Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Włocławek

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

3 Maja, Aleja Chopina, Bauera, Bechiego, Bednarska, Biskupia, Bojańczyka, Browarna, Brzeska, Brzozowa, Bukowa, Bulwary Marszałka Józefa Piłsudskiego, Chmielna, Cyganka, Gdańska, Jagiellońska, Jesionowa, Jodłowa, Kasprowicza, Kilińskiego, Koszarowa, Kościuszki, Kowalska, Kraszewskiego, Królewiecka, Leszczynowa, Lunewil, Łazienna, Łęgska, Maślana, Matebudy, Mickiewicza, Miedziana, Młynarska, Ogniowa, Okrężna, Okrzei od nr 58 do nr 81, Olszowa, Orla, Orzechowa, Paderewskiego, Piekarska, Plac Biskupa Kozala, Plac Kolanowszczyzna, Plac Kopernika, Plac Staszica, Plac Wolności, Polskiego Czerwonego Krzyża, Polskiej Organizacji Wojskowej, Prymasa Karnkowskiego, Prymasa Wyszyńskiego od nr 1 do nr 8, Przechodnia, Przedmiejska, Pułaskiego, Reja, Reymonta, Rybacka, Rzemieślnicza, Sadowa, Składowa, Słowackiego, Srebrna, Stary Rynek, Stodólna, Strugaczy, Szczęśliwa, Szpichlerna, Świętego Antoniego, Świętego Jana, Targowa, Topolowa, Towarowa, Traugutta, Tumska, Warszawska, Wierzbowa, Wiślana, Wojska Polskiego, Wronia, Zamcza, Zapiecek, Zduńska, Zielony Rynek, Złota, Związków Zawodowych, Żabia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA MACIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Rafał Kurzępa
    213 (2,95%)
  2. 2 Jan Albin Sieraczkiewicz
    87 (1,20%)
  3. 4 Katarzyna Kinga Komorowska
    81 (1,12%)
  4. 3 Anna Jadwiga Grzelak
    44 (0,61%)
  5. 7 Dariusz Paweł Kłosiński
    59 (0,82%)
  6. 6 Małgorzata Augustynowicz
    20 (0,28%)
  7. 5 Andrzej Stanisław Winiarski
    62 (0,86%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAW NA WŁOCŁAWEK

kandydatliczba głosów

  1. 7 Patrycja Żamojtel-Kikolska
    63 (0,87%)
  2. 1 Jakub Władysław Piotrowski
    134 (1,85%)
  3. 4 Aleksandra Elżbieta Ponichtera
    16 (0,22%)
  4. 3 Mariusz Waldemar Kowalewicz
    14 (0,19%)
  5. 5 Ewelina Orenkiewicz-Piskorska
    48 (0,66%)
  6. 6 Dawid Paweł Lewiński
    15 (0,21%)
  7. 2 Elżbieta Antosiak
    77 (1,07%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Dariusz Jaworski
    758 (10,49%)
  2. 2 Piotr Czarnecki
    357 (4,94%)
  3. 3 Sławomira Róża Drabkowska-Gerstenstein
    58 (0,80%)
  4. 4 Andrzej Wiesław Gołębieski
    367 (5,08%)
  5. 5 Małgorzata Katarzyna Markiewicz
    84 (1,16%)
  6. 7 Jerzy Kazimierz Krzemieniewski
    185 (2,56%)
  7. 6 Danuta Lewandowska
    106 (1,47%)

KOMITET WYBORCZY LOKALNI PATRIOCI - GRUPA WŁOCŁAWEK

kandydatliczba głosów

  1. 1 Agnieszka Edyta Szymańska
    43 (0,60%)
  2. 2 Piotr Oskar Krolikowski
    28 (0,39%)
  3. 3 Irena Nieznańska
    14 (0,19%)
  4. 5 Dariusz Paweł Sarniak
    7 (0,10%)
  5. 4 Damian Chrzanowski
    7 (0,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁOCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 2 Halina Ewa Pietrzak
    25 (0,35%)
  2. 3 Jacek Mariusz Kacprzak
    88 (1,22%)
  3. 1 Agnieszka Sowińska
    50 (0,69%)
  4. 7 Anna Banachowska
    27 (0,37%)
  5. 5 Kamil Wojciech Rybicki
    2 (0,03%)
  6. 4 Adrian Krzysztof Urbański
    6 (0,08%)
  7. 6 Joanna Malinowska
    26 (0,36%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁOCŁAWIANIE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Dariusz Wesołowski
    245 (3,39%)
  2. 2 Monika Grzanka
    163 (2,26%)
  3. 3 Anna Monika Przekwas-Dankowska
    68 (0,94%)
  4. 4 Marcin Piotrowski
    106 (1,47%)
  5. 5 Cezary Majewski
    19 (0,26%)
  6. 7 Jan Tadeusz Stocki
    106 (1,47%)
  7. 6 Patrycja Małgorzata Witczak-Piwowarczyk
    14 (0,19%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ewa Szczepańska
    873 (12,08%)
  2. 3 Daniel Grzegorz Tobjasz
    271 (3,75%)
  3. 2 Jarosław Stanisław Ćwikliński
    159 (2,20%)
  4. 4 Ewelina Brodzińska
    149 (2,06%)
  5. 5 Kamil Łukasz Raus
    209 (2,89%)
  6. 7 Urszula Skowrońska
    118 (1,63%)
  7. 6 Piotr Leszek Konstantynowicz
    34 (0,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Violetta Renata Kamińska-Ryfa
    23 (0,32%)
  2. 1 Dariusz Krzysztof Grudziecki
    107 (1,48%)
  3. 3 Marek Czesław Podkomarys
    24 (0,33%)
  4. 5 Sandra Wiktoria Jarlińska
    10 (0,14%)
  5. 4 Sebastian Niemczyk
    51 (0,71%)
  6. 7 Władysław Andrzej Mroczyński
    32 (0,44%)
  7. 6 Małgorzata Mocarska
    15 (0,21%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 4 Adam Krzysztof Skowroński
    42 (0,58%)
  2. 6 Elżbieta Czerwińska
    65 (0,90%)
  3. 7 Elżbieta Grażyna Szczęsna
    135 (1,87%)
  4. 3 Małgorzata Elżbieta Przybysz
    95 (1,32%)
  5. 1 Wanda Maria Muszalik
    606 (8,39%)
  6. 2 Jerzy Franciszek Kopaczewski
    273 (3,78%)
  7. 5 Dawid Adam Kowalski
    41 (0,57%)

Okręg 2

3 Warszawskiego Pułku Pontonowego, 14 Pułku Piechoty, Akacjowa, Aleja Kazimierza Wielkiego, Aleja Księdza Popiełuszki, Armii Krajowej, Azaliowa, Barska, Bławatkowa, Bobrownicka, Borówkowa, Bracka, Brzegowa, Brzoskwiniowa, Bursztynowa, Celulozowa, Chabrowa, Chełmicka, Cysterska, Dobrzyńska, Duninowska, Figowa, Gajówka, Głogowa, Gościnna, Górna, Górzysta, Grabowa, Graniczna, Grodzka, Grondy, Grzybowa, Herbaciana, Jagodowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jazowska, Jemiołowa, Jeżynowa, Kalinowa, Kamienna, Kasztanowa, Klonowa, Kombatantów, Konwaliowa, Kotlarska, Krajobrazowa, Kręta, Krokusowa, Krzemowa, Kulińska, Kwiatowa, Leśna, Leśnictwo Rybnica, Leśniczówka Dąbrówka, Liliowa, Lipnowska, Łanowa, Łąkowa, Makowa, Malinowa, Malwowa, Modzerowska, Morelowa, Mostowa, Myśliwska, Nad Kanałem, Nad Strugą, Nad Zalewem, Nizinna, Obrońców Wisły 1920 roku, Okopowa, Osada Rybnica, Ostrowska, Papieżka, Piaski, Plażowa, Płocka, Podgórna, Podlesie, Podmokła, Polna, Poziomkowa, Przemysłowa, Przesmyk, Ptasia, Radyszyńska, Rozdroże, Różana, Ruciana, Rybnicka, Saperska, Sasankowa, Skalna, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Staromłyńska, Stokrotkowa, Storczykowa, Stroma, Suszycka, Świerkowa, Tarninowa, Teligi, Uskok, Wapienna, Weselna, Widok, Willowa, Wiosenna, Witoszyńska, Wojskowa, Wrzosowa, Wschodnia, Zagajewskiego, Zarzeczewo, Zarzeczewska, Zawilcowa, Zielna, Zjazdowa, Żelazne Wody, Żołnierska, Żytnia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA MACIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Patryk Krzysztof Kacprowicz
    412 (4,81%)
  2. 2 Anna Rogalska
    44 (0,51%)
  3. 5 Leonard Zembrzuski
    21 (0,25%)
  4. 3 Ilona Suska
    63 (0,74%)
  5. 4 Anna Jastrzębowska
    10 (0,12%)
  6. 6 Agnieszka Katarzyna Janecka
    19 (0,22%)
  7. 7 Piotr Maciej Rychter
    71 (0,83%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAW NA WŁOCŁAWEK

kandydatliczba głosów

  1. 6 Iwona Kowalska
    44 (0,51%)
  2. 4 Małgorzata Romualda Ziółkowska
    14 (0,16%)
  3. 3 Dominik Makowski
    44 (0,51%)
  4. 2 Izabella Barbara Trojanowska
    103 (1,20%)
  5. 7 Arkadiusz Adam Długołęcki
    39 (0,46%)
  6. 5 Arkadiusz Cezary Szczapiński
    104 (1,21%)
  7. 1 Wiesław Franciszek Malendowicz
    111 (1,30%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Daria Aleksandra Stachowiak
    583 (6,81%)
  2. 2 Mariola Sławomira Gawłowska
    654 (7,64%)
  3. 3 Helena Baranowska
    133 (1,55%)
  4. 4 Kazimierz Edward Wrzesiński
    133 (1,55%)
  5. 5 Wojciech Zbigniew Soczyński
    99 (1,16%)
  6. 7 Kamil Robert Kołata
    157 (1,83%)
  7. 6 Natalia Krzyżanowska
    104 (1,21%)

KOMITET WYBORCZY LOKALNI PATRIOCI - GRUPA WŁOCŁAWEK

kandydatliczba głosów

  1. 1 Dorota Marta Twarowska
    14 (0,16%)
  2. 2 Artur Lewandowski
    11 (0,13%)
  3. 4 Jakub Dawid Laskowski
    3 (0,04%)
  4. 3 Ewa Anna Kędzior
    4 (0,05%)
  5. 5 Adam Grzegorz Głowacki
    10 (0,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁOCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 1 Małgorzata Beata Kaźmierczak
    24 (0,28%)
  2. 2 Ada Joanna Kwiatkowska
    39 (0,46%)
  3. 4 Jolanta Michalska
    10 (0,12%)
  4. 3 Sebastian Janusz Grabowski
    8 (0,09%)
  5. 5 Cezary Krzysztof Jaśpiński
    4 (0,05%)
  6. 6 Joanna Katarzyna Potyralska
    6 (0,07%)
  7. 7 Krzysztof Mirosław Urbański
    103 (1,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁOCŁAWIANIE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Sławomir Nowakowski
    290 (3,39%)
  2. 2 Janusz Stanisław Ziółkowski
    340 (3,97%)
  3. 1 Władysław Józef Skrzypek
    301 (3,52%)
  4. 5 Patrycja Anita Ręgocka
    7 (0,08%)
  5. 6 Izabela Barbara Gierba
    10 (0,12%)
  6. 4 Kornelia Joanna Kalinowska
    14 (0,16%)
  7. 7 Łukasz Marek Żebrowski
    58 (0,68%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marek Zbigniew Stelmasik
    140 (1,64%)
  2. 6 Jarosław Chwiałkowski
    58 (0,68%)
  3. 4 Barbara Ewa Karwowska
    90 (1,05%)
  4. 1 Agnieszka Walczak
    819 (9,57%)
  5. 5 Judyta Karolina Witkowska
    81 (0,95%)
  6. 3 Piotr Henryk Ordon
    106 (1,24%)
  7. 7 Agnieszka Chmielewska
    607 (7,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Piotr Jan Zapiec
    182 (2,13%)
  2. 1 Marek Jędrzejewski
    119 (1,39%)
  3. 3 Beata Maria Zasada
    16 (0,19%)
  4. 4 Hanna Teresa Bromont
    8 (0,09%)
  5. 6 Wojciech Cezary Garwatowski
    39 (0,46%)
  6. 5 Daria Kamila Cierlicka
    19 (0,22%)
  7. 7 Ireneusz Wiesław Wieczorkiewicz
    62 (0,72%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Krzysztof Grządziel
    878 (10,25%)
  2. 1 Joanna Hofman-Kupisz
    455 (5,31%)
  3. 4 Paweł Zbigniew Łapciak
    87 (1,02%)
  4. 5 Rafał Tomasz Nowakowski
    18 (0,21%)
  5. 2 Damian Chełminiak
    256 (2,99%)
  6. 7 Monika Budzeniusz
    289 (3,38%)
  7. 6 Magdalena Chwiałkowska
    15 (0,18%)

Okręg 3

Aleja Królowej Jadwigi, Arentowicza, Boczna, Bojakowskiego, Brdowska, Broniewskiego, Chłodna, Ciasna, Cicha, Cmentarna, Długa, Dojazdowa, Doktor Brandt, Dygasińskiego, Dziewińska, Falbanka, Filtrowa, Generała Dąbrowskiego, Gniazdowskiego, Goplana, Górskiego, Guzowska, Jedwabna, Jasna, Kaliska od nr 1 do nr 76, Kapitulna z wyłączeniem bloku nr 95, Kaszubska, Kolska, Komunalna, Krótka, Kruszyńska, Księdza Skorupki, Kujawska, Lotnicza, Łanieszczyzna, Łubna, Matrasia, Mazowiecka, Miła, Mylna, Nagórskiego, Niecała, Nowomiejska od nr 1 do nr 81 i od nr 20 do końca, Okrzei od nr 1 do nr 57, Ostrowy Leśne, Piastowska, Plac Powstania Styczniowego, Plac Przyjaciół WOŚP, Plac 11 Listopada, Planty, Płowiecka, Południowa, Prosta, Pusta, Rakutowska, Sienna, Skarżyńskiego, Słodowska, Słoneczna, Smolna, Smólska, Spółdzielcza, Starodębska, Studzienna, Śliska, Warmińska, Węglowa, Wiejska, Witosa, Wolność, Wodociągowa, Wspólna, Wysoka od nr 1 do nr 9, Zimna, Źródlana, Żeromskiego, Żwirki i Wigury

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA MACIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Wincenty Olejnik
    9 (0,12%)
  2. 4 Oliwia Katarzyna Jaszczak
    20 (0,27%)
  3. 7 Teresa Bronisz
    11 (0,15%)
  4. 6 Marzena Katarzyna Grodzicka
    21 (0,28%)
  5. 1 Maciej Maciak
    701 (9,44%)
  6. 2 Leszek Gostyński
    43 (0,58%)
  7. 3 Paweł Kazimierz Lankiewicz
    28 (0,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAW NA WŁOCŁAWEK

kandydatliczba głosów

  1. 4 Katarzyna Agnieszka Król
    48 (0,65%)
  2. 3 Przemysław Daniel Trzeciak
    86 (1,16%)
  3. 7 Michał Walczewski
    30 (0,40%)
  4. 1 Karolina Agata Klimecka-Łaptuta
    161 (2,17%)
  5. 5 Rafał Maciej Makowski
    25 (0,34%)
  6. 6 Monika Jabłońska
    26 (0,35%)
  7. 2 Lech Szczepan Pietrzak
    50 (0,67%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krzysztof Adam Kowalski
    667 (8,98%)
  2. 5 Dariusz Józef Barburzyński
    75 (1,01%)
  3. 3 Irena Maja Vuković-Kwiatkowska
    174 (2,34%)
  4. 7 Jakub Adam Lewandowski
    170 (2,29%)
  5. 6 Krystyna Ewa Pietrus
    73 (0,98%)
  6. 4 Małgorzata Maria Podolska
    133 (1,79%)
  7. 2 Józef Wiesław Mazierski
    656 (8,84%)

KOMITET WYBORCZY LOKALNI PATRIOCI - GRUPA WŁOCŁAWEK

kandydatliczba głosów

  1. 4 Wiesław Mateusz Marek
    1 (0,01%)
  2. 5 Łucja Zasada
    9 (0,12%)
  3. 3 Jarosław Krzysztof Morawski
    12 (0,16%)
  4. 1 Eugeniusz Roman Wypijewski
    89 (1,20%)
  5. 2 Małgorzata Elżbieta Biernacka
    27 (0,36%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁOCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 7 Agnieszka Katarzyna Puto
    19 (0,26%)
  2. 6 Marcin Chełminiak
    23 (0,31%)
  3. 4 Sebastian Witwicki
    30 (0,40%)
  4. 2 Elżbieta Anna Woźniak
    25 (0,34%)
  5. 3 Allan Silberston
    8 (0,11%)
  6. 1 Lena Genowefa Tkaczyk
    48 (0,65%)
  7. 5 Urszula Wilamowska
    6 (0,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁOCŁAWIANIE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Urszula Maria Majewska
    8 (0,11%)
  2. 2 Piotr Dariusz Gutowski
    79 (1,06%)
  3. 3 Katarzyna Anna Migdalska
    61 (0,82%)
  4. 4 Marlena Jolanta Nalepka
    52 (0,70%)
  5. 7 Arkadiusz Anatoliusz Horonziak
    21 (0,28%)
  6. 6 Radzisław Wojciech Sadowski
    23 (0,31%)
  7. 1 Andrzej Teodor Pałucki
    282 (3,80%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Jan Teofil Jastrzębski
    62 (0,84%)
  2. 3 Piotr Paweł Zwoliński
    188 (2,53%)
  3. 2 Krzysztof Stanisław Betliński
    146 (1,97%)
  4. 4 Bogumiła Jolanta Jagodzińska
    56 (0,75%)
  5. 1 Katarzyna Kamila Zarębska
    990 (13,33%)
  6. 6 Grażyna Anna Raniszewska
    85 (1,14%)
  7. 7 Witold Tomasz Wysocki
    143 (1,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 6 Angelika Klaudia Romejko
    7 (0,09%)
  2. 7 Piotr Ciarkowski
    55 (0,74%)
  3. 3 Mariusz Henryk Radowski
    15 (0,20%)
  4. 2 Agata Cybuchowska
    41 (0,55%)
  5. 1 Hubert Bielak
    139 (1,87%)
  6. 4 Joanna Zdziarska
    27 (0,36%)
  7. 5 Robert Wiliszewski
    9 (0,12%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Henryk Mielczarczyk
    170 (2,29%)
  2. 3 Ryszard Chodynicki
    265 (3,57%)
  3. 4 Dorota Janina Górecka
    86 (1,16%)
  4. 6 Aleksandra Wołk
    37 (0,50%)
  5. 7 Marcin Lewandowski
    238 (3,21%)
  6. 1 Piotr Kowal
    515 (6,94%)
  7. 5 Marlena Sylwia Korpalska
    121 (1,63%)

Okręg 4

Aleja Jana Pawła II, Asnyka, Bagienna, Bartnicka, Baśniowa, Bluszczowa, Błotna, Bobrowa, Bociania, Borowska, Botaniczna, Brzezinowa, Cienista, Cisowa, Daleka, Dąbrowskiej, Deszczowa, Dębowa, Dobra, Dolna, Drzewna, Działkowa, Dzika, Fredry, Gajowa, Gałczyńskiego, Harcerska, Iglasta, Irysowa, Jaskółcza, Jastrzębia, Jaworowa, Jelonkowa, Jesienna, Jowiszowa, Kaletnicza, Kaliska od nr 77 do końca, Kapitulna nr 95, Kochanowskiego, Kolibrowa, Komarowa, Konopnickiej, Koralowa, Korczaka, Kościelna, Kozłowskiego, Krasińskiego, Krecia, Krucza, Kryniczna, Księżycowa, Kukułcza, Laskowa, Letnia, Letniskowa, Lipowa, Lisia, Liściasta, Łabędzia, Łady, Łosia, Łowiecka, Łubinowa, Majora Hubala, Majora Sucharskiego, Marsa, Matejki, Merkurego, Metalowa, Michelińska, Mielęcińska, Miodowa, Modra, Modrzewiowa, Moniuszki, Neptuna, Noakowskiego, Norwida, Nowa, Nowcy, Orzeszkowej, Osiedlowa, Paprocia, Parafialna, Parkowa, Pawia, Piękna, Pocztowa, Polanka, Popiela, Prezydenta Mystkowskiego, Prezydenta Starzyńskiego, Prusa, Pszczela, Robotnicza, Sarnia, Saturna, Sępia, Sienkiewicza, Sitowska, Skłodowskiej-Curie, Skrajna, Skryta, Słowicza, Smocza, Sobolowa, Sokola, Sosnowa, Sowia, Stawowa, Strzelecka, Szajnowicza-Iwanowa, Szczygla, Szewska, Szkolna, Szpalerowa, Szuwarowa, Szyszkowa, Świetlana, Tęczowa, Trawiasta, Trzcinowa, Ustronna, Wczasowa, Wenus, Wiązowa, Wieniawskiego, Wiewiórcza, Wilcza, Wilgi, Wiśniowa, Wodna, Wyspiańskiego, Zachodnia, Zacisze, Zagajnikowa, Zajęcza, Zaułek, Zbiegniewskiej, Zbieżna, Zgodna, Zielona, Ziębia, Zimowa, Ziołowa, Żbikowa, Żurawia, Żurska, Żywiczna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA MACIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Magdalena Izabela Truszkowska
    128 (1,27%)
  2. 1 Kacper Lipski
    198 (1,96%)
  3. 2 Zbigniew Kłos
    87 (0,86%)
  4. 5 Czesław Zbigniew Szczepański
    22 (0,22%)
  5. 7 Emilia Wienconek
    66 (0,65%)
  6. 3 Sylwia Grażyna Kasak
    124 (1,23%)
  7. 6 Dawid Adam Dorsz
    25 (0,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAW NA WŁOCŁAWEK

kandydatliczba głosów

  1. 4 Dariusz Stanisław Karnasiewicz
    127 (1,26%)
  2. 1 Jacek Kuźniewicz
    351 (3,48%)
  3. 2 Andrzej Wasielewski
    148 (1,47%)
  4. 5 Katarzyna Agnieszka Makuch-Michałek
    37 (0,37%)
  5. 6 Anna Maria Wujkowska
    21 (0,21%)
  6. 7 Ryszard Przybylski
    72 (0,71%)
  7. 3 Ewa Janina Bałoń
    78 (0,77%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Zbigniew Jan Lewandowski
    503 (4,98%)
  2. 6 Magdalena Marta Chojnacka
    93 (0,92%)
  3. 7 Beata Lewandowska
    121 (1,20%)
  4. 3 Ewa Zasada
    254 (2,52%)
  5. 5 Bożena Stanisława Banachowicz
    54 (0,53%)
  6. 2 Maciej Gawrysiak
    410 (4,06%)
  7. 1 Janusz Antoni Dębczyński
    1 094 (10,83%)

KOMITET WYBORCZY LOKALNI PATRIOCI - GRUPA WŁOCŁAWEK

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ewa Maria Cięgowska
    5 (0,05%)
  2. 5 Krzysztof Zasada
    14 (0,14%)
  3. 1 Andrzej Zbigniew Ossowski
    47 (0,47%)
  4. 3 Paweł Marek Wypijewski
    29 (0,29%)
  5. 4 Małgorzata Izabela Handel
    8 (0,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁOCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 5 Elżbieta Agnieszka Rutkowska
    34 (0,34%)
  2. 6 Agnieszka Romana Urbańska
    15 (0,15%)
  3. 7 Sebastian Roman Bagdziński
    67 (0,66%)
  4. 4 Jarosław Józef Kaźmierczak
    11 (0,11%)
  5. 3 Mariusz Robert Mendzelewski
    10 (0,10%)
  6. 2 Jarosław Lidak
    31 (0,31%)
  7. 1 Janina Goclik
    29 (0,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁOCŁAWIANIE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Marek Eugeniusz Dudziński
    81 (0,80%)
  2. 6 Jarosław Wyrwas
    60 (0,59%)
  3. 2 Dariusz Wojciech Świst
    83 (0,82%)
  4. 1 Olga Hanna Krut-Horonziak
    214 (2,12%)
  5. 4 Maciej Marcin Nawarski
    8 (0,08%)
  6. 5 Aleksandra Sieradzka
    24 (0,24%)
  7. 7 Grażyna Ewa Buczyńska
    99 (0,98%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krystian Marek Łuczak
    1 104 (10,93%)
  2. 4 Danuta Stypińska
    171 (1,69%)
  3. 5 Kacper Adrian Marciniak
    98 (0,97%)
  4. 7 Arkadiusz Piasecki
    835 (8,27%)
  5. 6 Joanna Maria Andrzejewska-Grabczewska
    92 (0,91%)
  6. 3 Honorata Baranowska
    189 (1,87%)
  7. 2 Marek Wasielewski
    643 (6,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wojciech Prokopowicz
    146 (1,45%)
  2. 2 Agnieszka Wegner
    62 (0,61%)
  3. 4 Jolanta Płocieniak
    29 (0,29%)
  4. 3 Marek Grzegorz Wrzesiński
    35 (0,35%)
  5. 6 Adrianna Agnieszka Malendowicz
    36 (0,36%)
  6. 7 Wiktor Jarosław Daroszewski
    47 (0,47%)
  7. 5 Łukasz Barański
    27 (0,27%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Andrzej Stanisław Korniluk
    173 (1,71%)
  2. 1 Stanisław Kazimierz Wawrzonkoski
    561 (5,56%)
  3. 2 Jakub Łukasz Girczyc
    534 (5,29%)
  4. 6 Hanna Konefał
    74 (0,73%)
  5. 4 Mariola Elżbieta Jarzembowska
    200 (1,98%)
  6. 7 Artur Piotr Ochociński
    101 (1,00%)
  7. 5 Jolanta Stanisława Małkiewicz
    58 (0,57%)

Okręg 5

Bajeczna, Budowlanych, Ceglana, Chemików, Chocimska, Energetyków, Fabryczna, Flisacka, Gołębia, Grunwaldzka, Hoża, Hutnicza, Inowrocławska, Junacka, Kawka, Kolejowa, Korabnicka, Krzywa Góra, Leopoldowska, Lisek, Mechaników, Mikanowska, Obwodowa, Ogrodowa, Okrzei od nr 82 do końca, Piwna, Plac Solidarności, Pochyła, Podmiejska, Pogodna, Promienna, Przyjemna, Prymasa Wyszyńskiego od nr 9 do końca, Pszenna, Radosna, Rajska, Rolna, Rózinowska, Ruda, Rysia, Rzeczna, Sielska, Siewna, Skromna, Solna, Szara, Szpitalna, Tartaczna, Toruńska, Twarda, Urocza, Wąska, Wesoła, Wieniecka, Wiklinowa, Wydmowa, Wylotowa, Wysoka od nr 10 do końca, Zagrodowa, Zakole, Zakręt, Zalesie, Zatorze, Zbożowa, Zdrojowa, Żwirowa, Żyzna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA MACIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Michał Maciej Czajkowski
    351 (4,10%)
  2. 3 Ewa Agnieszka Rennack
    47 (0,55%)
  3. 2 Marcin Piekarski
    41 (0,48%)
  4. 4 Cezary Olgierd Szunejko
    11 (0,13%)
  5. 7 Anna Maria Streich
    57 (0,67%)
  6. 6 Monika Celmer
    44 (0,51%)
  7. 5 Grażyna Urszula Bet
    26 (0,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAW NA WŁOCŁAWEK

kandydatliczba głosów

  1. 3 Andrzej Marek Desselberger
    83 (0,97%)
  2. 1 Krzysztof Marek Czajka
    221 (2,58%)
  3. 2 Agata Joanna Celmer
    48 (0,56%)
  4. 4 Małgorzata Janina Wesner
    12 (0,14%)
  5. 5 Arkadiusz Różański
    124 (1,45%)
  6. 6 Marta Kamila Łukasiewicz
    32 (0,37%)
  7. 7 Miłosz Baranowski
    48 (0,56%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Anna Jolanta Nowak
    186 (2,17%)
  2. 4 Dariusz Jacek Antoszewski
    417 (4,87%)
  3. 2 Jacek Buława
    531 (6,20%)
  4. 1 Stanisław Krzemieniewski
    754 (8,80%)
  5. 3 Izabela Iwona Ratyńska
    102 (1,19%)
  6. 6 Antoni Piotr Frankowski
    175 (2,04%)
  7. 7 Agnieszka Małgorzata Kacprowicz
    92 (1,07%)

KOMITET WYBORCZY LOKALNI PATRIOCI - GRUPA WŁOCŁAWEK

kandydatliczba głosów

  1. 4 Arkadiusz Rogowski
    7 (0,08%)
  2. 1 Tomasz Wojciech Skowroński
    24 (0,28%)
  3. 2 Dorota Segelin
    28 (0,33%)
  4. 3 Piotr Paweł Wojdyła
    30 (0,35%)
  5. 5 Agnieszka Katarzyna Kasperowicz
    19 (0,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁOCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jakub Bieliński
    11 (0,13%)
  2. 5 Ewa Malińska
    34 (0,40%)
  3. 4 Paula Belter
    41 (0,48%)
  4. 3 Jerzy Wilamowski
    8 (0,09%)
  5. 1 Marzanna Teresa Władecka
    34 (0,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁOCŁAWIANIE

kandydatliczba głosów

  1. 6 Halina Krystyna Szparaga
    22 (0,26%)
  2. 3 Paweł Marceli Charaszkiewicz
    94 (1,10%)
  3. 5 Agnieszka Sylwia Wartacz
    31 (0,36%)
  4. 4 Zygmunt Henryk Katolik
    33 (0,39%)
  5. 2 Katarzyna Witczak
    115 (1,34%)
  6. 1 Rafał Marcin Maślanka
    141 (1,65%)
  7. 7 Kamil Piotr Kozłowski
    13 (0,15%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Barbara Ewa Moraczewska
    903 (10,54%)
  2. 3 Janusz Kopaczewski
    165 (1,93%)
  3. 5 Damian Adam Koźba
    25 (0,29%)
  4. 6 Monika Ewa Manke-Durma
    100 (1,17%)
  5. 2 Wojciech Tadeusz Grabczewski
    177 (2,07%)
  6. 4 Małgorzata Szymańska
    201 (2,35%)
  7. 7 Jolanta Warzyńska
    126 (1,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Remigiusz Adam Malendowicz
    83 (0,97%)
  2. 2 Monika Zaborowska
    45 (0,53%)
  3. 3 Ewa Iwona Gruszczyńska
    20 (0,23%)
  4. 5 Krzysztof Szymon Ziółkowski
    8 (0,09%)
  5. 6 Roman Władysław Gliński
    13 (0,15%)
  6. 4 Sylwia Irena Pasternak
    17 (0,20%)
  7. 7 Bartłomiej Bogdan Kubiak
    35 (0,41%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jarosław Marek Hupało
    777 (9,07%)
  2. 3 Elżbieta Jadwiga Rutkowska
    207 (2,42%)
  3. 4 Czesław Józef Zarzeczny
    165 (1,93%)
  4. 5 Katarzyna Elżbieta Balcer
    52 (0,61%)
  5. 7 Jakub Filip Woźnikowski
    158 (1,84%)
  6. 6 Elżbieta Poznańska
    42 (0,49%)
  7. 1 Krzysztof Aleksander Kukucki
    1 158 (13,52%)