Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE: 1 MAJA, ADAMA MICKIEWICZA, ALEJA SPACEROWA, ALEJA SPORTOWCÓW, ANTONIEGO SZEFLERA, ASTRÓW, BARTOSZA GŁOWACKIEGO, BAŻANTARNIA, BOCIANÓW, BOCZNA, BRZOZOWA, BUDOWLANA, CHEMICZNA, CICHA, CMENTARNA, CZELADZKA, CZYŻYKÓW, DROZDÓW, DWORCOWA, DWORSKA, FABRYCZNA, FITZNERÓW, FRANCISZKA DEJI, FRYDERYKA CHOPINA, GAWRONÓW, GILÓW, GOŁĘBIA, GÓRNICZA, GRANITOWA, HUGO KOŁŁĄTAJA, JANA KILIŃSKIEGO, JANA MATEJKI, JANA PAWŁA II, JANA ŚNIADECKIEGO, JANUSZA KORCZAKA, JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO, JASKÓŁEK, JASNA, JASTRZĘBIA, JÓZEFA LOMPY, JULIUSZA SŁOWACKIEGO, KAWEK, KAZIMIERZA PUŁASKIEGO, KOLEJOWA, KOMUNY PARYSKIEJ, KONSTANTEGO DAMROTA, KONSTANTEGO I. GAŁCZYŃSKIEGO, KORMORANÓW, KOSÓW, KRÓTKA, KRUCZA, KUKUŁEK, LUCJANA RYDLA, MARII KONOPNICKIEJ, MICHAŁKOWICKA, MYSŁOWICKA, MYŚLIWIECKA, OBWODOWA, OGRODOWA, PARK PSZCZELNIK, PARKOWA, PAWIA, PAWŁA STALMACHA, PAWŁA ŚMIŁOWSKIEGO, PELIKANÓW, PIASKOWA, PIASTOWSKA, PLAC WOLNOŚCI, PLEBISCYTOWA, POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA, POPRZECZNA, POWSTAŃCÓW, PSZCZELNICZA, RÓŻANA, RYSZARDA GANSIŃCA, SADZAWKI, SIKOREK, SKOWRONKÓW, SŁOWIKÓW, SOKOŁÓW, SOWIA, SÓJEK, SPOKOJNA, SROKOWIECKA, STANISŁAWA MONIUSZKI, STANISŁAWA STASZICA, STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO, STARY CZEKAJ, STEFANA JARACZA, SZPAKÓW, SZPITALNA, SZYB PSZCZELNIK, ŚLĄSKA, ŚW. BARBARY, TADEUSZA KOŚCIUSZKI, WILG, WOJSKA POLSKIEGO, ZOFII NAŁKOWSKIEJ, ZYGMUNTA KRASIŃSKIEGO, ŻURAWIA, ŻWIRKI I WIGURY
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA SIEMIANOWIC ANNY ZASADY - CHORAB
-
5
Justyna Halina Fuchs
5
(0,09%)
-
7
Martyna Małgorzata Grządka
13
(0,23%)
-
2
Jarosław Jerzy Rogóż
34
(0,61%)
-
6
Cecylia Baron
6
(0,11%)
-
3
Anna Danuta Janiga-Ćmiel
37
(0,67%)
-
4
Jolanta Anna Skrzypczyk
114
(2,06%)
-
1
Adam Grzegorz Janik
54
(0,97%)
-
8
Dawid Jan Wiśniewski
8
(0,14%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Małgorzata Krystyna Groniewska
161
(2,90%)
-
3
Krzysztof Marek Kończyk
16
(0,29%)
-
5
Jadwiga Krystyna Kędzierska
40
(0,72%)
-
4
Franciszek Antoni Maj
64
(1,15%)
-
6
Katarzyna Anna Widłak
12
(0,22%)
-
2
Janusz Józef Pesel
77
(1,39%)
-
7
Krzysztof Gralikowski
27
(0,49%)
-
8
Jerzy Piotr Namysło
16
(0,29%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Beata Jolanta Borkowicz
66
(1,19%)
-
1
Marek Jan Urbańczyk
500
(9,02%)
-
3
Aleksander Zdzisław Folta
40
(0,72%)
-
7
Zbigniew Jan Wilczęga
15
(0,27%)
-
5
Ewa Maria Zyska
51
(0,92%)
-
4
Piotr Henryk Bujoczek
57
(1,03%)
-
8
Antoni Feliks Sobczyk
76
(1,37%)
-
6
Barbara Janina Olczyk
83
(1,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ PIECH SMS
-
1
Marcin Rafał Janota
432
(7,79%)
-
3
Alicja Aniela Piech
582
(10,50%)
-
4
Jolanta Zofia Hrybik
212
(3,82%)
-
2
Jan Dominik Nycz
360
(6,49%)
-
6
Joanna Ewa Dynia
46
(0,83%)
-
8
Barbara Kazimiera Merta
155
(2,80%)
-
7
Wojciech Andrzej Gosek
117
(2,11%)
-
5
Krzysztof Adam Frankowicz
224
(4,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY 2018
-
1
Marzena Maria Ziaja
138
(2,49%)
-
6
Wiesław Waldemar Rak
28
(0,51%)
-
5
Aleksandra Anna Krążek
180
(3,25%)
-
4
Ewa Julia Żłobińska - Kuźmowicz
45
(0,81%)
-
8
Maciej Kurzawa
59
(1,06%)
-
2
Katarzyna Jadwiga Stronczek
84
(1,52%)
-
7
Jarosław Edmund Kawalerowski
1
(0,02%)
-
3
Radosław Paweł Marczyński
37
(0,67%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Jolanta Elżbieta Gaja
61
(1,10%)
-
6
Patrycja Magdalena Oględzińska
21
(0,38%)
-
2
Marcin Jan Rzepczyk
150
(2,71%)
-
4
Eugeniusz Jan Depta
62
(1,12%)
-
3
Irena Anna Chlebik
126
(2,27%)
-
1
Paweł Rafał Siegel
444
(8,01%)
-
7
Bartosz Krzysztof Oziębłowski
173
(3,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Ewelina Krystyna Kisiel
8
(0,14%)
-
4
Ewa Pietrzyk
18
(0,32%)
-
5
Angelika Małgorzata Olszewska
16
(0,29%)
-
7
Maciej Jan Wawrzyczek
4
(0,07%)
-
2
Mateusz Krzysztof Klęka
28
(0,51%)
-
6
Łukasz Eugeniusz Minkina
6
(0,11%)
-
8
Janusz Stanisław Ławecki
77
(1,39%)
-
1
Mateusz Marek Rączkowski
78
(1,41%)
Okręg 2
SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE: AKACJOWA, BOHATERÓW WESTERPLATTE 24 - 34B (PARZYSTE), BROWAROWA, GRABOWA, HENRYKA SIENKIEWICZA, HERMANA WRÓBLA, HUTNICZA, JAGIELLOŃSKA, JANA SOBIESKIEGO, JAWOROWA, JEDNOŚCI, JULIUSZA LIGONIA, KAROLA MIARKI, KASZTANOWA, KATOWICKA, KLONOWA, KS. JANA KAPICY, KS. PAWŁA LUBINY, LEŚNA, LIPOWA, LUDWIKA WARYŃSKIEGO, MARCINA KASPRZAKA, KOPALNIANA, MIKOŁAJA KOPERNIKA, OLIMPIJSKA, OKRĘŻNA, PLAC PIOTRA SKARGI, SKŁADOWA, SKWER ANTONIEGO HALORA, STARA KATOWICKA, SZKOLNA, ŚW. FLORIANA, TOMASZA TRAFALCZYKA, TOPOLOWA, WIERZBOWA, WOJCIECHA KORFANTEGO, ZIELONA
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA SIEMIANOWIC ANNY ZASADY - CHORAB
-
1
Beata Anna Mańkowska
89
(1,81%)
-
2
Beata Krystyna Ziemianek
49
(1,00%)
-
3
Tomasz Dawid Balcerzak
35
(0,71%)
-
7
Przemysław Leszek Gwardys
15
(0,31%)
-
6
Sabina Beata Papierkowska
15
(0,31%)
-
5
Artur Andrzej Binkowski
9
(0,18%)
-
4
Katarzyna Barbara Spychalska
22
(0,45%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Wojciech Zbigniew Lekston
84
(1,71%)
-
4
Jolanta Barbara Kokoszka
20
(0,41%)
-
1
Jolanta Maria Kopiec
213
(4,33%)
-
3
Kazimierz Franciszek Izydorczyk
84
(1,71%)
-
5
Marta Elżbieta Litwin
6
(0,12%)
-
6
Adam Górecki
28
(0,57%)
-
7
Józef Kogut
102
(2,07%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Ewa Maria Kubik
42
(0,85%)
-
6
Marcin Paweł Rosicki
20
(0,41%)
-
7
Norbert Gerard Stawski
116
(2,36%)
-
5
Tomasz Jan Dzierwa
147
(2,99%)
-
3
Michał Andrzej Woźniak
66
(1,34%)
-
1
Barbara Patyk- Płuciennik
294
(5,98%)
-
2
Teresa Agnieszka Duda
151
(3,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ PIECH SMS
-
6
Marta Aneta Serafin
82
(1,67%)
-
7
Bartosz Bogdan Wańczura
209
(4,25%)
-
3
Grzegorz Stefan Janota
119
(2,42%)
-
2
Bartłomiej Jan Pieczykolan
217
(4,41%)
-
1
Grzegorz Jan Mól
1 009
(20,52%)
-
5
Betina Ewa Bober-Ogon
87
(1,77%)
-
4
Beata Katarzyna Krajewska
162
(3,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY 2018
-
5
Roman Adam Szymała
65
(1,32%)
-
2
Grzegorz Paweł Falkus
81
(1,65%)
-
1
Grażyna Wanda Bartel
127
(2,58%)
-
6
Patryk Adrian Wołoszczuk
20
(0,41%)
-
4
Agnieszka Ewa Sosińska- Zimoch
73
(1,48%)
-
3
Rafał Paweł Balicki
48
(0,98%)
-
7
Monika Zofia Bodzek
16
(0,33%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Marek Michał Bosek
29
(0,59%)
-
1
Andrzej Jerzy Gościniak
285
(5,80%)
-
3
Zygmunt Konrad Klosa
123
(2,50%)
-
4
Tomasz Marek Steć
20
(0,41%)
-
2
Beata Barbara Breguła
273
(5,55%)
-
7
Małgorzata Agata Wąs
40
(0,81%)
-
6
Aleksandra Katarzyna Wojtowicz
34
(0,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Agnieszka Katarzyna Dyda
99
(2,01%)
-
2
Konrad Łukasz Durda
15
(0,31%)
-
3
Teresa Dorota Kiera
10
(0,20%)
-
5
Eugeniusz Grzegorz Duras
4
(0,08%)
-
4
Oliwia Lidia Frątczak
19
(0,39%)
-
7
Krystian Andrzej Hucz
31
(0,63%)
-
6
Łukasz Paweł Lazar
13
(0,26%)
Okręg 3
SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE: ALEJA MŁODYCH, ALFONSA ZGRZEBNIOKA, BOHATERÓW WESTERPLATTE 2 - 12 (PARZYSTE) ORAZ 1 - 31 (NIEPARZYSTE), BOLESŁAWA CHROBREGO, BOLESŁAWA PRUSA, BYTKOWSKA, CHORZOWSKA, CZESŁAWA MIŁOSZA, DOLNA, EMILII PLATER, EMANUELA WALOSZKA, FERDYNANDA POPKA, GÓRNA, GRUNWALDZKA, GUSTAWA MORCINKA, IGNACEGO KRASICKIEGO, JANA NEPOMUCENA STĘŚLICKIEGO, JANA POLACZKA, JÓZEFA BEMA, KRÓLOWEJ JADWIGI, KS. ANTONIEGO STABIKA, ŁĄCZĄCA, MARCINA WATOŁY, MICHAŁA OGIŃSKIEGO, MIESZKA I, MIKOŁAJA, MIKOŁAJA REJA, NIEPODLEGŁOŚCI, OBROŃCÓW WARSZAWY, PIOTRA PRONOBISA, PLAC SKRZEKA I WÓJCIKA, RODZINY DEMBIŃSKICH, ROMUALDA TRAUGUTTA, STANISŁAWA RZEPUSA, SZARYCH SZEREGÓW, TADEUSZA MAJCHERCZYKA-ZDANA, TEATRALNA, WACŁAWA POTOCKIEGO, WALENTEGO FOJKISA, WALEREGO WRÓBLEWSKIEGO, WĘGLOWA, WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO, WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY, WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA, ZWIĄZKU HARCERSTWA POLSKIEGO, ZYGMUNTA STAREGO
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA SIEMIANOWIC ANNY ZASADY - CHORAB
-
5
Janina Maria Mikołajczyk
89
(1,08%)
-
3
Monika Beata Maciejewska
93
(1,13%)
-
4
Magdalena Lipka
56
(0,68%)
-
6
Bogdan Jacek Dylong
15
(0,18%)
-
7
Henryk Jerzy Lazar
144
(1,74%)
-
8
Leszek Tadeusz Naziemiec
88
(1,06%)
-
1
Anna Zasada- Chorab
416
(5,03%)
-
2
Jerzy Kurzawa
268
(3,24%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
7
Stanisław Józef Tomczyk
26
(0,31%)
-
8
Robert Jaworski
30
(0,36%)
-
1
Zbigniew Krystian Krupski
310
(3,75%)
-
3
Katarzyna Celina Henkel
92
(1,11%)
-
6
Karolina Aleksandra Włoczyk-Orzechowska
30
(0,36%)
-
5
Mira Lidia Kamińska-Ziebura
31
(0,38%)
-
4
Monika Magdalena Szydło
79
(0,96%)
-
2
Jakub Leszek Nowak
207
(2,51%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Łukasz Krzysztof Rosicki
500
(6,05%)
-
4
Paweł Jacek Wójak
35
(0,42%)
-
2
Adrian Waldemar Bryś
207
(2,51%)
-
3
Irena Barbara Opiłka
98
(1,19%)
-
8
Jolanta Mirosława Graca
56
(0,68%)
-
5
Ewa Maria Splewińska
46
(0,56%)
-
7
Jan Ignacy Kubik
24
(0,29%)
-
6
Janusz Adam Matusek
38
(0,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ PIECH SMS
-
5
Iwona Joanna Skwara
46
(0,56%)
-
8
Rafał Marian Piech
901
(10,90%)
-
6
Patrycja Hanna Pieczykolan
58
(0,70%)
-
1
Tomasz Ireneusz Nowara
819
(9,91%)
-
4
Helena Dorota Gałecka
114
(1,38%)
-
2
Wojciech Dariusz Matczak
285
(3,45%)
-
7
Dawid Marek Myśliwiec
103
(1,25%)
-
3
Radosław Jakub Schejbal
172
(2,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY 2018
-
1
Jerzy Adam Becker
507
(6,14%)
-
2
Joanna Monika Lekston - Grzyb
111
(1,34%)
-
4
Marcin Waldemar Klimczak
63
(0,76%)
-
3
Stanisław Franciszek Sontag
281
(3,40%)
-
8
Alicja Krystyna Boncol
85
(1,03%)
-
7
Anna Magdalena Suda
52
(0,63%)
-
6
Małgorzata Elżbieta Klimczok
26
(0,31%)
-
5
Piotr Paweł Wybraniec
26
(0,31%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Henryka Magielnicka
32
(0,39%)
-
5
Barbara Maciejewska
119
(1,44%)
-
7
Krzysztof Grzegorz Watała
93
(1,13%)
-
1
Małgorzata Ewa Gościniak
876
(10,60%)
-
2
Andrzej Wojciech Borsuk
134
(1,62%)
-
4
Tomasz Mirosław Kruczek
53
(0,64%)
-
3
Marian Stefan Kopoc
41
(0,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Elżbieta Irena Hucz
20
(0,24%)
-
7
Urszula Janina Duras
7
(0,08%)
-
1
Marcin Paweł Otto
158
(1,91%)
-
5
Martin Patryk Bobrowski
10
(0,12%)
-
2
Roland Walter Boncol
65
(0,79%)
-
4
Beata Joanna Klęka
9
(0,11%)
-
6
Aleksandra Eliza Zgryza
3
(0,04%)
-
8
Wojciech Tadeusz Pentak
16
(0,19%)
Okręg 4
SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE: BAŃGOWSKA, BOLESŁAWA LIMANOWSKIEGO, BRATNIA, BRYNICKA, BUKOWA, BYTOMSKA, CHMIELNA, CYPRYSOWA, DĘBOWA, ELIZY ORZESZKOWEJ, GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO, HARCERSKA, HENRYKA KRUPANKA, JANA KOCHANOWSKIEGO, JAŚMINOWA, JODŁOWA, JÓZEFA DREYZY, KAROLA GAJDZIKA, KAROLA SZYMANOWSKIEGO, KOŚCIELNA, KRAKOWSKA, KS. BP. CZESŁAWA DOMINA, KS. PAWŁA BRANDYSA, LAWENDOWA, LONDYŃSKA, ŁĄKOWA, MACIEJKOWICKA, MADRYCKA, MAKOWA, MALINOWA, MARII DĄBROWSKIEJ, MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE, MIODOWA, MODRZEWIOWA, NORBERTA BARLICKIEGO, OŚWIĘCIMSKA, PARYSKA, PIOTRA KOŁODZIEJA, PLAC 11 LISTOPADA, PLAC BOHATERÓW WRZEŚNIA, POCZTOWA, POKOJU, POLNA, PORANNA, PÓŁNOCNA, PRZYJAŹNI, PSZENICZNA, ROLNA, ROZWOJOWA, RUMIANKOWA, RZECZNA, SIENNA, SKWER JANA MITRĘGI, SKWER TAJNEJ ORGANIZACJI NAUCZYCIELSKIEJ, SŁONECZNA, SŁONECZNIKOWA, SOSNOWA, STAWOWA, STEFANA OKRZEI, STEFANA ŻEROMSKIEGO, TARNOGÓRSKA, TOWAROWA, TURYSTYCZNA, WALEREGO ŁUKASIŃSKIEGO, WIEDEŃSKA, WIEJSKA, WILLOWA, WIOSENNA, WITOLDA BUDRYKA, WŁADYSŁAWA ANDERSA, WŁADYSŁAWA REYMONTA, WOJCIECHA, WROCŁAWSKA, WYZWOLENIA, ZACHODNIA, ZACISZNA, ZGODY, ZWYCIĘSTWA, ŻNIWNA
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA SIEMIANOWIC ANNY ZASADY - CHORAB
-
3
Elżbieta Maria Tomanek
70
(0,91%)
-
1
Wojciech Teodor Okoń
207
(2,68%)
-
2
Mikołaj Feliks Wajda
50
(0,65%)
-
5
Bogumił Edmund Walczak
24
(0,31%)
-
4
Beata Alicja Faszyńska-Adamczak
50
(0,65%)
-
6
Karolina Więdłocha
85
(1,10%)
-
8
Beata Krystyna Unger
39
(0,51%)
-
7
Anna Maria Dybała
26
(0,34%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Barbara Helena Henel
47
(0,61%)
-
1
Adam Roman Cebula
664
(8,60%)
-
8
Bożena Krystyna Drzewiecka
21
(0,27%)
-
3
Marzena Aleksandra Doering
75
(0,97%)
-
5
Henryk Pesel
31
(0,40%)
-
4
Tomasz Władysław Rylski
46
(0,60%)
-
6
Krzysztof Tadeusz Śpiewak
37
(0,48%)
-
7
Mariusz Ryszard Łatacz
2
(0,03%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Józef Ludwik Grym
58
(0,75%)
-
6
Gabriela Anna Wiaderny
26
(0,34%)
-
3
Damian Piotr Mikołajczyk
252
(3,26%)
-
1
Danuta Elżbieta Sobczyk
705
(9,13%)
-
5
Halina Barbara Siewert
42
(0,54%)
-
2
Klaudiusz Tomasz Michna
191
(2,47%)
-
7
Dariusz Jerzy Serwacki
92
(1,19%)
-
8
Eugeniusz Jan Cichoński
55
(0,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ PIECH SMS
-
8
Joanna Ewa Bober
136
(1,76%)
-
6
Roman Zdzisław Raczykowski
125
(1,62%)
-
2
Marek Omelan
335
(4,34%)
-
4
Zbigniew Czesław Szwagierek
89
(1,15%)
-
3
Honorata Magnicka
325
(4,21%)
-
1
Beata Dorota Gałecka
798
(10,34%)
-
5
Łukasz Marian Lepiarczyk
140
(1,81%)
-
7
Zuzanna Elżbieta Pieczyk
104
(1,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY 2018
-
8
Krystian Eugeniusz Sowada
29
(0,38%)
-
6
Piotr Adam Kubiciel
39
(0,51%)
-
1
Grzegorz Kazimierz Jurkiewicz
485
(6,28%)
-
2
Leszek Kazimierz Winkowski
239
(3,10%)
-
3
Dariusz Jan Rzeźniczek
65
(0,84%)
-
5
Bożena Krystyna Świtała
33
(0,43%)
-
4
Joanna Halina Szafarczyk
128
(1,66%)
-
7
Patrycja Barbara Maruszczyk
11
(0,14%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
7
Agnieszka Maria Staniek
77
(1,00%)
-
4
Jan Paweł Wieczorek
425
(5,51%)
-
5
Ewa Iwona Wojtowicz
86
(1,11%)
-
6
Jarosław Stanisław Baron
32
(0,41%)
-
1
Karina Bernardyna Siwiec-Magielnicka
537
(6,96%)
-
3
Damian Lucjan Królikowski
59
(0,76%)
-
2
Wiktor Józef Franki
106
(1,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Łukasz Sebastian Hucz
278
(3,60%)
-
7
Michał Artur Jarczyk
13
(0,17%)
-
2
Katarzyna Stefania Woźny
28
(0,36%)
-
5
Halina Kazimiera Gilewicz
9
(0,12%)
-
6
Angelika Maria Lazar
13
(0,17%)
-
3
Aleksandra Maria Painta
25
(0,32%)
-
8
Dawid Dariusz Zimny
38
(0,49%)
-
4
Mateusz Marek Dyda
17
(0,22%)