Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część Sołectwa: Dywity, ulice: Kwiatowa, Łąkowa, Malinowa, Ogrodowa, Okrągła, Olsztyńska numery parzyste od 34 do 62 i wszystkie numery pozostałe od 90 do końca, Różana, Sosnowa, Sportowa, Spółdzielcza numery nieparzyste od 1 do 25.
Pokaż więcej
Katarzyna Raźniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI WĄSIK
105
(23,97%)
Karol Wierzbicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYK PACH
83
(18,95%)
Dorota Elżbieta Pszczoła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KREATYWNY SAMORZĄD KOMITET DANIELA ZADWORNEGO
153
(34,93%)
Jerzy Zdzisław Wojarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT
97
(22,15%)
Okręg 2
Część Sołectwa: Dywity, ulice: Jana Pawła II, Warmińska, Jeziorna, Jeżynowa, Olsztyńska numery parzyste od 2 do 32, Prosta, Spółdzielcza numery parzyste od 2 do 30, wszystkie numery pozostałe od 31 do końca. Sołectwo: Dywity (Dągi).
Pokaż więcej
Ewa Stanisława Kołodziejek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI WĄSIK
123
(28,02%)
Henryk Jacek Pach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYK PACH
79
(18,00%)
Sabina Józefa Robak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KREATYWNY SAMORZĄD KOMITET DANIELA ZADWORNEGO
237
(53,99%)
Okręg 3
Część Sołectwa: Dywity, ulice: Barczewskiego, Franciszka Hynka, Grzybowa, Ługwałdzka, Nad Stawem, Olsztyńska numery nieparzyste od 1 do 89 i numery parzyste od 64 do 88, Polna, Słoneczna.
Pokaż więcej
Dariusz Niedźwiedzki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI WĄSIK
97
(20,25%)
Lidia Katarzyna Orzechowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYK PACH
105
(21,92%)
Kamil Stanisław Gawryś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY DOMARADZKIEJ
48
(10,02%)
Urszula Derlacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KREATYWNY SAMORZĄD KOMITET DANIELA ZADWORNEGO
229
(47,81%)
Okręg 4
Sołectwo: Ługwałd.
Pokaż więcej
Ryszard Bogdan Gilski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI WĄSIK
30
(9,65%)
Zbigniew Andrzej Glezman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYK PACH
145
(46,62%)
Danuta Ewa Domaradzka-Ziarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY DOMARADZKIEJ
58
(18,65%)
Dominik Kazimierz Sidor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KREATYWNY SAMORZĄD KOMITET DANIELA ZADWORNEGO
78
(25,08%)
Okręg 5
Sołectwo: Rozgity, Sołectwo: Spręcowo.
Pokaż więcej
Katarzyna Moderacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI WĄSIK
47
(13,91%)
Maciej Ludwik Sikora
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYK PACH
42
(12,43%)
Danuta Zofia Podolak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY DOMARADZKIEJ
44
(13,02%)
Krzysztof Kulas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KREATYWNY SAMORZĄD KOMITET DANIELA ZADWORNEGO
205
(60,65%)
Okręg 6
Sołectwo: Dąbrówka Wielka, Sołectwo: Sętal.
Pokaż więcej
Danuta Kryszałowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI WĄSIK
117
(52,23%)
Arkadiusz Krezymon
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KREATYWNY SAMORZĄD KOMITET DANIELA ZADWORNEGO
107
(47,77%)
Okręg 7
Sołectwo: Gady, Sołectwo: Tuławki.
Pokaż więcej
Marian Białoboki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY DOMARADZKIEJ
53
(14,21%)
Agnieszka Sakowska-Hrywniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KREATYWNY SAMORZĄD KOMITET DANIELA ZADWORNEGO
281
(75,34%)
Robert Marcin Greszta
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
39
(10,46%)
Okręg 8
Sołectwo: Frączki, Sołectwo: Gradki, Sołectwo: Nowe Włóki.
Pokaż więcej
Bogusława Kamińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI WĄSIK
119
(45,25%)
Urszula Elfryda Ignasiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYK PACH
55
(20,91%)
Anna Muleronek-Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY DOMARADZKIEJ
28
(10,65%)
Stanisław Owsianko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KREATYWNY SAMORZĄD KOMITET DANIELA ZADWORNEGO
61
(23,19%)
Okręg 9
Sołectwo: Barkweda, Sołectwo: Brąswałd, Sołectwo: Bukwałd, Sołectwo: Redykajny.
Pokaż więcej
Marta Elżbieta Michalik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI WĄSIK
30
(7,08%)
Stanisław Rulka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYK PACH
48
(11,32%)
Longin Antoni Rudzik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KREATYWNY SAMORZĄD KOMITET DANIELA ZADWORNEGO
119
(28,07%)
Bogumiła Brewka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁY BREWKI
227
(53,54%)
Okręg 10
Sołectwo: Słupy, (Kieźliny-Osiedle Leśne).
Pokaż więcej
Adam Jaszczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI WĄSIK
54
(14,14%)
Bogdan Stanisław Rudnicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYK PACH
217
(56,81%)
Beata Irena Bojarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY DOMARADZKIEJ
50
(13,09%)
Anna Pacewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KREATYWNY SAMORZĄD KOMITET DANIELA ZADWORNEGO
61
(15,97%)
Okręg 11
Część Sołectwa: Kieźliny, ulice: Ks. Wojciecha Zinka, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Ks. Jakuba Jagałły numery parzyste od 2 do 40, Leopolda Staffa, Pawła Sowy, Tadeusza Różewicza, Zbigniewa Herberta, Zofii Kossak-Szczuckiej.
Pokaż więcej
Wanda Anna Drzewiecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI WĄSIK
93
(29,06%)
Damian Świniarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYK PACH
65
(20,31%)
Tadeusz Bielicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KREATYWNY SAMORZĄD KOMITET DANIELA ZADWORNEGO
162
(50,63%)
Okręg 12
Część Sołectwa: Kieźliny, numery bez ulic Część Sołectwa: Kieźliny, ulice: Czesława Niemena, Edyty Stein, Krzysztofa Klenczona Ks. Jakuba Jagałły numery nieparzyste od 1 do 41 i wszystkie numery pozostałe od 42 do końca, O. Stanisława Dziwoty, Romana Domagały.
Pokaż więcej
Beata Dorota Majerkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI WĄSIK
51
(18,02%)
Andrzej Jerzy Kuchciński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYK PACH
76
(26,86%)
Ewa Agnieszka Kowerzanow-Luto
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY DOMARADZKIEJ
72
(25,44%)
Renata Kaszubska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KREATYWNY SAMORZĄD KOMITET DANIELA ZADWORNEGO
84
(29,68%)
Okręg 13
Sołectwo: Wadąg, numery bez ulic Sołectwo: Wadąg ulice: Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Agnieszki Osieckiej, Bolesława Leśmiana, Jana Brzechwy, Jana Kochanowskiego, Zygmunta Krasińskiego, Janusza Korczaka, Juliusza Słowackiego. Sołectwo: Zalbki (Myki, Szypry).
Pokaż więcej
Wojciech Abramczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI WĄSIK
35
(9,86%)
Ryszard Tomasz Jastrzębski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYK PACH
62
(17,46%)
Zbigniew Pupecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY DOMARADZKIEJ
84
(23,66%)
Janusz Józef Jędrzejewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KREATYWNY SAMORZĄD KOMITET DANIELA ZADWORNEGO
174
(49,01%)
Okręg 14
Część Sołectwa: Różnowo numery od 1 do 46 i nr 62e, numery 66a, 66c, 66d, 66e, 66f, 66g, 66h, 66j, nr od 67 do 91 i nr 92a, 92b, numery 247, 248, 249 numery od 300 do 399, numery od 766 do 780, numery od 800 do 840.
Pokaż więcej
Joanna Matusiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI WĄSIK
22
(9,52%)
Grażyna Anna Binek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYK PACH
48
(20,78%)
Jacek Wiktor Panas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY DOMARADZKIEJ
24
(10,39%)
Małgorzata Wysocka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KREATYWNY SAMORZĄD KOMITET DANIELA ZADWORNEGO
28
(12,12%)
Anna Sadrina-Ostrowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
109
(47,19%)
Okręg 15
Część Sołectwa: Różnowo numery od 47 do 66, bez numeru 62e oraz nr 66b, 66k, 66l, 66m, 66n, 66o, 66p, 66r, 66s, 66t, numery 92, 92c i nr od 93 do 299, bez numerów 247, 248, 249 numery od 400 do 765.
Pokaż więcej
Bogumiła Niedźwiecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI WĄSIK
65
(16,37%)
Magdalena Marta Kilkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYK PACH
160
(40,30%)
Damiana Ząbkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY DOMARADZKIEJ
73
(18,39%)
Krzysztof Witold Lewandowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KREATYWNY SAMORZĄD KOMITET DANIELA ZADWORNEGO
99
(24,94%)