Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Zakrzówek

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Bystrzyca od nr domu 1 do nr domu 172

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dorota Chmielik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

44 (21,89%)

Zbigniew Marek Marzec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W JEDNOŚCI SIŁA

101 (50,25%)

Barbara Katarzyna Latos

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

56 (27,86%)

Okręg 2

Sołectwo Bystrzyca od nr domu 173 do końca, Sołectwo Lipno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marta Maria Kawęcka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

49 (26,06%)

Piotr Józef Ciołek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W JEDNOŚCI SIŁA

74 (39,36%)

Mateusz Wtykło

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

65 (34,57%)

Okręg 3

Sołectwo Majdan-Grabina od nr domu 1 do nr domu 121

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Krzysztof Staroch

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

88 (48,35%)

Aneta Łatka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W JEDNOŚCI SIŁA

52 (28,57%)

Łukasz Jakub Stec

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

42 (23,08%)

Okręg 4

Sołectwo Majdan-Grabina od nr domu 122 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dorota Stefanek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

54 (29,51%)

Rafał Rylski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W JEDNOŚCI SIŁA

17 (9,29%)

Ryszard Kloc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAJDANU GRABINA

57 (31,15%)

Mariusz Zuń

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

55 (30,05%)

Okręg 5

Sołectwo Góry

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Piotr Kołtyś

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

6 (5,22%)

Krzysztof Żuraw

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W JEDNOŚCI SIŁA

57 (49,57%)

Marek Stanisław Pietraszek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

52 (45,22%)

Okręg 6

Sołectwo Rudnik Pierwszy, Sołectwo Zakrzówek Nowy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Teresa Stankiewicz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

34 (16,59%)

Jan Janik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W JEDNOŚCI SIŁA

89 (43,41%)

Ryszard Wojciech Czerniak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

82 (40,00%)

Okręg 7

Sołectwo Rudnik Drugi, Sołectwo Józefin, Sołectwo Świerczyna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Sokołowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

102 (43,97%)

Tomasz Gdański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W JEDNOŚCI SIŁA

89 (38,36%)

Józef Marian Jamróz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

41 (17,67%)

Okręg 8

Sołectwo Sulów od nr domu 1 do nr domu 134

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Widomska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

24 (11,82%)

Mirosław Sylwester Kania

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W JEDNOŚCI SIŁA

54 (26,60%)

Witold Łukasik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

125 (61,58%)

Okręg 9

Sołectwo Sulów od nr domu 135 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Adam Michalski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

31 (15,42%)

Grzegorz Bożek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W JEDNOŚCI SIŁA

83 (41,29%)

Irena Elżbieta Błędowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

87 (43,28%)

Okręg 10

Sołectwo Studzianki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Drozd

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

96 (41,74%)

Marek Piotr Drozd

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W JEDNOŚCI SIŁA

49 (21,30%)

Waldemar Ewarizd Łapiński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

85 (36,96%)

Okręg 11

Sołectwo Studzianki Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Sulowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

24 (21,82%)

Marta Kosidło

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W JEDNOŚCI SIŁA

12 (10,91%)

Agnieszka Elżbieta Makuch

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

74 (67,27%)

Okręg 12

Sołectwo Majorat, Sołectwo Rudki, Sołectwo Zakrzówek: ul. Partyzantów, ul. Strażacka, ul. Zachodnia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Józef Kawęcki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

45 (16,73%)

Halina Janina Sekuła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W JEDNOŚCI SIŁA

103 (38,29%)

Jarosław Stafiej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

121 (44,98%)

Okręg 13

Sołectwo Zakrzówek: ul. Kasztanowa, ul. Konstytucji 3 Maja, ul. Kościuszki, ul. Ogrodowa, ul. Stanisława Wyspiańskiego, ul. Żeromskiego

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Czesław Kloc

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

70 (30,43%)

Marcin Rusinek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W JEDNOŚCI SIŁA

86 (37,39%)

Anna Maria Walas-Rej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

63 (27,39%)

Jerzy Lemiecha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUDOWY KLUB SPORTOWY STOK-ZAKRZÓWEK

11 (4,78%)

Okręg 14

Sołectwo Zakrzówek: ul. Sienkiewicza, ul. Targowa, ul. Wójtowicza

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Jacek Widomski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

89 (38,03%)

Sławomir Paweł Zdanowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W JEDNOŚCI SIŁA

42 (17,95%)

Marcin Mazur

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

103 (44,02%)

Okręg 15

Sołectwo Zakrzówek-Wieś

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Stępień

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

56 (25,34%)

Teresa Anna Staroch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W JEDNOŚCI SIŁA

130 (58,82%)

Ewelina Justyna Brodowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

35 (15,84%)