
-
4
Hanna Urszula Lis
24
(0,49%)
-
2
Monika Marta Matyjaszczyk
48
(0,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD PLESZEW
-
8
Daria Perlińska
15
(0,31%)
-
2
Piotr Wojcieszak
116
(2,37%)
-
1
Włodzimierz Mirosław Grobys
85
(1,74%)
-
4
Daniel Adam Sopniewski
39
(0,80%)
-
3
Dariusz Wojciech Kamieniarczyk
54
(1,10%)
-
5
Kryspin Marcin Zięciak
53
(1,08%)
-
6
Bożena Anna Mostowiak
16
(0,33%)
-
10
Agata Agnieszka Sztukowska
7
(0,14%)
-
7
Katarzyna Suflita
5
(0,10%)
-
9
Aneta Uciechowska
3
(0,06%)
KOMITET WYBORCZY PLESZEWIANIE
-
3
Mirosław Wojciech Rożek
24
(0,49%)
-
2
Agnieszka Oblizajek
51
(1,04%)
-
5
Dariusz Józef Tuzimek
26
(0,53%)
-
6
Przemysław Tomaszewski
29
(0,59%)
-
1
Michał Roman Karalus
59
(1,20%)
-
7
Aldona Teresa Biadała
14
(0,29%)
-
8
Renata Telega
11
(0,22%)
-
4
Maria Wolska
32
(0,65%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
8
Jacek Andrzej Kończak
10
(0,20%)
-
2
Małgorzata Monika Walendowska
131
(2,67%)
-
4
Grzegorz Tomasz Stephan
15
(0,31%)
-
3
Grzegorz Szwedek
111
(2,27%)
-
1
Jan Marian Sroczyński
167
(3,41%)
-
6
Izabela Łopatka
18
(0,37%)
-
7
Mariusz Wojciech Kawczyński
28
(0,57%)
-
5
Daria Anna Bartoszyk-Wiśniewska
13
(0,27%)
-
10
Olena Maria Łoś
17
(0,35%)
-
9
Aurelia Cecylia Linke
13
(0,27%)
KOMITET WYBORCZY PLESZEWSKIE STOWARZYSZENIE „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ”
-
5
Maciej Tomasz Grzesiński
21
(0,43%)
-
4
Piotr Szczepański
49
(1,00%)
-
8
Robert Marciniak
3
(0,06%)
-
6
Renata Anna Żarnowska-Nowaczyk
43
(0,88%)
-
7
Izabela Mrowicka
22
(0,45%)
-
1
Maciej Grzegorz Andrzejczak
150
(3,06%)
-
3
Małgorzata Ratajczak
18
(0,37%)
-
2
Emil Forycki
129
(2,63%)
-
9
Konrad Włodarczyk
6
(0,12%)
-
10
Anita Maria Szczepaniak
237
(4,84%)