Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Domaszewnica, od nr 1 do nr 80
Pokaż więcej
Andrzej Kaliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"
69
(46,31%)
Bogdan Maliszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I SAMORZĄDNOŚĆ
80
(53,69%)
Okręg 2
Domaszewnica, od nr 81 do końca
Pokaż więcej
Jadwiga Krystyna Droś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JADWIGI DROŚ
80
(49,08%)
Zbigniew Stanisław Zborowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
83
(50,92%)
Okręg 3
Kolonia Domaszewnica Kolonia Domaszewska
Pokaż więcej
Henryk Bogdan Cabaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"
74
(55,64%)
Tadeusz Edward Wielgosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I SAMORZĄDNOŚĆ
59
(44,36%)
Okręg 4
Sobole, od nr 1 do nr 99
Pokaż więcej
Marek Białucha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"
148
(77,49%)
Ewa Robak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I SAMORZĄDNOŚĆ
43
(22,51%)
Okręg 5
Sobole, od nr 100 do końca Stanisławów
Pokaż więcej
Małgorzata Skwara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"
99
(67,35%)
Władysław Stanisław Mazur
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I SAMORZĄDNOŚĆ
48
(32,65%)
Okręg 6
Ulan-Majorat
Pokaż więcej
Wiesław Krzysztof Zienkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"
200
(69,93%)
Sławomir Klimiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PO PIERWSZE ULAN
45
(15,73%)
Józef Bielecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I SAMORZĄDNOŚĆ
41
(14,34%)
Okręg 7
Zarzec Ulański
Pokaż więcej
Zenon Krzysztof Nowosielski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"
71
(41,04%)
Grażyna Barbara Iwaszko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I SAMORZĄDNOŚĆ
102
(58,96%)
Okręg 8
Klębów Sętki
Pokaż więcej
Sławomir Leszek Mazurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"
185
(74,60%)
Szczepan Jan Gajda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I SAMORZĄDNOŚĆ
63
(25,40%)
Okręg 9
Stok, od nr 1 do nr 62A i od nr 101 do końca
Pokaż więcej
Adam Karol Mazurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"
125
(58,41%)
Grzegorz Nowacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I SAMORZĄDNOŚĆ
89
(41,59%)
Okręg 10
Rozwadów Stok, od nr 63 do nr 100C
Pokaż więcej
Mariusz Stanisław Pióro
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"
67
(47,86%)
Sławomir Florian Bartochowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I SAMORZĄDNOŚĆ
73
(52,14%)
Okręg 11
Gąsiory Zakrzew
Pokaż więcej
Mariusz Piotr Zalewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"
137
(51,12%)
Kazimierz Grochowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I SAMORZĄDNOŚĆ
131
(48,88%)
Okręg 12
Piotr Piekarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"
99
(41,95%)
Elżbieta Paskudzka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I SAMORZĄDNOŚĆ
137
(58,05%)
Okręg 13
Kępki Skrzyszew Żyłki
Pokaż więcej
Karol Józef Wysokiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I SAMORZĄDNOŚĆ
112
(37,97%)
Kazimierz Zarzycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAZIMIERZA ZARZYCKIEGO
183
(62,03%)
Okręg 14
Ulan Duży Ulan Mały
Pokaż więcej
Krzysztof Zienkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"
163
(64,68%)
Mirosław Paćko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I SAMORZĄDNOŚĆ
89
(35,32%)
Okręg 15
Wierzchowiny
Pokaż więcej
Leszek Łukasz Lipiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"
113
(64,57%)
Edward Jan Wierzchowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I SAMORZĄDNOŚĆ
62
(35,43%)