Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Zbyszek (Zbyszek, Firlej), Sołectwo Kuźnica Lubiecka (Kuźnica Lubiecka), Sołectwo Lubiec (Lubiec), Sołectwo Magdalenów (Magdalenów), Sołectwo Rudzisko (Rudzisko, Marcelów)
Pokaż więcej
Zdzisław Janusz Węglewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA PAWŁA KAMIENIAKA
131
(42,26%)
Stanisław Wiedeński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KMITY
107
(34,52%)
Dariusz Stępnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA PLUSKOTY
72
(23,23%)
Okręg 2
Sołectwo Szczercowska Wieś (Szczercowska Wieś, Kolonia Szczercowska), Sołectwo Grudna (Grudna, Zagadki)
Pokaż więcej
Czesław Henryk Osiewała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA PAWŁA KAMIENIAKA
140
(56,00%)
Janina Krystyna Tądel-Powązka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK STEFAN GRZELAK
50
(20,00%)
Mariusz Tadeusz Pielusiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA PLUSKOTY
60
(24,00%)
Okręg 3
Sołectwo Dubie (Dubie), Sołectwo Polowa (Polowa, Kościuszki przy szosie, Dzbanki)
Pokaż więcej
Jan Wlazłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA PAWŁA KAMIENIAKA
141
(43,79%)
Andrzej Adam Wierzbicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KMITY
31
(9,63%)
Dariusz Mateusiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK STEFAN GRZELAK
27
(8,39%)
Michał Brożyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA PLUSKOTY
17
(5,28%)
Czesław Kruk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA KRUKA
73
(22,67%)
Daniel Marcin Olczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JESTEM DLA MIESZKAŃCÓW
33
(10,25%)
Okręg 4
Sołectwo Borowa (Borowa, Krzyżówki, Kościuszki pod lasem), Sołectwo Brzezie (Brzezie, Kozłówki, Bednarze)
Pokaż więcej
Zdzisław Jan Śnieg
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA PAWŁA KAMIENIAKA
88
(30,99%)
Henryka Kucharska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KMITY
47
(16,55%)
Teodozja Marianna Baranowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TEODOZJI BARANOWICZ
16
(5,63%)
Katarzyna Rzepkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY RZEPKOWSKIEJ
100
(35,21%)
Mariusz Tadeusz Studziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK STEFAN GRZELAK
18
(6,34%)
Tomasz Kuśmierek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA PLUSKOTY
15
(5,28%)
Okręg 5
Sołectwo Szczerców (część): ul. Strumykowa, ul. Tomasza Tenusa, ul. Polna, ul. Skryta, ul. Jana Kochanowskiego, ul. Kazimierza Wielkiego, ul. Władysława Reymonta, ul. Szkolna, ul. Cypriana Kamila Norwida, ul. Krótka, ul. Wąska, ul. Gabriela Narutowicza
Pokaż więcej
Karol Kucharski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA PAWŁA KAMIENIAKA
104
(37,68%)
Łukasz Topolski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KMITY
22
(7,97%)
Wiesława Drzewosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK STEFAN GRZELAK
150
(54,35%)
Okręg 6
Sołectwo Szczerców (część): ul. J. Piłsudskiego (posesje: nr parzyste: od nr 58 do nr 140 i nr nieparzyste: od nr 25 do nr 131), ul. Zachodnia, ul. Łaska (posesje: od nr 1 do nr 3), ul. Praga (posesje: nr parzyste: od nr 50 do nr 126 i nr nieparzyste: od nr 33 do nr 131), ul. Leśna
Pokaż więcej
Barbara Katarzyna Szczepanik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA PAWŁA KAMIENIAKA
192
(70,59%)
Marlena Irena Anglart
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK STEFAN GRZELAK
80
(29,41%)
Okręg 7
Sołectwo Szczerców (część): ul. Częstochowska (posesje: nr parzyste: od nr 12 do nr 50 i nr nieparzyste od nr 27 do nr 63), ul. Kącik, ul. Wschodnia, ul. Słoneczna, ul. Mokra, ul. Piaskowa, ul. Południowa, ul. Praga (posesje: nr parzyste od nr 2 do nr 48 i nr nieparzyste od nr 1 do nr 31)
Pokaż więcej
Teresa Pabiś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA PAWŁA KAMIENIAKA
224
(70,22%)
Tomasz Marcin Chudzik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KMITY
55
(17,24%)
Jakub Maciej Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK STEFAN GRZELAK
40
(12,54%)
Okręg 8
Sołectwo Szczerców (część): ul. Rzeczna, ul. 3 Maja, ul. Częstochowska (posesje: nr parzyste: od nr 4 do nr 10 i nr nieparzyste: od nr 1 do nr 25), ul. Św. Floriana, ul. Targowa, ul. Źródlana, ul. Żeromskiego, ul. M. Konopnickiej, ul. Pułaskiego, ul. Poniatowskiego, ul. J. Piłsudskiego (posesje: nr parzyste: od nr 2 do nr 56 i nr nieparzyste: od nr 1 do nr 23)
Pokaż więcej
Wojciech Władysław Pacholak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA PAWŁA KAMIENIAKA
158
(60,77%)
Dorota Maria Paciorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KMITY
42
(16,15%)
Krystyna Plewczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK STEFAN GRZELAK
60
(23,08%)
Okręg 9
Sołectwo Szczerców (część): ul. Piotrkowska, ul. Cmentarna, ul. Mickiewicza (posesje: nr 48 i od nr 50 do nr 99), ul. Północna, ul. Kwiatowa, ul. Cicha, ul. Łąkowa
Pokaż więcej
Monika Anna Wyszatycka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA PAWŁA KAMIENIAKA
200
(72,46%)
Tadeusz Ćwiek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KMITY
13
(4,71%)
Ryszard Kotyla
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK STEFAN GRZELAK
63
(22,83%)
Okręg 10
Sołectwo Szczerców (część): ul. Kilińskiego, ul. Głowackiego, ul. Mickiewicza (posesje: od nr 1 do nr 47 i nr 49), ul. Polski Sierpień, ul. 11 Listopada, ul. Mikołaja Kopernika, ul. Lipowa, ul. Akacjowa, ul. Wiśniowa, ul. Jarzębinowa, ul. Klonowa, ul. Łaska (posesje: od nr 4 do nr 31)
Pokaż więcej
Krzysztof Wacław Drzazga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA PAWŁA KAMIENIAKA
109
(42,41%)
Mariusz Mirosław Wańdoch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KMITY
88
(34,24%)
Jacek Stefan Grzelak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK STEFAN GRZELAK
60
(23,35%)
Okręg 11
Sołectwo Podklucze (Załuże, Podklucze)
Pokaż więcej
Dorota Włodarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA PAWŁA KAMIENIAKA
200
(70,92%)
Andrzej Bogdan Paga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KMITY
11
(3,90%)
Kamila Katarzyna Bednarkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK STEFAN GRZELAK
38
(13,48%)
Malwina Juśkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA PLUSKOTY
33
(11,70%)
Okręg 12
Sołectwo Niwy (Niwy, Trakt Puszczański, Józefina, Lubośnia), Sołectwo Podżar (Podżar, Szubienice, Żabczanka)
Pokaż więcej
Marzena Małecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA PAWŁA KAMIENIAKA
234
(73,13%)
Rafał Brożyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK STEFAN GRZELAK
66
(20,63%)
Mariusz Dadas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA PLUSKOTY
20
(6,25%)
Okręg 13
Sołectwo Stanisławów Pierwszy (Stanisławów Pierwszy), Sołectwo Stanisławów Drugi (Stanisławów Drugi), Sołectwo Leśniaki Chabielskie (Leśniaki Chabielskie)
Pokaż więcej
Bohdan Stanisław Materac
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA PAWŁA KAMIENIAKA
160
(59,04%)
Tomasz Ratajczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KMITY
47
(17,34%)
Henryk Stanisław Piątczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK STEFAN GRZELAK
30
(11,07%)
Anetta Wyrębska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA PLUSKOTY
34
(12,55%)
Okręg 14
Sołectwo Osiny (Osiny, Osiny-Kolonia), Sołectwo Janówka (Janówka), Sołectwo Tatar (Tatar, Puszcza)
Pokaż więcej
Arkadiusz Dariusz Pabiszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA PAWŁA KAMIENIAKA
163
(47,80%)
Dionizy Moskot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KMITY
81
(23,75%)
Krzysztof Kubik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK STEFAN GRZELAK
23
(6,74%)
Krzysztof Pluskota
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA PLUSKOTY
74
(21,70%)
Okręg 15
Sołectwo Chabielice (Chabielice, Chabielice-Kolonia), Sołectwo Kieruzele (Kieruzele)
Pokaż więcej
Zenon Józef Gruszczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA PAWŁA KAMIENIAKA
96
(27,35%)
Zbigniew Marian Szcześniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KMITY
172
(49,00%)
Bożena Cyran
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA PLUSKOTY
83
(23,65%)