Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Tarnów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

ulice: Agrestowa, Akacjowa, Generała Władysława Andersa, Armii Krajowej, Azotowa, Bandrowskiego nr 9, Barwna, Batalionu Barbara, Batalionów Chłopskich, Biała, Białych Klonów, Wilhelma Beckera, Beskidzka, Ojca Bocheńskiego, Bończyka, Świętego Brata Alberta, Brauna, Broniewskiego, Brzozowa, Burkiewicza, Bursy, Chabrowa, Chemiczna, Chłopska, Chyszowska, Ciołkoszów, Czarna Droga, Czerneckich, Czerwona, Czerwonych Klonów, Czupiela, Czysta od nr 1 do 19 (nieparzyste) i od nr 2 do 20 (parzyste), Daleka, Dembowskiego, Dobra, Do Promu, Dunajcowa, Dworcowa, Emerytów, Fredry, Furmańska, Gałczyńskiego, Giełdowa, Głogowa, Głowackiego, Godowskiego, Kazimierza Górskiego, Grochowska, Generała Grota-Roweckiego, Generała Michała Tokarzewskiego, Gruntowa, Roberta Gucwy, Hłaski, Hodowlana, Księdza Indyka, Jarzębinowa, Jarzynowa, Jaśminowa, Jesienna, Kasprzyków, Kasztanowa, prof. Antoniego Kępińskiego, Kilińskiego, Klikowska od nr 2 do 104 (parzyste), Generała Klimeckiego, Kmicica, Kochanowskiego, Kolejowa, Władysława Kołodzieja, Konopnickiej, Korczaka, Kościuszki, Krakowska od nr 37 do 81 (nieparzyste) oraz od nr 197 do 309 (nieparzyste) i od nr 44 do 68 (parzyste), Krakusa, Krasińskiego od nr 2 do 12 (parzyste), Kresowa, Kruszyny, Kwiatkowskiego, Langiewicza, Ledóchowskich, Lelewela, Letnia, Lisia, 11 Listopada, Ludowa, Witolda Lutosławskiego, Łukasiewicza, Łyczakowska, 3 Maja, Miodowa, Modra, Mokra, Moniuszki, Moraczewskiego, Mościckiego od nr 24 do 274 (parzyste) i od nr 39 do 247 (nieparzyste), Muchy, Nad Białą, Narutowicza od nr 1 do 3 (nieparzyste), Nauczycielska, Niebieska, Eugeniusza Niedojadło, Niska, Norwida, Nowatorska, Obrońców Lwowa, Obrońców Tobruku, Obywatelska, Olszewskiego, Osiedle, Owocowa, Owsiana, Partyzantów, Pasterska, Pędrackiego, Piękna, Pilarza, Podgórska, Polskiego Czerwonego Krzyża od nr 33 do 37 (nieparzyste) i od nr 28 do 32 (parzyste), Polskiego Października, Powstańców Styczniowych, Powstańców Warszawy od nr 1 do 9 (nieparzyste) oraz nr 41 i 43 i od nr 2 do 6 (parzyste) oraz nr 38, Prosta, Przecznica Strusińska od nr 1 do 13 (nieparzyste) i od nr 2 do 16 (parzyste), Pszenna, Pułaskiego od nr 1 do 29 (nieparzyste) oraz od nr 79 do 99 (nieparzyste) i od nr 2 do 94 (parzyste), Racławicka, Rady Europy, Księdza Reca, Reymonta, Rolnicza, gen. Jordana Rozwadowskiego, Rozwojowa, Równa, Równoległa, Różana, Rzemieślnicza, Sempołowskiej, Sienkiewicza, Siewna, Sikorskiego, Skrzetuskiego, Sokoła, Spacerowa, Staffa, Stawowa, Strzałkowskiego, Stylińskich, Sucha, Szarych Szeregów, Szczepanika, Szkolna, Szkotnik od nr 23 do 37 (nieparzyste) i od nr 6 do 12 (parzyste), Szujskiego od nr 1 do 75 (nieparzyste) i od nr 22 do 66 (parzyste), Śląska, Jędrzeja Śniadeckiego, Świętej Faustyny, Technologiczna, Tenerowicza, Tęczowa, Topolowa, Traugutta, Turystyczna, Ujejskiego, Ułańska, Wandy, Wędkarska, Wiciarzy, Wiejska, Wieniawskiego, Kazimierza Wierzyńskiego, Willowa, Wilsona, Witosa, Wiesława Wody, Wojnarskich, Wawrzyńca Wojtasiewicza, Wolności i Niezawisłości, Wołodyjowskiego, Wygodna, Wyspiańskiego, Księdza Prymasa Wyszyńskiego, Vetulani, Zaciszna, Zagłoby, Zagrodowa, Zarzyckiego, Zawilcowa, Zbylitowska, Zielna, Żeromskiego, Żółta, Żwirowa; place: Dworcowy, Księdza Mariana Grzanki, Kościuszki, Stanisława Kubińskiego, Podpułkownika Stanisława Sowiźrała – Sobolewicza; skwery: Kazimierza Ożgi, Księdza Jerzego Popiełuszki, Skwer Romualda Wowkonowicza; planty: im. Józefa Jakubowskiego; ronda: Generała „Nila” Emila Fieldorfa, Żołnierzy Wyklętych.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Sabina Barbara Podlasek
    150 (1,35%)
  2. 3 Sebastian Piotr Mucha
    422 (3,79%)
  3. 1 Kazimierz Koprowski
    1 546 (13,88%)
  4. 2 Anna Stanisława Krakowska
    502 (4,51%)
  5. 4 Adam Józef Sajdak
    455 (4,09%)
  6. 6 Krzysztof Zbigniew Stańczyk
    72 (0,65%)
  7. 8 Angelika Magdalena Świtalska
    537 (4,82%)
  8. 5 Bartłomiej Paweł Ostręga
    173 (1,55%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 6 Edward Pogoda
    84 (0,75%)
  2. 5 Agata Anna Jadach
    37 (0,33%)
  3. 8 Marcin Dawid Ogarek
    73 (0,66%)
  4. 4 Marian Eugeniusz Ogrodnik
    133 (1,19%)
  5. 2 Krystyna Grażyna Kowalczyk-Żuchowicz
    45 (0,40%)
  6. 7 Alicja Łucja Serwin
    26 (0,23%)
  7. 1 Janusz Karol Bogacz
    177 (1,59%)
  8. 3 Dorota Agata Rykała
    74 (0,66%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Dariusz Marcin Kwaśniewicz
    288 (2,59%)
  2. 3 Grzegorz Andrzej Światłowski
    330 (2,96%)
  3. 7 Anna Zofia Skórska
    63 (0,57%)
  4. 8 Adam Piotr Steinhof
    100 (0,90%)
  5. 6 Danuta Maria Kleszcz
    221 (1,98%)
  6. 4 Ewa Zofia Witecka
    235 (2,11%)
  7. 2 Kinga Katarzyna Klepacka
    389 (3,49%)
  8. 1 Robert Marian Wardzała
    1 896 (17,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OLSZÓWKI-NASZE MIASTO TARNÓW

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tomasz Ryszard Żmuda
    597 (5,36%)
  2. 1 Tomasz Marcin Olszówka
    755 (6,78%)
  3. 8 Ryszard Roman Knapik
    146 (1,31%)
  4. 3 Stefan Andrzej Wrona
    482 (4,33%)
  5. 7 Halina Aleksandra Głowacka
    91 (0,82%)
  6. 6 Ewa Elżbieta Obrzut
    120 (1,08%)
  7. 4 Jan Józef Wielgus
    252 (2,26%)
  8. 5 Joanna Justyna Krużel
    83 (0,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 4 Agnieszka Monika Tyczyńska
    37 (0,33%)
  2. 3 Alicja Joanna Miszkurka
    148 (1,33%)
  3. 5 Paulina Teresa Kozioł
    35 (0,31%)
  4. 1 Seweryn Marcin Partyński
    324 (2,91%)
  5. 2 Rafał Tomasz Danik
    40 (0,36%)

Okręg 2

ulice: Arcybiskupa Jerzego Ablewicza, Alpejska, Apenińska, Babiego Lata, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Bajana, Bałkańska, Bartla, Mirona Białoszewskiego, Bieszczadzka, Błonie od nr 55 do 63A (nieparzyste), Błotna, Boczna, Edmunda Bojanowskiego, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Bożka, Braci Saków, Braci Żmudów, Buczakówka, Budowlana, Burtnicza, Bystra, Jana Bytnara, Chrząstowskich, Czarnowiejska, Dąbka, Dąbrowskiego od nr 17 do 39 (nieparzyste) i od nr 2 do 46 (parzyste), Dąbrowskiej, Romana Dmowskiego, Dobrowolskiego, Dojazd, Do Huty, Drzewna, Drzymały, Esperantystów, Fabryczna, Falista, Garbarska, Gęsia, Gliniańska, Antoniego Gładysza, Głęboka, Główna, Gomoły, Gorczańska, Goslara od nr 1 do 7 (nieparzyste), Gospodarcza, Górska, Juliana Grabowskiego, Graniczna od nr 1 do 15 (nieparzyste) i od nr 2 do 14 (parzyste), Gromadzka, Grunwaldzka, Gumniska, Karola Halskiego, Hanausek, Harcerska, Hubala-Dobrzańskiego, Jagiellońska, Władysława Jagiełły, Jantona, Jara, Jasna od nr 1 do 33 (nieparzyste) i od nr 2 do 24B (parzyste), Juraszka, Kacza, Kaflarska, Świętego Rafała Kalinowskiego, Karpacka, Kassali, Świętej Katarzyny, Świętego Kazimierza, Kąpielowa, Świętej Kingi, Klasztorna od nr 3 do 7 (nieparzyste) i nr 6, Kleeberga, Kołłątaja, Konarskiego, Kossaka, Świętego Stanisława Kostki, Kosynierów, Koszycka, Kotulskiej, Kowalska, Krakowska od nr 83 do 195 (nieparzyste) i od nr 70 do 296A (parzyste), Kraszewskiego, Królowej Jadwigi, Józefa Władysława Krogulskiego, Krupnicza z wyjątkiem nr 18 i nr 61, Generała Ryszarda Kuklińskiego, Kuzdrzała, Kwiatowa, Leliwitów, Jana Leńka, Liściasta, Lotnicza, Lwowska od nr 17 do 231 (nieparzyste) i od nr 22 do 216 (parzyste), Łanowa, Władysława Łokietka, Łyczków, Majchrzyka, Mała, Józefa Małeckiego, Świętego Marcina, Marusarz, Matuszewskiego, Maziarskiego, Mąsiora, Metalowa, Mickiewicza od nr 10 do 16 (parzyste) i nr 29, Mieszka I, Czesława Miłosza, Modelarska, Monopolowa, Mostowa, Mrozówka, Murarska, Nadbrzeżna Dolna, Nadbrzeżna Górna, Nadbrzeżna Górna Boczna, Najświętszej Marii Panny od nr 1 do 7 (nieparzyste), Jana Nakończego, Obozowa, Ochronek, Ogrodowa, Okrężna, Okulickiego, Olejarska, Olszynowa, Orkana, Ostrogskich, Orzeszkowej, Osiedle Niepodległości, Osiedle Zielone, Pawłowskiego, Piastowska, Pabla Picasso, Pienińska, Piesza, Piotrowskiego, Pirenejska, Podhalańska, Podmiejska, Podzamcze, Pogodna, Polna, Południowa, Poranna, Demetriusza Potoczka, Potok, Powroźnicza, Pracy, Prusa, Przedszkolaków, Przekątna, Przemysłowa, Przyjemna, PTTK, Pusta, Pustaki, Radosna, Majora Władysława Raginisa, Reja, Robotnicza, Rudy-Młyny, Rzeczna, Rzędzińska, Sanguszków, Sądowa, Sienna, Simchego, Generała Stanisława Skalskiego, Skłodowskiej-Curie, Skorupki, Skowronków, Skrzyszowska, Słoneczna od nr 1 do 69 (nieparzyste), Sióstr Służebniczek, Spadowa, Spadzista, Sportowa, Spytki, Stanisza, Starodąbrowska od nr 1 do 19 (nieparzyste) i od nr 2 do 16 (parzyste), Stroma, Strusińska, Sucharskiego, Sudecka, Szara, Szczęśliwa, Szczytowa, Szewska, Szpitalna od nr 9 do 21 (nieparzyste) i od nr 12 do 36 (parzyste), Ślusarska, Środkowa, Świętej Trójcy, Świętojańska, Świętokrzyska, Tarnowskiego, Tatrzańska, Tokarska, Torowa, Trendoty, Tuchowska, Tuwima, Urocza, Urwana, Władysława Warneńczyka, Warsztatowa, Waryńskiego nr 19, Warzywna, Wesoła, Westwalewicza, Wiadukt, Widok od nr 1 do 31 (nieparzyste) i od nr 2 do 24 (parzyste), Wierzbowa, Wiosenna, Świętego Wojciecha, Wolańska, Wschodnia, Wspólna, Wypoczynkowa, Wysoka, Zakładowa, Zamenhofa, Zamknięta, Zamkowa, Zaremby, Zbożowa, Zgody, Zielona, Zimowa, Złota, Zuchów, Źródlana; aleje: Jana Pawła II od nr 1 do 55 (nieparzyste), Matki Bożej Fatimskiej od nr 1 do 29 (nieparzyste), Tarnowskich; place: Drzewny, Kusocińskiego, Maryi Panny z Góry Karmel, Ojca Świętego Jana Pawła II; skwery: Piszów, Świętego Maksymiliana Marii Kolbego; ronda: Dagnanów, Ronalda Reagana, Hetmana Tarnowskiego, Zesłańców Sybiru

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Katarzyna Barbara Duraj
    201 (1,61%)
  2. 8 Maria Niemiec
    67 (0,54%)
  3. 3 Tadeusz Jan Mazur
    541 (4,35%)
  4. 4 Katarzyna Maria Podorska
    167 (1,34%)
  5. 6 Elżbieta Danuta Kaczówka
    140 (1,12%)
  6. 7 Krzysztof Jasiewicz
    45 (0,36%)
  7. 9 Stanisław Klimek
    834 (6,70%)
  8. 2 Roman Henryk Korczak
    1 289 (10,35%)
  9. 1 Piotr Stanisław Wójcik
    1 672 (13,43%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wiesław Roman Bart
    273 (2,19%)
  2. 8 Magdalena Antonina Bień
    23 (0,18%)
  3. 2 Beata Agata Mielczyk-Chrząszcz
    26 (0,21%)
  4. 9 Wojciech Piotr Górnikiewicz
    110 (0,88%)
  5. 6 Łukasz Siadek
    48 (0,39%)
  6. 7 Urszula Halina Klimek
    59 (0,47%)
  7. 5 Tomasz Mariusz Kaleta
    62 (0,50%)
  8. 4 Romana Anna Jewuła
    134 (1,08%)
  9. 3 Ryszard Jacek Lis
    89 (0,71%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Monika Marzena Rąpała
    225 (1,81%)
  2. 6 Grażyna Helena Nowak
    111 (0,89%)
  3. 1 Zbigniew Tomasz Kajpus
    934 (7,50%)
  4. 2 Sebastian Stepek
    708 (5,69%)
  5. 4 Michał Andrzej Kizior
    55 (0,44%)
  6. 7 Natalia Maria Kania
    345 (2,77%)
  7. 9 Adam Bartosz
    375 (3,01%)
  8. 3 Maria Urszula Borys - Latała
    575 (4,62%)
  9. 8 Sławomir Stanisław Kozioł
    58 (0,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OLSZÓWKI-NASZE MIASTO TARNÓW

kandydatliczba głosów

  1. 8 Joanna Danuta Dobroś
    50 (0,40%)
  2. 2 Joanna Maria Truchan
    159 (1,28%)
  3. 3 Grzegorz Stefan Wrona
    256 (2,06%)
  4. 1 Jakub Michał Kwaśny
    1 468 (11,79%)
  5. 5 Wioletta Anna Grzywa
    260 (2,09%)
  6. 4 Mariusz Eugeniusz Wojdyło
    78 (0,63%)
  7. 6 Grzegorz Antoni Zając
    56 (0,45%)
  8. 7 Ewa Maria Dagnan-Jaworek
    76 (0,61%)
  9. 9 Tadeusz Kazimierz Żak
    356 (2,86%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Wojciech Mikołaj Mytnik
    35 (0,28%)
  2. 4 Beata Lidia Kasperek
    39 (0,31%)
  3. 7 Dariusz Bogusław Serek
    35 (0,28%)
  4. 1 Ryszard Ireneusz Nejman
    164 (1,32%)
  5. 2 Ireneusz Tadeusz Dudek
    113 (0,91%)
  6. 6 Lucyna Renata Zając
    23 (0,18%)
  7. 5 Paweł Mariusz Ciochoń
    70 (0,56%)
  8. 8 Krystyna Barbara Sulimka
    47 (0,38%)

Okręg 3

ulice: Adwentowicza, Świętej Anny, Antalla, Asnyka, Księdza Bajdy, Bajkowa, Bandrowskiego od nr 1 do 3 (nieparzyste) i od nr 4 do 16a (parzyste), Basztowa, Batorego, Bema, Bernardyńska, Bielatowicza, Błonie od nr 2 do 18A (parzyste), Bodo, Bogusławskiego, Boya Żeleńskiego, Olgi Boznańskiej, Bóżnic, Brama Pilzneńska, Brandstaettera, Bratkowa, Brodzińskiego, Bukowa, Cedrowa, Cegielniana, Chełmońskiego, Chopina, Chryzantemowa, Chrząszcza, Ciasna, Cicha, Zbigniewa Cybulskiego, Cytrynowa, Czajki, Czapskiego, Czereśniowa, Czysta od nr 21 do 31 (nieparzyste) i od nr 22 do 30 (parzyste), Ćwiklińskiej, Dąbrowskiego od nr 1 do 15 (nieparzyste), Dębowa, Piotra Drobieckiego, Drużbackiej, Ducha Świętego, Dunikowskiego, Dutkiewicza, Dwernickiego, Adolfa Dymszy, Działkowa, Elektryczna, Fałata, Fasolowa, Forteczna, Franciszkańska, Gierymskich, Gojawiczyńskiej, Goldhammera, Gołębia, Gombrowicza, Goslara od nr 2 do 8 (parzyste), Goździkowa, Górna, Grochowa, Grottgera, Gruszkowa, Grzybowa, Władysława Hańczy, Jerzego Harasymowicza, Świętego Huberta, Iwaszkiewicza, Jabłoniowa, Jagodowa, Jaracza, Jastruna, Jesionowa, Jeżynowa, Jodłowa, Kaczkowskiego, Kalinowa, Kapitulna, Karłowicza, Kasprowicza, Katedralna, Kiepury, Krzysztofa Kieślowskiego, Stefana Kisielewskiego, Klasztorna nr 1 i od nr 2 do 4 (parzyste), Klikowska od nr 1 do 337 (nieparzyste) i od nr 106 do 308 (parzyste), Klonowa, ks. Andrzeja Kmiecika, Kolberga, Krzysztofa Komedy, Komunalna, Konna, Konopna, Kopernika, dr Józefa Kozioła, Krakowska od nr 1 do 35 (nieparzyste) i od nr 2 do 42 (parzyste), Krasińskiego od nr 1 do 51 (nieparzyste) i od nr 14 do 52 (parzyste), Kręta, Krótka, Kryształowa, Krzyska, Kupiecka, Kurnakowicza, Kurpińskiego, Legionów, Stanisława Lema, Leszczynowa, Leszczyńskiego, Limanowskiego, Lippóczy’ego, 29 Listopada, Lniana, Lwowska od nr 1 do 15 (nieparzyste) i od nr 2 do 20 (parzyste), Łazienna, Łęgowa, Tadeusza Łomnickiego, 1 Maja, Majchra, Makuszyńskiego, Malczewskiego, Malinowa, Małe Schody, Matejki, Matki Teresy z Kalkuty, Mehoffera, Michałowskiego, Mickiewicza od nr 1 do 27 (nieparzyste) i od nr 2 do 8 (parzyste), Miętowa, Migdałowa, Miłorzębowa, Modrzejewskiej, Modrzewiowa, Morelowa, Mościckiego od nr 1 do 37 (nieparzyste) i od nr 2 do 22 (parzyste), Mroźna, Sławomira Mrożka, Muzyczna, Na Łąkach, Najświętszej Marii Panny od nr 9 do 15 (nieparzyste) i od nr 2 do 6 (parzyste), Nałkowskiej, Narutowicza od nr 5 do 37 (nieparzyste) i od nr 2 do 42 (parzyste), Niedomicka, Czesława Niemena, Niezapominajek, Nowa, Nowodąbrowska od nr 139 do 297 (nieparzyste) i od nr 48 do 306 (parzyste), Nowy Świat, Ogrodnicza, Ogórkowa, Olchowa, Ordonównej, Orzechowa, Osterwy, Paderewskiego, Józefa Pankiewicza, Parkowa, Piekarska, Piłsudskiego, Świętego Ojca Pio, Platanowa, Pochyła, Polskiego Czerwonego Krzyża od nr 1 do 31 (nieparzyste) i od nr 2 do 26 (parzyste), Pomarańczowa, Pomidorowa, Poniatowskiego, Porzeczkowa, Powstańców Warszawy od nr 11 do 39 (nieparzyste) i od nr 8 do 36 (parzyste), Poziomkowa, Prostopadła, Przecznica Strusińska od nr 15 do 31 (nieparzyste) i od nr 18 do 46 (parzyste), Przesmyk, Przybyłkiewicza, Przyjazna, Pułaskiego od nr 31 do 77 (nieparzyste), Reisinga, Rejtana, Rogoyskiego, Romanowicza, Rybna, Rynek, Rzeźnicza, Sadowa, Sarnia, Schillera, Siemaszkowej, Siemiradzkiego, Bł. Księdza Romana Sitko, Skargi, Skryta, Słowackiego, Smosarskiej, Solskiego, Sosnowa, Sowińskiego, Spokojna, Joanny Srebro, Stalowa, Jana Stanisławskiego, Stara, Starowolskiego, Staszica, Stokrotek, Zofii Stryjeńskiej, Profesora Studniarskiego, Studnickiego, Wita Stwosza, Konrada Swinarskiego, Swojska, Szczawiowa, Szeroka, Szklana, Szkotnik od nr 1 do 21 (nieparzyste) i od nr 2 do 4 (parzyste), Szpitalna od nr 1 do 7 (nieparzyste) i od nr 2 do 10 (parzyste), Szujskiego od nr 2 do 20 (parzyste), Szuszkiewicza, Szymanowskiego, Ścieżki, Śliwkowa, Świerkowa, Taras, Targowa, Pasaż Tertila, Towarowa, Traktorowa, Trawiasta, Trzcinowa, Tulipanowa, Urszulańska, Wałowa, Waryńskiego z wyjątkiem nr 19, Wąska, Wekslarska, Węgrzyna, Wielkie Schody, Wigury, Wilcza, Wiśniowa, Stanisława Witkiewicza, Wodna, Wojtarowicza, Woszczerowicza, Porucznika Błażeja Wójcickiego, Wyczółkowskiego, Zagumnie, Zakątna, Zapolskiej, Zelwerowicza, Ziemniaczana, Ziołowa, Żurawia, Żurawinowa, Żwirki, Żydowska, Żytnia; aleje: Jana Pawła II od nr 57 do 119 (nieparzyste) i od nr 28 do 80 (parzyste), Matki Bożej Fatimskiej od nr 2 do 46 (parzyste), Piaskowa, Solidarności; place: Bema, Bohaterów Getta, Więźniów KL Auschwitz, Katedralny, Kazimierza, Morawskiego, Sprawiedliwości, Sobieskiego, Ofiar Katynia, Ofiar Stalinizmu, Rybny, Sienkiewicza, Jana Szczepanika, 5 Pułku Strzelców Konnych; skwery: Europejski, Ojca Kokocińskiego, Małkowskiego, Petöfiego, Preissów, Doktora Starkla, Starej Synagogi, Bohaterów Zadwórza 1920; ronda: Generała „Nila” Emila Fieldorfa, Niepodległości; zakątek Króla Władysława Łokietka.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Grzegorz Piotr Sokołowski
    147 (1,33%)
  2. 3 Jolanta Irena Żurowska
    489 (4,42%)
  3. 9 Mirosław Ryszard Biedroń
    625 (5,65%)
  4. 8 Teresa Lechowicz
    176 (1,59%)
  5. 7 Małgorzata Wyszogrodzka
    123 (1,11%)
  6. 4 Antoni Edward Zięba
    355 (3,21%)
  7. 5 Monika Zofia Barwacz
    173 (1,56%)
  8. 2 Józef Stanisław Gancarz
    903 (8,16%)
  9. 1 Ryszard Pagacz
    960 (8,68%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 7 Barbara Teresa Bieniarz-Zygadło
    9 (0,08%)
  2. 5 Małgorzata Danuta Siembab
    54 (0,49%)
  3. 2 Ewa Maria Kropiowska
    59 (0,53%)
  4. 3 Jacek Bogusław Litwin
    47 (0,42%)
  5. 6 Józef Jan Grajdura
    30 (0,27%)
  6. 1 Sławomir Wiesław Błaszczak
    190 (1,72%)
  7. 4 Przemysław Węgrzyn
    28 (0,25%)
  8. 8 Barbara Zofia Kwiek
    24 (0,22%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Marek Ciesielczyk
    622 (5,62%)
  2. 2 Agnieszka Danielewicz
    434 (3,92%)
  3. 3 Marian Adam Wardzała
    444 (4,01%)
  4. 1 Roman Stefan Ciepiela
    1 904 (17,21%)
  5. 6 Elżbieta Maria Klepacka
    60 (0,54%)
  6. 5 Mariusz Kajpus
    240 (2,17%)
  7. 9 Ewa Bator
    81 (0,73%)
  8. 7 Magdalena Teresa Kozioł
    22 (0,20%)
  9. 8 Daniel Antoni Wardzała
    147 (1,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OLSZÓWKI-NASZE MIASTO TARNÓW

kandydatliczba głosów

  1. 9 Filip Tadeusz Olszówka
    412 (3,72%)
  2. 1 Grażyna - Barwacz
    599 (5,42%)
  3. 3 Barbara Gajda
    288 (2,60%)
  4. 7 Monika Maria Komorowska
    84 (0,76%)
  5. 2 Jerzy Grzegorz Kowalski
    186 (1,68%)
  6. 4 Daniel Stefan Cholewiak
    154 (1,39%)
  7. 5 Natalia Dagmara Polak
    109 (0,99%)
  8. 6 Jakub Marian Jędryka
    71 (0,64%)
  9. 8 Michał Władysław Jagiencarz
    22 (0,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 5 Katarzyna Musiał
    41 (0,37%)
  2. 4 Robert Bogusław Koszkul
    22 (0,20%)
  3. 2 Antoni Andrzej Wilczyński
    286 (2,59%)
  4. 3 Urszula Parys
    44 (0,40%)
  5. 1 Mateusz Janusz Czosnyka
    318 (2,87%)
  6. 7 Marek Tycjan Wrona
    54 (0,49%)
  7. 6 Małgorzata Katarzyna Migała
    25 (0,23%)

Okręg 4

ulice: Bitwy o Wał Pomorski, Bitwy pod Cedynią, Bitwy pod Monte Cassino, Bitwy pod Studziankami, Błonie od nr 1 do 53 (nieparzyste), Generała Bora-Komorowskiego, Adama Boryczki, Długa, Do Prochowni, Drozdów, Graniczna od nr 20 do 74 (parzyste), Jasna od nr 35 do 103 C (nieparzyste), Krupnicza nr 18 i nr 61, Księżycowa, Generała Langnera, Leśna, ks. Jana Marszałka, Marynarki Wojennej, Nowodąbrowska od nr 111 do 137 (nieparzyste), Obrońców Poczty Gdańskiej, Odległa, Osiedle Legionów Dąbrowskiego, Promienna, 16 Pułku Piechoty, Rydza Śmigłego, Słoneczna od nr 2 do 86 (parzyste), Słowików, Starodąbrowska od nr 21 do 49 (nieparzyste) i od nr 18 do 48 (parzyste), Szpitalna od nr 23 do 61 (nieparzyste) i od nr 38 do 60 (parzyste), Westerplatte, Widok od nr 33 do 141 (nieparzyste) i od nr 26 do 128 (parzyste), Wojska Polskiego, Zaułek, Zdrowa; aleje: Matki Bożej Fatimskiej od nr 31 do 109 (nieparzyste), Jana Pawła II od nr 2 do 26 (parzyste); skwery: Artystów im. Jerzego Brauna; ronda: Giedroycia, Ronalda Reagana.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Dawid Piotr Solak
    727 (8,67%)
  2. 2 Barbara Maria Koprowska
    670 (7,99%)
  3. 7 Kazimierz Józef Żurowski
    223 (2,66%)
  4. 5 Maria Kijak
    116 (1,38%)
  5. 3 Piotr Paweł Sak
    838 (10,00%)
  6. 6 Barbara Elżbieta Kuklewicz
    266 (3,17%)
  7. 4 Jan Józef Niedojadło
    329 (3,93%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Grażyna Krystyna Święs
    132 (1,57%)
  2. 1 Tomasz Adam Markuszewski
    422 (5,04%)
  3. 6 Tomasz Oleksy
    140 (1,67%)
  4. 5 Elżbieta Franciszka Wilczyńska
    34 (0,41%)
  5. 3 Krystyna Wiesława Andrasz
    23 (0,27%)
  6. 4 Bogdan Andrzej Walkowicz
    23 (0,27%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Andżelika Marta Mytnik
    77 (0,92%)
  2. 7 Mateusz Wojciech Zawisza
    76 (0,91%)
  3. 2 Krzysztof Maciej Kuboń
    128 (1,53%)
  4. 1 Piotr Marcin Augustyński
    1 008 (12,03%)
  5. 3 Krzysztof Tadeusz Janas
    510 (6,09%)
  6. 4 Krystyna Mierzejewska
    537 (6,41%)
  7. 5 Justyna Patrycja Mroczek
    65 (0,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OLSZÓWKI-NASZE MIASTO TARNÓW

kandydatliczba głosów

  1. 7 Maciej Wojciech Wietrzyk
    179 (2,14%)
  2. 6 Anna Józefa Łabno
    111 (1,32%)
  3. 5 Marta Ewa Gałuszka
    106 (1,26%)
  4. 1 Piotr Tadeusz Górnikiewicz
    566 (6,75%)
  5. 4 Marek Iwaniec
    113 (1,35%)
  6. 3 Edyta Anna Kowalska
    147 (1,75%)
  7. 2 Tadeusz Antoni Rzepecki
    252 (3,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 7 Paulina Małgorzata Dereń
    47 (0,56%)
  2. 3 Iwona Maria Kaczocha
    19 (0,23%)
  3. 2 Barbara Łucja Kozioł
    36 (0,43%)
  4. 6 Bartosz Tadeusz Buczek
    15 (0,18%)
  5. 5 Barbara Musiał
    32 (0,38%)
  6. 1 Dominik Idzi Gondek
    391 (4,67%)
  7. 4 Grzegorz Andrzej Czermak
    23 (0,27%)

Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

Wideo

Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

Najczęściej komentowane

Polecamy

OSOBOWOŚĆ ROKU 2019 Trwa głosowanie!

OSOBOWOŚĆ ROKU 2019 Trwa głosowanie!

Najczęściej czytane