Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Piotrków Trybunalski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Asnyka, Barwna, Biała, Boczna, Borsucza, Bracka, Braterska, Broniewskiego, Bronowa, Brzeźnicka, Budki, Bugajska, Cała, Chopina, Cmentarna, Plac Czarnieckiego, Dąbrowskiego, Farna, Gajowa, Garbarska, Garncarska, Geodezyjna, Gęsia, Gościnna, Grażyny, Grodzka, Gryczana, Handlowa, Herberta, Inżynierska, Irysowa, Jerozolimska, Kacza, Karolinowska od nr 70 do nr 126 (numery parzyste) i od nr 47 do nr 103 (numery nieparzyste), Kasztelańska, Kłosowa, Konarskiego, Al. Kopernika od ul. Krakowskie Przedmieście do ul. Śląskiej, Krakowskie Przedmieście od Nr 1 do Nr 6, Krasickiego, Kręta, Krzywa, Kwiatowa, Lelewela, Leonarda, Leszczynowa, Leśna, Leśników, Litewska, Plac Litewski, Logistyczna, Ludowa, Łazienna-Mokra, Łąkowa, Łódzka od nr 49 do końca (numery nieparzyste) i od nr 64 do końca (numery parzyste), Mała, Michałowska, Mickiewicza, Miłosza, Modra, Moszczenicka, Myśliwska, Niedźwiedzia, Nowowiejska, Plac Niepodległości, Oddzielna, Partyzantów, Pawlikowskiego, Pawłowska, Pereca, Piaskowa, Pijarska, Podbratek, Podleśna, Poleśna, Polskiej Organizacji Wojskowej, Porazińskiej, Prosta, Przednia, Radosna, Rajska, Rakowska, Rataja, Rodzinna, Rolnicza, Gen. Grota-Roweckiego, Rwańska, Rycerska, Rynek Trybunalski, Rzemieślnicza, Sarnia, Scaleniowa, Sienkiewicza od Nr 1 do Nr 9 (numery nieparzyste) i od Nr 2 do Nr 14 (numery parzyste), Sieradzka, Siewna, Skalna, Ks. Skargi, Skłodowskiej-Curie, Skrajna, Słoneczna, Słowackiego od Nr 1 do Nr 27 (numery nieparzyste) i od Nr 2 do Nr 34 (numery parzyste), Spacerowa, Spedycyjna, Sportowa, Starowarszawska, Stepowa, Stronczyńskiego, Stylowa, Swobodna, Swojska, Szara, Szewska, Ks. Ściegiennego, Tomaszowska, Torowa, Toruńska, Turystyczna, Twarda, Ugorek, Uprawna, Wąska, Wesoła, Wiatraczna, Widok, Wiejska, Wieniawskiego, Wierzejska, Wilcza, Witosa, Włodarska, Wojska Polskiego od Nr 1 do Nr 83 (numery nieparzyste) i od Nr 2 do Nr 64 (numery parzyste), Wolborska, Wschodnia, Wspólna, Wyzwolenia, Zagonowa, Zakole, Zamknięta, Zamkowa, Plac Zamkowy, Zamurowa, Zimna, Zgodna, Żółta, Życzliwa.

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Dariusz Zbigniew Cecotka
    477 (7,69%)
  2. 3 Rafał Stanisław Chmielewski
    53 (0,85%)
  3. 4 Agnieszka Maria Czekalska
    108 (1,74%)
  4. 5 Agnieszka Izabela Stańczyk
    93 (1,50%)
  5. 2 Tomasz Jacek Berent
    154 (2,48%)
  6. 6 Dominik Malinowski
    39 (0,63%)
  7. 7 Lidia Marzena Paszta
    55 (0,89%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK DLA PIOTRKOWA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tomasz Henryk Zajączkowski
    67 (1,08%)
  2. 1 Tomasz Arkadiusz Sokalski
    473 (7,63%)
  3. 5 Bolesław Artur Krysztoforski
    5 (0,08%)
  4. 3 Elżbieta Maria Jagusiak
    34 (0,55%)
  5. 4 Anna Romana Patek
    30 (0,48%)
  6. 6 Anna Henryka Cieślak
    34 (0,55%)
  7. 7 Tomasz Paweł Olejnik
    215 (3,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA SAMORZĄDOWA”

kandydatliczba głosów

  1. 5 Mateusz Fijołek
    18 (0,29%)
  2. 1 Sylwia Anna Stonoga
    36 (0,58%)
  3. 3 Barbara Stanisława Górska
    9 (0,15%)
  4. 4 Teofil Jan Ryszka
    15 (0,24%)
  5. 2 Maria Sabina Karbowiak
    24 (0,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA CHOJNIAKA RAZEM DLA PIOTRKOWA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mariusz Marian Staszek
    454 (7,32%)
  2. 5 Zbigniew Waldemar Paradowski
    216 (3,48%)
  3. 3 Jadwiga Wójcik
    297 (4,79%)
  4. 1 Krzysztof Andrzej Chojniak
    922 (14,87%)
  5. 4 Elżbieta Dorota Łągwa-Szelągowska
    203 (3,27%)
  6. 7 Lech Jan Kaźmierczak
    324 (5,23%)
  7. 6 Danuta Barbara Szwedo
    217 (3,50%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Barbara Teresa Ratzinger
    42 (0,68%)
  2. 6 Emilia Mirosława Kaczorowska
    68 (1,10%)
  3. 5 Paweł Piotr Machera
    124 (2,00%)
  4. 3 Jacek Magiera
    115 (1,86%)
  5. 2 Beata Dorota Kotlicka
    404 (6,52%)
  6. 1 Sergiusz Franciszek Stachaczyk
    508 (8,19%)
  7. 7 Andrzej Trzuszczak
    45 (0,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY PIOTRKÓW

kandydatliczba głosów

  1. 2 Beata Urszula Zielonka
    23 (0,37%)
  2. 1 Krzysztof Andrzej Kozłowski
    175 (2,82%)
  3. 3 Dariusz Konrad Protasewicz
    22 (0,35%)
  4. 4 Agnieszka Mieszek
    19 (0,31%)
  5. 5 Jerzy Jan Meckier
    50 (0,81%)
  6. 6 Małgorzata Halina Podlewska
    11 (0,18%)
  7. 7 Piotr Roland Radziszewski
    21 (0,34%)

Okręg 2

Anny, Bajeczna, Baśniowa, Batorego, Bawełniana, Bazaltowa, Bednarska, Betonowa, Biwakowa, Błękitna, Bosmańska, Botaniczna, Budowlana, Bukowa, Bursztynowa, Cementowa, Ceramiczna, Chabrowa, Chrobrego, Cicha, Ciepła, Cyprysowa, Cytrynowa, Czarna, Czarnoleska, Czereśniowa, Czynszowa, Daleka, Daliowa, Długa, Dobra, Dolna, Działkowa, Dzieci Polskich, Dziewiarska, Eryka, Fabryczna, Fajansowa, Filtrowa, Gipsowa, Gołębia, Gospodarcza, Goździków, Grabska, Granitowa, Grzybowa, Gwarków, Hoża, Iglasta, Jachtowa, Jagiellońska, Jagodowa, Jałowcowa, Jastrzębia, Jaśminowa, Jesionowa, Jeziorna, Kaczeńców, Kajakowa, Kaletnicza, Kapitańska, Kazimierza Wielkiego, Kleszcz, Kolejowa, Al. Kopernika od ul. Sienkiewicza do ul. Krakowskie Przedmieście, Koralowa, Korczaka, Korzenna, Plac Kościuszki, Krakowskie Przedmieście od Nr 7 do końca (numery nieparzyste) i od Nr 8 do końca (numery parzyste), Krańcowa, Kredytowa, Krokusów, Krótka, Krucza, Kujawska, Liliowa, Lisia, Lotnicza, Łanowa, Łowiecka, Łuczników, Łużycka, Al. 3 Maja, Macierzanki, Małopolska, Marmurowa, Marynarska, Mazowiecka, Mechaniczna, Miedziana, Mieszka I, Miła, Miodowa, Młynki, Montażowa, Morgowa, Moryca, Murarska, Narcyzów, Narutowicza od Nr 2 do Nr 48 (numery parzyste) i od Nr 7 do Nr 37 (numery nieparzyste), Niciana, Nowakowskiego, Obywatelska, Odlewnicza, Orzechowa, Palmowa, Paproci, Parafialna, Parkowa, Pasaż Rudowskiego, Pawia, Piastowska, Al. Marszałka Piłsudskiego od Al. Kopernika do ul. Częstochowskiej, Piwna, Pływacka, Podhalańska, Podole, Pogodna, Południowa, Pomarańczowa, Poranna, Poziomkowa, Porzeczkowa, Próchnika od Nr 3 do końca (numery nieparzyste) i od Nr 4 do końca (numery parzyste), Przedmiejska, Przedborska, Przędzalniana, Pszczela, Przemysłowa, Pusta, Reagana, Regatowa, Rejsowa, Remontowa, Reymonta, Robotnicza, Roosevelta od Nr 1 do Nr 39 (numery nieparzyste) i od Nr 2 do Nr 42, (numery parzyste) Roślinna, Różana, Rumiankowa, Rusałki, Rzeźnicza, Sasanek, Serdeczna, Sienkiewicza od Nr 11 do końca (numery nieparzyste) i od Nr 16 do końca, (numery parzyste) Sosnowa, Sporna, Srebrna, Stodolniana, Stokrotek, Stolarska, Strusia, Strzelnicza, Studzienna, Sulejowska, Śląska, Ślusarska, Śródmiejska, Śrutowy Dołek, Świerczowska, Świerczów, Świeża, Świtezianki, Szermiercza, Szmidta, Szpakowa, Targowa, Tartaczna, Tatarakowa, Tkacka, Towarowa, Tymiankowa, Ujazd, Wapienna, Wędkarska, Wierzeje, Wiosenna, Wioślarska, Wiślana, Wiśniowa, Witowska, Włókiennicza, Wodna, Wrzosowa, Wypoczynkowa, Zachodnia, Zalesicka, Załogowa, Zamiejska, Zawilców, Zawiła, Zielona, Żeglarska, Żeromskiego, Żołędziowa, Żurawia, Żwirki, Żywiczna.

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Łukasz Józef Kaczmarek
    43 (0,64%)
  2. 1 Sylwia Agnieszka Więcławska
    505 (7,57%)
  3. 3 Marcin Sylwester Jasnos
    155 (2,32%)
  4. 2 Alicja Eleonora Bielecka
    89 (1,33%)
  5. 4 Kacper Krzysztof Krzysztofik
    125 (1,87%)
  6. 6 Edyta Agnieszka Sznajder
    71 (1,06%)
  7. 7 Katarzyna Macherowska
    152 (2,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK DLA PIOTRKOWA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Małgorzata Anna Pingot
    375 (5,62%)
  2. 3 Dawid Marek Ciżewski
    55 (0,82%)
  3. 4 Bogumiła Małgorzata Szczukocka
    44 (0,66%)
  4. 7 Kamil Marcin Szulc
    179 (2,68%)
  5. 1 Krystyna Czechowska
    594 (8,91%)
  6. 6 Barbara Ewa Lisman
    56 (0,84%)
  7. 5 Piotr Aleksander Kozłowski
    31 (0,46%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA SAMORZĄDOWA”

kandydatliczba głosów

  1. 4 Barbara Maria Spaleniak
    18 (0,27%)
  2. 1 Jacek Krzysztof Łabuziński
    73 (1,09%)
  3. 3 Elżbieta Apolonia Mizera
    31 (0,46%)
  4. 5 Tomasz Zdzisław Lenarcik
    49 (0,73%)
  5. 7 Wioletta Magdalena Babiarczuk
    29 (0,43%)
  6. 2 Tomasz Mirosław Trojan
    53 (0,79%)
  7. 6 Kamila Joanna Stawiany
    18 (0,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA CHOJNIAKA RAZEM DLA PIOTRKOWA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Agnieszka Urszula Borówka
    381 (5,71%)
  2. 1 Marian Wojciech Błaszczyński
    575 (8,62%)
  3. 3 Stanisław Krzysztof Świech
    243 (3,64%)
  4. 4 Izabela Teresa Masłowska
    139 (2,08%)
  5. 5 Henryk Wiktor Nowak
    78 (1,17%)
  6. 7 Bogusław Robert Łukaszewski
    185 (2,77%)
  7. 6 Anna Maria Nowakowska
    179 (2,68%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Marian Henryk Makowski
    40 (0,60%)
  2. 1 Grzegorz Andrzej Lorek
    1 246 (18,69%)
  3. 7 Ewelina Małgorzata Gajda
    67 (1,00%)
  4. 2 Halina Teresa Madej
    169 (2,53%)
  5. 3 Andrzej Antoni Piekarski
    152 (2,28%)
  6. 4 Tomasz Adam Skrzypczyk
    64 (0,96%)
  7. 5 Dorota Jolanta Ostrowska
    72 (1,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY PIOTRKÓW

kandydatliczba głosów

  1. 1 Bogdan Zygmunt Koziorowski
    105 (1,57%)
  2. 2 Przemysław Władysław Głowacki
    92 (1,38%)
  3. 3 Dariusz Andrzej Łągwa
    32 (0,48%)
  4. 4 Paweł Maciej Gawora
    40 (0,60%)
  5. 6 Ewelina Małgorzata Moruś
    18 (0,27%)
  6. 7 Renata Czesława Karaś
    21 (0,31%)
  7. 5 Teresa Janina Szulc
    24 (0,36%)

Okręg 3

Agrestowa, Al. Armii Krajowej od ul. Dmowskiego do ul. Słowackiego (numery nieparzyste) i od ul. Dmowskiego do ul. Narutowicza (numery parzyste), Baczyńskiego, Belzacka od Nr 49 do końca (numery nieparzyste) i od Nr 74 do końca (numery parzyste), Błotna, Browarna, Częstochowska, Dąbrowskiej, Dmowskiego, Dworska, Dzielna, Dzika, Energetyków, Folwarczna, Gałczyńskiego, Gliniana, Górna, Górnicza, Graniczna, Gromadzka, Iwaszkiewicza, Jedności Narodowej, Jodłowa, Kasztanowa, Kobyłeckiego, Komunalna, Kostromska od Nr 55 do końca (numery nieparzyste) i od Nr 62 do końca (numery parzyste), Kotarbińskiego, Leszka Białego, 9 Maja 1950, Malinowa, Metalowców, Nałkowskiej, Narutowicza od Nr 97 do końca (numery nieparzyste), Haeringa, Nalepy, Norwida, Odległa, Gen. Okulickiego „Niedźwiadka”, Orla, Paderewskiego, Al. Marszałka Piłsudskiego od ul. Częstochowskiej do Al. Armii Krajowej, Plater, Podmiejska, Poprzeczna, Prusa, Przechodnia, Roosevelta od Nr 41 do końca (numery nieparzyste) i od Nr 44 do końca (numery parzyste), Rysia, Sępia, Sikorek, Al. Gen. Sikorskiego, Słowackiego od Nr 175 do końca (numery nieparzyste) i od Nr 76 do końca (numery parzyste), Sowia, Spokojna, 18 Stycznia, Sucha, Sygietyńskiego, Szklarska, Świerkowa, Trzcińskiej, Tuwima, Wierzbowa, Wolska, Wójtowska, Wronia, Zadrożna, Zajęcza, Zakątna, Zawodzie, Złota, Żelazna

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jarosław Paweł Zyzik
    194 (2,09%)
  2. 1 Konrad Andrzej Czyżyński
    757 (8,15%)
  3. 3 Daria Domańska-Senderowska
    240 (2,58%)
  4. 5 Dawid Krzysztof Hyla
    116 (1,25%)
  5. 4 Małgorzata Elżbieta Biurkowska
    148 (1,59%)
  6. 7 Maciej Paweł Kozielewski
    88 (0,95%)
  7. 9 Wiesława Trojanowska
    86 (0,93%)
  8. 6 Maria Aleksandra Porczyńska-Walczak
    118 (1,27%)
  9. 8 Konrad Paweł Pełka
    157 (1,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK DLA PIOTRKOWA

kandydatliczba głosów

  1. 9 Tomasz Jacek Sidorko
    163 (1,75%)
  2. 2 Artur Jerzy Fabiański
    186 (2,00%)
  3. 1 Ludomir Michał Pencina
    193 (2,08%)
  4. 3 Kinga Katarzyna Mazur
    100 (1,08%)
  5. 4 Małgorzata Irena Pierzyńska
    37 (0,40%)
  6. 6 Urszula Danuta Kopańska
    133 (1,43%)
  7. 8 Laura Jadwiga Piekarska
    37 (0,40%)
  8. 5 Marek Maciej Rękorajski
    112 (1,21%)
  9. 7 Michał Krzysztof Lacheta
    49 (0,53%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA SAMORZĄDOWA”

kandydatliczba głosów

  1. 2 Artur Sławomir Szczypiorski
    62 (0,67%)
  2. 5 Danuta Sadurska
    46 (0,50%)
  3. 6 Mariusz Piotr Wojtasiewicz
    34 (0,37%)
  4. 1 Ewa Maria Bujak
    169 (1,82%)
  5. 7 Marianna Elżbieta Gieroń
    10 (0,11%)
  6. 4 Ewa Frańczak
    35 (0,38%)
  7. 3 Agata Małgorzata Brzezińska
    59 (0,63%)
  8. 9 Krzysztof Szczepan Ludwig
    89 (0,96%)
  9. 8 Robert Wojciech Szewczyk
    9 (0,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA CHOJNIAKA RAZEM DLA PIOTRKOWA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Bożena Ewa Mateuszak
    217 (2,34%)
  2. 3 Izydor Młoczkowski
    274 (2,95%)
  3. 5 Bogumił Dominik Pęcina
    330 (3,55%)
  4. 7 Leszek Mieczysław Heinzel
    194 (2,09%)
  5. 6 Piotr Paweł Bereska
    211 (2,27%)
  6. 2 Rafał Paweł Czajka
    692 (7,45%)
  7. 8 Magdalena Majos
    246 (2,65%)
  8. 1 Monika Edyta Tera
    543 (5,84%)
  9. 9 Kamila Katarzyna Jakubczak-Krawczyńska
    192 (2,07%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Piotr Mateusz Gajda
    755 (8,13%)
  2. 8 Tadeusz Zdzisław Kuźnicki
    31 (0,33%)
  3. 9 Edyta Alama
    113 (1,22%)
  4. 7 Krzysztof Paweł Kapuściarek
    58 (0,62%)
  5. 1 Wiesława Helena Olejnik
    966 (10,40%)
  6. 3 Edyta Anna Wieczorek-Wieczorkiewicz
    207 (2,23%)
  7. 5 Andrzej Antoni Krasuń
    123 (1,32%)
  8. 4 Gabriel Bogdan Eksman
    307 (3,30%)
  9. 6 Iwona Janina Gałązka
    79 (0,85%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNY PIOTRKÓW

kandydatliczba głosów

  1. 5 Stanisław Dudek
    15 (0,16%)
  2. 2 Witold Piotr Kraś
    24 (0,26%)
  3. 3 Kinga Paulina Głowacka
    69 (0,74%)
  4. 1 Marek Trzaskacz
    149 (1,60%)
  5. 4 Aleksandra Joanna Czuba
    26 (0,28%)
  6. 6 Barbara Nowak - Gurman
    11 (0,12%)
  7. 7 Mirosława Alicja Kanicka
    16 (0,17%)
  8. 8 Sławomir Kobusiewicz
    17 (0,18%)

Okręg 4

Akacjowa, Altanowa, Al. Armii Krajowej od ul. Łódzkiej do ul. Słowackiego (numery nieparzyste) i od ul. Łódzkiej do ul. Narutowicza (numer parzyste), Belzacka od Nr 1 do Nr 47 (numery nieparzyste) i od Nr 2 do Nr 72 (numery parzyste), Braci Mycków, Brzozowa, Budzanowskich, Bystra, Cedrowa, Cisowa, Czeremchy, Czysta, Gen. Czyżewskiego, Daniłowskiego, Demczyka, Dębowa, Diamentowa, Mjr. Dobrzańskiego „Hubala”, Doroszewskiego, Fabianiego, Głęboka, Grabowa, Guderskiego, Hutnicza, Jarzębinowa, Jarzynowa, Jasna, Jaszkowskiego, Jaworowa, Kalinowa, Kałuży, Kamienna, Karłowicza, Karolinowska od nr 1 do nr 45 (numery nieparzyste) i od nr 2 do nr 68 (numery parzyste), Klonowa, Kochanowskiego, Kołłątaja, Konopnickiej, Kostromska od Nr 1 do Nr 53A (numery nieparzyste) i od Nr 2 do Nr 60 (numery parzyste), Koszykowa, Kościelna, Kowalówki, Letnia, Limbowa, Lipowa, Liściasta, Por. Łotockiego, Łódzka od nr 1 do nr 47 (numery nieparzyste) i od nr 2 do nr 62 (numery parzyste), 1 Maja, Mjr. Majewskiego, Makowa, Matejki, Migdałowa, Mireckiego, Mieszkowskiego, Młynarska, Modrzewiowa, Modrzewskiego, Moniuszki, Narutowicza od Nr 39 do Nr 95 (numery nieparzyste) i od Nr 50 do końca (numery parzyste), Niecała, Okrzei, Olchowa, Owocowa, Mjr. Piwnika, Płytka, Polna, PCK, Powstańców Warszawskich, Północna, Promienna, Przelotowa, Przeskok, Przyszła, 25 Pułku Piechoty, Puszczyńskiego „Wawelberga”, Reja, Rejtana, Rembeka, Rodziny Rajkowskich, Rzeczna, Sadowa, Sąsiedzka, Sielankowa, Skośna, Słowackiego od Nr 29 do Nr 173 (numery nieparzyste) i od Nr 36 do Nr 74 (numery parzyste), Słowiańska, Sokola, Stalowa, Staszica, Stawowa, Stroma, Szarych Szeregów, Szeroka, Szkolna, Szymanowskiego, Płk. Świtalskiego, Tęczowa, Topolowa, Trybusa, Twardosławicka, Urwista, Warzywna, Wiązowa, Wiklinowa, Willowa, Wojska Polskiego od Nr 66 do końca (numery parzyste) i od Nr 85 do końca (numery nieparzyste), Wonera, Wysoka, Wyspiańskiego, Zamenhofa, Zaułek, Zawodzie od ul. Słowackiego do ul. Wojska Polskiego, Zjazdowa, ZHP, Źródlana, Żabia.

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Monika Melania Prymus
    52 (0,60%)
  2. 4 Robert Maciej Szulc
    45 (0,52%)
  3. 5 Marcin Przemysław Jagodziński
    36 (0,41%)
  4. 1 Marlena Irena Wężyk-Głowacka
    1 431 (16,43%)
  5. 8 Grzegorz Adam Walczak
    75 (0,86%)
  6. 3 Anna Święcicka-Kujawiak
    38 (0,44%)
  7. 2 Justyna Agnieszka Woźniak
    168 (1,93%)
  8. 7 Tomasz Jerzy Mankiewicz
    9 (0,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK DLA PIOTRKOWA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Szymon Marek Miazek
    277 (3,18%)
  2. 1 Andrzej Wiesław Czapla
    375 (4,30%)
  3. 3 Małgorzata Agnieszka Kowalska
    87 (1,00%)
  4. 5 Paweł Banaszek
    73 (0,84%)
  5. 4 Krzysztof Andrzej Ostrowski
    167 (1,92%)
  6. 6 Urszula Renata Podlewska
    58 (0,67%)
  7. 7 Danuta Elżbieta Ratajska
    25 (0,29%)
  8. 8 Jan Henryk Dziemdziora
    676 (7,76%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA SAMORZĄDOWA”

kandydatliczba głosów

  1. 1 Beata Maria Tera-Więcek
    110 (1,26%)
  2. 3 Arkadiusz Tadeusz Toma
    65 (0,75%)
  3. 5 Piotr Ireneusz Muszner
    18 (0,21%)
  4. 4 Paweł Wojciech Szczypiorski
    13 (0,15%)
  5. 6 Jolanta Maria Pabin
    21 (0,24%)
  6. 2 Barbara Anna Byrska
    53 (0,61%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA CHOJNIAKA RAZEM DLA PIOTRKOWA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Urszula Elżbieta Czubała
    492 (5,65%)
  2. 3 Michał Łukasz Czarczyk
    389 (4,47%)
  3. 1 Piotr Adam Masiarek
    298 (3,42%)
  4. 4 Rafał Józef Pietras
    287 (3,29%)
  5. 5 Henryka Janina Zawiślak
    245 (2,81%)
  6. 8 Andrzej Marek Kacperek
    426 (4,89%)
  7. 6 Zofia Małgorzata Antoszczyk
    181 (2,08%)
  8. 7 Włodzimierz Krzysztof Budkowski
    146 (1,68%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Lucyna Danuta Dorajczyk
    207 (2,38%)
  2. 5 Jarosław Rafał Jeż
    83 (0,95%)
  3. 7 Radosław Bartłomiej Buchalski
    160 (1,84%)
  4. 4 Bożena Maria Pabich
    189 (2,17%)
  5. 1 Łukasz Marek Janik
    951 (10,92%)
  6. 3 Kinga Beata Kacperska
    347 (3,98%)
  7. 8 Sławomir Antoni Dajcz
    375 (4,30%)
  8. 6 Sławomir Sołtysiak
    63 (0,72%)

Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

Wideo

Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

Najczęściej komentowane

Polecamy

OSOBOWOŚĆ ROKU 2019 Trwa głosowanie!

OSOBOWOŚĆ ROKU 2019 Trwa głosowanie!

Najczęściej czytane