Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Zbójna ul. Łomżyńska numery nieparzyste od 1 do 41 ul. Leśna ul. Kościelna ul. Zagórze ul. Kol. Dziedzice ul. Kol. Parzychy
Pokaż więcej
Wojciech Lutrzykowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(36,44%)
Anna Teofila Parzych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDU GMINY ZBÓJNA
75
(63,56%)
Okręg 2
Zbójna ul. Łomżyńska numery parzyste od 90 do końca, numery nieparzyste od 43 do końca ul. Mleczarska ul. Kwiatowa ul. Kol. Budniki ul. Kol. Czarny Kąt ul. Kol. Dłużewo ul. Kol Dukat
Pokaż więcej
Maria Noruk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(23,49%)
Kazimierz Trzcinka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM
44
(29,53%)
Andrzej Jan Lemański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDU GMINY ZBÓJNA
70
(46,98%)
Okręg 3
Zbójna ul. Łomżyńska numery parzyste od 2 do 88 ul. Sadowa ul. Mostkowa ul. Nowa
Pokaż więcej
Agata Kamińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(37,21%)
Milena Parzych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDU GMINY ZBÓJNA
81
(62,79%)
Okręg 4
Zbójna ul. Łąkowa ul. Krótka ul. Tartaczna ul. Kol. Suchy Borek
Pokaż więcej
Andrzej Kopeć
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 5
Jurki Dębniki
Pokaż więcej
Ryszard Jan Kulas
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(36,45%)
Renata Szewczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM
41
(38,32%)
Józef Kania
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDU GMINY ZBÓJNA
27
(25,23%)
Okręg 6
Dariusz Pianka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(62,14%)
Tadeusz Piaścik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDU GMINY ZBÓJNA
39
(37,86%)
Okręg 7
Gawrychy Popiołki
Pokaż więcej
Mieczysław Karpiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDU GMINY ZBÓJNA
0
(0,00%)
Okręg 8
Piasutno Żelazne Dobry Las od numeru 1 do numeru 92
Pokaż więcej
Jacek Grzymała
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
14
(11,57%)
Henryk Brzóska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM
16
(13,22%)
Andrzej Serafin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDU GMINY ZBÓJNA
50
(41,32%)
Marcin Kosakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
41
(33,88%)
Okręg 9
Dobry Las od numeru 93 do końca
Pokaż więcej
Kazimierz Konikiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(38,30%)
Andrzej Grzymała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDU GMINY ZBÓJNA
58
(61,70%)
Okręg 10
Poredy Siwiki
Pokaż więcej
Tomasz Banach
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63
(48,84%)
Paweł Korwek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM
66
(51,16%)
Okręg 11
Kuzie od numeru 1 do numeru 77
Pokaż więcej
Witold Cekała
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
81
(72,97%)
Tadeusz Piaścik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDU GMINY ZBÓJNA
30
(27,03%)
Okręg 12
Kuzie od numeru 78 do końca
Pokaż więcej
Andrzej Charubin
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(52,59%)
Eugeniusz Ksepka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDU GMINY ZBÓJNA
64
(47,41%)
Okręg 13
Michał Dryżba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(44,44%)
Witold Cekała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDU GMINY ZBÓJNA
70
(55,56%)
Okręg 14
Bienduszka Stanisławowo Gontarze
Pokaż więcej
Roman Grzyb
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(73,27%)
Grzegorz Gawrych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDU GMINY ZBÓJNA
27
(26,73%)
Okręg 15
Pianki Tabory Osowiec Ruda Osowiecka
Pokaż więcej
Roman Marczuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(47,58%)
Krzysztof Pianka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDU GMINY ZBÓJNA
65
(52,42%)