Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Katowice

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Katowice: ADAMCZYKA, AGRESTOWA, ALEKSANDRA GIERYMSKIEGO, ARKADIUSZA PUCHAŁY, ARMII KRAJOWEJ, ASNYKA, AZALII, BACZYŃSKIEGO, BAŁTYCKA, BARANOWICZA, BARCELOŃSKA, BARWINKÓW, BAUMGARDTENA, BAZYLIOWA, BAŻANTÓW, BEGONII, BERBERYSÓW, BESKIDZKA, BIAŁOBRZESKA, BIEDRONEK, BIELIKA, BIELSKA, BIESZCZADZKA, BISKUPA BOGEDAINA, BISKUPA BROMBOSZCZA, BŁAWATKÓW, BŁ. KSIĘDZA KUBISTY, BŁ. EDMUNDA BOJANOWSKIEGO, BOHDANOWICZA, BOROWA, BORÓWKOWA, BOYA ŻELEŃSKIEGO, BOZNAŃSKIEJ, BOŻKA, BRACI WIECHUŁÓW, BRACI WIECZORKÓW, BRONISŁAWY, BUDRYKA, BUKSZPANOWA, CEGIELNIA MURCKI, CHABROWA, CHEŁMSKA, CHĘCIŃSKIEGO, CHMIELNA, CHOCIMSKA, CHODKIEWICZA, CHROBOKA, CHRYZANTEM, CIENISTA, CIESZYŃSKA, CYBULSKIEGO, CYKLAMENÓW, CYPRYSÓW, CZARNUSZKI, CZECZOTTA, CZEREMCHOWA, CZYŻEWSKIEGO, ĆWIKLIŃSKIEJ, DARWINA, DĄBROWA, DERENI, DIDURA, DOMEYKI, DZIAŁOWA, DZIEWANNY, ELSNERA, EMERYTALNA, FABRYCZNA, FAŁATA, FIJEWSKIEGO, FOJCIKA, FOJKISA, FRANCISZKAŃSKA, FREDRY, GAJOWA, GDAŃSKA, GENERAŁA BEMA, GENERAŁA BORA KOMOROWSKIEGO, GENERAŁA GROTA ROWECKIEGO, GENERAŁA JANKEGO, GERBERÓW, GIERLOTKI, GLEBOWA, GŁOGOWA, GŁOGOWSKA, GŁUSZCÓW, GOETLA, GOŁĘBIA, GORZOWSKA, GORZYCKA, GOŹDZIKÓW, GÓRALSKA, GROMADZKA, GROTTGERA, GRUNWALDZKA, GRZESIKA, GRZYBOWA, HARCERSKA, HARCERZY WRZEŚNIA 1939, HELSKA, HEWELIUSZA, HIACYNTÓW, HIEROWSKIEGO, HONOROWYCH DAWCÓW KRWI, HORTENSJI, HUCULSKA, JAGODOWA, JAŁOWCOWA, JAPOŃSKA, JARGONIA, JARONIA, JARZĘBINOWA, JASKRÓW, JASTRZĘBIA, JAŚMINOWA, JAWOROWA, JAWOROWA TYLNA, JEMIOŁOWA, JESIOTRA, JEŻYNOWA, JĘCZMIENNA, JORDAN-ŁOWIŃSKIEJ, JÓZEFA PANKIEWICZA, JUTRZENKI, KACZEŃCÓW, KADŁUBKA, KALINOWA, KALINOWSKIEGO, KAŁUŻY, KAMELII, KAMIEŃSKA, KANAŁOWA, KARASIOWA, KARŁOWICZA 2, 13 - 13B numery nieparzyste, 24/6A - 35B/8, KAROLA 75, KARPIOWA, KASKADY, KASZTANOWA, KASZUBSKA, KAZIMIERZA WIELKIEGO, KĄTOWA, KEMPY, KIEPURY, KIJOWSKA, KLAKUSA, KŁODNICKA, KOBIELI, KOCHANOWSKIEGO 3, 8/10, 18, 25, 30 - 98 numery parzyste, KOKOCINIEC, KOKOTA, KOLEJOWA, KOŁŁĄTAJA, KOŁOBRZESKA, KOŁODZIEJA, KOMANDORSKA, KONARSKIEGO, KONIKÓW POLNYCH, KONRADA SWINARSKIEGO, KONWALII, KOPANINY LEWE, KORASZEWSKIEGO, KOREAŃSKA, KORNASA, KOSSAKA, KOSTKI NAPIERSKIEGO, KOSYNIERÓW, KOSZALIŃSKA, KOSZYKOWA, KOŚCIUSZKI 198 - 350, KOWALÓWKI, KROGULCZA, KROKUSÓW, KRÓTKA, KRUCZA, KRUPIŃSKIEGO, KRYNICZNA, KSIĄŻĘCA, KSIĘDZA SZRAMKA, KSIĘDZA SZURLEJA, KSIĘDZA WILCZEWSKIEGO, KS. ALOJZEGO LAZARA, KŚCIUCZYKA, KUŹNICKA, LANGEGO, LASKOWSKIEGO, LAWENDOWA, LECHICKA, LEGNICKA, LEPSZEGO, LESZCZY, LESZCZYNOWA, LEŚNA, LEŚNIKÓW, LĘDZIŃSKA, LNIANA, LODOWA 15, 23, LUDOWA, ŁANOWA, ŁĄKOWA, ŁĘTOWSKIEGO, ŁOPIANOWA, ŁOSOSIOWA, ŁOWIECKA, ŁUBINOWA, MACIERZANKI, MAGNOLIOWA, MAJAKOWSKIEGO, MAKÓW, MAKULI, MALCZEWSKIEGO, MALINOWA, MALWY, MAŁA, MAŁACHOWSKIEGO, MAŁOPOLSKA, MARMUROWA, MARZANNY, MASTALERZA, MATKI TERESY Z KALKUTY, MAZOWIECKA, MAZURSKA, MEDYKÓW, MICHAŁOWSKIEGO, MIECZYKÓW, MIERZEJEWSKIEGO, MIĘTOWA, MIGDAŁOWCÓW, MLECZNA, MOTYLI, MRUCZKA, MUSIOŁA, NAD JAREM, NAD STRUMIENIEM, NAGIETEK, NIEMCZYKA, NIEZAPOMINAJEK, NISKA, NIZINNA, NORBLINA, NOSKOWSKIEGO, ODRODZENIA, OGRODOWA, OGRODZIŃSKIEGO, OJCA KAROLA BIKA, OKONIOWA, OKRĄGLICA, OLSZYNOWA, OPALIŃSKIEGO, ORLA, ORLIKÓW, ORZECHOWA, OWSIANA, PANEWNICKA, PAPROCI, PARK MURCKOWSKI, PARK ZADOLE, PARTYZANTÓW, PASTERSKA, PELARGONII, PIERNIKARCZYKA, PIERWIOSNKÓW, PIJARSKA, PIOTROWICKA, PIWONII, PLAC FILAKA, PLAC FILIPA LIMAŃSKIEGO, PLAC KASPROWICZA, PLAC KLASZTORNY, PLAC MIAST PARTNERSKICH, PLAC OJCA JUSTYNA WIDUCHA, pl. KSIĘDZA RAFAŁA GRZONDZIELA, PŁOCHY, PODLASKA, PODLEŚNA, POLARNA, POLESKA, POLICYJNA, POMORSKA, POMORSKIEGO, POPRZECZNA, PORZECZKOWA, POZIOMKOWA, POZNAŃSKA, PÓŁNOCNA, PRZEBIŚNIEGÓW, PRZERWY TETMAJERA, PSTRĄGOWA, PSZENNA, PUCHACZA, PUSTA, RADOCKIEGO, RADOMSKA, RAKA, REZEDOWA, ROBOTNICZA, ROGOSZA, ROLNICZA, ROZMARYNU, RUDNICKA, RUMIANKOWA, RYBACKA, RZECZNA, RZEPAKOWA, RZESZÓTKI, SADOWA, SALONIEGO, SAMSONOWICZA, SANDACZA, SARMACKA, SASANEK, SASKA, SCIPIO DEL CAMPO, SEZAMKOWA, SĘPIA, SIEDLISKA, SIEKIERSKIEGO, SIELAWY, SIELSKA, SIENNA, SKOCZYLASA, SKOTNICA, SKRZYPÓW, SŁONECZNIKOWA, SŁUPSKA, SMOLEŃSKA, SMOLNA, SMUGOWA, SOBAŃSKIEGO, SOBOCIŃSKIEGO, SOKOLA, SOKOŁOWSKIEGO, SOLIKA, SOLSKIEGO, SOŁTYSIA, SOWIA, SPOKOJNA, SPÓŁDZIELCZOŚCI, STABIKA, STAHLA, STALOWA, STANISŁAWA HADYNY, STARA KŁODNICKA, STEFANA SUBERLAKA, STELLERA, STOIŃSKIEGO, STOKROTEK, STOLARSKA, STORCZYKÓW, STRZELECKIEGO, STRZELNICA, STUDENCKA, SUMÓW, SURÓWKI, SZAFIROWA, SZAŁWIOWA, SZAROTEK, SZARYCH SZEREGÓW, SZCZUPAKÓW, SZEBESTY, SZENWALDA, SZEWSKA, SZKLARSKIEGO, SZOJDY, SZYMANOWSKIEGO, ŚLAZOWA, ŚLĄSKA, ŚMIŁOWICKA, ŚNIEŻYCZEK, ŚWIDERSKIEGO, ŚWIDNICKA, ŚWIDRA, ŚWIERKOWA, TADEUSZA ZARAŃSKIEGO, TARGOWA, TARNINOWA, TARTACZNA, TOKARSKIEGO, TRAKTORZYSTÓW, TROJOKA, TRUSKAWKOWA, TULIPANÓW, TUNELOWA, TWARDA, TYLNA, TYMIANKOWA, TYSKA, UKLEJOWA, UNICZOWSKA, URBANA, UROCZA, USTRONNA, USTROŃSKA, WANILIOWA, WANTUŁY, WAPIENNA, WARMIŃSKA, WARSZTATOWA, WARZYWNA, WCZASOWA, WESOŁA, WĘDKARSKA, WĘGIERSKA, WĘGORZY, WIDŁAKÓW, WIELKOPOLSKA, WIENIAWSKIEGO, WIETNAMSKA, WIEŻOWA, WILCZA, WILEŃSKA, WINOROŚLI, WITKIEWICZA, WOJSKA POLSKIEGO, WOJTALEWICZA, WOLNOŚCI, WORCELLA, WOSZCZEROWICZA, WRONIA, WRZOSOWA, WSPÓLNA, WYBICKIEGO, WYMYSŁÓW, WYMYSŁÓW TYLNA, WYZWOLENIA, WZGÓRZE WANDY, ZABŁOCKIEGO, ZACHODNIA, ZADOLE, ZAGRODY, ZAJĄCA, ZAKĄTEK, ZAŁOGOWA, ZAMIEJSKA, ZAOPUSTA, ZAUŁEK, ZAWILCÓW, ZBOŻOWA, ZDROJOWA, ZDROWA, ZGORZELECKA, ZIELONA, ZIELONOGÓRSKA, ZIEMBOWA, ZIOŁOWA, ZŁOCIENI, ZUBERA, ZWIĄZKOWA, ZWOŹNIAKOWEJ, ZWROTNA, ŻARNOWCOWA, ŻEROMSKIEGO, ŻOŁNIERSKA, ŻURAWIA, ŻURAWINOWA, ŻUŻLOWA, ŻYTNIA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA - RUCH KONTROLI WŁADZY

kandydatliczba głosów

  1. 5 Ewa Łucja Widuch
    10 (0,03%)
  2. 8 Grażyna Anna Dechnik
    6 (0,02%)
  3. 6 Ludwik Bartłomiej Jarosik
    5 (0,02%)
  4. 3 Ewa Halina Wierzbicka
    18 (0,06%)
  5. 2 Lesław Frączek
    8 (0,03%)
  6. 4 Marian Batóg
    8 (0,03%)
  7. 7 Andrzej Stanisław Adamczyk
    3 (0,01%)
  8. 1 Beata Belkius-Słomka
    37 (0,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE I MARCIN KRUPA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marcin Tomasz Krupa
    2 318 (7,35%)
  2. 5 Iga Odrzywołek
    378 (1,20%)
  3. 2 Krystyna Maria Siejna
    1 141 (3,62%)
  4. 9 Małgorzata Dorota Dudek
    311 (0,99%)
  5. 3 Krzysztof Piotr Pieczyński
    1 977 (6,27%)
  6. 6 Ewa Agnieszka Ciesielska
    447 (1,42%)
  7. 8 Krzysztof Paweł Kurzeja
    71 (0,23%)
  8. 4 Stefan Józef Gierlotka
    894 (2,83%)
  9. 7 Jakub Nikodem Kol
    138 (0,44%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Andrzej Marek Pękalski
    94 (0,30%)
  2. 3 Aleksandra Ewa Kotala-Palka
    66 (0,21%)
  3. 1 Wanda Janina Dańczak
    391 (1,24%)
  4. 4 Tomasz Jerzy Jaśkiewicz
    36 (0,11%)
  5. 5 Daniela Agnieszka Sitko
    33 (0,10%)
  6. 6 Krystian Hubert Kaganiec
    21 (0,07%)
  7. 8 Jan Antoni Siczek
    17 (0,05%)
  8. 9 Anna Elżbieta Gołombek
    48 (0,15%)
  9. 7 Ewa Beata Pawleta
    41 (0,13%)

KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Marta Aleksandra Ostenda
    19 (0,06%)
  2. 1 Tomasz Marcin Świdergał
    966 (3,06%)
  3. 2 Aleksander Piotr Uszok
    783 (2,48%)
  4. 5 Katarzyna Bernadeta Słomka
    173 (0,55%)
  5. 9 Rafał Piotr Rzepka
    61 (0,19%)
  6. 4 Tomasz Marek Skowron
    55 (0,17%)
  7. 6 Anna Katarzyna Nakonieczna
    50 (0,16%)
  8. 8 Bogusław Stanisław Ciok
    81 (0,26%)
  9. 3 Małgorzata Cecylia Łaszek
    36 (0,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 7 Krzysztof Robert Wartak
    60 (0,19%)
  2. 1 Mariusz Józef Siwoń
    260 (0,82%)
  3. 5 Joanna Barbara Śmigielska-Mucha
    55 (0,17%)
  4. 4 Karolina Jowita Węcka
    49 (0,16%)
  5. 6 Andrzej Marcin Wróżyna
    34 (0,11%)
  6. 2 Aleksander Marek Peterko
    326 (1,03%)
  7. 3 Maria Elżbieta Bańska
    64 (0,20%)

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 4 Dawid Stanisław Szóstak
    16 (0,05%)
  2. 1 Piotr Stefan Sygiet
    124 (0,39%)
  3. 2 Monika Dorota Dzierzawa
    113 (0,36%)
  4. 5 Jakub Krzysztof Wójcik
    49 (0,16%)
  5. 3 Aleksandra Natalia Zganiacz
    19 (0,06%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Arkadiusz Marcin Słaboń
    341 (1,08%)
  2. 3 Beata Barbara Bala
    1 779 (5,64%)
  3. 2 Adam Tadeusz Lejman-Gąska
    1 372 (4,35%)
  4. 1 Tomasz Piotr Maśnica
    7 165 (22,72%)
  5. 4 Zenon Eugeniusz Łuczak
    530 (1,68%)
  6. 6 Bogusława Styrylska
    87 (0,28%)
  7. 7 Sylwia Brygida Bacia
    561 (1,78%)
  8. 8 Elżbieta Bożena Łuszcz
    106 (0,34%)
  9. 9 Andrzej Tadeusz Warmuz
    568 (1,80%)

KOMITET WYBORCZY STRONNICTWA PRACY

kandydatliczba głosów

  1. 2 Katarzyna Katerwy
    3 (0,01%)
  2. 5 Piotr Józef Rygielski
    8 (0,03%)
  3. 3 Daria Magdalena Thiele
    6 (0,02%)
  4. 4 Michał Zenon Blaski
    2 (0,01%)
  5. 1 Piotr Ireneusz Radziszewski
    16 (0,05%)

KOMITET WYBORCZY "PRAWO DO KATOWIC"

kandydatliczba głosów

  1. 3 Krystyna Joanna Kempa
    157 (0,50%)
  2. 1 Bartosz Koziołek
    425 (1,35%)
  3. 4 Anna Iwona Kłos
    119 (0,38%)
  4. 2 Aleksander Kazimierz Rodak
    99 (0,31%)
  5. 6 Wojciech Daniel Machaj
    55 (0,17%)
  6. 8 Jacek Klaudiusz Przybyło
    91 (0,29%)
  7. 5 Mateusz Anzelm Ślezioński
    79 (0,25%)
  8. 7 Agnieszka Patrycja Gonera-Gierlotka
    81 (0,26%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Kazimierz Szmurło
    607 (1,92%)
  2. 4 Dorota Leśniak
    376 (1,19%)
  3. 3 Dawid Łukasz Kamiński
    869 (2,76%)
  4. 6 Hanna Jadwiga Duda
    349 (1,11%)
  5. 5 Mariusz Jerzy Ludwig
    244 (0,77%)
  6. 7 Janina Eugenia Makula
    82 (0,26%)
  7. 1 Mariusz Piotr Skiba
    3 034 (9,62%)
  8. 9 Grzegorz Józef Czoik
    288 (0,91%)
  9. 8 Marzena Barbara Karczmarzyk
    128 (0,41%)

Okręg 2

Katowice: 11 LISTOPADA, 9 MAJA, ADAMA, AGATY, ALEJA NIEPODLEGŁOŚCI, ANTONIEGO, BABIEGO LATA, BAGIENNA, BARBÓRKI, BATALIONÓW CHŁOPSKICH, BEDNARSKA, BINISZKIEWICZA, BISKUPA BEDNORZA, BOLINY, BORKI, BRACI WOŹNIAKÓW, BRYNICY, BUDOWLANA, BZÓW, CERAMICZNA, CHEMICZNA, CHŁODNA, CIESIELSKA, CMENTARNA, CZECHOWA, DESZCZOWA, DYTRYCHA, DZIAŁKOWA, EWY, GARBARSKA, GENERAŁA HALLERA, GENERAŁA LE RONDA, GISZOWIECKA 1 - 8, GOSPODARCZA, GOŚCINNA, GÓRNICZEGO DOROBKU, GÓRNICZEGO STANU, GRANICA WESOŁEJ, GRODOWA, GRZEGORZKA, HODOWCÓW, JANOWSKA, JESIENNA, KANTORÓWNY, KARLICZKA, KAROLINKI, KOCURA, KOLISTA, KOLONIA AMANDY, KOŁODZIEJSKA, KONNA, KORCZAKA, KOSMICZNA, KRAKOWSKA, KRAWCZYKA, KSIĘDZA FICKA, KSIĘDZA WOŹNIAKA, KS. DR WIKTORA SIWKA, KULIKA, KUŚNIERSKA, KWIATOWA, LEŚNEGO POTOKU, LETNIA, LODOWA 1 - 14, 16, 17 - 22, LWOWSKA, MAGAZYNOWA, MAJORA SUCHARSKIEGO, MIEDZIANA, MIĘDZYBLOKOWA, MILOWICKA, MIŁA, MŁODZIEŻOWA, MORAWA, MROŹNA, MYSŁOWICKA, NAD STAWEM, NAŁKOWSKIEJ, NIWNA, OBJAZDOWA, OBROŃCÓW WESTERPLATTE, OCIEPKI, ODROWĄŻÓW, OGRÓD DWORCOWY, OLCHAWY, OSIEDLOWA, OSWOBODZENIA, PARK BOLINA, PARK GISZOWIECKI, PITERY, PLAC POD LIPAMI, PLAC POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH, PLAC WYZWOLENIA, PLAC ŻOŁNIERZY WRZEŚNIA, POD KASZTANAMI, POD MŁYNEM, POGODNA, PRZEDWIOŚNIE, PRZELOTOWA, PRZYJAZNA, PRZYJEMNA, PSZCZYŃSKA, RADOSNA, RATUSZOWA, ROŹDZIEŃSKA, RUCZAJOWA, RYMARSKA, SIEMIANOWICKA, SIEWNA, SOSNOWA, SOSNOWIECKA, SPACEROWA, SPUTNIKÓW, STACYJNA, STAWISKA, STRUMIENNA, STRZELCÓW BYTOMSKICH, STYCZNIOWA, SUROWCOWA, SZABELNIANA, SZOPIENICKA, SZRONOWA, SZWEDZKA, ŚNIEGOWA, ŚWIĘTEJ ANNY, TECHNIKÓW, TRANSPORTOWCÓW, WAŁOWA, WANDY, WAŃKOWICZA, WESOŁOWSKA, WIERTNICZA, WIKLINOWA, WIOSENNA, WIOSNY LUDÓW, WOJCIECHA, WYPOCZYNKOWA, WYROBISKOWA, WYTAPIACZY, ZAMENHOFA, ZAMKOWA, ZIMOWA, ZYGFRYDA WENDE, ŻNIWNA, ŻWIROWA, ŻYZNA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE I MARCIN KRUPA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Agnieszka Ewa Rzepecka
    203 (1,17%)
  2. 2 Marek Karol Chmieliński
    680 (3,93%)
  3. 1 Dariusz Grzegorz Łyczko
    1 682 (9,73%)
  4. 3 Tomasz Stanisław Rokicki
    825 (4,77%)
  5. 7 Tomasz Franciszek Hawryluk
    1 196 (6,92%)
  6. 6 Elżbieta Helena Olejnik
    672 (3,89%)
  7. 4 Barbara Anna Mańdok
    1 222 (7,07%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 6 Jadwiga Królicka
    24 (0,14%)
  2. 5 Andrzej Jan Wietrzyk
    36 (0,21%)
  3. 7 Beata Teresa Kamińska
    63 (0,36%)
  4. 3 Marian Jan Rudek
    35 (0,20%)
  5. 4 Małgorzata Danuta Porębska
    57 (0,33%)
  6. 2 Anna Kopka
    105 (0,61%)
  7. 1 Krzysztof Roman Marek
    338 (1,96%)

KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Krzysztof Kazimierz Rogalski
    46 (0,27%)
  2. 1 Dietmar Artur Brehmer
    245 (1,42%)
  3. 2 Grzegorz Wiesław Augustyn
    382 (2,21%)
  4. 3 Rafał Grzegorz Majchrzak
    245 (1,42%)
  5. 4 Katarzyna Małgorzata Rubinkowska-Wasylowska
    46 (0,27%)
  6. 7 Karolina Katarzyna Rubinkowska
    56 (0,32%)
  7. 6 Urszula Jadwiga Nierada-Kwiatkowska
    23 (0,13%)

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marcin Łukasz Janoska
    94 (0,54%)
  2. 4 Małgorzata Maria Kalus
    35 (0,20%)
  3. 5 Patryk Mirosław Król
    26 (0,15%)
  4. 2 Robert Jerzy Nowak
    43 (0,25%)
  5. 3 Nadia Maria Kurek
    38 (0,22%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Patrycja Anna Grolik
    1 188 (6,87%)
  2. 4 Grzegorz Janusz Więzik
    77 (0,45%)
  3. 3 Przemysław Ciok
    512 (2,96%)
  4. 6 Małgorzata Agata Bittner
    298 (1,72%)
  5. 1 Dawid Marek Durał
    1 821 (10,54%)
  6. 5 Grzegorz Zenon Zawada
    187 (1,08%)
  7. 7 Renata Agata Reuter-Sobczak
    323 (1,87%)

KOMITET WYBORCZY STRONNICTWA PRACY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marian Piotr Chojnacki
    22 (0,13%)
  2. 3 Hildegarda Jadwiga Buchta
    21 (0,12%)
  3. 5 Sabina Hanak
    26 (0,15%)
  4. 2 Zygmunt Antoni Gottschling
    15 (0,09%)
  5. 4 Tomasz Robert Bryk
    15 (0,09%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Maria Beata Ryś
    886 (5,13%)
  2. 1 Beata Iwona Białowąs
    1 791 (10,36%)
  3. 2 Bartosz Adam Wydra
    1 103 (6,38%)
  4. 4 Andrzej Zdzisław Beńko
    103 (0,60%)
  5. 5 Barbara Wilk
    201 (1,16%)
  6. 7 Andrzej Wiesław Bożek
    206 (1,19%)
  7. 6 Teresa Cofała
    70 (0,41%)

Okręg 3

Katowice: 3 MAJA, 73 PUŁKU PIECHOTY, ADOLFA DYGACZA, ALBATROSÓW, ALEJA KORFANTEGO 00 - 32, ALEJA GÓRNOŚLĄSKA, ALPEJSKA, ANDRZEJA, ASTRÓW, BANKOWA, BARBARY, BAZALTOWA, BISKUPA ADAMSKIEGO, BISKUPA CZESŁAWA DOMINA, BISKUPA GAWLINY, BISKUPA KUBINY, BISKUPA LISIECKIEGO, BOCIANÓW, BRATA ALBERTA, BRATKÓW, BRYNOWSKA, CEGLANA, CHOPINA, CIETRZEWI, CYRANEK, CZAJEK, CZAPLI, CZYŻYKÓW, DAMROTA, DĄBROWSKIEGO, DĄBRÓWKI, DROZDÓW, DRZYMAŁY, DWORCOWA, DWORSKA, DYREKCYJNA, DZIĘCIOŁÓW, FIOŁKÓW, FITELBERGA, FLIEGERA, FLORIANA 8 - 22 numery parzyste, FRANCUSKA, GAŁCZYŃSKIEGO, GAWRONÓW, GENERAŁA PUŁASKIEGO, GENERAŁA SIKORSKIEGO, GENERAŁA SOWIŃSKIEGO, GENERAŁA ZAJĄCZKA, GEN. STANISŁAWA SZEPTYCKIEGO, GILÓW, GISZOWIECKA 61, GLIWICKA 1 - 26, GŁOWACKIEGO, GÓRNICZA, GRANICZNA 17 - 63C, HUBERTA, IMIELI, JAGIELLOŃSKA, JANA III SOBIESKIEGO, JASIEŃSKIEGO, JASKÓŁEK, JEMIOŁUSZEK, JERZYKÓW, JORDANA, KAMIENNA, KANARKÓW, KARBOWA, KARDYNAŁA KOMINKA, KAWEK, KAZIMIERZA DŁUSKIEGO, KILIŃSKIEGO, KOBYLIŃSKIEGO, KOCHANOWSKIEGO 1 - 2, 4, 5 - 7A, 9, 10 - 16, 20, KOLIBRÓW, KONCKIEGO, KONOPNICKIEJ, KOPERNIKA, KORMORANÓW, KOSÓW, KOSZAROWA, KOŚCIUSZKI 2 - 191C, KOZIELSKA, KRAHELSKIEJ, KRASIŃSKIEGO, KRÓLOWEJ JADWIGI, KRZEMIENNA, KRZYWA, KSIĘDZA CZEMPIELA, KSIĘDZA KORDECKIEGO, KSIĘDZA SKARGI, KSIĘDZA SKOWROŃSKIEGO, KUKUŁEK, LELKÓW, LIGONIA, LOMPY, LOTNISKO, LUBECKIEGO-DRUCKIEGO, ŁABĘDZIA, MARIACKA, MARIACKA TYLNA, MARII GOEPPERT-MAYER, MATEJKI, METEOROLOGÓW, MICKIEWICZA, MIELĘCKIEGO, MIKOŁOWSKA 4 - 112, 114 - 148A numery parzyste, MŁYŃSKA, MONIUSZKI, MUCHOWIEC, MYŚLIWSKA, NAD OSIEKIEM, NARCYZÓW, OFIAR KATYNIA, OPOLSKA, PADEREWSKIEGO 7 - 7A numery nieparzyste, 8 - 12, 13, 14 - 19, 29, 32, 33 - 87A numery nieparzyste, PARKOWA, PARK POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH, PAWIA, PAWŁA, PCK, PELIKANÓW, PIASTOWSKA, PIĘKNA, PILOTÓW, PLAC ANDRZEJA, PLAC BOLESŁAWA CHROBREGO, PLAC JANA PAWŁA II, PLAC KARD. AUGUSTA HLONDA, PLAC KATEDRALNY, PLAC KSIĘDZA SZRAMKA, PLAC MIARKI, PLAC OBROŃCÓW KATOWIC, PLAC ODDZ. MŁODZIEŻY POWST. , PLAC RADY EUROPY, PLAC ROSTKA, PLAC SEJMU ŚLĄSKIEGO, PLAC SYNAGOGI, PLAC SZEWCZYKA, PLAC WOLNOŚCI, PLAC ŻOŁNIERZA POLSKIEGO, PLEBISCYTOWA, pl. TAJNEJ ORG. NAUCZYCIELSKIEJ, POCZTOWA, PODCHORĄŻYCH, PODGÓRNA, POLNA, PONIATOWSKIEGO, PORFIROWA, POWSTAŃCÓW, PROF. AUGUSTA CHEŁKOWSKIEGO, PROSTA, PROWANSALSKA, PRZEMYSŁOWA, PRZEPIÓREK, RACIBORSKA, REYMONTA, ROCHOWIAKA, RODAŃSKA, RÓWNOLEGŁA, RÓŻANA, RÓŻYCKIEGO, RYBNICKA, RYMERA, RYNEK, SABAUDZKA, SĄDOWA, SIENKIEWICZA, SIKOREK, SKALNA, SKIBY, SKŁODOWSKIEJ-CURIE, SKOWRONKÓW, SŁOWACKIEGO, SŁOWIKÓW, SOKOLSKA 1 - 9 numery nieparzyste, 10 - 11, 14 - 26, 33, STALMACHA, STANISŁAWA, STAROMIEJSKA, STAROWIEJSKA, STAWOWA, STEFANA BATOREGO, STRZELECKA, STYCZYŃSKIEGO, SZAFRANKA, SZCZYGŁÓW, SZELIGIEWICZA, SZKOLNA, SZPAKÓW, SZYBOWCOWA, ŚRODKOWA, ŚWIĘTEGO JACKA, ŚWIĘTEGO JANA, TEATRALNA, TRZECH STAWÓW, UNIWERSYTECKA, WARSZAWSKA, WAWELSKA, WILHELMA FRIEDRICHA GRUNDMANNA, WILIMOWSKIEGO, WITA STWOSZA, WODNA, WOJEWÓDZKA, WRÓBLI, ZABRSKA, ZACISZE, ZGRZEBNIOKA, ZIMORODKÓW, ŻWIRKI I WIGURY

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA - RUCH KONTROLI WŁADZY

kandydatliczba głosów

  1. 4 Hubert Paweł Ficek
    12 (0,06%)
  2. 3 Patrycja Sandra Tracz
    10 (0,05%)
  3. 1 Elżbieta Teresa Postulka
    46 (0,21%)
  4. 2 Jan Ignacy Suliga
    13 (0,06%)
  5. 6 Włodzimierz Antoni Raszewski
    3 (0,01%)
  6. 7 Rafał Andrzej Pogorzelski
    19 (0,09%)
  7. 5 Irena Elżbieta Jastrzębowska
    11 (0,05%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE I MARCIN KRUPA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Lesław Jan Gajda
    598 (2,78%)
  2. 2 Tomasz Grzegorz Szpyrka
    834 (3,87%)
  3. 1 Adam Janusz Skowron
    2 612 (12,13%)
  4. 3 Iwona Barbara Ponikło
    752 (3,49%)
  5. 5 Katarzyna Irena Wichary-Pukacz
    400 (1,86%)
  6. 6 Mariusz Janusz Jankowski
    316 (1,47%)
  7. 7 Agnieszka Monika Jagła
    376 (1,75%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ewa Aleksandra Piaskowska
    186 (0,86%)
  2. 5 Jerzy Michał Woźniak
    45 (0,21%)
  3. 1 Jarosław Maciej Graziadei-Darmas
    374 (1,74%)
  4. 7 Jerzy Franciszek Swatoń
    70 (0,33%)
  5. 4 Ewa Magdalena Mizera-Skrzyńska
    48 (0,22%)
  6. 6 Anna Polaczek
    100 (0,46%)
  7. 3 Adam Edward Południak
    63 (0,29%)

KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marek Piotr Matyszczak
    269 (1,25%)
  2. 5 Krzysztof Piotr Wostal
    12 (0,06%)
  3. 4 Małgorzata Wasiak-Kubulus
    33 (0,15%)
  4. 3 Adam Piszczelok
    43 (0,20%)
  5. 7 Wiktoria Maria Tombarkiewicz
    35 (0,16%)
  6. 1 Ilona Grażyna Kanclerz
    763 (3,54%)
  7. 6 Grzegorz Rajmund Moczala
    6 (0,03%)

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 5 Mateusz Stanisław Lasik
    11 (0,05%)
  2. 3 Justyna Sibińska
    11 (0,05%)
  3. 2 Łukasz Wilczek
    42 (0,20%)
  4. 1 Edyta Beata Szostok
    77 (0,36%)
  5. 4 Szymon Tadeusz Kalus
    54 (0,25%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Monika Maria Paca-Bros
    891 (4,14%)
  2. 1 Jarosław Makowski
    3 973 (18,45%)
  3. 3 Łukasz Marek Borkowski
    1 937 (9,00%)
  4. 4 Małgorzata Maria Olejnik
    386 (1,79%)
  5. 5 Ewa Machura
    276 (1,28%)
  6. 6 Przemysław Jerzy Stanios
    38 (0,18%)
  7. 7 Ewa Grażyna Michalik
    539 (2,50%)

KOMITET WYBORCZY STRONNICTWA PRACY

kandydatliczba głosów

  1. 4 Bożena Stanisława Hanak
    6 (0,03%)
  2. 3 Weronika Stanisława Kubis
    11 (0,05%)
  3. 1 Tadeusz Wojciech Mazanek
    19 (0,09%)
  4. 5 Patryk Jan Grzesik
    16 (0,07%)
  5. 2 Kamil Katerwy
    13 (0,06%)

KOMITET WYBORCZY "PRAWO DO KATOWIC"

kandydatliczba głosów

  1. 3 Grzegorz Tomasz Lebek
    94 (0,44%)
  2. 2 Tetiana Volts
    103 (0,48%)
  3. 1 Michał Paweł Szyszka
    532 (2,47%)
  4. 5 Błażej Paweł Giszter
    236 (1,10%)
  5. 4 Jolanta Katarzyna Polańska
    117 (0,54%)
  6. 6 Agnieszka Elżbieta Gemza
    199 (0,92%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Adam Gilewski
    385 (1,79%)
  2. 1 Piotr Aleksander Pietrasz
    2 331 (10,83%)
  3. 2 Irena Maria Bruszewska-Dubiel
    349 (1,62%)
  4. 4 Tomasz Jan Pawlak
    312 (1,45%)
  5. 5 Barbara Stefania Willner-Paster
    138 (0,64%)
  6. 6 Marek Adam Frączek
    189 (0,88%)
  7. 7 Maria Stefania Durska
    198 (0,92%)

Okręg 4

Katowice: 18 SIERPNIA, ADWENTOWICZA, AGNIESZKI, AKACJOWA, ALEJA BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO, al. KSIĘCIA HENRYKA POBOŻNEGO, al. KSIĘŻNEJ JADWIGI ŚLĄSKIEJ, ANIOŁA, BADURY, BARDOWSKIEGO, BARLICKIEGO, BŁĘKITNA, BOCHEŃSKIEGO, BOCZNA, BOGUSŁAWSKIEGO, BOLESŁAWA CHROBREGO, BORYSA, BOŻOGROBCÓW, BRACKA, BRYGADZISTÓW, BRZOSKWINIOWA, BUGLI, BUKOWA, CHODNIKOWA, CHOLEWY, CHORZOWSKA, CICHA, CIEMAŁY, CZOIKA, DĄBROWSKIEJ, DĘBOWA, DOBRA, DOBREGO UROBKU, DOLNA, DUDKA, DULĘBY, DZIERŻONIA, DZIEWIĘCIU Z WUJKA, FILAROWA, FRANZA WAXMANA, GALLUSA, GLIWICKA 30 - 30B numery parzyste, 31 - 267 numery nieparzyste, 52 - 130BI numery parzyste, GMINNA, GOŁBY, GRABSKIEGO, GRUSZOWA, GRZĄDZIELA, GRZYŚKI, HETMAŃSKA, JABŁONIOWA, JANASA, JANA PAWŁA II, JARACZA, JASNA, JOHNA BAILDONA, KEMPKI, KĘPOWA, KLIMCZOKA, KLUZIKA, KOCHŁOWICKA, KOCZEBY, KOLOŃSKA, KOMBAJNISTÓW, KOSSAK-SZCZUCKIEJ, KOSSUTHA, KREDYTOWA, KRÓLA WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY, KRUCZKOWSKIEGO, KRZYŻOWA 1 - 3, 5 - 7A numery nieparzyste, 8R - 9A/2, 25, KSIĘCIA HENRYKA BRODATEGO, KSIĘDZA KAROLA ŻMIJA, KSIĘDZA ŚCIEGIENNEGO 6 - 41, 49, 64 - 94 numery parzyste, KUPCA, KWIATKOWSKIEGO, LELEWELA, LEŚMIANA, LIGĘZY, LIGOCKA, LIPOWA, LISA, LITERATÓW, LUBINY, MACIEJA, MACIEJA LEDÓCHOWSKIEGO, MAMOKA, MARCINA, MIESZKA I, MIKOŁOWSKA 113 - 131 numery nieparzyste, MODRZEJEWSKIEJ, MORELOWA, MOŚCICKIEGO, MUSIALIKA, NARUTOWICZA, NASYPOWA, OBROKI, OKRĘŻNA, ONDRASZKA, ORKANA, ORZESZKOWEJ, OSSOWSKIEGO, PARCZEWSKIEGO, PARK ZAŁĘSKI, PIASTÓW, PIECHY, PLAC BERNARDA POLOKA, PLAC KS. JÓZEFA LONDZINA, PLAC NSZZ SOLIDARNOŚĆ, PLAC RONALDA REAGANA, PLAC ŚW. HERBERTA, POETÓW, POKŁADOWA, POKOJU, POLA, POŁOMIŃSKA, POŚPIECHA, PRZEKOPOWA, PRZODOWNIKÓW, PRZYKLINGA, PUKOWCA, RATAJA, RĘBACZY, ROLNA, RYCERSKA, SKRZEKA, SŁAWKA, SPORTOWA, STAFFA, STROMA, STRZAŁOWA, STUDZIENNA, SZADOKA, SZEWCZENKI, SZPITALNA, SZYBOWA, ŚCIANOWA, ŚLUSARSKA, ŚREDNIA, TADEUSZA MICHEJDY, TERESY, TOKARSKA, TOMASZA, TRASA NIKODEMA I JÓZEFA RENCÓW, TUWIMA, TYSIĄCLECIA, UŁAŃSKA, UPADOWA, WĄSKA, WĘGLOWA, WIDOK, WIEJSKA, WILCZE KĄTY, WIŚNIOWA, WITOSA, WODOSPADY, WOLNEGO, WOLSKIEGO, WOZAKÓW, WOŹNICZKI, WRĘBOWA, WYCIĄGOWA, WYPLERA, ZAŁĘSKA, ZAŁĘSKA HAŁDA, ZAMUŁKOWA, ZAPOLSKIEJ, ZARĘBSKIEGO, ZAWISZY CZARNEGO, ZEGADŁOWICZA, ZGODY, ZŁOTA, ŹRÓDLANA, ŻELAZNA, ŻELIWNA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA - RUCH KONTROLI WŁADZY

kandydatliczba głosów

  1. 6 Wojciech Wiesław Jezierski
    4 (0,02%)
  2. 5 Roma Zofia Struzik
    6 (0,02%)
  3. 2 Herbert Robert Kopiec
    15 (0,06%)
  4. 3 Irena Wanda Kaźmierska
    7 (0,03%)
  5. 1 Adam Andrzej Słomka
    99 (0,41%)
  6. 4 Józef Jerzy Filipek
    5 (0,02%)
  7. 7 Salomea Maria Suliga
    10 (0,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE I MARCIN KRUPA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Borys Aleksander Pronobis
    2 512 (10,32%)
  2. 2 Jerzy Józef Dolinkiewicz
    362 (1,49%)
  3. 4 Krzysztof Eugeniusz Kraus
    2 297 (9,44%)
  4. 8 Jacek Pytel
    747 (3,07%)
  5. 7 Anna Maria Bielaś
    130 (0,53%)
  6. 5 Barbara Małgorzata Bańska
    517 (2,12%)
  7. 3 Józef Antoni Zawadzki
    1 218 (5,01%)
  8. 6 Beata Kalinowska
    355 (1,46%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Tomasz Czakon
    81 (0,33%)
  2. 4 Krystyna Albina Urbańska
    44 (0,18%)
  3. 6 Wioleta Aneta Trojan
    43 (0,18%)
  4. 1 Henryk Jan Moskwa
    377 (1,55%)
  5. 2 Ewa Krystyna Banaś
    215 (0,88%)
  6. 5 Krzysztof Aleksander Buchacz
    62 (0,25%)
  7. 7 Wiesław Lang
    49 (0,20%)
  8. 8 Marek Kazimierz Tokarz
    60 (0,25%)

KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Anna Krystyna Czerwińska
    34 (0,14%)
  2. 2 Małgorzata Barbara Herman
    266 (1,09%)
  3. 1 Jacek Piwowarczuk
    553 (2,27%)
  4. 6 Marek Eryk Patalong
    35 (0,14%)
  5. 3 Barbara Jadwiga Chruścik
    30 (0,12%)
  6. 7 Anna Katarzyna Gorzelik
    86 (0,35%)
  7. 8 Mateusz Franciszek Bednarek
    19 (0,08%)
  8. 5 Szczepan Piotr Witaszek
    51 (0,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Przemysław Danysz
    79 (0,32%)
  2. 4 Barbara Anna Orzeł-Śmigielska
    23 (0,09%)
  3. 1 Piotr Aleksander Śmigielski
    307 (1,26%)
  4. 5 Henryk Ludwik Wróżyna
    10 (0,04%)
  5. 8 Lidia Elżbieta Breguła
    55 (0,23%)
  6. 3 Agnieszka Turska
    95 (0,39%)
  7. 7 Marek Aleksander Mucha
    35 (0,14%)
  8. 6 Joanna Maria Piotrowska
    31 (0,13%)

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 1 Łukasz Marek Kolada
    110 (0,45%)
  2. 5 Anna Maria Jankowiak
    7 (0,03%)
  3. 4 Magdalena Ilona Szajko Vel Masterczuk
    7 (0,03%)
  4. 3 Paweł Maciej Trytko
    58 (0,24%)
  5. 2 Grzegorz Jacek Budnik
    42 (0,17%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Magdalena Joanna Wieczorek
    3 807 (15,65%)
  2. 5 Przemysław Sobieszczuk
    140 (0,58%)
  3. 8 Patryk Piotr Białas
    1 150 (4,73%)
  4. 6 Kamil Stanisław Brela
    130 (0,53%)
  5. 7 Wanda Maria Rajman
    124 (0,51%)
  6. 4 Hubert Stefan Morawski
    558 (2,29%)
  7. 2 Aleksandra Stefania Duży
    667 (2,74%)
  8. 3 Renata Szpitalny
    991 (4,07%)

KOMITET WYBORCZY STRONNICTWA PRACY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mirosław Adam Korbasiewicz
    49 (0,20%)
  2. 2 Władysław Marian Lech
    4 (0,02%)
  3. 3 Wojciech Jakub Gonciarz
    9 (0,04%)
  4. 4 Bożena Adrianna Grzesik
    6 (0,02%)
  5. 5 Ewa Barbara Kościuk
    2 (0,01%)
  6. 6 Renata Joanna Gottschling
    2 (0,01%)

KOMITET WYBORCZY "PRAWO DO KATOWIC"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Barbara Irena Kalisz
    404 (1,66%)
  2. 3 Maciej Wojciech Wojdowski
    53 (0,22%)
  3. 5 Daria Barbara Olszewska
    98 (0,40%)
  4. 4 Joanna Maria Żuchowska
    68 (0,28%)
  5. 6 Adrian Radosław Kapczyński
    60 (0,25%)
  6. 2 Jan Wacław Watras
    86 (0,35%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Józef Jan Moń
    45 (0,18%)
  2. 2 Natalia Magdalena Zakrzewska
    1 450 (5,96%)
  3. 6 Róża Urszula Kątnik
    70 (0,29%)
  4. 8 Barbara Maria Cień
    142 (0,58%)
  5. 4 Henryk Antoni Zawodny
    159 (0,65%)
  6. 7 Marek Oskar Derylak
    65 (0,27%)
  7. 3 Jerzy Adam Bąk
    296 (1,22%)
  8. 1 Wiesław Piotr Mrowiec
    2 547 (10,47%)

Okręg 5

Katowice: 1 MAJA, ALEJA KORFANTEGO 34 - 189, ALEJA ROŹDZIEŃSKIEGO, ALFREDA, BOGUCICKA, BOHATERÓW MONTE CASSINO, BRACI STAWOWYCH, BRONIEWSKIEGO, BRZOZOWA, BUROWIECKA, BYTKOWSKA, BYTOMSKA, CEDROWA, CHROMIKA, CHRZEŚCIJAN BAPTYSTÓW, CISOWA, CYNKOWA, CZARNIECKIEGO, CZECHA, CZERWIŃSKIEGO, DASZYŃSKIEGO, DEKERTA, DŁUGA, DRZEWNA, DUNIKOWSKIEGO, ENERGETYKÓW, FLORIANA 1 - 5, GNIEŹNIEŃSKA, GÓRNA, GÓRNIKA, GRABONIA, GRABOWA, GRANICZNA 2 - 13, GRAŻYŃSKIEGO, HAŁUBKI, HOPPEGO, HUTNICZA, IŁŁAKOWICZÓWNY, JANA NEPOMUCENA STĘŚLICKIEGO, JERZEGO DUDY-GRACZA, JESIONOWA, JODŁOWA, JÓZEFOWSKA, KAKTUSÓW, KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO, KARŁOWICZA 9, 10 - 12, 14 - 14A numery parzyste, 15 - 24, KAROLA 1 - 3, KAROLINY, KARPACKA, KATOWICKA, KLONOWA, KONDUKTORSKA, KONIARKOWEJ, KOPALNIANA, KOTLARZA, KOWALSKA, KRAKUSA, KRASZEWSKIEGO, KRĘTA, KRZYŻOWA 4 - 8E numery parzyste, 12, KSIĘDZA BLACHNICKIEGO, KSIĘDZA BOŃCZYKA, KSIĘDZA ŚCIEGIENNEGO 43 - 43G numery nieparzyste, 49B - 55 numery nieparzyste, KSIĘDZA ŚCIGAŁY, KS. JANA RZYMEŁKI, KS. STANISŁAWA MAŚLIŃSKIEGO, KUJAWSKA, KURPIOWSKA, LASEK ALFREDA, LEOPOLDA, LUBUSKA, LUDWIKA, ŁĄCZNA, ŁUŻYCKA, MARCINKOWSKIEGO, MARKIEFKI, MIARKI, MIEROSZEWSKIEGO, MIKUSIŃSKIEGO, MISJONARZY OBLATÓW MN, MODELARSKA, MODRZEWIOWA, MORAWSKA, MORCINKA, MORWOWA, MURCKOWSKA, NADGÓRNIKÓW, NAD POTOKIEM, NA OBRZEŻU, NIEDURNEGO, NORMY, NORWIDA, NOWA, NOWOTARSKA, NOWOWIEJSKIEGO, NOWY ŚWIAT, ODRZAŃSKA, OKRZEI, OLCHOWA, OLIMPIJSKA, ORDONA, OSIKOWA, OSWALDA KOZIOŁA, OŚWIĘCIMSKA, OWOCOWA, PADEREWSKIEGO 1 - 4, PARK BOGUCKI, PARK WEŁNOWIECKI, PATALONGA, PIASKOWA, PIETRUSIŃSKIEGO, PIOTRA, PLAC ALFREDA, PLAC ALOJZEGO BUDNIOKA, PLAC GRUNWALDZKI, PLAC GWARKÓW, PLAC O. JÓZEFA NIEBOROWSKIEGO, PLAC ŚWIĘTEGO JÓZEFA ROBOTNIKA, PLAC WAJDY, PLAC WALENTEGO FOJKISA, PLATER, PODHALAŃSKA, PORCELANOWA, PROMIENNA, PUŁAWSKA, RACŁAWICKA, REJA, REJTANA, ROŻANOWICZA, RYSIA, RYSZARDA, SAINT ETIENNE, SANDOMIERSKA, SŁONECZNA, SŁONIMSKIEGO, SŁOWIAŃSKA, SOKOLSKA 43 - 45A numery nieparzyste, 46 - 48, 49 - 49A numery nieparzyste, 50 - 76, 121, STASZICA, STRAŻACKA, SZCZECIŃSKA, SZEROKA, SZTYGARSKA, TELEWIZYJNA, TOPOLOWA, WAJDY, WALECZNYCH, WALERIANA, WĘGLANA, WIĄZOWA, WIERZBOWA, WIŚLANA, WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA, WROCŁAWSKA, WRÓBLEWSKIEGO, ZAKOPIAŃSKA, ŻOGAŁY, ŻÓŁKIEWSKIEGO

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE I MARCIN KRUPA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Maciej Marek Biskupski
    2 831 (13,66%)
  2. 2 Damian Paweł Stępień
    1 312 (6,33%)
  3. 3 Anna Patrycja Malik
    753 (3,63%)
  4. 4 Adrian Łukasz Szymura
    414 (2,00%)
  5. 7 Jarosław Dominik Caputa
    390 (1,88%)
  6. 5 Mariola Joanna Para-Hewig
    384 (1,85%)
  7. 6 Sabina Agnieszka Kubica
    254 (1,23%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 7 Piotr Walenty Suchanek
    101 (0,49%)
  2. 1 Zbigniew Jacek Pokorski
    382 (1,84%)
  3. 2 Grzegorz Grzegorek
    146 (0,70%)
  4. 6 Ewa Stanisława Garczarska
    29 (0,14%)
  5. 3 Izabela Anna Mazur
    122 (0,59%)
  6. 4 Wacław Trojak
    27 (0,13%)
  7. 5 Kornelia Iwona Arasimska
    39 (0,19%)

KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Grażyna Magdalena Prycza-Kupny
    188 (0,91%)
  2. 1 Marek Józef Nowara
    714 (3,45%)
  3. 3 Kamil Krzysztof Lasończyk
    110 (0,53%)
  4. 7 Andrzej Michał Hanusik
    59 (0,28%)
  5. 5 Joanna Maria Zielosko
    76 (0,37%)
  6. 6 Mateusz Mieczysław Gulla
    34 (0,16%)
  7. 4 Sylwia Ewa Pawlikowska-Musiewicz
    78 (0,38%)

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

kandydatliczba głosów

  1. 2 Łukasz Stanisław Zapartowicz
    19 (0,09%)
  2. 3 Halina Teresa Bartas
    15 (0,07%)
  3. 4 Anna Magdalena Mandrela
    34 (0,16%)
  4. 1 Jakub Tomasz Kalus
    158 (0,76%)
  5. 5 Weronika Daria Dębowska
    18 (0,09%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Barbara Katarzyna Wnęk
    3 194 (15,42%)
  2. 5 Ewa Anna Gębicka-Matusz
    204 (0,98%)
  3. 2 Adam Wojciech Szymczyk
    935 (4,51%)
  4. 3 Barbara Urszula Kaczyńska
    337 (1,63%)
  5. 4 Adam Sylwester Warzecha
    822 (3,97%)
  6. 7 Sebastian Roman Pypłacz
    358 (1,73%)
  7. 6 Sławomir Stefan Zaremba
    246 (1,19%)

KOMITET WYBORCZY STRONNICTWA PRACY

kandydatliczba głosów

  1. 3 Sebastian Konrad Pawłowski
    18 (0,09%)
  2. 4 Alojzy Piotr Pyszik
    6 (0,03%)
  3. 2 Stefania Teresa Pawłowska
    10 (0,05%)
  4. 5 Przemysław Bryk
    12 (0,06%)
  5. 1 Maria Gertruda Wicherek
    28 (0,14%)

KOMITET WYBORCZY "PRAWO DO KATOWIC"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jarosław Krzysztof Gwizdak
    1 476 (7,12%)
  2. 2 Krzysztof Roszkowski
    91 (0,44%)
  3. 5 Małgorzata Jolanta Franczyk
    84 (0,41%)
  4. 3 Krzysztof Piotr Kamiński
    96 (0,46%)
  5. 4 Barbara Dorota Lewicka
    108 (0,52%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krystyna Zofia Panek
    2 278 (10,99%)
  2. 4 Irena Mazuruk
    225 (1,09%)
  3. 7 Witold Gawlikowski
    191 (0,92%)
  4. 5 Adam Mikołaj Pazera
    132 (0,64%)
  5. 6 Barbara Maria Kaszowska
    208 (1,00%)
  6. 2 Szymon Andrzej Kurpanik
    544 (2,63%)
  7. 3 Bogdan Pach
    429 (2,07%)

Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

Wideo

Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

Najczęściej komentowane

Polecamy

OSOBOWOŚĆ ROKU 2019 Trwa głosowanie!

OSOBOWOŚĆ ROKU 2019 Trwa głosowanie!

Najczęściej czytane