Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Pniewy

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwa: Aleksandrów, Kornelówka, Załęże Duże.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jarosław Piotrkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY PNIEWY

70 (50,36%)

Anna Augustyniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA - GMINA PNIEWY

69 (49,64%)

Okręg 2

Sołectwa: Budki Petrykowskie, Karolew, Natalin.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Czesław Kędra

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY PNIEWY

79 (54,11%)

Monika Weronika Wojdalska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA - GMINA PNIEWY

67 (45,89%)

Okręg 3

Sołectwa: Konie, Pniewy.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Marek Ernest

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY PNIEWY

122 (64,55%)

Karolina Sadowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA - GMINA PNIEWY

67 (35,45%)

Okręg 4

Józefów, Osieczek, Rosołów, Wólka Załęska.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Karol Drożdż

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY PNIEWY

0 (0,00%)

Okręg 5

Sołectwa: Ciechlin, Ginetówka.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Marek Wojtczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY PNIEWY

88 (50,00%)

Ireneusz Franciszek Berdyga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA - GMINA PNIEWY

88 (50,00%)

Okręg 6

Sołectwa: Daszew, Przykory, Teodorówka, Wilczoruda.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Janota

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY PNIEWY

66 (40,99%)

Urszula Iwona Lesiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA - GMINA PNIEWY

95 (59,01%)

Okręg 7

Sołectwa: Cychry, Wiatrowiec, Wilczoruda-Parcela.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Sowiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY PNIEWY

86 (54,43%)

Grzegorz Tomasz Łukasiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA - GMINA PNIEWY

72 (45,57%)

Okręg 8

Sołectwa: Dąbrówka, Wola Grabska.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Kempka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY PNIEWY

69 (52,27%)

Andrzej Korbiń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA - GMINA PNIEWY

63 (47,73%)

Okręg 9

Sołectwa: Jeziora, Jeziórka.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Andrzej Góralewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY PNIEWY

128 (53,56%)

Iwona Barbara Chwalibóg

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

111 (46,44%)

Okręg 10

Sołectwa: Jeziora-Nowina, Przęsławice, Witalówka.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Miziński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY PNIEWY

72 (46,75%)

Mariola Ewa Sitarek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA - GMINA PNIEWY

82 (53,25%)

Okręg 11

Sołectwo Michrów.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kinga Barbara Dominiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY PNIEWY

52 (20,55%)

Jarosław Kuklewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA - GMINA PNIEWY

201 (79,45%)

Okręg 12

Sołectwa: Kocerany, Kolonia Jurki, Nowina Przęsławice.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Stanisław Horst

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY PNIEWY

0 (0,00%)

Okręg 13

Sołectwa: Kruszew, Kruszewek.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dorota Sulewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY PNIEWY

38 (20,00%)

Ryszard Piotrkowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA - GMINA PNIEWY

135 (71,05%)

Aneta Teresa Stępniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA PNIEW

17 (8,95%)

Okręg 14

Sołectwa: Jurki, Wola Pniewska.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Elżbieta Płodzik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY PNIEWY

103 (45,78%)

Mariusz Piotr Byliniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA - GMINA PNIEWY

122 (54,22%)

Okręg 15

Sołectwa: Michrówek, Michrów-Stefów.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Zygmunt Pokora

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY PNIEWY

56 (42,11%)

Tomasz Dusza

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA - GMINA PNIEWY

77 (57,89%)