Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
gm. Kuślin, gm. Miedzichowo, gm. Lwówek
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAWA SKRZYPCZAKA
-
1
Agnieszka Świderska
94
(1,30%)
-
3
Mirosław Skrzypczak
188
(2,61%)
-
2
Łukasz Leśniak
203
(2,82%)
-
5
Agata Gulczyńska
24
(0,33%)
-
4
Agnieszka Piasek
65
(0,90%)
-
6
Michał Sebastian Kaniewski
17
(0,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM OBYWATELSKIE POWIATU NOWOTOMYSKIEGO
-
3
Michał Jan Kamiński
111
(1,54%)
-
4
Renata Elżbieta Marciniak
62
(0,86%)
-
5
Halina Maria Kornosz
50
(0,69%)
-
6
Grzegorz Mieczysław Marciniak
82
(1,14%)
-
2
Dominika Anna Górawska
122
(1,69%)
-
1
Edwin Stanisław Pigla
629
(8,73%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Piotr Franciszek Zerbe
80
(1,11%)
-
1
Adam Sylwester Pilc
606
(8,41%)
-
5
Magdalena Stroińska
124
(1,72%)
-
2
Stanisława Magdalena Janyga
45
(0,62%)
-
6
Anna Maria Długosz
99
(1,37%)
-
3
Krzysztof Stanisław Górny
213
(2,96%)
-
7
Krzysztof Piotr Pacholak
592
(8,22%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Robert Sławomir Stępinski
136
(1,89%)
-
2
Marek Kasperczak
179
(2,48%)
-
1
Sylwester Kamyszek
532
(7,38%)
-
3
Justyna Hałas
211
(2,93%)
-
4
Joanna Biskup
62
(0,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI” POWIATU NOWOTOMYSKIEGO
-
6
Andrzej Bartkowiak
19
(0,26%)
-
1
Maciej Michał Łodyga
175
(2,43%)
-
7
Eugeniusz Napierała
43
(0,60%)
-
5
Justyna Jarnut
28
(0,39%)
-
4
Agnieszka Lisek
23
(0,32%)
-
3
Anna Izabela Włodarczyk
10
(0,14%)
-
2
Norbert Kazimierz Bryłka
89
(1,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
-
1
Arkadiusz Stanisław Kaźmierczak
186
(2,58%)
-
2
Anna Elżbieta Stawińska
51
(0,71%)
-
3
Mariusz Jerzy Jaroński
107
(1,49%)
-
6
Dagmara Pustkowiak
38
(0,53%)
-
7
Hubert Frański
101
(1,40%)
-
5
Bartłomiej Ludwik Czekała
145
(2,01%)
-
4
Beata Grochowska
87
(1,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
-
5
Konrad Stopierzyński
82
(1,14%)
-
3
Zbigniew Stanisław Oses
360
(5,00%)
-
1
Konrad Drąg
494
(6,86%)
-
6
Mirela Barbara Bilewska
19
(0,26%)
-
7
Marcin Kozłowski
241
(3,35%)
-
2
Katarzyna Luch
303
(4,21%)
-
4
Magdalena Flens-Chuda
77
(1,07%)
Okręg 2
gm. Opalenica
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM OBYWATELSKIE POWIATU NOWOTOMYSKIEGO
-
2
Patryk Miłosz Kąkolewski
609
(9,84%)
-
1
Grzegorz Rafał Cecuła
546
(8,82%)
-
3
Michał Juskowiak
99
(1,60%)
-
4
Lilianna Mortka
174
(2,81%)
-
5
Sylwia Kasperska
71
(1,15%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Jacek Wilczyński
127
(2,05%)
-
1
Maria Teresa Galas
1 149
(18,56%)
-
2
Władysław Leon Napierała
266
(4,30%)
-
3
Marzena Drąg
69
(1,11%)
-
4
Bernard Stanisław Weymann
90
(1,45%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Krzysztof Józef Labok
368
(5,94%)
-
4
Elżbieta Maria Gromadzka
65
(1,05%)
-
3
Krzysztof Leszek Nowak
83
(1,34%)
-
2
Joanna Maria Szymańska
304
(4,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI” POWIATU NOWOTOMYSKIEGO
-
4
Andrzej Hubert Sateja
65
(1,05%)
-
5
Małgorzata Dziechciarek
22
(0,36%)
-
2
Roman Mieczysław Maternik
148
(2,39%)
-
1
Dominik Dyderski
312
(5,04%)
-
3
Urszula Grześkowiak
249
(4,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
-
2
Waldemar Zienkiewicz
119
(1,92%)
-
1
Hubert Kukawa
221
(3,57%)
-
5
Anna Adamczak
158
(2,55%)
-
3
Dorota Maria Kaczmarek
242
(3,91%)
-
4
Mateusz Gawron
65
(1,05%)
-
6
Hanna Maria Dunajska
79
(1,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
-
3
Jan Napierała
116
(1,87%)
-
1
Karol Rojek
210
(3,39%)
-
2
Joanna Teresa Ganda
64
(1,03%)
-
4
Donata Okienko
26
(0,42%)
-
5
Ewa Janina Świątek
27
(0,44%)
-
6
Marek Stanisław Duda
48
(0,78%)
Okręg 3
gm. Nowy Tomyśl
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM OBYWATELSKIE POWIATU NOWOTOMYSKIEGO
-
5
Alina Małgorzata Kozowska
28
(0,25%)
-
3
Monika Magdalena Perz
96
(0,86%)
-
2
Zbigniew Markowski
422
(3,77%)
-
8
Czesław Płoński
125
(1,12%)
-
6
Ryszard Michał Matuszewski
16
(0,14%)
-
1
Renata Anna Gruszka
1 168
(10,45%)
-
4
Małgorzata Poznańska
51
(0,46%)
-
7
Stefan Andrzej Słociński
58
(0,52%)
-
9
Lech Piotr Zawarty
89
(0,80%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
8
Józef Kasprzak
64
(0,57%)
-
1
Ireneusz Władysław Kozecki
478
(4,28%)
-
2
Genowefa Stanisława Hreczyńska
99
(0,89%)
-
3
Bogdan Wojciech Górny
113
(1,01%)
-
5
Tomasz Leszczyński
207
(1,85%)
-
9
Justyna Zofia Bronka
85
(0,76%)
-
4
Mariusz Brych
174
(1,56%)
-
6
Magdalena Małgorzata Kędzia-Kluj
68
(0,61%)
-
7
Mirosława Elżbieta Kortus
33
(0,30%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Krzysztof Zygmunt Łopusiewicz
80
(0,72%)
-
5
Gabriela Więch
25
(0,22%)
-
2
Jolanta Król
117
(1,05%)
-
4
Janusz Paweł Dymowłok
126
(1,13%)
-
3
Waldemar Andrzej Chalasz
248
(2,22%)
-
8
Andrzej Rau
72
(0,64%)
-
7
Ewa Grażyna Przybylak
87
(0,78%)
-
1
Adam Hieronim Frąckowiak
554
(4,96%)
-
9
Agnieszka Lidia Weber
88
(0,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI” POWIATU NOWOTOMYSKIEGO
-
1
Jan Aleksander Skrzypczak
137
(1,23%)
-
4
Marcin Tomczyk
29
(0,26%)
-
2
Krystyna Teresa Pronobis
130
(1,16%)
-
3
Witold Rąbalski
220
(1,97%)
-
5
Rajmund Szulc
83
(0,74%)
-
6
Antonina Pieluch
26
(0,23%)
-
8
Piotr Andrzej Błażejczyk
69
(0,62%)
-
7
Joanna Ast-Baran
40
(0,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
-
1
Marcin Mateusz Brambor
962
(8,61%)
-
4
Tomasz Jerzy Wlekły
243
(2,17%)
-
2
Jarosław Maćkowiak
141
(1,26%)
-
9
Patrycja Piechowiak
40
(0,36%)
-
5
Monika Kowalczyk
112
(1,00%)
-
3
Marta Komorowska-Kubicka
32
(0,29%)
-
7
Iwona Piosik
125
(1,12%)
-
8
Jacek Pieprzyk
279
(2,50%)
-
6
Włodzimierz Paweł Szymański
42
(0,38%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Marek Hubert Wichtowski
172
(1,54%)
-
9
Rafał Wojciech Sara
161
(1,44%)
-
1
Paweł Wilkoszarski
878
(7,85%)
-
7
Barbara Kubala-Ratajczak
82
(0,73%)
-
4
Przemysław Jankiewicz
16
(0,14%)
-
6
Łukasz Mańka
39
(0,35%)
-
3
Daria Bąkowska
125
(1,12%)
-
5
Małgorzata Maria Grześkowiak
116
(1,04%)
-
8
Alicja Maria Geisler
87
(0,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
-
1
Tomasz Kuczyński
221
(1,98%)
-
2
Maria Piekarczuk
82
(0,73%)
-
4
Ewelina Szofer-Pajchrowska
93
(0,83%)
-
5
Janusz Jerzy Nowak
117
(1,05%)
-
3
Wojciech Rafał Śliczner
205
(1,83%)
-
8
Marzena Irena Perz
29
(0,26%)
-
7
Sławomir Łukasz Kaczmarek
61
(0,55%)
-
9
Piotr Kostecki
72
(0,64%)
-
6
Mirosława Zofia Gendera
68
(0,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOTOMYŚLANIE.
-
1
Tomasz Radwan
386
(3,45%)
-
2
Ryszard Bronowicki
171
(1,53%)
-
7
Marzena Agnieszka Stolarek
31
(0,28%)
-
4
Dominik Handzewniak
129
(1,15%)
-
3
Adam Drożdżal
56
(0,50%)
-
5
Maria Chwalisz-Potrawiak
34
(0,30%)
-
6
Izabela Nadstoga-Czarnecka
66
(0,59%)
-
8
Jeremiasz Pawlak
107
(0,96%)
-
9
Agata Krystyna Michałek-Zborała
94
(0,84%)
Okręg 4
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM OBYWATELSKIE POWIATU NOWOTOMYSKIEGO
-
1
Andrzej Zbigniew Wilkoński
2 077
(37,36%)
-
2
Tomasz Kazimierz Szczechowicz
715
(12,86%)
-
3
Joanna Justyna Gajdecka
156
(2,81%)
-
4
Dariusz Andrzej Chłopek
260
(4,68%)
-
5
Marta Maciejewska
98
(1,76%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Adam Andrzej Rucioch
195
(3,51%)
-
1
Leszek Józef Leśny
385
(6,92%)
-
3
Ewa Biniaś
136
(2,45%)
-
4
Izabela Danuta Olszewska
33
(0,59%)
-
5
Irena Aniela Raczkowiak
52
(0,94%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Bogusław Edward Wittig
74
(1,33%)
-
2
Agnieszka Maria Kowalska
138
(2,48%)
-
1
Krzysztof Krym
218
(3,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SAMORZĄDNI” POWIATU NOWOTOMYSKIEGO
-
1
Justyna Małgorzata Frącek
23
(0,41%)
-
2
Karina Helena Pankowska-Rodak
10
(0,18%)
-
4
Dariusz Dąbrowski
56
(1,01%)
-
3
Michał Olejniczak
31
(0,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
-
1
Kamil Adam Sieratowski
152
(2,73%)
-
2
Izabella Agnieszka Witke
107
(1,92%)
-
4
Anna Sołtysik-Śliwa
183
(3,29%)
-
5
Gabriela Katarzyna Kamińska
150
(2,70%)
-
3
Łukasz Józef Gajewski
141
(2,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
-
2
Wanda Zofia Brzezińska
19
(0,34%)
-
1
Magdalena Teresa Feliś
51
(0,92%)
-
3
Natalia Maria Buczkowska
45
(0,81%)
-
5
Jerzy Władysław Rugała
39
(0,70%)
-
4
Grzegorz Adam Mańkowski
16
(0,29%)