Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatMiasto Poddębice, ulice: 1 Maja, Baczyńskiego, Brzozowa, Deczyńskiego, Dębowa, Klonowa, Ignacego Krasickiego od zachodniej strony ul. Krótkiej, Krótka, Lipowa, Łęczycka od nr 12 do ul. Jana III Sobieskiego, Młynarska, Morelowa, Nowa, Piotrowskiego, Poprzeczna, Północna, Przyszłość, Rzemieślnicza od zachodniej strony ul Krótkiej, Sosnowa, Wiśniowa, Wierzbowa.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Poddębice, ulice: Ignacego Krasickiego od wschodniej strony ul. Krótkiej, Rzemieślnicza od wschodniej strony ul. Krótkiej.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Poddębice, ulice: Jana III Sobieskiego od Nr 5, Dojazd.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Poddębice, ulice: Cicha, Jana III Sobieskiego do nr 4, Krokusowa, Kwiatowa, Łęczycka od ul. Jana III Sobieskiego w kierunku północnym, Miła, Piękna, Pogodna, Radosna, Różana, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Tulipanowa, Wesoła, Wrzosowa.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Poddębice, ulice: Pułkownika Jerzego Mencla, Kaliska, Kilińskiego, Łęczycka do nr 11, Łódzka, Leśna, Nadrzeczna, Narutowicza między ul Łódzką a Przejazd, Ogrodowa, Partyzantów, Parzęczewska, Piaskowa, Plac Kościuszki, Pułaskiego, Sienkiewicza, Szkolna, Wiejska, Wodna, Wschodnia, Zacisze.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Poddębice, ulice: Południowa, Przejazd od nr 12, Zielona do nr 12.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Poddębice ulice: Cmentarna, Gajowa, Grunwaldzka, Jałowcowa, Jesienna, Kochanowskiego, Kopernika, Konopnickiej, Kosmonautów, Mickiewicza, Myśliwska, Narutowicza na południe od ul. Przejazd, Osiedlowa, Polna, Przejazd do nr 11, Reja, Targowa, Wiosenna, Wspólna, Wyzwolenia, Złota, Zielona od nr 13
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Golice, Sworawa, Łężki, Panaszew, Tarnowa.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Adamów, Góra Bałdrzychowska, Kałów, Tumusin, Wólka.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Grocholice, Józefów-Kolonia, Józefów, Kobylniki, Niewiesz-Kolonia, Niewiesz, Sempółki, Szarów, Wilczków.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Chropy, Karnice, Klementów, Praga.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Borzewisko, Dominikowice, Dzierzązna, Gibaszew, Leśnik, Lubiszewice, Niemysłów
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Balin, Ewelinów, Krępa, Ksawercin, Lipnica, Nowa Wieś
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Antonina, Bałdrzychów, Lipki, Malenie, Podgórcze, Porczyny.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Feliksów, Nowy Pudłów, Pudłówek, Stary Pudłów, Góra Bałdrzychowska-Kolonia, Rąkczyn, Zagórzyce.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów