Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - przemyski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Gminy: Dubiecko, Bircza i Krzywcza

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU SPOŁECZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Roman Józef Szymański
    305 (3,48%)
  2. 3 Tadeusz Pelo
    125 (1,43%)
  3. 2 Monika Edyta Bądal
    104 (1,19%)
  4. 5 Czesław Franciszek Pieniądz
    49 (0,56%)
  5. 7 Janusz Józef Dutkowski
    44 (0,50%)
  6. 6 Marzena Anna Demkiewicz
    37 (0,42%)
  7. 4 Marta Anna Burchała
    30 (0,34%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Zbigniew Blecharczyk
    865 (9,86%)
  2. 3 Stanisław Gierula
    155 (1,77%)
  3. 4 Krzysztof Dariusz Kijanka
    122 (1,39%)
  4. 2 Antoni Kazimierz Szałyga
    597 (6,81%)
  5. 5 Katarzyna Pindaczek
    55 (0,63%)
  6. 7 Krystyna Mac
    147 (1,68%)
  7. 6 Krystyna Klimczyk
    64 (0,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOWARZYSZENI DLA POWIATU

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wojciech Witold Bobowski
    310 (3,53%)
  2. 2 Ryszard Stanisław Pawłowski
    130 (1,48%)
  3. 3 Zbigniew Józef Urban
    309 (3,52%)
  4. 6 Irena Maria Król
    55 (0,63%)
  5. 5 Teresa Janina Skowronek
    67 (0,76%)
  6. 7 Jolanta Bożena Zawada
    124 (1,41%)
  7. 4 Alicja Grażyna Atak
    212 (2,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Henryk Piotr Sowa
    527 (6,01%)
  2. 3 Adam Michał Czarniecki
    414 (4,72%)
  3. 2 Jerzy Zenon Góralewicz
    587 (6,69%)
  4. 4 Urszula Kopczak
    70 (0,80%)
  5. 6 Wioletta Barbara Pich
    49 (0,56%)
  6. 7 Łukasz Pawłowski
    261 (2,98%)
  7. 5 Dorota Skubisz-Bembenek
    153 (1,74%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Monika Świrk
    80 (0,91%)
  2. 7 Adam Piotr Sosnowski
    231 (2,63%)
  3. 1 Piotr Jan Pękalski
    913 (10,41%)
  4. 2 Barbara Jadwiga Krajewska
    250 (2,85%)
  5. 5 Henryk Tereszczak
    168 (1,92%)
  6. 4 Agnieszka Anna Drel
    198 (2,26%)
  7. 3 Arkadiusz Łukasz Mazur
    561 (6,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Iwona Gajewska
    101 (1,15%)
  2. 1 Monika Agnieszka Żydownik
    128 (1,46%)
  3. 3 Wojciech Pilch
    100 (1,14%)
  4. 4 Krzysztof Hop
    74 (0,84%)

Okręg 2

Gminy: Krasiczyn, Przemyśl i Fredropol

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU SPOŁECZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 4 Bogdan Sawicki
    69 (0,78%)
  2. 2 Magdalena Anna Małachowska
    311 (3,49%)
  3. 1 Zbigniew Andrzej Bojko
    235 (2,64%)
  4. 3 Wiktor Kuczma
    49 (0,55%)
  5. 5 Grażyna Małgorzata Dyl
    49 (0,55%)
  6. 7 Dariusz Bogdan Świstak
    26 (0,29%)
  7. 6 Zofia Katarzyna Kawałek
    44 (0,49%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Teresa Radoń
    130 (1,46%)
  2. 6 Irena Łomańska
    42 (0,47%)
  3. 4 Wiesław Krzyżanowski
    80 (0,90%)
  4. 3 Małgorzata Maria Chomycz-Śmigielska
    332 (3,73%)
  5. 1 Ryszard Kazimierz Gołębiowski
    705 (7,92%)
  6. 2 Grzegorz Finik
    587 (6,60%)
  7. 7 Zbigniew Walenty Maciołek
    81 (0,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOWARZYSZENI DLA POWIATU

kandydatliczba głosów

  1. 1 Władysław Antoni Maciupa
    486 (5,46%)
  2. 3 Ewa Józefa Maziarczyk
    114 (1,28%)
  3. 4 Grzegorz Przemysław Kozioł
    162 (1,82%)
  4. 7 Dariusz Stanisław Kinasz
    100 (1,12%)
  5. 2 Zofia Małgorzata Zwolińska
    227 (2,55%)
  6. 5 Zenon Wagiła
    230 (2,58%)
  7. 6 Maria Alicja Ryzner
    28 (0,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Andżelika Maria Cichocka
    55 (0,62%)
  2. 1 Władysław Malinowski
    196 (2,20%)
  3. 3 Małgorzata Maria Senczyszyn
    60 (0,67%)
  4. 4 Bogusław Kikiela
    28 (0,31%)
  5. 5 Piotr Robert Gagat
    61 (0,69%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Adam Sidor
    171 (1,92%)
  2. 1 Krzysztof Włodzimierz Kołodziejczyk
    1 152 (12,94%)
  3. 5 Artur Wojciech Olszański
    555 (6,24%)
  4. 2 Mariusz Andrzej Kurpyta
    525 (5,90%)
  5. 4 Iwona Teresa Misiorowska
    121 (1,36%)
  6. 7 Alina Anna Cielecka-Huk
    572 (6,43%)
  7. 6 Helena Radochońska
    290 (3,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 4 Karol Mościszko
    262 (2,94%)
  2. 1 Beata Maria Bartkowiak
    405 (4,55%)
  3. 2 Agnieszka Maria Pelc-Litwa
    196 (2,20%)
  4. 3 Jolanta Maria Honicka
    75 (0,84%)
  5. 5 Ryszard Czesław Jakubiec
    89 (1,00%)

Okręg 3

Gminy: Żurawica i Orły

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU SPOŁECZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 5 Konrad Stanisław Duda
    81 (0,87%)
  2. 6 Henryk Domański
    73 (0,78%)
  3. 7 Maria Elżbieta Mach
    40 (0,43%)
  4. 8 Michał Przemysław Kostecki
    133 (1,43%)
  5. 1 Krystyna Jadwiga Raba-Opacka
    383 (4,12%)
  6. 2 Józef Kocik
    166 (1,78%)
  7. 4 Magdalena Elżbieta Wilk-Perłak
    116 (1,25%)
  8. 3 Robert Piotr Szczygieł
    74 (0,80%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 8 Maria Gęsiorska
    28 (0,30%)
  2. 1 Jan Antoni Pączek
    998 (10,73%)
  3. 2 Józef Jan Zubik
    382 (4,11%)
  4. 3 Kazimierz Mariusz Łysy
    335 (3,60%)
  5. 4 Ewa Jasińska
    40 (0,43%)
  6. 6 Wojciech Klink
    47 (0,51%)
  7. 7 Janusz Józef Musz
    45 (0,48%)
  8. 5 Renata Majcher
    46 (0,49%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOWARZYSZENI DLA POWIATU

kandydatliczba głosów

  1. 3 Ala Marzanna Radochońska
    154 (1,66%)
  2. 2 Adam Stanisław Sowa
    186 (2,00%)
  3. 1 Marek Jerzy Kudła
    642 (6,90%)
  4. 4 Łukasz Jan Szaruga
    132 (1,42%)
  5. 5 Justyna Zofia Buć
    30 (0,32%)
  6. 6 Waldemar Wojciech Radochoński
    59 (0,63%)
  7. 7 Magdalena Katarzyna Napora
    37 (0,40%)
  8. 8 Bartosz Gradowski
    50 (0,54%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Bożena Jaroch
    50 (0,54%)
  2. 5 Urszula Lizon
    65 (0,70%)
  3. 3 Piotr Julian Lenar
    116 (1,25%)
  4. 7 Józef Michał Ziemba
    106 (1,14%)
  5. 1 Jan Semków
    512 (5,50%)
  6. 4 Czesława Pielech
    62 (0,67%)
  7. 2 Marian Górniak
    200 (2,15%)
  8. 8 Grzegorz Jan Pęcak
    134 (1,44%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Bożena Maria Ryczan
    1 002 (10,77%)
  2. 2 Witold Szumełda
    345 (3,71%)
  3. 5 Małgorzata Barbara Żak-Lorenowicz
    183 (1,97%)
  4. 6 Jan Cyran
    243 (2,61%)
  5. 7 Dariusz Piotr Janicki
    121 (1,30%)
  6. 3 Jan Mariusz Janusz
    774 (8,32%)
  7. 4 Ewa Bożena Rokitowska-Cisek
    191 (2,05%)
  8. 8 Artur Stanisław Karkowski
    119 (1,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Grzegorz Andrzej Lupa
    170 (1,83%)
  2. 4 Katarzyna Anna Pukacz
    74 (0,80%)
  3. 2 Wojciech Kostuś
    233 (2,50%)
  4. 3 Beata Maria Lusio
    35 (0,38%)
  5. 5 Mariusz Marek Czycz
    68 (0,73%)
  6. 6 Zenon Aleksander Kostkiewicz
    45 (0,48%)
  7. 7 Piotr Paweł Baran
    159 (1,71%)
  8. 8 Loren Anna Gąska
    20 (0,21%)

Okręg 4

Gminy: Medyka i Stubno

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU SPOŁECZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 4 Bolesław Witko
    35 (0,86%)
  2. 1 Artur Ryszard Pukas
    142 (3,49%)
  3. 2 Katarzyna Anna Szaruga-Krzywińska
    50 (1,23%)
  4. 5 Barbara Danuta Olbrycht
    23 (0,56%)
  5. 3 Tadeusz Jan Jakubowski
    21 (0,52%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ryszard Marian Adamski
    1 119 (27,48%)
  2. 5 Andrzej Dziadek
    153 (3,76%)
  3. 3 Tadeusz Dacko
    94 (2,31%)
  4. 2 Beata Janina Gumienny
    154 (3,78%)
  5. 4 Elżbieta Joanna Bobko-Czyż
    43 (1,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOWARZYSZENI DLA POWIATU

kandydatliczba głosów

  1. 1 Zbigniew Stanisław Zawalski
    79 (1,94%)
  2. 2 Ewa Grządziel
    25 (0,61%)
  3. 3 Małgorzata Ewa Jurczak
    32 (0,79%)
  4. 4 Katarzyna Monika Domaradzka
    43 (1,06%)
  5. 5 Jerzy Roman Opala
    91 (2,23%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Halina Ewa Chytra
    236 (5,80%)
  2. 1 Kazimierz Kapłon
    700 (17,19%)
  3. 4 Dariusz Michał Dacyk
    268 (6,58%)
  4. 2 Anna Halina Glesman
    112 (2,75%)
  5. 5 Stanisław Kalawski
    138 (3,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Łukasz Kordek
    333 (8,18%)
  2. 3 Joanna Wasiewicz
    49 (1,20%)
  3. 2 Daniel Łukasz Wirkijowski
    71 (1,74%)
  4. 5 Robert Ryszard Dańko
    20 (0,49%)
  5. 4 Dorota Anna Sumka-Szczerba
    41 (1,01%)