Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Kolonia Lgota
Pokaż więcej
Barbara Grażyna Sobczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
42
(29,79%)
Ewa Danuta Łyczko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KOTLEWSKIEGO
99
(70,21%)
Okręg 2
Lgota Wielka ul. Radomszczańska nr 1 - 67 oraz 69, 71, 73, 75, 77 oraz ulice: Zalesicka, Rolnicza, Cmentarna, Kościelna
Pokaż więcej
Jerzy Wilkoszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
79
(51,97%)
Sławomir Piotr Świderski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KOTLEWSKIEGO
73
(48,03%)
Okręg 3
Lgota Wielka ul. Radomszczańska nr 68, 70, 72, 74, 76 i 78–127 oraz ulice: Szkolna, Strażacka, Słoneczna, Krótka, Zachodnia, Wolska, Polna
Pokaż więcej
Kamil Zygmunt Barda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
80
(51,28%)
Damian Mieczysław Kuliś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KOTLEWSKIEGO
76
(48,72%)
Okręg 4
Sołectwo Wiewiórów
Pokaż więcej
Monika Katarzyna Jurczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
67
(34,36%)
Tomasz Barszcz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KOTLEWSKIEGO
95
(48,72%)
Alina Zdzisława Minecka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
33
(16,92%)
Okręg 5
Sołectwo Woźniki
Pokaż więcej
Łukasz Sylwester Drogosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
104
(66,67%)
Hanna Maria Gorczyńska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(33,33%)
Okręg 6
Sołectwo Długie oraz część sołectwa Krępa tj. część miejscowości Krępa nr 1 - 27 i 48 - 95
Pokaż więcej
Damian Arnold Nowakowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 7
Część Sołectwa Krępa tj. miejscowość Kolonia Krępa i część miejscowości Krępa nr 28 - 47
Pokaż więcej
Waldemar Wiatrak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
72
(64,29%)
Michał Paweł Kubanik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(35,71%)
Okręg 8
Wola Blakowa nr 169 - 203 z wyłączeniem 170B, 211 - 240, 274 - 280
Pokaż więcej
Maryla Teresa Cisowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
49
(64,47%)
Anna Zofia Jarońska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KOTLEWSKIEGO
27
(35,53%)
Okręg 9
Wola Blakowa nr 40, 125 - 168A, 170B, 204 - 210A, 241 - 273, 281 - 294
Pokaż więcej
Agnieszka Monika Parowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KOTLEWSKIEGO
72
(56,25%)
Anna Katarzyna Kil
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(43,75%)
Okręg 10
Wola Blakowa nr 1 - 124 z wyłączeniem nr 40, 295 - 311
Pokaż więcej
Zdzisław Józef Nita
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
59
(52,68%)
Piotr Marcin Nita
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KOTLEWSKIEGO
53
(47,32%)
Okręg 11
Krzywanice nr 1 - 57, 160 - 226
Pokaż więcej
Agata Teresa Skupińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
83
(51,23%)
Daniel Skupiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
79
(48,77%)
Okręg 12
Krzywanice nr 58 - 159
Pokaż więcej
Anna Maria Skupińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
50
(39,68%)
Radosław Adam Marszał
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
76
(60,32%)
Okręg 13
Brudzice ul. Wieluńska nr 41 - 176
Pokaż więcej
Agnieszka Katarzyna Koper
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KOTLEWSKIEGO
29
(26,13%)
Krzysztof Michał Kubica
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
82
(73,87%)
Okręg 14
Brudzice ul. Wieluńska nr 1 - 40 oraz ulice: Lipowa, Sadowa, Ogrodowa, Poprzeczna, Łódzka, Podgórna, Brzozowa i Plac 3 Maja
Pokaż więcej
Jarosław Bujacz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 15
Brudzice ulice: Radomszczańska, Leśna, Źródlana, Zielona, Gliniana
Pokaż więcej
Sylwester Ryszard Duda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KOTLEWSKIEGO
0
(0,00%)