Wyniki wyborów 2018 do sejmiku województwa - Świętokrzyskie

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

powiaty: sandomierski, opatowski, ostrowiecki, staszowski

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Arkadiusz Bąk
    9 522 (7,21%)
  2. 2 Andrzej Swajda
    6 508 (4,93%)
  3. 3 Izydor Bronisław Grabowski
    4 033 (3,06%)
  4. 4 Maria Janina Adamczyk
    1 258 (0,95%)
  5. 6 Małgorzata Maria Żugaj
    1 907 (1,44%)
  6. 7 Krystyna Socha
    1 137 (0,86%)
  7. 5 Ewelina Janina Bień
    4 475 (3,39%)
  8. 8 Mirosław Władysław Adamek
    2 046 (1,55%)
  9. 9 Marek Władysław Szczepanik
    1 907 (1,44%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Magdalena Anna Zieleń
    6 593 (4,99%)
  2. 3 Paweł Jerzy Krakowiak
    6 372 (4,83%)
  3. 4 Marek Strzała
    8 238 (6,24%)
  4. 5 Anna Rolak
    2 458 (1,86%)
  5. 6 Ewa Barbara Kondek
    3 625 (2,75%)
  6. 7 Anna Kowalczyk
    2 014 (1,53%)
  7. 9 Dorota Ewa Stępień-Zając
    3 790 (2,87%)
  8. 8 Robert Pytka
    3 104 (2,35%)
  9. 1 Marek Jan Jońca
    15 196 (11,51%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Sławomir Janusz Szczykutowicz
    75 (0,06%)
  2. 4 Wiesław Kot
    320 (0,24%)
  3. 1 Sławomir Kukuła
    166 (0,13%)
  4. 3 Bogumiła Krystyna Małkiewicz
    83 (0,06%)
  5. 6 Maria Anna Sadkowska
    88 (0,07%)
  6. 8 Ryszard Adam Mazur
    260 (0,20%)
  7. 7 Adam Krzysztof Potocki
    249 (0,19%)
  8. 5 Teresa Ewa Fudalewska
    78 (0,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 6 Piotr Andrzej Pawlik
    126 (0,10%)
  2. 4 Marta Kamila Bukłat
    110 (0,08%)
  3. 1 Robert Mariusz Głodek
    515 (0,39%)
  4. 3 Martyna Agnieszka Polit
    230 (0,17%)
  5. 5 Agnieszka Kędra
    175 (0,13%)
  6. 7 Mateusz Maciej Tomczyk
    248 (0,19%)
  7. 2 Piotr Żyłka
    735 (0,56%)

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 4 Angelika Lena Bant
    130 (0,10%)
  2. 2 Dominika Maria Wilczyńska
    156 (0,12%)
  3. 3 Zbigniew Jan Kozieł
    186 (0,14%)
  4. 1 Bartosz Piotr Tomczyk
    591 (0,45%)
  5. 5 Kamil Łukasz Wykrota
    80 (0,06%)
  6. 8 Bernadetta Gabriela Reimus
    51 (0,04%)
  7. 7 Karol Konrad Zamieczyński
    30 (0,02%)
  8. 6 Patrycja Kozieł
    141 (0,11%)
  9. 9 Zbigniew Janusz Marczewski
    99 (0,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Katarzyna Bińczak
    1 716 (1,30%)
  2. 2 Dariusz Socha
    1 035 (0,78%)
  3. 6 Lidia Sulicka-Tworek
    350 (0,27%)
  4. 4 Krzysztof Szymon Tłuścik
    263 (0,20%)
  5. 5 Paulina Piwowarczyk
    240 (0,18%)
  6. 3 Łukasz Maciej Milner
    77 (0,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Grzegorz Andrzej Krysa
    1 326 (1,00%)
  2. 1 Jadwiga Elżbieta Szewczyk
    2 008 (1,52%)
  3. 5 Anna Winiarczyk
    703 (0,53%)
  4. 4 Marcin Aleksander Rejmer
    236 (0,18%)
  5. 3 Janusz Podsiadło
    1 026 (0,78%)
  6. 6 Maciej Żaliński
    299 (0,23%)
  7. 7 Justyna Aleksandra Małysa
    373 (0,28%)
  8. 8 Agnieszka Anna Utnik
    563 (0,43%)
  9. 9 Jacek Wójcicki
    811 (0,61%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 8 Kamil Filip Klamczyński
    252 (0,19%)
  2. 7 Zbigniew Żabicki
    263 (0,20%)
  3. 4 Ilona Magdalena Sornat
    177 (0,13%)
  4. 2 Mateusz Dawid Domagała
    1 004 (0,76%)
  5. 3 Karolina Elżbieta Wypych
    272 (0,21%)
  6. 1 Monika Jedynak
    1 410 (1,07%)
  7. 5 Beata Elżbieta Kościelniak
    210 (0,16%)
  8. 6 Łukasz Gruszka
    503 (0,38%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Józef Bryk
    1 299 (0,98%)
  2. 1 Grigor Szaginian
    8 135 (6,16%)
  3. 3 Iwona Katarzyna Marczak
    745 (0,56%)
  4. 2 Paweł Ksawery Zalewski
    2 660 (2,02%)
  5. 5 Ewa Kwiatkowska
    1 219 (0,92%)
  6. 6 Norbert Krzystanek
    537 (0,41%)
  7. 8 Ewa Marta Rolecka
    619 (0,47%)
  8. 7 Katarzyna Kijewska
    302 (0,23%)
  9. 9 Rafał Marian Buczkowski
    525 (0,40%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 6 Ignacy Tadeusz Szpernal
    162 (0,12%)
  2. 7 Agnieszka Aneta Rędziak
    320 (0,24%)
  3. 1 Jerzy Andrzej Jaskiernia
    4 417 (3,35%)
  4. 2 Józef Grabowski
    3 403 (2,58%)
  5. 3 Adrian Tomasz Fulara
    342 (0,26%)
  6. 4 Grażyna Krawętkowska
    345 (0,26%)
  7. 5 Blanka Żelazowska
    408 (0,31%)

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Kinga Ewa Bakalarska
    221 (0,17%)
  2. 3 Alicja Małgorzata Lisiak
    130 (0,10%)
  3. 6 Piotr Tatarata
    366 (0,28%)
  4. 1 Jędrzej Pieńkowski
    273 (0,21%)
  5. 4 Maria Grażyna Skrzypczak-Pyrzyńska
    80 (0,06%)
  6. 5 Krzysztof Ryszard Kalinowski
    97 (0,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KANDYDATKI NA RADNĄ SEJMIKU WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO AGNIESZKI JĘDRZEJEWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Agnieszka Katarzyna Jędrzejewska
    546 (0,41%)
  2. 3 Łukasz Radosław Ziarko
    137 (0,10%)
  3. 2 Karolina Olech
    236 (0,18%)
  4. 4 Hubert Wojciech Danek
    55 (0,04%)
  5. 5 Barbara Danek
    195 (0,15%)

Okręg 2

powiaty: starachowicki, skarżyski, konecki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Agata Binkowska
    5 589 (5,34%)
  2. 1 Wiesław Zbigniew Stępień
    3 088 (2,95%)
  3. 4 Krzysztof Charemski
    1 154 (1,10%)
  4. 6 Bernarda Piwowar
    723 (0,69%)
  5. 5 Beata Fidor
    1 077 (1,03%)
  6. 8 Andrzej Sebastian Brzeziński
    1 457 (1,39%)
  7. 7 Marcin Adam Pocheć
    1 086 (1,04%)
  8. 3 Jerzy Zbigniew Materek
    5 117 (4,89%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Agnieszka Dorota Buras
    5 780 (5,52%)
  2. 4 Jan Piotr Wzorek
    2 913 (2,78%)
  3. 2 Andrzej Piotr Pruś
    8 955 (8,56%)
  4. 1 Mariusz Marek Gosek
    8 561 (8,18%)
  5. 3 Waldemar Krzysztof Wrona
    6 411 (6,13%)
  6. 6 Aneta Wiśniewska
    2 001 (1,91%)
  7. 7 Urszula Przygodzka
    2 733 (2,61%)
  8. 8 Marcin Piotr Piętak
    5 430 (5,19%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Klaudia Róża Brzezińska
    103 (0,10%)
  2. 1 Katarzyna Anna Madejska
    346 (0,33%)
  3. 3 Piotr Wojciech Duda
    363 (0,35%)
  4. 4 Jan Gustaw Grudniewski
    118 (0,11%)
  5. 5 Katarzyna Zofia Mikulska
    159 (0,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Bogdan Prasał
    125 (0,12%)
  2. 3 Jadwiga Maria Milczuszek
    148 (0,14%)
  3. 6 Piotr Krzysztof Dwojak
    184 (0,18%)
  4. 2 Łukasz Świstak
    311 (0,30%)
  5. 4 Elżbieta Izabela Piętak
    185 (0,18%)
  6. 1 Julia Polakowska
    712 (0,68%)

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 3 Paulina Emilia Stanecka
    131 (0,13%)
  2. 4 Jacek Andrzej Orczyk
    125 (0,12%)
  3. 2 Tomasz Pocheć
    235 (0,22%)
  4. 1 Łukasz Sylwester Wilczyński
    744 (0,71%)
  5. 5 Martyna Kozieł
    126 (0,12%)
  6. 6 Bożena Elżbieta Bochyńska-Kaźmierczyk
    39 (0,04%)
  7. 8 Krzysztof Stanisław Wasik
    104 (0,10%)
  8. 7 Ewa Strzelec
    287 (0,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY

kandydatliczba głosów

  1. 2 Karol Zdzisław Kępa
    307 (0,29%)
  2. 1 Elżbieta Krystyna Kosztowniak
    1 025 (0,98%)
  3. 5 Dariusz Grzegorz Adamski
    302 (0,29%)
  4. 3 Rafał Stanisław Brzoza
    204 (0,19%)
  5. 4 Anna Sylwia Kowalczyk-Szproch
    190 (0,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Sławomir Jan Dąbrowski
    791 (0,76%)
  2. 7 Janina Zofia Gołacka
    176 (0,17%)
  3. 4 Małgorzata Paprot
    505 (0,48%)
  4. 6 Edyta Szewczyk
    463 (0,44%)
  5. 2 Daniel Krystian Ołownia
    757 (0,72%)
  6. 5 Łukasz Rutka
    344 (0,33%)
  7. 3 Marzena Katarzyna Święcicka
    603 (0,58%)
  8. 1 Marek Tadeusz Ciuraszkiewicz
    1 460 (1,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 2 Artur Kołodziej
    421 (0,40%)
  2. 1 Iwona Klimorowska
    762 (0,73%)
  3. 8 Wiesław Jan Ginał
    132 (0,13%)
  4. 7 Angelika Milena Pacak
    327 (0,31%)
  5. 3 Małgorzata Gruszka
    440 (0,42%)
  6. 5 Wioleta Monika Stokłuska
    164 (0,16%)
  7. 6 Łukasz Stępień
    618 (0,59%)
  8. 4 Agnieszka Pluta
    807 (0,77%)

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Elżbieta Cecylia Dul
    297 (0,28%)
  2. 6 Tomasz Sorbian
    262 (0,25%)
  3. 5 Regina Wrzeszcz
    135 (0,13%)
  4. 2 Janusz Kazimierz Jeżyński
    81 (0,08%)
  5. 3 Damian Mateusz Godlewski
    148 (0,14%)
  6. 4 Waleria Czesława Kaczmarska
    109 (0,10%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Mirosław Emilian Gęborek
    3 706 (3,54%)
  2. 2 Piotr Paweł Banasik
    1 447 (1,38%)
  3. 1 Jan Sławomir Maćkowiak
    9 204 (8,80%)
  4. 4 Agnieszka Joanna Czarnecka
    1 031 (0,99%)
  5. 6 Wojciech Kurek
    569 (0,54%)
  6. 5 Beata Magdalena Sikorska
    616 (0,59%)
  7. 8 Marcin Głowacki
    578 (0,55%)
  8. 7 Urszula Bożena Sułek
    810 (0,77%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Andrzej Skrętek
    530 (0,51%)
  2. 4 Joanna Małgorzata Jakubowska
    537 (0,51%)
  3. 3 Izabela Olimpia Wesołowska
    408 (0,39%)
  4. 5 Barbara Gąszcz
    237 (0,23%)
  5. 8 Paulina Tersa
    261 (0,25%)
  6. 6 Jarosław Skuza
    202 (0,19%)
  7. 7 Ilona Aleksandra Bogdalczyk
    40 (0,04%)
  8. 1 Andrzej Jan Szejna
    4 819 (4,61%)

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 4 Justyna Agata Suchocka
    168 (0,16%)
  2. 2 Marta Dulęba
    294 (0,28%)
  3. 1 Łukasz Maciej Kosmala
    534 (0,51%)
  4. 3 Marcin Kamil Orzechowski
    133 (0,13%)
  5. 5 Michał Adam Sińczak
    65 (0,06%)

Okręg 3

powiaty: kielecki, miasto Kielce

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 11 Janusz Zbigniew Marszycki
    238 (0,13%)
  2. 6 Marcin Kazimierz Pasiarski
    621 (0,35%)
  3. 7 Magdalena Tusień-Kuzka
    1 076 (0,60%)
  4. 9 Justyna Iwona Fiuk
    314 (0,17%)
  5. 12 Renata Teresa Segiecińska
    1 009 (0,56%)
  6. 10 Ilona Agnieszka Świercz
    510 (0,28%)
  7. 8 Alina Teresa Kmiecicka
    257 (0,14%)
  8. 3 Małgorzata Maria Stanioch
    3 249 (1,81%)
  9. 4 Jacek Tomasz Kowalczyk
    2 610 (1,45%)
  10. 1 Piotr Bogusław Żołądek
    12 232 (6,80%)
  11. 2 Grzegorz Andrzej Gałuszka
    5 954 (3,31%)
  12. 5 Ireneusz Stanisław Żak
    1 838 (1,02%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Grzegorz Piotr Banaś
    7 416 (4,12%)
  2. 2 Mieczysław Gębski
    7 485 (4,16%)
  3. 3 Renata Urszula Janik
    9 849 (5,47%)
  4. 1 Elżbieta Śreniawska
    19 782 (10,99%)
  5. 11 Marcin Adam Zawierucha
    1 806 (1,00%)
  6. 4 Robert Antoni Frey
    1 382 (0,77%)
  7. 9 Grażyna Elżbieta Majchrzak
    1 243 (0,69%)
  8. 5 Jacek Michalski
    3 211 (1,78%)
  9. 7 Barbara Urszula Czerwińska
    4 045 (2,25%)
  10. 8 Stanisław Szyszkowski
    1 519 (0,84%)
  11. 6 Maria Krystyna Gadawska
    4 853 (2,70%)
  12. 12 Janusz Adam Koza
    8 342 (4,64%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 3 Stanisław Malak
    49 (0,03%)
  2. 1 Jan Cieślak
    229 (0,13%)
  3. 2 Paulina Pala
    239 (0,13%)
  4. 4 Katarzyna Patrycja Baradziej
    64 (0,04%)
  5. 5 Edward Zbroszczyk
    413 (0,23%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Rafał Stando
    283 (0,16%)
  2. 2 Łukasz Roman Bukłat
    334 (0,19%)
  3. 4 Patrycja Barbara Mazur
    406 (0,23%)
  4. 11 Sławomir Krystian Lech
    172 (0,10%)
  5. 1 Mateusz Kamil Iwan
    2 087 (1,16%)
  6. 5 Adrian Dariusz Wojsa
    238 (0,13%)
  7. 6 Karol Radosław Dąbrowski
    234 (0,13%)
  8. 7 Kinga Barbara Rusin
    383 (0,21%)
  9. 8 Małgorzata Ewa Rajfura
    205 (0,11%)
  10. 10 Anna Alina Kasza
    243 (0,14%)
  11. 9 Paweł Ryszard Gołąbek
    257 (0,14%)

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 3 Dorota Maria Wilczyńska
    140 (0,08%)
  2. 10 Karol Miernik
    116 (0,06%)
  3. 5 Barbara Walentyna Leżańska
    73 (0,04%)
  4. 1 Mariola Nina Piasecka-Leydo
    551 (0,31%)
  5. 2 Rafał Wasik
    288 (0,16%)
  6. 4 Paweł Dariusz Błaut
    145 (0,08%)
  7. 11 Joanna Małgorzata Machynia
    55 (0,03%)
  8. 7 Magdalena Izabela Zamieczyńska
    46 (0,03%)
  9. 8 Kamil Bartosz Kozieł
    104 (0,06%)
  10. 12 Antoni Bolesław Nowak
    78 (0,04%)
  11. 6 Łukasz Szczepan Ospara
    81 (0,05%)
  12. 9 Małgorzata Zamojska
    69 (0,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY

kandydatliczba głosów

  1. 7 Izabela Krystyna Buszewicz
    482 (0,27%)
  2. 3 Zofia Teresa Vahlberg
    368 (0,20%)
  3. 5 Wioleta Jończyk
    1 586 (0,88%)
  4. 1 Danuta Krystyna Papaj
    7 868 (4,37%)
  5. 2 Grzegorz Maciej Świercz
    5 012 (2,78%)
  6. 4 Hubert Żerniak
    326 (0,18%)
  7. 10 Piotr Patryk Rogula
    555 (0,31%)
  8. 6 Jakub Karol Kotula
    353 (0,20%)
  9. 9 Paweł Karol Soboń
    1 065 (0,59%)
  10. 11 Grzegorz Maciągowski
    620 (0,34%)
  11. 8 Paweł Szymon Strząbała
    903 (0,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Magdalena Izabela Fogiel-Litwinek
    3 660 (2,03%)
  2. 3 Aneta Karina Bernat
    577 (0,32%)
  3. 2 Marcin Rafał Bugajski
    1 297 (0,72%)
  4. 9 Agnieszka Jolanta Piwowar
    481 (0,27%)
  5. 4 Barbara Detka
    595 (0,33%)
  6. 7 Jan Robert Kobyłecki
    286 (0,16%)
  7. 6 Robert Daniel Banasik
    423 (0,24%)
  8. 5 Piotr Tomasz Gołacki
    306 (0,17%)
  9. 8 Lucyna Anna Bąk
    483 (0,27%)
  10. 11 Adrian Leszek Tomczyk
    238 (0,13%)
  11. 12 Grzegorz Gwóźdź
    662 (0,37%)
  12. 10 Katarzyna Anna Fugiel-Bilinkin
    225 (0,13%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 2 Monika Edyta Gorzelak
    539 (0,30%)
  2. 4 Anna Papka
    317 (0,18%)
  3. 6 Agata Wawrzeńczyk
    367 (0,20%)
  4. 5 Damian Michał Kończak
    162 (0,09%)
  5. 10 Wiesława Józefa Zapała
    264 (0,15%)
  6. 9 Tomasz Jan Szwarc
    314 (0,17%)
  7. 8 Ewa Monika Dyczkowska
    163 (0,09%)
  8. 1 Stanisław Skuza
    934 (0,52%)
  9. 3 Grzegorz Grudzień
    500 (0,28%)
  10. 7 Norbert Zdzisław Mańka
    180 (0,10%)
  11. 12 Martyna Kosela
    512 (0,28%)
  12. 11 Karol Paweł Januchta
    227 (0,13%)

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

kandydatliczba głosów

  1. 7 Małgorzata Anna Lepucka
    193 (0,11%)
  2. 6 Kamil Wójcik
    321 (0,18%)
  3. 3 Dorota Ewa Nazary
    136 (0,08%)
  4. 2 Łukasz Witold Misiuna
    203 (0,11%)
  5. 5 Marta Grażyna Ekielska
    88 (0,05%)
  6. 4 Norbert Szabłowski
    103 (0,06%)
  7. 1 Renata Stefania Ekielska-Rudeńska
    241 (0,13%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Lucjan Marek Pietrzczyk
    4 645 (2,58%)
  2. 1 Mateusz Jan Żukowski
    5 568 (3,09%)
  3. 3 Marzena Anna Marczewska
    2 318 (1,29%)
  4. 4 Sławomir Adam Gierada
    5 809 (3,23%)
  5. 6 Karol Misiuda
    637 (0,35%)
  6. 5 Marcin Robert Misiek
    1 076 (0,60%)
  7. 7 Marlena Lidia Sulej
    391 (0,22%)
  8. 8 Małgorzata Teresa Król
    639 (0,36%)
  9. 9 Teresa Dziopa
    469 (0,26%)
  10. 11 Bernadetta Elżbieta Krysztofik
    405 (0,23%)
  11. 10 Włodzimierz Henryk Magdziarz
    628 (0,35%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Henryk Mieczysław Milcarz
    8 483 (4,71%)
  2. 4 Michał Kot
    651 (0,36%)
  3. 5 Irena Surma
    291 (0,16%)
  4. 3 Małgorzata Elżbieta Drogosz
    553 (0,31%)
  5. 2 Ryszard Marek Białacki
    1 756 (0,98%)
  6. 7 Dagmara Aleksandra Zagórska
    230 (0,13%)
  7. 10 Agnieszka Iwona Matysek
    123 (0,07%)
  8. 8 Joanna Izabela Kaleta
    324 (0,18%)
  9. 9 Andrzej Pietrzykowski
    155 (0,09%)
  10. 11 Kamila Katarzyna Sędziejewska
    153 (0,09%)
  11. 12 Marcin Piotr Cedro
    597 (0,33%)
  12. 6 Artur Michał Grela
    258 (0,14%)

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 6 Barbara Olszowy
    155 (0,09%)
  2. 2 Anna Bogumiła Adamczyk
    0 (0%)
  3. 5 Oskar Artur Tracz
    118 (0,07%)
  4. 4 Agnieszka Ewa Szmit-Morze
    135 (0,08%)
  5. 3 Paweł Bronisław Słowik
    104 (0,06%)
  6. 1 Artur Piotr Stefański
    616 (0,34%)

Okręg 4

powiaty: włoszczowski, jędrzejowski, pińczowski, buski, kazimierski

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 6 Renata Ewa Antos
    1 273 (1,05%)
  2. 3 Mieczysław Sas
    5 235 (4,30%)
  3. 5 Bogusława Bożena Wypych
    2 973 (2,44%)
  4. 8 Ilona Maria Modrzewiecka
    693 (0,57%)
  5. 4 Krzysztof Dziekan
    2 117 (1,74%)
  6. 7 Jolanta Dorota Tyjas
    3 651 (3,00%)
  7. 2 Tadeusz Józef Kowalczyk
    3 245 (2,67%)
  8. 1 Adam Sebastian Jarubas
    31 980 (26,29%)
  9. 9 Leszek Jarosław Wawrzyła
    4 213 (3,46%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Artur Marian Konarski
    5 023 (4,13%)
  2. 1 Marek Paweł Bogusławski
    15 368 (12,64%)
  3. 4 Józef Cepil
    3 740 (3,08%)
  4. 2 Maciej Gawin
    7 775 (6,39%)
  5. 5 Elżbieta Katarzyna Kwiecień-Ząbek
    2 349 (1,93%)
  6. 6 Janina Krzypkowska
    1 527 (1,26%)
  7. 8 Agnieszka Małgorzata Koncewicz
    1 485 (1,22%)
  8. 9 Hubert Wacław Przybyszewski
    3 098 (2,55%)
  9. 7 Katarzyna Adriana Chrust
    1 225 (1,01%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Kazimierz Ignacy Krawczyk
    238 (0,20%)
  2. 4 Zbigniew Eugeniusz Mącznik
    50 (0,04%)
  3. 2 Albina Anna Marcinkowska
    83 (0,07%)
  4. 3 Ewelina Kupis
    167 (0,14%)
  5. 5 Piotr Kucharski
    173 (0,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Aleksandra Kamila Gacek
    202 (0,17%)
  2. 2 Mateusz Krzysztof Śliwa
    264 (0,22%)
  3. 6 Karolina Marcelina Mrozik
    62 (0,05%)
  4. 1 Michał Środa
    512 (0,42%)
  5. 4 Ariadna Kinga Ekiert
    66 (0,05%)
  6. 7 Krzysztof Jerzy Tyrała
    73 (0,06%)
  7. 5 Rafał Ryszard Rączka
    95 (0,08%)

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 7 Martyna Anna Kusiak
    40 (0,03%)
  2. 9 Ewa Małgorzata Zuba
    45 (0,04%)
  3. 3 Małgorzata Sabina Morgaś
    115 (0,09%)
  4. 1 Sławomir Aleksander Szarek
    668 (0,55%)
  5. 6 Damian Stanecki
    35 (0,03%)
  6. 8 Tomasz Szymonek
    43 (0,04%)
  7. 2 Maciej Dawid Literacki
    110 (0,09%)
  8. 5 Maria Izabela Kozieł
    94 (0,08%)
  9. 4 Szymon Sadowski
    103 (0,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY

kandydatliczba głosów

  1. 2 Przemysław Chechelski
    541 (0,44%)
  2. 1 Jerzy Edward Trzepatowski
    1 259 (1,04%)
  3. 3 Joanna Janiga-Fostriak
    125 (0,10%)
  4. 4 Piotr Konrad Cempura
    203 (0,17%)
  5. 5 Ewelina Barbara Pawłowska
    157 (0,13%)
  6. 7 Paulina Lidia Kobos
    105 (0,09%)
  7. 6 Łukasz Józef Biały
    717 (0,59%)
  8. 8 Andrzej Kostecki
    360 (0,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Dorota Teresa Jarońska
    1 372 (1,13%)
  2. 4 Paweł Żmuda
    650 (0,53%)
  3. 2 Damian Świątek
    725 (0,60%)
  4. 6 Lidia Maria Krzemińska
    256 (0,21%)
  5. 7 Danuta Zofia Janikowska
    142 (0,12%)
  6. 3 Maria Jolanta Kopeć
    376 (0,31%)
  7. 8 Piotr Stańczyk
    371 (0,31%)
  8. 5 Aneta Janina Kornecka-Cielibała
    311 (0,26%)
  9. 9 Karol Jan Polak
    507 (0,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Edyta Śniegulska
    616 (0,51%)
  2. 3 Paulina Koza
    426 (0,35%)
  3. 9 Małgorzata Dorota Prokop
    305 (0,25%)
  4. 7 Paweł Królikowski
    297 (0,24%)
  5. 8 Paweł Rudny
    103 (0,08%)
  6. 5 Krzysztof Borkowski
    246 (0,20%)
  7. 2 Łukasz Tobiasz Krawiec
    236 (0,19%)
  8. 4 Agnieszka Izabela Turek
    224 (0,18%)
  9. 6 Justyna Małgorzata Otwinowska
    251 (0,21%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Maciej Robert Kmita
    3 382 (2,78%)
  2. 2 Sławomir Jan Marcinkowski
    741 (0,61%)
  3. 4 Agata Dorota Szewczyk-Koral
    488 (0,40%)
  4. 6 Tomasz Piotr Michalski
    335 (0,28%)
  5. 3 Zofia Teresa Jaroszek
    346 (0,28%)
  6. 5 Elżbieta Harabin
    274 (0,23%)
  7. 8 Bolesław Eugeniusz Długosz
    189 (0,16%)
  8. 7 Anna Czesława Sioja
    417 (0,34%)
  9. 9 Ireneusz Dominik Ślusarczyk
    697 (0,57%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Łukasz Adam Kozera
    1 669 (1,37%)
  2. 2 Rafał Piotr Filip
    620 (0,51%)
  3. 3 Leszek Stanisław Huszno
    284 (0,23%)
  4. 5 Ewelina Urszula Golowska
    254 (0,21%)
  5. 4 Magdalena Anna Mazurek
    309 (0,25%)

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Małgorzata Alina Szalińska-Skawińska
    68 (0,06%)
  2. 1 Marzena Angelika Madetko-Słowik
    237 (0,19%)
  3. 2 Zdzisław Stefan Nowalski
    77 (0,06%)
  4. 4 Dariusz Łosin
    72 (0,06%)
  5. 5 Mirosława Łojek
    76 (0,06%)

Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

Wideo

Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

Najczęściej komentowane

Polecamy

MISTRZOWIE AGRO Przyjmujemy zgłoszenia

MISTRZOWIE AGRO Przyjmujemy zgłoszenia

MISTRZOWIE MOTORYZACJI. Głosowanie zakończone!

MISTRZOWIE MOTORYZACJI. Głosowanie zakończone!

Najczęściej czytane