Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Fredropol

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Fredropol, Kormanice od nr 76 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Edward Mlaś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ŚNIEŻEK"

24 (15,19%)

Arkadiusz Adam Pelc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA PELCA

77 (48,73%)

Aneta Agnieszka Hałek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIAN PUCHALA GOSPODARZMY RAZEM

57 (36,08%)

Okręg 2

Kormanice od nr 1 do nr 75

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Renata Jadwiga Lekowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ŚNIEŻEK"

58 (42,03%)

Elżbieta Maria Pilch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIAN PUCHALA GOSPODARZMY RAZEM

80 (57,97%)

Okręg 3

Sierakośce od nr 1 do nr 25, Sólca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Daniel Janusz Czarnota

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ŚNIEŻEK"

0 (0,00%)

Okręg 4

Sierakośce od nr 26 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Katarzyna Turczyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ŚNIEŻEK"

91 (55,83%)

Piotr Witold Pragłowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - KRZYSZTOFA DYLA "BEZPIECZEŃSTWO - ROZWÓJ - SZACUNEK"

8 (4,91%)

Tadeusz Szymański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIAN PUCHALA GOSPODARZMY RAZEM

12 (7,36%)

Stanisław Bereza

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA BEREZY

52 (31,90%)

Okręg 5

Kniażyce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Kożuch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ŚNIEŻEK"

65 (30,23%)

Jan Pelc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - KRZYSZTOFA DYLA "BEZPIECZEŃSTWO - ROZWÓJ - SZACUNEK"

24 (11,16%)

Aleksander Eugeniusz Dzimira

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIAN PUCHALA GOSPODARZMY RAZEM

126 (58,60%)

Okręg 6

Huwniki od nr 1 do nr 93A

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Gierczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ŚNIEŻEK"

0 (0,00%)

Okręg 7

Huwniki od nr 94 do końca, Gruszowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Turczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ŚNIEŻEK"

0 (0,00%)

Okręg 8

Kalwaria Pacławska, Pacław, Nowosiółki Dydyńskie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Jan Wronowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ŚNIEŻEK"

102 (62,20%)

Jerzy Stanisław Solski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - KRZYSZTOFA DYLA "BEZPIECZEŃSTWO - ROZWÓJ - SZACUNEK"

62 (37,80%)

Okręg 9

Rybotycze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Zbigniew Kozak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ŚNIEŻEK"

134 (72,83%)

Józef Knott

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - KRZYSZTOFA DYLA "BEZPIECZEŃSTWO - ROZWÓJ - SZACUNEK"

31 (16,85%)

Teofil Cielniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIAN PUCHALA GOSPODARZMY RAZEM

19 (10,33%)

Okręg 10

Aksmanice, Kłokowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Plizga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ŚNIEŻEK"

93 (39,91%)

Mariola Anna Glinczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU SPOŁECZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO

99 (42,49%)

Wojciech Różycki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - KRZYSZTOFA DYLA "BEZPIECZEŃSTWO - ROZWÓJ - SZACUNEK"

41 (17,60%)

Okręg 11

Darowice, Koniuszki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Latocha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ŚNIEŻEK"

79 (54,48%)

Andrzej Piotr Janiszczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - KRZYSZTOFA DYLA "BEZPIECZEŃSTWO - ROZWÓJ - SZACUNEK"

53 (36,55%)

Grzegorz Wojciech Pikulicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIAN PUCHALA GOSPODARZMY RAZEM

13 (8,97%)

Okręg 12

Nowe Sady

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Kasperski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ŚNIEŻEK"

24 (17,52%)

Józef Witold Kaiser

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - KRZYSZTOFA DYLA "BEZPIECZEŃSTWO - ROZWÓJ - SZACUNEK"

61 (44,53%)

Mariusz Makar

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIAN PUCHALA GOSPODARZMY RAZEM

52 (37,96%)

Okręg 13

Młodowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogusław Moskowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ŚNIEŻEK"

116 (65,54%)

Zenon Wasyłeczko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - KRZYSZTOFA DYLA "BEZPIECZEŃSTWO - ROZWÓJ - SZACUNEK"

51 (28,81%)

Włodzimierz Wojciech Haliszczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIAN PUCHALA GOSPODARZMY RAZEM

10 (5,65%)

Okręg 14

Kupiatycze , Młodowice Osiedle

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Wiesław Mirowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ŚNIEŻEK"

169 (68,70%)

Henryk Buczkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - KRZYSZTOFA DYLA "BEZPIECZEŃSTWO - ROZWÓJ - SZACUNEK"

30 (12,20%)

Jerzy Józef Skalski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIAN PUCHALA GOSPODARZMY RAZEM

47 (19,11%)

Okręg 15

Makowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Artur Tomasz Bańczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ŚNIEŻEK"

73 (38,83%)

Wojciech Andrzej Hładio

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - KRZYSZTOFA DYLA "BEZPIECZEŃSTWO - ROZWÓJ - SZACUNEK"

16 (8,51%)

Waldemar Bogusław Szkafarak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIAN PUCHALA GOSPODARZMY RAZEM

99 (52,66%)