Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Bachus, Chutcze
Pokaż więcej
Renata Mariola Kaleta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY RZEPECKIEJ
16
(11,43%)
Mariusz Krzeszczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(31,43%)
Marta Magda Gorczyca
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ŚWICY
26
(18,57%)
Dorota Małgorzata Żuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(38,57%)
Okręg 2
Aleksandrówka, Petryłów, Serniawy, Serniawy-Kolonia, Wólka Petryłowska
Pokaż więcej
Andrzej Tomasz Golus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY RZEPECKIEJ
16
(9,25%)
Marian Kraszewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
43
(24,86%)
Wiesław Steć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ŚWICY
16
(9,25%)
Małgorzata Fedorowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
98
(56,65%)
Okręg 3
Łowcza, Łowcza-Kolonia, Malinówka, Podpakule, Tomaszówka
Pokaż więcej
Edyta Głąb
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY RZEPECKIEJ
34
(19,21%)
Dominik Wilgocki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
23
(12,99%)
Andrzej Łubkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ŚWICY
32
(18,08%)
Bogusława Głąb
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
88
(49,72%)
Okręg 4
Bukowa Wielka
Pokaż więcej
Monika Agnieszka Małecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY RZEPECKIEJ
47
(20,70%)
Małgorzata Kędzierawska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
21
(9,25%)
Jan Marian Kwiatkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ŚWICY
41
(18,06%)
Tadeusz Starzyniec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
118
(51,98%)
Okręg 5
Bukowa Mała, Radzanów, Średni Łan
Pokaż więcej
Ryszard Kazimierz Skimina
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY RZEPECKIEJ
48
(40,68%)
Adam Michał Mierzicki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
21
(17,80%)
Arkadiusz Bartosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ŚWICY
6
(5,08%)
Bartłomiej Pakuła
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(36,44%)
Okręg 6
Zenon Kołodziejczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY RZEPECKIEJ
60
(38,71%)
Damian Seweryn Łobaczuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
28
(18,06%)
Joanna Stachowska-Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ŚWICY
4
(2,58%)
Piotr Janusz Hawryluk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63
(40,65%)
Okręg 7
Czułczyce Małe, Hredków, Krobonosz, Krobonosz-Kolonia, Sajczyce
Pokaż więcej
Andrzej Michał Skóra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY RZEPECKIEJ
62
(30,85%)
Agnieszka Rak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
24
(11,94%)
Maria Syk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ŚWICY
34
(16,92%)
Zbigniew Kloc
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
81
(40,30%)
Okręg 8
Czułczyce, Przysiółek
Pokaż więcej
Ewa Katarzyna Podjadek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY RZEPECKIEJ
25
(13,81%)
Iwona Krzywicka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
67
(37,02%)
Damian Łukasz Krawiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ŚWICY
9
(4,97%)
Andrzej Kędzierawski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
80
(44,20%)
Okręg 9
Czułczyce-Kolonia, Jagodne
Pokaż więcej
Dorota Marta Józak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY RZEPECKIEJ
18
(14,06%)
Stanisław Grzesiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
21
(16,41%)
Sylwester Bejda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ŚWICY
13
(10,16%)
Łukasz Traczyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
76
(59,38%)
Okręg 10
Sawin ulice: Klitne, Podgrabowa, Pod Borkiem, Polna, Salnicze, Spokojna, Stodoły, Topolowa, Zastawie
Pokaż więcej
Joanna Steć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY RZEPECKIEJ
30
(18,40%)
Dariusz Jarosław Dąbrowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
34
(20,86%)
Ewa Przeor-Głąb
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ŚWICY
10
(6,13%)
Iwona Wołoszkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
89
(54,60%)
Okręg 11
Sawin ulice: Chełmska, Kościelna, Obłonie, Przechodnia
Pokaż więcej
Jarosław Błaszczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY RZEPECKIEJ
57
(32,39%)
Sylwester Turek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ŚWICY
13
(7,39%)
Halina Wołoszkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
106
(60,23%)
Okręg 12
Sawin ulice: Bohaterów Powstania Styczniowego, Kwiatowa, Lipowa, Łączna, Nadrzeczna, Spacerowa, Wygon
Pokaż więcej
Jolanta Barbara Król
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY RZEPECKIEJ
67
(32,06%)
Alicja Wacewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(26,79%)
Wojciech Adamowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
86
(41,15%)
Okręg 13
Sawin ulice: Brzeska, Kątek, Ogrodowa, Rynek, Zielona
Pokaż więcej
Andrzej Kloc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY RZEPECKIEJ
40
(23,81%)
Joanna Agnieszka Biernat
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
14
(8,33%)
Agnieszka Justyna Ćwir
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ŚWICY
12
(7,14%)
Maria Kubiak-Skórzewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
102
(60,71%)
Okręg 14
Sawin ulice: Brzezina, Koziogórska, Krótka, Laski, Lubelska, Objazdowa, Osowiec, Podchylinie, Wspólna
Pokaż więcej
Bożena Anna Chlebio
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY RZEPECKIEJ
33
(22,60%)
Alina Lucyna Dziwulska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
27
(18,49%)
Zbigniew Mirosław Krzanowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
86
(58,90%)
Okręg 15
Sawin ulice: Chutecka, Nowoprojektowana
Pokaż więcej
Jan Wiesław Izert
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY RZEPECKIEJ
51
(21,70%)
Stanisław Piotr Krzak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
85
(36,17%)
Teresa Marianna Chlebio
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
99
(42,13%)