Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - krośnieński

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Gubin

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Bogusław Wypych
    146 (2,47%)
  2. 6 Mirosław Skobel
    45 (0,76%)
  3. 3 Izabela Joanna Ziętka
    70 (1,18%)
  4. 4 Paweł Tomczyk
    63 (1,06%)
  5. 7 Sabina Kwiatkowska
    27 (0,46%)
  6. 5 Agnieszka Sylwia Maternik
    118 (1,99%)
  7. 1 Jacek Ryszard Czerepko
    595 (10,05%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Lech Jan Kiertyczak
    325 (5,49%)
  2. 3 Beata Teresa Kutrowska
    18 (0,30%)
  3. 2 Marek Andrzej Zimoląg
    32 (0,54%)
  4. 4 Elżbieta Żerko
    23 (0,39%)
  5. 7 Małgorzata Szmidt
    33 (0,56%)
  6. 5 Józef Marian Wieczorek
    36 (0,61%)
  7. 6 Jarosław Henryk Modelski
    11 (0,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI

kandydatliczba głosów

  1. 6 Katarzyna Barbara Kamyna
    31 (0,52%)
  2. 2 Kamil Kuśnierek
    293 (4,95%)
  3. 4 Edyta Magdalena Zimoch
    14 (0,24%)
  4. 3 Danuta Irena Kaczmarek
    48 (0,81%)
  5. 1 Andrzej Iwanicki
    1 200 (20,27%)
  6. 5 Ryszard Jan Zakrzewski
    84 (1,42%)
  7. 7 Zenon Antoni Turowski
    214 (3,61%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tomasz Kaczmarek
    367 (6,20%)
  2. 3 Marek Dariusz Basznica
    29 (0,49%)
  3. 4 Józef Żuława
    97 (1,64%)
  4. 5 Natalia Barbara Ponikiewska
    22 (0,37%)
  5. 6 Agnieszka Jolanta Bachorska
    34 (0,57%)
  6. 7 Zbigniew Pawłowski
    168 (2,84%)
  7. 2 Małgorzata Kijewska
    74 (1,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNY POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 1 Leszek Piotr Ochotny
    364 (6,15%)
  2. 6 Helena Binicewicz
    28 (0,47%)
  3. 3 Iwona Pietsch
    134 (2,26%)
  4. 4 Wiesław Michnowicz
    120 (2,03%)
  5. 5 Karol Smyk
    93 (1,57%)
  6. 2 Justyna Karpisiak
    332 (5,61%)
  7. 7 Robert Siegel
    105 (1,77%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Zbigniew Waldemar Worobiej
    121 (2,04%)
  2. 7 Małgorzata Anna Astramowicz
    45 (0,76%)
  3. 1 Katarzyna Aneta Zienkiewicz
    181 (3,06%)
  4. 3 Wioletta Danuta Kazimierczak
    27 (0,46%)
  5. 5 Jolanta Barbara Adułło-Hoffmann
    6 (0,10%)
  6. 2 Krzysztof Bartkowiak
    82 (1,39%)
  7. 4 Tadeusz Jan Rogowski
    65 (1,10%)

Okręg 2

Krosno Odrzańskie

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Michał Jeremi Grzybowski
    10 (0,14%)
  2. 3 Małgorzata Beata Leśniańska
    42 (0,60%)
  3. 6 Jakub Szcześniak
    97 (1,38%)
  4. 8 Krzysztof Piotr Grzelak
    295 (4,19%)
  5. 4 Paulina Iwona Adułło-Mucha
    69 (0,98%)
  6. 2 Andrzej Kuziemski
    109 (1,55%)
  7. 1 Mirosław Zbigniew Glaz
    361 (5,12%)
  8. 7 Halina Jadwiga Wojciechowska
    30 (0,43%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Halina Ewa Majkusiak
    14 (0,20%)
  2. 4 Emil Tumiński
    37 (0,53%)
  3. 1 Robert Pawłowski
    188 (2,67%)
  4. 5 Izabella Marta Michowska
    44 (0,62%)
  5. 6 Janusz Jerzy Kamerduła
    32 (0,45%)
  6. 2 Radosław Ratajczak
    79 (1,12%)
  7. 7 Marzena Maria Kancelarczyk-Mueller
    85 (1,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI

kandydatliczba głosów

  1. 4 Tomasz Andrzej Urbański
    64 (0,91%)
  2. 6 Wioletta Radecka-Weretko
    24 (0,34%)
  3. 1 Jacek Piotr Hoffmann
    232 (3,29%)
  4. 8 Beata Anna Pobiedzińska
    33 (0,47%)
  5. 2 Paweł Szwed
    316 (4,48%)
  6. 5 Natalia Wróblewska
    40 (0,57%)
  7. 3 Marian Duch
    101 (1,43%)
  8. 7 Jerzy Sałek
    47 (0,67%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Bogdan Karwowski
    42 (0,60%)
  2. 5 Władysława Danuta Zarzycka
    76 (1,08%)
  3. 2 Jan Henryk Szatkowski
    166 (2,36%)
  4. 1 Bogdan Śnieżek
    610 (8,66%)
  5. 6 Maria Aniela Olejarz
    80 (1,14%)
  6. 4 Teresa Krystyna Nowak
    47 (0,67%)
  7. 7 Ryszard Kiersztan
    49 (0,70%)
  8. 8 Marek Stanisław Jasiówka
    101 (1,43%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNY POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 2 Wiesława Kołarzyk
    105 (1,49%)
  2. 1 Tomasz Miechowicz
    512 (7,27%)
  3. 4 Jadwiga Teresa Rogowska
    32 (0,45%)
  4. 3 Dawid Wiewiórowski
    109 (1,55%)
  5. 6 Jolanta Beata Kolano
    29 (0,41%)
  6. 7 Tadeusz Przezdzięk
    45 (0,64%)
  7. 5 Dawid Borodo
    80 (1,14%)
  8. 8 Robert Narkun
    253 (3,59%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Paweł Piotr Żukowski
    142 (2,02%)
  2. 1 Grzegorz Garczyński
    1 368 (19,42%)
  3. 2 Anna Maria Januszkiewicz
    511 (7,25%)
  4. 5 Wioletta Agnieszka Fijałkowska
    43 (0,61%)
  5. 8 Andrzej Jan Domagała
    129 (1,83%)
  6. 4 Maciej Waldemar Piwko
    92 (1,31%)
  7. 6 Magdalena Gawrysiak
    11 (0,16%)
  8. 7 Marcin Dawid Walczak
    65 (0,92%)

Okręg 3

Bobrowice, gmina Gubin

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Angelika Karolina Solska-Cwajna
    162 (3,81%)
  2. 5 Marcin Kazimierz Jagodziński
    346 (8,14%)
  3. 1 Roman Sikora
    509 (11,98%)
  4. 3 Magdalena Grażyna Galacka
    122 (2,87%)
  5. 2 Wiesław Leśko
    210 (4,94%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jadwiga Maria Sołoducha-Warzyńska
    52 (1,22%)
  2. 3 Katarzyna Majkowska
    22 (0,52%)
  3. 5 Władysław Przewłocki
    53 (1,25%)
  4. 2 Leonard Tumiłowicz
    78 (1,84%)
  5. 4 Monika Urszula Michalska
    10 (0,24%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI

kandydatliczba głosów

  1. 5 Kazimierz Jerzy Barłóg
    120 (2,82%)
  2. 1 Agnieszka Anna Jurkowska
    205 (4,82%)
  3. 3 Roman Michał Gancarz
    289 (6,80%)
  4. 2 Dorota Anna Hadada
    201 (4,73%)
  5. 4 Jarosław Kajda
    81 (1,91%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Rochmiński
    346 (8,14%)
  2. 3 Wojciech Waldemar Naglik
    278 (6,54%)
  3. 4 Tadeusz Solecki
    182 (4,28%)
  4. 5 Bożena Beata Rutkowska
    50 (1,18%)
  5. 2 Regina Danuta Pawłowska
    56 (1,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNY POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 3 Dariusz Andrzej Kostyszak
    31 (0,73%)
  2. 2 Alicja Aniela Ratowicz
    37 (0,87%)
  3. 1 Dorian Oleszek
    320 (7,53%)
  4. 5 Agnieszka Banach
    35 (0,82%)
  5. 4 Marek Ostrowski
    19 (0,45%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Paweł Murawa
    211 (4,97%)
  2. 2 Marek Grzegorz Bukowiecki
    92 (2,17%)
  3. 4 Agnieszka Joanna Rogowska
    40 (0,94%)
  4. 3 Andrzej Tomasz Mokarski
    37 (0,87%)
  5. 5 Katarzyna Natalia Pławiak
    55 (1,29%)

Okręg 4

Bytnica, Dąbie, Maszewo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Paweł Galon
    87 (1,96%)
  2. 4 Marta Sielka
    75 (1,69%)
  3. 5 Bogusław Zaraza
    292 (6,56%)
  4. 1 Krystyna Bryszewska
    743 (16,70%)
  5. 2 Marcin Andrzej Napieralski
    112 (2,52%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Jolanta Elżbieta Wywiórka
    148 (3,33%)
  2. 2 Ryszard Tadeusz Bogucki
    91 (2,05%)
  3. 4 Monika Niebrzegowska
    25 (0,56%)
  4. 1 Kazimierz Barczuk
    287 (6,45%)
  5. 5 Marzanna Brygida Gryń
    23 (0,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI

kandydatliczba głosów

  1. 5 Grzegorz Kieliszak
    243 (5,46%)
  2. 2 Hubert Maciej Jarociński
    166 (3,73%)
  3. 4 Alina Lenkiewicz
    125 (2,81%)
  4. 3 Daniel Zbierzak
    92 (2,07%)
  5. 1 Agnieszka Róża Andrzejak
    86 (1,93%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Krystyna Lis
    61 (1,37%)
  2. 2 Zdzisław Tadeusz Krugliński
    139 (3,13%)
  3. 5 Jan Rowiński
    23 (0,52%)
  4. 3 Helena Jadwiga Romańczuk
    90 (2,02%)
  5. 1 Mariusz Piotr Herbut
    242 (5,44%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNY POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 1 Leszek Piotr Olgrzymek
    174 (3,91%)
  2. 5 Danuta Schaumkessel
    57 (1,28%)
  3. 2 Marzena Anna Szofer
    289 (6,50%)
  4. 4 Magdalena Tokarska
    44 (0,99%)
  5. 3 Arkadiusz Piotr Gołuch
    131 (2,95%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Bartłomiej Patryk Benecki
    19 (0,43%)
  2. 3 Bożena Mieczyńska
    65 (1,46%)
  3. 4 Jarosław Budnicki
    12 (0,27%)
  4. 1 Leszek Stanisław Turczyniak
    434 (9,76%)
  5. 2 Dorota Chowaniec
    73 (1,64%)