Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - bialski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

gm. Rokitno, gm. Konstantynów, gm. Janów Podlaski

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2018

kandydatliczba głosów

  1. 3 Justyna Anna Żytkowska
    88 (1,61%)
  2. 1 Andrzej Tomasz Ciesielczuk
    247 (4,53%)
  3. 5 Monika Kucio
    223 (4,09%)
  4. 2 Zbigniew Jureczek
    483 (8,85%)
  5. 4 Mirosława Maria Szpyruk
    148 (2,71%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jolanta Irena Rusecka
    534 (9,78%)
  2. 5 Szczepan Paweł Oleksiuk
    245 (4,49%)
  3. 3 Zbigniew Jan Nieścioruk
    88 (1,61%)
  4. 2 Czesława Jadwiga Caruk
    569 (10,43%)
  5. 4 Monika Dorota Kusznerczuk
    116 (2,13%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Kamila Telaczyńska
    21 (0,38%)
  2. 1 Radosław Adam Pajor
    126 (2,31%)
  3. 3 Anna Ewa Jurkowska
    44 (0,81%)
  4. 4 Adam Stalerzuk
    29 (0,53%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tadeusz Łazowski
    1 180 (21,62%)
  2. 4 Agnieszka Górnikowska
    96 (1,76%)
  3. 3 Hubert Paweł Chlipalski
    240 (4,40%)
  4. 5 Mariusz Piotr Łukaszuk
    527 (9,66%)
  5. 2 Agnieszka Elżbieta Jakoniuk
    454 (8,32%)

Okręg 2

gm. Zalesie, gm. Terespol, m. Terespol

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2018

kandydatliczba głosów

  1. 4 Izabela Sylwia Szemietucha
    283 (3,70%)
  2. 1 Marzenna Maria Andrzejuk
    662 (8,65%)
  3. 2 Wojciech Zbigniew Mitura
    676 (8,83%)
  4. 3 Kazimierz Dyczkowski
    221 (2,89%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Radosław Ryszard Sebastianiuk
    1 220 (15,94%)
  2. 2 Józef Stanisław Paderewski
    544 (7,11%)
  3. 3 Anna Pietrusik
    499 (6,52%)
  4. 4 Krzysztof Edward Badalski
    584 (7,63%)
  5. 5 Edyta Małgorzata Wójcik
    461 (6,02%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Elżbieta Stanisława Iwaniuk
    1 044 (13,64%)
  2. 2 Wojciech Stanisław Kołodyński
    895 (11,69%)
  3. 3 Antoni Sacharuk
    196 (2,56%)
  4. 4 Anna Barbara Chaber
    145 (1,89%)
  5. 5 Małgorzata Rychlik
    224 (2,93%)

Okręg 3

gm. Wisznice, gm. Tuczna, gm. Sosnówka, gm. Kodeń, gm. Sławatycze

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2018

kandydatliczba głosów

  1. 1 Daniel Dragan
    356 (4,92%)
  2. 2 Iwona Iwaniuk
    262 (3,62%)
  3. 3 Ryszard Zań
    308 (4,26%)
  4. 5 Anna Jadwiga Czobodzińska-Przybysławska
    157 (2,17%)
  5. 4 Elżbieta Miłosz
    133 (1,84%)
  6. 6 Piotr Klimuk
    61 (0,84%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Łukasz Jaszczuk
    1 562 (21,58%)
  2. 2 Gerard Skalski
    480 (6,63%)
  3. 4 Edyta Elżbieta Słabko
    73 (1,01%)
  4. 3 Zofia Sacharczuk
    143 (1,98%)
  5. 5 Krzysztof Waldemar Kłąb
    174 (2,40%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tomasz Maciej Andrejuk
    1 302 (17,99%)
  2. 1 Mariusz Jan Kiczyński
    844 (11,66%)
  3. 4 Ewa Teresa Olczuk
    400 (5,53%)
  4. 5 Elżbieta Sokołowska
    814 (11,25%)
  5. 3 Rafał Szpilewicz
    137 (1,89%)
  6. 6 Marta Łuszczewska
    31 (0,43%)

Okręg 4

gm. Rossosz, gm. Piszczac, gm. Łomazy

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2018

kandydatliczba głosów

  1. 3 Anna Maria Kolasińska
    56 (0,91%)
  2. 2 Jolanta Bajkowska
    71 (1,15%)
  3. 4 Jarosław Tomasz Dubikowski
    129 (2,09%)
  4. 1 Jan Bolesław Kurowski
    383 (6,22%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marek Uściński
    1 133 (18,39%)
  2. 5 Mirosław Henryk Melańczuk
    434 (7,04%)
  3. 2 Paulina Makaruk
    352 (5,71%)
  4. 4 Renata Hołownia
    160 (2,60%)
  5. 3 Krzysztof Tiutiurski
    149 (2,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Marcin Telaczyński
    69 (1,12%)
  2. 5 Marta Stanisława Celińska-Mysław
    9 (0,15%)
  3. 4 Wioletta Stalerzuk
    13 (0,21%)
  4. 1 Marek Wilbik
    536 (8,70%)
  5. 2 Mateusz Daniluk
    201 (3,26%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mateusz Majewski
    791 (12,84%)
  2. 3 Katarzyna Julia Karcz-Fabisiak
    240 (3,90%)
  3. 4 Waldemar Wiktor Droździuk
    358 (5,81%)
  4. 2 Paweł Krzysztof Stefaniuk
    984 (15,97%)
  5. 5 Małgorzata Juszczak
    93 (1,51%)

Okręg 5

gm. Międzyrzec Podlaski, gm. Drelów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Emil Bogucki
    1 159 (17,99%)
  2. 5 Robert Radecki
    268 (4,16%)
  3. 2 Arkadiusz Krzysztof Kwaśniewski
    254 (3,94%)
  4. 3 Agnieszka Daniluk
    454 (7,05%)
  5. 4 Edyta Dorota Jaszewska
    66 (1,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Kamil Marek Jędruchniewicz
    198 (3,07%)
  2. 4 Ewelina Jędruchniewicz
    54 (0,84%)
  3. 2 Janusz Stepulak
    85 (1,32%)
  4. 3 Małgorzata Alicja Bogucka
    113 (1,75%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mariusz Filipiuk
    2 613 (40,57%)
  2. 2 Mariusz Marek Kostka
    354 (5,50%)
  3. 3 Dorota Anna Herda
    127 (1,97%)
  4. 5 Marek Artur Sulima
    535 (8,31%)
  5. 4 Magdalena Paulina Semeniuk
    161 (2,50%)

Okręg 6

m. Międzyrzec Podlaski

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2018

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Mironiuk
    790 (11,23%)
  2. 3 Andrzej Tomasz Marciniuk
    173 (2,46%)
  3. 2 Mariola Krystyna Płonka
    249 (3,54%)
  4. 4 Jolanta Romualda Modrzewska
    89 (1,26%)
  5. 5 Wojciech Marek Lubański
    163 (2,32%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Marek Maleszyk
    558 (7,93%)
  2. 1 Janusz Marian Skólimowski
    1 178 (16,74%)
  3. 5 Adam Paweł Sokólski
    173 (2,46%)
  4. 4 Elżbieta Zofia Bogucka
    720 (10,23%)
  5. 2 Iwona Szczęch
    227 (3,23%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Katarzyna Elżbieta Jendruchniewicz
    76 (1,08%)
  2. 5 Paweł Litwiniuk
    496 (7,05%)
  3. 1 Romuald Pietrosiuk
    704 (10,01%)
  4. 3 Jolanta Bożena Zbucka
    305 (4,33%)
  5. 2 Artur Jan Grzyb
    1 135 (16,13%)

Okręg 7

gm. Biała Podlaska, gm. Leśna Podlaska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2018

kandydatliczba głosów

  1. 4 Jolanta Maria Golanko
    147 (1,90%)
  2. 1 Robert Kalita
    340 (4,39%)
  3. 3 Zbigniew Marian Soćko
    172 (2,22%)
  4. 2 Magdalena Us
    165 (2,13%)
  5. 5 Marcin Książak
    55 (0,71%)
  6. 6 Monika Ewa Trzeciak
    117 (1,51%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tomasz Bylina
    2 041 (26,33%)
  2. 2 Marian Tadeusz Tomkowicz
    905 (11,67%)
  3. 5 Irena Urszula Olędzka
    163 (2,10%)
  4. 4 Stanisław Kazimierz Kaczmarek
    146 (1,88%)
  5. 3 Cecylia Beata Mielnicka-Biegajło
    117 (1,51%)
  6. 6 Agnieszka Wołosowicz
    157 (2,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Damian Jurkowski
    47 (0,61%)
  2. 1 Marcin Kuzaka
    225 (2,90%)
  3. 2 Paulina Bogusz
    95 (1,23%)
  4. 4 Karolina Kuzaka
    70 (0,90%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Arkadiusz Maksymiuk
    1 031 (13,30%)
  2. 4 Mariola Kowalska
    82 (1,06%)
  3. 2 Czesław Jan Pikacz
    1 088 (14,04%)
  4. 3 Jan Stasiuk
    403 (5,20%)
  5. 5 Urszula Elżbieta Wasztan
    59 (0,76%)
  6. 6 Elżbieta Artymiuk
    127 (1,64%)