Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - łęczycki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Łęczyca

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tomasz Józef Olczyk
    458 (7,64%)
  2. 2 Anna Krystyna Straszewska
    390 (6,50%)
  3. 5 Joanna Dominika Łosińska
    68 (1,13%)
  4. 4 Marcin Przepióra
    139 (2,32%)
  5. 3 Adam Ryszard Twarkowski
    197 (3,28%)
  6. 7 Jacek Łukasz Wardziński
    100 (1,67%)
  7. 6 Elżbieta Maria Cichowska
    116 (1,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE ZIEMI ŁĘCZYCKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Jolanta Maria Pawlak
    64 (1,07%)
  2. 6 Marta Arkuszewska
    41 (0,68%)
  3. 1 Janusz Teodor Mielczarek
    329 (5,49%)
  4. 2 Andrzej Szczepan Saganiak
    205 (3,42%)
  5. 5 Bogusław Wierciński
    76 (1,27%)
  6. 7 Karol Niewiadomski
    42 (0,70%)
  7. 3 Danuta Maria Domińczak
    132 (2,20%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Łukasz Kuciński
    42 (0,70%)
  2. 1 Eugeniusz Lucjan Stańczyk
    113 (1,88%)
  3. 3 Anna Maria Kupisz
    88 (1,47%)
  4. 4 Grzegorz Marek Dymecki
    56 (0,93%)
  5. 6 Daria Żelechowska
    27 (0,45%)
  6. 5 Elżbieta Jamroz
    37 (0,62%)
  7. 7 Krzysztof Adam Nowicki
    24 (0,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM SAMORZĄDOWE - POKOLENIA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Halina Kowalska
    127 (2,12%)
  2. 4 Bożena Maria Karlikowska
    66 (1,10%)
  3. 6 Tomasz Radosław Borkowski
    21 (0,35%)
  4. 3 Sylwester Wierzbowski
    39 (0,65%)
  5. 2 Jan Adam Grzelak
    86 (1,43%)
  6. 5 Małgorzata Danuta Bugajska
    27 (0,45%)
  7. 7 Wanda Maria Gidzińska
    65 (1,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA ŁĘCZYCKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Hanna Sylwia Pawłowska
    48 (0,80%)
  2. 7 Krzysztof Franciszek Graczyk
    95 (1,58%)
  3. 6 Teresa Kubas
    67 (1,12%)
  4. 5 Mariola Agata Grzelak
    10 (0,17%)
  5. 1 Krzysztof Janusz Hopaluk
    511 (8,52%)
  6. 4 Józef Mroczkowski
    123 (2,05%)
  7. 3 Marek Józef Kolis
    135 (2,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĘCZYCKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Elżbieta Zdzisława Sterlińska
    131 (2,18%)
  2. 1 Krystyna Marianna Pawlak
    268 (4,47%)
  3. 6 Krzysztof Kozański
    120 (2,00%)
  4. 4 Kamil Jerzy Konieczny
    50 (0,83%)
  5. 3 Małgorzata Dorota Raczkiewicz
    361 (6,02%)
  6. 5 Wojciech Seweryn Frankowski
    38 (0,63%)
  7. 7 Sławomir Tomasz Biniewicz
    866 (14,44%)

Okręg 2

Gmina Łęczyca

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Kamil Krzysztof Siubielski
    40 (1,23%)
  2. 1 Sławomir Łuczak
    751 (23,05%)
  3. 2 Monika Malwina Twardowska
    426 (13,08%)
  4. 4 Weronika Krzyżaniak
    56 (1,72%)
  5. 5 Zbigniew Andrzej Sobór
    332 (10,19%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Michał Mirosław Dudka
    15 (0,46%)
  2. 1 Radosław Kupis
    293 (8,99%)
  3. 4 Bogumiła Barbara Ziółecka
    14 (0,43%)
  4. 2 Jacek Kubas
    114 (3,50%)
  5. 3 Elżbieta Tomczyk
    28 (0,86%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM SAMORZĄDOWE - POKOLENIA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marta Barańska
    37 (1,14%)
  2. 1 Zbigniew Jan Łopaciński
    38 (1,17%)
  3. 4 Małgorzata Marzena Sochacka
    32 (0,98%)
  4. 3 Krzysztof Ludwik Czarnecki
    41 (1,26%)
  5. 5 Robert Gmerek
    45 (1,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA ŁĘCZYCKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Janusz Piotr Otto
    351 (10,77%)
  2. 2 Karolina Urbańska
    36 (1,10%)
  3. 5 Małgorzata Karlikowska- Antosiak
    46 (1,41%)
  4. 3 Krzysztof Kaźmierczak
    106 (3,25%)
  5. 4 Krzysztof Andrzej Znyk
    34 (1,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĘCZYCKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Anna Urszula Mroczkowska
    38 (1,17%)
  2. 1 Andrzej Krzysztof Wdowiak
    262 (8,04%)
  3. 5 Tomasz Sobczak
    71 (2,18%)
  4. 3 Marzena Maria Kowalczyk
    20 (0,61%)
  5. 4 Andrzej Adam Olczyk
    32 (0,98%)

Okręg 3

Gmina Grabów, Gmina Świnice Warckie

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Monika Maria Galankiewicz
    322 (7,04%)
  2. 1 Andrzej Krzysztof Pietruszka
    372 (8,13%)
  3. 4 Jacek Wojciech Orzechowski
    149 (3,26%)
  4. 3 Stanisław Julian Wypych
    133 (2,91%)
  5. 5 Maria Antonina Królasik
    554 (12,11%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Edward Feliks Cymmer
    961 (21,01%)
  2. 5 Jan Włodzimierz Darolewski
    121 (2,65%)
  3. 2 Małgorzata Łazińska
    85 (1,86%)
  4. 4 Wanda Eleonora Haragos
    42 (0,92%)
  5. 3 Jarosław Kołodziejczak
    173 (3,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM SAMORZĄDOWE - POKOLENIA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Benedykta Elżbieta Śmigiel
    25 (0,55%)
  2. 1 Jarosław Janusz Głowacki
    376 (8,22%)
  3. 3 Przemysław Edward Kaczmarek
    148 (3,24%)
  4. 4 Mirella Majczak
    37 (0,81%)
  5. 5 Waldemar Sławomir Wasiak
    148 (3,24%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA ŁĘCZYCKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Dariusz Sawicki
    64 (1,40%)
  2. 1 Małgorzata Stanisława Pawlak
    88 (1,92%)
  3. 5 Małgorzata Krysiak
    38 (0,83%)
  4. 3 Marcin Wojtera
    148 (3,24%)
  5. 4 Elżbieta Bieńkowska
    30 (0,66%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĘCZYCKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krzysztof Andrzej Próchniewicz
    256 (5,60%)
  2. 2 Wiesław Jan Łaziński
    228 (4,98%)
  3. 4 Magdalena Zofia Jaszczak
    10 (0,22%)
  4. 3 Wiesława Marianna Pabin
    29 (0,63%)
  5. 5 Henryk Pieczewski
    37 (0,81%)

Okręg 4

Gmina Daszyna, Gmina Witonia, Gmina Góra Świętej Małgorzaty, Gmina Piątek

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Andrzej Piotr Czapowski
    97 (1,31%)
  2. 1 Józef Ireneusz Mikołajczyk
    459 (6,22%)
  3. 2 Beata Monika Gawryszczak
    354 (4,80%)
  4. 4 Zbigniew Andrzej Marczak
    358 (4,85%)
  5. 6 Krzysztof Kazimierz Wójcik
    323 (4,38%)
  6. 3 Włodzimierz Lewandowski
    611 (8,28%)
  7. 7 Ewa Adamska
    248 (3,36%)
  8. 8 Anna Kornat
    327 (4,43%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE ZIEMI ŁĘCZYCKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Paweł Piotr Odważny
    166 (2,25%)
  2. 2 Michał Czekalski
    340 (4,61%)
  3. 8 Józef Szczepan Bartosik
    80 (1,08%)
  4. 1 Anna Krystyna Dymna
    217 (2,94%)
  5. 4 Tomasz Marcin Sukiennik
    21 (0,28%)
  6. 5 Karolina Elżbieta Kubiak
    54 (0,73%)
  7. 6 Ewa Wiktorska
    41 (0,56%)
  8. 7 Jan Henryk Marczak
    34 (0,46%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Dorota Zofia Misiak
    41 (0,56%)
  2. 8 Radosław Stróżewski
    100 (1,36%)
  3. 4 Bogdan Józef Kondorowski
    83 (1,12%)
  4. 1 Wojciech Zdziarski
    668 (9,05%)
  5. 2 Krystyna Grabowska
    158 (2,14%)
  6. 7 Tomasz Mysłowski
    21 (0,28%)
  7. 5 Aleksandra Agnieszka Kozanecka
    62 (0,84%)
  8. 6 Mirosław Pokorski
    124 (1,68%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM SAMORZĄDOWE - POKOLENIA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Zenon Antoni Dąbrowski
    505 (6,84%)
  2. 2 Dariusz Krzysztof Kuś
    169 (2,29%)
  3. 3 Milena Anna Grabarczyk
    31 (0,42%)
  4. 4 Małgorzata Adamiak
    62 (0,84%)
  5. 5 Grzegorz Andrzej Wojtera
    44 (0,60%)
  6. 6 Barbara Garus
    27 (0,37%)
  7. 8 Bogusław Bernard Foks
    114 (1,54%)
  8. 7 Karol Jatczak
    34 (0,46%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA ŁĘCZYCKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Arkadiusz Filipczak
    43 (0,58%)
  2. 1 Krzysztof Jerzy Łabędzki
    418 (5,66%)
  3. 7 Elżbieta Kolejwo
    48 (0,65%)
  4. 5 Wioletta Agnieszka Gralewska
    71 (0,96%)
  5. 4 Ilona Królikowska
    14 (0,19%)
  6. 2 Magdalena Kluska
    57 (0,77%)
  7. 6 Jacek Eugeniusz Nowak
    26 (0,35%)
  8. 8 Monika Szewczyk- Waliszewska
    39 (0,53%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĘCZYCKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Mariusz Michał Gładysz
    34 (0,46%)
  2. 4 Emila Justyna Kotus
    56 (0,76%)
  3. 1 Renata Lepalczyk
    369 (5,00%)
  4. 2 Anna Jadwiga Urbanek- Grochala
    174 (2,36%)
  5. 3 Tomasz Brygier
    15 (0,20%)
  6. 6 Bogumił Stanisław Skowron
    43 (0,58%)