Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Jedlińsk

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwa: BIERWCE, KRUSZYNA, JEZIORNO.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Cis

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

13 (2,62%)

Teodora Piątkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGATY NOWAKOWSKIEJ

123 (24,80%)

Teresa Janiec

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

128 (25,81%)

Ewa Ofiara

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

232 (46,77%)

Okręg 2

Sołectwa: BIERWIECKA WOLA, JANKI, PŁASKÓW.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Piotr Jarosz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

39 (8,61%)

Elwira Anna Milczarska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGATY NOWAKOWSKIEJ

41 (9,05%)

Robert Piotr Rędzia

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

254 (56,07%)

Jan Lucjan Gniadek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

119 (26,27%)

Okręg 3

Sołectwa: GUTÓW, JANKOWICE, WOLA GUTOWSKA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kamil Wasilewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

12 (2,87%)

Piotr Tomasz Rafalak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGATY NOWAKOWSKIEJ

52 (12,44%)

Łukasz Kurek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

200 (47,85%)

Arkadiusz Walczak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

154 (36,84%)

Okręg 4

Sołectwa: GÓRNA WOLA, LUDWIKÓW, MOKROSĘK, NARTY.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Włodarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

73 (22,05%)

Iwona Małgorzata Filozof

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

65 (19,64%)

Cezary Imiełowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLISKO LUDZI

68 (20,54%)

Zbigniew Jan Dobosz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

125 (37,76%)

Okręg 5

Sołectwa: JEDLANKA, NOWA WOLA.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Artur Mroziewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

45 (7,36%)

Magdalena Nowakowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGATY NOWAKOWSKIEJ

68 (11,13%)

Magdalena Trzmiel-Wieteska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

247 (40,43%)

Renata Bogumiła Kołątaj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA JAŃCA

73 (11,95%)

Damian Żarłok

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

178 (29,13%)

Okręg 6

Sołectwo JEDLIŃSK ulice: ARMII KRAJOWEJ, ENERGETYKÓW, Bpa GOŁĘBIOWSKIEGO, KONOPNICKIEJ, KOŚCIUSZKI, KRÓTKA, MALIKÓW, OGRODOWA, PRUSA, REJA, RYNEK, SIENKIEWICZA, SPACEROWA, STAWNA, WARECKA, Św. WOJCIECHA.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marta Anna Dąbrowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

48 (9,43%)

Patrycja Anna Bartula-Jakubowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGATY NOWAKOWSKIEJ

160 (31,43%)

Anna Jastrzębska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

139 (27,31%)

Genowefa Szpotowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLISKO LUDZI

29 (5,70%)

Lucyna Ewa Piwowar

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI

88 (17,29%)

Marek Śmiechowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

45 (8,84%)

Okręg 7

Sołectwo JEDLIŃSK ulice: JAŚMINOWA, KWIATOWA, LEŚNA, LIPOWA, ŁĄKOWA, PIASKOWA, POCZTOWA, POLNA, TARGOWA, WARSZAWSKA, PIASKI.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Barszcz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

84 (20,95%)

Andrzej Chojnacki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGATY NOWAKOWSKIEJ

21 (5,24%)

Teresa Kalbarczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

78 (19,45%)

Grzegorz Kowalczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLISKO LUDZI

45 (11,22%)

Maciej Krzysztof Makulski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

173 (43,14%)

Okręg 8

Sołectwa: KLWATKA SZLACHECKA, KLWATY.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Góźdź

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

50 (12,92%)

Agnieszka Siurnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGATY NOWAKOWSKIEJ

31 (8,01%)

Tomasz Waldemar Plewiński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

196 (50,65%)

Bogdan Wójcik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLISKO LUDZI

60 (15,50%)

Jan Michalski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

50 (12,92%)

Okręg 9

Sołectwa: KAMIŃSK, PIASTÓW.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Danuta Kozłoska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

69 (16,24%)

Katarzyna Wieteska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGATY NOWAKOWSKIEJ

17 (4,00%)

Lidia Dorota Żurowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

272 (64,00%)

Ewa Nowakowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLISKO LUDZI

41 (9,65%)

Mateusz Konopka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

26 (6,12%)

Okręg 10

Sołectwa: NOWE ZAWADY, ROMANÓW, STARE ZAWADY, URBANÓW.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kamil Jurek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

23 (7,85%)

Dariusz Sławomir Lipiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGATY NOWAKOWSKIEJ

116 (39,59%)

Piotr Muc

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

94 (32,08%)

Bożena Okrój

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLISKO LUDZI

46 (15,70%)

Agnieszka Narecka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

14 (4,78%)

Okręg 11

Sołectwa: LISÓW, PIASECZNO.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Waldemar Piotr Dabiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGATY NOWAKOWSKIEJ

179 (32,55%)

Aneta Joanna Celi

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

65 (11,82%)

Zbigniew Andrzej Partyga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLISKO LUDZI

158 (28,73%)

Marek Mirosław Janiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA JAŃCA

129 (23,45%)

Krystyna Gruszka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

19 (3,45%)

Okręg 12

Sołectwo WIELOGÓRA ulice: CEGLANA, DŁUGA, DZIAŁKOWA, PIASKOWA, POPRZECZNA, PÓŁNOCNA, RATAJA, RELAKSOWA, SOSNOWA, WARSZAWSKA, WYCECHA.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paulina Pośnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

13 (3,40%)

Tomasz Kalbarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGATY NOWAKOWSKIEJ

128 (33,51%)

Barbara Zofia Kołodziejska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

150 (39,27%)

Grzegorz Chaberski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

91 (23,82%)

Okręg 13

Sołectwo WIELOGÓRA ulice: DOJAZDOWA, GRANICZNA, JODŁOWA, KOŚCIELNA, KRÓTKA, KWIATOWA, LEŚNA, ŁĄKOWA, ORKANA, POLNA, RADOSNA, SŁONECZNA, SPACEROWA, STAWNA, TOPOLOWA, WIŚNIOWA.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Piwońska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

83 (22,74%)

Michał Guziński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGATY NOWAKOWSKIEJ

30 (8,22%)

Janusz Mazurek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

120 (32,88%)

Zdzisław Dobrowolski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLISKO LUDZI

17 (4,66%)

Stanisław Benedykt Dryja

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

115 (31,51%)

Okręg 14

Sołectwa: BOŻA WOLA, CZARNY ŁUG, WIERZCHOWINY.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Edyta Zofia Kozak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

54 (12,95%)

Marcin Jacek Drewnowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGATY NOWAKOWSKIEJ

140 (33,57%)

Waldemar Cichowlas

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

83 (19,90%)

Anna Gołębiowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLISKO LUDZI

77 (18,47%)

Zbigniew Gut

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

63 (15,11%)

Okręg 15

Sołectwo: WSOLA.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Mirosława Karaś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

154 (24,37%)

Krzysztof Jerzy Wieczorek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGATY NOWAKOWSKIEJ

138 (21,84%)

Wojciech Franciszek Kowalczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

216 (34,18%)

Tomasz Rybski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLISKO LUDZI

124 (19,62%)