Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Tomaszów Mazowiecki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

11 - go Listopada, Adama, Agatowa, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 43 do końca i od nr 42 do końca, Aliny, Ametystowa, Andrzeja, Anny, Barbary, Bartłomieja, Batalionów Chłopskich, Bezdomna, Bluszczowa, Bogumiła, Bohaterów Getta Warszawskiego, Botaniczna, Bracka, Brylantowa, Brzozowa, Bursztynowa, Celiny, Cezarego, Ciepła, Damazego, Danuty, Dąbrowska, Diamentowa, Doktora Jana Serafina Rodego, dr. Karola Benniego, dr. Seweryna Sterlinga, Dywanowa, Działkowa, Edwarda, Elżbiety, Flory, Frycza Modrzewskiego, Gajowa, gen. Józefa Bema, gen. Józefa Sowińskiego, gen. Władysława Sikorskiego, Górna od nr 25 do końca i od nr 18 do końca, Graniczna, Grażyny, Grzegorza, Haliny, Henryka, Hetmańska, Husarska, Ignacego, Ireny, Irysowa, Jadwigi, Jagodowa, Jana, Jana Karola Chodkiewicza, Jana Pawła II, Jana Sobieskiego, Jaśminowa, Jerzego, Jeżynowa, Joanny, Jolanty, Józefowska, Juliusza Słowackiego od nr 51 do końca i od nr 44 do końca, Kaktusowa, Kalinowa, Kamila, Kanonierów, Katarzyny, Kmicica, Konwaliowa, Kopalna, Koralowa, Kotlinowa, Krokusowa, ks. Piotra Ściegiennego, Kwarcowa, Lawendowa, Lecha, Legionów od nr 21 do 35, od nr 57 do końca i od nr 16 do 32, od nr 58 do końca, Leona Witolda May'a, Lewa, Liliowa, Lucyny, Ludowa, Ludwika Zamenhofa, Ludwikowska, Łąkowa, Mazowiecka od nr 1 do 5 i od nr 2 do 2c, Łucji, Łukasza, Macieja, Magdaleny, Malinowa, Na Skarpie, Nagórzycka, Natalii, Nefrytowa, Nikodema, Odkrywkowa, Ogrodowa, Olgi, Opalowa, Pauliny, Pawła, Perłowa, Pod Grotami, Podleśna, Pogodna, Polna od nr 31 do końca i od nr 36 do końca, Pomorska, Poziomkowa, Przejazd Dąbrowski, Przemysłowa, Przędzalniana, Przyrodnicza, Pusta, Renaty, Robotnicza, Rolna, Romana, Różana, Rubinowa, Rumiankowa, Rycerska, Sabiny, Sasankowa, Skrzetuskiego, Słoneczna, Smardzewicka, Smugowa, Stanisława Żółkiewskiego, Starowiejska, Stefana Batorego, Stefana Czarnieckiego, Stefana, Stokrotki, Stolarska, Strzelecka od nr 21 do końca i od nr 2 do końca, Synów Pułku, Sypka, Szafirowa, Szarotki, Szklarska, Szkolna od nr 3 do końca i od nr 14 do końca, Szmaragdowa, Szymanówek, Śląska, Św. Antoniego od nr 77 do końca i od nr 68 do końca, Teresy, Tomasza, Tulipanowa, Turkusowa, Ułańska, Utrata, Wacława, Wandy Panfil, Wierzbowa, Wodna, Wola Wiaderna, Wołodyjowskiego, Zagłoby, Zielona, Ziemowita, Zwierzyniecka, Źródlana, Żwirki i Wigury, Żwirowa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WITKO

kandydatliczba głosów

  1. 3 Beata Stańczyk
    342 (3,55%)
  2. 1 Marcin Witko
    1 991 (20,66%)
  3. 7 Jerzy Jacek Kowalczyk
    120 (1,25%)
  4. 4 Kazimierz Andrzej Pietrzyk
    219 (2,27%)
  5. 6 Iwona Flamholc
    84 (0,87%)
  6. 2 Ewelina Gajek
    148 (1,54%)
  7. 10 Konrad Waldemar Borowski
    317 (3,29%)
  8. 8 Adam Jerzy Galicki
    147 (1,53%)
  9. 5 Urszula Maria Seredyn
    470 (4,88%)
  10. 9 Bartłomiej Składowski
    96 (1,00%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Tomasz Michał Czechowski
    68 (0,71%)
  2. 5 Andrzej Adam Wodziński
    558 (5,79%)
  3. 4 Zofia Wiesława Lesiak
    166 (1,72%)
  4. 9 Dorota Tkaczyk-Butrym
    47 (0,49%)
  5. 1 Piotr Kucharski
    920 (9,55%)
  6. 2 Maria Magdalena Smyk
    209 (2,17%)
  7. 6 Ewa Edyta Nagrodzka
    98 (1,02%)
  8. 3 Agnieszka Maria Walasik
    342 (3,55%)
  9. 10 Marcin Bartłomiej Skorupiński
    247 (2,56%)
  10. 8 Krzysztof Edward Maj
    31 (0,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 9 Włodzimierz Franciszek Szarlej
    76 (0,79%)
  2. 2 Aneta Katarzyna Albrecht-Geszcz
    65 (0,67%)
  3. 3 Jadwiga Radzyńska
    26 (0,27%)
  4. 8 Jerzy Włodzimierz Słowiński
    41 (0,43%)
  5. 7 Krzysztof Szustakowski
    14 (0,15%)
  6. 5 Agnieszka Anna Burchard
    34 (0,35%)
  7. 6 Paweł Cymerman
    31 (0,32%)
  8. 10 Ewa Maria Kożuchowska
    55 (0,57%)
  9. 4 Wojciech Jaskuła
    28 (0,29%)
  10. 1 Sylwester Wojciech Kucharski
    520 (5,40%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Zbigniew Franciszek Kamiński
    518 (5,38%)
  2. 2 Anna Woskowska
    179 (1,86%)
  3. 10 Krzysztof Tadeusz Kruk
    212 (2,20%)
  4. 7 Tadeusz Michał Pawłowski
    112 (1,16%)
  5. 9 Martynika Lilianna Panek
    56 (0,58%)
  6. 4 Sebastian Konrad Matyjek
    114 (1,18%)
  7. 3 Grzegorz Janusz Rospędowski
    145 (1,50%)
  8. 5 Bogumiła Szmid
    47 (0,49%)
  9. 8 Dariusz Ireneusz Wodzinowski
    46 (0,48%)
  10. 6 Grażyna Maria Eisentraut
    62 (0,64%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 7 Wiesław Józef Borkowski
    31 (0,32%)
  2. 4 Elżbieta Barbara Świrta
    73 (0,76%)
  3. 1 Cezary Adam Kaszuba
    220 (2,28%)
  4. 5 Piotr Wojtasik
    33 (0,34%)
  5. 8 Aneta Franczak
    64 (0,66%)
  6. 6 Izabela Wioletta Zalewska
    31 (0,32%)
  7. 2 Andrzej Marek Błoński
    62 (0,64%)
  8. 3 Czesław Piotr Maciejczyk
    20 (0,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA JAKOŚĆ TOMASZÓW'18

kandydatliczba głosów

  1. 5 Mariola Agnieszka Klimek
    18 (0,19%)
  2. 3 Elżbieta Gos
    16 (0,17%)
  3. 2 Jacek Tomasz Tokarski
    14 (0,15%)
  4. 4 Rafał Wójciak
    19 (0,20%)
  5. 1 Monika Patrycja Szczęsna
    33 (0,34%)

Okręg 2

25 Pułku Armii Krajowej, Adama Mickiewicza, Białobrzeska, Błażeja Stolarskiego, Boczna, Bolesława Chrobrego, Borek, Brukowa, Cegielniana, Cekanowska, Ciasna, Cisowa, Cmentarna, Czarna, Czysta, Dębowa, Długa, Dobra, Dojazd, Drewniana, Dworcowa, Dzieci Polskich, Fryderyka Chopina, Garbarska, Gdyńska, Gen. Grota-Roweckiego, gen. Romualda Traugutta, Gęsia, Gliniana, Główna, Gminna, Grzybowa, Handlowa, Helska, Henrykowska, Hugo Kołłątaja, inż. Bohdana Apolinariusza Łozińskiego, J. U. Niemcewicza, Jagiellońska, Jana Kilińskiego, Jasna, Jelenia, Juliana Tuwima, Kamienna, Kazimierza Pułaskiego, Klonowa, Kolejowa, Kombatantów, Konstantego Koplina, Konstytucji 3 Maja, Koszykowa, Kowalska, Krańcowa, Krawiecka, Kręta, Krucza, Krzywa, ks. Ignacego Jana Skorupki, Ks. J. Popiełuszki, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Lisia, Literacka, Lubocheńska, Luboszewska, Łączna, Marii Bohuszewiczówny, Marii Konopnickiej, Marii Skłodowskiej-Curie, Michałowska, Mikołaja Reja, Milenijna, mjra Hubala, Młodzieżowa, Myśliwska, Nadrzeczna, Niebrowska, Norberta Barlickiego, Nowa, Nowowiejska od nr 29 do końca i od nr 28 do końca, O. M. Kolbe, Odległa, Okopowa, Okrzei, Opoczyńska, Peryferyjna, Piaskowa, Piastowska, Piotra Bardowskiego, Piotra Pliszczyńskiego, Plac Kopernika, płk. Stanisława Hojnowskiego, Podgórna, Podoba, Poprzeczna, Północna, Radomska, Radosna, Rawska, Rocha Paszkowskiego, Romanówek, Romualda Mielczarskiego, Równa, Seweryna Dziubałtowskiego, Sienna, Smolna, Smutna, Sosnowa, Spalska, Spokojna, Stanisława Dubois, Stanisława Narewskiego, Stanisława Staszica, Stefana Kałużyńskiego, Stefana Żeromskiego, Strefowa, Sucha, Szarych Szeregów, Szczęśliwa od nr 1 do 127 i od nr 2 do 112, Szeroka, Szewska, Ślusarska, Świeża, Tamka, Teresy Gabrysiewicz, Tomasza Ostrowskiego, Torowa, Twarda, Ugaj, Ujezdzka, Walerego Wróblewskiego, Wapienna, Warszawska, Władysława Łokietka, Wąwalska, Widok, Wilanowska, Wilcza, Wincentego Witosa, Witolda Białego, Włókiennicza, Wolna, Wrzosowa, Wspólna, Wysoka, Wzgórze, Zacisze od nr 29 do końca i od nr 62 do końca, Zajęcza, Zakątna, Zaułek, Zawadzka od nr 1 do 101 i od nr 2 do 106, Zbocze, Zgodna, Zygmunta Sierakowskiego, Żelazna, Żurawia.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WITKO

kandydatliczba głosów

  1. 5 Marek Skrzypczyk
    204 (2,47%)
  2. 3 Tomasz Leszek Wawro
    406 (4,91%)
  3. 9 Jolanta Barbara Szustorowska
    92 (1,11%)
  4. 10 Jarosław Marek Batorski
    755 (9,14%)
  5. 1 Zofia Aleksandra Szymańska
    588 (7,12%)
  6. 2 Krzysztof Jan Kuchta
    486 (5,88%)
  7. 4 Marek Andrzej Kubiak
    306 (3,70%)
  8. 8 Alicja Maria Puchalska
    88 (1,06%)
  9. 7 Krzysztof Dziubałtowski
    402 (4,87%)
  10. 6 Monika Grabek
    116 (1,40%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 8 Beata Maria Dolińczyk
    27 (0,33%)
  2. 10 Bogdan Jerzy Smolarek
    127 (1,54%)
  3. 7 Magdalena Katarzyna Rek
    59 (0,71%)
  4. 6 Michał Kucharski
    172 (2,08%)
  5. 9 Konrad Łukasz Kołodziejczyk
    63 (0,76%)
  6. 1 Barbara Ewa Klatka
    1 276 (15,44%)
  7. 2 Łukasz Hubert Grzelczak
    95 (1,15%)
  8. 4 Marta Grażyna Kobalczyk
    94 (1,14%)
  9. 5 Marian Józef Pająk
    36 (0,44%)
  10. 3 Tomasz Marcin Trzonek
    167 (2,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 4 Weronika Dagmara Adamczyk
    46 (0,56%)
  2. 3 Izabela Beata Batorska
    49 (0,59%)
  3. 9 Beata Magdalena Kowalczyk
    17 (0,21%)
  4. 6 Grażyna Elżbieta Sierpińska
    39 (0,47%)
  5. 8 Tomasz Wiktor Łysakowski
    37 (0,45%)
  6. 1 Cezary Jarosław Krawczyk
    217 (2,63%)
  7. 7 Alicja Ewa Jakóbczak
    19 (0,23%)
  8. 5 Tomasz Artur Pawlik
    58 (0,70%)
  9. 2 Henryk Dworczak
    72 (0,87%)
  10. 10 Michał Czechowicz
    193 (2,34%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Jolanta Teresa Szmidt
    146 (1,77%)
  2. 1 Piotr Krzysztofik
    438 (5,30%)
  3. 2 Katarzyna Anna Bartsch-Cielebon
    151 (1,83%)
  4. 9 Arkadiusz Stanisław Lechowicz
    82 (0,99%)
  5. 10 Joanna Karp
    138 (1,67%)
  6. 4 Bogusława Marjańska
    94 (1,14%)
  7. 6 Marek Jan Kowalski
    61 (0,74%)
  8. 7 Maria Emilia Pietrzyk
    61 (0,74%)
  9. 5 Michał Andrzej Michalecki
    70 (0,85%)
  10. 8 Marian Buczyński
    44 (0,53%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Sabina Wiesława Matuszewska
    89 (1,08%)
  2. 1 Tomasz Kumek
    223 (2,70%)
  3. 4 Antoni Węgliński
    48 (0,58%)
  4. 5 Jarosław Bernat
    18 (0,22%)
  5. 2 Zbigniew Jan Dębiec
    185 (2,24%)
  6. 7 Anna Elżbieta Kaczmarczyk
    22 (0,27%)
  7. 6 Katarzyna Maria Woźniak
    32 (0,39%)
  8. 10 Andrzej Wiesław Salski
    25 (0,30%)
  9. 8 Artur Lech Paszkowski
    9 (0,11%)
  10. 9 Marta Głowacka
    21 (0,25%)

Okręg 3

Akacjowa, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 1 do 41 i od nr 2 do 40, Armii Krajowej, Bartosza Głowackiego, Berka Joselewicza, Bociania, Bogusława Meca, Bohaterów 14 Brygady, Browarna, Bukowa, Chemików, Chłodna, Ciesielska, Czołgistów, Dolna, dra Michała Biernackiego, Elizy Orzeszkowej, Fabryczna, Farbiarska, Gen. J. Hallera, Górna od nr 1 do 23 i od nr 2 do 16, Grabowa, Grunwaldzka, Hoża, Inżynierska, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jerozolimska, Jodłowa, Juliusza Słowackiego od nr 1 do 49 i od nr 2 do 42, Kasztanowa, Kępa, Krótka, Krzyżowa, ks. Stanisława Grada, Legionów od nr 1 do 19 i od nr 37 do nr 55 i od nr 2 do 14 i od nr 34 do nr 56, Leszczynowa, Letnia, Ligi Morskiej i Rzecznej, Majowa, Mała, Mazowiecka od nr 7 do końca i od nr 4 do końca, Miła, Mireckiego, Modra, Morelowa, Mostowa, Murarska, Nadpiliczna, Niecała, Niska, Nowowiejska od nr 1 do 27 i od nr 2 do 26, Nowy Port, Obwodowa, Olgi i Andrzeja Małkowskich, Orla, Osiedlowa, P. C. K. , P. O. W. , Parkowa, Partyzantów, Piekarska, Piękna, Plac Gabriela Narutowicza, Plac Tadeusza Kościuszki, Polna od nr 1 do 29 i od nr 2 do 34, Prawa, Prezydenta Ignacego Mościckiego, Prof. T. Seweryna, Prosta, Przeskok, Ruda, Rybaki, Rzeźnicza, Siedmiodomki, Spacerowa, Strzelecka od nr 1 do 19, Szczęśliwa od nr 129 o końca i od nr 114 do końca, Szkolna nr 1 i od nr 2 do 12, Środkowa, Św. Antoniego od nr 1 do nr 75 i od nr 2 do nr 66, Świerkowa, Tadeusza Kawki, Techniczna, Tkacka, Topolowa, Ustronie, Wiejska, Willowa, Wschodnia, Zacisze od nr 1 do 27 i od nr 2 do 60, Zagajnikowa, Zapiecek, Zawadzka od nr 103 do końca i od nr 108 do końca, Zdrojowa, Zgorzelicka, Żytnia.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WITKO

kandydatliczba głosów

  1. 5 Edward Madzio
    100 (1,43%)
  2. 6 Agnieszka Beata Drzewoska
    147 (2,11%)
  3. 2 Krzysztof Władysław Pierściński
    269 (3,86%)
  4. 8 Bożena Alicja Markiewicz
    39 (0,56%)
  5. 3 Małgorzata Katarzyna Storczyk
    66 (0,95%)
  6. 1 Elżbieta Anna Przedbora
    603 (8,65%)
  7. 9 Mikołaj Marek Sygitowicz
    164 (2,35%)
  8. 7 Jacek Matyszewski
    239 (3,43%)
  9. 4 Marcin Rybak
    374 (5,37%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Krzysztof Tomasz Kowalik
    76 (1,09%)
  2. 3 Michał Jodłowski
    286 (4,10%)
  3. 2 Sylwia Anna Koszarna
    196 (2,81%)
  4. 4 Natalia Agata Rybarczyk-Kwiecień
    73 (1,05%)
  5. 6 Lidia Anna Krasoń
    114 (1,64%)
  6. 1 Adrian Witczak
    852 (12,22%)
  7. 7 Barbara Anna Sielicka
    74 (1,06%)
  8. 9 Robert Krzysztof Balicki
    72 (1,03%)
  9. 8 Kacper Filip Składowski
    52 (0,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Przemysław Piotr Mrowiński
    23 (0,33%)
  2. 5 Ilona Małgorzata Janas-Pawłowska
    31 (0,44%)
  3. 4 Monika Sylwia Gasyna
    37 (0,53%)
  4. 3 Piotr Maciej Borowski
    75 (1,08%)
  5. 1 Kazimierz Baran
    500 (7,17%)
  6. 7 Agnieszka Małgorzata Andryśkiewicz
    58 (0,83%)
  7. 6 Artur Grzegorz Flejterski
    27 (0,39%)
  8. 8 Anna Bogumiła Krzysztofik
    18 (0,26%)
  9. 9 Grzegorz Jan Szulc
    28 (0,40%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marzanna Stanisława Popławska
    604 (8,66%)
  2. 4 Anna Lucjana Bazler
    67 (0,96%)
  3. 2 Dorota Emilia Tarka
    213 (3,06%)
  4. 9 Barbara Bożena Goździk
    223 (3,20%)
  5. 6 Janina Musiał
    139 (1,99%)
  6. 3 Bartłomiej Kamil Świdziński
    137 (1,97%)
  7. 7 Wojciech Bolesław Bartnik
    38 (0,55%)
  8. 5 Mariusz Pieprzycki
    72 (1,03%)
  9. 8 Sławomir Józefowicz
    42 (0,60%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jan Mirosław Górecki
    36 (0,52%)
  2. 9 Beata Franczak
    75 (1,08%)
  3. 1 Andrzej Barański
    322 (4,62%)
  4. 6 Daria Magdalena Mokrogulska
    43 (0,62%)
  5. 5 Adam Nawrocki
    67 (0,96%)
  6. 3 Julita Ewa Gałek
    44 (0,63%)
  7. 7 Hieronim Małek
    33 (0,47%)
  8. 4 Izabela Maria Witek
    33 (0,47%)
  9. 8 Arkadiusz Dzbanek
    27 (0,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA JAKOŚĆ TOMASZÓW'18

kandydatliczba głosów

  1. 6 Krzysztof Ryszard Świnoga
    15 (0,22%)
  2. 1 Anna Izabela Witczak
    30 (0,43%)
  3. 4 Sandra Kwarciana
    10 (0,14%)
  4. 3 Andrzej Tadeusz Wójcik
    30 (0,43%)
  5. 2 Rafał Waldemar Węgrzynowski
    60 (0,86%)
  6. 5 Marta Ewa Przybysz
    18 (0,26%)