Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Strawczyn

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo: CHEŁMCE (BUGAJ), ulice: Osiedlowa, Poprzeczna, Słoneczna, Wesoła Sołectwo: CHEŁMCE, ulice: Kościelna od 2 do 58 parzyste, od 1 do 67 nieparzyste, Nad Rzeką, Osiedlowa, Poręby, Strażacka, Świętokrzyska, Turystyczna od 1 do 3

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Jarosław Bąk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY

127 (40,32%)

Anna Helena Kozieł

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY STRAWCZYN TADEUSZ TKACZYK

37 (11,75%)

Anna Jas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA GMINA STRAWCZYN

39 (12,38%)

Michał Gad

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GOSA NASZA GMINA STRAWCZYN 2018

112 (35,56%)

Okręg 2

Sołectwo: CHEŁMCE, ulice: Akacjowa, Brzozowa, Dębowa, Dworska, Górna, Jarzębinowa: nieparzyste, od 16 do końca parzyste, Jodłowa, Klonowa, Kościelna od 60 do końca parzyste, od 69 do końca nieparzyste, Lipowa, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Turystyczna od 4 do końca, Zamokradle

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Łukasz Rutkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY

119 (29,24%)

Łukasz Robert Szafarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY STRAWCZYN

68 (16,71%)

Wiesław Jan Piotrowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY STRAWCZYN TADEUSZ TKACZYK

100 (24,57%)

Sylwia Kasprzyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA GMINA STRAWCZYN

85 (20,88%)

Krystyna Maria Nowek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GOSA NASZA GMINA STRAWCZYN 2018

35 (8,60%)

Okręg 3

Sołectwo: HUCISKO Sołectwo: NIEDŹWIEDŹ

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Magdalena Gała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY

18 (3,58%)

Dariusz Zajęcki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY STRAWCZYN

31 (6,16%)

Krzysztof Jas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY STRAWCZYN TADEUSZ TKACZYK

144 (28,63%)

Anna Kruszewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA GMINA STRAWCZYN

211 (41,95%)

Sebastian Kazimierz Kaniowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GOSA NASZA GMINA STRAWCZYN 2018

99 (19,68%)

Okręg 4

Sołectwo: KUŹNIAKI Sołectwo: RUDA STRAWCZYŃSKA od nr 92 do nr 117

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Arkadiusz Wilczkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY STRAWCZYN

90 (31,47%)

Katarzyna Staszewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY STRAWCZYN TADEUSZ TKACZYK

123 (43,01%)

Cyprian Śliwa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA GMINA STRAWCZYN

73 (25,52%)

Okręg 5

Sołectwo: KORCZYN

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mieczysław Maciej Jedliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY STRAWCZYN

147 (33,64%)

Monika Aneta Walas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY STRAWCZYN TADEUSZ TKACZYK

98 (22,43%)

Małgorzata Honorata Rządkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA GMINA STRAWCZYN

147 (33,64%)

Małgorzata Zofia Jasińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GOSA NASZA GMINA STRAWCZYN 2018

45 (10,30%)

Okręg 6

Sołectwo: MAŁOGOSKIE (AKWIZGRAN) Sołectwo: RUDA STRAWCZYŃSKA od nr 1 do nr 91 i od nr 118 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Radosław Seweryn Knap

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY

57 (12,53%)

Stanisław Piotrowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY STRAWCZYN TADEUSZ TKACZYK

115 (25,27%)

Tadeusz Grzegorz Picheta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GOSA NASZA GMINA STRAWCZYN 2018

283 (62,20%)

Okręg 7

Sołectwo: OBLĘGOREK, ulice Górska, H. Sienkiewicza, Krajobrazowa, Łany, Ostre Górki, Strażaków do ul. Gimnazjalnej, Stroma, Widok

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Arkadiusz Tadeusz Szostak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY

28 (10,04%)

Hubert Borowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY STRAWCZYN

63 (22,58%)

Kazimierz Stefan Wieczorek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY STRAWCZYN TADEUSZ TKACZYK

121 (43,37%)

Krzysztof Jan Religa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GOSA NASZA GMINA STRAWCZYN 2018

67 (24,01%)

Okręg 8

Sołectwo: OBLĘGOREK, ulice: Aleja Lipowa, Dawna, Do Modrzewi, Duża, Gimnazjalna, Kalinowa: parzyste do 26, Kornatki, Leszczynowa, Leśne Łąki, Mała, Parkowa, Piłkarzy, Rolna, Spółdzielcza, Stara Wieś, Stawki, Strażaków od ul. Gimnazjalnej, Wspólna: nieparzyste, Zbożowa, Zielona

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Magdalena Bębacz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY

42 (17,21%)

Adrian Grzegorz Gaj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY STRAWCZYN

36 (14,75%)

Michał Zdzymira

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY STRAWCZYN TADEUSZ TKACZYK

90 (36,89%)

Stanisław Zdyb

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GOSA NASZA GMINA STRAWCZYN 2018

76 (31,15%)

Okręg 9

Sołectwo: OBLĘGÓR

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dawid Mateusz Adamczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY

14 (2,99%)

Arkadiusz Michał Grątkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY STRAWCZYN

117 (24,95%)

Mariusz Józef Gołda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY STRAWCZYN TADEUSZ TKACZYK

154 (32,84%)

Mariusz Jan Rówiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA GMINA STRAWCZYN

87 (18,55%)

Henryk Zapała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GOSA NASZA GMINA STRAWCZYN 2018

97 (20,68%)

Okręg 10

Sołectwo: PROMNIK, ulice: Dworska, Kielecka nieparzyste 1 - 85, Kościelna, Nowowiejska, Osiedlowa, Panoramiczna nieparzyste od 1 do końca, Peryferyjna: parzyste od 22 do końca, Starowiejska, Stawowa, Szkolna, Wolna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Przemysław Tomasz Gad

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY

33 (11,11%)

Rafał Jan Kwiecień

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY STRAWCZYN

82 (27,61%)

Grzegorz Krzysztof Stępień

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY STRAWCZYN TADEUSZ TKACZYK

97 (32,66%)

Jerzy Józef Rogula

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA GMINA STRAWCZYN

21 (7,07%)

Marcin Marek Najman

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GOSA NASZA GMINA STRAWCZYN 2018

64 (21,55%)

Okręg 11

Sołectwo: PROMNIK, ulice: Działkowa, Kielecka 2 - 98 parzyste, od 87 do końca, Leśna, Łąkowa, Madejówka, Panoramiczna parzyste od 2 do końca, Piaskowa, Polna, Południowa, Strażacka, Świętej Tekli, Zachodnia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Jan Kukulski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY STRAWCZYN

75 (20,44%)

Marcin Paweł Wąsowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY STRAWCZYN TADEUSZ TKACZYK

166 (45,23%)

Sławomir Stanisław Madej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GOSA NASZA GMINA STRAWCZYN 2018

126 (34,33%)

Okręg 12

Sołectwo: STRAWCZYN, ulice: Gościniec, Górna od 50 parzyste, od 81 nieparzyste, Graniczna: parzyste, Leśna, Miodowa, Podosina, Spacerowa, Sportowa, Turystyczna: od 1 do 9 nieparzyste, Żeromskiego 1B - 12B, parzyste 14 - 26

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Paweł Wawrzeńczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY

66 (20,89%)

Emil Paweł Bąk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY STRAWCZYN

65 (20,57%)

Aleksander Wiesław Niwiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY STRAWCZYN TADEUSZ TKACZYK

72 (22,78%)

Maciej Gad

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA GMINA STRAWCZYN

44 (13,92%)

Danuta Teresa Wawrzeńczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GOSA NASZA GMINA STRAWCZYN 2018

69 (21,84%)

Okręg 13

Sołectwo: STRAWCZYN, ulice: Górna 1 - 49, 51 - 79 nieparzyste, Młynarska, Ogrodowa, Skrajna, Spokojna, Stara, Szkolna, Żeromskiego nieparzyste: 13 - 27, od 28 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Renata Mróz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY STRAWCZYN

83 (24,27%)

Bogdan Michał Woźniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY STRAWCZYN TADEUSZ TKACZYK

181 (52,92%)

Justyna Joanna Bartkiewicz-Dąbek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA GMINA STRAWCZYN

78 (22,81%)

Okręg 14

Sołectwo: STRAWCZYNEK, ulice: Jarzębinowa, Nowowiejska, Peryferyjna: nieparzyste, od 2 do 20 parzyste, Wojewódzka od 39 do końca, Wrzosowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marceli Łukasz Zapała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY STRAWCZYN

47 (17,94%)

Paweł Adam Kukulski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY STRAWCZYN TADEUSZ TKACZYK

141 (53,82%)

Alicja Bożena Smardzewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA GMINA STRAWCZYN

11 (4,20%)

Jolanta Kundera

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GOSA NASZA GMINA STRAWCZYN 2018

63 (24,05%)

Okręg 15

Sołectwo: STRAWCZYNEK, ulice: Barytowa, Cicha, Graniczna: nieparzyste, Miła, Słoneczna, Turystyczna: od 5 nieparzyste, od 2 parzyste, Widokowa, Wojewódzka 1 - 38, Wspólna, Zacisze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Damian Gad

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY STRAWCZYN TADEUSZ TKACZYK

212 (71,86%)

Ireneusz Czarnecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA GMINA STRAWCZYN

24 (8,14%)

Kazimiera Marianna Jarząbek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GOSA NASZA GMINA STRAWCZYN 2018

59 (20,00%)