Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - krasnostawski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Gmina Fajsławice, Gmina Łopiennik Górny, Gmina Krasnystaw

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Jan Mieczysław Kuchta
    288 (4,08%)
  2. 3 Małgorzata Jakimcio
    113 (1,60%)
  3. 5 Aneta Jolanta Kosmala
    218 (3,08%)
  4. 7 Leszek Waręcki
    152 (2,15%)
  5. 1 Henryk Knap
    341 (4,83%)
  6. 2 Tadeusz Jan Chruściel
    599 (8,48%)
  7. 6 Ewa Teresa Wojtal-Borys
    37 (0,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - WIZJA ROZWOJU KTÓRA ŁĄCZY

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marian Tomasz Kasprzak
    63 (0,89%)
  2. 6 Monika Ewa Kowalska
    28 (0,40%)
  3. 1 Joanna Kliszowska
    114 (1,61%)
  4. 5 Sławomir Żuk
    54 (0,76%)
  5. 7 Skarbimir Zbigniew Węcławik
    64 (0,91%)
  6. 4 Sylwia Monika Smorga-Antyga
    72 (1,02%)
  7. 3 Grzegorz Roman Samko
    30 (0,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRASNOSTAWIANIE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Karolina Aneta Stafijowska
    43 (0,61%)
  2. 2 Maria Dorota Mazurek
    66 (0,93%)
  3. 4 Barbara Gertruda Rybak
    29 (0,41%)
  4. 1 Marcin Magdziarz
    86 (1,22%)
  5. 3 Jerzy Moń
    340 (4,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 1 Kazimierz Fornalski
    108 (1,53%)
  2. 6 Mirosław Gieracz
    100 (1,42%)
  3. 2 Beata Hartanowicz
    148 (2,09%)
  4. 4 Andrzej Chwaszcz
    67 (0,95%)
  5. 3 Justyna Elżbieta Dunda
    59 (0,83%)
  6. 5 Teresa Czesława Parka
    11 (0,16%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Krzysztof Jacek Zieliński
    639 (9,04%)
  2. 1 Bogusław Waldemar Domański
    628 (8,89%)
  3. 5 Katarzyna Bernadeta Ruszniak
    166 (2,35%)
  4. 6 Urszula Borańska
    86 (1,22%)
  5. 2 Józef Feliks Wroński
    571 (8,08%)
  6. 4 Urszula Elżbieta Garbal
    167 (2,36%)
  7. 7 Jan Adam Sawa
    435 (6,16%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KRASNOSTAWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Józef Kowalik
    243 (3,44%)
  2. 2 Witold Boruczenko
    279 (3,95%)
  3. 5 Teresa Berbeć
    197 (2,79%)
  4. 7 Ewa Katarzyna Salecka
    108 (1,53%)
  5. 1 Henryk Długosz
    176 (2,49%)
  6. 3 Antoni Józef Woźniak
    74 (1,05%)
  7. 6 Kamila Beata Wójtowicz
    68 (0,96%)

Okręg 2

Miasto Krasnystaw

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Jerzy Korkosz
    634 (8,33%)
  2. 3 Jacek Daniel Szamik
    56 (0,74%)
  3. 2 Elżbieta Zadrąg
    76 (1,00%)
  4. 6 Tomasz Robert Piekaś
    48 (0,63%)
  5. 4 Małgorzata Stasieczek
    12 (0,16%)
  6. 7 Sławomir Tomasz Czwórnóg
    68 (0,89%)
  7. 5 Wioleta Anna Kister-Jakubiak
    26 (0,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - WIZJA ROZWOJU KTÓRA ŁĄCZY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wiesław Marek Brodowski
    246 (3,23%)
  2. 2 Beata Barbara Ortyl
    53 (0,70%)
  3. 6 Dorota Czuba
    49 (0,64%)
  4. 5 Ewa Barbara Przybysiak-Przybyszewska
    24 (0,32%)
  5. 4 Barbara Piasecka
    31 (0,41%)
  6. 7 Marian Sawa
    57 (0,75%)
  7. 3 Bogusław Kalinecki
    72 (0,95%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRASNOSTAWIANIE

kandydatliczba głosów

  1. 6 Marek Jerzy Zdunek
    137 (1,80%)
  2. 7 Natalia Joanna Sulowska
    77 (1,01%)
  3. 5 Piotr Tomasz Suchorab
    309 (4,06%)
  4. 1 Sławomir Stafijowski
    280 (3,68%)
  5. 2 Agnieszka Małgorzata Cichosz
    216 (2,84%)
  6. 3 Marek Jan Frącek
    74 (0,97%)
  7. 4 Urszula Nowak
    80 (1,05%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 5 Waldemar Tadeusz Fedorowicz
    58 (0,76%)
  2. 1 Marek Zdzisław Piwko
    560 (7,36%)
  3. 2 Małgorzata Gwarda
    110 (1,45%)
  4. 3 Krzysztof Gałan
    406 (5,34%)
  5. 4 Marta Soczyńska
    80 (1,05%)
  6. 6 Mariusz Tomasz Wróbel
    73 (0,96%)
  7. 7 Anna Kosmowska
    99 (1,30%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Monika Kowalczyk
    184 (2,42%)
  2. 6 Krystyna Magdalena Nowińska-Wasiluk
    96 (1,26%)
  3. 7 Piotr Zbigniew Gontarz
    61 (0,80%)
  4. 3 Leszek Janeczek
    729 (9,58%)
  5. 5 Janina Tekla Młynek
    58 (0,76%)
  6. 1 Mirosław Księżuk
    713 (9,37%)
  7. 2 Jacek Hubert Dzik
    349 (4,59%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KRASNOSTAWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Karolina Anna Gołębiowska
    163 (2,14%)
  2. 2 Małgorzata Ewa Antoniak
    142 (1,87%)
  3. 6 Artur Wojciech Balwisz
    27 (0,35%)
  4. 3 Małgorzata Irena Prus
    40 (0,53%)
  5. 1 Marek Stanisław Nowosadzki
    889 (11,69%)
  6. 4 Leszek Dworucha
    91 (1,20%)
  7. 7 Maciej Piotr Wolanin
    55 (0,72%)

Okręg 3

Gmina Izbica, Gmina Kraśniczyn, Gmina Siennica Różana

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 6 Zbigniew Ostrowski
    50 (0,70%)
  2. 4 Karol Jerzy Babiarz
    582 (8,15%)
  3. 2 Elżbieta Leokadia Makuch
    260 (3,64%)
  4. 3 Anna Joanna Mróz
    434 (6,08%)
  5. 1 Janusz Krzysztof Szpak
    1 154 (16,16%)
  6. 7 Artur Ireneusz Kraczkowski
    139 (1,95%)
  7. 5 Renata Weronika Żmijak
    248 (3,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - WIZJA ROZWOJU KTÓRA ŁĄCZY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Nizioł
    246 (3,44%)
  2. 2 Justyna Elżbieta Pawlak
    132 (1,85%)
  3. 7 Anna Stasiuk
    41 (0,57%)
  4. 3 Piotr Żołnacz
    96 (1,34%)
  5. 6 Tomasz Kosz
    128 (1,79%)
  6. 5 Grażyna Kazimiera Kopańska
    48 (0,67%)
  7. 4 Sławomir Czarnecki
    21 (0,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 2 Aneta Jeleń
    64 (0,90%)
  2. 7 Mariusz Guz
    48 (0,67%)
  3. 1 Marcin Lis
    401 (5,61%)
  4. 3 Teresa Janina Bury
    52 (0,73%)
  5. 6 Marek Szpak
    81 (1,13%)
  6. 5 Mariusz Wojciech Pałcon
    39 (0,55%)
  7. 4 Ewa Orzechowska
    38 (0,53%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marek Janusz Nieścior
    777 (10,88%)
  2. 4 Waldemar Adam Czajka
    164 (2,30%)
  3. 3 Bogumiła Prymaczuk
    127 (1,78%)
  4. 2 Adam Józef Bojarski
    290 (4,06%)
  5. 5 Maria Rozalia Kozioł
    200 (2,80%)
  6. 7 Justyna Wiesława Przysiężniak
    531 (7,43%)
  7. 6 Daniel Grzegorz Lato
    228 (3,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KRASNOSTAWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Robert Ciastoch
    77 (1,08%)
  2. 1 Tomasz Stanisław Koszyk
    86 (1,20%)
  3. 3 Katarzyna Kondratiuk
    74 (1,04%)
  4. 7 Anna Teresa Gajak
    122 (1,71%)
  5. 2 Franciszek Bąk
    96 (1,34%)
  6. 6 Magdalena Kuśmierczuk
    28 (0,39%)
  7. 5 Cezary Ryszard Kaczor
    41 (0,57%)

Okręg 4

Gmina Gorzków, Gmina Rudnik, Gmina Żółkiewka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Stanisław Janusz Repeć
    340 (6,60%)
  2. 3 Beata Głębocka
    106 (2,06%)
  3. 5 Anatola Barbara Lachowska
    195 (3,78%)
  4. 1 Marcin Wojciech Zając
    755 (14,65%)
  5. 4 Joanna Jadwiga Winnicka
    120 (2,33%)
  6. 6 Waldemar Stanisław Krzyżanowski
    204 (3,96%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - WIZJA ROZWOJU KTÓRA ŁĄCZY

kandydatliczba głosów

  1. 6 Tomasz Zdybel
    62 (1,20%)
  2. 4 Edyta Małgorzata Żeliszczak
    31 (0,60%)
  3. 1 Janusz Cichosz
    202 (3,92%)
  4. 2 Małgorzata Kwiecińska
    73 (1,42%)
  5. 5 Teresa Swatowska
    47 (0,91%)
  6. 3 Wiesław Kurylak
    74 (1,44%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRASNOSTAWIANIE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Janusz Cichosz
    116 (2,25%)
  2. 3 Dominika Kostek-Portka
    81 (1,57%)
  3. 2 Marek Kiełbus
    108 (2,10%)
  4. 5 Przemysław Piotr Żuk
    95 (1,84%)
  5. 4 Urszula Agnieszka Widz
    50 (0,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tomasz Duda
    191 (3,71%)
  2. 4 Sławomir Krzysztof Puława
    59 (1,15%)
  3. 5 Marcin Jarmuł
    39 (0,76%)
  4. 2 Katarzyna Ewa Podgórska-Szpyt
    153 (2,97%)
  5. 3 Renata Anna Łazowska-Zając
    102 (1,98%)
  6. 6 Wioletta Smyk
    109 (2,12%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Dorota Agnieszka Lenard-Kapica
    194 (3,77%)
  2. 1 Jan Mróz
    733 (14,23%)
  3. 4 Beata Mróz
    223 (4,33%)
  4. 3 Ewa Nieścior
    250 (4,85%)
  5. 2 Mieczysław Czesław Kowalik
    232 (4,50%)
  6. 6 Marcin Karol Chachaj
    208 (4,04%)