Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
SOŁECTWO BABICE ulice: ADAMOWICKA, POLNA, PRZYRWY, SZKOLNA, WIEJSKA, WYZWOLENIA.
Pokaż więcej
Alicja Ewa Kowol
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY ISKAŁY RAZEM DLA WSPÓLNEGO DOBRA
106
(71,14%)
Marek Józef Cyran
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(28,86%)
Okręg 2
SOŁECTWO BABICE ulice: ARKI BOŻKA, DRZEWNA, JANA MATEJKI, LEŚNA, PIASKOWA, POWSTAŃCÓW, RUDZKA, RYBACKA.
Pokaż więcej
Agnieszka Adler
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY ISKAŁY RAZEM DLA WSPÓLNEGO DOBRA
124
(72,94%)
Małgorzata Katarzyna Kuska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(27,06%)
Okręg 3
SOŁECTWO GÓRKI ŚLĄSKIE ulice: JASNA, OFIAR OŚWIĘCIMSKICH, RUDZKA, NOWA.
Pokaż więcej
Artur Marcin Weiner
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY ISKAŁY RAZEM DLA WSPÓLNEGO DOBRA
103
(47,25%)
Henryk Sławomir Postawka
KOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM
115
(52,75%)
Okręg 4
SOŁECTWO GÓRKI ŚLĄSKIE ulice: ASTRÓW, BASENOWA, BOGUNICKA, BRZOZOWA, LEŚNA, NAD KOLEJĄ, ZA LASEM.
Pokaż więcej
Jan Joachim Francus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY ISKAŁY RAZEM DLA WSPÓLNEGO DOBRA
83
(42,13%)
Denis Jan Cyfka
KOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM
88
(44,67%)
Zdzisław Marian Walkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
26
(13,20%)
Okręg 5
SOŁECTWO CIECHOWICE
Pokaż więcej
Leszek Bartosz Gomółka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY ISKAŁY RAZEM DLA WSPÓLNEGO DOBRA
85
(65,89%)
Marian Karol Gzuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44
(34,11%)
Okręg 6
SOŁECTWO SZYMOCICE
Pokaż więcej
Karol Robert Kalemba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY ISKAŁY RAZEM DLA WSPÓLNEGO DOBRA
0
(0,00%)
Okręg 7
SOŁECTWO ZAWADA KSIĄŻĘCA ulice: RACIBORSKA, ŁĄKOWA.
Pokaż więcej
Marcin Paweł Gawron
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY ISKAŁY RAZEM DLA WSPÓLNEGO DOBRA
53
(40,46%)
Artur Jan Bugiel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
78
(59,54%)
Okręg 8
SOŁECTWO ZAWADA KSIĄŻĘCA ulice: BETONOWA, BOCZNA, BRZEGOWA, CICHA, CIECHOWICKA, DZWONKOWA, KOSZYKOWA, KRÓTKA, WESOŁA, LEŚNA, ŁUKOWA, OKRĘŻNA, OLIMPIJSKA, POLNA, POŁUDNIOWA, STAWOWA, SZKOLNA, WITA STWOSZA.
Pokaż więcej
Damian Łukasz Syrnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY ISKAŁY RAZEM DLA WSPÓLNEGO DOBRA
90
(67,67%)
Julian Skwierczyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(32,33%)
Okręg 9
SOŁECTWO ŁĘG OSADA ORZESZKÓW
Pokaż więcej
Monika Elżbieta Kionka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY ISKAŁY RAZEM DLA WSPÓLNEGO DOBRA
92
(63,45%)
Małgorzata Franica-Skwierczyńska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(36,55%)
Okręg 10
SOŁECTWO NĘDZA ulice: JANA III SOBIESKIEGO, JANA PAWŁA II, POMIAROWA, SPORTOWA
Pokaż więcej
Gizela Marondel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY ISKAŁY RAZEM DLA WSPÓLNEGO DOBRA
78
(49,06%)
Renata Kornelia Bienia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RENATY BIENIA
81
(50,94%)
Okręg 11
SOŁECTWO NĘDZA ulice: AKACJOWA, BOCZNA, GLIWICKA, HENRYKA SIENKIEWICZA, JULIANA TUWIMA, LNIANA, ŁĄKOWA, POLNA, RZECZNA, SKOŚNA, SOSNOWA, STAWOWA, TOPOLOWA, WĄSKA, ZŁOCISTA, ŹRÓDLANA, DĘBOWA, KASZTANOWA, LETNISKOWA.
Pokaż więcej
Brunon Wilhelm Bluszcz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY ISKAŁY RAZEM DLA WSPÓLNEGO DOBRA
114
(63,69%)
Bogusława Maria Tarczoń
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(36,31%)
Okręg 12
SOŁECTWO NĘDZA ulice: GOŁĘBIA, JESIONOWA, KRÓTKA, NAD SUMINĄ, OSIEDLOWA, PROSTA, STANISŁAWA KONARSKIEGO, ŻWIROWA
Pokaż więcej
Gerard Stefan Przybyła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY ISKAŁY RAZEM DLA WSPÓLNEGO DOBRA
116
(77,33%)
Marek Jan Kuśka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(22,67%)
Okręg 13
SOŁECTWO NĘDZA ulice: 1 MAJA, ADAMA MICKIEWICZA, BRZOZOWA, POCZTOWA, SPÓŁDZIELCZA, STRAŻACKA, TRAWNIKI, ZACISZNA, TOWAROWA, DWORCOWA.
Pokaż więcej
Piotr Paweł Kudla
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY ISKAŁY RAZEM DLA WSPÓLNEGO DOBRA
68
(56,20%)
Katarzyna Bernadeta Paszek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(43,80%)
Okręg 14
SOŁECTWO NĘDZA ulice: BOROWIEC, JABŁONIOWA, KOŚCIELNA, KWIATOWA, LIPOWA, MIKOŁAJA KOPERNIKA, NOWA, OGRODOWA, SADOWA, SŁONECZNA, USTRONNA, WIŚNIOWA, ZAMKNIĘTA, ZIELONA
Pokaż więcej
Krystian Robert Okręt
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY ISKAŁY RAZEM DLA WSPÓLNEGO DOBRA
185
(75,51%)
Jadwiga Wanda Bogacka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(24,49%)
Okręg 15
SOŁECTWO NĘDZA ulice: DRZYMAŁY, GÓRNICZA, KOLEJOWA, LECZNICZA, LEŚNA, MODRZEWIOWA, MYŚLIWSKA, PIASKOWA, ROGOL, ROLNICZA, RZEMIEŚLNICZA, WIEJSKA
Pokaż więcej
Anita Grażyna Pendzich
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY ISKAŁY RAZEM DLA WSPÓLNEGO DOBRA
126
(63,00%)
Krystyna Maria Marcol
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(37,00%)