Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Żyrardów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

11 - go Listopada, Agnieszki Tomaszewskiej, Akacjowa, Aleja Niepodległości, Andrzej Struga, Bajkowa, Bolesława Limanowskiego strona parzysta od nr 48 do nr 60 strona nieparzysta od nr 51 do nr 57, Borówkowa, Bydgoska, Ciasna, Daleka, Dębowa, Edmunda Orlika, Falista, Farbiarska, Franklina Roosevelta, Fryderyka Chopina, Gen. Józefa Sowińskiego, Gen. Józefa Zajączka, Gen. Stanisława Maczka, Gen. Stanisława Sosabowskiego, Gen. Władysława Andersa, Gen. Władysława Sikorskiego, Jana Brzechwy, Janusza Korczaka, Jeżynowa, Kętrzyńska, Krzywa, Ks. Ottona Wittenberga, Ks. Stanisława Brzóski, Ks. Stanisława Konarskiego, Kubusia Puchatka, Kutnowska, Legionów Polskich, Lipowa, Łowicka, Łużycka, Malinowa, Marii Skłodowskiej–Curie, Młyńska, Mokra, Mostowa, Olsztyńska, Parkowa, Piastowska, Pomorska, Poziomkowa, Poznańska, Promienna, Radziwiłłowska strona parzysta od nr 8 do końca, Różana, Rzeczna, Słoneczna, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Batorego, Stefana Okrzei strona parzysta od nr 54 do końca i strona nieparzysta od nr 55 do końca, Stefana Żeromskiego, Stefanii Sempołowskiej, Sucha, Szarych Szeregów, Szczecińska, Świerkowa, Toruńska, Wiatraczna, Wierzbowa, Władysława Dzikiewicza, Wodna, Wrzosowa, Wypoczynkowa, Żabia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUCJANA KRZYSZTOFA CHRZANOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ryszard Jan Mirgos
    284 (6,68%)
  2. 4 Mateusz Adam Modrak
    201 (4,73%)
  3. 2 Wiesława Bińkowska-Chuda
    53 (1,25%)
  4. 3 Barbara Pikuła-Marczak
    125 (2,94%)
  5. 6 Ewa Alicja Gałązka
    121 (2,85%)
  6. 5 Janina Suska
    33 (0,78%)
  7. 7 Michał Krzysztof Gołdak
    60 (1,41%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Tomasz Nowakowski
    199 (4,68%)
  2. 2 Linda Inez Bakalarska
    102 (2,40%)
  3. 1 Grażyna Maria Stefańska
    422 (9,92%)
  4. 6 Tomasz Zieliński
    54 (1,27%)
  5. 5 Piotr Stanisław Wrzosek
    196 (4,61%)
  6. 4 Teresa Barbara Lefelt
    212 (4,98%)
  7. 7 Jan Józef Zdrojewski
    35 (0,82%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA RDESTA TY JESTEŚ NAJWAŻNIEJSZY

kandydatliczba głosów

  1. 2 Adam Rakszewski
    44 (1,03%)
  2. 1 Marlena Domańska
    144 (3,39%)
  3. 4 Katarzyna Solecka
    45 (1,06%)
  4. 7 Tomasz Jakub Srebrnik
    77 (1,81%)
  5. 6 Renata Baraniecka
    11 (0,26%)
  6. 3 Sławomir Piotr Puchała
    107 (2,52%)
  7. 5 Przemysław Kwiatkowski
    28 (0,66%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Michał Włodzimierz Raztawicki
    39 (0,92%)
  2. 4 Grażyna Sosińska
    110 (2,59%)
  3. 2 Anna Maria Kozłowska
    149 (3,50%)
  4. 3 Marcin Przemysław Zagroba
    62 (1,46%)
  5. 1 Jerzy Naziębło
    629 (14,79%)
  6. 5 Zdzisław Andrzej Skoczylas
    60 (1,41%)
  7. 7 Monika Kinga Plak
    118 (2,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA ROSIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 6 Monika Izabela Strojek
    19 (0,45%)
  2. 7 Adam Sankowski
    63 (1,48%)
  3. 2 Bogumił Leonard Sip
    17 (0,40%)
  4. 4 Tomasz Wierzchoń
    27 (0,63%)
  5. 5 Karolina Ołubek
    12 (0,28%)
  6. 3 Marta Matylda Siedlecka
    12 (0,28%)
  7. 1 Marcin Hubert Rosiński
    158 (3,72%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jadwiga Helena Michalska
    98 (2,30%)
  2. 2 Andrzej Jacek Szundryk
    47 (1,11%)
  3. 4 Sebastian Archutowski
    13 (0,31%)
  4. 3 Elżbieta Lucyna Modzelewska
    38 (0,89%)
  5. 6 Andrzej Cieplak
    19 (0,45%)
  6. 5 Bożena Wójcik
    10 (0,24%)

Okręg 2

Adama Mickiewicza, Adama Próchnika, Aleje Partyzantów strona parzysta od nr 2 do nr 10, Aleksego Głowackiego, Anielewicza, Batalionów Chłopskich, Bieganowska, Bohaterów Warszawy, Bolesława Chrobrego, Bolesława Limanowskiego strona parzysta od nr 2 do nr 26 i strona nieparzysta od nr 1 do nr 29, Bratnia, Browarna, Brzozowa, Chmielna, Chocimska, Cieszyńska, Cypriana Kamila Norwida, Danuty Siedzikówny „Inki”, Dolnośląska, Emilii Plater, Gen. Jarosława Dąbrowskiego, Gen. Józefa Bema, Gen. Józefa Hallera, Gen. Leopolda Cehaka, Gen. Leopolda Okulickiego, Gen. Stefana Grota Roweckiego, Gen. Tadeusza Bora Komorowskiego, Grenadierów, Grunwaldzka, Harcerska, Henryka Barona, Henryka Holca, Ireny Przybysz, Jaktorowska, Jałowcowa, Jana Długosza, Jana Kasprowicza, Jana Matejki, Janusza Horodyskiego, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jeleniogórska, Jesionowa, Joachima Lelewela, Józefa Mireckiego strona nieparzysta od nr 1 do nr 79 i strona parzysta od nr od 2 do nr 60/9, Józefa Procnera, Juliusza Słowackiego, Kanałowa, Karola Kazimierza Kurpińskiego, Karola Macieja Szymanowskiego, Karola Marczaka, Kasztanowa, Kosmonautów, Kosynierów, Kościelna strona parzysta od nr 2 do nr 14, Krakowska, Królewska, Krótka, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Krzysztofa Kolumba, Ks. Piotra Skargi, Książęca, Leona Waligóry, Leona Wasilewskiego, Leszczynowa, Leśna, Letnia, Ludwika Nabielaka, Ludwika Waryńskiego strona nieparzysta od nr 1 do nr 9, Makowa, Marii Konopnickiej, Mazowiecka, Michała Kleofasa Ogińskiego, Michała Ossowskiego strona nieparzysta od nr 1 do nr 35 i strona parzysta od nr 2 do nr 28, Mieczysława Niedziałkowskiego, Mieczysławowska, Mieszka I, Mikołaja Kopernika, Mikołaja Reja, Nizinna, Noworadziejowska, Olszowa, Opolska, Pawła Hulki Laskowskiego, Piaskowa strona nieparzysta od nr 1 do nr 33 i strona parzysta od nr 2 do nr 32, Piotra Wysockiego, Podmiejska strona parzysta od nr 2 do nr 48 i strona nieparzysta od nr 1 do nr 55, Pogodna, Południowa, Poprzeczna, Przedszkolna, Przyszłość, Racławicka, Radziejowska, Rodzinna, Rolna, Romana Dmowskiego, Roszarnicza, Rotmistrza Witolda Pileckiego strona parzysta od nr 2 do nr 50, Równoległa, Skierniewicka, Słowiańska, Smocza, Sosnowa, Spacerowa, Spokojna, Stanisława Małachowskiego, Stanisława Moniuszki, Stefana Okrzei strona parzysta od nr 2 do nr 6 i strona nieparzysta od nr 1 do nr 3, Środkowa strona nieparzysta od nr 1 do nr 57 i strona parzysta od nr 2 do nr 52a, Św. Jana, Tadeusza Kościuszki strona parzysta od nr 2 do nr 32 i strona nieparzysta od nr 1 do nr 43b, Topolowa, Towarowa, Traugutta, Warszawska, Wawelska, Wesoły Zaułek, Wincentego Witosa strona nieparzysta od nr 1 do nr 45 i strona parzysta od nr 2 do nr 44, Wiosenna, Witolda Romana Lutosławskiego, Władysława Choińskiego, Władysława Jagiełły, Władysława Reymonta, Wojska Polskiego, Wrocławska, Wspólna, Zbigniewa Herberta, Zbigniewa Stanclika strona nieparzysta od nr 1 do nr 7 i strona parzysta od nr 2 do nr 10, Zielona, Ziołowa, Zwycięstwa, Zygmunta Krasińskiego, Żniwna, Żwirki i Wigury.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUCJANA KRZYSZTOFA CHRZANOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 2 Monika Małgorzata Gwiaździńska-Wrzesień
    200 (4,31%)
  2. 4 Grażyna Marzena Beliniak
    86 (1,85%)
  3. 5 Beata Katarzyna Bieganowska
    125 (2,69%)
  4. 7 Sylwester Artur Osiński
    216 (4,65%)
  5. 6 Jan Józef Lepieszka
    49 (1,06%)
  6. 8 Bogumiła Joanna Michalska
    32 (0,69%)
  7. 3 Marek Bogdan Studziński
    52 (1,12%)
  8. 1 Marek Marian Treliński
    300 (6,46%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Agnieszka Białasik
    143 (3,08%)
  2. 7 Janusz Pieczyński
    112 (2,41%)
  3. 2 Aleksandra Weronika Buczak
    117 (2,52%)
  4. 1 Arkadiusz Piotr Sowa
    587 (12,64%)
  5. 3 Jacek Robert Wińkowski
    135 (2,91%)
  6. 6 Mateusz Melchior Nalej
    153 (3,30%)
  7. 4 Arleta Pietras-Wasiak
    35 (0,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA RDESTA TY JESTEŚ NAJWAŻNIEJSZY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Robert Latek
    190 (4,09%)
  2. 4 Piotr Sobolewski
    47 (1,01%)
  3. 7 Rafał Bakalarski
    54 (1,16%)
  4. 5 Paweł Piotr Teoński
    28 (0,60%)
  5. 2 Aleksandra Farska
    103 (2,22%)
  6. 6 Ewa Władysława Dubielecka
    66 (1,42%)
  7. 3 Marzena Aneta Leniarska
    115 (2,48%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Bogdan Kozłowski
    52 (1,12%)
  2. 8 Zbigniew Bohdan Chojnacki
    45 (0,97%)
  3. 5 Anna Grażyna Beliniak
    92 (1,98%)
  4. 1 Krzysztof Skrobisz
    393 (8,46%)
  5. 2 Hanna Katarzyna Fibich
    244 (5,26%)
  6. 3 Wojciech Heidinger
    59 (1,27%)
  7. 6 Bartosz Adam Płatkowski
    21 (0,45%)
  8. 7 Agata Geilke
    43 (0,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA ROSIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 4 Ilona Katarzyna Kamińska
    19 (0,41%)
  2. 5 Anna Krzysztofa Marusiak
    30 (0,65%)
  3. 1 Mariusz Koźbiał
    133 (2,86%)
  4. 7 Monika Ewa Choińska
    17 (0,37%)
  5. 2 Tomasz Bronisław Zubowicz
    120 (2,58%)
  6. 6 Jerzy Skoneczny
    41 (0,88%)
  7. 3 Cezary Marcin Kilar
    30 (0,65%)
  8. 8 Mariusz Andrzej Łapiński
    42 (0,90%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 7 Renata Bożena Markiewicz
    15 (0,32%)
  2. 6 Mirosława Kaszuba
    8 (0,17%)
  3. 1 Wojciech Józef Romalski
    110 (2,37%)
  4. 2 Grzegorz Jan Zduńczyk
    66 (1,42%)
  5. 5 Janina Bojar
    10 (0,22%)
  6. 8 Mieczysław Szkop
    32 (0,69%)
  7. 3 Eugeniusz Latek
    55 (1,18%)
  8. 4 Stanisław Maciej Puchała
    21 (0,45%)

Okręg 3

1 Maja, 3 Maja, Aleje Partyzantów strona nieparzysta od nr 1 do nr 15, Armii Krajowej, Bankowa, Bielnikowa, Bolesława Limanowskiego strona parzysta od nr 28 do nr 46 i strona nieparzysta od nr 31 do nr 49b, Borucha Szulmana strona parzysta od nr 2 do nr 24 i strona nieparzysta od nr 1 do nr 23, Braci Piekarskich numery nieparzyste, Cicha, Czysta, Drukarska, Działkowa, Dziekańska, Gabriela Narutowicza, Gdańska, Henryka hr. Łubieńskiego, Henryka Sienkiewicza, Jana Dekerta, Jana Kilińskiego strona parzysta od nr 20 do nr 50 i strona nieparzysta od nr 17 do nr 41, Jana Skrowaczewskiego strona nieparzysta od nr 1 do nr 13 i strona parzysta od nr 2 do nr 68, Jasna, Karola Dittricha od nr 1 do nr 11 i od nr 2 do nr 10, Józefa Mireckiego strona parzysta od nr 62a do nr 72b i strona nieparzysta od nr 81 do nr 103, Kamienna, Karola Dittricha od nr 12a do końca i od nr 13a do końca, Karola Hiellego, Kazimierza Werbickiego, Konwaliowa, Kościelna strona nieparzysta od nr 1 do nr 15, Ks. Prym Stefana Wyszyńskiego, Ks. Stanisława Staszica, Ks. Piotra Ściegiennego, Księdza Jerzego Popiełuszki, Kwiatowa, Leszno strona parzysta od nr 18 do nr 54 i strona nieparzysta od nr 3 do nr 27, Lniany Zaułek, Lniarska, Ludwika Waryńskiego strona nieparzysta od nr 11 do nr 27, Ludwika Waryńskiego strona parzysta od nr 12 do końca, Łąkowa, Mały Rynek, Miodowa, Nowy Świat, Piękna, Plac Jana Pawła II, Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego, Polna, Polskiej Organizacji Wojskowej, Przemysłowa, Radziwiłłowska strona nieparzysta od nr 1 do nr 5 i strona parzysta od nr 2 do nr 6, Romualda Mielczarskiego, Salezjańska, Spółdzielcza, Stanisława Sławińskiego, Stefana Okrzei strona parzysta od nr 8 do nr 54b i strona nieparzysta od nr 5 do nr 53d, Strażacka, Strzelecka, Szpitalna, Tadeusz Kościuszki strona parzysta od nr 34 do nr 38 i strona nieparzysta od nr 45 do nr 49, Waleriana Łukasińskiego, Wiejska, Wiolinowa, Zielony Zaułek, Żakardowa, Żytnia strona parzysta od nr 14 do końca i strona nieparzysta od nr 13 do końca.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUCJANA KRZYSZTOFA CHRZANOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 5 Ewa Wysocka
    62 (1,99%)
  2. 2 Gabriela Aniela Polańska
    82 (2,63%)
  3. 3 Sylwester Bogdan Kowalski
    35 (1,12%)
  4. 4 Małgorzata Chaber
    23 (0,74%)
  5. 6 Edyta Lubańska
    63 (2,02%)
  6. 7 Wojciech Ratajczyk
    27 (0,87%)
  7. 1 Lucjan Krzysztof Chrzanowski
    416 (13,37%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Maciej Prokopiuk
    76 (2,44%)
  2. 3 Żaneta Klaudia Wesołowska
    147 (4,72%)
  3. 5 Wioletta Maria Mamrot
    83 (2,67%)
  4. 2 Jarosław Brzózka
    74 (2,38%)
  5. 1 Józef Kapusta
    310 (9,96%)
  6. 4 Aleksandra Katarzyna Kwasek
    64 (2,06%)
  7. 6 Marek Nietrzebka
    52 (1,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA RDESTA TY JESTEŚ NAJWAŻNIEJSZY

kandydatliczba głosów

  1. 5 Dariusz Sebastian Pleban
    6 (0,19%)
  2. 2 Konrad Rojewski
    66 (2,12%)
  3. 1 Czesław Bogdan Tkacz
    155 (4,98%)
  4. 3 Wojciech Cichobłaziński
    36 (1,16%)
  5. 6 Monika Marlena Seliga-Kowalska
    17 (0,55%)
  6. 7 Karina Anna Jarosz
    34 (1,09%)
  7. 4 Monika Edyta Mroczkowska
    27 (0,87%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Dorota Małgorzata Gogolewska
    32 (1,03%)
  2. 2 Tomasz Zdzisław Krawcow
    36 (1,16%)
  3. 4 Grzegorz Kazimierz Sadowski
    24 (0,77%)
  4. 3 Anna Elżbieta Rzeczkowska
    63 (2,02%)
  5. 5 Renata Małgorzata Firlej-Kucińska
    92 (2,96%)
  6. 1 Grzegorz Obłękowski
    354 (11,38%)
  7. 7 Andrzej Korycki
    87 (2,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA ROSIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 4 Szymon Jan Bugajski
    2 (0,06%)
  2. 6 Iwona Agnieszka Sawicka
    12 (0,39%)
  3. 7 Jarosław Marek Spychała
    27 (0,87%)
  4. 5 Sylwia Małgorzata Jędrzejewska
    5 (0,16%)
  5. 1 Michał Piotr Tkacz
    86 (2,76%)
  6. 2 Marcin Sylwester Zawiślański
    109 (3,50%)
  7. 3 Aneta Elżbieta Świercz
    27 (0,87%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 6 Małgorzata Lesiak
    27 (0,87%)
  2. 4 Maciej Eugeniusz Puchała
    30 (0,96%)
  3. 3 Zdzisław Kazimierz Wilk
    25 (0,80%)
  4. 7 Jacek Łuczak
    23 (0,74%)
  5. 2 Małgorzata Linowska
    25 (0,80%)
  6. 5 Barbara Mirosława Jelińska
    6 (0,19%)
  7. 1 Krzysztof Jerzy Waśkowski
    165 (5,30%)

Okręg 4

Braci Piekarskich numery parzyste, Chabrowa, Chłodna, Ciepła, Dolna, Druhny Jadwigi Twardowskiej, Filipa de Girarda, Gen. Augusta Emila Fieldorfa-Nila, Glebowa, Henryka Garbarskiego, Izy Zielińskiej, Jana Kilińskiego strona parzysta od nr 2 do nr 18 i strona nieparzysta od nr 1 do nr 15g, Jana Kosima, Jana Skrowaczewskiego strona nieparzysta od nr 15 do nr 35, Janiny Jadwigi Kacperskiej, Joanny Froehlich, Kpt. Stanisława Pałaca, Leszno strona nieparzysta od nr 1b do nr 1g i strona parzysta od nr 2 do nr 16, Ludwika Waryńskiego strona parzysta od nr 2 do nr 10 b, Łączna, Macieja Twardowskiego, Majora Leopolda Peszkowskiego, Marcowa, Marii Nietrzebki numery: 2c do 24 i strona nieparzysta od 11 do końca, Migdałowa, Orzechowa, Parkingowa, Plonowa, Podmiejska strona nieparzysta od nr 57 do końca i strona parzysta od nr 50 do końca, Północna, Prosta, Pszeniczna, Pustynna, Rotmistrza Witolda Pileckiego strona parzysta od nr 52 do końca i strona nieparzysta od nr 15 do końca, Rumiankowa, Stanisława Missakowskiego, Środkowa strona parzysta od nr 52b do nr 58 i strona nieparzysta od nr 59 do nr 65. Wincentego Witosa strona parzysta od nr 46 do końca i strona nieparzysta od nr 47 do końca, Zaciszna, Zamknięta, Zbigniewa Stanclika strona parzysta od nr 12 do końca i strona nieparzysta od nr 9 do końca, Żytnia strona parzysta od nr 2 do nr 12 i strona nieparzysta od nr 1 do nr 11.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUCJANA KRZYSZTOFA CHRZANOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wojciech Jan Szwed
    143 (3,37%)
  2. 2 Artur Jacek Pietruszewski
    272 (6,41%)
  3. 3 Beata Bogumiła Pękacka
    62 (1,46%)
  4. 4 Michał Stypuła
    89 (2,10%)
  5. 5 Iwona Szymanek
    37 (0,87%)
  6. 7 Mirosława Władysława Barańska
    113 (2,66%)
  7. 6 Joanna Faustyna Pakos
    92 (2,17%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Mariola Targowska
    94 (2,21%)
  2. 2 Łukasz Antoni Nalej
    333 (7,85%)
  3. 1 Sławomir Zbigniew Wardziak
    360 (8,48%)
  4. 5 Krystyna Michalczuk
    75 (1,77%)
  5. 4 Wiktor Sebastian Misakowski
    39 (0,92%)
  6. 6 Iwona Irena Boder
    106 (2,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA RDESTA TY JESTEŚ NAJWAŻNIEJSZY

kandydatliczba głosów

  1. 4 Bartosz Jacek Korman
    97 (2,29%)
  2. 2 Aneta Rybkowska
    101 (2,38%)
  3. 3 Elżbieta Bożena Wrońska
    173 (4,08%)
  4. 1 Sławomir Janusz Graczyk
    103 (2,43%)
  5. 5 Kalina Anna Nowakowska
    55 (1,30%)
  6. 6 Sylwester Mirosław Grzybowski
    37 (0,87%)
  7. 7 Wiesław Michał Łęcki
    28 (0,66%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Barbara Nazaruk
    37 (0,87%)
  2. 1 Arkadiusz Marek Rzepecki
    434 (10,23%)
  3. 2 Barbara Rzeczycka
    201 (4,74%)
  4. 3 Jarosław Paweł Gejcyg
    264 (6,22%)
  5. 4 Tomasz Maciej Zgaga
    76 (1,79%)
  6. 5 Beata Zofia Geilke
    26 (0,61%)
  7. 7 Marcin Jacek Milczarek
    78 (1,84%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA ROSIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Dariusz Kaczanowski
    125 (2,95%)
  2. 2 Jerzy Wojciech Jankowski
    51 (1,20%)
  3. 5 Robert Rutkowski
    13 (0,31%)
  4. 4 Małgorzata Dorota Sikora
    19 (0,45%)
  5. 6 Marzena Teresa Galantowicz
    7 (0,16%)
  6. 7 Patryk Marek Pawlak
    34 (0,80%)
  7. 3 Danuta Ewa Krupa
    58 (1,37%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Urszula Maria Szundryk
    133 (3,13%)
  2. 2 Jerzy Słomiński
    185 (4,36%)
  3. 7 Karolina Inga Romalska
    23 (0,54%)
  4. 3 Andrzej Oracz
    27 (0,64%)
  5. 6 Magdalena Dorota Michalska
    22 (0,52%)
  6. 4 Maciej Grzegorz Śliwiński
    10 (0,24%)
  7. 5 Teresa Helena Ordak
    12 (0,28%)

Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

Wideo

Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

Najczęściej komentowane

Polecamy

MISTRZOWIE AGRO Przyjmujemy zgłoszenia

MISTRZOWIE AGRO Przyjmujemy zgłoszenia

MISTRZOWIE MOTORYZACJI. Głosowanie zakończone!

MISTRZOWIE MOTORYZACJI. Głosowanie zakończone!

Najczęściej czytane