Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Moszczenica

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Moszczenica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Wojciech Pacześ

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

130 (29,28%)

Adrian Piotr Wojtysiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY MOSZCZENICA

134 (30,18%)

Małgorzata Anna Domańska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCELEGO PIEKARKA TAK DLA ROZWOJU GMINY

160 (36,04%)

Paweł Wychowałek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA WYCHOWAŁKA NOWOCZESNA MOSZCZENICA

20 (4,50%)

Okręg 2

Sołectwo Moszczenica Wola ulice: Piotrkowska, Gazomska, Rzeczna, Łąkowa, Proszeńska, Południowa, Wiśniowa, Smugowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Tomasz Krawczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

80 (20,10%)

Krzysztof Szymon Kawnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY MOSZCZENICA

94 (23,62%)

Zdzisław Feliks Sitek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCELEGO PIEKARKA TAK DLA ROZWOJU GMINY

153 (38,44%)

Błażej Mariusz Kuchta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA WYCHOWAŁKA NOWOCZESNA MOSZCZENICA

71 (17,84%)

Okręg 3

Sołectwo Moszczenica Wola ulice: Akacjowa, Brzozowa, Cicha, Dębowa, Dworska, Jodłowa, Klonowa, Krzywa, Leśna, Modrzewiowa, Nowa, Ogrodowa, Plac Włókniarzy, Polna, Projektowana, Robotnicza, Rolna, Słoneczna, Sosnowa, Zielona, Wiosenna, Miodowa, Zaciszna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Iwona Katarzyna Pietrzkowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

143 (29,61%)

Michał Kazimierz Lewicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY MOSZCZENICA

185 (38,30%)

Franciszek Marek Plich

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BRONIARCZYKA „RODZINA DLA GMINY”

60 (12,42%)

Sławomir Krzysztof Przybył

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCELEGO PIEKARKA TAK DLA ROZWOJU GMINY

60 (12,42%)

Wojciech Szczepan Bąbol

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA WYCHOWAŁKA NOWOCZESNA MOSZCZENICA

35 (7,25%)

Okręg 4

Sołectwa: Białkowice, Gazomia Nowa, Gazomia Stara

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Leonard Lorens

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

108 (31,58%)

Roman Marcin Cander

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY MOSZCZENICA

106 (30,99%)

Marianna Zielonka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCELEGO PIEKARKA TAK DLA ROZWOJU GMINY

128 (37,43%)

Okręg 5

Sołectwa: Baby, Pomyków

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Czesław Deka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

83 (19,58%)

Michał Kazimierz Frątczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY MOSZCZENICA

70 (16,51%)

Bartłomiej Jan Masiarek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCELEGO PIEKARKA TAK DLA ROZWOJU GMINY

215 (50,71%)

Mirosław Józef Kawnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA WYCHOWAŁKA NOWOCZESNA MOSZCZENICA

56 (13,21%)

Okręg 6

Sołectwa: Podolin, Gościmowice Drugie, Gościmowice Drugie Powęziny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Józef Kozakowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

148 (46,69%)

Grzegorz Stanisław Nowicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCELEGO PIEKARKA TAK DLA ROZWOJU GMINY

121 (38,17%)

Łukasz Kowalewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE

48 (15,14%)

Okręg 7

Sołectwa: Kiełczówka, Raciborowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Jan Mierzejewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

86 (24,29%)

Mariusz Piotr Małgorzaciak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY MOSZCZENICA

71 (20,06%)

Małgorzata Ewa Śmiechowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCELEGO PIEKARKA TAK DLA ROZWOJU GMINY

197 (55,65%)

Okręg 8

Sołectwa: Srock, Gościmowice Pierwsze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Józef Jończyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

195 (53,72%)

Andrzej Paweł Dróżdż

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCELEGO PIEKARKA TAK DLA ROZWOJU GMINY

168 (46,28%)

Okręg 9

Sołectwa: Rękoraj, Sierosław

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Stefan Kraska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

90 (20,00%)

Piotr Andrzej Broniarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BRONIARCZYKA „RODZINA DLA GMINY”

88 (19,56%)

Tadeusz Aleksy Kowara

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCELEGO PIEKARKA TAK DLA ROZWOJU GMINY

149 (33,11%)

Sylwester Paweł Krawętek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE

110 (24,44%)

Justyna Jagoda Stępień

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA WYCHOWAŁKA NOWOCZESNA MOSZCZENICA

13 (2,89%)

Okręg 10

Sołectwo Moszczenica Osiedle ulice: Dworcowa, Jaworowa, Wrzosowa, Spacerowa od nr 7 do nr 30 oraz ulica Piotrkowska od nr 11 do 21 c

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zdzisława Teresa Ruszkiewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

112 (30,85%)

Mieczysław Wieczorek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCELEGO PIEKARKA TAK DLA ROZWOJU GMINY

209 (57,58%)

Anna Sylwia Nowaczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA WYCHOWAŁKA NOWOCZESNA MOSZCZENICA

42 (11,57%)

Okręg 11

Sołectwo Moszczenica Osiedle ulice: Cegielniana, Fabryczna, Hodowlana, Nowy Świat, Spacerowa od nr 1 do nr 6, Wesoła, Kosowska, Rzemieślnicza oraz z Woli Moszczenickiej ulica Kosowska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Jacek Dziadczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

91 (32,73%)

Dariusz Józef Jędrzejczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY MOSZCZENICA

77 (27,70%)

Daniel Marian Cichosz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCELEGO PIEKARKA TAK DLA ROZWOJU GMINY

105 (37,77%)

Amanda Budzińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA WYCHOWAŁKA NOWOCZESNA MOSZCZENICA

5 (1,80%)

Okręg 12

Sołectwo Gajkowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Arkadiusz Wojciech Sierociński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

132 (40,87%)

Wojciech Jan Jarzębowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCELEGO PIEKARKA TAK DLA ROZWOJU GMINY

191 (59,13%)

Okręg 13

Sołectwo Kosów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Jacek Banaszczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

102 (38,49%)

Anetta Gajda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY MOSZCZENICA

85 (32,08%)

Jan Mikołaj Kraska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCELEGO PIEKARKA TAK DLA ROZWOJU GMINY

78 (29,43%)

Okręg 14

Sołectwa: Jarosty, Karlin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Tomasz Stańczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

74 (18,83%)

Iwona Teresa Jarosińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY MOSZCZENICA

147 (37,40%)

Mariusz Roman Pomazany

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCELEGO PIEKARKA TAK DLA ROZWOJU GMINY

148 (37,66%)

Lilia Beata Defińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA WYCHOWAŁKA NOWOCZESNA MOSZCZENICA

24 (6,11%)

Okręg 15

Sołectwa: Michałów, Raków

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jolanta Barbara Sobala

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

36 (9,02%)

Małgorzata Zofia Krasoń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY MOSZCZENICA

45 (11,28%)

Waldemar Franciszek Banaszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCELEGO PIEKARKA TAK DLA ROZWOJU GMINY

187 (46,87%)

Wiesław Arkadiusz Dajcz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA DAJCZA

106 (26,57%)

Grzegorz Paweł Kowalski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA WYCHOWAŁKA NOWOCZESNA MOSZCZENICA

25 (6,27%)