Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatMIASTO STĘSZEW ulice: 28 Grudnia, Gabriela Narutowicza, Ignacego Krasickiego, Ignacego Paderewskiego, Józefa Poniatowskiego, Józefa Wybickiego, Kazimierza Pułaskiego, Marcina Kasprzaka, Piotra Tomickiego, Powstańców Wielkopolskich, Stanisława Wojciechowskiego.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
MIASTO STĘSZEW ulice: Adama Mickiewicza, Bolesława Prusa, Cypriana Kamila Norwida, Janusza Korczaka, Juliusza Słowackiego, Kard. Stefana Wyszyńskiego, Ks. Ignacego Skorupki, Ks. Piotra Skargi numery: od 20 do końca, Mikołaja Reja, Parkowa, Poznańska numery: od 23 do końca.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
MIASTO STĘSZEW ulice: Akacjowa, Antoniego Andrzejewskiego, Bagienna, Bluszczowa, Bojerowa, Bolesława Chrobrego, Brzozowa, Chabrowa, Dębowa, Dworcowa, Fiołkowa, Hokejowa, Jarzębinowa, Jaworowa, Klonowa, kpt. Józefa Szyftera, Księżnej Doroty Jabłonowskiej, Łozowa, Łyżwiarska, Malwowa, Mosińska, Piłkarska, Pływacka, Podgórna, Regatowa, Różana, Sasankowa, Składowa, Sportowa, Szachowa, Topolowa, Trzebawska, Wierzbowa, Wioślarska, Wjazdowa, Żeglarska
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
MIASTO STĘSZEW ulice: Chmielniki, Doktora Kazimierza Białego, Grobla, Kazimierza Kosickiego, Kościańska numery: 1 - 19, nieparzyste: 21 - 35, Kościelna, Ks. Piotra Skargi numery: 8 - 16, Ks. Wawrzyńca Chybickiego, Kuśnierska, Michała Błażejewskiego, Młodych Przemysłowców, Ogrodowa, Plac Kościuszki, Poznańska numery: 1 - 22, Rynek, Szkolna, Szpitalna, Ślusarska
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
MIASTO STĘSZEW ulice: Błonie, Dojazdowa, Kościańska numery: parzyste: 20 - 36, od 37 do końca, Kórnicka, Kręta, Krótka, Lipowa, Łąkowa, Nowa, Polna, Wrocławska
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
MIASTO STĘSZEW ulice: Bukowska, Grodziska, Józefa Łukaszewicza, Kanałowa, Kwiatowa, Laskowa, Wojska Polskiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
SOŁECTWA : SROCKO MAŁE , TWARDOWO, WIELKAWIEŚ w tym wsie: Wielkawieś, Krąplewo, ZAMYSŁOWO
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
SOŁECTWA : DĘBNO w tym wsie: Dębno, Dębienko, Drogosławiec
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
SOŁECTWA : ŁÓDŹ , TRZEBAW w tym wsie: Trzebaw, Górka
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
SOŁECTWA : BĘDLEWO w tym wsie: Będlewo, Srocko , WITOBEL
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
SOŁECTWA : STRYKOWO w tym wsie: Strykowo ulice : Cyprysowa, Klonowa, Kolejowa, Lipowa, Podgórna, Poznańska, Świerkowa, Towarowa; Strykówko, WRONCZYN w tym wsie: Wronczyn, Zaparcin
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
SOŁECTWA : DROŻDŻYCE, MODRZE w tym wsie: Modrze, Smętówko
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
SOŁECTWA: STRYKOWO ulice: Biesiadna, Bociania, Bukowska, Cmentarna, Gołębia, Jaskółcza, Jeziorna, Jęczmienna, Kanarkowa, Krótka, Krucza, Leśna, Lotnicza, Łanowa, Łąkowa, Malwowa, Moderska, Mokra, Morenowa, Nad Potokiem, Nowa, Orna, Park, Parkowa, Pawia, Plażowa, Pogodna, Polna, Pomostowa, Pszenna, Rumiankowa, Rybacka, Rzepakowa, Skowronkowa, Sowia, Spinningowa, Spławikowa, Szkolna, Tęczowa, Tadeusza Kościuszki, Wędkarska, Wronia, Wspólna, Zielarska, Żurawia, Żytnia
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
SOŁECTWA: JEZIORKI, PIEKARY, SAPOWICE w tym wsie: Sapowice, Antoninek, SŁUPIA
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
SOŁECTWA: MIROSŁAWKI, SKRZYNKI, TOMICE w tym wsie: Tomice, Rybojedzko, TOMICZKI
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów