Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: BIERWCE, KRUSZYNA, JEZIORNO.
Pokaż więcej
Grzegorz Cis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
13
(2,62%)
Teodora Piątkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGATY NOWAKOWSKIEJ
123
(24,80%)
Teresa Janiec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
128
(25,81%)
Ewa Ofiara
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
232
(46,77%)
Okręg 2
Sołectwa: BIERWIECKA WOLA, JANKI, PŁASKÓW.
Pokaż więcej
Janusz Piotr Jarosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
39
(8,61%)
Elwira Anna Milczarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGATY NOWAKOWSKIEJ
41
(9,05%)
Robert Piotr Rędzia
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
254
(56,07%)
Jan Lucjan Gniadek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
119
(26,27%)
Okręg 3
Sołectwa: GUTÓW, JANKOWICE, WOLA GUTOWSKA
Pokaż więcej
Kamil Wasilewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
12
(2,87%)
Piotr Tomasz Rafalak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGATY NOWAKOWSKIEJ
52
(12,44%)
Łukasz Kurek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
200
(47,85%)
Arkadiusz Walczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
154
(36,84%)
Okręg 4
Sołectwa: GÓRNA WOLA, LUDWIKÓW, MOKROSĘK, NARTY.
Pokaż więcej
Adam Włodarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
73
(22,05%)
Iwona Małgorzata Filozof
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(19,64%)
Cezary Imiełowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLISKO LUDZI
68
(20,54%)
Zbigniew Jan Dobosz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
125
(37,76%)
Okręg 5
Sołectwa: JEDLANKA, NOWA WOLA.
Pokaż więcej
Artur Mroziewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
45
(7,36%)
Magdalena Nowakowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGATY NOWAKOWSKIEJ
68
(11,13%)
Magdalena Trzmiel-Wieteska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
247
(40,43%)
Renata Bogumiła Kołątaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA JAŃCA
73
(11,95%)
Damian Żarłok
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
178
(29,13%)
Okręg 6
Sołectwo JEDLIŃSK ulice: ARMII KRAJOWEJ, ENERGETYKÓW, Bpa GOŁĘBIOWSKIEGO, KONOPNICKIEJ, KOŚCIUSZKI, KRÓTKA, MALIKÓW, OGRODOWA, PRUSA, REJA, RYNEK, SIENKIEWICZA, SPACEROWA, STAWNA, WARECKA, Św. WOJCIECHA.
Pokaż więcej
Marta Anna Dąbrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
48
(9,43%)
Patrycja Anna Bartula-Jakubowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGATY NOWAKOWSKIEJ
160
(31,43%)
Anna Jastrzębska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
139
(27,31%)
Genowefa Szpotowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLISKO LUDZI
29
(5,70%)
Lucyna Ewa Piwowar
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI
88
(17,29%)
Marek Śmiechowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
45
(8,84%)
Okręg 7
Sołectwo JEDLIŃSK ulice: JAŚMINOWA, KWIATOWA, LEŚNA, LIPOWA, ŁĄKOWA, PIASKOWA, POCZTOWA, POLNA, TARGOWA, WARSZAWSKA, PIASKI.
Pokaż więcej
Krzysztof Barszcz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
84
(20,95%)
Andrzej Chojnacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGATY NOWAKOWSKIEJ
21
(5,24%)
Teresa Kalbarczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
78
(19,45%)
Grzegorz Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLISKO LUDZI
45
(11,22%)
Maciej Krzysztof Makulski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
173
(43,14%)
Okręg 8
Sołectwa: KLWATKA SZLACHECKA, KLWATY.
Pokaż więcej
Monika Góźdź
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
50
(12,92%)
Agnieszka Siurnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGATY NOWAKOWSKIEJ
31
(8,01%)
Tomasz Waldemar Plewiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
196
(50,65%)
Bogdan Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLISKO LUDZI
60
(15,50%)
Jan Michalski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
50
(12,92%)
Okręg 9
Sołectwa: KAMIŃSK, PIASTÓW.
Pokaż więcej
Danuta Kozłoska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
69
(16,24%)
Katarzyna Wieteska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGATY NOWAKOWSKIEJ
17
(4,00%)
Lidia Dorota Żurowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
272
(64,00%)
Ewa Nowakowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLISKO LUDZI
41
(9,65%)
Mateusz Konopka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
26
(6,12%)
Okręg 10
Sołectwa: NOWE ZAWADY, ROMANÓW, STARE ZAWADY, URBANÓW.
Pokaż więcej
Kamil Jurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
23
(7,85%)
Dariusz Sławomir Lipiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGATY NOWAKOWSKIEJ
116
(39,59%)
Piotr Muc
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
94
(32,08%)
Bożena Okrój
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLISKO LUDZI
46
(15,70%)
Agnieszka Narecka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
14
(4,78%)
Okręg 11
Sołectwa: LISÓW, PIASECZNO.
Pokaż więcej
Waldemar Piotr Dabiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGATY NOWAKOWSKIEJ
179
(32,55%)
Aneta Joanna Celi
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(11,82%)
Zbigniew Andrzej Partyga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLISKO LUDZI
158
(28,73%)
Marek Mirosław Janiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA JAŃCA
129
(23,45%)
Krystyna Gruszka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
19
(3,45%)
Okręg 12
Sołectwo WIELOGÓRA ulice: CEGLANA, DŁUGA, DZIAŁKOWA, PIASKOWA, POPRZECZNA, PÓŁNOCNA, RATAJA, RELAKSOWA, SOSNOWA, WARSZAWSKA, WYCECHA.
Pokaż więcej
Paulina Pośnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
13
(3,40%)
Tomasz Kalbarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGATY NOWAKOWSKIEJ
128
(33,51%)
Barbara Zofia Kołodziejska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
150
(39,27%)
Grzegorz Chaberski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
91
(23,82%)
Okręg 13
Sołectwo WIELOGÓRA ulice: DOJAZDOWA, GRANICZNA, JODŁOWA, KOŚCIELNA, KRÓTKA, KWIATOWA, LEŚNA, ŁĄKOWA, ORKANA, POLNA, RADOSNA, SŁONECZNA, SPACEROWA, STAWNA, TOPOLOWA, WIŚNIOWA.
Pokaż więcej
Anna Piwońska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
83
(22,74%)
Michał Guziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGATY NOWAKOWSKIEJ
30
(8,22%)
Janusz Mazurek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
120
(32,88%)
Zdzisław Dobrowolski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLISKO LUDZI
17
(4,66%)
Stanisław Benedykt Dryja
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
115
(31,51%)
Okręg 14
Sołectwa: BOŻA WOLA, CZARNY ŁUG, WIERZCHOWINY.
Pokaż więcej
Edyta Zofia Kozak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
54
(12,95%)
Marcin Jacek Drewnowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGATY NOWAKOWSKIEJ
140
(33,57%)
Waldemar Cichowlas
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
83
(19,90%)
Anna Gołębiowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLISKO LUDZI
77
(18,47%)
Zbigniew Gut
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
63
(15,11%)
Okręg 15
Sołectwo: WSOLA.
Pokaż więcej
Joanna Mirosława Karaś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
154
(24,37%)
Krzysztof Jerzy Wieczorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGATY NOWAKOWSKIEJ
138
(21,84%)
Wojciech Franciszek Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
216
(34,18%)
Tomasz Rybski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLISKO LUDZI
124
(19,62%)