Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Jelenia Góra

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Ulice: Różyckiego, Karłowicza nr: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, Szymanowskiego, Osiedle Robotnicze od nr 52 do nr 76 (parzyste) i od nr 55 do nr 87 (nieparzyste), Wiejska od nr 1 do nr 6, Karłowicza nr: 2, 4, 19, 21, 23, 25, 25a, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, Komedy Trzcińskiego nr: 2 i 4, Moniuszki nr 2, Moniuszki nr: 1, 1a, 3, 3a, 5, 5a, 7, Noskowskiego nr: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, Bacewicz, Noskowskiego nr: 9, 10, 11, 12, Sygietyńskiego nr: 1, 3, 5, 7, 15, 17, 19, Wiłkomirskiego nr: 9 i 15, Kiepury od nr 46 do końca, Wojciecha Kilara, Legnicka nr 1, Małcużyńskiego, Stefana Strahla, Kiepury od nr 20 do nr 45b, Wiłkomirskiego nr: 1, 3, 5, 7, Kiepury od nr 1 do nr 19, Plac Świętego Jana Apostoła.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HUBERTA PAPAJA - ZADBAJMY O MIASTO

kandydatliczba głosów

  1. 2 Józef Sarzyński
    87 (1,08%)
  2. 3 Andrzej Piotr Obarski
    86 (1,07%)
  3. 4 Janina Lucyna Giersz-Szulecka
    38 (0,47%)
  4. 1 Leszek Józef Wrotniewski
    208 (2,59%)
  5. 6 Łukasz Bartosz Niesobski
    128 (1,59%)
  6. 7 Anetta Zielińska
    76 (0,95%)
  7. 8 Mirosława Krystyna Jośko
    45 (0,56%)
  8. 5 Marek Jacek Siatrak
    65 (0,81%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Piotr Jerzy Paczóski
    513 (6,39%)
  2. 5 Marcin Soboń
    58 (0,72%)
  3. 3 Jolanta Krystyna Cudo
    83 (1,03%)
  4. 7 Sebastian Berej
    8 (0,10%)
  5. 8 Krzysztof Tadeusz Fujak
    76 (0,95%)
  6. 6 Andrzej Ryszard Domagała
    53 (0,66%)
  7. 4 Ewa Urszula Kochan
    80 (1,00%)
  8. 2 Bożenna Krystyna Wolniak
    123 (1,53%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Beata Katarzyna Słoma
    48 (0,60%)
  2. 2 Rafał Piotr Szymański
    880 (10,95%)
  3. 1 Józef Rypiński
    826 (10,28%)
  4. 3 Andrzej Józef Piętka
    64 (0,80%)
  5. 6 Jarosław Grzegorz Ciaś
    22 (0,27%)
  6. 4 Kazimierz Schmer
    123 (1,53%)
  7. 7 Anna Dorota Chocimska-Ogórek
    44 (0,55%)
  8. 8 Jadwiga Anna Jadwińska
    74 (0,92%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JES JELENIOGÓRZANIE-EKSPERCI-SPOŁECZNICY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ewa Maria Zdzienicka
    118 (1,47%)
  2. 7 Łucja Huta
    19 (0,24%)
  3. 2 Małgorzata Helena Bieńkowska
    112 (1,39%)
  4. 4 Krzysztof Piotr Sługocki
    47 (0,59%)
  5. 6 Bartosz Wańdoch
    43 (0,54%)
  6. 5 Daria Klaudia Staworzyńska
    33 (0,41%)
  7. 8 Wojciech Jan Perkowski
    89 (1,11%)
  8. 3 Robert Piotr Stachowski
    42 (0,52%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Danuta Wójcik
    824 (10,26%)
  2. 1 Józef Robert Szlachta
    812 (10,11%)
  3. 5 Mariusz Synówka
    456 (5,68%)
  4. 3 Aleksandra Maria Wochal
    334 (4,16%)
  5. 4 Miłosz Piotr Kamiński
    232 (2,89%)
  6. 8 Tomasz Łukasz Żylewicz
    180 (2,24%)
  7. 6 Beata Anna Wójtowicz
    715 (8,90%)
  8. 7 Lucyna Anna Musiał-Jabłońska
    107 (1,33%)

KOMITET WYBORCZY DEMOKRACJA I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Aleksander Zbigniew Duda
    8 (0,10%)
  2. 6 Piotr Sylwester Olejarz
    2 (0,02%)
  3. 1 Piotr Łukasz Staszak
    21 (0,26%)
  4. 3 Karolina Maria Wachałowicz
    6 (0,07%)
  5. 2 Wiktoria Weronika Niedźwiecka
    10 (0,12%)
  6. 5 Ewa Maria Śmielak
    4 (0,05%)
  7. 7 Monika Dorota Lewandowska
    11 (0,14%)

Okręg 2

Ulice: Boczna, Długa, Druciana, Forteczna, Górna, Grodzka, Jasna, Jelenia, Konopnickiej, Kopernika, Krótka, Mroczna, Pijarska, Pionierów Jeleniej Góry, Plac Kościelny, Plac Niepodległości, Plac Ratuszowy, Plac Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Solna, Szkolna, Bolesława Chrobrego, Jagiełły, Bolesława Krzywoustego, Lwówecka, Mleczna Droga, Obrońców Pokoju, Podwale, Poznańska, Różana, Sobieskiego, Aleja Jana Pawła II nr 7 i nr 2, Zielna, Czeczota, Elewów, Grunwaldzka, Kadetów, Płk. Wacława Kazimierskiego, Anieli Krzywoń, Mostowa, Obrońców Westerplatte, Osiedle Robotnicze od nr 1 do nr 51, Podchorążych, Radarowa, Rodzinna, Drzymały, Flisaków, Wincentego Pola od nr 1 do nr 43 (nieparzyste), Powstańców Śląskich, Słowiańska, Świętojańska, Złotnicza, Ziemowita, Batalionów Chłopskich, Chłopska, Dębowa, Hallerczyków, Kozia, Lotnictwa, Łączna, Łukasiewicza, Maciejowska, Podgórna, Skarżyńskiego, Wincentego Pola od nr 2 do końca (parzyste) i od nr 45 do końca (nieparzyste), Waryńskiego, Weigla, Blacharska, Goździkowa, Irysowa, Konwaliowa, Kwiatowa, Liliowa, Łomnicka, Muzyczna, Przyboczna, Plac Różany, Storczykowa, Bartka Zwycięzcy, Stanisława Bernatta, Bogusławskiego, Fredry, Kilińskiego, Kochanowskiego, Ks. Dominika Kostiala, Krakowska, Kraszewskiego, Kubsza, 1 Maja, Plac Energetyka, Orlęcych Oddziałów Bojowych, Podgórze, Snycerska, Tuwima, Urocza, Wzgórze Partyzantów, Armii Krajowej, Bohaterów Getta, Klonowica, Okrzei, Józefa Piłsudskiego nr: 1, 2, 2a, 3, 4, 5, 6, 7, 7of, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13a, 15, 17, 18, 21, 22, 22a, 24, 25, Pocztowa, Plac Kościuszki, Sudecka od nr 1 do nr 27 (nieparzyste), Aleja Wojska Polskiego od nr 2 do nr 36 (parzyste) i od nr 1 do nr 21 (nieparzyste), Dziwiszowska, Dzierżonia, Jarzębinowa, Kaczawska, Kosynierów, Niećki, Sosnowa, Trzcińska, Witosa, Wrocławska, Jordana, Kolberga, Letnia, Ogińskiego nr: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, Adama Thebesiusa, Wiejska od nr 9 do końca, Wiosenna, Działkowicza, Aleja Jana Pawła II od nr 4 do końca (parzyste) i od nr 13 do końca (nieparzyste), Konstytucji 3 Maja, Paderewskiego, Wiśniowa, Witolda Lutosławskiego, Elsnera, Komedy Trzcińskiego nr: 8 i 10, Moniuszki nr: 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 35, 39, Ogińskiego nr: 15 i 17.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HUBERTA PAPAJA - ZADBAJMY O MIASTO

kandydatliczba głosów

  1. 4 Rafał Adam Mrugała
    211 (2,86%)
  2. 5 Sylwia Monika Czesna
    88 (1,19%)
  3. 1 Piotr Jan Miedziński
    284 (3,84%)
  4. 8 Julia Papaj
    137 (1,85%)
  5. 6 Katarzyna Magdalena Moszak
    38 (0,51%)
  6. 2 Michał Stachów
    0 (0%)
  7. 3 Jerzy Henryk Górniak
    65 (0,88%)
  8. 7 Radosław Mirosław Kaczkowski
    19 (0,26%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 7 Adam Iwan
    14 (0,19%)
  2. 6 Zuzanna Natasza Pośpiech
    27 (0,37%)
  3. 4 Mirosław Robert Bołociuch
    39 (0,53%)
  4. 5 Kamila Dubaniewicz
    133 (1,80%)
  5. 2 Natalia Iwona Zatka
    165 (2,23%)
  6. 3 Mirosław Wieczorkiewicz
    70 (0,95%)
  7. 8 Natalia Paulina Strzelec
    40 (0,54%)
  8. 1 Kazimierz Sławomir Klimek
    339 (4,59%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Agnieszka Anna Wójcik
    119 (1,61%)
  2. 4 Ewa Wołczyk
    176 (2,38%)
  3. 1 Paweł Arkadiusz Piotrowicz
    768 (10,40%)
  4. 3 Mirosław Paweł Dębski
    304 (4,12%)
  5. 8 Aleksander Jan Jawor
    182 (2,46%)
  6. 7 Maria Stefania Dutkiewicz
    42 (0,57%)
  7. 2 Bogdan Sadowski
    206 (2,79%)
  8. 5 Krystian Jacek Karwas
    72 (0,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JES JELENIOGÓRZANIE-EKSPERCI-SPOŁECZNICY

kandydatliczba głosów

  1. 7 Patrycja Żaneta Danicka
    36 (0,49%)
  2. 6 Tomasz Jacek Jamiołkowski
    19 (0,26%)
  3. 8 Łukasz Julian Borko
    68 (0,92%)
  4. 1 Julita Izabela Zaprucka
    204 (2,76%)
  5. 3 Irena Mroczek
    71 (0,96%)
  6. 5 Andrzej Sękiewicz
    110 (1,49%)
  7. 2 Adrian Domagała
    153 (2,07%)
  8. 4 Jan Kiliszkowski
    74 (1,00%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Bożena Krystyna Wachowicz-Makieła
    1 162 (15,73%)
  2. 2 Piotr Damian Hamowski
    278 (3,76%)
  3. 4 Elżbieta Janina Wojtyna
    340 (4,60%)
  4. 3 Grażyna Pawlukiewicz-Rehlis
    336 (4,55%)
  5. 6 Jerzy Tadeusz Sarna
    148 (2,00%)
  6. 5 Marcin Polowczyk
    146 (1,98%)
  7. 7 Piotr Piątek
    288 (3,90%)
  8. 8 Alicja Dusińska
    304 (4,12%)

KOMITET WYBORCZY DEMOKRACJA I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Ewa Filipiak-Pacyna
    5 (0,07%)
  2. 2 Elżbieta Świątek
    13 (0,18%)
  3. 5 Stanisław Sokolnicki
    1 (0,01%)
  4. 8 Joanna Małgorzata Gulda
    8 (0,11%)
  5. 1 Grzegorz Niedźwiecki
    49 (0,66%)
  6. 3 Andrzej Lech Kajdanek
    4 (0,05%)
  7. 7 Janusz Rudolf Eichberger
    1 (0,01%)
  8. 6 Anna Maria Gał
    5 (0,07%)

Okręg 3

Ulice: Bydgoska, Gdańska, Grudziądzka, Meblowa, Karola Miarki, Okopowa, Osiedle Rakownica, Sopocka, Spółdzielcza, Tczewska, Toruńska, Transportowa, Trasa Czeska, Warszawska, Zachodnia, Zaułek, Zgorzelecka, Groszowa, Kasprowicza, Korczaka, Mickiewicza od nr 1 do nr 29 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 30 (parzyste), Piotra Skargi, Powstania Styczniowego, Skłodowskiej – Curie, Szewska, Aleja Wojska Polskiego nr: 56, 58, 58of, 60, 62, 64, 91, 93, Wolności od nr 9 do nr 37 (nieparzyste) i od nr 16 do nr 42 (parzyste), Ateńska, Aleja Solidarności, Berlińska, Mieczysława Buczyńskiego, Dobrowolskiego, Gagarina, Góra Bohaterów, Komarowa, Kosmonautów, Londyńska, Trzeciej Łużyckiej Dywizji Artylerii Przeciwlotniczej, Madrycka, Na Skałkach, Nowowiejska, Pacajewa, Paryska, Praska, Ptasia, Rzymska, Staffa, Studencka, Wiedeńska, Aleja Wojska Polskiego od nr 23 do nr 47 (nieparzyste), Wzgórze Wandy, Wzgórze Grota Roweckiego, Wołkowa, Zana, Bankowa, Grabowskiego, Piłsudskiego nr: 28, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 40a, 41, 41a, 42, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, Matejki od nr 1 do nr 15 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 20 (parzyste), Sudecka od nr 2 do nr 16 (parzyste), Aleja Wojska Polskiego od nr 38 do nr 54 (parzyste), Wolności od nr 2 do nr 12 (parzyste) i od nr 1 do nr 7 (nieparzyste), Zamenhofa, Broniewskiego, Dziecinna, Dunikowskiego, Głowackiego, Gałczyńskiego, Gielniaka, Hofmana, Kossaka, Mickiewicza od nr 31 do końca (nieparzyste) i od nr 32 do końca (parzyste), Morcinka od nr 11 do końca (nieparzyste) i od nr 8 do końca (parzyste), Reja, Skowronków, Wieniawskiego, Wesoła, Wyspiańskiego od nr 18 do końca (parzyste) i od nr 25 do końca (nieparzyste), Lipowa, Nadbrzeżna od nr 1 do nr 32, Powstańców Wielkopolskich, Wolności od nr 44 do nr 92 (parzyste) i od nr 39 do nr 93 (nieparzyste), Wyczółkowskiego, Borówkowa, Czarnoleska, Jaśminowa, Kalinowa, Ks. Jerzego Gniatczyka, Lawendowa, Malinowa, Mała, Nowa, Okrężna, Orzeszkowej, Podleśna, Południowa, Poziomkowa, Strumykowa, Wrzosowa, Baczyńskiego, Chełmońskiego, Grottgera, Krasickiego, Matejki od nr 22 do końca (parzyste), Muzealna, Modrzejewskiej, Norwida, Przeskok, Sudecka od nr 18 do końca (parzyste) i od nr 29 do końca (nieparzyste), Teatralna, Wzgórze Kościuszki, Aleja Wojska Polskiego od nr 51 do nr 89 (nieparzyste), Daszyńskiego, Malczewskiego, Morcinka od nr 2 do nr 6 (parzyste) i od nr 1 do nr 9 (nieparzyste), Powstania Listopadowego, Prusa, Słowackiego, Traugutta, Wańkowicza, Hoene-Wrońskiego, Wyspiańskiego od nr 2 do nr 16 (parzyste) i od nr 1 do nr 19 (nieparzyste), Wyzwolenia Narodowego.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HUBERTA PAPAJA - ZADBAJMY O MIASTO

kandydatliczba głosów

  1. 3 Marta Jadwiga Wilk
    73 (1,04%)
  2. 1 Maria Anna Ragiel
    311 (4,44%)
  3. 2 Hubert Wojciech Papaj
    386 (5,51%)
  4. 4 Marcin Adam Socha
    7 (0,10%)
  5. 5 Marcin Polikowski
    33 (0,47%)
  6. 7 Bartosz Bartniczak
    71 (1,01%)
  7. 6 Dilrabo Samadova
    22 (0,31%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Janusz Jędraszko
    28 (0,40%)
  2. 2 Angelika Anna Wójcik
    101 (1,44%)
  3. 7 Ewa Beata Paczóska
    150 (2,14%)
  4. 6 Jędrzej Witold Hałatek
    21 (0,30%)
  5. 1 Kazimierz Marian Kopaniarz
    174 (2,48%)
  6. 4 Anna Natalia Gomułka
    126 (1,80%)
  7. 3 Iwona Beata Joks-Wilimek
    46 (0,66%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Bogusław Chrzan
    79 (1,13%)
  2. 2 Konrad Krzysztof Ambroży
    289 (4,13%)
  3. 1 Mariusz Karol Gierus
    694 (9,91%)
  4. 3 Mirosław Andrzej Ludorowski
    234 (3,34%)
  5. 4 Agnieszka Katarzyna Wójcik-Wojnar
    90 (1,28%)
  6. 5 Marta Katarzyna Prus
    93 (1,33%)
  7. 6 Ewa Maria Basalska
    57 (0,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JES JELENIOGÓRZANIE-EKSPERCI-SPOŁECZNICY

kandydatliczba głosów

  1. 3 Urszula Maria Tuszyńska-Kaczoch
    20 (0,29%)
  2. 2 Paweł Leszek Gluza
    554 (7,91%)
  3. 5 Mariola Jędrzejczyk
    16 (0,23%)
  4. 7 Paweł Piotr Szabat
    78 (1,11%)
  5. 4 Emilia Urszula Wasiucionek
    33 (0,47%)
  6. 1 Adam Lesław Smoliński
    116 (1,66%)
  7. 6 Katarzyna Sylwia Bogusławska
    17 (0,24%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Aleksandra Nalberczyńska
    132 (1,88%)
  2. 3 Aneta Czesława Kolendo
    226 (3,23%)
  3. 2 Wojciech Chadży
    546 (7,79%)
  4. 4 Krzysztof Karol Kroczak
    200 (2,86%)
  5. 1 Jerzy Lucjan Łużniak
    1 553 (22,17%)
  6. 6 Malwina Agata Faryniarz
    108 (1,54%)
  7. 7 Waldemar Jan Dudek
    286 (4,08%)

KOMITET WYBORCZY DEMOKRACJA I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mirosław Grzegorz Kobyłecki
    6 (0,09%)
  2. 4 Barbara Ewa Biedak
    5 (0,07%)
  3. 5 Agnieszka Sokołowska
    14 (0,20%)
  4. 1 Artur Stanisław Chabasiewicz
    7 (0,10%)
  5. 3 Bernard Janusz Knobelski
    3 (0,04%)

Okręg 4

Ulice: Goduszyńska, Cinciały, Gminna, Graniczna, Kruszwicka, Ludowa, Łąkowa, Nadbrzeżna od nr 33 do końca, Objazdowa, Orkana, Panieńska, Przesmyk, Tkacka, Wolności od nr 94 do nr 194a (parzyste) i od nr 95 do nr 191 (nieparzyste), Wigury, Żwirki, Żeromskiego, Alejka Andrzeja Dziedziula, Bulwar Piotra Łazarkiewicza, Cervi, Fabryczna, Gimnazjalna, Kryniczna, Kubusia Puchatka, Leśnicza, Park Zdrojowy, Parkowa, Plac Kombatantów, Plac Piastowski, Plac Zdrojowy, Marysieńki Sobieskiej, Solankowa, Staromiejska, Ks. Piotra Ściegiennego, Wazów, Wodna, Wolności od nr 236 do nr 268 (parzyste) i od nr 251 do nr 297 (nieparzyste), Źródlana, Barlickiego, Daniłowskiego, Bohaterów Września 1939 Roku, Dwudziestolecia, Podgórzyńska, Nad Stawami, Wolności nr: 299, 303, 303a, 303b, 303c, 305, 305a, 305b, 305c, 307, 309, Berenta, Błękitna, Diamentowa, Hirszfelda, Kamienna, Koralowa, Krośnieńska, Lelewela, Łabska, Marcinkowskiego, Mochnackiego, Pck, Pogodna, Promienna, Przesmyckiego, Radosna, Rotmistrza Jana Ładosia, Rubinowa, Rudawska, Sieroszewskiego, Słoneczna, Struga, Szafirowa, Szmaragdowa, Tęczowa, Turkusowa, Wróblewskiego, Zielona, Cmentarna, Ceglana, Cicha, Dworcowa, Francuska, Granitowa, Harcerska, Izerska, Junaków, Kowalska, Kasprzaka, Leśna, Malinnik, Michejdy, Pionierska, Poprzeczna, Sołtysia, Spokojna, Spacerowa, Strzelecka, Szrenicka, Sokoliki, Śnieżna, Wojewódzka, Wolności od nr 196 do nr 234 (parzyste) i od nr 193 do nr 249 (nieparzyste), Widok, Brezy, Bilewicza, Czarnieckiego, Cieplicka od nr 1 do nr 79 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 80 (parzyste), Dąbrowskiej, Grochowiaka, Juszczaka, Krasińskiego, Narutowicza, Nerudy, Niemcewicza, Przybyszewskiego, Pułaskiego, Picassa, Plac Cichy, Staszica, Starzyńskiego, Stęczyńskiego, Tabaki, Ujejskiego, Zamoyskiego, Zakopiańska, Cieplicka od nr 81 do nr 89 (nieparzyste) i od nr 82 do nr 104 (parzyste), Dolnośląska, Fałata, Miłosza, Orla, Rataja, Sadowa, Wita Stwosza, Dworska, Jagiellońska, Korfantego, Książęca, Lubańska, Mieszka I, Przechodnia, Rzemieślnicza, Sprzymierzonych, Sowińskiego, Sobieszowska, Św. Jadwigi Śląskiej, Zjednoczenia Narodowego, Asnyka, Akacjowa, Brzechwy, Brzozowa, Cieplicka od nr 106 do nr 192 (parzyste) i od nr 97 do końca (nieparzyste), Chopina, Chałubińskiego od nr 1 do nr 6, Conrada, Dembowskiego, Ignacego Domeyki, Heweliusza, Ks. Antoniego Kamińskiego, Kolejowa, Kamiennogórska, Kusocińskiego, Księżycowa, Leśmiana, Liczyrzepy, Łazienkowska, Makuszyńskiego, Miła, Nałkowskiej, Osiedle Żeromskiego, Pakoszowska, Polna, Romera, Reymonta, Sabały, Sportowa, Sienkiewicza, Świerkowa, Ks. Józefa Tischnera, Topolowa, Zapolskiej, Żabia, Bema, Cieplicka od nr 194 do końca (parzyste), Chałubińskiego od nr 7 do końca, Pod Chojnikiem, Bronisława Czecha, Karkonoska od nr 1 do nr 85, Młyńska, Marusarzówny, Ogrodowa, Sądowa, Przerwy-Tetmajera, Zamkowa, Agnieszkowska, Karkonoska od nr 86 do nr 119, Kręta, Michałowicka, Myśliwska, Narciarska, Saneczkowa, Turystyczna, Wczasowa, Zarzeczna.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HUBERTA PAPAJA - ZADBAJMY O MIASTO

kandydatliczba głosów

  1. 4 Danuta Teresa Kucharzyk-Płachciak
    30 (0,36%)
  2. 1 Zbigniew Stanisław Ładziński
    563 (6,70%)
  3. 2 Dorota Agata Czekaj
    107 (1,27%)
  4. 3 Alicja Szklarska
    189 (2,25%)
  5. 6 Agnieszka Joanna Kumek-Łozińska
    34 (0,40%)
  6. 7 Marcin Damian Sidziński
    226 (2,69%)
  7. 5 Kamil Damian Łabieniec
    69 (0,82%)
  8. 8 Włodzimierz Janusz Śniatecki
    41 (0,49%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 4 Janina Lozer
    21 (0,25%)
  2. 2 Paweł Piotr Drewniak
    99 (1,18%)
  3. 1 Robert Marcin Obaz
    431 (5,13%)
  4. 3 Krzysztof Roman Moździerski
    67 (0,80%)
  5. 5 Paweł Rabczyński
    88 (1,05%)
  6. 6 Marzena Elżbieta Koszela-Marczenko
    48 (0,57%)
  7. 7 Magdalena Hryniewicz
    25 (0,30%)
  8. 8 Mateusz Adam Ciepiela
    107 (1,27%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 8 Marcin Ireneusz Kaflik
    130 (1,55%)
  2. 3 Danuta Barbara Sobińska
    155 (1,85%)
  3. 4 Szymon Piotr Wyszyński
    198 (2,36%)
  4. 2 Anna Maria Korneć-Bartkiewicz
    258 (3,07%)
  5. 1 Jarosław Michał Tarnowski
    924 (11,00%)
  6. 5 Łukasz Władysław Tuszyński
    54 (0,64%)
  7. 6 Magdalena Dorota Jaroszewicz
    59 (0,70%)
  8. 7 Wiktor Wasiucionek
    113 (1,35%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JES JELENIOGÓRZANIE-EKSPERCI-SPOŁECZNICY

kandydatliczba głosów

  1. 4 Marcin Janusz Roszak
    125 (1,49%)
  2. 7 Anna Barbara Daskalakis
    34 (0,40%)
  3. 2 Paweł Andrzej Staworzyński
    215 (2,56%)
  4. 8 Anna Maria Bieniek-Wilk
    61 (0,73%)
  5. 1 Dawid Karol Jezierski
    277 (3,30%)
  6. 5 Tomasz Stanisław Tomalak
    23 (0,27%)
  7. 3 Zdzisława Dorota Wiśniewska
    39 (0,46%)
  8. 6 Jadwiga Maria Perwenis
    30 (0,36%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Maciej Zbigniew Kaczor
    177 (2,11%)
  2. 5 Justyn Edward Bilski
    507 (6,04%)
  3. 8 Gabriela Antonina Zawiła
    600 (7,14%)
  4. 7 Beata Sosulska-Baran
    133 (1,58%)
  5. 3 Sebastian Waldemar Kalisz
    471 (5,61%)
  6. 1 Konrad Jerzy Sikora
    885 (10,54%)
  7. 6 Agnieszka Eliza Burda
    177 (2,11%)
  8. 2 Anna Teresa Bałkowska
    550 (6,55%)

KOMITET WYBORCZY DEMOKRACJA I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Zbigniew Milczanowski
    6 (0,07%)
  2. 6 Maciej Józef Rusek
    12 (0,14%)
  3. 1 Arnold Graf Von Weltze
    32 (0,38%)
  4. 2 Bogumiła Regina Baryła
    4 (0,05%)
  5. 4 Janina Silicka
    5 (0,06%)
  6. 5 Janina Wanda Grzegorczyk
    1 (0,01%)

Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

Wideo

Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

Najczęściej komentowane

Polecamy

OSOBOWOŚĆ ROKU 2019 Trwa głosowanie!

OSOBOWOŚĆ ROKU 2019 Trwa głosowanie!

Najczęściej czytane