Wyniki wyborów 2018 do sejmiku województwa - pomorskie

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

miasto Słupsk, powiat słupski, powiat lęborski, powiat bytowski, powiat człuchowski, powiat chojnicki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Adam Marek Lubiewski
    1 076 (0,61%)
  2. 8 Aleksandra Joanna Bojarska
    774 (0,44%)
  3. 2 Anna Ewa Stażewska
    431 (0,24%)
  4. 3 Dominik Maria Haska
    207 (0,12%)
  5. 5 Michał Adam Goworowski
    252 (0,14%)
  6. 4 Magdalena Prusinowska
    376 (0,21%)
  7. 6 Hanna Ewa Skrzypiec
    327 (0,18%)
  8. 7 Daniel Świacki
    376 (0,21%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Danuta Krystyna Wawrowska
    17 729 (9,98%)
  2. 2 Jan Krzysztof Kleinszmidt
    11 503 (6,48%)
  3. 3 Marcin Łukasz Dadel
    5 261 (2,96%)
  4. 4 Arkadiusz Wacław Dzierżyński
    1 280 (0,72%)
  5. 5 Leszek Jacek Bonna
    13 709 (7,72%)
  6. 6 Iwona Teresa Mielewczyk
    6 076 (3,42%)
  7. 7 Elżbieta Singer
    2 362 (1,33%)
  8. 8 Krystyna Łuczycka
    5 445 (3,07%)
  9. 9 Andrzej Ireneusz Sułkowski
    4 896 (2,76%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Anna Beata Łukaszewicz
    1 237 (0,70%)
  2. 3 Marek Antoni Wójtowicz
    763 (0,43%)
  3. 1 Maciej Tadeusz Kobyliński
    6 486 (3,65%)
  4. 6 Aleksandra Tereszczuk
    427 (0,24%)
  5. 5 Bogusław Atalski
    625 (0,35%)
  6. 9 Dariusz Bogusław Łosin
    783 (0,44%)
  7. 7 Andrzej Gomulski
    616 (0,35%)
  8. 8 Jolanta Maria Wrzesińska-Rożek
    396 (0,22%)
  9. 4 Beata Katarzyna Maciejewska
    1 083 (0,61%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Sebastian Laskowski
    4 137 (2,33%)
  2. 3 Mirosław Robak
    1 182 (0,67%)
  3. 5 Zdzisław Rudnicki
    905 (0,51%)
  4. 8 Irena Barbara Rybarczyk
    1 598 (0,90%)
  5. 2 Stanisław Frankiewicz
    776 (0,44%)
  6. 4 Aleksander Piotr Figurski
    896 (0,50%)
  7. 6 Hanna Regina Starczewska
    512 (0,29%)
  8. 7 Agnieszka Kamila Lipińska
    1 778 (1,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Grzegorz Józef Prondziński
    841 (0,47%)
  2. 1 Zbigniew Maksymilian Wysocki
    1 707 (0,96%)
  3. 6 Anna Liszka
    830 (0,47%)
  4. 4 Anna Magdalena Dołgopoł
    364 (0,20%)
  5. 5 Paweł Przemysław Pokryfka
    287 (0,16%)
  6. 3 Robert Rutkowski
    849 (0,48%)
  7. 7 Marcelina Maria Glińska
    421 (0,24%)
  8. 9 Aneta Katarzyna Bernasiewicz
    297 (0,17%)
  9. 8 Aleksandra Maria Gordziej
    98 (0,06%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Marlena Anna Biernacka
    1 686 (0,95%)
  2. 3 Bogumiła Marek
    1 072 (0,60%)
  3. 7 Maria Kawałko-Sływka
    462 (0,26%)
  4. 1 Czesław Andrzej Elzanowski
    4 655 (2,62%)
  5. 6 Jarosław Andrzej Krzekotowski
    365 (0,21%)
  6. 5 Stanisław Gajek
    1 257 (0,71%)
  7. 9 Izabela Wolanin
    765 (0,43%)
  8. 8 Krzysztof Kazimierz Zieliński
    1 063 (0,60%)
  9. 2 Zbigniew Zdzisław Batko
    3 662 (2,06%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Mirosława Anna Kaczyńska
    7 964 (4,48%)
  2. 1 Sebastian Michał Irzykowski
    16 273 (9,16%)
  3. 6 Monika Tobolska
    3 552 (2,00%)
  4. 5 Zbigniew Rusin
    3 259 (1,83%)
  5. 3 Szymon Jan Malinowski
    4 109 (2,31%)
  6. 9 Jan Kozłowski
    4 674 (2,63%)
  7. 7 Małgorzata Katarzyna Ganżumow
    1 859 (1,05%)
  8. 8 Wioletta Maria Nowińska
    1 797 (1,01%)
  9. 2 Jerzy Barzowski
    9 039 (5,09%)

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krzysztof Szymański
    1 954 (1,10%)
  2. 2 Przemysław Emil Lipski
    622 (0,35%)
  3. 4 Małgorzata Ugorenko
    178 (0,10%)
  4. 3 Roksana Wiktoria Puzio
    346 (0,19%)
  5. 5 Łukasz Stanisław Kosiorek
    342 (0,19%)

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

kandydatliczba głosów

  1. 5 Paweł Lewiński
    730 (0,41%)
  2. 3 Piotr Paliwoda
    698 (0,39%)
  3. 4 Justyna Wrońska
    1 087 (0,61%)
  4. 2 Iwona Dorota Rudnik
    1 095 (0,62%)
  5. 1 Arkadiusz Chudzik
    1 078 (0,61%)

Okręg 2

miasto Gdynia, miasto Sopot, powiat pucki, powiat wejherowski

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 9 Adam Juliusz Władziński
    80 (0,03%)
  2. 3 Piotr Dawid Ciszek
    218 (0,09%)
  3. 1 Krzysztof Jakub Adamski
    1 904 (0,78%)
  4. 4 Monika Agnieszka Stary
    244 (0,10%)
  5. 5 Wojciech Jakub Kłos
    353 (0,14%)
  6. 2 Karolina Haska
    964 (0,39%)
  7. 7 Radosław Piotr Jasiński
    306 (0,13%)
  8. 10 Jagoda Magda Grubba
    848 (0,35%)
  9. 8 Hanna Małgorzata Goworowska-Adamska
    309 (0,13%)
  10. 6 Beata Krystyna Gajewska
    769 (0,31%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Paweł Jerzy Filar
    4 251 (1,74%)
  2. 4 Karolina Justyna Szczygieł
    7 704 (3,15%)
  3. 3 Andrzej Franciszek Struk
    25 479 (10,42%)
  4. 1 Wiesław Zbigniew Byczkowski
    26 147 (10,69%)
  5. 5 Andrzej Bartnicki
    7 459 (3,05%)
  6. 6 Barbara Anna Gierak-Pilarczyk
    5 124 (2,10%)
  7. 8 Ewa Zofia Kruszyńska
    2 196 (0,90%)
  8. 9 Barbara Kinga Marchwicka
    3 048 (1,25%)
  9. 10 Piotr Witold Wittbrodt
    12 047 (4,93%)
  10. 7 Kinga Rozalia Borusewicz
    6 855 (2,80%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Joanna Senyszyn
    12 807 (5,24%)
  2. 2 Stanisław Kazimierz Taube
    1 017 (0,42%)
  3. 3 Urszula Elżbieta Pronobis
    352 (0,14%)
  4. 6 Zdzisław Andrzej Jaroni
    350 (0,14%)
  5. 4 Artur Karol Toeplitz
    250 (0,10%)
  6. 8 Mateusz Marek Mencel
    200 (0,08%)
  7. 10 Andrzej Wawrzyniec Różański
    831 (0,34%)
  8. 7 Katarzyna Anna Kosińska
    383 (0,16%)
  9. 5 Marzanna Irena Ciesielska
    443 (0,18%)
  10. 9 Katarzyna Krystyna Bochentin
    463 (0,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jacek Majcherek
    713 (0,29%)
  2. 9 Maciej Stefan Miazga
    488 (0,20%)
  3. 2 Jan Trzciński
    1 480 (0,61%)
  4. 3 Joanna Maria Olbert
    529 (0,22%)
  5. 1 Anna Błaszczyk
    5 621 (2,30%)
  6. 5 Anna Elżbieta Kurczyńska-Kamińska
    561 (0,23%)
  7. 4 Kamil Regliński
    842 (0,34%)
  8. 6 Dušan-Vladislav Paždjerski
    491 (0,20%)
  9. 7 Małgorzata Teresa Janicka
    546 (0,22%)
  10. 8 Przemysław Barwiński
    355 (0,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Ryszard Wiktor Poznań
    279 (0,11%)
  2. 5 Karolina Hanna Ehrlich
    309 (0,13%)
  3. 6 Krzysztof Jerzy Mudlaff
    540 (0,22%)
  4. 10 Artur Erwin Dziambor
    1 966 (0,80%)
  5. 1 Marcin Grzegorz Kamień
    1 695 (0,69%)
  6. 3 Paweł Kieliński
    456 (0,19%)
  7. 2 Tomasz Stefan Mering
    451 (0,18%)
  8. 9 Katarzyna Orlikowska
    485 (0,20%)
  9. 7 Karolina Elżbieta Ratowska
    307 (0,13%)
  10. 8 Magdalena Maria Kamień
    338 (0,14%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Janusz Bogdan Kupcewicz
    4 951 (2,02%)
  2. 4 Radosław Jan Szatkowski
    1 069 (0,44%)
  3. 3 Jerzy Andrzej Tkaczyk
    2 136 (0,87%)
  4. 5 Elżbieta Gniazdowska
    1 018 (0,42%)
  5. 2 Stanisława Helena Bujanowicz
    2 163 (0,88%)
  6. 7 Anna Mikołajczyk
    469 (0,19%)
  7. 8 Jerzy Wojciech Lewicki
    370 (0,15%)
  8. 10 Dorian Piotr Masłowski
    198 (0,08%)
  9. 6 Krzysztof Stanisław Wetoszka
    129 (0,05%)
  10. 9 Renata Zofia Górska
    884 (0,36%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Aleksandra Helena Jankowska
    8 934 (3,65%)
  2. 4 Kazimierz Klawiter
    14 387 (5,88%)
  3. 7 Bartłomiej Obajtek
    2 274 (0,93%)
  4. 8 Alicja Ewa Malottki
    2 181 (0,89%)
  5. 5 Andrzej Radosław Denis
    3 078 (1,26%)
  6. 3 Adriana Katarzyna Zagrobelna
    2 649 (1,08%)
  7. 1 Roman Witold Dambek
    21 359 (8,73%)
  8. 6 Edyta Witka-Jeżewska
    1 660 (0,68%)
  9. 9 Grzegorz Michał Baran
    2 904 (1,19%)
  10. 10 Aleksander Kozicki
    3 757 (1,54%)

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 5 Paweł Roman Piepiórka
    254 (0,10%)
  2. 6 Krzysztof Ryszard Galiński
    116 (0,05%)
  3. 8 Zuzanna Dominika Trela
    277 (0,11%)
  4. 1 Andrzej Mirosław Kozieł
    1 406 (0,57%)
  5. 3 Izabela Marta Kłeczek
    261 (0,11%)
  6. 4 Michał Maciej Truszkowski
    275 (0,11%)
  7. 2 Michał Piotr Urbaniak
    477 (0,20%)
  8. 7 Kamila Magda Selonka
    250 (0,10%)

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Adam Jan Lis
    701 (0,29%)
  2. 4 Tadeusz Wróblewski
    329 (0,13%)
  3. 3 Joanna Krysiak
    488 (0,20%)
  4. 1 Małgorzata Joanna Wójcik
    1 363 (0,56%)
  5. 5 Krystyna Rosowska
    244 (0,10%)
  6. 7 Anna Jasińska
    764 (0,31%)
  7. 6 Piotr Paszkiewicz
    291 (0,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 3 Ewa Magdalena Danilewicz
    3 400 (1,39%)
  2. 1 Jacek Sochacki
    5 284 (2,16%)
  3. 2 Janusz Marek Bocian
    2 555 (1,04%)
  4. 4 Ewa Karolina Włodarczyk
    3 229 (1,32%)
  5. 5 Anna Milczarek
    4 142 (1,69%)

Okręg 3

miasto Gdańsk

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Monika Joanna Kamrowska
    313 (0,15%)
  2. 1 Aleksandra Barbara Kulma
    2 050 (0,99%)
  3. 2 Łukasz Michał Boniecki
    388 (0,19%)
  4. 3 Olga Strojny
    398 (0,19%)
  5. 4 Mateusz Michał Piątkowski
    261 (0,13%)
  6. 6 Michał Andrzej Nagiel
    124 (0,06%)
  7. 8 Maciej Piotr Ostrowski
    206 (0,10%)
  8. 7 Ewa Irena Gromada
    243 (0,12%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mieczysław Emil Struk
    67 569 (32,62%)
  2. 2 Hanna Maria Zych-Cisoń
    10 216 (4,93%)
  3. 6 Grzegorz Andrzej Grzelak
    8 092 (3,91%)
  4. 7 Leszek Michał Pochroń-Frankowski
    2 535 (1,22%)
  5. 4 Jacek Karol Bendykowski
    6 550 (3,16%)
  6. 3 Paweł Jan Kasprzyk
    4 434 (2,14%)
  7. 8 Agnieszka Daria Kapała-Sokalska
    7 207 (3,48%)
  8. 5 Dobrawa Morzyńska
    5 249 (2,53%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Elżbieta Alfreda Markowska
    2 788 (1,35%)
  2. 5 Jan Gajdel
    165 (0,08%)
  3. 4 Anna Patrycja Hoczyk
    358 (0,17%)
  4. 2 Agnieszka Karina Mionskowska
    459 (0,22%)
  5. 3 Krzysztof Włodzimierz Andruszkiewicz
    867 (0,42%)
  6. 6 Waldemar Sopek
    483 (0,23%)
  7. 8 Franciszek Józef Potulski
    2 020 (0,98%)
  8. 7 Maria Teresa Bąk
    306 (0,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Romuald Michał Piekarski
    793 (0,38%)
  2. 5 Alina Maria Adamowicz
    698 (0,34%)
  3. 6 Aleksandra Maria Konczal
    598 (0,29%)
  4. 1 Zofia Małgorzata Pomirska
    4 094 (1,98%)
  5. 2 Katarzyna Prusik
    1 380 (0,67%)
  6. 4 Zenon Feliks Miller
    418 (0,20%)
  7. 7 Damian Blok
    657 (0,32%)
  8. 8 Janusz Karc
    406 (0,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Monika Żaneta Wysocka
    455 (0,22%)
  2. 1 Sylwester Zbigniew Pruś
    2 242 (1,08%)
  3. 3 Daniel Jan Borczyk
    167 (0,08%)
  4. 6 Kamila Anna Michalska
    189 (0,09%)
  5. 5 Jolanta Maria Krzywkowska
    107 (0,05%)
  6. 8 Maksym Zyskowski
    120 (0,06%)
  7. 7 Natalia Edyta Chmielewicz
    128 (0,06%)
  8. 4 Paweł Krystian Ostrowski
    196 (0,09%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Małgorzata Rybakowska
    210 (0,10%)
  2. 7 Marianna Grahn
    56 (0,03%)
  3. 6 Małgorzata Maria Kłos
    232 (0,11%)
  4. 8 Andrzej Młot
    234 (0,11%)
  5. 1 Wojciech Wiesław Przybylski
    676 (0,33%)
  6. 3 Wojciech Henryk Szwejk
    154 (0,07%)
  7. 2 Aneta Maria Borkowska
    683 (0,33%)
  8. 5 Kazimierz Andrzej Derdowski
    94 (0,05%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Danuta Teresa Sikora
    5 612 (2,71%)
  2. 7 Jarosław Józef Iwaszkiewicz
    1 488 (0,72%)
  3. 2 Karol Roman Guzikiewicz
    9 624 (4,65%)
  4. 5 Maciej Zbigniew Merkisz
    655 (0,32%)
  5. 1 Anna Teresa Gwiazda
    29 736 (14,36%)
  6. 6 Teresa Komosa
    1 507 (0,73%)
  7. 8 Sławomir Krzysztof Kizer
    1 015 (0,49%)
  8. 3 Wojciech Helmin
    3 070 (1,48%)

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 3 Piotr Jan Błaszkowski
    372 (0,18%)
  2. 6 Grzegorz Mateusz Nowak
    131 (0,06%)
  3. 2 Artur Krzysztof Zienkiewicz
    382 (0,18%)
  4. 8 Krystyna Halina Zach
    93 (0,04%)
  5. 4 Marcin Malicki
    166 (0,08%)
  6. 1 Anna Maria Kołakowska
    2 286 (1,10%)
  7. 5 Małgorzata Róża Łangowska
    159 (0,08%)
  8. 7 Jakub Szymon Goździewski
    55 (0,03%)

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

kandydatliczba głosów

  1. 6 Aleksandra Maria Świeczkowska
    255 (0,12%)
  2. 7 Magdalena Maria Popowska
    427 (0,21%)
  3. 2 Krystyna Dorota Ejsmont
    776 (0,37%)
  4. 5 Roman Waldemar Baprawski
    72 (0,03%)
  5. 1 Marek Przemysław Weryszko
    812 (0,39%)
  6. 4 Karol Liliana López-Valero
    589 (0,28%)
  7. 3 Igor Skórzybót
    242 (0,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 5 Jan Zdzisław Morzy
    301 (0,15%)
  2. 6 Jakub Wojciech Zajder
    962 (0,46%)
  3. 2 Magdalena Ewa Nieciecka
    1 301 (0,63%)
  4. 1 Anna Maria Zalewska
    5 353 (2,58%)
  5. 3 Urszula Mikołajun
    783 (0,38%)
  6. 4 Jacek Filasek
    619 (0,30%)

Okręg 4

powiat kartuski, powiat kościerski, powiat gdański, powiat starogardzki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Anna Górska
    1 889 (1,08%)
  2. 2 Jacek Ignacy Słupecki
    435 (0,25%)
  3. 4 Leszek Grzegorz Chmara
    250 (0,14%)
  4. 5 Anna Zajączkowska
    474 (0,27%)
  5. 3 Aleksandra Grażyna Cacha
    144 (0,08%)
  6. 8 Stanisław Marek Głąbiński
    108 (0,06%)
  7. 7 Jagoda Maria Kościelniak
    187 (0,11%)
  8. 6 Maciej Leczkowski
    194 (0,11%)
  9. 9 Katarzyna Iwona Vitkovska
    264 (0,15%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Sylwia Justyna Laskowska-Bobula
    5 593 (3,21%)
  2. 4 Rafał Marek Neumann
    5 079 (2,91%)
  3. 5 Marzena Halina Barton
    2 420 (1,39%)
  4. 1 Ryszard Jan Świlski
    24 180 (13,87%)
  5. 6 Grzegorz Tomasz Świtała
    2 881 (1,65%)
  6. 9 Danuta Bogumiła Rek
    9 529 (5,46%)
  7. 8 Agnieszka Katarzyna Ciesielska
    1 985 (1,14%)
  8. 7 Hanna Ewa Bylińska
    1 231 (0,71%)
  9. 3 Paweł Trawicki
    4 019 (2,30%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Władysław Andrzej Krugły
    193 (0,11%)
  2. 1 Edmund Kazimierz Stachowicz
    5 329 (3,06%)
  3. 2 Barbara Grażyna Kawińska
    505 (0,29%)
  4. 6 Grażyna Ewa Damps
    589 (0,34%)
  5. 5 Stanisław Andrzej Rudziński
    293 (0,17%)
  6. 4 Alina Nakielska
    657 (0,38%)
  7. 8 Sara Paula Mocarska
    181 (0,10%)
  8. 7 Grzegorz Jóźwik
    241 (0,14%)
  9. 9 Grażyna Teresa Czubala
    523 (0,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 6 Kaja Katarzyna Dyszelewska
    412 (0,24%)
  2. 3 Daniel Zydek
    860 (0,49%)
  3. 5 Joanna Helena Kowalczyk
    1 116 (0,64%)
  4. 4 Sylwia Joanna Izydorczyk
    558 (0,32%)
  5. 1 Tomasz Piotr Narożnik
    3 338 (1,91%)
  6. 2 Jarosław Guss
    679 (0,39%)
  7. 7 Anna Kiraga
    583 (0,33%)
  8. 9 Beniamin Dawid Orland
    662 (0,38%)
  9. 8 Regina Marta Hirsz-Rompa
    569 (0,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Iwona Gabriela Świeczkowska
    507 (0,29%)
  2. 4 Łukasz Jakubek
    651 (0,37%)
  3. 3 Alicja Kotłowska
    910 (0,52%)
  4. 1 Michał Dyszer
    1 455 (0,83%)
  5. 2 Arkadiusz Krzysztof Świeczkowski
    547 (0,31%)
  6. 6 Krzysztof Michalski
    402 (0,23%)
  7. 7 Paulina Anna Wyczlińska
    252 (0,14%)
  8. 9 Danuta Maria Kamień
    366 (0,21%)
  9. 8 Szymon Kacper Stachowiak
    508 (0,29%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Dariusz Franciszek Męczykowski
    14 998 (8,60%)
  2. 2 Lucyna Kinga Herold-Wąs
    8 083 (4,64%)
  3. 6 Janina Maria Dąbek-Stobierska
    327 (0,19%)
  4. 3 Tomasz Dorniak
    2 446 (1,40%)
  5. 5 Leszek Michalak
    478 (0,27%)
  6. 4 Maria Jolanta Daszkiewicz
    597 (0,34%)
  7. 7 Czesław Cichocki
    1 088 (0,62%)
  8. 9 Bogdan Jan Kurecki
    827 (0,47%)
  9. 8 Alina Barbara Radowska
    473 (0,27%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 8 Ryszard Stanisław Jędrzejczak
    1 176 (0,67%)
  2. 1 Piotr Mariusz Karczewski
    26 146 (14,99%)
  3. 7 Zbigniew Marian Zgaiński
    517 (0,30%)
  4. 4 Piotr Roman Zwara
    5 797 (3,32%)
  5. 2 Sylwia Ewa Leyk
    4 881 (2,80%)
  6. 3 Magdalena Joanna Sroka
    9 689 (5,56%)
  7. 5 Anna Magdalena Kempa
    4 151 (2,38%)
  8. 6 Marek Jerzy Fanslau
    2 160 (1,24%)
  9. 9 Olena Pilkiewicz
    1 591 (0,91%)

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 2 Karolina Monika Ebertowska
    611 (0,35%)
  2. 1 Dawid Stanisław Winiarski
    1 151 (0,66%)
  3. 3 Mateusz Michał Lemka
    307 (0,18%)
  4. 5 Bartłomiej Wojciech Głowacki
    293 (0,17%)
  5. 4 Beata Katarzyna Goździewska
    191 (0,11%)

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mirosław Józef Górski
    945 (0,54%)
  2. 2 Joanna Zofia Baum
    348 (0,20%)
  3. 5 Renata Maria Wangler
    225 (0,13%)
  4. 3 Marek Aleksander Wensierski
    274 (0,16%)
  5. 4 Iwona Tatarek
    486 (0,28%)
  6. 6 Tadeusz Jabłoński
    370 (0,21%)

Okręg 5

powiat tczewski, powiat nowodworski, powiat malborski, powiat sztumski, powiat kwidzyński

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Mateusz Paweł Lipowicz
    205 (0,17%)
  2. 1 Szymon Tomasz Andrzejewski
    782 (0,66%)
  3. 2 Sara Maria Prussak
    375 (0,32%)
  4. 5 Jacek Jędrzejczyk
    340 (0,29%)
  5. 6 Zofia Marianna Pilecka
    323 (0,27%)
  6. 7 Wojciech Hryniewski
    295 (0,25%)
  7. 4 Violetta Barbara Martela
    282 (0,24%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Joanna Dulska
    1 681 (1,41%)
  2. 5 Mariusz Śledź
    3 318 (2,79%)
  3. 7 Anita Monika Czarniecka
    2 826 (2,38%)
  4. 4 Monika Emilia Sobczyńska
    3 282 (2,76%)
  5. 1 Zenon Jerzy Odya
    16 401 (13,79%)
  6. 2 Ewa Maria Marcińska
    3 346 (2,81%)
  7. 3 Jerzy Kozdroń
    7 292 (6,13%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 4 Krystyna Mocarska
    994 (0,84%)
  2. 3 Aleksander Marian Kirszenstein
    951 (0,80%)
  3. 2 Marzena Justyna Jaroszewska
    1 845 (1,55%)
  4. 1 Andrzej Stanisław Śnieg
    7 881 (6,63%)
  5. 5 Zbigniew Jan Michałek
    2 095 (1,76%)
  6. 7 Adam Karaś
    1 229 (1,03%)
  7. 6 Aleksandra Izabela Walejko
    319 (0,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jolanta Ewa Rodziewicz-Klawińska
    600 (0,50%)
  2. 3 Mateusz Stopka
    1 074 (0,90%)
  3. 6 Agnieszka Jankowska
    833 (0,70%)
  4. 1 Allan Leon Szałabski
    1 585 (1,33%)
  5. 5 Stanisław Leszek Ptak
    772 (0,65%)
  6. 4 Magdalena Maria Paczkowska
    986 (0,83%)
  7. 7 Jerzy Luty
    1 306 (1,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Krystian Preiss
    687 (0,58%)
  2. 6 Magdalena Stupkiewicz
    290 (0,24%)
  3. 5 Lidia Chylińska
    985 (0,83%)
  4. 4 Sławomir Michał Andrzejewski
    416 (0,35%)
  5. 3 Szymon Piotr Tecław
    434 (0,36%)
  6. 7 Marta Gurbowicz
    387 (0,33%)
  7. 1 Marcin Piotr Krzywkowski
    1 155 (0,97%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Urszula Komosińska
    758 (0,64%)
  2. 2 Maria Urszula Pawłowska
    2 742 (2,31%)
  3. 7 Tadeusz Biliński
    1 207 (1,01%)
  4. 5 Ryszard Rabeszko
    481 (0,40%)
  5. 6 Beata Maria Warsińska
    558 (0,47%)
  6. 1 Józef Leon Sarnowski
    8 965 (7,54%)
  7. 3 Tomasz Świerczek
    2 147 (1,81%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Zuzanna Iga Stec
    2 444 (2,05%)
  2. 1 Arwid Marek Żebrowski
    11 503 (9,67%)
  3. 2 Wojciech Norbert Szramowski
    3 733 (3,14%)
  4. 4 Ewelina Maria Pałubicka
    2 796 (2,35%)
  5. 3 Marta Cymańska
    7 338 (6,17%)
  6. 6 Jan Antoni Wieczorek
    2 052 (1,73%)
  7. 7 Andrzej Semborowski
    2 433 (2,05%)

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marcin Wojciech Ugorenko
    512 (0,43%)
  2. 4 Sylwia Katarzyna Sugier
    170 (0,14%)
  3. 3 Magdalena Jadwiga Piepiórka
    426 (0,36%)
  4. 2 Marcin Stanisław Landowski
    511 (0,43%)
  5. 5 Patryk Bogdan Górecki
    340 (0,29%)
  6. 6 Krystyna Teresa Kosiorek
    247 (0,21%)

Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

Wideo

Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

Najczęściej komentowane

Polecamy

MISTRZOWIE AGRO Przyjmujemy zgłoszenia

MISTRZOWIE AGRO Przyjmujemy zgłoszenia

MISTRZOWIE MOTORYZACJI. Głosowanie zakończone!

MISTRZOWIE MOTORYZACJI. Głosowanie zakończone!

Najczęściej czytane