Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część sołectwa Nowa Słupia, ulice: Bodzentyńska, Ogrodowa, Partyzantów, Świętokrzyska, Szkolna, Łazy; Święty Krzyż
Pokaż więcej
Ewa Pastuszyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SEPIOŁO INWESTYCJE-ROZWÓJ-ZGODA
209
(51,48%)
Renata Storzysz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GĄSIORA NASZA GMINA
167
(41,13%)
Anna Barbara Kowalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA NOWA SŁUPIA
30
(7,39%)
Okręg 2
Część sołectwa Nowa Słupia, ulice: Chełmowa, Dr Łuszcza, Kielecka, Kwiatowa, Opatowska, Radoszów, Staszica, Strażacka, Rynek
Pokaż więcej
Mieczysław Fijas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SEPIOŁO INWESTYCJE-ROZWÓJ-ZGODA
63
(17,55%)
Bartosz Dutkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GĄSIORA NASZA GMINA
149
(41,50%)
Jadwiga Marianna Kot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA NOWA SŁUPIA
147
(40,95%)
Okręg 3
Sołectwa: Baszowice, Hucisko
Pokaż więcej
Robert Adam Klefas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SEPIOŁO INWESTYCJE-ROZWÓJ-ZGODA
136
(52,71%)
Jerzy Marian Binkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GĄSIORA NASZA GMINA
122
(47,29%)
Lech Budziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA NOWA SŁUPIA
0
(0%)
Okręg 4
Sołectwo: Mirocice
Pokaż więcej
Sylwester Kozłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SEPIOŁO INWESTYCJE-ROZWÓJ-ZGODA
192
(73,56%)
Jerzy Kucharczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GĄSIORA NASZA GMINA
69
(26,44%)
Okręg 5
Sołectwa: Bartoszowiny, Trzcianka
Pokaż więcej
Dariusz Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SEPIOŁO INWESTYCJE-ROZWÓJ-ZGODA
76
(36,36%)
Lidia Barbara Wiącek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GĄSIORA NASZA GMINA
76
(36,36%)
Stanisław Gadowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA NOWA SŁUPIA
57
(27,27%)
Okręg 6
Sołectwa: Dębniak, Milanowska Wólka, Paprocice
Pokaż więcej
Urszula Kozłowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GĄSIORA NASZA GMINA
161
(44,23%)
Adam Sałata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA NOWA SŁUPIA
203
(55,77%)
Okręg 7
Sołectwo: Jeziorko
Pokaż więcej
Józef Świetlik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SEPIOŁO INWESTYCJE-ROZWÓJ-ZGODA
174
(41,63%)
Grzegorz Rapcia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GĄSIORA NASZA GMINA
244
(58,37%)
Okręg 8
Sołectwo: Dębno
Pokaż więcej
Krzysztof Marian Chyb
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SEPIOŁO INWESTYCJE-ROZWÓJ-ZGODA
96
(43,24%)
Stanisław Jan Cisłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GĄSIORA NASZA GMINA
126
(56,76%)
Okręg 9
Część sołectwa Rudki, ulice: Chełmowa, Górnicza, Graniczna, Kolejowa, Kościelna, Krótka, Nadrzeczna, os. Górne, Polna, Serwisowa, Skowroniec, Słoneczna, Starachowicka, Staszica, Szkolna, Targowa, Wesoła, Zakładowa
Pokaż więcej
Henryk Gąsior
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SEPIOŁO INWESTYCJE-ROZWÓJ-ZGODA
110
(28,80%)
Łukasz Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GĄSIORA NASZA GMINA
220
(57,59%)
Marta Katarzyna Kłosowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA NOWA SŁUPIA
52
(13,61%)
Okręg 10
Część sołectwa Rudki, ulice: Pocztowa, Spółdzielcza, Żeromskiego
Pokaż więcej
Dawid Marek Marzec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SEPIOŁO INWESTYCJE-ROZWÓJ-ZGODA
240
(55,56%)
Grażyna Urszula Wojtachnia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GĄSIORA NASZA GMINA
179
(41,44%)
Adrian Aleksander Bieluń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA NOWA SŁUPIA
13
(3,01%)
Okręg 11
Sołectwa: Serwis, Sosnówka
Pokaż więcej
Wioletta Anna Krzyżanowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SEPIOŁO INWESTYCJE-ROZWÓJ-ZGODA
59
(13,82%)
Marcin Stanisław Grzegorski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GĄSIORA NASZA GMINA
313
(73,30%)
Jan Marian Czaja
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA NOWA SŁUPIA
55
(12,88%)
Okręg 12
Sołectwo: Cząstków
Pokaż więcej
Szymon Artur Krajewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SEPIOŁO INWESTYCJE-ROZWÓJ-ZGODA
54
(22,98%)
Rafał Piasecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GĄSIORA NASZA GMINA
181
(77,02%)
Okręg 13
Sołectwa: Pokrzywianka, Skały, Włochy
Pokaż więcej
Sławomir Marzec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SEPIOŁO INWESTYCJE-ROZWÓJ-ZGODA
135
(37,09%)
Jerzy Roman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GĄSIORA NASZA GMINA
229
(62,91%)
Okręg 14
Sołectwo: Stara Słupia
Pokaż więcej
Ryszard Ignacy Karpiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SEPIOŁO INWESTYCJE-ROZWÓJ-ZGODA
292
(57,71%)
Mieczysław Kędzierski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GĄSIORA NASZA GMINA
214
(42,29%)
Okręg 15
Sołectwo: Jeleniów
Pokaż więcej
Ewa Krystyna Guz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SEPIOŁO INWESTYCJE-ROZWÓJ-ZGODA
74
(19,22%)
Grzegorz Paweł Grudzień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GĄSIORA NASZA GMINA
151
(39,22%)
Halina Misiurska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA NOWA SŁUPIA
160
(41,56%)