Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - płoński

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Płońsk

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Ryszard Stanisław Buczyński
    384 (4,35%)
  2. 1 Andrzej Stolpa
    1 325 (15,00%)
  3. 2 Wiesława Anna Junczak
    121 (1,37%)
  4. 5 Dariusz Zbigniew Scharoch
    183 (2,07%)
  5. 4 Lucyna Bożena Parecka-Łaszczyk
    80 (0,91%)
  6. 7 Antoni Józef Czapski
    91 (1,03%)
  7. 6 Alicja Niewiadomska
    94 (1,06%)

KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Justyna Bartkowska
    53 (0,60%)
  2. 1 Zygmunt Aleksandrowicz
    629 (7,12%)
  3. 3 Artur Biegaj
    73 (0,83%)
  4. 4 Barbara Marianna Ferska
    75 (0,85%)
  5. 6 Antoni Zenon Kornatowski
    39 (0,44%)
  6. 5 Renata Teresa Rutkowska
    24 (0,27%)
  7. 7 Ireneusz Sokołowski
    115 (1,30%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Józef Bluszcz
    841 (9,52%)
  2. 3 Ewa Maria Chudolińska
    179 (2,03%)
  3. 4 Bernarda Małgorzata Knaf
    59 (0,67%)
  4. 2 Robert Tomasz Adamski
    625 (7,07%)
  5. 6 Andrzej Wiktor Wyrwich
    116 (1,31%)
  6. 7 Dariusz Zbigniew Ostapowski
    430 (4,87%)
  7. 5 Elżbieta Mrozowicz
    100 (1,13%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SAMORZĄDU

kandydatliczba głosów

  1. 2 Andrzej Antoni Liberek
    245 (2,77%)
  2. 1 Elżbieta Joanna Wiśniewska
    1 441 (16,31%)
  3. 3 Bożena Weronika Dzitowska
    227 (2,57%)
  4. 5 Konrad Tomasz Śmietanowski
    125 (1,41%)
  5. 6 Paweł Gałecki
    76 (0,86%)
  6. 4 Jolanta Borowska
    65 (0,74%)
  7. 7 Dariusz Żelasko
    510 (5,77%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 4 Iwona Bujakowska
    44 (0,50%)
  2. 1 Wiesława Gołembiewska
    265 (3,00%)
  3. 3 Anna Dąbrowska
    63 (0,71%)
  4. 2 Jacek Tomasz Wasiak
    138 (1,56%)

Okręg 2

Miasto Raciąż, Gminy: Baboszewo, Raciąż

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Anna Ossowska
    112 (1,31%)
  2. 1 Jan Józef Mączewski
    515 (6,03%)
  3. 2 Elżbieta Grodkiewicz
    994 (11,63%)
  4. 6 Edward Jerzy Nowakowski
    156 (1,83%)
  5. 3 Piotr Kirczuk
    263 (3,08%)
  6. 4 Anna Bożena Łepkowska-Krakowska
    37 (0,43%)
  7. 7 Robert Zbigniew Dobies
    272 (3,18%)

KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Paweł Osiński
    217 (2,54%)
  2. 1 Jan Andrzej Smoliński
    165 (1,93%)
  3. 2 Anna Bogusława Guzanowska
    314 (3,67%)
  4. 4 Krzysztof Kruszewski
    341 (3,99%)
  5. 7 Jerzy Pająk
    97 (1,14%)
  6. 5 Małgorzata Banaszewska
    64 (0,75%)
  7. 6 Edyta Różańska
    29 (0,34%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Bożena Szerszeniewska
    571 (6,68%)
  2. 6 Katarzyna Daniela Bańkowska
    120 (1,40%)
  3. 5 Ewa Izabela Mazurek
    88 (1,03%)
  4. 3 Ryszard Kalinowski
    327 (3,83%)
  5. 7 Bogusław Andrzej Jeżak
    494 (5,78%)
  6. 1 Elżbieta Kuźniewska
    587 (6,87%)
  7. 2 Tadeusz Orlikowski
    524 (6,13%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SAMORZĄDU

kandydatliczba głosów

  1. 7 Mariola Art
    45 (0,53%)
  2. 1 Artur Adamski
    982 (11,49%)
  3. 2 Renata Kędzierska
    124 (1,45%)
  4. 5 Grzegorz Gryszpanowicz
    58 (0,68%)
  5. 6 Bartłomiej Rozmanowski
    41 (0,48%)
  6. 4 Elżbieta Wiśniewska
    81 (0,95%)
  7. 3 Teresa Dobies
    28 (0,33%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 4 Ewa Aldona Wróblewska
    100 (1,17%)
  2. 1 Marek Gierkowski
    309 (3,62%)
  3. 5 Marta Dąbrowska
    25 (0,29%)
  4. 6 Artur Piotrowski
    334 (3,91%)
  5. 2 Marzanna Joanna Pietrzak
    83 (0,97%)
  6. 3 Andrzej Bojanowski
    48 (0,56%)

Okręg 3

Gminy: Joniec, Nowe Miasto, Sochocin

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Wiesława Irena Palocha
    10 (0,17%)
  2. 3 Jacek Ryziński
    964 (16,56%)
  3. 1 Marianna Chybała
    680 (11,68%)
  4. 5 Cezary Brzeszkiewicz
    132 (2,27%)
  5. 2 Leonard Milewski
    600 (10,31%)

KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Rutkowski
    136 (2,34%)
  2. 2 Gabriela Małgorzata Bilińska
    96 (1,65%)
  3. 3 Katarzyna Górska
    59 (1,01%)
  4. 4 Piotr Nowakowski
    46 (0,79%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jadwiga Czerniakowska
    382 (6,56%)
  2. 3 Zbigniew Dzięgielewski
    231 (3,97%)
  3. 4 Marzena Rutkowska
    359 (6,17%)
  4. 2 Marcin Sławomir Malatyński
    316 (5,43%)
  5. 5 Szymon Cichocki
    187 (3,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SAMORZĄDU

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jacek Podgórski
    838 (14,40%)
  2. 3 Monika Agnieszka Mosiądz
    31 (0,53%)
  3. 5 Ewa Małgorzata Kowalczuk
    106 (1,82%)
  4. 4 Krzysztof Michał Niecz
    114 (1,96%)
  5. 2 Katarzyna Muzal
    17 (0,29%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marianna Czarnecka
    182 (3,13%)
  2. 1 Sławomir Sobczyński
    154 (2,65%)
  3. 4 Żaneta Maria Chrześcijańska
    14 (0,24%)
  4. 3 Marcin Jankowski
    66 (1,13%)
  5. 5 Krzysztof Kowalczyk
    101 (1,74%)

Okręg 4

Gminy: Czerwińsk nad Wisłą, Naruszewo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Anna Dumińska-Kierska
    1 058 (19,01%)
  2. 4 Rajmund Okrasa
    148 (2,66%)
  3. 3 Michał Mieczysław Walerysiak
    318 (5,71%)
  4. 2 Andrzej Różycki
    442 (7,94%)
  5. 6 Ludmiła Maciejewska
    157 (2,82%)
  6. 5 Beata Wiśniewska
    61 (1,10%)

KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Leszek Zmysłowski
    84 (1,51%)
  2. 5 Barbara Zofia Gołębiewska
    65 (1,17%)
  3. 2 Dariusz Wiesław Umięcki
    491 (8,82%)
  4. 3 Wiesława Anna Gronecka
    92 (1,65%)
  5. 1 Ryszard Józef Gortat
    329 (5,91%)
  6. 6 Róża Brzezińska-Traczyk
    28 (0,50%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Dariusz Wojciech Rokicki
    185 (3,32%)
  2. 1 Barbara Wdowiak
    535 (9,61%)
  3. 6 Mieczysław Teodor Piekut
    191 (3,43%)
  4. 4 Marianna Regina Rutkowska
    252 (4,53%)
  5. 3 Stanisław Kamiński
    331 (5,95%)
  6. 2 Teresa Jolanta Pietrzak
    524 (9,42%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tadeusz Branczewski
    100 (1,80%)
  2. 2 Marlena Bieżuńska
    44 (0,79%)
  3. 3 Marzena Szymańska
    41 (0,74%)
  4. 5 Dawid Dąbrowa
    55 (0,99%)
  5. 4 Olga Agnieszka Malicka
    34 (0,61%)

Okręg 5

Gminy: Dzierzążnia, Płońsk, Załuski

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Paweł Piotr Krokwa
    279 (3,84%)
  2. 4 Adam Zygmunt Gorzkowski
    211 (2,91%)
  3. 6 Agata Ewa Sosińska
    230 (3,17%)
  4. 5 Elżbieta Demby
    193 (2,66%)
  5. 1 Paweł Koperski
    1 064 (14,66%)
  6. 2 Beata Lubczyk-Stranz
    429 (5,91%)

KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Dariusz Dominik Urbański
    161 (2,22%)
  2. 2 Roman Sławomir Skowyrski
    174 (2,40%)
  3. 3 Beata Garlej
    256 (3,53%)
  4. 4 Agnieszka Dzięgielewska
    78 (1,07%)
  5. 6 Krzysztof Mariusz Budek
    119 (1,64%)
  6. 5 Beata Elżbieta Kozłowska-Koszorek
    22 (0,30%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krzysztof Heronim Wrzesiński
    973 (13,41%)
  2. 2 Andrzej Sokólski
    164 (2,26%)
  3. 4 Wiesława Justat
    175 (2,41%)
  4. 6 Patryk Sokołowski
    576 (7,94%)
  5. 3 Iwona Helena Żółtowska
    372 (5,13%)
  6. 5 Maria Ewa Witczak
    191 (2,63%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SAMORZĄDU

kandydatliczba głosów

  1. 1 Małgorzata Ewa Mucha
    392 (5,40%)
  2. 2 Mirosław Opolski
    453 (6,24%)
  3. 3 Agata Marta Maik
    112 (1,54%)
  4. 5 Aneta Jeziak
    92 (1,27%)
  5. 4 Adam Robert Zieliński
    136 (1,87%)
  6. 6 Paweł Rybka
    36 (0,50%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Beata Strugała
    76 (1,05%)
  2. 3 Zbigniew Witkowski
    61 (0,84%)
  3. 1 Janusz Eugeniusz Oleszko
    233 (3,21%)