Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Dubiecko

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Część sołectwa Bachórzec 1 - 233A, 246 - 273 (wraz z wyróżnikami literowymi)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Bernadeta Wiśniowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ

219 (59,51%)

Mariusz Łach

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - INICJATYWA

149 (40,49%)

Okręg 2

Drohobyczka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogusława Żurawska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ

96 (28,49%)

Helena Stefania Kałwak-Bochnacka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU JEST MOJE MIEJSCE TU JEST MÓJ DOM

159 (47,18%)

Beata Teresa Żurawska

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ ZIEMI DUBIECKIEJ

82 (24,33%)

Okręg 3

Dubiecko

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Mikołaj Tłuścik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ

112 (26,05%)

Zbigniew Koczenasz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU JEST MOJE MIEJSCE TU JEST MÓJ DOM

40 (9,30%)

Mateusz Wojciech Bal

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - INICJATYWA

66 (15,35%)

Jacek Marek Hendzel

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ ZIEMI DUBIECKIEJ

169 (39,30%)

Kazimierz Krzysztof Norek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

43 (10,00%)

Okręg 4

Hucisko Nienadowskie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Fik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ

91 (54,17%)

Bartłomiej Kocaj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU JEST MOJE MIEJSCE TU JEST MÓJ DOM

18 (10,71%)

Józef Szybiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - INICJATYWA

25 (14,88%)

Mirosław Stanisław Kazienko

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

34 (20,24%)

Okręg 5

Iskań, Piątkowa, Tarnawka, Załazek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Lubelski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ

131 (44,11%)

Jarosław Leon Kurasz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU JEST MOJE MIEJSCE TU JEST MÓJ DOM

16 (5,39%)

Ryszard Józef Tomaszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - INICJATYWA

39 (13,13%)

Robert Szałyga

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ ZIEMI DUBIECKIEJ

86 (28,96%)

Elżbieta Irena Staszkiewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

25 (8,42%)

Okręg 6

Kosztowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Galej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ

47 (31,54%)

Marek Blecharczyk

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ ZIEMI DUBIECKIEJ

102 (68,46%)

Okręg 7

Nienadowa: 464 - 544B, 554 - 577, 581, 586 - 587C, 601, 618 - 650 (wraz z wyróżnikami literowymi)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogusław Wojciech Wojdyło

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ

87 (24,37%)

Bogusława Agnieszka Mędraś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU JEST MOJE MIEJSCE TU JEST MÓJ DOM

15 (4,20%)

Zdzisław Tereszczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - INICJATYWA

150 (42,02%)

Agnieszka Alicja Binko

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ ZIEMI DUBIECKIEJ

65 (18,21%)

Wojciech Jach

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

40 (11,20%)

Okręg 8

Nienadowa: 1 - 93A, 354 - 463C, 545 - 553, 605 - 617 (wraz z wyróżnikami literowymi)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogusław Tomasz Szymański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ

90 (28,85%)

Łukasz Marcin Pilch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU JEST MOJE MIEJSCE TU JEST MÓJ DOM

56 (17,95%)

Jerzy Brożyna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - INICJATYWA

100 (32,05%)

Urszula Gergont

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ ZIEMI DUBIECKIEJ

35 (11,22%)

Piotr Józef Kijanka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

31 (9,94%)

Okręg 9

Nienadowa: 94 - 353, parzyste: 578 - 582, 591 - 600, 603 - 604 (wraz z wyróżnikami literowymi)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Mariusz Chruścicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ

37 (11,97%)

Tomasz Janusz Szymański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU JEST MOJE MIEJSCE TU JEST MÓJ DOM

21 (6,80%)

Marek Jan Ślimak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - INICJATYWA

128 (41,42%)

Janna Małgorzata Lupas-Rutkowska

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ ZIEMI DUBIECKIEJ

103 (33,33%)

Joanna Małgorzata Lupas-Rutkowska

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ ZIEMI DUBIECKIEJ

103 (33,33%)

Anna Maria Norek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

20 (6,47%)

Okręg 10

Przedmieście Dubieckie: 1 - 2, 4 - 6E, 34 - 40, 42, 46 - 49A, 111 - 125, 127, 130 - 244, 246, 253 - 255, 263 (wraz z wyróżnikami literowymi)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zygmunt Grzegorzak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ

15 (5,86%)

Maria Renata Tompalska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU JEST MOJE MIEJSCE TU JEST MÓJ DOM

37 (14,45%)

Jan Karol Sura

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - INICJATYWA

68 (26,56%)

Agata Łucja Chrobak

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ ZIEMI DUBIECKIEJ

100 (39,06%)

Kazimierz Augustyn Babiś

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

36 (14,06%)

Okręg 11

Przedmieście Dubieckie: 3, 7 - 33B, 41, 43 - 45, 50 - 110, 126, 128, 129, 245, 248 - 250, 257 - 262, 264 - 268 (wraz z wyróżnikami literowymi)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Cielecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ

77 (29,96%)

Mariusz Piotr Daraż

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU JEST MOJE MIEJSCE TU JEST MÓJ DOM

12 (4,67%)

Zygmunt Dziaczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - INICJATYWA

95 (36,96%)

Alina Chruścicka

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ ZIEMI DUBIECKIEJ

56 (21,79%)

Adam Zygmunt Sura

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

17 (6,61%)

Okręg 12

Łączki, Sielnica, część sołectwa Bachórzec 234 - 239, 242

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Józef Frańczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ

81 (54,00%)

Krystian Sylwester Turek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU JEST MOJE MIEJSCE TU JEST MÓJ DOM

0 (0,00%)

Marzena Lucyna Kamińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - INICJATYWA

8 (5,33%)

Piotr Pustelnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOWARZYSZENI DLA POWIATU

61 (40,67%)

Okręg 13

Słonne, Winne-Podbukowina

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Zbigniew Janowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ

72 (48,00%)

Ewa Marta Brener

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU JEST MOJE MIEJSCE TU JEST MÓJ DOM

1 (0,67%)

Krzysztof Mirosław Skubisz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - INICJATYWA

19 (12,67%)

Anna Zofia Potoczna

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ ZIEMI DUBIECKIEJ

32 (21,33%)

Romana Irena Gąska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

26 (17,33%)

Okręg 14

Śliwnica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zygmunt Michał Szczygieł

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ

87 (37,50%)

Anna Segiet

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU JEST MOJE MIEJSCE TU JEST MÓJ DOM

25 (10,78%)

Barbara Ewa Sawkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - INICJATYWA

51 (21,98%)

Henryka Bury

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ ZIEMI DUBIECKIEJ

69 (29,74%)

Okręg 15

Wybrzeże

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszarda Makuch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ

84 (54,55%)

Zofia Chrobak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU JEST MOJE MIEJSCE TU JEST MÓJ DOM

21 (13,64%)

Bernarda Małgorzata Kaszycka

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ ZIEMI DUBIECKIEJ

27 (17,53%)

Paweł Waldemar Bułdys

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

22 (14,29%)