Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA LĘBORSKA
-
12
Szymon Kazimierz Medalion
71
(0,52%)
-
11
Andrzej Kurzydło
203
(1,48%)
-
2
Agnieszka Teresa Pujsza-Pomorska
448
(3,26%)
-
3
Mirosław Siergiej
67
(0,49%)
-
4
Regina Jadwiga Szczupaczyńska
74
(0,54%)
-
5
Marzena Regina Goike
86
(0,63%)
-
1
Ryszard Tadeusz Wenta
632
(4,60%)
-
6
Irena Ewa Kotłowska-Kifer
57
(0,41%)
-
8
Tadeusz Dampc
33
(0,24%)
-
10
Elżbieta Anna Michalska
92
(0,67%)
-
9
Jakub Tomasz Ulewicz
41
(0,30%)
-
7
Sylwia Maria Skroś
26
(0,19%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Alicja Zenobia Zajączkowska
1 690
(12,30%)
-
8
Piotr Szybisty
64
(0,47%)
-
7
Jadwiga Wesołowska
64
(0,47%)
-
10
Elżbieta Teresa Wysocka
39
(0,28%)
-
3
Piotr Włodzimierz Musianowicz
389
(2,83%)
-
2
Elżbieta Godderis
586
(4,26%)
-
5
Henryk Tadeusz Dąbrowski
59
(0,43%)
-
4
Mariola Krystyna Małecka
158
(1,15%)
-
6
Bożena Maria Zanewycz
37
(0,27%)
-
12
Hubert Konrad Namyślak
589
(4,29%)
-
9
Iwona Danuta Gulewicz
104
(0,76%)
-
11
Mikołaj Stanisław Lis
34
(0,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDNY POWIAT LĘBORSKI"
-
3
Jan Kazimierz Neubauer
48
(0,35%)
-
2
Wanda Wiesława Konieczna
213
(1,55%)
-
1
Maciej Barański
736
(5,36%)
-
5
Stanisław Wróbel
84
(0,61%)
-
7
Antoni Rapanowicz
19
(0,14%)
-
8
Bożena Jolanta Czerwińska
14
(0,10%)
-
12
Natalia Zarańska
74
(0,54%)
-
4
Kamilla Monika Szlendak
167
(1,22%)
-
6
Piotr Pesta
32
(0,23%)
-
10
Dawid Tomasz Tryba
18
(0,13%)
-
9
Małgorzata Jadwiga Misiura
19
(0,14%)
-
11
Konrad Knieć
92
(0,67%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Teresa Alicja Jastrzębska
226
(1,64%)
-
7
Gertruda Teresa Abraham
64
(0,47%)
-
9
Aniela Irena Dzieciuch
52
(0,38%)
-
5
Michał Przemysław Polejowski
156
(1,14%)
-
6
Eugeniusz Jan Pałys
94
(0,68%)
-
10
Edmund Czysz
85
(0,62%)
-
11
Monika Anna Woś
85
(0,62%)
-
12
Andrzej Stanisław Wąsik
112
(0,82%)
-
2
Jacek Ryszard Perłak
366
(2,66%)
-
1
Edmund Konstanty Głombiewski
1 292
(9,40%)
-
3
Roman Józef Wołoszyn
130
(0,95%)
-
8
Anna Gwoździańska
48
(0,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE LĘBORK
-
6
Olga Maria Baranowska
23
(0,17%)
-
2
Piotr Paweł Gontarek
237
(1,72%)
-
3
Janusz Zdzisław Gruszczyński
17
(0,12%)
-
1
Zbigniew Jan Lewandowski
112
(0,82%)
-
4
Leokadia Janina Michalec
8
(0,06%)
-
5
Andrzej Julian Dołębski
14
(0,10%)
-
7
Monika Magdalena Lipińska
32
(0,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY SAMORZĄD
-
1
Teresa Ossowska - Szara
1 239
(9,02%)
-
5
Katarzyna Harackiewicz
156
(1,14%)
-
2
Waldemar Stefan Walkusz
332
(2,42%)
-
3
Grzegorz Świderski
164
(1,19%)
-
4
Piotr Przemysław Pobłocki
265
(1,93%)
-
6
Marek Bibliw
211
(1,54%)
-
7
Izabela Łebek
225
(1,64%)
-
8
Mariusz Piotr Kamieniecki
266
(1,94%)
-
10
Beata Teresa Miotk
76
(0,55%)
-
9
Marzena Krystyna Rapalska
62
(0,45%)
-
11
Mirosław Tadeusz Pawski
28
(0,20%)
-
12
Patryk Marcin Bianga
404
(2,94%)
Okręg 2
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA LĘBORSKA
-
2
Wojciech Jan Bucior
41
(0,97%)
-
1
Tomasz Piotr Tutak
403
(9,52%)
-
3
Natalia Tomkowicz
110
(2,60%)
-
4
Paula Wiktoria Bończyszyn
19
(0,45%)
-
5
Michał Damian Opara
42
(0,99%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Tomasz Władysław Laskowicz
209
(4,94%)
-
2
Andrzej Stefan Lubiński
43
(1,02%)
-
1
Tadeusz Rabka
511
(12,08%)
-
4
Magdalena Izabela Bartelik
122
(2,88%)
-
3
Janina Maria Madejowska
158
(3,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDNY POWIAT LĘBORSKI"
-
1
Mirosław Tandek
587
(13,87%)
-
4
Edyta Barbara Gryckiewicz
71
(1,68%)
-
5
Malwina Irena Brokowska-Grześko
27
(0,64%)
-
3
Jacek Wiśniewski
110
(2,60%)
-
2
Katarzyna Beata Dąbrowska-Misiorek
41
(0,97%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Marian Wiśniewski
52
(1,23%)
-
1
Urszula Grażyna Krygier-Nowak
206
(4,87%)
-
2
Witold Adam Krużycki
361
(8,53%)
-
4
Urszula Jadwiga Sierant
54
(1,28%)
-
5
Ewa Lucyna Wrońska
135
(3,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE LĘBORK
-
3
Zbigniew Marian Wojdyło
82
(1,94%)
-
1
Krystyna Ewa Czapiewska
69
(1,63%)
-
2
Eugeniusz Stefan Drzazgowski
14
(0,33%)
-
4
Piotr Paweł Stawicki
20
(0,47%)
-
5
Martyna Liza Stankiewicz
22
(0,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY SAMORZĄD
-
2
Mirosław Kruzel
253
(5,98%)
-
1
Ewa Stefania Horanin
296
(7,00%)
-
4
Andrzej Jan Majchrzak
48
(1,13%)
-
3
Grzegorz Puławski
58
(1,37%)
-
5
Magdalena Katarzyna Urich
67
(1,58%)
Okręg 3
Cewice, Nowa Wieś Lęborska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA LĘBORSKA
-
4
Wiesława Zarzycka
97
(1,20%)
-
2
Jan Drozd
96
(1,19%)
-
1
Marian Borek
235
(2,91%)
-
5
Tomasz Bikowski
49
(0,61%)
-
3
Manuela Teodora Juńczyk
56
(0,69%)
-
7
Gabriel Wiesław Piechowiak
170
(2,11%)
-
6
Marian Kasprzak
51
(0,63%)
-
8
Paulina Szymikowska
118
(1,46%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Iwona Radomska
194
(2,40%)
-
3
Dariusz Więckowski
400
(4,95%)
-
6
Lucyna Anna Szimikowska
115
(1,42%)
-
1
Adam Nowak
533
(6,60%)
-
2
Mariola Bożena Motyl
236
(2,92%)
-
4
Agnieszka Anna Kielas
98
(1,21%)
-
7
Mirosław Zbigniew Rybicki
132
(1,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDNY POWIAT LĘBORSKI"
-
5
Dorota Stanisława Raguza
14
(0,17%)
-
6
Stanisław Makles
42
(0,52%)
-
7
Katarzyna Elżbieta Tandek
38
(0,47%)
-
1
Zdzisław Henryk Chojnacki
557
(6,90%)
-
2
Hanna Małgorzata Kurs
214
(2,65%)
-
3
Mirosław Wacław Lis
106
(1,31%)
-
4
Andrzej Antoni Tandek
159
(1,97%)
-
8
Ireneusz Keller
117
(1,45%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Wiesław Formela
166
(2,06%)
-
7
Daniel Leszek Wetta
151
(1,87%)
-
2
Grażyna Chmielecka
201
(2,49%)
-
1
Marek Kuriata
433
(5,36%)
-
4
Zofia Giełażyn
150
(1,86%)
-
6
Zofia Janowicz
81
(1,00%)
-
5
Katarzyna Syldatk
111
(1,37%)
-
8
Arkadiusz Ireneusz Pasiuk
285
(3,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE LĘBORK
-
1
Andrzej Dziembowski
293
(3,63%)
-
2
Ireneusz Piotr Kruk
135
(1,67%)
-
4
Grzegorz Ryszard Popiół
27
(0,33%)
-
3
Hanna Mariola Szulc
37
(0,46%)
-
5
Jolanta Gertruda Chmiel
48
(0,59%)
-
6
Joanna Wiesława Choszcz
28
(0,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY SAMORZĄD
-
1
Krzysztof Ludwik Pruszak
878
(10,87%)
-
3
Zofia Jadwiga Spólna
138
(1,71%)
-
2
Jarosław Stanisław Pruski
634
(7,85%)
-
4
Aleksandra Irena Majchrzak
130
(1,61%)
-
5
Ryszard Wacław Matak
67
(0,83%)
-
6
Mariusz Czajka
66
(0,82%)
-
7
Sławomir Malek
102
(1,26%)
-
8
Barbara Anna Selonke
86
(1,07%)