Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Lądek

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Sługocin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Pachciarz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

22 (15,83%)

Waldemar Jerzy Janiszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARLETY PLEŚNIAK

23 (16,55%)

Ewa Paszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MIĘTKIEWICZA

94 (67,63%)

Okręg 2

Sołectwo Wacławów-Nakielec, Piotrowo, Wacławów, Sołectwo Sługocin Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Przemysław Różański

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

102 (58,96%)

Andrzej Adam Wiśniewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MIĘTKIEWICZA

71 (41,04%)

Okręg 3

Sołectwo Ratyń

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Wojewoda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MIĘTKIEWICZA

0 (0,00%)

Okręg 4

Sołectwo Dolany

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Olszewski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

74 (39,57%)

Rafał Witkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARLETY PLEŚNIAK

13 (6,95%)

Rafał Wiesław Piotrowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MIĘTKIEWICZA

100 (53,48%)

Okręg 5

Sołectwo Wola Koszucka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Maciej Zbierzyński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

31 (24,80%)

Stanisław Sapikowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARLETY PLEŚNIAK

11 (8,80%)

Jacek Kujawa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MIĘTKIEWICZA

83 (66,40%)

Okręg 6

Sołectwo Lądek-ulice: Brzozowa, Leśna, Zielona, Polna, Sosnowa, Krótka, Świerkowa, Słupecka, Rynek, Sportowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Kaszuba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MIĘTKIEWICZA

0 (0,00%)

Okręg 7

Sołectwo Lądek-ulice: Pyzderska, Konińska, Kościelna, Wielodwór, Niska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Włodzimierz Hilary Orchowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

62 (25,83%)

Zbigniew Golimowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARLETY PLEŚNIAK

31 (12,92%)

Adam Szygenda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MIĘTKIEWICZA

147 (61,25%)

Okręg 8

Sołectwo Ląd - 2, 4, 4A, 6, 8, 8A, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 52, 52A, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 100, 101, 41, 39, 35, 35A, 33A, 33B, 37, 31, 29, 27, 25, 23, 21, 19, 17, 13, 11, 9, 7, 5, 3, 1, 102, 56A, 33, 62A, 11A, Sołectwo Ląd Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ireneusz Henryk Warczygłowa

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

78 (39,59%)

Małgorzata Stefania Olaszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MIĘTKIEWICZA

119 (60,41%)

Okręg 9

Sołectwo Ląd - 61, 30, 32, 32A, 34, 36, 38, 40, 42A, 42, 44, 44B, 45, 46, 48, 50, 63, 65, 67, 69, 43, 43A, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80A, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 107, 128, 127, 126, 125, 124, 124A, 136, 121, 122, 123, 123A, 122A, 120, 119, 118, 117, 137, 135, 134, 133, 131, 130, 116, 115, 114, 113, 112, 111, 110, 109, 108, 106, 105, 104, 103, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 58, 59, 63A, 84A, 50A, Sołectwo Policko

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bożena Ewa Janiak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

87 (46,52%)

Ewa Wiechcińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MIĘTKIEWICZA

100 (53,48%)

Okręg 10

Sołectwo Jaroszyn, Sołectwo Jaroszyn Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janina Zomer

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

68 (33,83%)

Zbigniew Paweł Nowak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MIĘTKIEWICZA

133 (66,17%)

Okręg 11

Sołectwo Ciążeń-ulice: Wiosny Ludów, Marii Konopnickiej, Rzeczna, Plac Zamkowy, Polna, Krótka, Plażowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Leszek Janicki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

56 (25,57%)

Michał Stanisław Szumigalski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARLETY PLEŚNIAK

23 (10,50%)

Waldemar Jan Błaszczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MIĘTKIEWICZA

140 (63,93%)

Okręg 12

Sołectwo Ciążeń-ulice: Wrzosowa, Królewska, Spacerowa, Zielona, Krzywa, Wąska, Cmentarna, Słupecka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Czesław Siuba

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

42 (19,53%)

Dobromiła Głowala

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

5 (2,33%)

Barbara Siwek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARLETY PLEŚNIAK

87 (40,47%)

Iwona Sypniewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MIĘTKIEWICZA

81 (37,67%)

Okręg 13

Sołectwo Ciążeń-ulice: Wolności, Parkowa, Ciążeńskie Holendry

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Emil Piotr Wojtczak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

57 (32,20%)

Wanda Nowak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARLETY PLEŚNIAK

24 (13,56%)

Jerzy Jakub Czechowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MIĘTKIEWICZA

96 (54,24%)

Okręg 14

Sołectwo Dziedzice, Sołectwo Dąbrowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogdan Mateusz Kaczmarek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

125 (66,84%)

Kinga Marysiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARLETY PLEŚNIAK

62 (33,16%)

Okręg 15

Sołectwo Samarzewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Filip Tadeusz Długokencki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARLETY PLEŚNIAK

47 (42,34%)

Małgorzata Anna Marciniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MIĘTKIEWICZA

64 (57,66%)