Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - wałbrzyski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

miasto Boguszów-Gorce

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z ZIEMI WAŁBRZYSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Dawid Daniel Gazda
    79 (1,44%)
  2. 4 Małgorzata Justyna Wasiak-Turbiasz
    120 (2,19%)
  3. 5 Hanna Genowefa Szczechowicz
    82 (1,50%)
  4. 6 Adam Tadeusz Zdeb
    497 (9,07%)
  5. 2 Teresa Czesława Kropielnicka
    317 (5,78%)
  6. 1 Małgorzata Anna Rosiak
    271 (4,94%)
  7. 7 Mirosław Potapowicz
    411 (7,50%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marcel Marian Chećko
    253 (4,62%)
  2. 3 Bogdan Jerzy Piotrowski
    120 (2,19%)
  3. 4 Emilia Maria Detyna-Dębska
    28 (0,51%)
  4. 6 Zdzisława Leokadia Sokołowska
    36 (0,66%)
  5. 5 Dariusz Stanisław Majgier
    39 (0,71%)
  6. 2 Anita Maria Kraśnicka
    18 (0,33%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Krzysztof Łukasz Kumorek
    66 (1,20%)
  2. 1 Piotr Chudyk
    316 (5,76%)
  3. 3 Ewa Iwona Kulikowska
    151 (2,75%)
  4. 2 Patrycja Ludwika Skarbek
    180 (3,28%)
  5. 5 Andrzej Antoni Imiołek
    46 (0,84%)
  6. 6 Jan Stanowski
    28 (0,51%)
  7. 7 Iwona Krystyna Frankowska
    349 (6,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z POPARCIEM ROMANA SZEŁEMEJA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Leonard Dariusz Górski
    760 (13,86%)
  2. 7 Edward Morawski
    121 (2,21%)
  3. 2 Jolanta Woźniak
    313 (5,71%)
  4. 6 Katarzyna Julia Pierzchała
    104 (1,90%)
  5. 5 Dorota Maria Wilemberg
    142 (2,59%)
  6. 4 Grzegorz Michał Zając
    113 (2,06%)
  7. 3 Mariola Sylwia Kaczmarek
    124 (2,26%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Agnieszka Katarzyna Dziedziel
    116 (2,12%)
  2. 6 Przemysław Marcin Nowak
    26 (0,47%)
  3. 4 Magdalena Maleszewska
    49 (0,89%)
  4. 1 Edward Gronczewski
    99 (1,81%)
  5. 7 Mirosław Kulesza
    57 (1,04%)
  6. 3 Sylwia Stanisława Tosti
    32 (0,58%)
  7. 5 Radosław Adam Jakubowski
    19 (0,35%)

Okręg 2

gmina Głuszyca, miasto Jedlina-Zdrój, gmina Walim

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z ZIEMI WAŁBRZYSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Aneta Beata Błachotnik-Matuszyk
    125 (1,71%)
  2. 2 Grażyna Teresa Owczarek
    202 (2,76%)
  3. 3 Klaudia Irena Kałmuczak
    74 (1,01%)
  4. 5 Paweł Ościłowski
    52 (0,71%)
  5. 4 Elżbieta Zapart
    98 (1,34%)
  6. 8 Piotr Wiesław Pol
    357 (4,88%)
  7. 7 Zdzisław Szymański
    103 (1,41%)
  8. 1 Krzysztof Henryk Kwiatkowski
    709 (9,69%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Zenon Czesław Weiss
    37 (0,51%)
  2. 2 Eugeniusz Kłos
    82 (1,12%)
  3. 1 Paulina Sylwia Hylińska
    143 (1,95%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 8 Sylwia Marzena Szymańska
    162 (2,21%)
  2. 2 Mirosław Jedziniak
    260 (3,55%)
  3. 1 Marek Jerzy Masiuk
    654 (8,94%)
  4. 3 Marta Pełka
    72 (0,98%)
  5. 6 Jarosław Roman Krajewski
    77 (1,05%)
  6. 4 Marek Kazimierz Kocan
    57 (0,78%)
  7. 5 Paulina Magdalena Pindor-Masternak
    33 (0,45%)
  8. 7 Marek Meljon
    57 (0,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z POPARCIEM ROMANA SZEŁEMEJA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Marta Agata Wróblewska
    165 (2,26%)
  2. 1 Kamil Krzysztof Orpel
    754 (10,31%)
  3. 4 Stanisław Słoniewski
    142 (1,94%)
  4. 2 Ewa Anna Dorosz
    809 (11,06%)
  5. 3 Anna Małgorzata Neuberg
    144 (1,97%)
  6. 6 Andrzej Włodarczyk
    88 (1,20%)
  7. 8 Łukasz Bartosz Kazek
    630 (8,61%)
  8. 5 Grzegorz Edward Czepil
    493 (6,74%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 6 Lech Grzegorz Pałys
    16 (0,22%)
  2. 8 Mateusz Kamil Wiżbicki
    36 (0,49%)
  3. 1 Magdalena Zofia Król
    215 (2,94%)
  4. 2 Bogusław Daniel Broczek
    95 (1,30%)
  5. 3 Maria Sokołowska
    115 (1,57%)
  6. 5 Daniel Jaremenko
    58 (0,79%)
  7. 7 Irena Anna Kilanowska
    61 (0,83%)
  8. 4 Jerzy Bogusław Janus
    141 (1,93%)

Okręg 3

miasto Szczawno-Zdrój, gmina Stare Bogaczowice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z ZIEMI WAŁBRZYSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Robert Adrian Gołdyn
    78 (1,68%)
  2. 5 Arkadiusz Marcin Mucha
    292 (6,28%)
  3. 1 Bogusław Stefan Uchmanowicz
    433 (9,31%)
  4. 2 Wioletta Monika Warchał
    133 (2,86%)
  5. 3 Marta Katarzyna Zarzecka
    33 (0,71%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Leszek Świętalski
    352 (7,57%)
  2. 2 Grzegorz Chałdaś
    113 (2,43%)
  3. 3 Piotr Jacek Czopek
    42 (0,90%)
  4. 5 Ewa Iwona Woźniak
    134 (2,88%)
  5. 4 Ewa Anna Pietkiewicz
    116 (2,49%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Agnieszka Magdalena Jennings
    403 (8,66%)
  2. 4 Wioleta Ewa Pławińska
    48 (1,03%)
  3. 1 Marek Walenty Ratusznik
    304 (6,54%)
  4. 3 Karolina Siennicka
    67 (1,44%)
  5. 5 Robert Edmund Malwic
    70 (1,51%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z POPARCIEM ROMANA SZEŁEMEJA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Krzysztof Ryszard Pietrzak
    121 (2,60%)
  2. 1 Bogdan Seweryn Stochaj
    546 (11,74%)
  3. 5 Monika Ewa Trybuła
    213 (4,58%)
  4. 2 Ramona Dominika Bukowska
    746 (16,04%)
  5. 3 Radosława Stramel-Świteńka
    237 (5,10%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wanda Bronisława Palczewska
    62 (1,33%)
  2. 2 Anna Maria Berner-Paluch
    41 (0,88%)
  3. 5 Damian Sławomir Kamiński
    42 (0,90%)
  4. 3 Artur Zimnicki
    14 (0,30%)
  5. 4 Edyta Barbara Wojtkowska-Juzków
    11 (0,24%)

Okręg 4

gmina Czarny Bór, gmina Mieroszów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z ZIEMI WAŁBRZYSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Urszula Barbara Filip
    363 (7,13%)
  2. 4 Paweł Artur Woźny
    27 (0,53%)
  3. 5 Stanisław Skrzyniarz
    374 (7,35%)
  4. 1 Elżbieta Lesława Chruszcz-Szomańska
    297 (5,83%)
  5. 3 Edyta Aldona Śpiewak
    109 (2,14%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wiesław Mariusz Gaweł
    118 (2,32%)
  2. 3 Ewa Małgorzata Potoniec
    16 (0,31%)
  3. 2 Barbara Stobiecka
    70 (1,37%)
  4. 5 Marcin Pelc
    24 (0,47%)
  5. 4 Leokadia Przybyszewska
    58 (1,14%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Dorota Skibska
    417 (8,19%)
  2. 2 Krzysztof Kręzel
    249 (4,89%)
  3. 4 Zbigniew Józef Grzeszczak
    183 (3,59%)
  4. 3 Kazimierz Mrówka
    120 (2,36%)
  5. 5 Sylwestra Beata Wawrzyniak
    520 (10,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z POPARCIEM ROMANA SZEŁEMEJA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Paweł Piotr Grzeszczak
    331 (6,50%)
  2. 3 Barbara Gryka
    194 (3,81%)
  3. 2 Elżbieta Mieczysława Buziewicz
    535 (10,51%)
  4. 1 Jarosław Tomasz Buzarewicz
    643 (12,63%)
  5. 4 Anna Maria Wtulich
    148 (2,91%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Dominik Szymon Zduńczuk
    56 (1,10%)
  2. 1 Sylwia Piela
    114 (2,24%)
  3. 4 Dominik Paterak
    37 (0,73%)
  4. 5 Małgorzata Maria Kosecka
    46 (0,90%)
  5. 3 Maciej Tomasz Kolski
    42 (0,82%)