Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Kołobrzeg

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Akacjowa, Albatrosa, Arciszewskiego Krzysztofa, Bajeczna, Bałtycka, Billewiczówny Oleńki, Błękitna, Bosmańska, Brylantowa, Brzechwy Jana, Bukowa, Bulwar Marynarzy Okrętów Pogranicza, Bursztynowa, Bzów, Bydgoska, Chełmońskiego Józefa, Cisowa, Dębowa, Diamentowa, Dworcowa, Frankowskiego Jana, Gdańska, Gierymskich Aleksandra i Maksymiliana, Głogowa, Gnieźnieńska, Grudziądzka, Grzybowska, Hajduczka, Herbowa – numery nieparzyste, Jagiellońska, Jana Sobiepana Zamoyskiego, Jana Sobieskiego, Jasna, Jaśminowa, Jedności Narodowej, Jodłowa, Jowisza, Jurkiewicza Kazimierza, Kapitańska, Karłowicza Mieczysława, Kasztanowa, Ketlinga, Kiemliczów, Kmicica Andrzeja, Klonowa, Kolumba Krzysztofa, Komandorska, Koralowa, Korczaka Janusza, ks. Kordeckiego, Kossaka Juliusza, Krakowska, Krasickiego Ignacego, Krótka, Kurpińskiego Karola, Lazurowa, Leśna, Longinusa Podbipięty, Łososiowa, Maciejewicza Konstantego, Makowskiego Tadeusza, Makuszyńskiego Kornela, Malczewskiego Jacka, Marsa, Marynarska, Matejki Jana, Św. Macieja, Merkurego, Michała Kazimierza Radziwiłła, Michałowskiego Piotra, Miła, Moniuszki Stanisława, Morcinka Gustawa, Muszelkowa, Neptuna, Noskowskiego Zygmunta, Obozowa, Ogińskiego Michała-Kleofasa, Opolska, Orłowskiego Aleksandra, Paderewskiego Ignacego, park 18 Marca, park im. Jedności Narodowej, Partyzantów, Pawła Jana Sapiehy, Perłowa, Piastowska, Pierwszych Osadników, Plac 18 - go Marca, Plażowa, Pogodna, Poznańska, Próżna, Rolna, Rondo Borowinowe, Rondo Jantarowe, Rondo Solankowe, Różana, Różyckiego Ludomira, Rubinowa, Rybacka, Saturna, Sienkiewicza Henryka, Skoczylasa Władysława, Skrzetuskiego Jana, Słoneczna, Słowicza, Sosnowa, Spokojna, Stankiewicza Mamerta, Starynowska, Stoczniowa, Szafirowa, Szarych Szeregów, Szelburg – Zarembiny Ewy, Szmaragdowa, Szymanowskiego Karola, Szyprów, Synów Pułku, Świerkowa, Świętego Wojciecha, Tczewska, Teligi Leonida, Tęczowa, Toruńska, Turkusowa, Tuwima Juliana, Urocza, Warszawska, Warzelnicza, Wczasowa, Wenus, Wesoła, Węgorzowa, Wichrowa, Wieniawskiego Henryka, Wierzbowa, Wiktorowicza Leszka, kpt. , Wiosenna, Witkowice, Witosa Wincentego, Wołodyjowskiego Michała, Wrocławska, Wyczółkowskiego Leona, Wylotowa, Wyspiańskiego Stanisława, Zachodnia, Zagłoby, Zaruskiego Mariusza, Ziemi, Złotowska, Zwycięzców, Żeglarska, Żurawia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Waldemar Miszczyszyn
    79 (1,96%)
  2. 3 Anna Hoffmann
    82 (2,03%)
  3. 1 Renata Agata Brączyk
    506 (12,56%)
  4. 4 Wojciech Paweł Czaplewski
    194 (4,81%)
  5. 7 Joanna Anna Wrzeszcz
    61 (1,51%)
  6. 5 Jerzy Mieczysław Siek
    59 (1,46%)
  7. 6 Maciej Jerzy Łopucki
    93 (2,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY MIECZKOWSKIEJ "KOŁOBRZESCY RAZEM"

kandydatliczba głosów

  1. 6 Roman Tadeusz Ciarka
    139 (3,45%)
  2. 7 Bogusław Połowniak
    156 (3,87%)
  3. 1 Agnieszka Maria Trafas
    688 (17,07%)
  4. 5 Marcin Paweł Gardzielik
    110 (2,73%)
  5. 2 Danuta Elżbieta Wilk
    288 (7,15%)
  6. 4 Iwona Dorota Roguska
    153 (3,80%)
  7. 3 Wiesław Edward Parus
    253 (6,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BŁASZCZUKA „MASZ WYBÓR”

kandydatliczba głosów

  1. 1 Maciej Andrzej Dubisz
    44 (1,09%)
  2. 2 Ewa Joanna Parzuchowska
    7 (0,17%)
  3. 3 Andrzej Błaszczuk
    24 (0,60%)
  4. 5 Zenon Duda
    13 (0,32%)
  5. 4 Agnieszka Hanna Szymańska
    3 (0,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOŹNIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Magdalena Marzena Budziszewska
    56 (1,39%)
  2. 4 Paweł Adam Albiński
    56 (1,39%)
  3. 5 Anna Marzena Hein
    41 (1,02%)
  4. 7 Grzegorz Rafał Markowski
    87 (2,16%)
  5. 1 Łukasz Marcin Zięba
    280 (6,95%)
  6. 2 Żaneta Teresa Tomczak - Piekiełko
    57 (1,41%)
  7. 6 Sylwia Pietroń
    35 (0,87%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Roksana Magdalena Cieślik
    24 (0,60%)
  2. 1 Wioletta Ewa Bartczak
    67 (1,66%)
  3. 2 Jarosław Mariusz Sołtys
    55 (1,36%)
  4. 4 Grzegorz Lewandowski
    47 (1,17%)
  5. 5 Patryk Kacper Lewandowski
    38 (0,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KOŁOBRZEŻANIE"

kandydatliczba głosów

  1. 3 Lilianna Joanna Pokorniecka
    30 (0,74%)
  2. 2 Bartosz Jerzy Stachurski
    47 (1,17%)
  3. 4 Marcin Konrad Chudyk
    25 (0,62%)
  4. 1 Łukasz Edward Obroślak
    101 (2,51%)
  5. 5 Karolina Natalia Oleksiewicz
    32 (0,79%)

Okręg 2

Aleja I Armii Wojska Polskiego, Aleja Kolejowa, Aleja Nadmorska, Aleja św. Jana Pawła II, Aniołów Stróżów, Armii Krajowej, Borzymowskiego Marcina, Brzozowa, Bulwar Jana Szymańskiego, Bulwar Zacisze, Chopina Fryderyka, Cicha, Drzymały Wojciecha, Dubois Stanisława, Giełdowa, ppor. Gierczak Emilii, Graniczna, Grottgera Artura, Jordana Henryka, Kasprowicza Jana, Katedralna, Kilińskiego Jana, Kołłątaja Hugo, Konopnickiej Marii, Kopernika Mikołaja, Korzeniowskiego Josepha Conrada, Kościuszki Tadeusza, Krakusa i Wandy, ppor. Edmunda Łopuskiego, Mariacka, Mickiewicza Adama, Morska, Narutowicza Gabriela, Norwida Cypriana Kamila, Obrońców Westerplatte, Okopowa, park im. Stefana Żeromskiego, plac Ratuszowy, Park Teatralny, plac Koncertów Porannych, plac płk Przybylskiego Anatola, prof. Rafińskiego Teodora, Pomorska, Portowa, Ratuszowa, Reja Mikołaja, Reymonta Władysława, Rodziewiczówny Marii, Rzeczna, gen. Sikorskiego Władysława, Skwer 750 - lecia, Skwer komandora Stanisława Mieszkowskiego, Skwer Miast Partnerskich, Skwer Pionierów Kołobrzegu, Słowackiego Juliusza, Spacerowa, Strzelecka, Szkolna, Sybiraków, ks. Ściegiennego Piotra, Towarowa, Uczniowska, Unii Lubelskiej, Waryńskiego Ludwika, Waszyngtona Jerzego, Wąska, Zapleczna, Zdrojowa, Źródlana.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Piotr Krzysztof Buda
    40 (0,92%)
  2. 5 Beata Małgorzata Mieszkowska
    61 (1,40%)
  3. 3 Dariusz Krzysztof Wierzbicki
    99 (2,27%)
  4. 4 Jolanta Kowalska
    47 (1,08%)
  5. 2 Bartosz Henryk Bieńkowski
    304 (6,96%)
  6. 1 Krzysztof Jan Plewko
    565 (12,93%)
  7. 6 Bogumiła Teresa Banaś
    45 (1,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY MIECZKOWSKIEJ "KOŁOBRZESCY RAZEM"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Bogdan Błaszczyk
    448 (10,25%)
  2. 7 Sławomir Tadeusz Kargul
    184 (4,21%)
  3. 2 Przemysław Kiełkowski
    420 (9,61%)
  4. 4 Halina Olech
    138 (3,16%)
  5. 5 Iwona Joanna Panas
    110 (2,52%)
  6. 3 Rubina Kosmala
    161 (3,69%)
  7. 6 Dawid Remigiusz Kozicki
    79 (1,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BŁASZCZUKA „MASZ WYBÓR”

kandydatliczba głosów

  1. 1 Kazimierz Ratajczyk
    103 (2,36%)
  2. 4 Łukasz Dawid Dobryniewski
    2 (0,05%)
  3. 2 Arkadiusz Andrzej Duda
    10 (0,23%)
  4. 3 Iga Nell Żbikowska
    3 (0,07%)
  5. 5 Małgorzata Maria Siwers
    1 (0,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOŹNIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jacek Artur Woźniak
    775 (17,74%)
  2. 2 Maciej Wachowski
    183 (4,19%)
  3. 6 Kamil Jakub Dąbrowski
    63 (1,44%)
  4. 3 Aleksandra Dominika Siewiera
    26 (0,60%)
  5. 4 Monika Weremko
    17 (0,39%)
  6. 5 Anna Róża Sobocińska
    28 (0,64%)
  7. 7 Karina Dmyterko
    40 (0,92%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 4 Iwona Czesława Michalak
    7 (0,16%)
  2. 3 Paweł Piotr Bałuk
    13 (0,30%)
  3. 1 Robert Józef Kucharycz
    91 (2,08%)
  4. 5 Piotr Lepa
    42 (0,96%)
  5. 2 Ewa Paulina Pawliczak
    21 (0,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KOŁOBRZEŻANIE"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Dariusz Jurkiewicz
    86 (1,97%)
  2. 2 Tomasz Sotyń
    75 (1,72%)
  3. 4 Marta Monika Mądra
    34 (0,78%)
  4. 5 Marcin Wiktor Pietraszko
    13 (0,30%)
  5. 3 Dorota Anna Pióro
    35 (0,80%)

Okręg 3

Artyleryjska, Basztowa, Berlińska, Bogusława X, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Brukselska, Budowlana, Bulwar im. Kotwicy Kołobrzeg, Bulwar nad Parsętą, 6 Dywizji Piechoty, Europejska, Grochowska, Helsińska, Władysława Jagiełły, Janiska, Jerzego, Kaliska, Kamienna, Kazimierza Wielkiego, Kielecka, Kopenhaska, Księcia Warcisława III, Kujawska, Londyńska, Lipowa, Lotnicza, 1 - go Maja, Mazowiecka, Młyńska, park im. Jana Henryka Dąbrowskiego, park im. Bolesława Krzywoustego, Paryska, Radomska, Rondo generała Władysława Andersa, Rondo im. Powstańców Warszawy, Rondo kardynała Ignacego Jeża, Rondo im. Rotmistrza Witolda Pileckiego, Rondo Ku Morzu, Rzemieślnicza, Rzymska, Sadowa, Słowińców, Solna, Stańczyka, Szpitalna, Sztokholmska, ppor. Śliwińskiego Józefa, Trzebiatowska, Wiedeńska, Wielkopolska, Władysława Łokietka, Wodna, Wolności, Zygmuntowska.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tomasz Krychowiak
    53 (1,20%)
  2. 1 Maciej Bejnarowicz
    901 (20,40%)
  3. 7 Waldemar Janusz Radomski
    60 (1,36%)
  4. 4 Marzanna Maria Garbowska
    28 (0,63%)
  5. 6 Katarzyna Marta Szczubełek
    19 (0,43%)
  6. 5 Katarzyna Paciorkowska
    77 (1,74%)
  7. 3 Piotr Patryk Rzepka
    200 (4,53%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY MIECZKOWSKIEJ "KOŁOBRZESCY RAZEM"

kandydatliczba głosów

  1. 3 Adam Marek Hok
    375 (8,49%)
  2. 2 Krystyna Strzyżewska
    207 (4,69%)
  3. 4 Danuta Bożena Kasperska
    107 (2,42%)
  4. 6 Wanda Monika Władzińska
    87 (1,97%)
  5. 1 Dariusz Jacek Zawadzki
    715 (16,19%)
  6. 5 Adrian Szufel
    136 (3,08%)
  7. 7 Marcin Racinowski
    121 (2,74%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOŹNIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Mariusz Tomasz Skok
    68 (1,54%)
  2. 7 Andrzej Piotr Duda
    87 (1,97%)
  3. 6 Anna Maria Grabowska
    38 (0,86%)
  4. 4 Marcin Jakub Rehlis
    33 (0,75%)
  5. 1 Izabela Maria Zielińska
    563 (12,75%)
  6. 5 Justyna Iga Całkowska
    87 (1,97%)
  7. 2 Joanna Małgorzata Rosołowska
    94 (2,13%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KOŁOBRZEŻANIE"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Robert Kaim
    171 (3,87%)
  2. 2 Marek Michał Błaszkiewicz
    41 (0,93%)
  3. 3 Małgorzata Żaneta Pakulska
    78 (1,77%)
  4. 5 Paweł Poleszak
    46 (1,04%)
  5. 4 Katarzyna Tymińska
    25 (0,57%)

Okręg 4

Gen. Bema Józefa, Bociania, Brzeska, Chodkiewicza Jana Karola, Czarnieckiego Stefana, Dąbrówki, 4 Dywizji Wojska Polskiego, Fredry Aleksandra, gen. Stanisława Maczka, gen. Tadeusza Rozwadowskiego, Grodzieńska, Gryfitów, Morawskiego Franciszka, Nowogródzka, Kaszubska, Koniecpolskiego Stanisława, Koszalińska, Kresowa, Krzemieniecka, Kupiecka, Lwowska, Łużycka, Magnoliowa, Mieszka I, Myśliwska, Na Grobli, Ogrodowa, Orla, Ostrobramska, park im. Aleksandra Fredry, park im. 3 Dywizji Piechoty, Pińska, Podolska, Poleska, Promienna, Przesmyk, Rondo Solidarności, Skwer Balladyny, Skwer Kordiana, Skwer Pana Tadeusza, Słowiańska, Sułkowskiego Antoniego, Tarnopolska, Tarnowskiego Jana, Wenedów, Wileńska, Wschodnia, Wybickiego Józefa, Złota, Żółkiewskiego Stanisława.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marek Józef Młynarczyk
    306 (5,92%)
  2. 1 Jacek Jerzy Kalinowski
    494 (9,55%)
  3. 4 Wojciech Żulewski
    81 (1,57%)
  4. 5 Jerzy Kazimierz Mikołajewski
    41 (0,79%)
  5. 3 Jan Stanisław Donhöffner
    96 (1,86%)
  6. 6 Małgorzata Zofia Ponikowska - Bejnar
    32 (0,62%)
  7. 8 Grażyna Beata Chrzanowska
    43 (0,83%)
  8. 7 Aneta Ewa Kowalska
    27 (0,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY MIECZKOWSKIEJ "KOŁOBRZESCY RAZEM"

kandydatliczba głosów

  1. 3 Artur Jerzy Tłoczek
    45 (0,87%)
  2. 8 Artur Grzegorz Dąbkowski
    390 (7,54%)
  3. 1 Anna Mieczkowska
    1 013 (19,59%)
  4. 2 Piotr Lewandowski
    184 (3,56%)
  5. 4 Zbigniew Malinowski
    61 (1,18%)
  6. 6 Anna Helena Mazurek
    65 (1,26%)
  7. 5 Małgorzata Zofia Grotto
    78 (1,51%)
  8. 7 Eugeniusz Bogumił Piątek
    14 (0,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BŁASZCZUKA „MASZ WYBÓR”

kandydatliczba głosów

  1. 4 Marek Sebastian Hojdys
    15 (0,29%)
  2. 5 Barbara Agnieszka Mularczyk
    5 (0,10%)
  3. 1 Zbigniew Antoni Błaszczuk
    97 (1,88%)
  4. 2 Leon Longin Bręgoszewski
    9 (0,17%)
  5. 3 Marcin Piotr Jaruzel
    7 (0,14%)
  6. 6 Ewa Czesława Masłowska
    6 (0,12%)
  7. 7 Beata Nell Bendkowska
    8 (0,15%)
  8. 8 Karol Jacek Siwers
    3 (0,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOŹNIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Karolina Katarzyna Szarłata - Woźniak
    813 (15,72%)
  2. 4 Adam Swat
    57 (1,10%)
  3. 2 Kamil Dariusz Barwinek
    355 (6,87%)
  4. 3 Iga Paulina Sankiewicz - Nosalska
    30 (0,58%)
  5. 8 Jakub Skibiński
    63 (1,22%)
  6. 6 Barbara Zuzanna Grzanka
    22 (0,43%)
  7. 5 Agnieszka Ulman
    42 (0,81%)
  8. 7 Tomasz Kłos
    83 (1,61%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ireneusz Zarzycki
    186 (3,60%)
  2. 2 Dariusz Łukasz Ciesiński
    24 (0,46%)
  3. 3 Kamilla Ullrich
    15 (0,29%)
  4. 7 Piotr Paweł Kołek
    6 (0,12%)
  5. 4 Tomasz Jacek Marcinkowski
    8 (0,15%)
  6. 8 Elżbieta Maria Przednowek
    6 (0,12%)
  7. 5 Małgorzata Głusińska
    10 (0,19%)
  8. 6 Mariusz Marzec
    10 (0,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KOŁOBRZEŻANIE"

kandydatliczba głosów

  1. 3 Marta Ewa Sochacka
    31 (0,60%)
  2. 4 Agata Radkowska
    28 (0,54%)
  3. 1 Remigiusz Marek Masina
    167 (3,23%)
  4. 6 Artur Nahajowski
    33 (0,64%)
  5. 2 Paweł Sarna
    44 (0,85%)
  6. 5 Małgorzata Kuszczak
    18 (0,35%)