Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Zielona Góra

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Afrodyty, Agrestowa, Aleja Wojska Polskiego od numeru 10, Ananasowa, Apolla, Aresa, Artemidy, Ateny, Bananowa, Stefana Batorego numery nieparzyste od nr 69 i parzyste od nr 118, Braci Gierymskich, Budziszyńska, Bułgarska, Ceramiczna, Józefa Chełmońskiego, Chemiczna, Cisowa, Cyprysowa, Cytrynowa, Dąbrówki, Dekoracyjna, Demeter, Dionizosa, Xawerego Dunikowskiego, Dworkowa, Działkowa, Elektronowa, Energetyków, Fajansowa, Figowa, Foluszowa, Francuska, Grabowa, Heliosa, Heraklesa, Hermesa, Hery, Hiszpańska, Hoffmana, Anny Jagiellonki, Jesionowa, Kamionkowa, Keramzytowa, Klinkierowa, Kokosowa, Juliusza Kossaka, Kraljevska, Kręta, Krośnieńska, Leśna, Lotników, Magnacka, Jacka Malczewskiego, Mała, Melpomeny, Piotra Michałowskiego, Migdałowa, Miodowa, Modrzewiowa, Naftowa, Nike, Objazdowa, Olchowa, Osadnicza, Porcelanowa, Porzeczkowa, Posejdona, Prosta, Różana, Rydza-Śmigłego, Słowacka, Tomasza Sobkowiaka, Szlachecka, Św. Trójcy, Świerkowa, Węgierska, Wiejska, Wrzosowa, Leona Wyczółkowskiego, Stefana Wyszyńskiego od nr 29 do nr 165, Zacisze, Jana Zamoyskiego, Zaściankowa, Zeusa, Zimna, Zjednoczenia od nr 12, Żołnierzy 2 Armii

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Cezary Jacek Wysocki
    461 (3,74%)
  2. 4 Stefania Janina Nabel
    43 (0,35%)
  3. 3 Marcin Kęsy
    101 (0,82%)
  4. 7 Dariusz Stanisław Frejman
    141 (1,14%)
  5. 2 Monika Urszula Abrahamowicz
    147 (1,19%)
  6. 5 Paweł Gilbert Kaleta
    59 (0,48%)
  7. 6 Joanna Dunas
    60 (0,49%)

KOMITET WYBORCZY RUCH MIEJSKI ZIELONA GÓRA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Tomasz Ratajczak
    177 (1,44%)
  2. 1 Dawid Maciej Kotlarek
    286 (2,32%)
  3. 2 Aneta Marlena Lamcha
    83 (0,67%)
  4. 4 Anna Maria Czyż
    102 (0,83%)
  5. 5 Józef Kozanowski
    56 (0,45%)
  6. 6 Daria Teresa Lisiecka
    128 (1,04%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Piotr Barczak
    1 735 (14,07%)
  2. 3 Mirosław Marek Zelisko
    305 (2,47%)
  3. 2 Grzegorz Przemysław Maćkowiak
    391 (3,17%)
  4. 5 Arkadiusz Tadeusz Soczewko
    21 (0,17%)
  5. 7 Alicja Janina Jędrzejczak-Siłka
    71 (0,58%)
  6. 4 Danuta Fabiś
    194 (1,57%)
  7. 6 Anna Beata Traczyk
    38 (0,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ KUBICKI-BEZPARTYJNI

kandydatliczba głosów

  1. 7 Arkadiusz Jan Dąbrowski
    83 (0,67%)
  2. 6 Katarzyna Helena Prokopyszyn
    154 (1,25%)
  3. 2 Robert Grzegorz Górski
    2 348 (19,04%)
  4. 4 Anna Kwiatek
    319 (2,59%)
  5. 1 Andrzej Zbigniew Bocheński
    793 (6,43%)
  6. 3 Kamil Krzysztof Kawicki
    599 (4,86%)
  7. 5 Ewa Danuta Habich
    177 (1,44%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marlena Barbara Kopij
    337 (2,73%)
  2. 5 Jolanta Gabriela Drygas
    108 (0,88%)
  3. 3 Tomasz Maciej Lehman
    189 (1,53%)
  4. 6 Janusz Andrzej Rewers
    455 (3,69%)
  5. 7 Krystyna Maria Magdziarek
    266 (2,16%)
  6. 4 Robert Michał Kornalewicz
    128 (1,04%)
  7. 1 Marcin Bogusław Pabierowski
    1 775 (14,40%)

Okręg 2

1 Maja, Armii Krajowej, Bociania, Botaniczna, Brzozowa, Świętych Cyryla i Metodego, Czyżykowa, Długa, Fabryczna, Festiwalowa, Bartosza Głowackiego, Zbyszka Godlewskiego, Jaskółcza, Jana Kilińskiego, Jasna, Jeżykowa, Marii Konopnickiej, Kosynierów, Tadeusza Kościuszki, Kożuchowska numery nieparzyste do nr 29 i parzyste do nr 10, Ignacego Krasickiego, Anieli Krzywoń, Kukułcza, Łabędzia, Łużycka, Maciejowicka, Generała Madalińskiego, Ks. Kazimierza Michalskiego, Stanisława Moniuszki od nr 12, Monte Cassino, Morwowa, Nasza, Czesława Niemena, Ogrodowa, Leopolda Okulickiego, Orla, Owocowa, Pawia, Piastowska, Pionierów Zielonej Góry, Piwna, Józefa Poniatowskiego, Połaniecka, Powstańców Warszawy, Ptasia, Racławicka, Sokola, Sowia, Studzianki, Majora Henryka Sucharskiego, Szarych Szeregów, Szczekocińska do nr 14, Tatrzańska, Unii Europejskiej, Jerzego Waszczyka, Wesoła, Wiśniowa, Witebska, Wypoczynek, Stefana Wyszyńskiego od numeru 1 do numeru 25, Zachodnia, Tadeusza Zawadzkiego „Zośki”, Żurawia

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Zbigniew Bartkowiak
    100 (0,91%)
  2. 5 Patryk Andrzej Nowakowski
    44 (0,40%)
  3. 1 Tomasz Krzysztof Nesterowicz
    1 031 (9,41%)
  4. 2 Anna Agnieszka Drobek
    64 (0,58%)
  5. 4 Anna Maria Lik
    21 (0,19%)
  6. 6 Bruno Aleksander Kieć
    35 (0,32%)
  7. 7 Sylwia Matuszak
    146 (1,33%)

KOMITET WYBORCZY RUCH MIEJSKI ZIELONA GÓRA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Elżbieta Małgorzata Kaźmierska
    53 (0,48%)
  2. 1 Grzegorz Jan Lipiec
    601 (5,48%)
  3. 2 Małgorzata Izabela Turzańska-Zenkner
    72 (0,66%)
  4. 5 Kacper Edward Kubiak
    55 (0,50%)
  5. 3 Andrzej Damian Burchardt
    56 (0,51%)
  6. 4 Aleksandra Krystyna Czyż
    74 (0,68%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Danuta Franciszka Najbar
    55 (0,50%)
  2. 3 Janusz Młyński
    190 (1,73%)
  3. 1 Bożena Ronowicz
    1 187 (10,83%)
  4. 4 Elżbieta Mirosława Grudzińska
    99 (0,90%)
  5. 2 Dariusz Władysław Niedzielski
    530 (4,84%)
  6. 7 Anna Duciewicz
    141 (1,29%)
  7. 5 Robert Piotr Świdkiewicz
    64 (0,58%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ KUBICKI-BEZPARTYJNI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Paweł Bogdan Wysocki
    1 369 (12,49%)
  2. 3 Robert Daniel Sapa
    278 (2,54%)
  3. 4 Izabela Katarzyna Kraśko
    79 (0,72%)
  4. 6 Anna Magdalena Urbaniak
    81 (0,74%)
  5. 7 Magdalena Bobek
    483 (4,41%)
  6. 2 Grzegorz Tomasz Hryniewicz
    1 144 (10,44%)
  7. 5 Agnieszka Anna Klukowska
    98 (0,89%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Adam Maciej Urbaniak
    1 819 (16,60%)
  2. 2 Marek Waldemar Kamiński
    441 (4,02%)
  3. 4 Elżbieta Ewa Smykał
    182 (1,66%)
  4. 5 Marzanna Gniazdowska
    61 (0,56%)
  5. 3 Beata Dorota Tojza
    183 (1,67%)
  6. 6 Bartłomiej Tomasz Oleksiński
    41 (0,37%)
  7. 7 Danuta Maria Burzyńska
    84 (0,77%)

Okręg 3

Dzielnica Nowe Miasto, Agatowa, Ametystowa, Henryka Arctowskiego, Augustowska, Azaliowa, Bałtycka, Boczna, Bolka i Lolka, Bosmańska, Bratkowa, Brylantowa, Budowlana, Bursztynowa, Calineczki, Chabrowa, Aleksandra Czekanowskiego, Jana Czerskiego, Daliowa, Diamentowa, Ignacego Domeyki, Dożynkowa, Fiołkowa, Fregatowa, Kazimierza Funka, Giżycka, Goździkowa, Graniczna, Janusza Groszkowskiego, Helska, Jana Heweliusza, Leopolda Infelda, Irysowa, Jasia i Małgosi, Jaśminowa, Jędrzychowska, Kaczeńcowa, Kalinowa, Kapitańska, Kasztanowa, Kąpielowa, Kętrzyńska, Kiełpińska, Roberta Kocha, Oskara Kolberga, Kolejowa, Konwaliowa, Kopciuszka, Koralowa, Krasnoludków, Krokusowa, Królewny Śnieżki, Kubusia Puchatka, Lawendowa, Leszczynowa, Liliowa, Ignacego Łukasiewicza, Makowa, Mieczykowa, Misia Uszatka, Mokra, Mrągowska, Nagietkowa, Gabriela Narutowicza, Alfreda Nobla, Nowojędrzychowska, Okrężna, Karola Olszewskiego, Olsztyńska, Osiedle Kaszubskie, Perłowa, Pinokia, Piotrusia Pana, Plonowa, Pucka, Rezedowa, Róży Wiatrów, Rubinowa, Rumiankowa, Rybacka, Sasankowa, Wacława Sierpińskiego, Siewna, Słonecznikowa, Słowicza, Sopocka, Stokrotkowa, Stolarska, Storczykowa, Pawła Strzeleckiego, Studzienna, Suwalska, Szafirowa, Szantowa, Szmaragdowa, Sztormowa, Trójmiejska, Tulipanowa, Turkusowa, Urocza, Jędrzeja Śniadeckiego, Urodzajna, Warzywna, Wierzbowa, Wronia, Zygmunta Wróblewskiego, Zawilcowa, Zbożowa, Zielna, Złotej Rybki, Żeglarska

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jadwiga Elżbieta Oziemkowska
    337 (2,87%)
  2. 2 Antonina Ambrożewicz-Sawczuk
    114 (0,97%)
  3. 3 Jarosław Józef Biernacki
    81 (0,69%)
  4. 6 Andrzej Władysław Olszak
    47 (0,40%)
  5. 4 Renata Persowska
    34 (0,29%)
  6. 5 Bogumiła Maria Husak
    77 (0,66%)
  7. 7 Ireneusz Bogucewicz
    56 (0,48%)

KOMITET WYBORCZY RUCH MIEJSKI ZIELONA GÓRA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Sebastian Pilichowski
    325 (2,77%)
  2. 2 Ilona Maria Motyka
    116 (0,99%)
  3. 3 Jarosław Krzysztof Kuczer
    68 (0,58%)
  4. 4 Katarzyna Joanna Aleksandrowicz
    78 (0,66%)
  5. 6 Beata Jolanta Sobicka-Kupczyk
    66 (0,56%)
  6. 5 Bartłomiej Jerzy Gruszka
    119 (1,01%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marek Józef Budniak
    904 (7,69%)
  2. 3 Dorota Danuta Bojar
    335 (2,85%)
  3. 2 Piotr Stefan Natkański
    437 (3,72%)
  4. 4 Hanna Franciszka Wysocka
    252 (2,14%)
  5. 6 Krystyna Wesseli-Łączak
    38 (0,32%)
  6. 7 Jakub Nijaki
    195 (1,66%)
  7. 5 Edward Plaszczyk
    50 (0,43%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ KUBICKI-BEZPARTYJNI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Wiesław Kuchta
    797 (6,78%)
  2. 1 Tomasz Paweł Sroczyński
    1 807 (15,38%)
  3. 3 Agnieszka Elżbieta Kozakiewicz
    528 (4,49%)
  4. 5 Klaudia Barbara Baranowska
    574 (4,88%)
  5. 4 Elżbieta Marianna Januszewska
    153 (1,30%)
  6. 7 Mariusz Zalewski
    420 (3,57%)
  7. 6 Robert Ryszard Jankowski
    220 (1,87%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Mirosława Teresa Jabłonka
    338 (2,88%)
  2. 5 Krzysztof Zygmunt Wołczyński
    239 (2,03%)
  3. 3 Dariusz Jacek Legutowski
    520 (4,42%)
  4. 1 Mariusz Leszek Rosik
    1 852 (15,76%)
  5. 6 Ewa Kasińska
    110 (0,94%)
  6. 2 Tomasz Adam Furtak
    239 (2,03%)
  7. 7 Anna Katarzyna Doszel
    226 (1,92%)

Okręg 4

Akademicka, Amarantowa, Amelii, Stefana Batorego numery nieparzyste do nr 67 i parzyste do nr 116, Generała Józefa Bema, Beżowa, Biała, Billewiczówny, Błękitna, Błotna, Bordowa, Borówkowa, Brązowa, Bukowa, Chłodna, Chynowska, Cicha, Zygmunta Czubińskiego, Dereszowa, Dębowa, Dolina Luizy, Dolina Zielona, Dolna, Michała Drzymały, Dzika, Fioletowa, Gajowa, Gorzowska, Grafitowa, Granatowa, Grzybowa, Harcerska, Władysława Jagiełły, Jana z Kolna, Jastrzębia, Jemiołowa, Jesienna, Jeździecka, Jeżynowa, Jodłowa, Karminowa, Karowa, Ketlinga, Klementowskich, Kmicica, Kolorowa, Hugo Kołłątaja, Tadeusza Konicza, Konstruktorów, Kostrzyńska, Kościuszkowców, Zygmunta Krasińskiego, Kremowa, Krępowska, Kucykowa, Generała Mariana Langiewicza, Lazurowa, Ludowa, Łężycka, Mahoniowa, Malinowa, Mechaników, Międzyrzecka, Miła, Modra, Niebieska, Niecała, Obywatelska, Oliwkowa, Orzechowa, Osiedle Pomorskie, Osiedle Śląskie, Pastelowa, Pistacjowa, Plac Korczakowców, Platynowa, Podbipięty, Podgórna od nr 45, Polanka, Pomarańczowa, Popielata, Potokowa, Poziomkowa, Poznańska, Przewalskiego, Przyleśna, Purpurowa, Raculka, Rajska, Różowa, Ruczajowa, Rumakowa, Rusałki, Franciszka Rzeźniczaka, Seledynowa, Siwa, Marii Skłodowskiej-Curie, Skrzetuskiego, Słubicka, Sosnowa, Spawaczy, Sportowa, Srebrna, Stajenna, Stanisława Staszica, Strumykowa, Strzemienna, Sulechowska, Profesora Zygmunta Szafrana, Szkarłatna, Szosa Kisielińska, Szpakowa, Szwajcarska, Świebodzińska, Tarpanowa, Technologów, Tęczowa, Towarowa, Trasa Północna, Romualda Traugutta, Truskawkowa, Urszuli, Ustronna, Waniliowa, Ludwika Waryńskiego, Wazów od nr 45, Winogradu, Wileńska, Władysława IV, Wołodyjowskiego, Stanisława Wyspiańskiego numery nieparzyste od nr 17 parzyste od nr 38, Wyścigowa, Zagłoby, Zakręt, Ludwika Zamenhofa, Zdrojowa, Zielony Las, Złota, Źródlana, Żabia, Żółta, Żurawinowa

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Edward Markiewicz
    624 (4,77%)
  2. 3 Grzegorz Krzysztof Kołowiecki
    40 (0,31%)
  3. 4 Renata Katarzyna Teodorczyk
    70 (0,53%)
  4. 5 Jadwiga Izabella Bocho-Kokot
    104 (0,79%)
  5. 6 Józef Rak
    68 (0,52%)
  6. 7 Jerzy Romuald Teichert
    110 (0,84%)
  7. 2 Barbara Katarzyna Kukulska
    195 (1,49%)

KOMITET WYBORCZY RUCH MIEJSKI ZIELONA GÓRA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Joanna Katarzyna Liddane
    656 (5,01%)
  2. 2 Adam Piotr Hreszczyk
    118 (0,90%)
  3. 3 Edyta Radkiewicz-Malinowska
    93 (0,71%)
  4. 6 Marcin Tomasz Dziubek
    96 (0,73%)
  5. 5 Anna Romana Kraśko
    110 (0,84%)
  6. 4 Kazimierz Wiesław Cegliński
    36 (0,28%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jacek Wojciech Budziński
    1 616 (12,35%)
  2. 5 Marta Mariola Dziadosz
    83 (0,63%)
  3. 2 Grażyna Jaskólska
    227 (1,73%)
  4. 4 Rafał Łukasz Jaszczyński
    360 (2,75%)
  5. 3 Arkadiusz Tybura
    435 (3,32%)
  6. 6 Andrzej Janusz Szablewski
    101 (0,77%)
  7. 7 Marta Brodzik
    221 (1,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ KUBICKI-BEZPARTYJNI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Janusz Krzysztof Kubicki
    2 162 (16,52%)
  2. 2 Filip Grzegorz Gryko
    1 493 (11,41%)
  3. 5 Filip Czeszyk
    262 (2,00%)
  4. 3 Karolina Nawrocka-Michalczak
    136 (1,04%)
  5. 7 Zbigniew Bartosz Binek
    1 087 (8,31%)
  6. 4 Barbara Elżbieta Langner
    166 (1,27%)
  7. 6 Ewa Izabela Jaszczyszyn
    86 (0,66%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Sławomir Rafał Kotylak
    1 458 (11,14%)
  2. 2 Joanna Malon
    303 (2,32%)
  3. 3 Grzegorz Adam Gryncewicz
    176 (1,35%)
  4. 5 Paweł Marian Jarosz
    114 (0,87%)
  5. 4 Aleksandra Agnieszka Fiałkowska
    139 (1,06%)
  6. 6 Danuta Marianna Józefowska-Tomiak
    41 (0,31%)
  7. 7 Krystyna Stacino-Łuczyńska
    99 (0,76%)

Okręg 5

30 Maja 1960 r. , Akacjowa, Aleja Juliusza Słowackiego, Aleja Konstytucji 3 Maja, Aleja Niepodległości, Aleja Wojska Polskiego do numeru 9, Aliny, Balladyny, Bankowa, Beniowskiego, Boduena, Bohaterów Westerplatte, Bolesława Chrobrego, Braniborska, Browarna, Ceglana, Chmielna, Chochlika, Fryderyka Chopina, Ciesielska, Stanisława Cynarskiego, Dantyszka, Generała Jarosława Dąbrowskiego, Derwida, Drzewna, Dworcowa, Ekologiczna, Fantazego, Filona, Geodetów, Glinianki, Goplany, Górna, Grabca, Artura Grottgera, Gronowa, Grunwaldzka, Gryfa, Grzegorza, Hawryłowicza, Horsztyńskiego, Jagodowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Generała Jakuba Jasińskiego, Jedności, Jelenia, Jęczmienna, Mieczysława Karłowicza, Jana Kasprowicza, Kazimierza Wielkiego, Jana Keplera, Kirkora, Klonowa, Jana Kochanowskiego, Kombatantów, Konopna, Mikołaja Kopernika, Kordiana, Kościelna, Kożuchowska numery nieparzyste od nr 31 i parzyste od nr 12, Krakusa, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Krawiecka, Krótka, Krucza, Krzemieniecka, Krzywa, Bolesława Krzywoustego, Kupiecka, Laury, Lecha, Lechitów, Letnia, Licealna, Lilii Wenedy, Lipowa, Lisia, Kazimierza Lisowskiego, Lubuska, Lwowska, Łąkowa, Władysława Łokietka, Mariacka, Masarska, Mazepy, Adama Mickiewicza, Mieszka I, Młyńska, Stanisława Moniuszki do nr 11, Morelowa, Nad Łąkami, Nowa, Tadeusza Olbrychta, Władysława Orkana, Osiedle Robotnicze, Osiedle Wygoda, Osiedlowa, Parkowa, Partyzantów, Piaskowa, Piękna, dr Pieniężnego, Piesza, Pułkownika Witolda Pileckiego, Plac Bohaterów, Plac Kolejarza, Plac ks. biskupa Wilhelma Pluty, Plac Makusynów, Plac majora Adama Lazarowicza, Plac Jana Matejki, Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego, Plac Pocztowy, Plac Powstańców Wielkopolskich, Plac Słowiański, Emilii Plater, Pod Filarami, Pod Topolami, Podgórna do nr 44, Polna, Podwójna, Przecznica, Przemysłowa, Przy Gazowni, Przyrodnicza, Pszenna, Reja, Władysława Reymonta, Rolnicza, Rymarska, Rzemieślnicza, Rzepakowa, Salomei, Henryka Siemiradzkiego, Henryka Sienkiewicza, Generała Władysława Sikorskiego, Piotra Skargi, Skierki, Składowa, Skrajna, Słoneczna, Jana Sobieskiego, Sorbska, Generała Józefa Sowińskiego, Spokojna, Spółdzielcza, Leopolda Staffa, Stary Rynek, Stroma, Andrzeja Struga, Strzelecka, Św. Jadwigi, Św. Kingi, Świętojańska, Szczekocińska od nr 15, Średnia, Tkacka, Juliana Tuwima, Kaspra Twardowskiego, Tylna, Ułańska, Wacława, Wandy, Księdza Piotra Wawrzyniaka, Wazów do nr 44, Wąska, Węglowa, Winna, Wodna, Wrocławska, Stanisława Wyspiańskiego nieparzyste do nr 15 parzyste do nr 36, Zamkowa, Grzegorza Zarugiewicza, Zawiszy Czarnego, Zielona, Zielonogórska, Zjednoczenia do nr 11, Zyty, Stefana Żeromskiego, Żytnia

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 7 Sławomir Baranowski
    72 (0,69%)
  2. 1 Radosław Robert Brodzik
    703 (6,71%)
  3. 3 Sebastian Łukasz Cielecki
    152 (1,45%)
  4. 5 Przemysław Andrzej Bułło
    29 (0,28%)
  5. 4 Renata Ewa Ciesielska-Rau
    31 (0,30%)
  6. 2 Katarzyna Dorota Fijałkowska
    78 (0,74%)
  7. 6 Ewelina Agnieszka Czarczyńska
    44 (0,42%)

KOMITET WYBORCZY RUCH MIEJSKI ZIELONA GÓRA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Paweł Zalewski
    128 (1,22%)
  2. 1 Anita Agnieszka Kucharska-Dziedzic
    1 121 (10,70%)
  3. 4 Adam Zbigniew Maziarz
    19 (0,18%)
  4. 3 Wiesława Marianna Tokarska
    52 (0,50%)
  5. 5 Maria Jolanta Fraszewska
    27 (0,26%)
  6. 6 Roman Pluciński
    19 (0,18%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Mateusz Stobrawa
    130 (1,24%)
  2. 5 Magdalena Franciszka Stachowska
    98 (0,94%)
  3. 1 Eleonora Maria Szymkowiak
    1 147 (10,95%)
  4. 4 Grzegorz Klimek-Żołnowski
    149 (1,42%)
  5. 2 Tomasz Jacek Naruszewicz
    671 (6,41%)
  6. 3 Andrzej Terek
    258 (2,46%)
  7. 6 Zofia Konopacka
    102 (0,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ KUBICKI-BEZPARTYJNI

kandydatliczba głosów

  1. 7 Rafał Mariusz Kasza
    766 (7,31%)
  2. 3 Paweł Andrzej Mocny
    388 (3,70%)
  3. 1 Andrzej Marian Brachmański
    940 (8,98%)
  4. 6 Jadwiga Korcz-Dziadosz
    105 (1,00%)
  5. 2 Emilia Kondrad
    596 (5,69%)
  6. 4 Łukasz Porycki
    93 (0,89%)
  7. 5 Dorota Haładyn-Biel
    77 (0,74%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Mateusz Stefan Sikorski
    147 (1,40%)
  2. 3 Kazimiera Bronisława Kucharska-Barczyk
    203 (1,94%)
  3. 4 Hanna Maria Nowicka
    242 (2,31%)
  4. 2 Krzysztof Edward Machalica
    881 (8,41%)
  5. 5 Aleksandra Walicka-Kotlarska
    79 (0,75%)
  6. 1 Andrzej Dariusz Żywień
    864 (8,25%)
  7. 6 Zdzisław Jarosław Sergun
    62 (0,59%)