Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - pabianicki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Pabianice ulice: 15 Pułku Piechoty „Wilków”, Agrestowa, Akacjowa, Piotra Bardowskiego – nr nieparzyste, Batalionów Chłopskich, Bociania, Mieczysława Brauna, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Bukowa, Cedrowa, Chmielowa, Cisowa, Cmentarna, Cyprysowa, Czereśniowa, Dereniowa, dr. Witolda Eichlera, Gajowa, Garażowa, Glebowa, Gromadzka, Gruntowa, Grunwaldzka, Hermanowska, Hetmańska, Husarska, Jagodowa, Jałowcowa, Jana Pawła II od nr 29 do końca, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Karniszewicka od nr 49 do końca, Kasztanowa, Kasztelańska, Kąkolowa, Klonowa, Aleksandra Kostki-Napierskiego, Krakowska, Księżycowa, Stanisława Kunickiego, Laskowa, Lawendowa, Lecznicza, Leszczynowa, Leśna, Lisia, Liściasta, Ludowa, Łaska – nr nieparzyste oraz od nr 58 do końca – parzyste, Łączna, Łubinowa, Łukowa, Makowa, Malinowa, Adama Mickiewicza, Miodowa, Modrakowa, Stanisława Moniuszki od nr 112 do końca, Morelowa, Morwowa, Niecała, Nieduża, Niska, Odrodzenia, Oliwkowa, Olszynowa, Organizacji WiN, Orna, Orzechowa, Osikowa, Owocowa, Parkowa, Partyzancka od nr 1 do nr 16, Pawia, Piątkowska, Podmiejska, Józefa Poniatowskiego, Poziomkowa, Próżna, Przejazd, Robotnicza, Rolnicza, Rycerska, Składowa, Skośna, Skrajna, Słonecznikowa, Juliusza Słowackiego, Sosnowa, Sportowa, Stanisława Staszewskiego, Szarych Szeregów, Szynkielewska, Śliwkowa, Jędrzeja Śniadeckiego, Średnia, Świerkowa, Tatarkowa, Tęczowa, Tkacka od nr 33 do końca – nieparzyste oraz od nr 42 do końca – parzyste, Topolowa, Torowa, Toruńska od nr 36 do końca – parzyste oraz od nr 41 do końca – nieparzyste, Trawiasta, Trębacka, Ułańska, Warzywna, Węglowa, Wiązowa, Wiejska, Wileńska – nr parzyste oraz od nr 31 do końca – nieparzyste, Wiśniowa, Wolnościowa, Wrzosowa, Wspólna, Zagajnikowa, Zamkowa od nr 55 do końca – nieparzyste, Żniwna, Żytowicka.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marek Błoch
    500 (7,95%)
  2. 1 Tomasz Jerzy Pierzchała
    1 012 (16,09%)
  3. 5 Dorota Beata Piech
    240 (3,82%)
  4. 4 Magdalena Maria Bulzacka
    129 (2,05%)
  5. 3 Jakub Maksymilian Kania
    163 (2,59%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA PABIANIC GRZEGORZA MACKIEWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Maria Jolanta Wrzos-Meus
    684 (10,87%)
  2. 3 Jarosław Stefan Habura
    1 260 (20,03%)
  3. 4 Magdalena Rybarczyk-Cieślar
    638 (10,14%)
  4. 1 Arkadiusz Jaksa
    1 250 (19,87%)
  5. 2 Gabriela Bogusława Wenne-Błażyńska
    414 (6,58%)

Okręg 2

Miasto Pabianice ulice: Armii Krajowej, Bagatela, Władysława Broniewskiego, Chłodna, Cicha, gen. Jarosława Dąbrowskiego, Bartosza Głowackiego, Grabowa od nr 2 do nr 16 – parzyste, św. Jana – parzyste, Kamienna, Karniszewicka od nr 1 do nr 48, Jana Kochanowskiego, Marii Konopnickiej, Kwiatowa, Lutomierska, Łaska od nr 2 do nr 56 – parzyste, Jana Matejki, Romualda Mielczarskiego, Stanisława Moniuszki od nr 25 do nr 111, Nowa, Ogrodowa, Orla od nr 31 do końca, Ostatnia, Partyzancka od nr 17 do nr 49a – nieparzyste oraz od nr 18 do nr 54e – parzyste, Piękna od nr 1 do nr 16, Południowa, Pomorska, Powstańców Warszawy, Prosta, Pszeniczna, gen. Kazimierza Pułaskiego, Władysława Reymonta, św. Rocha od nr 14 do końca, Różana, Henryka Sienkiewicza, Marii Skłodowskiej-Curie, Spółdzielcza, Szkolna, Świętokrzyska od nr 1 do nr 17, Targowa od nr 1 do nr 19 – nieparzyste oraz od nr 2 do nr 16 – parzyste, Tkacka od nr 1 do nr 31 – nieparzyste oraz od nr 2 do nr 40 – parzyste, Toruńska od nr 1 do nr 39 – nieparzyste oraz od nr 2 do nr 34 – parzyste, gen. Romualda Traugutta, Tulipanowa, Ludwika Waryńskiego, Wileńska od nr 1 do nr 29 – nieparzyste, Wysoka, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana kard. Wyszyńskiego, Zamkowa od nr 19 do nr 53 – nieparzyste oraz od nr 20 do końca – parzyste, Zgoda, Zielona, Żelazna, Stefana Żeromskiego.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Małgorzata Maria Tomaszewska
    227 (4,05%)
  2. 1 Jarosław Mariusz Lesman
    778 (13,87%)
  3. 2 Piotr Ambroziak
    518 (9,24%)
  4. 3 Małgorzata Aleksandra Łondka
    192 (3,42%)
  5. 4 Andrzej Wiesław Mielczarek
    120 (2,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA PABIANIC GRZEGORZA MACKIEWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tomasz Jacek Łuczak
    572 (10,20%)
  2. 1 Krzysztof Stefan Habura
    1 905 (33,96%)
  3. 3 Jadwiga Wadowska-Gryzel
    606 (10,80%)
  4. 5 Grzegorz Andrzej Janczak
    289 (5,15%)
  5. 4 Grażyna Elżbieta Nowak
    402 (7,17%)

Okręg 3

Miasto Pabianice ulice: 20 Stycznia od nr 1 do nr 85 – nieparzyste oraz od nr 2 do nr 62 – parzyste, gen. Aleksandra Arkuszyńskiego, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Boczna, Bohaterów, Bracka, Bugaj od nr 1 do nr 75a – nieparzyste oraz od nr 2 do nr 76 i od nr 90 do nr 96a – parzyste, Dobra od nr 9 do końca – nieparzyste oraz od nr 28 do końca – parzyste, Dolna, Ewangelicka, Grobelna, Narcyza Gryzla, Kazimierza, Jana Kilińskiego, św. Maksymiliana Marii Kolbego, Mikołaja Kopernika, Kościelna od nr 1 do nr 14, Tadeusza Kościuszki, Lipowa, Łąkowa od nr 1 do nr 18, Mała, Mariańska, Modra, Mokra – nr parzyste oraz od nr 25 do końca – nieparzyste, Stanisława Moniuszki od nr 1 do nr 24, Myśliwska od nr 5 do nr 35 – nieparzyste oraz od nr 16 do nr 54 – parzyste, Gabriela Narutowicza, Bolesława Nawrockiego od nr 9 do nr 19 – nieparzyste oraz od nr 22 do nr 32 – parzyste, Osiedlowa, Michała Ossowskiego, Owsiana, Podgórna, Podleśna od nr 2 do nr 16 – parzyste, Karola Prosnaka, gen. Stefana “Grota” Roweckiego, ks. Piotra Skargi od nr 1 do nr 81 – nieparzyste oraz od nr 2 do nr 30 – parzyste, Smugowa od nr 1 do nr 31 – nieparzyste oraz od nr 2 do nr 20 – parzyste, Jana III Sobieskiego, Spacerowa, Sporna, Strażacka, Szpitalna, Wąska, Wschodnia, Zamkowa od nr 2 do nr 18 – parzyste, Żytnia.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Małgorzata Edyta Stachelska
    223 (3,06%)
  2. 1 Waldemar Flajszer
    1 249 (17,16%)
  3. 3 Tomasz Wojciech Madaliński
    325 (4,47%)
  4. 2 Grzegorz Paweł Hanke
    346 (4,75%)
  5. 4 Iwona Leżańska
    222 (3,05%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA PABIANIC GRZEGORZA MACKIEWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Bogdan Piotrowski
    671 (9,22%)
  2. 2 Rafał Jakub Kunka
    844 (11,60%)
  3. 1 Florian Wlaźlak
    1 650 (22,67%)
  4. 3 Ewa Małgorzata Lewandowska
    1 306 (17,94%)
  5. 4 Ewa Joanna Wadowska-Filarska
    442 (6,07%)

Okręg 4

Miasto Pabianice ulice: 20 Stycznia od nr 64 do końca – parzyste oraz od nr 87 do końca – nieparzyste, 3 Maja, Aleja NSZZ Solidarność, Piotra Bardowskiego – nr parzyste, Maksymiliana Barucha, Stefana Batorego, Borowa, Bóźniczna, Bugaj od nr 77 do końca – nieparzyste oraz od nr 78 do nr 88a i od nr 96b do końca – parzyste, Bystra, Chabrowa, Chmielna, Ciasna, Ciepła, Dębowa, Dobra od nr 1 do nr 7 – nieparzyste oraz od nr 2 - 26 – parzyste, Drewnowska, Drobna, Działkowa, Familijna, Garncarska, Gawrońska, Gdańska, Gospodarcza, Grabowa – nr nieparzyste oraz od nr 18 do końca – parzyste, Graniczna, św. Jana – nr nieparzyste, Jana Pawła II od nr 1 do nr 28, gen. Zygmunta “Waltera” Janke, Jasna, Jesienna, Jutrzkowicka, Kapliczna, Kolonijna, Konopna, Konstantynowska, Końcowa, Kościelna od nr 15 do końca, Kresowa, Kręta, Krzywa, Ksawerowska, Lazurowa, Letnia, Lwowska, Łąkowa od nr 19 do końca, Majdany, Miętowa, Miła, Młynarska, Modrzewiowa, Mokra od nr 1 - 23 – nieparzyste, Mostowa, Myśliwska od nr 2 do nr 14 i od nr 56 do końca – parzyste oraz od nr 1 do nr 3d i od nr 37 do końca – nieparzyste, Nastrojowa, Bolesława Nawrockiego od nr 1 – 7c i od nr 21 do końca – nieparzyste oraz od nr 2 do 20 i od nr 34 do końca – parzyste, Nowowolska, Ochocza, gen. Leopolda Okulickiego, Orla od nr 1 do nr 30, Partyzancka od nr 51 do końca– nieparzyste oraz od nr 56 do końca – parzyste, PCK, Piaskowa, Jana Pietrusińskiego, Piękna od nr 17 do końca, marsz. Józefa Piłsudskiego, Podleśna – nr nieparzyste oraz od nr 18 do końca – parzyste, Pogodna, Polna, ks. Jerzego Popiełuszki, Popławska, Poprzeczna, Potokowa, Północna, Promienna, Przyjazna, Radosna, Rajska, św. Rocha od nr 1 do nr 13, Rydzyńska, Rypułtowicka, Rzgowska, Sejmowa, Stefanii Sempołowskiej, Sienna, gen. Władysława Sikorskiego, ks. Piotra Skargi od nr 32 do końca – parzyste oraz od nr 81a do końca – nieparzyste, Słoneczna, Smugowa od nr 22 do końca – parzyste oraz od nr 33 do końca – nieparzyste, Spokojna, Stara, Stary Rynek, Sybiraków, Szczęśliwa, Szewska, Tadeusza Świątka, płk. Henryka Świetlickiego, Świętokrzyska od nr 18 do końca, Targowa od nr 18 do końca – parzyste oraz od nr 21 do końca – nieparzyste, Jadwigi Wajsówny, Warszawska, Widok, Widzewska, Wierzbowa, Willowa, Wiosenna, Wincentego Witosa, Wodna, Wołyniaków, Zachodnia, Zacisze, Zakole, Zamkowa od nr 1 do nr 17 – nieparzyste, Zaradzyńska, Zdrojowa, Ziemna, Źródlana, Żabia, Żurawia, Żwirki i Wigury, Żwirowa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marcin Sylwester Wolski
    1 117 (13,68%)
  2. 5 Joanna Anna Biegarczyk
    138 (1,69%)
  3. 2 Marek Czechowski
    312 (3,82%)
  4. 4 Anna Matyśkiewicz-Kozieł
    173 (2,12%)
  5. 6 Barbara Maria Markowska
    356 (4,36%)
  6. 3 Sławomir Józef Szczesio
    412 (5,05%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA PABIANIC GRZEGORZA MACKIEWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marek Józef Gryglewski
    2 171 (26,59%)
  2. 5 Jacek Cezary Wróblewski
    235 (2,88%)
  3. 3 Zofia Helena Kriger-Kozłowska
    513 (6,28%)
  4. 2 Łukasz Tomasz Stencel
    1 291 (15,81%)
  5. 6 Anna Grażyna Bujacz
    651 (7,97%)
  6. 4 Anna Pierzchała-Gładysz
    795 (9,74%)

Okręg 5

Miasto Konstantynów Łódzki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krzysztof Maciej Waligórski
    990 (11,82%)
  2. 2 Iwona Błaszczyk
    336 (4,01%)
  3. 4 Halina Cyrulska
    320 (3,82%)
  4. 3 Marek Władysław Kowalik
    322 (3,85%)
  5. 5 Walerian Józef Wiśniewski
    54 (0,64%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Andrzej Owczarek
    742 (8,86%)
  2. 1 Henryk Stefan Brzyszcz
    2 429 (29,01%)
  3. 4 Ewa Agnieszka Ratajczyk
    416 (4,97%)
  4. 3 Sławomir Jabłoński
    167 (1,99%)
  5. 5 Ewa Anna Jabłońska
    458 (5,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK DLA POWIATU

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marian Stanisław Kaczorowski
    961 (11,48%)
  2. 2 Piotr Łukasz Koesling
    50 (0,60%)
  3. 3 Anna Maria Stępniewska
    70 (0,84%)
  4. 4 Bartłomiej Grzegorz Kosma
    55 (0,66%)
  5. 5 Iwona Anna Piasecka
    134 (1,60%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Justyna Sabina Krygier
    104 (1,24%)
  2. 3 Łukasz Michał Martin-Witak
    71 (0,85%)
  3. 1 Marcin Kubiak
    444 (5,30%)
  4. 4 Monika Rojek
    251 (3,00%)

Okręg 6

Gmina Dłutów, Gmina Dobroń, Gmina Ksawerów, Gmina Lutomiersk, Gmina Pabianice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Anita Magdalena Kluch
    324 (1,95%)
  2. 2 Piotr Grącki
    511 (3,08%)
  3. 1 Jarosław Roman Kosmala
    1 262 (7,60%)
  4. 3 Robert Roman Rządziński
    786 (4,73%)
  5. 6 Agnieszka Violeta Lenarczyk
    167 (1,01%)
  6. 5 Ewa Eugenia Szczepańczyk
    397 (2,39%)
  7. 8 Przemysław Stanisław Sobytkowski
    170 (1,02%)
  8. 7 Dominika Kmin
    192 (1,16%)
  9. 9 Kamil Józef Talar
    551 (3,32%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Henryk Adam Gajda
    2 123 (12,78%)
  2. 4 Beata Maria Zielińska
    643 (3,87%)
  3. 3 Andrzej Arkadiusz Kurzawski
    840 (5,06%)
  4. 6 Natalia Dobiesława Salamon
    173 (1,04%)
  5. 5 Krzysztof Marek Świercz
    227 (1,37%)
  6. 2 Maria Małgorzata Wróbel
    985 (5,93%)
  7. 7 Grzegorz Mirosław Frachowicz
    128 (0,77%)
  8. 9 Krzysztof Jan Pacholak
    1 478 (8,90%)
  9. 8 Beata Agnieszka Owczarek
    303 (1,82%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK DLA POWIATU

kandydatliczba głosów

  1. 3 Wioletta Małgorzata Domańska
    956 (5,76%)
  2. 1 Paweł Maciej Kania
    689 (4,15%)
  3. 2 Robert Piotr Kraska
    544 (3,28%)
  4. 4 Roman Figiel
    394 (2,37%)
  5. 5 Jan Andrzej Chojecki
    434 (2,61%)
  6. 8 Emilia Anna Jardzioch
    142 (0,85%)
  7. 6 Maria Jolanta Nowicka
    319 (1,92%)
  8. 9 Anna Skępska
    326 (1,96%)
  9. 7 Marek Wiesław Kupczyk
    121 (0,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 4 Beata Anna Michalska
    113 (0,68%)
  2. 5 Adam Paweł Sobczak
    111 (0,67%)
  3. 2 Robert Marcin Rabiega
    477 (2,87%)
  4. 3 Barbara Teresa Krawczyk
    131 (0,79%)
  5. 6 Beata Małgorzata Wielkoszyńska
    26 (0,16%)
  6. 7 Joanna Krystyna Gorzelańska
    33 (0,20%)
  7. 8 Marcin Zbigniew Jahn
    55 (0,33%)
  8. 1 Dariusz Wojciech Jakóbek
    479 (2,88%)