Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Stoczek

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Błotki, Majdan

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Tadeusz Pietraszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STOCZEK

49 (34,03%)

Anna Pecyna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA STOCZEK TO MY

44 (30,56%)

Waldemar Wojtyra

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

51 (35,42%)

Okręg 2

Grygrów, Huta Gruszczyno, Kalaty

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józefa Wanda Jednorałek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STOCZEK

25 (18,66%)

Michał Dobosz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA STOCZEK TO MY

49 (36,57%)

Bożena Janina Kalmus

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

40 (29,85%)

Marcin Borkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

20 (14,93%)

Okręg 3

Gruszczyno, Żulin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dorota Jadwiga Kalbarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STOCZEK

54 (42,86%)

Dariusz Grzegorz Gmur

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

72 (57,14%)

Okręg 4

Nowe Lipki, Stare Lipki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jarosław Maleszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STOCZEK

0 (0,00%)

Okręg 5

Mrozowa Wola od nr 1 do nr 70

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Paweł Sawicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STOCZEK

28 (25,23%)

Mirosław Piotr Dąbrowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

83 (74,77%)

Okręg 6

Księżyzna, Mrozowa Wola od nr 71 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Krzysztof Kobyliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STOCZEK

34 (24,11%)

Marzenna Stanisława Karczmarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA STOCZEK TO MY

84 (59,57%)

Justyna Wiesława Ojdana

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

23 (16,31%)

Okręg 7

Brzózka, Polkowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Władysław Kacpura

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STOCZEK

61 (50,41%)

Piotr Leonard Kacprzyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA STOCZEK TO MY

60 (49,59%)

Okręg 8

Drgicz, Gajówka Zachodnia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Halina Grenda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STOCZEK

89 (47,85%)

Andrzej Choromański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA STOCZEK TO MY

56 (30,11%)

Jolanta Gręda

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

41 (22,04%)

Okręg 9

Kałęczyn, Kazimierzów, Kozołupy, Miednik

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Edyta Kuta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STOCZEK

38 (33,33%)

Ewa Sadolewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA STOCZEK TO MY

59 (51,75%)

Tomasz Jarosław Ołowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

17 (14,91%)

Okręg 10

Stoczek: posesje bez ulicy, ul. Bednarska, ul. Kolejowa, ul. Miodowa, ul. Piwna, ul. Wiejska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Fryderyk Gołębiewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STOCZEK

84 (32,43%)

Zbigniew Adam Kłusek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA STOCZEK TO MY

122 (47,10%)

Bożena Nowak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

53 (20,46%)

Okręg 11

Gajówka Wschodnia, Stoczek: ul. 3 Maja, ul. Armii Krajowej, ul. Kosowska, ul. Kościelna, ul. Leśna, ul. Młynarska, ul. Ogrodowa, ul. Plac Wolności, ul. Polna, ul. Węgrowska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Grzybowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STOCZEK

109 (46,38%)

Paweł Rostek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA STOCZEK TO MY

68 (28,94%)

Andrzej Stanisław Dernałowicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

58 (24,68%)

Okręg 12

Topór od nr 1 do nr 69

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Mieczysław Ojdana

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STOCZEK

75 (53,19%)

Małgorzata Gołębiewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA STOCZEK TO MY

25 (17,73%)

Katarzyna Wierzchołowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

41 (29,08%)

Okręg 13

Topór od nr 71 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zdzisław Kalisz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STOCZEK

65 (44,83%)

Marcin Borowy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA STOCZEK TO MY

42 (28,97%)

Zdzisław Stanisław Rydzewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

38 (26,21%)

Okręg 14

Grabowiec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bożena Jadwiga Matusik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STOCZEK

70 (51,47%)

Krystyna Michalik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA STOCZEK TO MY

27 (19,85%)

Renata Cymerman

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

39 (28,68%)

Okręg 15

Marianów, Wieliczna, Zgrzebichy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Pielech

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STOCZEK

68 (35,23%)

Małgorzata Ożarowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA STOCZEK TO MY

62 (32,12%)

Marek Sikorski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

44 (22,80%)

Marcin Sześciórka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MIASTA I POWIATU

19 (9,84%)