Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Wrocław

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Stare Miasto, Przedmieście Świdnickie, Gajowice, Grabiszyn-Grabiszynek, Nadodrze, Kleczków

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jacek Zbigniew Sutryk
    7 668 (21,28%)
  2. 2 Agata Izabela Gwadera-Urlep
    1 376 (3,82%)
  3. 6 Łukasz Wyszkowski
    118 (0,33%)
  4. 4 Mateusz Paweł Jędrachowicz
    326 (0,90%)
  5. 3 Andrzej Puzio
    621 (1,72%)
  6. 5 Igor Marcin Wójcik
    516 (1,43%)
  7. 7 Agata Genowefa Mazur
    323 (0,90%)
  8. 8 Jolanta Magdalena Niezgodzka
    1 334 (3,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAW DLA WSZYSTKICH

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wojciech Jan Browarny
    382 (1,06%)
  2. 5 Artur Stępień
    48 (0,13%)
  3. 7 Jan Mateusz Niemiec
    25 (0,07%)
  4. 6 Marta Szumielewicz
    74 (0,21%)
  5. 8 Magdalena Tuła
    100 (0,28%)
  6. 3 Michał Sznajder
    61 (0,17%)
  7. 2 Halina Bielecka-Gołka
    158 (0,44%)
  8. 4 Katarzyna Elżbieta Boratyn
    67 (0,19%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Urszula Beata Mrozowska
    1 168 (3,24%)
  2. 4 Barbara Maria Dobrzańska-Buczek
    777 (2,16%)
  3. 5 Justyna Mikołajczyk
    833 (2,31%)
  4. 6 Elżbieta Maria Klubińska
    250 (0,69%)
  5. 7 Jerzy Józef Skoczylas
    1 308 (3,63%)
  6. 8 Edward Pałysa
    312 (0,87%)
  7. 2 Małgorzata Stanisława Kellner
    1 246 (3,46%)
  8. 1 Janusz Chudzik
    4 428 (12,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JARKA BOGUSŁAWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 2 Anna Szurmak
    33 (0,09%)
  2. 5 Renata Lucyna Kwapisz
    15 (0,04%)
  3. 3 Piotr Tadeusz Chodor
    14 (0,04%)
  4. 1 Bartłomiej Drogosz
    115 (0,32%)
  5. 6 Janusz Andrzej Piechota
    17 (0,05%)
  6. 7 Krystyna Orzechowska
    10 (0,03%)
  7. 4 Stanisław Jan Paderewski
    23 (0,06%)
  8. 8 Edyta Agnieszka Drogosz
    12 (0,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA - SOJUSZ DLA WROCŁAWIA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Dominik Kłosowski
    1 363 (3,78%)
  2. 5 Agna Magdalena Krasińska
    83 (0,23%)
  3. 2 Jerzy Władysław Skoczylas
    1 029 (2,86%)
  4. 3 Magdalena Agata Nowak
    477 (1,32%)
  5. 4 Anna Krystyna Daleszyńska
    999 (2,77%)
  6. 6 Małgorzata Wójcik
    218 (0,61%)
  7. 8 Jan Roman Chmielewski
    218 (0,61%)
  8. 7 Iwona Elżbieta Włodarczyk
    198 (0,55%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Zbigniew Antoni Jarząbek
    841 (2,33%)
  2. 4 Marcin Bogucki
    96 (0,27%)
  3. 2 Joanna Krystyna Mitłaszewska
    113 (0,31%)
  4. 3 Mikołaj Kazimierz Statkiewicz
    63 (0,17%)
  5. 7 Jolanta Dorota Dumnicka
    54 (0,15%)
  6. 5 Jacek Krzysztof Bylica
    43 (0,12%)
  7. 6 Halina Maria Bielecka
    93 (0,26%)
  8. 8 Andrzej Mirosław Zajst
    34 (0,09%)

KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNY WROCŁAW

kandydatliczba głosów

  1. 3 Bartosz Leszek Jungiewicz
    166 (0,46%)
  2. 6 Teresa Maria Pancewicz
    169 (0,47%)
  3. 4 Elżbieta Iwona Banot
    136 (0,38%)
  4. 2 Anna Małgorzata Kuś
    729 (2,02%)
  5. 1 Krzysztof Klemens Matolicz
    939 (2,61%)
  6. 5 Władysław Andrejewicz
    104 (0,29%)
  7. 7 Patrycja Anna Nocula-Rydz
    94 (0,26%)
  8. 8 Jan Rafael Lupoměský
    161 (0,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY RUCH OBYWATELSKI JERZEGO MICHALAKA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Paweł Jerzy Lorkowski
    35 (0,10%)
  2. 1 Jerzy Andrzej Michalak
    1 538 (4,27%)
  3. 5 Joanna Emilia Kamecka
    88 (0,24%)
  4. 2 Izabela Maria Duchnowska
    493 (1,37%)
  5. 3 Sylwia Agnieszka Semeniuk-Przymęcka
    112 (0,31%)
  6. 6 Agata Wawryniuk
    55 (0,15%)
  7. 8 Małgorzata Subzda
    137 (0,38%)
  8. 4 Tomasz Szymczyszyn
    86 (0,24%)

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Paweł Marek Pomian
    409 (1,14%)
  2. 4 Agnieszka Bożena Ciechowicz
    79 (0,22%)
  3. 6 Aleksandra Agnieszka Mazurkiewicz
    96 (0,27%)
  4. 5 Jacek Tabisz
    61 (0,17%)
  5. 2 Katarzyna Beata Fedyk
    184 (0,51%)
  6. 3 Andrzej Sobuńko
    26 (0,07%)
  7. 7 Hana Reisigová-Kielawska
    69 (0,19%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 3 Henryk Kula
    29 (0,08%)
  2. 4 Justyna Agnieszka Szychowiak
    14 (0,04%)
  3. 5 Irena Bożycka
    18 (0,05%)
  4. 1 Arkadiusz Chwaścik
    52 (0,14%)
  5. 2 Urszula Ewa Bukała
    42 (0,12%)

KOMITET WYBORCZY JESTEŚMY STĄD

kandydatliczba głosów

  1. 2 Karolina Marta Kondracka
    35 (0,10%)
  2. 7 Agata Ludwika Klakočar
    34 (0,09%)
  3. 6 Michał Mieszko Laskowski
    24 (0,07%)
  4. 5 Marta Elżbieta Sompolińska
    13 (0,04%)
  5. 1 Anna Agnieszka Bienias
    78 (0,22%)
  6. 8 Adam Stanisław Jachimowicz
    13 (0,04%)
  7. 4 Andrzej Sebastian Sompoliński
    11 (0,03%)
  8. 3 Małgorzata Lidia Merta
    20 (0,06%)

Okręg 2

Strachocin-Swojczyce-Wojnów, Ołbin, Plac Grunwaldzki, Zacisze – Zalesie-Szczytniki, Biskupin – Sępolno – Dąbie-Bartoszowice

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Agnieszka Zofia Superson-Winkowska
    443 (1,35%)
  2. 2 Henryk Koczan
    483 (1,47%)
  3. 5 Marek Krzysztof Zalewski
    939 (2,87%)
  4. 6 Jacek Dariusz Boniecki
    195 (0,60%)
  5. 3 Marta Magdalena Kozłowska
    1 577 (4,81%)
  6. 1 Piotr Michał Uhle
    7 590 (23,16%)
  7. 4 Malwina Natalia Szczygłowska-Hołubowicz
    252 (0,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAW DLA WSZYSTKICH

kandydatliczba głosów

  1. 4 Andrzej Chałupniak
    61 (0,19%)
  2. 3 Magdalena Patrycja Rozwadowska
    69 (0,21%)
  3. 6 Jarosław Skórski
    22 (0,07%)
  4. 1 Alina Barbara Szeptycka
    377 (1,15%)
  5. 5 Katarzyna Barbara Danielewska-Drzazga
    81 (0,25%)
  6. 7 Bożena Urszula Powaga
    45 (0,14%)
  7. 2 Maciej Pokrzywa
    82 (0,25%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Ryszard Stanisław Cebryń
    395 (1,21%)
  2. 4 Iwona Marzenna Szyrocka
    769 (2,35%)
  3. 6 Daniel Butyter
    116 (0,35%)
  4. 5 Grażyna Chlewicka
    461 (1,41%)
  5. 7 Marta Płońska
    784 (2,39%)
  6. 2 Tomasz Marek Motyka
    1 091 (3,33%)
  7. 1 Piotr Tomasz Maryński
    4 769 (14,55%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JARKA BOGUSŁAWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 5 Mariola Ochmann
    7 (0,02%)
  2. 2 Szymon Kazimierz Styrczula
    29 (0,09%)
  3. 7 Dominik Patryk Warzecha
    16 (0,05%)
  4. 1 Małgorzata Maria Łabędzka
    130 (0,40%)
  5. 4 Marta Anna Czech
    35 (0,11%)
  6. 3 Dariusz Dominik Stępiński
    30 (0,09%)
  7. 6 Ewa Urszula Pałac
    3 (0,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA - SOJUSZ DLA WROCŁAWIA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Anna Kazimiera Witkowska
    187 (0,57%)
  2. 4 Beata Elżbieta Śnieżek
    245 (0,75%)
  3. 7 Robert Alfred Wagner
    462 (1,41%)
  4. 6 Bożena Bamwenda
    81 (0,25%)
  5. 3 Wanda Wiesława Ziembicka-Has
    1 002 (3,06%)
  6. 2 Leon Daniel Susmanek
    805 (2,46%)
  7. 1 Bohdan Józef Aniszczyk
    1 794 (5,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 7 Andrzej Tadeusz Jan Koleśnik
    51 (0,16%)
  2. 1 Halszka Beata Bielecka
    525 (1,60%)
  3. 3 Bogusława Hanna Jarząbek
    178 (0,54%)
  4. 2 Rafał Krzysztof Jurneczko
    205 (0,63%)
  5. 6 Zdzisława Zajst
    19 (0,06%)
  6. 5 Łukasz Brożek
    68 (0,21%)
  7. 4 Tadeusz Kiliński
    72 (0,22%)

KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNY WROCŁAW

kandydatliczba głosów

  1. 5 Kamila Teresa Drelich
    84 (0,26%)
  2. 2 Magdalena Katarzyna Janusik
    340 (1,04%)
  3. 3 Tomasz Grzegorz Kozłowski
    178 (0,54%)
  4. 1 Karol Przywara
    1 536 (4,69%)
  5. 4 Marta Małgorzata Muraszkowska
    143 (0,44%)
  6. 6 Paweł Kierakowicz
    70 (0,21%)
  7. 7 Marzena Krystyna Klakočar
    335 (1,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY RUCH OBYWATELSKI JERZEGO MICHALAKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Przemysław Maciej Filar
    630 (1,92%)
  2. 3 Agnieszka Monika Wolska
    270 (0,82%)
  3. 4 Ewa Karolina Poźniak
    90 (0,27%)
  4. 2 Mariusz Jan Tomczak
    204 (0,62%)
  5. 6 Elżbieta Krystyna Majchrzak
    96 (0,29%)
  6. 7 Mariusz Tokarz
    827 (2,52%)
  7. 5 Stanisław Roman Piątek
    93 (0,28%)

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

kandydatliczba głosów

  1. 6 Zbigniew Jerzy Kośnicki
    12 (0,04%)
  2. 1 Małgorzata Elżbieta Tracz
    772 (2,36%)
  3. 3 Danuta Joanna Pozlewicz
    23 (0,07%)
  4. 2 Robert Paweł Reisigová-Kielawski
    52 (0,16%)
  5. 4 Przemysław Andrzej Paluszek
    68 (0,21%)
  6. 7 Patrick Kozakiewicz
    23 (0,07%)
  7. 5 Małgorzata Ewa Kaliczak
    45 (0,14%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Małgorzata Porębska
    90 (0,27%)
  2. 4 Krzysztof Cyrnek
    10 (0,03%)
  3. 2 Damian Oktawiusz Widera
    17 (0,05%)
  4. 3 Paweł Tomasz Wiśniewski
    23 (0,07%)
  5. 5 Elżbieta Wiesława Kuczyńska-Kula
    13 (0,04%)

KOMITET WYBORCZY JESTEŚMY STĄD

kandydatliczba głosów

  1. 4 Leszek Henryk Boczek
    33 (0,10%)
  2. 3 Wojciech Bartosz Elżbieciak
    17 (0,05%)
  3. 5 Katarzyna Iwona Krajewska
    36 (0,11%)
  4. 1 Joanna Agata Gibasiewicz
    71 (0,22%)
  5. 2 Marek Michał Nawara
    24 (0,07%)

Okręg 3

Powstańców Śląskich, Borek, Gaj, Huby, Tarnogaj

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Piotr Krzysztof Lipiński
    883 (2,25%)
  2. 7 Krzysztof Zalewski
    1 153 (2,93%)
  3. 3 Maciej Mateusz Wiśniewski
    684 (1,74%)
  4. 2 Agnieszka Rybczak
    4 774 (12,14%)
  5. 1 Jarosław Charłampowicz
    5 115 (13,01%)
  6. 5 Aleksandra Justyna Pieńczykowska
    442 (1,12%)
  7. 6 Maria Stawicka
    439 (1,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAW DLA WSZYSTKICH

kandydatliczba głosów

  1. 6 Maciej Adam Szcześniak
    38 (0,10%)
  2. 2 Marcin Czerwiński
    154 (0,39%)
  3. 3 Anna Gajdzińska
    103 (0,26%)
  4. 1 Natalia Zofia Pancewicz
    509 (1,29%)
  5. 5 Natalia Claudia Kwaśnicka
    56 (0,14%)
  6. 4 Grzegorz Karcz
    90 (0,23%)
  7. 7 Anna Danuta Kowalczyk-Derlęga
    104 (0,26%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Agnieszka Maria Torzewska
    1 226 (3,12%)
  2. 7 Anna Dimmich-Szałkowska
    362 (0,92%)
  3. 1 Mirosław Mieczysław Lach
    6 133 (15,60%)
  4. 2 Robert Sebastian Grzechnik
    1 284 (3,27%)
  5. 4 Bogusław Marian Kryszczuk
    587 (1,49%)
  6. 6 Ewa Krystyna Pokusińska-Martowicz
    540 (1,37%)
  7. 3 Robert Grzegorz Łapot
    609 (1,55%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JARKA BOGUSŁAWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Katarzyna Natalia Walczyk
    144 (0,37%)
  2. 6 Anna Ewa Szczepuła
    2 (0,01%)
  3. 2 Jerzy Żłobiński
    25 (0,06%)
  4. 5 Zbigniew Wojciech Nysler
    5 (0,01%)
  5. 7 Mateusz Brandt
    19 (0,05%)
  6. 3 Anna Weronika Sochańska
    16 (0,04%)
  7. 4 Małgorzata Ewa Toporek
    14 (0,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA - SOJUSZ DLA WROCŁAWIA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jarosław Piotr Krauze
    3 681 (9,36%)
  2. 4 Sylwia Anna Szurant
    356 (0,91%)
  3. 2 Bronisława Rosińska
    850 (2,16%)
  4. 3 Jan Feliks Piontek
    294 (0,75%)
  5. 7 Łukasz Władysław Malitowski
    356 (0,91%)
  6. 5 Stanisław Rogala
    350 (0,89%)
  7. 6 Agnieszka Joanna Piskorska
    593 (1,51%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Aleksandra Wabik
    220 (0,56%)
  2. 3 Stefan Skotis
    88 (0,22%)
  3. 5 Marta Eliza Jasińska
    139 (0,35%)
  4. 4 Andrzej Grzegorz Gliński
    168 (0,43%)
  5. 6 Zofia Anna Bogdanowicz
    72 (0,18%)
  6. 7 Gerard Jakub Dudziński
    95 (0,24%)
  7. 1 Krzysztof Mojzesowicz
    621 (1,58%)

KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNY WROCŁAW

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krzysztof Andrzej Bielański
    971 (2,47%)
  2. 5 Martyna Michalina Prawdzik
    216 (0,55%)
  3. 7 Adam Romuald Przybyszewski
    185 (0,47%)
  4. 4 Katarzyna Kocik
    420 (1,07%)
  5. 3 Tomasz Krzysztof Turalski
    240 (0,61%)
  6. 6 Michał Andrzej Aksak
    100 (0,25%)
  7. 2 Joanna Stanisława Rosińczuk
    372 (0,95%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY RUCH OBYWATELSKI JERZEGO MICHALAKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Katarzyna Elżbieta Baron
    121 (0,31%)
  2. 2 Piotr Zbigniew Palacz
    224 (0,57%)
  3. 1 Aleksandra Lilia Lemańska
    935 (2,38%)
  4. 4 Jolanta Gizela Bielańska
    115 (0,29%)
  5. 5 Iwona Agata Piątek
    181 (0,46%)
  6. 6 Marek Lech Hamerlik
    71 (0,18%)
  7. 7 Konrad Krzysztof Rychlewski
    121 (0,31%)

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

kandydatliczba głosów

  1. 4 Witold Józef Miklaszewski
    31 (0,08%)
  2. 2 Krzysztof Andrzej Tyczyński
    78 (0,20%)
  3. 1 Martyna Anita Wilk
    714 (1,82%)
  4. 5 Ewa Małgorzata Śpiewak
    118 (0,30%)
  5. 3 Magdalena Maria Banach
    107 (0,27%)
  6. 7 Beata Ewa Luba-Lewicka
    71 (0,18%)
  7. 6 Adam Andrzej Komarnicki
    66 (0,17%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 5 Martyna Alicja Jaśkiewicz
    25 (0,06%)
  2. 1 Tomasz Małek
    98 (0,25%)
  3. 2 Tadeusz Antoni Wosinek
    16 (0,04%)
  4. 3 Ewa Bogumiła Boerner
    20 (0,05%)
  5. 4 Norbert Konrad Widera
    12 (0,03%)

KOMITET WYBORCZY JESTEŚMY STĄD

kandydatliczba głosów

  1. 2 Andrzej Zbigniew Wilk
    44 (0,11%)
  2. 5 Marlena Małgorzata Kaczmarek
    45 (0,11%)
  3. 3 Katarzyna Izabela Całus
    105 (0,27%)
  4. 4 Paweł Marek Dziewulski
    22 (0,06%)
  5. 1 Michał Sawicki
    84 (0,21%)

Okręg 4

Przedmieście Oławskie, Księże, Brochów, Bieńkowice, Jagodno, Wojszyce, Ołtaszyn, Krzyki-Partynice, Klecina, Oporów

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Przemysław Witold Gruca
    410 (1,13%)
  2. 3 Michał Mateusz Młyńczak
    1 308 (3,59%)
  3. 1 Sebastian Łukasz Lorenc
    6 457 (17,73%)
  4. 2 Dorota Magdalena Galant
    3 676 (10,09%)
  5. 4 Edyta Skuła
    864 (2,37%)
  6. 5 Anna Maria Przyjemska-Śpiewak
    333 (0,91%)
  7. 7 Stanisław Franciszek Dzierniejko
    285 (0,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAW DLA WSZYSTKICH

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marta Magdalena Stożek
    439 (1,21%)
  2. 2 Łukasz Jerzy Olszewski
    113 (0,31%)
  3. 3 Dorota Anna Kłodnicka
    119 (0,33%)
  4. 4 Robert Mikołaj Dąbrowski
    49 (0,13%)
  5. 5 Aleksander Tymoteusz Mosingiewicz
    13 (0,04%)
  6. 6 Emilia Cecylia Kolus
    42 (0,12%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Kilijanek
    3 706 (10,17%)
  2. 7 Aleksandra Dutka
    605 (1,66%)
  3. 4 Waldemar Sławomir Krowiński
    202 (0,55%)
  4. 3 Wojciech Zbigniew Świderski
    1 431 (3,93%)
  5. 2 Anita Maria Wojtasik
    1 525 (4,19%)
  6. 6 Wilhelm Semaniszyn
    119 (0,33%)
  7. 5 Urszula Maria Stopa
    419 (1,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JARKA BOGUSŁAWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 3 Joanna Teresa Kuriata
    26 (0,07%)
  2. 1 Regina Maria Liszka
    121 (0,33%)
  3. 6 Iwona Małgorzata Zybała
    9 (0,02%)
  4. 2 Mirosław Piotr Krawczyk
    35 (0,10%)
  5. 5 Klaudia Małgorzata Leszczyńska
    11 (0,03%)
  6. 4 Adam Jakub Kruciński
    9 (0,02%)
  7. 7 Kuba Tomasz Sieczka
    10 (0,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA - SOJUSZ DLA WROCŁAWIA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Alicja Mariola Lewandowska
    603 (1,66%)
  2. 7 Krzysztof Paweł Szczerba
    524 (1,44%)
  3. 1 Bartłomiej Zygmunt Ciążyński
    1 899 (5,21%)
  4. 3 Marzena Szocińska-Klein
    532 (1,46%)
  5. 5 Dobrosława Olga Binkowska
    357 (0,98%)
  6. 6 Krzysztof Zbigniew Szłapka
    239 (0,66%)
  7. 2 Jacek Antoni Ossowski
    1 011 (2,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 4 Jarosław Kuciapiński
    62 (0,17%)
  2. 2 Magdalena Aldona Zglińska
    148 (0,41%)
  3. 5 Iwona Piotrowska
    149 (0,41%)
  4. 3 Sebastian Jan Gonciarz
    205 (0,56%)
  5. 6 Przemysław Grzegorz Wiślicki
    69 (0,19%)
  6. 1 Witold Jan Studniarczyk
    735 (2,02%)
  7. 7 Irena Zuzanna Studniarczyk
    68 (0,19%)

KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNY WROCŁAW

kandydatliczba głosów

  1. 2 Paweł Bochen
    184 (0,51%)
  2. 6 Marek Wojciech Granowicz
    141 (0,39%)
  3. 1 Katarzyna Anna Obara-Kowalska
    3 216 (8,83%)
  4. 7 Małgorzata Dominika Burnecka
    152 (0,42%)
  5. 3 Ewelina Anna Niźnik
    130 (0,36%)
  6. 5 Katarzyna Iwona Hałaczkiewicz
    88 (0,24%)
  7. 4 Patryk Ciechanowski-Mirek
    66 (0,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY RUCH OBYWATELSKI JERZEGO MICHALAKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Agnieszka Kubit
    664 (1,82%)
  2. 6 Paweł Janusz Cymbor
    101 (0,28%)
  3. 2 Tomasz Jakub Sysło
    739 (2,03%)
  4. 5 Mateusz Jacek Cedro
    95 (0,26%)
  5. 3 Agnieszka Nehring
    120 (0,33%)
  6. 4 Magdalena Joanna Wersocka
    81 (0,22%)
  7. 7 Wiktoria Jadwiga Bobowiec
    194 (0,53%)

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Julia Agata Rokicka
    691 (1,90%)
  2. 5 Jacek Józef Uryn
    25 (0,07%)
  3. 3 Irena Róża Terpiłowska
    82 (0,23%)
  4. 4 Wojciech Marcin Ośmiałowski
    38 (0,10%)
  5. 6 Edward Jerzy Krzyżak
    22 (0,06%)
  6. 2 Jerzy Luty
    109 (0,30%)
  7. 7 Joanna Marta Furtak-Pobrotyn
    151 (0,41%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marek Rajmund Rządkowski
    80 (0,22%)
  2. 5 Arkadiusz Janusz Szir
    4 (0,01%)
  3. 2 Marta Maria Terkiewicz
    29 (0,08%)
  4. 4 Tomasz Barański
    19 (0,05%)
  5. 3 Jadwiga Stanisława Ilnicka
    21 (0,06%)

KOMITET WYBORCZY JESTEŚMY STĄD

kandydatliczba głosów

  1. 1 Agata Jadwiga Pacholska
    128 (0,35%)
  2. 5 Aneta Bożena Cinglewicz
    15 (0,04%)
  3. 2 Mateusz Kamil Sokolik
    28 (0,08%)
  4. 4 Anna Maria Pietruszczak-Grzesiek
    17 (0,05%)
  5. 6 Adrian Damian Godniewicz
    34 (0,09%)
  6. 3 Maciej Radosław Olearczuk
    24 (0,07%)

Okręg 5

Szczepin, Gądów – Popowice Pd. , Pilczyce – Kozanów-Popowice Pn.

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tadeusz Paweł Grabarek
    3 503 (9,62%)
  2. 3 Dariusz Robert Ślusarek
    685 (1,88%)
  3. 2 Renata Małgorzata Granowska
    7 751 (21,30%)
  4. 4 Adam Kosmecki
    183 (0,50%)
  5. 6 Aleksandra Padiasek
    165 (0,45%)
  6. 7 Krzysztof Piotr Kulig
    401 (1,10%)
  7. 5 Anna Maria Krupowicz
    627 (1,72%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAW DLA WSZYSTKICH

kandydatliczba głosów

  1. 3 Daria Anna Sudoł
    140 (0,38%)
  2. 4 Paweł Dariusz Zięba
    76 (0,21%)
  3. 6 Krzysztof Łazarczuk
    17 (0,05%)
  4. 2 Tomasz Piotr Warulik
    89 (0,24%)
  5. 1 Agnieszka Karolina Wywrot
    417 (1,15%)
  6. 5 Dorota Elżbieta Skórska
    45 (0,12%)
  7. 7 Anna Maria Staniorowska
    83 (0,23%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Leszek Zygmunt Nowakowski
    899 (2,47%)
  2. 1 Dariusz Dominik Piwoński
    4 373 (12,02%)
  3. 2 Michał Piechel
    1 820 (5,00%)
  4. 5 Ewa Goumissi
    268 (0,74%)
  5. 6 Aleksandra Maria Gumkowska
    612 (1,68%)
  6. 4 Tadeusz Szczyrbak
    1 227 (3,37%)
  7. 3 Ewelina Barbara Kondziela
    1 093 (3,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JARKA BOGUSŁAWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ewa Magdalena Kostrzewa
    116 (0,32%)
  2. 2 Ewa Teresa Fiedorowicz
    16 (0,04%)
  3. 3 Aleks Artur Szewczuk
    27 (0,07%)
  4. 6 Zuzanna Niżałowska
    6 (0,02%)
  5. 4 Zbigniew Marian Gala
    13 (0,04%)
  6. 5 Magdalena Paździor
    46 (0,13%)
  7. 7 Sylwester Adamczyk
    24 (0,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA - SOJUSZ DLA WROCŁAWIA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Władysław Szopa
    160 (0,44%)
  2. 3 Jolanta Stanisława Furdyna
    167 (0,46%)
  3. 6 Renata Monika Witkowska
    242 (0,66%)
  4. 2 Małgorzata Ewa Zawada
    1 259 (3,46%)
  5. 1 Czesław Cyrul
    2 094 (5,75%)
  6. 7 Jacek Tomasz Owczarek
    478 (1,31%)
  7. 5 Kaja Maria Bryx
    220 (0,60%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 6 Mirosław Żygadło
    105 (0,29%)
  2. 4 Kamila Anna Szczepaniak
    113 (0,31%)
  3. 7 Waldemar Zbigniew Wietrzykowski
    71 (0,20%)
  4. 5 Marcin Maras
    117 (0,32%)
  5. 1 Grażyna Walczak
    531 (1,46%)
  6. 3 Krzysztof Ryszard Garczarek
    160 (0,44%)
  7. 2 Teresa Tadeuszyk
    74 (0,20%)

KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNY WROCŁAW

kandydatliczba głosów

  1. 7 Jacek Hamkało
    155 (0,43%)
  2. 6 Eleonora Maras
    263 (0,72%)
  3. 2 Karolina Tybor
    415 (1,14%)
  4. 4 Emilia Chmura
    393 (1,08%)
  5. 3 Bartłomiej Grzegorz Matura
    409 (1,12%)
  6. 1 Dariusz Mącarz
    1 456 (4,00%)
  7. 5 Łukasz Walaszczyk
    113 (0,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY RUCH OBYWATELSKI JERZEGO MICHALAKA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Krzysztof Jerzy Rink
    39 (0,11%)
  2. 4 Daniel Jonatan Karpowicz
    116 (0,32%)
  3. 6 Ewa Barbara Trzeciak-Cymbor
    73 (0,20%)
  4. 1 Tomasz Owczarek
    1 031 (2,83%)
  5. 3 Rafał Paweł Kowalski
    101 (0,28%)
  6. 2 Aleksandra Taras
    225 (0,62%)
  7. 5 Anna Urszula Sokół
    128 (0,35%)

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

kandydatliczba głosów

  1. 4 Barbara Krystyna Osłowska-Spychalska
    57 (0,16%)
  2. 2 Sylwestra Paulina Kuranda-Laskowska
    131 (0,36%)
  3. 5 Krzysztof Poluch
    29 (0,08%)
  4. 1 Mateusz Hertman
    324 (0,89%)
  5. 3 Arkadiusz Nowicki
    69 (0,19%)
  6. 6 Wioletta Katarzyna Rusinek
    107 (0,29%)
  7. 7 Krzysztof Dominik Mroczko
    39 (0,11%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mieczysław Jan Maj
    128 (0,35%)
  2. 2 Sabina Władysława Talaga
    23 (0,06%)
  3. 4 Agnieszka Katarzyna Małek
    15 (0,04%)
  4. 5 Maria Żakowska
    21 (0,06%)
  5. 3 Aleksander Bogusz Gostyński
    23 (0,06%)

Okręg 6

Muchobór Mały, Muchobór Wielki, Nowy Dwór, Kuźniki, Żerniki, Jerzmanowo-Jarnołtów – Strachowice – Osiniec, Leśnica, Maślice, Pracze Odrzańskie

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Michał Jakub Górski
    4 768 (12,12%)
  2. 4 Joanna Stasiak
    1 203 (3,06%)
  3. 2 Paweł Karpiński
    1 391 (3,53%)
  4. 3 Anna Maria Pietrońska
    1 191 (3,03%)
  5. 5 Arkadiusz Tomasz Kęsoń
    318 (0,81%)
  6. 8 Maciej Jerzy Zieliński
    1 812 (4,60%)
  7. 7 Tomasz Paweł Kucharski
    1 257 (3,19%)
  8. 6 Ewelina Stysiak
    425 (1,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAW DLA WSZYSTKICH

kandydatliczba głosów

  1. 7 Justyna Alicja Hołyńska
    43 (0,11%)
  2. 5 Agata Maria Kreska
    57 (0,14%)
  3. 8 Robert Ryszard Wojciechowski
    51 (0,13%)
  4. 4 Tomasz Michał Stereńczak
    29 (0,07%)
  5. 1 Marta Mirosława Lempart
    1 264 (3,21%)
  6. 6 Wiesław Leszek Kułaga
    14 (0,04%)
  7. 3 Lidia Kułaga
    65 (0,17%)
  8. 2 Artur Kazimierz Brzozowski
    54 (0,14%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Jarosław Góral
    847 (2,15%)
  2. 2 Łukasz Olbert
    3 685 (9,36%)
  3. 4 Krystyna Teresa Przygoda
    708 (1,80%)
  4. 7 Mirosław Jerzy Skupień
    213 (0,54%)
  5. 1 Sergiusz Kmiecik
    3 964 (10,07%)
  6. 5 Andrzej Wrona
    518 (1,32%)
  7. 6 Agnieszka Pełech-Pyrsz
    342 (0,87%)
  8. 8 Jolanta Elżbieta Hajewska
    489 (1,24%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JARKA BOGUSŁAWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Iwona Agnieszka Górak
    118 (0,30%)
  2. 4 Krzysztof Pałac
    11 (0,03%)
  3. 3 Anna Jędrzejczak
    27 (0,07%)
  4. 5 Marcin Antoni Żechałko
    10 (0,03%)
  5. 2 Ryszard Jan Lubecki
    31 (0,08%)
  6. 6 Stanisława Liszka
    6 (0,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA - SOJUSZ DLA WROCŁAWIA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tomasz Hanczarek
    3 020 (7,67%)
  2. 2 Marlena Ewa Joks
    515 (1,31%)
  3. 6 Łukasz Bolesław Kocur
    188 (0,48%)
  4. 4 Maciej Andrzej Chładziński
    131 (0,33%)
  5. 8 Krzysztof Marcin Wydrowski
    340 (0,86%)
  6. 7 Ewa Wanda Glińska
    473 (1,20%)
  7. 5 Bartosz Smoliński
    256 (0,65%)
  8. 3 Urszula Maria Wanat
    1 226 (3,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Iwo Karol Matecki
    598 (1,52%)
  2. 4 Dariusz Kłodnicki
    96 (0,24%)
  3. 6 Krzysztof Piotr Martyniak
    60 (0,15%)
  4. 7 Łukasz Michał Macała
    275 (0,70%)
  5. 2 Agnieszka Kożuch
    182 (0,46%)
  6. 3 Bartosz Mateusz Michalak
    221 (0,56%)
  7. 5 Aleksandra Anna Gross
    42 (0,11%)
  8. 8 Agnieszka Julita Krassowska
    146 (0,37%)

KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNY WROCŁAW

kandydatliczba głosów

  1. 1 Patryk Damian Hałaczkiewicz
    759 (1,93%)
  2. 6 Michał Paweł Tekliński
    113 (0,29%)
  3. 4 Dorota Helena Dzioba
    240 (0,61%)
  4. 2 Wojciech Andrzej Partyka
    395 (1,00%)
  5. 3 Jakub Szrajber
    261 (0,66%)
  6. 5 Teresa Anna Marcinów
    214 (0,54%)
  7. 8 Karolina Ewa Serafin
    307 (0,78%)
  8. 7 Bożena Wyszomirska-Pióro
    150 (0,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY RUCH OBYWATELSKI JERZEGO MICHALAKA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Magdalena Agnieszka Orłoś
    135 (0,34%)
  2. 3 Michał Paweł Garstka
    288 (0,73%)
  3. 2 Katarzyna Monika Pacyna
    355 (0,90%)
  4. 1 Sławomir Antoni Czerwiński
    1 276 (3,24%)
  5. 5 Wojciech Bogdan Biskup
    120 (0,30%)
  6. 4 Elżbieta Jadwiga Krzak
    243 (0,62%)
  7. 8 Andrzej Józef Michalak
    477 (1,21%)
  8. 7 Grażyna Mirosława Skurczyńska
    37 (0,09%)

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

kandydatliczba głosów

  1. 6 Dorota Kozłowska
    78 (0,20%)
  2. 2 Aneta Ewa Dukszto
    136 (0,35%)
  3. 3 Aleksandra Karolina Szczygieł
    170 (0,43%)
  4. 4 Krzysztof Emil Piłat
    56 (0,14%)
  5. 1 Piotr Jan Tegnerowicz
    244 (0,62%)
  6. 7 Robert Ziemowit Suligowski
    45 (0,11%)
  7. 5 Joanna Edyta Zamaria-Kłyk
    28 (0,07%)
  8. 8 Olga Słodkowska
    84 (0,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA ADAMCZYKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Ewa Małgorzata Oraczyńska
    3 (0,01%)
  2. 1 Mateusz Tadeusz Adamczyk
    246 (0,63%)
  3. 2 Marta Izabela Świątek
    11 (0,03%)
  4. 3 Mateusz Ariel Górecki
    8 (0,02%)
  5. 5 Adrian Marek Stegliński
    2 (0,01%)
  6. 6 Maria Zdzisława Adamczyk
    17 (0,04%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 4 Maria Anna Mączyńska-Bobek
    11 (0,03%)
  2. 3 Henryk Stanisław Charucki
    49 (0,12%)
  3. 5 Sylwia Maria Szir
    17 (0,04%)
  4. 2 Elżbieta Anna Wojtuś
    38 (0,10%)
  5. 1 Zbigniew Jan Barański
    62 (0,16%)

Okręg 7

Karłowice – Różanka, Kowale, Psie Pole – Zawidawie, Pawłowice, Sołtysowice, Polanowice – Poświętne – Ligota, Widawa, Lipa Piotrowska, Świniary, Osobowice-Rędzin

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Mateusz Damian Żak
    2 505 (7,19%)
  2. 5 Grzegorz Krzak
    316 (0,91%)
  3. 6 Daria Gilar
    210 (0,60%)
  4. 2 Magdalena Razik-Trziszka
    4 842 (13,90%)
  5. 7 Mieczysław Jerzy Konik
    152 (0,44%)
  6. 4 Mikołaj Marek Brachmański
    201 (0,58%)
  7. 1 Ewa Wanda Wolak
    4 709 (13,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAW DLA WSZYSTKICH

kandydatliczba głosów

  1. 7 Krzysztof Henryk Bełkowski
    24 (0,07%)
  2. 6 Ewa Franciszka Łukasiewicz
    46 (0,13%)
  3. 1 Tadeusz Albert Mincer
    266 (0,76%)
  4. 5 Jarosław Folusz
    11 (0,03%)
  5. 4 Marzena Anna Gabryk
    86 (0,25%)
  6. 2 Joanna Maria Lebiedzińska
    155 (0,44%)
  7. 3 Grzegorz Stachowiak
    122 (0,35%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Beata Maria Ochman
    665 (1,91%)
  2. 1 Robert Pieńkowski
    4 477 (12,85%)
  3. 6 Alicja Monika Wysoczańska
    644 (1,85%)
  4. 2 Michał Tymoteusz Kurczewski
    1 619 (4,65%)
  5. 5 Paweł Henryk Bamberski
    262 (0,75%)
  6. 3 Mariola Skowron
    950 (2,73%)
  7. 7 Michał Karol Zaporowski
    615 (1,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JARKA BOGUSŁAWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 2 Wojciech Zbigniew Olszewski
    24 (0,07%)
  2. 4 Janina Aniela Juszczak
    10 (0,03%)
  3. 1 Krzysztof Roland Tarnawski
    115 (0,33%)
  4. 3 Magdalena Eliza Krajewska
    21 (0,06%)
  5. 6 Jerzy Krzysztof Olenderek
    5 (0,01%)
  6. 7 Wojciech Szymanek
    6 (0,02%)
  7. 5 Ewa Jasiukiewicz
    5 (0,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA - SOJUSZ DLA WROCŁAWIA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Agnieszka Kornelia Kędzierska
    2 034 (5,84%)
  2. 2 Paweł Rafał Rańda
    1 321 (3,79%)
  3. 3 Kasper Jerzy Zaręba
    580 (1,66%)
  4. 5 Hanna Maria Szłapka
    121 (0,35%)
  5. 6 Marcin Adam Nowakowski
    247 (0,71%)
  6. 7 Maciej Bartłomiej Nikolczuk
    76 (0,22%)
  7. 4 Marzena Ewa Mickiewicz
    298 (0,86%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Joanna Krystyna Wróbel
    132 (0,38%)
  2. 4 Danuta Bober
    118 (0,34%)
  3. 1 Grzegorz Artur Święcicki
    551 (1,58%)
  4. 5 Mariusz Czesław Gajda
    84 (0,24%)
  5. 6 Magdalena Anna Trojanowska
    167 (0,48%)
  6. 2 Bogdan Adam Napierała
    152 (0,44%)

KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNY WROCŁAW

kandydatliczba głosów

  1. 4 Łukasz Grzegorz Ziarkowski
    122 (0,35%)
  2. 6 Monika Sylwia Wójta-Kempa
    262 (0,75%)
  3. 3 Rafał Grzegorz Włodarski
    172 (0,49%)
  4. 2 Katarzyna Agnieszka Figaszewska
    518 (1,49%)
  5. 1 Grzegorz Sebastian Maślanka
    1 122 (3,22%)
  6. 7 Jacek Paweł Orzechowski
    315 (0,90%)
  7. 5 Katarzyna Helena Klimkowska
    215 (0,62%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY RUCH OBYWATELSKI JERZEGO MICHALAKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Henryk Kozłowski
    93 (0,27%)
  2. 1 Aleksander Marek Obłąk
    729 (2,09%)
  3. 7 Radosław Andrzej Skawski
    226 (0,65%)
  4. 6 Izabela Katarzyna Smolarczyk
    135 (0,39%)
  5. 5 Jagoda Paulina Olczak
    163 (0,47%)
  6. 2 Przemysław Kamil Zankowski
    499 (1,43%)
  7. 3 Daria Apolonia Lorenz
    145 (0,42%)

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marek Maciej Wąsowski
    220 (0,63%)
  2. 4 Anna Grażyna Salamon
    82 (0,24%)
  3. 6 Maria Anna Mazurkiewicz
    41 (0,12%)
  4. 7 Piotr Krzysztof Wyborski
    80 (0,23%)
  5. 2 Joanna Izabela Nawrot
    435 (1,25%)
  6. 5 Anna Magdalena Pasikowska
    52 (0,15%)
  7. 3 Piotr Gabara-Piętka
    62 (0,18%)

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Izabella Beata Zambrzycka
    25 (0,07%)
  2. 5 Halina Łoboda
    26 (0,07%)
  3. 1 Agnieszka Wiesława Marczak
    119 (0,34%)
  4. 3 Tadeusz Jerzy Szczerba
    26 (0,07%)
  5. 4 Przemysław Jan Godowski
    9 (0,03%)

Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

Wideo

Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

Najczęściej komentowane

Polecamy

OSOBOWOŚĆ ROKU 2019 Trwa głosowanie!

OSOBOWOŚĆ ROKU 2019 Trwa głosowanie!

Najczęściej czytane